•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine
#51
Ongi deija vu...jube kogeda kusjuures...eriti kui juhtud öösel üles ärkama...
Vasta
#52
Aga kuidas nimetada olukorda, kus mõtled mõnele inimesele ning mõne hetke pärast ta helistab sulle? Mul on sellised asjad viimasel ajal tihedaks muutunud. Või siis mõni sündmus. Peale selle toimumist on tunne, et siin pole midagi imelikku. Nii pidigi. Ausaltöeldes keerukas seletadagi. Kuid kindlasti pole see de ja vu.
Vasta
#53
Deija Vu see jah ei ole. See läheb selgeltnägemise valdkonda...
Vasta
#54
Kirjutan juba kaua aega vahel oma unenägusid ülesse,et näha kui paljud neist ka täide lähevad.Ma ei oska küll konkreetselt ütelda,et just mis sündmusi minuga juhtuma hakkab,aga tean alati ette kuna mu elus tuleb mingi madalseis või vastupidist,läheb ülesmäge.Vahel on vastik teada,et midagi halba varsti juhtub,aga ma ei tea täpselt mis.
Vasta
#55
Mul oli ja on täpselt sama asi, kuid mul on see natuke arenenum. Ma tunne ja tean, kui midagi halba on teel, ja üldjuhul tean ka mis tuleb.
Kuid mulle see ei meeldi, sest ma tahaks saada ka mingit üllatust. Olgu see siis kas halb või hea...
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Aga kuidas nimetada olukorda, kus mõtled mõnele inimesele ning mõne hetke pärast ta helistab sulle? Mul on sellised asjad viimasel ajal tihedaks muutunud. Või siis mõni sündmus. Peale selle toimumist on tunne, et siin pole midagi imelikku. Nii pidigi. Ausaltöeldes keerukas seletadagi. Kuid kindlasti pole see de ja vu.

Selle nähtuse nimi on telepaatia. Usun, et siit leiab otsingut kasutades telepaatia kohta ka teavet.
Vasta
#57
Mm, ma suheliselt usun, et ette näha saab. Ma nägin unenägu, et mu tädi kolib ära, ma nägin seda kahes osas. Algul ma nägin, et ma hakkasin keertrepist üles minema.. Üles jõudes oli uks kahtlane ning väike. See tekitas unes veidi paanikat.. Teine unenägu ma nägin.. nagu ta oleks uuesti kolinud ?? Ainult, et seda ma nägin väljast, seest ei näinud. Oli oma aed.. Suur tumepruun maja. Ja ma kõndisin seal ringi. Mõned kuud hiljem läksin oma tädile uude korterisse külla suvel, mul ei olnud see meeleski enam. Ja ka mitte järgnevad hetked. Ma lihtsalt kõndisin.. Oligi suur aed, tumepruun maja, siiski ei meenunud midagi. Mekõndisime koridori, sealt läks keerdtrepp üles. Alles, kui üles jõudsime, ma jälgisin ust ning jäin seisma. Puhkesin naerma kuna ei suutnud uskuda seda. Mu sugulane ei saanud sellest loomulikult midagi aru. Uks oli veidi teistsuguse kujuga.. Katusekorter nagu noh. Ja siis oli see väiksem. Ning ka mu sugulased on palju asju ette näinud. Viimati nägi vanaema unes mulda.. ta ütles, et see pidavat surma tähendama. Mõne päeva pärast leiti meie sugulase korterist ta ülespoodud surnukeha. See oli kohutav. Alles 24 aastane.. 1. aprillil. Meie suguvõsa ei teinud keegi tol päeval nalja, kuigi me ei teadnud ta surmast kohe midagi, leidsime ta 3.aprillil. Tavaliselt me teeme ikka parajaid tempe ja nii edasi. Tädi rääkis, et olevat ennem näinud unenägu, et too sugulane riputas tema unenäos sinna pesu kuivama, kus ta end üles poos. Seda on nii raske rääkida, kuna alles juhtus see .. Aga noh. Sellised siis minu lood..
Vasta
#58
mm , mul on olnud ka selliseid imelikke asju , nt: ma kuulsin et minu mobiil heliseb ( väga vaikselt ) kuid kontrollisin , ei olnud midagi , panin telefini käest ära ja veidi ajapärast hakkasgi helisema , kusjuures sama helinaga ( kõikidel inimestel mu telefonis on erinevad helinad ) , nii oli ka siis kui mu ema mängis arvutis mingit mängu , ja hakkas kohe võitma , ma ei näinud seda kuna olin seljaga aga ütlesin talle et sa võidad , sest ma kuulsin sama heli mis selle mängu võidu puhul tuleb , aga ta ei olnud veel ju võitnud , ja tema ei kuulnud seda haaät .. :S
Vasta
#59
Minu arvates on kõige jubedam see, kui näed mingit unenägu, mis väga hästi meelde jääb ja siis mingi aja pärast läheb osa sellest täide.
Näiteks:
1) Nägin unes oma tädipoja matuseid. Suht ¹okeeriv oli. Nägin, kuidas tema õde kõndis kirstu juurde ja tegi suu lahti, et karjuda ning unenäos oli tal keeleneet.
Kahe nädala pärast lasi täditütar endale keeleneedi panna.

2) Nägin unes, et läksin sõpradega välja ja saime teise kamba sõpradega kuskil majade vahel kokku. Vaatasin selja tagant üht rastadega tüüpi ja mõtlesin, et oh, Mikk on ka siin. Siis pööras see tüüp ringi ja see oli hoopis üks tuttav.
Kahe nädala pärast lasi see sama tuttav endale rastad teha.

3) Nägin unes, et jooksin üle kaarsilla ja keegi kallas mulle ket¹upit jalale.
Mingi aja pärast suutsin endal jala nii märkamatult katki tõmmata, et jalg oli täpselt niimoodi verine, nagu unenäos oli ket¹upine.

jne.
Vasta
#60
aaa... mingi 2-3 aastat tagasi ma nägin unes et mu sõbranna isa maja põleb ja siis ma unes teadsin et see on toimunud ja ma teadsin et ma näen und ja mõtlesin, et tahad teisse unenägu et mida ma seda maja põlemist ikka vahin ja siis ütlesin sõbrannale et seda nägin ja et ta hoiataks isa, aga ta ei hoitanud ja 2 nädalat hiljem ta isa maja läks põlema, aga kõik (peale ühe kassi) jäid ellu, kass vb jäi ka ellu, enam teda ei nähtud igatahes...
Vasta
#61
olen lugenud siit unenägudest mis lähevad tõeks ja olen ise ka kogenud...


nägin unes et mu klassivend jäi rattaga auto alla kuupäeval 03.03.2003

järgmisel ööl nägin hauakivi tema nimega ja kuupäev oli 03.03.2003

mõne aja pärast mu klassivend jäigi auto alla aga surma ei saanud.

3 aastat peale seda hukkus ta mootorratta õnnetuses.

sellel suvel nägin 3 korda sama unenägu.

meie klass leinas teda ja järsku oli uksel koputus.
tuli sisse surnud klassivend erko
kõik olid rõõmsad ja naersid. läksid tema juurde ja kallistasid teda.

erko tuli istus ja hakkas koos meiega õppima.
õpetaja kutsus ta tahvli juurde ja imestas et ta on kuidagi väga nägus ja pikk.
järsku hakkas erko karjuma ja ütles et ta nägu põleb...tegelikult ei põlenud.
:o
ta keeras selja ja kui ennast meie poole tagasi keeras oli ta näost valge ja kõik veresooned paistsid.
klass oli laiba lehka täis ja kõik jooksid klassist välja.
pärast kui õpetaja tagasi läks olui erko oma kohal ja õppis........



ma ei tea mida see unenägu tähendas!!!! äkki oskab keegi nõu anda!!???

Muudetud: 19-9-07 kell 20:07:07 Hallucigenia
Vasta
#62
Number kolme seostatakse sageli kosmoseenergia, loovuse ja väljendusoskusega. Seda siis numeroloogias. Üleüldse on seda peetud maagiliseks (kolmainsus jms).

Eeldades, et Sind tõesti nt huvitaks selle interpreteerimine, siis..
Mina lähtun unenäogude puhul nt sellest, et mida see inimesele endale tähendab.
Leinamine on sageli see, et ei taheta minevikust lahti lasta või siis minevikus vigu endale tunnistada. Miks see unenäos esile tuleb? Ehk juhtus mõni päev selline seik, mis tuletas meelde, seda millest Sa (arvatavasti) ei taha lahti lasta.
Surnud inimesi (eriti sõpru) nähes tuleks meelde jätta, mida nad ütlevad ja siis hiljem öeldu enda jaoks läbi mõelda. Võib-olla igatsed lihtsalt mingeid ühiseid ettevõtmisi ja teda ennast.
Põlemine iseenesest on sageli märk sellest, et aeg tuleks maha võtta ja asjad selgeks mõelda. Antud juhul siis ehk lahendada see, millist osa minevikust Sa lahti lasta ei suuda.
Loodan, et oli mingil määral kasulik info.
Vasta
#63
Hetkel on sul käsil sisemiste muutuste aeg, mida iseloomustab uue elu tärkamine. Just maaelemendis, ehk armastuse naiselik poolus. Kummalisel kombel oled oma selle osa andnud sõbrale tema teele kaasa. Arvatavasti just selle eelmise unenäoga seotult... kuna jõud mida sa pead avaldama... on blokeerunud. Sa ei oska nendega midagi peale hakata... sul puudub sisemise taastärkamise kohta teadmine. Kus aga puudub teadmine, sinna ei jää ka see jõud pidama. Antud jõud sinu elus aitaks sul astuda edasi kindlal sammul ning alati alustatu lõpule viia.

Naiselik armastuse energia on see, mida me saame Maast... selle energia kandja on vesi. Vesi kannab naisenergiat ning vee-element on inimese kehas kõige suuremal määral esindatud. Inimene ongi naiselik armastuseenergia. Seega kui sa leiad iseendas selle kingitud jõu üles, siis saad sa hakata iseenda sisemaailma ja suhtlust välisilmaga valitsema. Noortel on maaelemendi naiselik poolus esindatud vaimses sfääris justkui noore tüdrukuna... veteema tütrena. Noored nagu noored ikka on veidi ulakad... nii ka veteema tütar. Ta annab meile märku meie noorusest ja pulbitsevast armastuseenergiast. Kes teda üles ei leia, sel tekivad hiljem probleemid sotsiaalses sfääris.

Huvitav on see... et nii põhjus kui ka tagajärg on sinu puhul naisaspektis armastus... ning põhjuse number on kolm.

Unenägu andis sulle märku kuskohas on sinu puuduolev hingeosake. Sinu sõber põles... surnud ja hukkunud läbivad alateadvuses manala puhastustule, kus kõik võõrinstallatsioonid nendest eemaldatakse. Sinu kingitus temale oli tema jaoks võõrinstallatsioon... seega jäi see temast maha nin on senimaani tallel Maaema manalas.

Kui soovid, võin ette võtta väikese rännaku selle hingeosakese tagasitoomiseks, kuid tea, et ilma teadmiseta sellest hingeosa Olekust... kaotad sa õige pea ta uuesti.

Muudetud: 19-9-07 kell 20:18:10 Celtic
Vasta
#64
See võib juhtuda vabalt, et näed unenäos tulevikku...Aga parem oleks loota, et nad täide EI läheks...Päikest :o
Vasta
#65
Kummaline juhtum tänasest ööst.

Umbes kella 5 ajal öösel otsustas üks suur riiul suure mürinaga seinast alla kukkuda. Samas ruumis viibis kaks inimest (ehk mina+kaasa). Üks inimene nägi samaaegselt suurt avariid unes, teine nägi kuidas kaks musta riietatud tegelast seisid mu ees hirmunud nägudega.

Kuna need unenäod peaks ajaliselt kestma kindlasti rohkem kui 5 minutit, kas on siis võimalik, et inimene siiski saab mõne pikema unenäo mälestuse hetkeliselt? Ehk unenäo aeg võib olla sada kordi pikem kui reaalselt kulunud aeg? Järsku algas see unenägu siis, kui mürin juba algas ja kestis reaalselt vaid pool sekundit? Või oli tõesti tegu mingi kuuenda-sitsmenda meele eelaimdusega? Ega keegi vast ei vasta, lihtsalt arutan Smile
Vasta
#66
noh mul oli nii , et 7 augustil kell 2 ärkasin..jäin magam nägin unes saan venna ja see juhtusgi terve öö see uni mind täiega häiris.Magad isegi ei saanud...
Vasta
#67
Mul kammib see ,et näen lambist unes unenägusi väga tihti ning unenäod mis mingil põhjusel on paremini meelde jäänud on ka tulevikus juhtunud.Inimesed ja põhimõte on jäänud samaks ka päris elu ,ainuke vahe selles ,et unenäos on toimuse koht jne teine.See kammib veits liiga hullult sisse kui avastad ,et asi läkski nii nagu unes nägus ,kas siis hästi või halvasti.Pluss väga palju deja-vu si mis käivad juba veits ajudele
Vasta
#68
Minul on unenäo ennustus olnud vaid korra elus- kunagi öösel enne matemaatika eksamit. Nägin unes, et lähen eksami ruumi õpetajate laua äärde, kus olid lauale laotud eksami piletid. Unes olid need laotud sümmeetriliselt, pileti võtsin alt vasakult teisest reast teise pileti ja number oli 3.
Hommikul kooli minnes rääkisin oma unenäost ka oma klassivennale, aga loomulikult ei hakanud keegi seda väga tõsiselt võtma.
Kui järg oli jõudnud minuni, siis astusin klassiruumi. Läksin õpetaja laua äärde ja silmitsesin laual olevaid pileteid- kõik piletid olid pandud lauale ebasümmeetriliselt, kuid vasaku poole alumised piletid olid neljakesi sümmeetriliselt jäänud. Võtsin siis samamoodi teise rea teise pileti ja arvake ära, mis selle number oli...
Pärast rääkisin sellest oma klassivennale ka, tema poleks lugu uskunud, kui ma ei oleks talle enne eksamit seda rääkinud.
Õnneks või õnnetuseks ei ole elus rohkem midagi sellist olnud.
Vasta
#69
Ma ei tahaks uut teemat enda kogemuse pärast teha, tahaksin vaid jagada:

Lugu on siis järgmine, lähen mina klubisse, täiesti tavaline klubikülastus, kuna olin kaine autojuht ei joonud ma alkohoolseid jooke.
Järgmisena kutsuti mind tantsima ja liikusingi tantsuplatsi poole, kõik oli ilus ja kena, kuni tantsuplatsil olles, end liigutades välkvalgus või mis see on seal hakkas välkuma ja hakkas erinevaid pilte silme ette tooma, esmalt ma ei ehmatanud kuna pildid olid ähmased, kuid natuke hiljem lõi juba tugevamalt, tunne oli umbes selline nagu filmides nähakse enne oma surma oma elu üle ning siis kadus maa jalge alt ja varisesin kokku.........üks pilt, mis meelde jäi oli Mustanahaline mees valgel taustal nuga teritamas..

On see kummaline? või ehk oskab keegi midag arvata selle kohta?
Vasta
#70
Ma näen unes päris tihti asju mis saavad tõeks.need ei ole tähtsad asjad aga siiski.Ma arvan,et enamus inimesi näevad unes ette.
Vasta
#71
Tere.. Paljud näevas unes tuleviku või midagi ette onju. Ma näen ka. Aga ma räägin selle unes välja. Sest tegin kontrolli. Läksin magama ütlesin vennale ,et ole mingi kella 4jani üleval öösel. Tavaliselt 4ja aeg räägin. Ja oli kella 04:7 ja ma hakkasin rääkima. Ja täna juhtuski see sama mida ma unes rääkisin. Et miks ma räägin unes ja miks teatud kellaaeg on?
Vasta
#72
Lähed sa alati kindlal kellaajal magama?
Kui lähed, siis see võib olla põhjustatud unefaasidest ja sellest, kui kaua maganud oled. Ma olen kindel, et sonimine on soodustatud teatud unefaasides. Nüüd ütled, et üks faasiring kestab ainult tund aega, aga kui sinu magama mineku aeg on alati enamvähem sama, siis võib see olla seotud sellega, kui välja sa juba maganud oled.

Aga unes nägemuste nägemine on ka minu teada suhteliselt tavaline, kuid siiski eriline. Seda, kuidas see toimub ma seletada ei oska. Küsin parem paar küsimust.

Kas sa räägid ennustusi iga öö?
Kas sul endal on need ennustused unest meeles või mitte?
Kas need ennustused on tähtsad ja kui täpsed nad on?
Kas sa mõne näite saad tuua?

Muudetud: 14-1-08 kell 16:42:30 Andromeda
Vasta
#73
Minu vend räägib ka unes. Tavaliselt enam-vähem samal ajal. Aga ta rohkrm mõmiseb. Kõige arusaadavam oli ta esimene jutustus, mis koosnes 'See on minu sinine tass'-ist.
Vasta
#74
No ma alati ei lähe samal ajal magama. SIis kui uni siis lähen. Ja need erinevad ajad. Ja ma pole kuutõbine ,et sellepärast räägin. No näiteks vaata kui ma ütleisn vennale ,et kuula. Ta kuulas. Ma rääkisin ,et isa tuleb töölt koju ja ütleb ,et telefon kadunud ja siis järgmine päev läheb ostab uue ja ütlesin margi ka ära. Ja läks kõiki täppi. Sama telefoni ostis uuesti mis ütlesin. Ja ma ise ei mäleta. Ma näen unes üldse teisi asju. Nagu sõdasi,tapmisi jneBleh Aga seda ei näe mida ma räägin. Vahest isegi mäletan mida ma räägin. Ma vahest rääkinud isegi mis hindeid ma saan. Sest sõbra pool oli pidu läksin magama ja teised panid pidu edasi ütlesin unes ,et sõber saab lõpetab selle veerandi mata 2-ga. ja lõpetaski.
Ja ma ei võta ,et kõik on tähtsad. Olen rääkinud surmadest jne ka. Räägin unes nagu ,et keegi ligidane sureb aga ma ei ütle kes see täpselt oli. Ja mingi teatud aja jooksul surebkiBleh vanavanaemaga oli nii hiljuti. Muide see värk ka. Ma näen unes midagi sellist nagu oleks päris elus. Täna ärkasin kell 4 ülesse päeval alles.
Ja kell 3 öösel vist läksin magama. Ma nägin unes vahepeal ,et ärkan ja siis on juba pime ja kell oli 7. Tulin arvuti ja siis logisin enda desktopile ja jäin nagu magama. Läks natukene aega mööda ärkasin uuesti ülesse ja siis oli valge ja kell oli 2-ks. Läksin uuesti arvuti ja jäin magama. Ma ei saa aru kas see on unes või päriselt juhtus nii? Kui juhtus päriselt siis kuidas algul ärkasin oli pime ja siis valge?
Muudetud: 14-1-08 kell 17:34:36 Borgir

Muudetud: 14-1-08 kell 17:37:33 Borgir
Vasta
#75
Kui praegu räägite et näete unes tuleviku siis võib sul õigus olla.
Minul oli selline uni aga ma ei mäleta midagi aga ma rääkisin et Runescapes(ei mängi ise seda praegu)tuleb uus skill memberitele.Ma rääkisin midagi Summoningist ja see tuligi.Eriti kahtlane:S
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unes lendamine karlapoiss 88 40,863 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Uni ja reaalsus - mis need on? silverm 7 4,498 07-12-2021, 11:14
Viimane postitus: Maakristall
  Lucid Dreaming ehk teadlik uni Fritz 267 113,371 15-11-2021, 10:19
Viimane postitus: Eithea
  Kes või mis on uni? kalldunn 38 9,971 11-02-2020, 18:59
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,099 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,836 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Uneparalüüs ehk unehalvatus puudritupsu 152 118,752 05-07-2018, 06:25
Viimane postitus: Maario
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,647 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,512 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Väiksena nähtud uni? lõõmus 5 3,744 17-10-2016, 07:13
Viimane postitus: Tulnukinimene

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat