•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
#26
Uue süsteemi ma võin teha, aga ennem pidage aru ja jõudke otsusele, milline see olema peaks.
Vasta
#27
Tsitaat:Algselt postitas: Imotep
Uue süsteemi ma võin teha, aga ennem pidage aru ja jõudke otsusele, milline see olema peaks.
Tee meile jõuludeksLaugh
Kena kingitus oleks.

Tsitaat:Algselt postitas: Celtic
Minge pepusse oma raporteerimisega. Ma ei saagi enam rahulikult foorumisse tulla. Keegi Tom saadab ööpäevas 35 kirja postkasti :evil:
Mul ainult 9Bleh
Vasta
#28
Siin ei ole ka hääletuse adekvaatne, kuna mingi variant on, et ei oma arvamust. Milleks seda vaja on?
Vasta
#29
No kaasajooksikutel peab olema ka võimalus küsitlusest osa võtta - aga kuna nad teevad oma tegemisi selle pärast, et teised ju teevad, siis neil puudub arvamus. Ja seda ta saab siin ka väljendada. Ehk siis sinna klikkides on tulemus sama, kui üleüldse mitte osa võtta ent seda siiski osa võttes.
Vasta
#30
Ok. Ma siis pakun ka mõne variandi välja, kuidas asja natukenegi paremaks saab teha...minu arvates.
Igal model võiks olla mingi hulk kasutajaid, keda nad jälgivad...noh et "lollusi" ei teeks.
Ja võiks ka üle kontrollida neid kasutajaid, kes pole ammu käinud siin foorumis ning siis neile mingi kirja saata vms.

Vaimude teema natukeseks ajaks kinni panna.

Muudetud: 31-3-08 kell 12:08:26 Cthepy
Vasta
#31
Tsitaat:Algselt postitas: Alfar
No kaasajooksikutel peab olema ka võimalus küsitlusest osa võtta - aga kuna nad teevad oma tegemisi selle pärast, et teised ju teevad, siis neil puudub arvamus. Ja seda ta saab siin ka väljendada. Ehk siis sinna klikkides on tulemus sama, kui üleüldse mitte osa võtta ent seda siiski osa võttes.
Just nii ongi. Seda oligi vaja tõestada liikuvate avataride hääletuse kohta, kus mõnele ei meeldinud hääletuse kord, kuigi siin on samasugune.
Vasta
#32
Keegi võiks tõesti tobedad ja ummikusse jooksnud teemad ära kustutada aeg-ajalt. Muidugi teema postitajale põhjendades miks nii tehakse. Neid on juba sedavõrd palju, et ei leia huvitavaid teemasid üles. Arvan, et kui foorumi tase paraneks, siis osaleksid siin ka need inimesed, kes seda siiani lastefoorumiks peavad.
Vasta
#33
See lasteka staatus tuleb ju meie noorest kasutajaskonnast. Meil on kole palju vaimueksperte siin. Vanusepiiri võib ka tõsta. Ja kui on asjalikke nooremaid inimesi, siis tehku avaldus vms. Karmistada reegleid, et iga tühja asja pärast vastama ei hakkaks nt tuled ja teed 24 tunniga 50 postitust. Kirjutad kuidas sattusid siia, kuidas unenägudega läheb, räägid mis kummitustest sõbrad arvavad, vastad kõikide raamatute teemadesse, mida oled lugenud või ainult kuulnud, siis filmid ja siis mida teeks UFOt nähes, milline sinu arvates tulnukas välja näeb ja siis veel kirjutad viies teemas, et äge on.
Vasta
#34
Endiselt pakun välja foorumiga liitumise karmistamise (vähemalt koolivaheaegade ajal), et liitumiseks tuleb saata taotlus modedele-adminnidele põhjendusega, kes oled ja miks liituda tahad. Vanusepiiri võib ju tõsta kasvõi kuuekümneni, kuid seni, kuni seda kontrollida ei saa, pole sel mõtet. Olen piisavalt näinud me vaimueksperte, kes üks päev on 13-aastased ja järgmine päev 25sed. Ülikiire areng?!
Ja foorum vajab tegelt küll väikest kevadpuhastust, kuid see on väga mahukas töö ning küsimus on, et kuidas seda kõige efektiivsemalt ja modede jaoks valutumalt teha? Leppida kokku kordategemise kokkutulek üle skype vms, et saaks ühiselt nõu pidada (modede arvamused erinevad teinekord nagu öö ja päev...), mis kõlbab ning mis mitte ning jooksvalt terve foorum läbi käia?
Vasta
#35
Pikalt mötlesin enne, kui natukeseks uuesti leidsin jöudu, et sydamepealt asjad ära rääkida. Mulle meeldis(b) see foorum, praegugi tunnen osade inimeste suhtes vaimset sympaatiatSmile Kuid jah, see meeletu, meeletu tyhi- tähi, tömbab lihtsalt tyhjaks ja selline tunne on, et jookseksin peaga vastu seina. Tegelikult läheb selles virr - varris palju kaduma ja tundub kohati, et lasteaed on siia ylekolinud. Muidugi teen ma nyyd paljudele liiga ja ka ise ei käitunud köige paremini, kui kustutasin omad postitused, lihtsalt sellel hetkel tundus see parim lahendus ja olin veendunud, et enam siia ei tulegi. Samas aga on selliseid teemasi, milles suudaksin kaasa rääkida ja arutada, kuid kui selle arutuse mingi a'la stiilis: minul ka miskit toas krabistab, ehk on kummitus!, siis tunnen kyll, et ei jöua... Loomulikult oleme me köik otsimise teel ja igalyhel on öigus oma arvamisele, kuid leian siiski, et paljud vöiksid natuke enne kodutöö ära teha, kui midagi uurima ja puurima tulevad ja söna sekka poetavad. Elementaarne oleks mönd raamatut lugeda vöi ka internetist uurida - puurida.
Natuke ka sellest vanuse värgist. Endal ei olnud plaanis samuti vanust lisada, ka nimi tuli lambist. Kuid, kui end ära registreerinud olin, siis yllatus missugune ja vanus... Kuid samas jäin selle juurde, sest vahel öeldakse, et inimene synnib mönikord uuesti ja minul just enam - vähem sellel ajal yks selline uuestisynd toimuski, kes aru sai, see sai - kes ei saanud, see ei saagi.
Vabandan ... kriipsude pärast. Keda see häirib, siis palun kustutage ära!
Veel soovitaksin teha kinnine grupp, kuhu saaksid siis tulla need, kellel midagi olulist öelda on ja seda kindlasti mitte alla 18 eluaastat ja seda saaksid moded kyll kontrollida.
Sellised mötted siis praegu! ö tähe pärast vabandan, klaviatuuril puudub öuna täht ja yhisuse täht ySmile

Muudetud: 26-3-08 kell 16:34:36 yar
Vasta
#36
Mul on sedas küll häbi tunnistada, aga ma pole seda raportimise nuppu varem märganud. Võib-olla isegi olen, kuid pole sellele suurt tähelepanu pööranud. Mis ajast see seal üldse on, foorumi loomisest peale? Laugh
Vasta
#37
Nii palju mooduseid kuidas uusi liikmeid vastu võtta, pakuks siis ka mõne. Näiteks siis selline ''Superstaari'' moodi. Teeks suvel Para-web'i suvepäevad ja kõigil kellel on tõsine huvi Para-web'i liikmeks saada võtavad oma jalad tagumiku alt välja ja veavad end kohale, siis saab juhtkond otsustada kellest asja saab või kes on täielik kapsas või mõni muu köögivili.
Orkut'i süsteem on kinnine, ainult kutsetega saab liikmeks aga piisab vaid mõnest lekkest ja on jälle ummistus. See probleem meenutab mulle praegu seda, et kas riigil on vaja kohustuslikku kaitseväge, kuhu võetakse pea kõik vastu või on riigil vaja palgaarmeed kus on hea väljaõppega sõdurid. Sellega olen ma nõus, et liikmeks saab liiga kergelt ja kes vaid tahab, teisalt jälle on võimalik, et mõnelt algul tühisena tunduvalt kasutajalt võib tulla mõni hea viide või tõend mida on paljud otsinud aga selle peale ei või ka lootma jääda. Ise üritan ma seda foorumit mitte risustada mõtetute postitustega, võtan sõna siis kui mul on midagi sisukamat öelda, jäägu ma siis nende väheste postituste arvuga pikemaks ajaks nooremaks liikmeks, aga vähemalt tean, et mu staatus pole teenitud mõtetute postitustega.
Vasta
#38
Kõik on väga pro. Midagi ei tuleks muuta.
Vasta
#39
Vabandan nüüd ette "sõimu" eest,aga mis siin toimub?
Uskumatu on lugeda seda foorumit.See ei ole para-web,see on muinasjutumaa.
Tean inimesi ,kes alguses siin käisid,kuid on loobunud teie foorumist,kuna siin lapsed lihtsalt kirjutavad oma märgadest unelmatest!
Toon näite:kas te ise aru ei saa,et keegi Actress kirjutab ju täielikku jama siia.Ükski täisealine inimene ei usuks seda loba.Sellest ka aru ei saa või-kasutajanimi Actress-näitleja!Ja kõik vist alaealised suudammuli uskujad,usuvad seda juttu.
Mul lihtsalt kahju,tembeldage kohe oma veeb lasteaialastele.
Võiksite ikka ise vaadata,kes mida kirjutab ja kes siia mingeid lumehelbeid foto peale paneb.
Siin võiks ju ka vanemad ja targemad inimesed käia!?
Vasta
#40
Ma ei ole küll moderaator kuid Sinu postitus ajab mind vihale Angry

Ma ei ole ka just esimeses nooruses kuid leian, et kõigil on õigus postitada
siin foorumis. Sina kui vanem ja küpsema maailmavaatega inimene( kuigi Sinu postitus on lihtsalt lapsik või tigedust täis )peaksid just sellistele lapsikutele postitustele läbi sõrmede vaatama.
On hea, et noored siin foorumis käivad. Küllap hakkab neile siin ka tarkus külge.

Vasta
#41
Lastejutud lähevad Laste müstikanurk alafoorumi. Kasutajatest ongi noori üpriski palju, seega on ka vastavaid teemasi palju. Aga see ei tähenda, et neid analüüsida ei tuleks ja et me luupainaja jms teemasi kohe kustutama peaks hakkama.

Kui foorumis on vähe infot vms, siis tuleb seda infot ka ise tekitada, mitte oodata, et see kandikul kätte tuuakse.

Para-webi üheks arengusuunaks on ka foorumi tuua vanemaid ja kogenud kasutajaid, kuid miski ei sünni üleöö.

[Muudetud: 10. Feb 2009 Flash]
Vasta
#42
Tsitaat:Algselt postitas miinaka
Vabandan nüüd ette "sõimu" eest,aga mis siin toimub?
Uskumatu on lugeda seda foorumit.See ei ole para-web,see on muinasjutumaa.
Tean inimesi ,kes alguses siin käisid,kuid on loobunud teie foorumist,kuna siin lapsed lihtsalt kirjutavad oma märgadest unelmatest!
Toon näite:kas te ise aru ei saa,et keegi Actress kirjutab ju täielikku jama siia.Ükski täisealine inimene ei usuks seda loba.Sellest ka aru ei saa või-kasutajanimi Actress-näitleja!Ja kõik vist alaealised suudammuli uskujad,usuvad seda juttu.
Mul lihtsalt kahju,tembeldage kohe oma veeb lasteaialastele.
Võiksite ikka ise vaadata,kes mida kirjutab ja kes siia mingeid lumehelbeid foto peale paneb.
Siin võiks ju ka vanemad ja targemad inimesed käia!?

Oeh, kirjutasin Sulle pika vastuse, aga keegi suutis vahepeal teema ümber tõsta ja nii kustus kõik ära.

Mis ma tahtsin öelda: ära muretse, kõigega tegeletakse. Klikkimine teemadele on vabatahtlik ning ükski teema ei ole algselt mõttetu. Ka väga mõttetust teemast võib saada pärast kõpitsemist mõttekas teema. Teemadele, mille pealkiri on "Omg, ml on kummitus kapis naq" ei pea klikkima, kui sisu juba etteaimatav on - küll keegi juba uurib seda ja kohendab vajadusel.

Mis puutub noortesse ja vanadesse kasutajatesse, siis meil on nii keskealisi kui ka vanemaid, kes siinset loevad. Mõni 13aastane võib väga arukaks osutuda. Sulle soovitan positiivsust ja sallivust. Pealegi, kevad on tulekul. : )

Tahtsin veel lisada, et meil pole vaja siin Perekooli sarnast juhtumit, kus kellelgi võib olla tõsine probleem, aga ei saa kusagilt abi. Pärast paneb endale käe külge, kuna lihtsalt ei lasta magada või on hirmunud. Ekstreemne näide, aga nii võib juhtuda.

[Muudetud: 10-2-2009 InDemand]
Vasta
#43
Nõudma on kõik mihklid, aga et ise panustaks sellesse va. muinasjutumaasse, et see usutavamaks muutuks, seda ei ole.

Mis puutub kasutaja Actress probleemi, siis on sama probleemiga olnud ta ametis ka mujal ning pole ausaltöeldes mingi suvalise Miinaka asi ilma seletusteta teise probleemi maha teha.
Vasta
#44
Actressi käitumise seos tema kasutajanimega on nüüd küll miinaka enda mõttetuletis.

Lasteprobleem on iseenesest olemas. Info leidmist raskendam. Seda pudi nii palju, millest peab läbi trügima.
Iseenesest ei teeks paha linnuke, mille saab lastenurga kuvamise Uutes postitustes välja lülitada vms.
Vasta
#45
Ma ei tea kas see tehniliselt kuidagi võimalik on, aga hea oleks kui saaks mingid filtrid peale panna. Näiteks kui ikka laste nurgake ja vaimud huvi ei paku siis mulle seda teemat ka ei kuvata jne.
Vasta
#46
No kui nüüd reaalselt seda filtriasja mõelda, siis kui ma loen veebiväljaannet, siis pole mul ka võimalik välja sorteerida, milliseid artikleid ma lugeda tahan või mitte. Seda siis filtri kaudu.
Teemade alajaotus on ju olemas ja kajastub posti taga n-ö, nii et selle järgi saab vaadata, mida ja kuidas lugeda.
Vasta
#47
See info filteerimine ei ole hea idee. Mis on Para-webi eesmärk? Anda infot. Seega pole ka mõtet filtreerida, eriti kui info on põimunud läbi erinevate kategooriate ja ei ole nii, et vaimu teemas räägime ainult vaimudest jne.

Kergem ongi vastavaid kategooriaid jms ignoreerida ning teemasi lugeda vastavalt pealkirjale.
Vasta
#48
Jah, ilmselt on teil õigus. Kui midagi huvitavat filtri tõttu kaduma läheks siis oleks jama küll.
Vasta
#49
Tsitaat:Mis on Para-webi eesmärk? Anda infot. Seega pole ka mõtet filtreerida, eriti kui info on põimunud läbi erinevate kategooriate ja ei ole nii, et vaimu teemas räägime ainult vaimudest jne.
Para-webi mõte pole anda inimestele infot, mida nad ei taha lugeda. Kõlab kuidagi samamoodi, et postkasti mõte on igasugu teatiseid ja ajalehti jne saada, seega pole mõtet igasugu maxima reklaame ja muud pahna sisestamist ära keelata.
Vasta
#50
Maxima kuulub spämmi alla ja selle likvideerime.

Kui ma midagi postitan, siis ma ei teagi, mis kellegile meeldib, ja mis mitte. Ja lollus oleks kirjutada infot selle järgi, et mis kellegile meeldib. Tegu pole ju mingi pugemise kommuuniga vms.

Laste probleem on enamvähem lahendatud ju. Kahtlased teemad laste müstika nurka ja kõik.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat