•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uni saab tõeluseks - ehk unes ettenägemine
#76
mina olen ka paar korda unes asju ette näinud.tõsi küll,mitte kuigi tähtsaid asju.no näiteks kahel korral olen unes ette näinud,kuidas mu praegune elukaaslane(siis veel eraldi linnades elades ja ei shelnud eriti tihedalt)juuksed lühiemaks lõikas.esimene kord kui seda unes nägin ja järgmine äev kokku saime,siis oli endal küll veider tunne,aga poole aasta pärast kui jälle samasugune unenägu oli,siis helistasin talle ja küsisin,et kas ta on juukseid lõiganudwinkpoiss ehmatas ära ja küsis et kus ma tean.ütesingi et unes nägin.

ja vahel näen unes suvalisi võõraid inimesi ja paari päeva pärast kohtun nendega kusagil poejärjekorras vms
Vasta
#77
Mina näen ka unes mõnikord juhtumisi ette. Eredalt on meeles selline unenägu: Magame me elukaaslasega tema vanemate majas teise korruse voodis ja järsku tuleb tema ema ja küsib talt, et kas ta saaks raha anda, laen vaja maksta ja summaks oli 3000 krooni. Hetke pärast kuulen, kuidas elukaaslase ema teda äratab ja täpselt samamoodi kordub kõik, mida unes nägin sama summaga.
Samas olen unes näinud, kuidas vend ja ta pruut tülitsevad. Hommikul tõustes on selline tunne, et oleksin nagu ise selle tülitsemise keskel olnud-olen väsinud ja segaduses. Samas on selline tunne, et nad kaua koos ei ole. Nädal aega hiljem ütleb vend mulle, et ta läheb H-st lahku.
Ükskord oli aga ema meil külas. Tõusin hommikul üles ja ütlesin emale, et nägin, kuidas mu pisike tütar kuskilt ülevalt alla kukkus. Läks siis umbes nädal aega mööda, kui mu mees hoidis last, kui ma trennis olin. Trenni lõppedes läksin neile mängutuppa järgi. Pisike oli liumäelt alla kukkunud, nina verine ja paistes. Hiljem helistasin emale ja mainisin, et oli väike õnnetus juhtunud ja siis ta ütles, et sa nägid ju unes seda ka...
Minagi näen teinekord mingeid võõraid unes ja kui nendega kohtun, hakkan mõtlema, et kus ma neid näinud olen ja mingeid kindlaid situatsioone, milles olen algul unes ja siis saavad nad tõelisuseks.
Vasta
#78
Paljusi asju nimetatakse Deja vu-ks. Endal on ka olnud. Näen ja siis mõtleb krt ma olen enne siin olnud ja sama asja teinud. See oli vast üleeile. Kui rääkisin emaga ja ütlesin. Kuule ära hetkel räägi ma ütlen sinu laused ette ära. Ja ütlesin mida ema pidi mu küsimusele vastama. Sest nägin seda unes...:O
Vasta
#79
Kui sa unes näed midagi siis see ei ole enam deija-vo,,,
Deija-Vo tähendab eelnevalt juhtunud asja, situatsiooni kordumist. Kui sa näed unes seda, siis sa ju ei korda seda, sest siis sa ei ole seda ennem ju teinud, vaid näinud,
Vasta
#80
Aga vaata. Vahepeal pikutasin mingi 50 minti. Vb vähem pole kindel. Nägin und olin pool ärkvel ja pool üleval. Unes nägin kuidas hakkasin trepist alla kukkuma kui nagu voodis hüppasin korra. Noh nagu ikka ehmud. Nagu miks ma ehmusin ? Kui unes kukkusin. Ja ma mingi 5s minti mõtlesin mis und ma tahan näha. Ainult mõtlesin sellest ja jäin magama ning 10-15 minti pärast nägingi seda und.
Vasta
#81
Enamik unenägusid tulevad ikka meie soovidest, mõtetest jms. Kõige aktuaalsemad tegevused, mõttes jne on ikka need esmased mida nähaks.
Seega, kui mõtled kusagil maha kukkumisest, ja vajud poolunne, siis väga suure tõenäosusega näed seda.
Ja mis puutub ehmatusse. Poolunes on mõistus suuresti ikka kehaga seotud, mitte nagu täis unes. Ja kui siis poolunes ehmatud, siis keha reageerib sellele.
Vasta
#82
Ma ei tea ma olen sõnatu. Eile öösel nägin unes ,et sõber helistab mulle täna kui jalutan koeraga ja ütleb. Kle sa peole ei viitsi homme tulla? Koht on sebitud ja kõik asjad ainult tule selleks kellaks ja kõik. Ma ütlesin dvi nagu ma tulen. Siis saabus hommik. Ei mäletanud unenägu. Jalutasin koeraga ja krt keegi helistab. sõber helistas. rääkisin ära. siis hakkas meenuma. Raisk täna öösel nägin ma seda sama unes. Mis värk on????
Vasta
#83
Ma olen ka päris mitu korda ette näinud, aga need tühised. Mu emal on ka nii, et näeb unenägudes tulevikku ette. Juusiis on see mu emalt päritud.
See lugu natuke teemast eemal, aga tahaks ikka rääkida: Ükskord hommiku poole nägin unes ühte korterit ja oma onu naist. Olime seal korteris ja proovisime riideid jne. See korter oli kuidagi udune ja natuke tume vms. Nujh siis panime telku käima kuna polnud midagi teha, kuid siis nagu mingil ajal tekkis sinna teleka peale mingine videomakk, mis oli seal poolenisti teleka sees ja poolenisti väljas. Täpselt nagu oleks kummitus. Siis ma küsisin, et kuule mis see on ja ta vastas, et ah see on nii tavaline asi, aga mitte keegi ei usu mind, et see nii on. Järgmine hetk tuli sealt telekast välja mingisugune käsi ja hakkas liigutama. Ka täpselt nagu kummitus. Ma sain miskipärast selle käe peale nii vihaseks, et tahtsin sinna teleka juurde minna, aga see oli nii raske ja ma vaevalt jõudsin sinna. Ja kusjuures ma karjusin sellele käele, et sa sakid sajaga ja fuck you (ma siia maani ei saa aru miks), ja ma tundsin, et mul oli hääl julmalt ära. Kui ma sinna teleka juurde jõudsin, ärkasin ülesse.

See nagu oli nii imelik ja julmalt naljakas unenägu. Pärast ei julgenud enam magama jääda Laugh
Vasta
#84
Kõlab nagu The Ring?wink
Vasta
#85
Ise nägin täna sellist und mida nägin hiljuti ka. Aga midagi oli muutunud..... Aga mida see tähendab?
Esimest korda nägin ,et olime sõpradega niisama ja siis läksime pidu panema. Noh siis nägin mingit ilusat tüdrukut. Jäin temaga rääkima kui järsku üks sõber hüüab. Ou tule kiirelt siia kaklus toimub siin. noh me läksime sinna ja siis see kes andis teisele peksa ütles : Nüüd on sinu kord ja ma ärkaisn ülesse.
Täna öösel nägin sama und aga nägin rohkem kui eelmine kord. Eelmine kord oli viimane asi nüüd on sinu kord. Täna läks veel edasi ütles nüüd on sinu kord. noh ma ei teinud välja ja läksin tüdrukuga uuesti eemale. kui järsku see tegelane jookseb järgi mulle püstol käes ja hüüab. Jää pidama muidu lasen teid mõlemat maha. Me jooksime aina edasi ja edasi ja järsku kuulsin lasku ja siis ärkasin... See on mingi teadaandmine mingist asjast? Esimest korda jäi pooleli ja nüüd sai nagu lõpp. Või on ka kolmas kord siis näen mis juhtus peale laskmist? Või kas keegi tahab hoiatada või ma ei saa aru.

Muudetud: 18-2-08 kell 16:18:54 Borgir

Muudetud: 18-2-08 kell 16:20:04 Borgir
Vasta
#86
Ma näen unes mingil määral asju ka ette...Sets nägin unes ,et ema toob midagi. Aga unes nägin teist asja mis ta toob. aga päeval ikkagi ma sain emalt midagi... Ja une kuupäev ning päriselu kuupäev kattus... ma näen midagi ette aga täitsa õigesti ma ei näe.
Vasta
#87
Tsitaat:Algselt postitas: Borgir
Ja une kuupäev ning päriselu kuupäev kattus... ma näen midagi ette aga täitsa õigesti ma ei näe.
Mis sa sellega mõtled? No ma ei saa asjast aru, et nagu une kuupäev ja päriselu kuupäev kattus??? Kuidas sa näed asju ette aga samas nagu õigesti ka ei näe. See pole ju ettenägemine siis. See on lihtsalt uni.
Vasta
#88
Noh. Läksin unes kööki ja ema andis asja ära mulle. Ning küsis mitmes täna on. Vaatasin kalendrit ja ütlesin ,et 23.
Päeval ärkasin siis ema hiljem helistas ja tuli koju ning andis ka asja üle... Ja siis küsi. Mitmes täna on? Ma vaatasin kalendirt ja on 23.
ja siis hakkas meenuma ,et unes nägin seda sama. Aga mitte päris õigesti..
Saadud asi oli teine.
Aga ma nägin ette ,et see kuupäev saan ja ema küsib kuupäeva...
Ning ma saan midagi aga mida?? vahest sa ei näegi tervet asja ette. Sa näed pool või kolmveerand siis alles hakkad kokku panema...
Sest kui need kes näevad ka unes asju ette. Noh mõni näebki midagi suurt vb ette.. Aga ta ka ei näe kõikke ju. Sellepärast ongi vahest kuupäev vale või aeg vale. Sest ta näeb poolt asja ette. Või natukene rohkem. Mitte kõikke.. Aga ma näen selliseid tavalisi asju.

Unustasin yhe asja lisada. Suht tihti saan unes mõelda kas ma tahan ärgata või mitte. Nagu küsin endalt kas ma ärkan hetkel või ärkan hiljem? Ja siis vastan ja magan edasi või ärkan.. ja kui vastan ,et tahan ärgata või midagi sinna kanti siis ärkan nii ,et näen üleni pimedas ruumis punaseid silmi endale otsa vaatamas. Ärkan ja olen üleni higine ja enam und ei tule..
Uskuge või mitte aga nii see on.

Muudetud: 25-2-08 kell 06:27:18 Borgir
Vasta
#89
Täna hakkasin Vennaga arvutist filmi vaatama mis ta just tõmbas. Suht uus ja ma polnud enne näinud. Ja 5 minti olin vaadanud ja järsku tuli terve film meelde ja jutustasin ette. Siis vend vaatab ja vaatab filmi ja lõpuks saab vaadatud ja ütleb kuule kas sa oled enne seda filmi vaadanud? Ma nagu et ei ole aga ma ei tea miks ma teadsin filmi ette. Nüüd tuli meelde ,et ma ükskord unes nägin seda ja ise olin kaasosaline filmis veel.
Vasta
#90
Aga mis oleks, kui lihtsalt püüaks uskuda: head unenäod lähevad täide -
iseasi, millal; halvad aga mitte! Millegipärast on levinud (või see ainult
näib mulle nii?) just vastupidine arvamus. Kas on sel aga loogilist alust?
Vasta
#91
Tsitaat:Algselt postitas: Tom
Kummaline juhtum tänasest ööst.

Umbes kella 5 ajal öösel otsustas üks suur riiul suure mürinaga seinast alla kukkuda. Samas ruumis viibis kaks inimest (ehk mina+kaasa). Üks inimene nägi samaaegselt suurt avariid unes, teine nägi kuidas kaks musta riietatud tegelast seisid mu ees hirmunud nägudega.

Kuna need unenäod peaks ajaliselt kestma kindlasti rohkem kui 5 minutit, kas on siis võimalik, et inimene siiski saab mõne pikema unenäo mälestuse hetkeliselt? Ehk unenäo aeg võib olla sada kordi pikem kui reaalselt kulunud aeg? Järsku algas see unenägu siis, kui mürin juba algas ja kestis reaalselt vaid pool sekundit? Või oli tõesti tegu mingi kuuenda-sitsmenda meele eelaimdusega? Ega keegi vast ei vasta, lihtsalt arutan Smile

Jah, see on võimalik. Kogenumad unenägijad on võimelised und tahtlikult pikemaks venitama, kusjuures une nägemise aeg reaalsuses jääb samaks. See on seotud Lucid Dreaminguga. Väidetavalt olevat mingisugune meesterahvas oma une kruttinud 100-aastaseks, s 15 minuti jooksul sai ta 100 aastat kogemusi.
Kui on võimalik pikendada und tahtlikult, on kindlasti ka võimalus, et see juhtub kogemata.

Tsitaat:Algselt postitas: X-Dream
Ma ei tahaks uut teemat enda kogemuse pärast teha, tahaksin vaid jagada:

Lugu on siis järgmine, lähen mina klubisse, täiesti tavaline klubikülastus, kuna olin kaine autojuht ei joonud ma alkohoolseid jooke.
Järgmisena kutsuti mind tantsima ja liikusingi tantsuplatsi poole, kõik oli ilus ja kena, kuni tantsuplatsil olles, end liigutades välkvalgus või mis see on seal hakkas välkuma ja hakkas erinevaid pilte silme ette tooma, esmalt ma ei ehmatanud kuna pildid olid ähmased, kuid natuke hiljem lõi juba tugevamalt, tunne oli umbes selline nagu filmides nähakse enne oma surma oma elu üle ning siis kadus maa jalge alt ja varisesin kokku.........üks pilt, mis meelde jäi oli Mustanahaline mees valgel taustal nuga teritamas..

On see kummaline? või ehk oskab keegi midag arvata selle kohta?

Ei, see ei ole väga kummaline. Klubis, kus on suhteliselt palav, inimesed tantsivad, vedelikku palju ei tarbita, võib kehatemperatuur tõusta väga tugevalt. Eriti palju veel tõstavad kehatemperatuuri klubides populaarsed narkootikumid, näiteks extasy tabletid. Kuigi sa arvatavasti ei kasutanud extasyt või mõnda muud mõnuainet tahtlikult, võis keegi selle poetada sinu mittealkohoolse joogi sisse.
See, et sa nägid teadvuseta olekus seosetuid, ebatavalisi pilte on normaalne, sest teadvuseta olekus pilte nähaksegi.

Räägi mulle, kas siis, kui sa maha kukkusid esinesid sul krambihood ka?
Kas sulle kiirabi kutsuti?
Kas sa tundsid enne või pärast kukkumist ebatavalist erksust/uimasust?
Kas sa oled varem tarvitanud narkootikume?
Vasta
#92
Unenäod on üksasi...aga kui ma näen midagi unes ja siis hiljem selle unustan ning siis juhub midagi tõeliselt veidrat...ma ei oska seda seletada...Kui ma juhtun siis tavalisel päeval mõne inimesega rääkima...talle korra silma vaadates näen seda sama unenägu tema tulevikuna...täiesti jabur
Vasta
#93
Sellisel juhul on sul selgeltnägemise võimed. Tähendab sel juhul on, kui sinu poolt nähtud tulevikuseik hiljem ka päriselt aset leiab. Kas on juhtunud nii?
Vasta
#94
Jaa on küll ja need on tavaliselt halvad asjad, mitte headSad
Vasta
#95
Teeks ka ennast siin foorumis siis lõpuks nähtavaks ( olen siin foorumis kaua-kaua ringi uurinud, kuid varem sõna võtnud pole ). Seega tervist kõigile! Smile

Lugu siis järgmine! Oma isiklikust kogemusest võin kinnitada, et unes on võimalik asju ette näha. Mina näen. Tähendab - kunagi vähemalt nägin. Kuid unenäos olid asjad alati natuke teistmoodi - pool sellest tõde, pool vale. Viimasel ajal pole seda enam juhtunud ( kahjuks või õnneks - seda ei tea ). Kirjutan Teile lühidalt, millist kogemust ma mäletan.

Enne kui unenäo juurde jõuan, üritan Teile natuke tol hetkel valitsevat olukorda kirjeldada:

Juhtum leidis aset, kui olen umbes 10 aastane ( täpset vanust ei mäleta, aga umbes sinna kanti jääb ). Minu tädi oli just mehest lahku läinud ning eraldi elama kolinud. Neil on 2 last. Mõlemad elasid ema juures, kuid tol hetkel, kui unenäos tulevikku nägin, oli 1 lastest isa juures ja teine ema juures ( oli koolivaheaeg vms ). Kuna üks lastest oli isa juures, siis tekkis mul võimalus minna koos tädiga Saaremaale puhkama ( pean ära mainima, et tol momendil ei olnud ma veel Saaremaal kordagi käinud ).

Niisiis - nüüd unenöo juurde:

Oli hommik ning tehti reisi ettevalmistusi. Natuke enne seda, kui pidime liikuma hakkama, kõlas uksekell ning sisse astus mu tädi teine laps koos isaga. Too laps oli ümber mõelnud ning tahtis nüüd ikkagi Saaremaale kaasa minna ( mina oleks pidanud sel juhul maha jääma, kuna ruumi rohkem polnud ). Nii juhtus siis unenäos. Päriselus oli kõik sinnamaani sama, kuni too laps isaga tuppa astus, kuid põhjus miks nad külla tulid, oli hoopis teine. Nimelt tulid nad rääkima, et too laps tahab hoopis isa juurde elama minna. Unenäos jäin Saaremaa reisist maha, päriselus aga siiski läksin sinna.

See on alles 1 osa unenäost ( mäletate - enne mainisin, et polnud Saaremaal veel käinud. Nüüd jõuame sinna maale, kus see teadmine tähtis on ).

Nüüd unenäo juurde tagasi. Jäin reisist maha. Vahepealset unenägu ei mäleta ( võimalik, et need olid 2 eri unenägu hoopis ). Seejärel olime juba kogu pundiga Saaremaa linnuse ( või mis selle kindluse nimi seal iganes oli Smile ) juures. Kõik oli täpselt selline, nagu päriseltki on. Lugesime lossi juures plakatit, kus reklaamiti õhtul toimuvat kontserti. Kuna me ei teadnud, kui palju pilet maksab, siis läksime seda piletimüüja käest uurima. Kõndisime üle silla. Silla lõpus laua taga, istus müüja. Nii. Siit maalt läheb unenägu jälle lahku sellest, mis reaalselt toimus. Nimelt unenäos saime teada, et piletid on meie jaoks liiga kallid ning me ei saa kontsertile minna. Läksime mossis nägudega tädi juurde tagasi ja andsime info edasi ( käisime siis tädi teise lapsega kahekesi ). Unenägu lõppes ( vähemalt edasi ei mäleta ). Päriselt juhtus aga nii, et piletid olid igati normaalse hinnaga ning sain oma esimese kontsertielamuse.

Selline lugu siis. Loodan, et polnud väga segaselt kirjutatud.
Vasta
#96
Tsitaat:Algselt postitas: katarina177
Tsitaat:Algselt postitas: titanl
Kuid tihtipeale antakse unenägudega märk ,millele tuleks tähelepanu pöörata ja millega tegeleda jne.

Olen näinud kaks viimat ööd, et Venemaa hakkab Eestit vallutama. Sõdimist eriti ei näe, aga Vene väed on kõikjal.
Kas ka see võib midagi tähendada???(i)

Olen sammuti näinud kuidas võõra riigi väed on kõikjal
Vasta
#97
Ma olen näen tihti unes asju mis alles paari päeva pärast juhtuvad need on olnud tavaliselt igapäevased asjad nagu kes mida koolis järgmiseks ütleb või midagi. Kuid mul on olnud paar korda ka sedasi et tean ette miidagi suuremat (i). olen näinud kuidas ma rattaga rekka ette sõidan. paar päeva iljem ma arvasin et see oli tavaline õudukas kuid kui ma rattaga kodu poole kiirustasin tundus mule et olukorrad teel tunduvad kuidagi sarnased ja tuttavad ning siis meenus mule see unenägu. ma võttsin ratta kiiruse vaiksemaks ning umbes siis kui ma oleksin olnud keset sõiduteed keeras kurvi tagant välja suur punane rekka mida ma olin unes näinud!!! Ma tahaksin teada kas kellegil on olnud samasuguseid unenägusid tulevikust. Või on võimalik seda edasi arendada ning tuleviku nägema hakkata!!!
Vasta
#98
ma näen pidevalt unes tulevikku ette. ma vist neid nn. "tavalisi" unenägusid ei näegi, vaid iga unenägu mida näen seoundub minu lähitulevikuga. (hyes)
Vasta
#99
Ma arvan et see on lihtne kokku sattumus, kuna unes näed sa seda mida sa oled kogenud + asjad kombineeruvad:/
enivei... vedas teil
Vasta
Mina ei oleks selles alti nii kindel, et näed kõike mida kogend, või siis mis sinu ümber ja sinuga juhtunud...
Näide: Nägin und, kus ühele tuttaval neiul oli uus sport Mazda6 ... Neiule sellest rääkides tuli välja, et ta isa plaanib talle sama auto ostmist. Ja sellest ma ei teadnud eelnevalt mitte midagi.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Unes lendamine karlapoiss 88 40,864 13-01-2022, 19:58
Viimane postitus: Minaelan
  Uni ja reaalsus - mis need on? silverm 7 4,498 07-12-2021, 11:14
Viimane postitus: Maakristall
  Lucid Dreaming ehk teadlik uni Fritz 267 113,385 15-11-2021, 10:19
Viimane postitus: Eithea
  Kes või mis on uni? kalldunn 38 9,972 11-02-2020, 18:59
Viimane postitus: Minaelan
  Unes nägin. Mis tähendab. Keldristvaljapreili 9 3,099 23-09-2019, 14:55
Viimane postitus: Q11
  Unes ringi möllamine unenägu123 5 2,838 29-12-2018, 17:05
Viimane postitus: Q11
  Uneparalüüs ehk unehalvatus puudritupsu 152 118,761 05-07-2018, 06:25
Viimane postitus: Maario
  Hunt ja hundikutsikad unes lõõmus 1 3,647 06-11-2016, 13:28
Viimane postitus: Tyto Alba
  Nägin unes hiirt+ussid unes lõõmus 0 2,512 19-10-2016, 13:10
Viimane postitus: lõõmus
  Väiksena nähtud uni? lõõmus 5 3,744 17-10-2016, 07:13
Viimane postitus: Tulnukinimene

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat