Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Väärtustest ...
Autor Sõnum
Leena
Bännitud

Postitusi: 1,474
Liitunud: Sep 2009
07-07-2011 19:52
Postitus: #1
Väärtustest ...
....selline lugu siis.....

http://si.kongress.ee/kiri-saksamaalt-ue...isata.html

SI-232

SI poolt avaldatud artiklile saabus Saksamaalt seksist tiine teemajätk.

Sotsioloogiaprofessor Ülo Vooglaid käsitles väärtuste murdumist ühiskonnas ja tegi tähelepaneku, et pederastide pealetung on üksnes väike osa Eestit hukutavast jäämäest.

Ülo Vooglaiu artiklit saab lugeda http://si.kongress.ee/uelo-vooglaid-pede...osa-2.html ja http://www.eesti.ca/?op=article&articleid=32805 ja http://www.syndikaat.ee/news.php?uID=4560&lang=est ja http://rahvuslane.blogspot.com/2011/07/u...ng-on.html ja http://usk-lootus-armastus.blogspot.com/...ng-on.html ja siin http://www.rahvuslikliikumine.ee/foorum/...f=6&t=4382 ja veel paljudes kohtades ning kommentaare Vooglaiu artiklile leidub siin http://www.nommevalitsus.org/index.php?p=8360 ja veel paljudes kohtades.

Vastukaja autor, Saksamaal elav Aino Siebert on veendunud, et Ülo Vooglaid rikub põhiseadust, ning nõuab tema "artikli kohest eemaldamist, kuna see pole kooskôlas ajakirjanduseetikaga. Olen pöördunud selle arvamuse asjus juba ka EALi juhatuse ja Eesti Elu poole. Otseloomulikult ka autori enda poole. Kui seda arvamust ei eemaldata vôrgust, olen ma sunnitud pöörduma Rahvusvahelise Ajakirjanike Liidu poole, mille liige hr. Vooglaid on ja paluma tema väljaviskamist EAList."

Aino Siebert põhjendab oma demarši Rahvusvahelise Ajakirjanike Liidu koodeksi punktiga 8, mille järgi ajakirjanik on teadlik meedia kaudu võimenduvast diskrimineerimisohust ja teeb kõik võimaliku, et mitte kaasa aidata taolisele diskrimineerimisele. Üks loetletud diskrimineerimisohte on "võib põhineda seksuaalsel orientatsioonil".

Kiri tundub olevat heaks illustratsiooniks Ülo Vooglaiu poolt osundatud ohtudele. Lisaks paistab Sieberti esitatud kõikelubatavuse-apologeetika ka diskrimineerivana paljude säärase suhtumise all kannatavate inimgruppide suhtes. Allpool mõnd näited tõlgendusvõimalustest.

"Mida kaks täiskasvanut inimest teevad, ei ole kellegi asi," deklareerib Aino Siebert. Kummatigi pisendab ta oma väitega tähtsusetuks perevägivalla juhtumeid täiskasvanute seas, mida on tuvastatud miljoneid. See sõnum annab kaudse heakskiidu ka asjaolule, et alles hiljuti harrastasid tema abielujärgsel uuel kodumaal Saksamaal täiskasvanud üksteise hävitamist ahjudes.

"Mind ei huvita samuti ei Teie ega kellegi teise seksuaalsus," märgib Aino Siebert. See on loomade ja laste tagakiusamise faktide suhtes südametu väide. Loomi on inimeste poolt alatihti seksuaalselt kuritarvitatud, viimasel ajal on määratud elusolenditel (loomad) loomuvastast seksuaalvahekorda esilekutsuva deviantse käitumise tõkestamiseks ka vanglakaristusi. Läänemaailmas on levinud on ka vanemate poolt oma laste, näiteks isade poolt oma tütarde vangistamine seksuaalorjadena ja sugulusristamine, eriti saksakeelses keskkonnas.

"Nôukogude Liidus tallati inimôiguste peal. Teie teete täpselt seda sama! See on absoluutselt talumatu!" kinnitab Aino Siebert. Ometi ei ole temale, kuivõrd tegu emaga, tundmatu säärane bioloogiline fakt, et inimene tekib üksnes mehe ja naise seksuaalvahekorrast, kuid mitte näiteks mehe ja mehe, naise ja naise, mehe ja looma, naise ja looma, mehe ja taime, naise ja taime vahekorrast - ainuüksi niisugune suhe on üldse võimeline tekitama inimõiguste subjekti.

"Nendest rahvastest, kellel ei jätkunud oidu kultuuri ja kultuuriväärtuste tähtsusest aru saamiseks ja hoidmiseks, on järel veel vaid mälestus, kui sedagi," märgib Ülo Vooglaid kritiseeritud kirjutises "Pederastide pealetung on jäämäe väike osa".

Allikas: Aino Siebert; SI
Kontakt: aw.siebert@t-online.de

PS: Kuna asjakohast teemat vist ei ole siis panin selle uudiste alla.
(selle postituse viimane muutmine: 10-07-2011 20:36 InDemand.)

----------------------------
Kui inimene ajab jama ühes pisikeses valdkonnas mida ma täpselt tean, siis miks peaksin arvama, et ta ei aja ka mujal jama?
Einstein oli kindel vaid Universumi ning inimimlike lolluste lõpmatuses. Kusjuures esimeses ei olnud ta lõpuni kindel.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Ott Sama
Veteran

Postitusi: 2,185
Liitunud: Jul 2010
10-07-2011 17:24
Postitus: #2
RE: väärtustest....
Mis ühendab Ülo Vooglaidu ja Aino Siebertit?
Neid ühendab teadmatus. Nimelt, hoiatab Ü. Vooglaid meid oma artiklis nähtustest, mis õõnestavad meie julgeoleku aluseid. Ta kirjeldab seda jäämäena, nimetades selle veepealset tippu "pederastia pealetungiks". See viimane, aga hakkas silma pr. Siebertile kes ühtlasi võttis selle ka oma relvaks, millega siis hr. Vooglaidu rünnata. Pr. A. Sieberti eesmärk on kindel: Ü. Vooglaid tuleb teha maatasa! Oma poliitilise vaistuga tunneb pr. Siebert, et tuntud-teatud isik hakkab paljastama nähtust - süsteemi, mis on oma olemuselt loodud üksikisiku kaitsevõime hävitamiseks ja siis tema orjastamiseks.
Siin maailmas on väga oluline nimetada asju nende oma nimega - siis saadakse aru. Mis neid siis ühendab? Mõlemad ei tea "selle" nime! Tõepoolest - "sellele" nähtusele ei ole pandud nime! Just seda nime, mis määratleb, defineerib süsteemi, mis usinalt meie õigusi ja vabadusi õõnestab.
Egas austet hr. Vooglaiul, siis muud võimalust jäänudki, kui selgitada meile seda "nimetut" tema tegeliku olemuse kaudu... .
Kui te tunnete, et keegi "nimetu" on luba küsimata sättinud ennast teie selja taha, siis võite kindlad olla - pr. Aino Sieberti käed sikutavad jõuliselt... ! Maailmas on ju kõik suhteline: te ei ole homme need kes te täna olete!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
HUGOTH
Veteran

Postitusi: 1,747
Liitunud: Sep 2007
10-07-2011 19:45
Postitus: #3
RE: väärtustest....
See on vabadus nn Euroopa moodi. Vene ajal anti pededele 15a türmi......
Uus eu hävitab inimloomusest veel sellegi mis on hea ja edasiviiv......
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog