•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76(current)
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Tegelikult täitsa jama ikkagi või võetakse  vaikselt ühendust, see on ju selge tsensuur. Häbi peaks olema, muud kui teema lukku ja lukku, nagu sügeleb kusagil. Samas foorum on tühi aga midagi kirjutada ei tohi.
Vasta
Võib-olla on asja mõte selles, et tegemist on foorumiga, mitte isikliku blogiga.
Vasta
(25-07-2023, 17:13 )levis Kirjutas: Võib-olla on asja mõte selles, et tegemist on foorumiga, mitte isikliku blogiga.

Ei näe mingit mõttelist vahet, kui on ikka huvitav olgu või  blogilaadis tekst/teema ,  siis see targutav mulin  vahele (jututoa tekst jäägu sinna)  ei ole asjas veel kusagil teemas huvitavamaks teinud. Aga jah,  õigustada saab kõike, seega ikkagi häbi teile kaka poliitika järgijad! Oma  tsensuuriga oletegi foorumi  peaaegu välja suretanud,  et mitte otse öeldes perse*keeranud.

Uus kasutaja tahab midagi kirjutada/blogida, siis laske seda teha, ei ole vaja käia mailitsi ähvardamas/õigele teele juhatamas jne

Anti teada, et see uus kasutaja olla mingi vana kasutaja, kes siin on läbustanud, vähemasti minule ei ole ta esitanud kogustes l*lle küsimusi, meenuvad kaged ja leenad jne, kõik olid nii toredad inimesed, nalja nabani.. Seega  jah vabandust, kuid mõte  eelnevas foorumi kohta jääb samaks. Selles  foorumis oli tsensuur juba siis kui FB see veel puudus, seega on kuhu avaneda ja areneda. Ma võtan näiteks ennast, kui palju on jäänud siia kirjutamata/ postitamata kuni eksperimentideni välja jne, kõik selle teie krd tsensuuri pärast.
Vasta
Tundub, et ainuke suhteliselt tsensuurivaba foorum. Muidugi tehnikafoorumites iseliikuritest ei arutleta ja tutvusfoorumites UFO-dest. Siin on asjad mis on salapärased, naljakad ja vahel ka uskumatud. On ka poliitikat maagia võtmes, et miks on asjad just nii nagu on? Ehk miks kassil on 4 käppa ja saba, inimesel saba aga puudub?
Kui jutt läks kassidele siis tänane imelik lugu. Kõndis kass arvuti klaveril ja "vurruline IT guru" oskas seada ekraani seaded 180 kraadi pööratuks. See on lihtne aga seada nii, et süleri ekraanil on ühte pidi ja välisel teist pidi. Sain nii tööle, et mõlemal ekraanil on pilt õiget pidi, kui aga tahad minna ainult välisele kuvarile on pilt 180 pööratud ja muuta ei saa. Hetkel töötab mõlema ekraaniga ja pilt on õiget pidi. Üldse kassil on eriline oskus arvutites asju "seada" samas aga on ülimalt korralik: liikudes paberite vahel ükski paber ei nihku paigast....poeb nagu uss läbi kõige selle mudru. Kui aga klaverile pääseb ligi siis on alati probleeme ja mitte esimene kord. Kas mõni häkker on pattude pärast kassiks sündinud? Täiesti võimalik ta erilise huvi arvutite vastu. Ja oskus hüpates sageli printeri õiget klahvi tabada. Kunagi mõtlesin, et "vaimud" sest üle päeva oli üks ja sama leht trükitud.
Vasta
(15-12-2021, 09:16 )lahendused Kirjutas:
(15-12-2021, 02:51 )isemaag Kirjutas: Misasi see on mis paraweebi niimoodi tõmbab?/ :


Tähelepanu on see, mida igasugu trollid-ja-tüütused siit saavad ... kui päriselus hakata "herilasepesa torkima", siis saad küll herilaste tähelepanu, kuid saad ka korduvalt valusasti nõeleta ... kui päriselus minna kõrtsi teistega tüli norima, siis saad küll nende tähelepanu, kui koos tähelepanuga saad ka nö "molli & lendad koos akna-raamidega kõrtsist välja" ... kuid virtuaalsetes foorumites saab üsnagi ohutult tülinorimisega tähelepanu võita.


Trollide vastu aitaks järgmine rahaline meetod: registreerimiseks pead "10 raha" üle kandma - kui oled kuu aega mõistlike postitusi teinud, saad raha tagasi - kui aga hakkad trollima, siis konto blokitakse ja raha tagasi ei saa.

Need, kellel üldse raha pole, saaksid tasuta registreeritud, kui kirjutavad moderaatori poolt antud teemal nö "arutleva kirjandi" (muidugi võiks iga uustulnukas ka ise välja pakkuda teema milles ta rohkem kodus on): materialistidest trollide olemus paljastuks taolise kirjandi abil vägagi ilmekalt, ning neid ei lastaks sisse (näiteks kahtluse korral võiks moderaator küsida veel kolme uut arutlevat kirjandit). 

TÄHELEPANU! ACHTUNG! VNIMAANIJE! KOLMES KEELES!: Mina, isemaag väikese algustähega, mitte kunagi ei ole sellist küsimust siinfoorumis esitanud, mitte kunagi. Vaatasin, et ka varem on minu poolt vastus kellegile muudetud justkui ma ise olnuks midagi avaldanud. Ei nii see ikka ei lähe kuidagi, kullakallid.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
JA TÄIENDAN KAA! SELLIST KIRJAVIISI ... ?/ : ... MINA MITTE KUNAGI POLE TARRBINUD. Absoluutselt mitte kunagi, mul oli väga vastik eesti keele õpetaja, tagantjärgi tänud talle.
Vasta
17-ndal aastal tuli välja teatis juhtkonna ühisest otsusest, et Para webis suletakse poliitilised teemad. Nüüd on see teema ise suletud ja para-postitusi näeb siin kord kolme kuu jooksul. Ainult puhas poliitika ja isegi patustan selles osas pidevalt.
Praegu võiks kogu kupatuse ümber nimetada Poliitiliseks parawebiks. Siis oleks asi nagu paigas.
Ja para lisand ainult seepärast, et mõni üksik postitaja üritab poliitilistele nähtustele lisada ka paramõõtme. Aga ainult mõned ja ainult harva.
Kas paranähtused on ilmast kadunud või on kuskil ilmunud mõni teine väljund.
Minul on küll paraasjade vastu suurem huvi kui päevapoliitika vastu.
Vasta
Sest teemad hakkasid venemaa ja muu poliitika poole veerema siis https://www.para-web.org/showthread.php?...#pid295673
Vasta
No kaine mõistuse olemasolu ongi paranähtus ju .
Vasta
Eeemmm... kas te tahate, et hakataks jälle poliitteemasid sulgema? Ma ausalt ei viitsi sedalaadi reguleerimisega tegeleda. Nielander, kes oli suuresti poliitteemade sulgemise taga, ei tegele enam Paraveebiga. Et minu meelest võiks PW voolata nii nagu kasutajad teda suunavad. Tuleviku etnograafidel või linna-antropoloogidel hea uurida tulevikus Smile

Unenägijatel on FB-s oma grupp "Unenägemine", vedaja Ell Jott. Kus astraalrändurid pesitsevad, ei tea. Ega FB- s, niipaljukest kui mina tean, ka väga põnevat paraelu ei toimu. Vb ma lihtsalt olen kõrvale jäänud. Igasugu vaimlemist on küll. Redditis on aga rahvusvaheline kogukond parateemadel aktiivne, aga mul endal veel kontot pole, sest inglise keelt ma vabalt ei kirjuta-räägi.

Ja kui ma nüüd ütlen, et miinimumpalgaga saab ära elada küll, raha jääb ülegi, ossa! siis ma saan vasakult ja paremalt. Ma olen sünnipärase puudega, mis teeb mind immuunseks igasugu hea elu suhtes. Aga ma pmst saan veidi aru ka inimestest, kes nii askeetlikult elada ei soovi.
Vasta
Päris paljud (poliit)vandenõud rulluvad hetkel me ees silme all lahti, sestap on poliittteemad ka mõistetavad.
Vasta
(24-03-2024, 10:07 )Mannu Kirjutas: Ja kui ma nüüd ütlen, et miinimumpalgaga saab ära elada küll, raha jääb ülegi, ossa! siis ma saan vasakult ja paremalt. Ma olen sünnipärase puudega, mis teeb mind immuunseks igasugu hea elu suhtes. Aga ma pmst saan veidi aru ka inimestest, kes nii askeetlikult elada ei soovi.
Soojas kliimas saab ära elada ka alla 1:4 miinimumpalgaga. Teneriifel meie seast lahkunud jäägrite endine komandör rääkis oma elust kui külas olin. Elamiseks on vaja üpris vähe, seal olid ka hinnad soodsamad kui meil. Järgmine aste joogi kellele piisab peotäiest riisist üle päeviti ja niudevöö leiab ikka kusagilt. Poliitteemad on huvitavad & vajalikud seetõttu, et neist sõltub meie reaalelu. Tuttav ukrainast rääkis enne 24.02.2022a. arutati ka neil üpris aktiivselt poliitteemasid, osades foorumites suleti. Pidid olema paanika õhutajad ja mida oli karta, egas venemaaa ründa! Aga mis juhtus? Harkovis puhtas vene linnas tähistati armee aastapäva ja võeti ikka korralikult seda va kangemat ja äratus oli siis kui aknad koos raamidega eest lendasid! Ka siis pohmas peaga algul ei usutud aga pea kainenemisega ja pommide kukkumise jätkumisega saadi aru, et SÕDA jõudis kohale. Osad ei saanudki seda teada kuna jäid rusude alla ja hukkusid. Kui juba kõikjal räägitakse sõjaohust ja saksamaal hakatakse lapsi sõjaks valmistuma tuleb ikka natuke tähele panna:
https://www.youtube.com/watch?v=Fi6MbvoDKpI
Kui "aknad raamidega" eest lendavad on hilja või eksin ka siin? Või nagu butšas, et lastakse nagu parte ja alles siis saad aru kui kuul keres ja jäänud viimased sekundid elada enne kui teadvus kaob?
 Ka see on teada, et rahvusriikide hävitamine on peamine elltingimus NWO-le üleminekuks. Sellises olukorras paratamatult kerkivad poliitttemad üles, eriti kui päevast päeva peavaool ja alternatiivmeedia hoitab, et sõda kohe 100% tuleb ainult millal? Herem aga peale kogu relvastuse üleandmist ukrainale irvitab, et võidame "niikuinii", saades hobiarheoloogiks kes ninast hakkab kolle kaevama või taskus piljardit mängima.
Vasta
(24-01-2021, 21:56 )jooshik Kirjutas:
(24-01-2021, 21:44 )Tyto Alba Kirjutas:
(24-01-2021, 21:10 )jooshik Kirjutas: Vabandan väga oma väljenduse pärast, kuid- mille pagana pärast peab para-web (Eesti foorum) olema pikemat aega täidetud vene või soome videotega?
Mitmes kolonn siin tegutseb?
Hiina või Põhja-Korea videosid ei ole veel näinud, kuid vist on varsti aeg sealmaal ka.

Arvan, et vastus on pragmaatiline - need on keeled milles midagi tehakse ja millest siin ka aru saadakse.
Eesti videod mis on õnnestunud leida on vaid sisuliselt tõlked ja needki on tasemelt suht nõrgad.
Sisuliselt ainukene kes peavoolu väliselt eesti keeles midagi teeb on Jüri Lina.
Keelte oskus ON väga kasulik ja iga mitte emakeele oskus avab inimesele uu maailma.
Leian, et nii väikse rahva esindajad nagu meie siin ei peaks foorumi keelte rohkuse üle nurisema.
Pigem tundub, et nurisejaid vaevab mingi komplekside kogum.
Rohkem keeli = rohkem infot = laiem silmaring = vähem viljakat pinda "kolonnidele".

Ei vaeva siin mingid kompleksid. Keeleoskus on igaühe oma teha.
Kelle oskused valdavad, need leiavad oma keeleoskusele vastavaid foorumeid nii vene, saksa, inglise vms keeleruumilis-foorumites.
Internet on suur ja lai. Igaühel on võimalusi rakendada bitte-baite ja oma keeleoskust seal, kus jaksab.
Antud hetkel on see eestikeelne foorum.
Oma "keele" kompleksid võib jätta mujale.

Ei  midagi uut,
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
4 külali(st)ne

Expand chat