Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abi palun.Kummitus?
#1
Ma ei ole päris kindel kui õigesti ma käitun kui siit nõu küsin, aga..

eel loo jätan seekord rääkimatta.. aga
nu mina ja mu kaks sõbrannat, näeme juba pikemat aega kolme tüdrukut , üks neist kannab sinist teine punast ja kolmas rohelist kleiti, me näeme neid samades kohtades ja samasugustena (see peaks välistama hea kujutlusvõime) nad jälitavad meid aga see on kestnud juba niikaua,et sellega harjub, ja seda et nad meid .. puudutavad? on ka tunda.. nu igaljuhul mõne aja eest olime mina ja üks neist kahest sõbrannast koos toas veel kahe tüdrukuga, kui äkki mu sõbranna ei näinud neid enam, hetk hiljem mina nägin kuidas sinise kleidiga tüdruk ( kes oli pigem kõik need tüdrukud ühes :s ) noaga või millegiga ühe teise sealolevast tüdruku juurde läks, hetk hiljem blond tüdruk nuttis ja hoidis kõrist,ei saanud hingata. proovisin aidata ning keskendusin sinise kleidi kandja kätele, hetk hiljem kadus blondiinil lämbumis tunne.


mida ma pean tegama, kui enne olid tüdrukud lihtsalt tüütud kiusajad siis nüüdon nad ohtlikud?
Vasta
#2
Kas saad nende tüdrukute mobiilinumbri anda? Ehk selgub nendega rääkimisel midagi mis casele valgust heidaks?
Vasta
#3
kahjuks,ei julgeks seda teha, usun et nad vihastaks mu peale kui nende numbri annaks.. :s aga mida siis teha, ma siiani vapustatud sellest vahejuhtumist .. tõesti nad tundusid enne vägagi kahjutuna.. mis nüüd siis saab ?
Vasta
#4
(11-06-2011, 16:17 )IrisMoon Kirjutas: kahjuks,ei julgeks seda teha, usun et nad vihastaks mu peale kui nende numbri annaks.. :s aga mida siis teha, ma siiani vapustatud sellest vahejuhtumist .. tõesti nad tundusid enne vägagi kahjutuna.. mis nüüd siis saab ?


Lihtsalt unusta ja tunne suvest rõõmu. Ära lase ennast häirida...
Vasta
#5
seda ütlevad nad kõik "tegu ei ole fantaasiaga", "tõestisündinud lugu" jne. Kui ma ka iga silmanurgast nähtud asja kohta sellise loo välja mõtleks siis ma võiks päris paksu ulmeraamatu avaldada juba wink
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Pisike kummitus pildil arles 2 7,101 21-02-2014, 21:57
Viimane postitus: vasamasa
  vajan abi :) lillu da boss olenn xd 1 1,782 21-01-2012, 18:59
Viimane postitus: excubitoris
  Kas kummitus või ninja? Julius 12 5,803 27-07-2011, 23:01
Viimane postitus: silmilm
  Kurb lugu paluks abi! dragon 10 6,225 12-02-2011, 20:00
Viimane postitus: OuijaFan
  Kummitus ? Mohmo 10 5,290 25-10-2010, 09:20
Viimane postitus: GraceK
  Palun abi. Brett 23 7,295 24-10-2010, 20:41
Viimane postitus: APokeInTheEye
  Kummitus sööb kassi ja koera toidu ära!? Borgir 24 8,958 02-12-2009, 12:53
Viimane postitus: jooshik

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat