• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine
#1
oli nii ,et rääkisin sõpradega juttu unes ja sis läksime veel jalkat mängima.Hommikul tõusin oli kõik korras.läksin kooli ja paari tunni pärast juhtus see, mida unes olin näinud

nii on juhtunud veel mitmeid kord. Kas see juhtub ainult minuga või siis kellega veel???:p


///
Teema autor võiks tähele panna seda, et uusi teemasid esitame me ühe mõttega - mitte aga mitme järjestikuse postitusena.

Lisaks v6iks lugupeetud teema autor t2hele panna seda, et meie haritud foorumlased tunnevad t2pit2hti :S Siis paluks seda lahedat privileegi ka kasutada


[Teadet on muutnud 8-11-2004 postitaja henzukaz]

[Teadet on muutnud 8-11-2004 postitaja cyff]

[Teadet on muutnud 8-11-2004 postitaja cyff]

[Muudetud: 8-8-2010 Cassiopeia]
Vasta
#2
peale seda kui ma hakkasin astraali õppima on mu unenäod hoopis segi keeranud võrreldes sellega, mis nad olid ennem - see tähendab, et olen 4 korda näinud und, mis juhtub(ma ei kujuta ette ainult, kuidas saab see võimalik olla) enne astraali näppimist pole midagi sellist olnud.

Ning nüüd ma lausa iga õhtu tahan juba magama minna, et järjekordset und näha - nagu unesõltuvus mul, pole vast kuu aega ühtegi päeva vahele jäänud, kus ma und ei ole näinud Bleh

Ning uneenäod tuleks üles kirjutada, seda siin juba mitmes kohtades räägitud, isegi seostati seda deja-vuga, aga see selleks, igatahes et unenäod lähevad väga kiiresti meelest ära, siis sa lihtsalt ei tea, kas sa oled seda ennem ette näinud, sest äkki sa oled seda ka unes näinud ainult ei mäleta seda.

Minul on üks kaustik juba unenägusid täis Laugh Aga ühtegi sellist seost pole veel leidnud, need 4 und, mis mul täide läksid, need läksid kohe järgmine päev, suht müstiline oli, aga jahh.

Aga siiski sinu puhul sa võisid ise teadlikult jäljendada oma unenägu, seega sa võisid ise alustada juttu ja teha ettepaneku jalkat minna mängima et unenägu täide nagu läheks, aga mina enda omades olen täiesti kõrvaline isik, see tähendab minust ei loe, kas läheb täide või ei. Kuid sa seletasid seda nii napisõnaliselt, seega ei oska midagi kosta sellepeale.

Muidu üldiselt on pea igas unenäo teemas sellest juttu, mida ma siin räägin.....

-----------

kuna ma olen suht kindel, et nüüd tuleb küsimus astraali kohta, siis toon juba lingi antud teemasse: Astraalkursus

[Teadet on muutnud 9-11-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#3
mul oli luumurdudega kunagi selline teema, et n2gin unes kuda ma m6lema k2e kodarluud 2ra l6hkusin (kuskilt k6rgelt kukkusin alla) ja j2rgmine p2ev kossus l2xin v2ixel korvil pealt panema, pall l2x kudagi imelikult, kukkusin alla ja m6lemad kodarluud l2xid :/ a see tuli alles haiglas meelde et olin seda unes ette n2inud oO
Vasta
#4
kui ma noorem olin siis nägin päris mitu korda järgneva päeva sündmusi ette... tavaliselt keegi ei uskunud, aga ühe korra kui ma emale seletasin, et ma nägin unes et ta pakk tuleb ära, tuli talle teade, et see oli just saabunud postkontorisse....


----
täna oli pikk päev :SBleh
Vasta
#5
Mul juhtub pidevalt nii, et näen unes mingit suvalist sündmust (näiteks: viimane kord nägin kuidas sõber lööb pilajrdis ühe palli laua teise otsa, auku), kui ma üles ärkan siis ma mäletan et ma nägin ja kõike mis toimus, aga ma näen seda mitu korda veel järmistes unedes, ja siis tuleb kohe tuttav ette, aga pärast teisi kordi sama une nägemist, üles ärgates ei mäleta enam seda(algul), ja siis toimub seal unes toimund päris-elus ning kõik tuleb uuesti meelde. Tavaliselt siis ma naeran selle üle, et teadsin mis ette toimub.. aga ma ei ole teisetele seletanud millepärast naersinLaugh
Aga äkki keegi oskab seletada, kuidas see saab võimalik olla?
Vasta
#6
Huvitav, kas see oli ka unes, et ma hetk tagasi nagu selle teema all veel ühte postitust nägin? Mispeale otsustasin kah ühe mõtte teele saata. Aga olgu ta ikkagi: Ehk tuleks hoopis enam imestada selle üle, et me tulevikku minevikuga võrreldes nii halvasti teame? Harjunud asjade üle, jah, ei imestata ... Aga elementaarsed füüsikaseadused ei tee mingit vahet mineviku ja tuleviku vahel ja seetõttu on see (subjektiivselt selgelt tajutav) erinevus ("aja nool") andnud põhjust paljudeks mõtisklusteks ja spekulatsioonideks.
Vasta
#7
Varem unes nähtud seisundi, tegevuse või olukorra kordumist tegelikus elus nimetatakse ka deja vu seisundiks. Sellist asja kogevad arvatavasti kõik inimesed. Minul on seda ette tulnud päris tihti. Nähtust on tõlgendatud väga mitmeti, sh "olevikumälestusena" ja "tulevikumälestusna" ehk ajanihkena, varem nähtud unenäo täitumisena ja geneetilise mäluga.
Vasta
#8
Deja vu...
Ma polegi kunagi selle üle korralikult mõelnud, kas see on üldse kuidagimoodi seletatav?
Ma ei pea siis silmas et misasi deja vu on.. vaid seda et kas see nähtus on kuidagi seletatav.

[Muudetud: 5-1-2005 Villem]
Vasta
#9
Tsitaat:Algselt postitas: cyff
oli nii ,et rääkisin sõpradega juttu unes ja sis läksime veel jalkat mängima.Hommikul tõusin oli kõik korras.läksin kooli ja paari tunni pärast juhtus see, mida unes olin näinud

nii on juhtunud veel mitmeid kord. Kas see juhtub ainult minuga või siis kellega veel???:p
ja minuga on mitu korda juhtunud niimoodi
Vasta
#10
mul on nii et olen kuskil ja siis oeln seda kohta nagu kuskil näinud või teinud seda smaa asja või öelnud.. ja ma arvan et unes aga ma olen unenäo licalt ära unustanud... mega imelik on nii.. tunned et oled seda juba teinud...:o
Vasta
#11
Aga mul on nii et ma ei tunneta und selle nägemise ajal mul võib see tulla hommikul meelde.See on umbes nii et ma jään magama ja oma arust ärgates magasin paar minutit ja siis tuletan und meelde ja siis tuleb kõik uni meelde ja tundub et ma magasin ka kohe kauem, aga kui meelde ei tule siis ongi nii et ma magasin nagu paar minutit.
On ka nii et mingi hetk ntx ma olen valamu ees ja räägin vanematega ja siis sõidab jalgratas mööda ja siis on selline dejavu tunne et ma olen täpselt selle asja läbi teinud(selliseid hetki on palju).
Vasta
#12
MA panin rattaga üx kord täiega matsu ja Pilti vikas tasku kui ma üles ärkasin ja koju jõutsin Nägin seda sama mis ma olinu seal maas magades näinud Bleh Aga see tuli alles siis meelde kui see tuli enne ma ei mäletanud et ma ültse und nägingi
Vasta
#13
Tsitaat:Algselt postitas: -Justy-
mul on nii et olen kuskil ja siis oeln seda kohta nagu kuskil näinud või teinud seda smaa asja või öelnud.. ja ma arvan et unes aga ma olen unenäo licalt ära unustanud... mega imelik on nii.. tunned et oled seda juba teinud...:o

sama siingi! Laugh nii keeruline tunne tuleb sisse mul, kui on järjekorde selline sündmus. tahaks nagu teha midagi või öelda, aga ei saa. miski asi on. õudsalt imelik on mul olla.
Vasta
#14
Mina olen igastahes 100% -Justy-ga nõus...
Kuna sa vastasid minu vastuse ära :oBleh
Vasta
#15
Ma olen näinud kolm ööd järjest und, sellist mis lõpuks oligi triloogia yhest unest.
Esimene öö nägin unes maailma lõppu, teisel nägin selle uuestisündi ja kolmandal selle uut tulevikku. Uned oli nii kirkad ja huvitavad et isegi ei saand aru, kuidas see võimalik on. Sisu on neil pikk seega ma ei hakka seda siin seletama... aga noh, huvitav oli ikkagi, nagu filmi vaataks pooleliolevast kohast edasi.
Vasta
#16
Tsitaat:Algselt postitas: Loomakasvataja
Esimene öö nägin unes maailma lõppu, teisel nägin selle uuestisündi ja kolmandal selle uut tulevikku. Uned oli nii kirkad ja huvitavad et isegi ei saand aru, kuidas see võimalik on. Sisu on neil pikk seega ma ei hakka seda siin seletama...

Sellest viimasest on pisut kahju, sest palju neid inimesi siis ikka on, kes maailmalõppu ja iseäranis selle uuestisündi näinud on, olgu või unes. Aga ära siis vähemasti ära unusta - ehk kunagi viitsid kirjutada ka. Ja veel - kusagil siin arutati, et kas sõjaunenäod on ettevalmistus tulevaks sõjaks ... Kas maailmalõpu-unenäod on ettevalmistus aastaks 2012?
Vasta
#17
deja vu on ilmselt prantsuse keelest
deja-juba vu-nägema minevikus(nagu nähtud või midagi sellist)
Vasta
#18
Tsitaat:Algselt postitas: Hallucigenia
Tsitaat:Algselt postitas: Loomakasvataja
Esimene öö nägin unes maailma lõppu, teisel nägin selle uuestisündi ja kolmandal selle uut tulevikku. Uned oli nii kirkad ja huvitavad et isegi ei saand aru, kuidas see võimalik on. Sisu on neil pikk seega ma ei hakka seda siin seletama...

Sellest viimasest on pisut kahju, sest palju neid inimesi siis ikka on, kes maailmalõppu ja iseäranis selle uuestisündi näinud on, olgu või unes. Aga ära siis vähemasti ära unusta - ehk kunagi viitsid kirjutada ka. Ja veel - kusagil siin arutati, et kas sõjaunenäod on ettevalmistus tulevaks sõjaks ... Kas maailmalõpu-unenäod on ettevalmistus aastaks 2012?

aga kas siia siis võib sellist pikka värki kirjutada?????
Vasta
#19
Tsitaat:Algselt postitas: Loomakasvataja
aga kas siia siis võib sellist pikka värki kirjutada?????

Noo ... kui on ikka vähemalt sama huvitav kui zedi lood, siis võib ikka ...
Vasta
#20
Kes see Zed on?
Vasta
#21
Tsitaat:Algselt postitas: Loomakasvataja
Kes see Zed on?
http://www.para-web.org/member.php?actio...member=zed
Vasta
#22
Aga mis lood tal siis on, ja kus neid saab lugeda? Vaataks üle, siis tean, kas oma luulusid siia üldse üles panna.
Vasta
#23
Need lood on ikka siin samas foorumis. Otsi tema tehtud postitusi ja teemasi.
Vasta
#24
Unustasin kirjutada mida nägin üleeile unes.
Ma nägin lennuõnnetust. Suur lennuk oli kukkunud alla ja tagumine osa sellest oli ära murdunud. Lennuk kukkus suure tee peale osaliselt, tagumine osa oli vees. Ja 43 inimest sai surma. Minu sõbranna oli ka seal, kuid tema oli õnneks elus. Mina sõitsin sündmuskohale mingi autoga ja pidin ellujäänutega rääkima. Võigas oli näha 43 laibakotti reas lamamas.
Vasta
#25
Olen kuulnud, et unenägu, mida näed pühapäeva öösel vastu esmaspäeva, läheb nädala jooksul täide. Huvitav kas sellel on tõepõhi all?
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unes lendamine karlapoiss 88 40,864 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Uni ja reaalsus - mis need on? silverm 7 4,498 07-12-2021, 11:14
Viimane postitus: Maakristall
  Lucid Dreaming ehk teadlik uni Fritz 267 113,418 15-11-2021, 10:19
Viimane postitus: Eithea
  Kes või mis on uni? kalldunn 38 9,974 11-02-2020, 18:59
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,099 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,838 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Uneparalüüs ehk unehalvatus puudritupsu 152 118,766 05-07-2018, 06:25
Viimane postitus: Maario
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,647 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,512 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Väiksena nähtud uni? lõõmus 5 3,744 17-10-2016, 07:13
Viimane postitus: Tulnukinimene

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat