•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine
#26
Tsitaat:Algselt postitas: elly18
Olen kuulnud, et unenägu, mida näed pühapäeva öösel vastu esmaspäeva, läheb nädala jooksul täide. Huvitav kas sellel on tõepõhi all?
Miks peaks olema? mis tekitaks seda?
Ma ei usu, et see tark inimene kes mõtles välja nädala, oleks omistanud sellele taolise anomaalia või et ta oleks seda teinud unenägude täideminemise saavutamiseks.
Samas kui lähebki, siis võib see vabalt olla kokkusattumus, aga lõppkokkuvõtteks ei saa midagi välistada.
Kust kuulsid seda muidu, äkki oleks sealt targem küsida.
Vasta
#27
möödunud pühapäeva öösel ei näinud ma ühtegi unenägu.
ja täitsa lahe... see nädal polegi mul midagi juhtunud.
Vasta
#28
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
möödunud pühapäeva öösel ei näinud ma ühtegi unenägu.
ja täitsa lahe... see nädal polegi mul midagi juhtunud.
Wow...kas tõesti on siis tõepõhi all või on tegu lihtsalt juhusega?!
Vasta
#29
ma ei tea.
äkki kui ma oleks unes näinud et olen suur sõdalane, siis ma ei kirjutaks siin vaid raiuks kuskil hullu moodi päid maha.
Vasta
#30
Aga äkki pühapäeva õhtuti enne esmaspäeva ei saa näha selliseid unenägusid, või siis vähemalt mitte eriti palju.
Pealegi, kui see oleks nii, siis paljud oleksid pidanud nägema unes kuidas suur celtic neil peasid maha lööb.
Vasta
#31
see on huvitav mõte...
kui keegi näeb unes et varastab teisel tegelasel taskust rahakoti...
siis teine mats näeb unes kuidas keegi tema rahakoti piistu paneb.

ja muidugi näeb kõik näo ära ja puha...
tegelt on see nagu nädala viimasel ööl väike preview... nagu sarjades.
ja siis kui unenägu lõpeb... ütleb mingi hauatagune hääl: to be continued
Vasta
#32
Aga kui ma tegelen Lucid dreaminguga pühapäeva õhtuti enne esmaspeäva siis ma saaksin teha ükskõik mida...esmaspäeva hommikul avan silmad, leviteerin ja riietun(voodiriided ja tekk muutuvad riieteks), siis aknast välja ja lendan marsile ja ehk leian mingi ajatunneli kusagilt voodi alt mis viib mind saurus rexi juurde teed jooma ja kes teab veel mida
Vasta
#33
Ma ausaltöeldes ei mäletagi, kes mulle seda ütles. Arvan, et kunagi lapsepõlves keegi minu kadunud vanavanatädidest. Smile
Olen millegipärast viimasel ajal hakanud suurt tähelepanu pöörama unenägudele ja nende sõnumile.
Alles hiljuti oli juhus, kus nägin pidevalt unes igasugu tapmist(mitu kuud järjest) - hukkamine aga tähendab uut algust. Ja kui mu suhe lõppes, lõppesid ka unenäod. Arvan, et mingi seos seal igatahes on.
Nüüd olen hakanud oma unenägusi ülesse kirjutama.
Vasta
#34
kas mitu kuud järjest siis tapeti sinu ümber ka päriselus inimesi?
Vasta
#35
Mitte sõna-sõnalt, aga suhet nö. tapeti jah Smile
Vasta
#36
Tsitaat:Algselt postitas: pipartyt
Icccc... Ja see oligi selle pyhap2eva 88sel vastu esmasp2eva, kui ma n2gin, kuidas ma valge maja kanalisatsioonitorudes automaadiga mingeid kolle maha k6mmutasin
Mis värvi, rohelised või sinised....ehk punased?
Keegi kontrolliga mutrite arvu.
Vasta
#37
Kui te näete midagi või kedagi või tegevust oma unenäos siis sellel võib oll seletus vaadake www.hot.ee/urtz/dreams
Vasta
#38
Kosmiline seis peaks ikka pidevalt muutuma, mitte 2000 aastat sama püsima. St alguses oli pühapäeva öösel vastu esmaspäeva, siis peale paarisaja aastast astronoomiliste kehade pöörlemst ja tiirlemist näiteks esmaspäeva hommikul ja praegu läheks täide näiteks unenägu, mida näed kolmapäeval kell 13.20
Vasta
#39
mul ka juhtus hiljuti niiwink tinistasin pudeli head likööri....pärast öösel voodis oli selline tunne,et keha tiirleb ja pöörleb...Bleh...siis nägin unes,et mul oli jube kehva olla...ja voila,hommikul oligi sittamoodi halbBleh
......niisiis,möned unenäod lähevad ikka täide jh!(hyes)
Vasta
#40
Kusjuures minul on kah vahest nii, et ma näen mingit asja unes ning hommikul ma ei mäleta enam seda, mis ma olin näinud ning kui see täpselt sama stseen toimub tegelikuses, siis tuleb nagu tuttav ette!

Aga mu ema näeb mingeid nö märke unes, nt kassi näugumine või nii edasi. Ja see tähendab midagi. Ja tal tähendavad need unenäod koguaeg midagi. Nüüd ta näeb hästi ilusat maja unes ja seda maja on ta näinud juba oma viis korda. Imelik!
Vasta
#41
Täpselt sama juhtum ka minul.
Ma näen unes nagu järgmisest päevast mingeid asju, hommikuks on kõik ununenud. Aga kui päeval midagi teha, siis tuleb selline imelik tunne, et ma nagu oleks teadnud, et keegi seda üles või tegi.
Vasta
#42
see nähtus on umbes sama nagu "Deja vu"Bleh
Vasta
#43
olen samuti seda kogenud ja vägagi tihti....sellepärast hakkasingi rohkem unenägudes toimuva kohta huvi tundma ja seda teemat uurima!!!
Mul on tavaliselt nii et näen midagi suht mõtetut ja mittemidagi ütlevat oma sõprade või pere kohta....ja mõni kuu hiljem kui see asi päris elus juhtub meenub unes nähtu....vb on asjal mingi mõte..äkki üritataxe unes sulle näidata kuidas mingis olukorras käituma peaxid vms.....mix muidu tulevikku nähaxe??
Vasta
#44
mul on tunne et nii mu emal kui minul on võime näha unes tulevikku!!!
Jutt on järgmine..vb veits pikk aga lugege siiski!!!
Ostsin 3 kuud tagasi rootsist volvo s 80...müüja andis autoga kaasa vale dokumendid. üritasin juhtumit lahendada 3 kuud...saates kirju ja helistades nii rootsi kui eesti politseisse ARK-sse, tarbiakaitsesse jne....kuid tulemusteta!
Ma teadsin kes on auto praegune omanik aga kontakti samine temaga oli võimatu....kuni ühel ööl nägi ema unes et oli koos isaga mingil koosviibimisel , isa oli pidevalt alkoholi joonud ja võõraste naistega tantsinudLaughLaughLaugh Ema luges samal ajal ürituse kava ja nägi et üritusel esineb sama mees, kes on meie pool ostetud auto praegune omanik(sama nimi). Ta üritas seda isale öelda...aga isa oli pidevalt vastanud et ära sega ja et tal on kiire....sellega uni lõppes...
Kaks päeva hiljem helistas auto omanik isale ja saatis postiga auto õiged dokumendid.....me saime auto arvele!!!
vb oli see alateadvus või lihtsalt loll juhus.....aga selliseid näiteid võin ma veel 10 kui mitte sadu tuua....on siis tegemist tuleviku nägemise või sensitiivsete võimetega vms...kes oskab vastata???

Muudetud: 11-5-07 kell 21:27:33 Hallucigenia
Vasta
#45
Selle kohta võib olla arvamusi erinevaid, kuid las kirjutab üles oma unenäod, ja siis saab alles kindel olla, et see ikkagi tõeliselt on see mida sa räägid... wink
Vasta
#46
Unes töötab inimese aju pool, mis ei ole harjunud iseseisvalt mõtlema, ja seepärast tunduvad asjad nii absurdsed. Sest see ajupool ei tea täpselt, kuids midagi kujutada sulle...
Vasta
#47
Tsitaat:Algselt postitas: titanl
Kuid tihtipeale antakse unenägudega märk ,millele tuleks tähelepanu pöörata ja millega tegeleda jne.

Olen näinud kaks viimat ööd, et Venemaa hakkab Eestit vallutama. Sõdimist eriti ei näe, aga Vene väed on kõikjal.
Kas ka see võib midagi tähendada???(i)
Vasta
#48
See tähendab, et sa oled liiga palju pronkssõduri teemalisi uudiseid vaadanud Laugh. Aga mine sa tea, russid on juba piisavalt ülbeks läinud küll, et millegi sellisega hakkama saada.
Vasta
#49
Unenäos pole võimalik kindlaks teha kas näed tulevikku või minevikku...need on ju mälupildid tegelikult.
Aga paljudel on mõnikord tunne, et ta on mõnes olukorras juba viibinud...minul on tihti selline tunne.
Vasta
#50
Tsitaat:Algselt postitas: Iiris
Aga paljudel on mõnikord tunne, et ta on mõnes olukorras juba viibinud
See on juba Deija Vu
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unes lendamine karlapoiss 88 40,864 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Uni ja reaalsus - mis need on? silverm 7 4,498 07-12-2021, 11:14
Viimane postitus: Maakristall
  Lucid Dreaming ehk teadlik uni Fritz 267 113,385 15-11-2021, 10:19
Viimane postitus: Eithea
  Kes või mis on uni? kalldunn 38 9,972 11-02-2020, 18:59
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,099 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,838 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Uneparalüüs ehk unehalvatus puudritupsu 152 118,761 05-07-2018, 06:25
Viimane postitus: Maario
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,647 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,512 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Väiksena nähtud uni? lõõmus 5 3,744 17-10-2016, 07:13
Viimane postitus: Tulnukinimene

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat