•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
#51
Ma ei tea , kes siin foorumis on adminnid , kuid viskaks paar suurema kaliibriga kivi nende kapsaaeda.
Lühidalt , kui soovite ,et foorum töötaks/käituks normaalsena , siis oleks ääretult kena , kui te ka kontrolliks postitusi .
Mis on ikka ehedalt sitt ,pange siis a la sita/läbu kategooriasse , kus vähem arukad isendid saaksid oma emotsioone välja elada.Kurat võtaks , tekib ikka ehe RATE tunne.
Mul tõesti suva , kui mind bännitakse ; aga asi on ikka muutumas ehedaks titenurgaks ;kus iga isend paigutab oma unelmate ulma ülesse ja leiab 100 idiooti , kes ka oskavad ajada asja shitti kuubis adekvaatselt kommenteerimata!!
Kurat , paar huvitavat vastasseisu on/oli olemas veel siin foorumis ja ka siis bännitakse oponendid ära.(Jasonist ma ei räägi , Levis veel on/oli olemas , mõni arukam isend veel -sry ,ei mäleta kõiki arukaid- 1 näide)
Miks ma sellise postituse teen - tõesti ajab sita keema , kui ma pean selekteerima totaalset paska tundide kaupa ja ikka ei jõua kuhugi.
Ok , on olemas a la lastenurk vms. , kuid sinna need ei jõua. Miks siis????
Miks adminnid magavad , ei tee oma tööd (olen ka ise admin teistes foorumites)????
Mingil lambal tekib abitu ambitsioon bännida kedagi , kas SEE ON LAHENDUSE PROBLEEMILE?????
Ei taha kedagi solvata ,aga selline on mu hetke emotsioon , mis kees üle lõpuks.Angry


[Muudetud: 3-20-2009 breivdalen]

[Muudetud: 3-20-2009 breivdalen]
Vasta
#52
Kas kirjavahemärke on tõesti nii raske õigesti panna? Laugh
Aga muidu olen küll sinuga nõus. See foorum hakkab juba käest minema. Eriti uustulnukad - teevad pidevalt "uusi teemasi", mida nende arvates siin foorumis pole, aga muidugi on need olemas. Tänastest postitustest saab isegi selle kohta näite tuua.
Vasta
#53
Sinu tehtud postituse juures on nupp nimega "Muuda" kasuta seda, et potitust muuta. Ning tühja lahmimise asemel too palun ka mõni näide - mis ja miks sulle ei meeldi, äkki on küsimus rohkem selles joodud veinis kui postitustes. Smile



[Muudetud: 21. Mar 2009 Flash]
Vasta
#54
Tsitaat:Algselt postitas breivdalen
Kurat , paar huvitavat vastasseisu on/oli olemas veel siin foorumis ja ka siis bännitakse oponendid ära.(Jasonist ma ei räägi , Levis veel on/oli olemas , mõni arukam isend veel -sry ,ei mäleta kõiki arukaid- 1 näide)

Pole foorumist mitte ühtegi oponenti bännitud vaid seetõttu, et ta oponent on olnud. Ja pealegi - oponent millele või kellele?

Tsitaat: Miks ma sellise postituse teen - tõesti ajab sita keema , kui ma pean selekteerima totaalset paska tundide kaupa ja ikka ei jõua kuhugi.
Ok , on olemas a la lastenurk vms. , kuid sinna need ei jõua. Miks siis????

Millised teemad näituseks ei jõua? Tood ehk mõne näite?

Tsitaat:Miks adminnid magavad , ei tee oma tööd (olen ka ise admin teistes foorumites)????

Adminnid teevad oma tööd, aga nagu inimesed on erinevad on ka adminnid erinevad ja meile meeldib näha inimeses potensiaali kunagi kuhugi jõuda Sina ehk näed ainult läbu kõikjal, mina näen sita sees pärleid kah.

Tsitaat: Mingil lambal tekib abitu ambitsioon bännida kedagi , kas SEE ON LAHENDUSE PROBLEEMILE?????

Jah, see on lahendus probleemile. Või mis on sinu arust lahendus? Ühes lauses ütled, et adminn ei tee tööd, teises väidad et lisaks lambaks olemisele on ta ka valede otsuste küüsis...
Vasta
#55
Viimastel päevadel (nädalatel) on kohutavalt palju läbu tekkinud erinevatesse teemadesse (suhteliselt vaenulikuks kiskunud). Personal jõudu-mööda modereerib neid teemasid, kuid palun ka asjaosalistel oma postitused kaine pilguga üle vaadata ja mõtetu jagelemine eemaldada.

PS! Seoses äärmiselt vaenuliku suhtumisega (nii avalikult kui ka u2u kaudu), saab MorganLaFey ajutise bänni.

(Morgan, kuna su ankeedis mailiaadressi ei ole, siis ehk saad selle info ikka kuidagigi kätte.)


[Muudetud: 5-9-2009 Tom]
Vasta
#56
Tsitaat:Algselt postitas breivdalen
Miks ma sellise postituse teen - tõesti ajab sita keema , kui ma pean selekteerima totaalset paska tundide kaupa ja ikka ei jõua kuhugi...
Miks adminnid magavad , ei tee oma tööd (olen ka ise admin teistes foorumites)????
Saa aru siin sellest, et see foorum ei ole nagu iga teine.
Kui on foorum kus räägitakse ainult autodest ja mode kustutab mootorataste kohta postitused ära, siis see on siilegi selge, et nii on õige.
Kui aga siin foorumis moded ja adminnid peavad kaaluma inimeste objektiivsust, teksti õigsust ja huvitavust, välja sorteerima asjaliku labasest, ja kõike seda muud. Siin foorumis peame arvestama inimeste eripäraga, et kõik mõtlevad erinevalt. Me ei ole siin ainult pimesi uskumas vaime ja ufosid. Kui me tahaksime teha ainult usklike foorumi, siis saaks meist järgmine Tuulepesa vms, kui tahame teha ainult skeptikute foorumis, siis saab meist järjekordne Skeptik.ee.
Saa nüüd palun aru sellest, et meie foorum üritab olla igas suunas objektiivne.
Nende kõikide vahel kaalumine on väga raske. Et kõikide huvid oleks kaitstud ja tunnustatud.
Kui sina pead midagi prügiks, siis vean kihla, et vähemalt 2 käe peal saab kokku lugeda inimesi kes väidab vastupidist.

[Muudetud: 9-5-2009 Nazz]
Vasta
#57
Küsimus modedele:

Lugesin reegelid. Kirjas on suht üheselt, et postitused, mis on ebaviisakad (minu sõnastus), kuuluvad kustutamisele. Ühtlasi ka sisutühjad.

Minu viimased postitused on kiirelt kustutatud, samas polnud vähemalt esimeses neist (millest ahel alguse sai), ei ühte ega teist, lihtsalt teema arendus teise nurga alt.
Samas on foorumis piisavalt mõttetuid lauseid (just selliseid, millele reeglites on vihjatud kui mõttetutele emotsioonidele) ja lausa halvustamisi. Neid pole kustutatud.

Millise sisetunde alusel seda tehakse? Asi pole minus, võimalik, et keegi teinegi on seda tunda saanud, kuid küsimata jätnud. Minus pole viha ega solvumist selle pärast, olen piisavalt suureks kasvanud. Loodan seda ka teistelt. Asi lihtsalt põhimõttes ja selguse soovis. Seletust ei ole mõtet muidugi pastakast välja imeda.




[Muudetud: 1-8-2010 Cassiopeia]
Vasta
#58
Ma eeldan, et need puhastamised offtopicust jne käivad pigem viimaste aktiivsete teemade puhul, st neid jason-morgani solvanguteemalisi asju oleks pidanud omal ajal, kui need veel päevakorral olid, puhastama. Kui kuskil miski konkreetne teema häirib, siis teha vastav raport konkreetse alafoorumi modele, mitte hakata kõikide kallal pahandama. Müstik, ma püüan Su muret mõista, aga Sa ei saa kuidagi kõiki adminne süüdistada selles, et kõik tekitavad mingis teemas sõnasõdu ja siis lampi kustutatakse. Ühtlasi ei usu ma, et ainult need personali liikmed, kes ongi teemaga rappa läinud, ise kõike seda jama kustutavad.
Vasta
#59
Jah, ma pidasingi eelkõige tänast postitust silmas, kuhu Tiiger ka oli natuke kirjutanud!
Vasta
#60
see kustutamine tähendab ju selgelt seda, et kõik, kes me oleme selle foorumi kasutajad/ postitajad/ lugejad mis iganes, oleme kellegi omad, kellegi tahtest ja suvast sõltuvad.Nagu kutsud keti otsas- kui tahetakse, tehakse kett lühemaks ja pannakse kauss kaugemale....
Nagu Delfi või Postimehe administraatorid võivad suvalt teha nende postitustega, nii ka see paraweb. Aeg-ajalt meile lihtsalt tuletatakse seda meelde. Ja lõppude lõpuks on võimalik iga rida, mis siia on ka kirja pandud-autor kindlaks teha ja vajadusel shantaasina ka ära kasutada. Peame kõik selle võimalusega arvestama. Nii et kellele ei meeldi, kolige mujale foorumisse või tehke oma keskkond.

Ise nõus täiesti Müstikuga-"Kustutamine käib selle järgi, et kui mõni admin on sattunud sõnasõtta ja jäänud sõnasõjas alla, siis ta kustutab kogu teksti ära.
Mind paneb ka see imestama, et kõiki neid igasse teemasse postitatud jason-morgani lollusi ja solvanguid pole keegi ära kustutanud!?
Selle tagajärjel on lihtsalt häbi mõnesse teemasse lisapostitusi teha."

Ei pea paljusid enda postitusi ka just kõige õnnestunumateks, kuid see kõik, mis siia kokku kogutud, on tegelikult iga postitaja LOOMING ning intellektuaalne omand. Olgu siis kasvõi need, kelle ainuke sõnum on -jah ma vaatasin ka; või tundub küll nii olevat( ja saanud kokku sellega polkovniku tärnid). Eks iga siinne foorumi külastaja on ise tähele pannud neid.
Meeldis Müstiku mõni aeg tagasi väljatoodud nimekiri sisukamatest ja huvitavamatest postitajatest
Ma ei mängi solvunut ning üritan ka edaspidi siit hääd infot ammutada ning ka mõne postituse teha, aga selline peni tunne on küll peale neid kustutamisi, et kuskil kõrgel on keegi, kelle suva järgi- noh nagu riigikohus või isegi president, kes siis ütleb oma lõppsõna.
Või keegi teab kuskil vaba ja sõltumatut foorumit olema............?!
Vasta
#61
Moded/adminnid on laisad ja ei viitsi mingeid vaidlusi väga kustutada...

Ja aegaajalt peetakse ikka nõu ka, et milliseid postitusi kustutada...

Foorumis on vaja diktaktuuri. Fakt. Foorumis ei saa korda hoida demokraatlikult. Personal on tegutsenud selle nimel, et isikliku viha/maailmavaate jms tõttu ei kustutaks kellegi postitusi. Aegajalt on lihtalt üle astumisi olnud...

Seega väga palju eelnevast kriitikast tegelikkuses ei pea paika ja on lihtsalt kasutajate ideaal, et kuidas foorum peaks või võiks toimida. Kui midagi kustatakse siis järelikult on postitusel midagi viga ja on kujunenud reegel, et saadetakse u2u koos põhjustega...

[Muudetud: 7. Jan 2010 Flash]
Vasta
#62
Mis puutub mõnede foorumlaste postituste kustutamist, siis see on kahe otsaga asi. MVO poiste lõugamine on vastik lugeda küll, täiesti nõus, ehk oleks parem maha võtta...

Aga - iga postitus väljendab postitaja olemust... las siis nende postitused väljendavad nende olemust. Jäädavalt.

Muidu mõni noorem liige laseb end nende korrektsemal jutul ära lollitada.
Vasta
#63
Offtopicutel ei saa lasta tekkida ju - täielik kaos tekiks. Sammahästi võiks ühe suure teema teha ja vaadake ise siis kuidas sealt midagi aru saate. Okei, see oleks suht ekstreemne näide, aga mingitest reeglitest on vaja ikkagi kinni pidada, sest vastasel juhul ei saaks mitte keegi enam aru, kus midagi toimub ja asjast puuduks igasugune ülevaade.
Vasta
#64
Ma ei saa aru, milles asi on. Tegelikult on see foorum siin INFORMATIIVSEKS postitamiseks ning foorumi moded/adminnid ei tahaks, et siin mindaks isiklikuks - tihtipeale tulevad sellest suured jamad.
Tavaliselt EI kustutata postitusi põhjuseta. ALATI on mingi põhjus miks kustutatakse. Paraveeb ei ole sama, mis on delfi, postimehe, õhtulehe kommentaariruumid. Meie tahame respekti ja arukust neilt kes kirjutavad.

Seega, postitamisel tasuks meeles pidada vanasõna, enne mõtle kui ütled, tühja loba ka pole mõtet ajada.
Vasta
#65
"Aegajalt on lihtalt üle astumisi olnud"...see on nii, et KEEGI lihtsalt oma suva järgi otsustab, mis on üleastumine, mis mitte.

Vene ajal oli selle nimeks "troika" - kolm tegelast otsustasid, mis on õige, mis mitte.
Keegi Viktor Kingisepp- muuseas huvitav teema uurimiseks- - oli üks selle kolmiku liikmeteks.

Igaks juhuks tegin oma selletemmalistest postitustest copy-paste, sest homme hommikul neid ilmselt pole...
ilusat õhtut ja vaadake filmi "Tsaar"- vene kanalilt, aga meie ustavad kodanikud ei viitsi õppida ilmselt potentsiaalse vaenalse keelt ja ei saa muhvigi aru...
Vasta
#66
Tsitaat:Algselt postitas iitt
"Aegajalt on lihtalt üle astumisi olnud"...see on nii, et KEEGI lihtsalt oma suva järgi otsustab, mis on üleastumine, mis mitte.

Vene ajal oli selle nimeks "troika" - kolm tegelast otsustasid, mis on õige, mis mitte.
Keegi Viktor Kingisepp- muuseas huvitav teema uurimiseks- - oli üks selle kolmiku liikmeteks.

Igaks juhuks tegin oma selletemmalistest postitustest copy-paste, sest homme hommikul neid ilmselt pole...
ilusat õhtut ja vaadake filmi "Tsaar"- vene kanalilt, aga meie ustavad kodanikud ei viitsi õppida ilmselt potentsiaalse vaenalse keelt ja ei saa muhvigi aru...

Vat sinusugused võiksidki veidi iseendasse vaadata, enne kui sellist vaimset sappi siin pritsima hakkavad.

Kui MITTE KEEGI ei otsustaks, milliseid postitusi kustutatakse, siis oleks siin üks paras хуйня. Nii et peab olema KEEGI, kes neid kustutab ja veidigi teri sõkaldest eraldab. Üldiselt on moderaatorid apoliitilised, st ei oma parteilist ideoloogiat või täida erakonna käske. Kui on ropp, on ropp. On sõim, on sõim. Kustutatakse.

менее дерьма, больше действий и понимание - ehk siis ka arusaadavamas keeles.


[Muudetud: 7-1-2010 InDemand]
Vasta
#67
Tsitaat:Algselt postitas iitt
Vene ajal oli selle nimeks "troika" - kolm tegelast otsustasid, mis on õige, mis mitte.
Keegi Viktor Kingisepp- muuseas huvitav teema uurimiseks- - oli üks selle kolmiku liikmeteks.

Igaks juhuks tegin oma selletemmalistest postitustest copy-paste, sest homme hommikul neid ilmselt pole...
ilusat õhtut ja vaadake filmi "Tsaar"- vene kanalilt, aga meie ustavad kodanikud ei viitsi õppida ilmselt potentsiaalse vaenalse keelt ja ei saa muhvigi aru...

Olgu, troikat võib ju võtta näitena, et Sulle ei kõlba meie personali töö. Aga milleks jälle parawebi reeglite teemasse see filmi jutt? Ilmselge näide sellest, kui lihtsalt, iitt, Sa isegi teemast kõrvale kaldud.
Vasta
#68
Tsitaat:Algselt postitas iitt
... Vene ajal oli selle nimeks "troika" - kolm tegelast otsustasid, mis on õige, mis mitte.
Keegi Viktor Kingisepp- muuseas huvitav teema uurimiseks- - oli üks selle kolmiku liikmeteks. ...



Pole selle teema jutt aga siiski.
Millisest allikast selline teave Viktor Kingiseppa kohta?



Vasta
#69
Tsitaat:Algselt postitas kulfing
Tsitaat:Algselt postitas iitt
... Vene ajal oli selle nimeks "troika" - kolm tegelast otsustasid, mis on õige, mis mitte.
Keegi Viktor Kingisepp- muuseas huvitav teema uurimiseks- - oli üks selle kolmiku liikmeteks. ...
Pole selle teema jutt aga siiski.
Millisest allikast selline teave Viktor Kingiseppa kohta?

Ja tahate öelda, et kui nüüd Kingiseppast rääkima hakkame, ei oleks see offtopic? Olen seda ka varem öelnud, et kui tahate mingeid teemast kõrvalekalduvaid asju arutada, siis siduge see kuidagi paranormaalsusega ja tehke uus teema, mitte ärge risustage muid teemasid, vastasel juhul tõesti keegi kustutab need!
Vasta
#70
Tsitaat:Algselt postitas PiziIngliito
Tsitaat:Algselt postitas kulfing
Tsitaat:Algselt postitas iitt
... Vene ajal oli selle nimeks "troika" - kolm tegelast otsustasid, mis on õige, mis mitte.
Keegi Viktor Kingisepp- muuseas huvitav teema uurimiseks- - oli üks selle kolmiku liikmeteks. ...
Pole selle teema jutt aga siiski.
Millisest allikast selline teave Viktor Kingiseppa kohta?

Ja tahate öelda, et kui nüüd Kingiseppast rääkima hakkame, ei oleks see offtopic? Olen seda ka varem öelnud, et kui tahate mingeid teemast kõrvalekalduvaid asju arutada, siis siduge see kuidagi paranormaalsusega ja tehke uus teema, mitte ärge risustage muid teemasid, vastasel juhul tõesti keegi kustutab need!


Kui keegi mingeid fakte esitab, siis võiks ka allikas olla.

Muideks see pole esimene kord, kui Iitt ajaloo kohta "tõsiteadust" kirjutab! :S

Sellepärast ka minu küsimus. Ei midagi enamat.Smile


Vasta
#71
toimumas on uue ajastu algus ja teise lõpp, kõik, kes siin ennast puudutanuna tundsid, on selle hääbuva, kustuva aastatuhandete lõpu viimased energijakandjad.
On öeldud, et kuri muutub kurjemaks ja hea veel paremaks.....
kodanikud VS, C-k, Br-t, In-dmnd, W-W, Pzi, ku-f-ng, jne. jne. miks Te nii kurjaks saite???
Sest Teie toetuspind on kadunud, pole enam, millest kinni hoida....
Aga sellepärast, et Valgus võidutseb, pimedus on läbi ja Teie tõekspidamised on kadunud liiva viimse lainena...
hea, et TE KÕIK siin koos välja ilmusite( mõni magab veel lihtsalt oma lapseund)
Kui kuri sind ei ründa , oled ise kuri.. mul on heameel, kuid kahju, et Teid NII vähe on.
Sõbrad, mul on tõeliselt heameel, et teid on siiski nii palju mu vastu koondunud.
Kavatsen teemat jätkata, võib-olla mõni hulljulge ka toetab

Olge Terved ja vaadake "Tsaari" edasi, reklaam on läbi..
Vasta
#72
Valgustusel ja reeglitest kinni pidamisel on ikka vaks vahet Laugh
Vasta
#73
Peegel peegel, me kõik peegeldame teineteist.

Iitt... sa vaatad peeglisse ja näed seal kurjust.
Vasta
#74
Tsitaat:Algselt postitas iitt
toimumas on uue ajastu algus ja teise lõpp, kõik, kes siin ennast puudutanuna tundsid, on selle hääbuva, kustuva aastatuhandete lõpu viimased energijakandjad.
On öeldud, et kuri muutub kurjemaks ja hea veel paremaks.....
kodanikud VS, C-k, Br-t, In-dmnd, W-W, Pzi, ku-f-ng, jne. jne. miks Te nii kurjaks saite???
Sest Teie toetuspind on kadunud, pole enam, millest kinni hoida....
Aga sellepärast, et Valgus võidutseb, pimedus on läbi ja Teie tõekspidamised on kadunud liiva viimse lainena...
hea, et TE KÕIK siin koos välja ilmusite( mõni magab veel lihtsalt oma lapseund)
Kui kuri sind ei ründa , oled ise kuri.. mul on heameel, kuid kahju, et Teid NII vähe on.
Sõbrad, mul on tõeliselt heameel, et teid on siiski nii palju mu vastu koondunud.
Kavatsen teemat jätkata, võib-olla mõni hulljulge ka toetab

Olge Terved ja vaadake "Tsaari" edasi, reklaam on läbi..



Suured sõnad.

Kohe hirmus kurb Sad hakkab, sest ma ei teadnudki, et nii-nii-nii kuri olen. Pean vist peeglist vaatama, ehk on juba sarvemügarikud ka näha. Kui näha ega siis muud, kui raspel kätte ja nühkima.

Pole siin kellegi vastu koondutud, eks ikka ise koondatakse oma vastu või poolt.






[Muudetud: 1-7-2010 kulfing]
Vasta
#75
hüvasti, lahkun Teie meedivast setskonnast igaveseks...
Parimat !!!
Edu isiklikus ja tööalases elus, kõike head Teie kõigis kavatsustes,
olge mõnusad ....
sain KOGU info, mis vajasin, rohkem pole mul vaja
ja miskit uut ma siit tegelikult ei saanudki( suur osa mu viimastest potitustest kustutati kui debiilsed)
Sead soperdavad omas pasas ja need, kes näha ja kuulda tahavad, teevad seda niikuinii,
kui keegi end kuskile seltskonda ära tundis, siis PALJU õnne !
Tanan kõiki hääde mõtete generaatororeid ja admnistraatoritele -Palju õnne, võimas andmebaas, tänaseks ikka 91725 postitust , isegi Rahvusraamaatukogul pole sellist tulemust
Mul ka 2 kuuga üle 400 hää mõtte, nautige
Aga, mis tulema peab, tuleb niikuinii...

Ja nagu allkirigi viitab, Vince in Bono Malum

Olge terved...

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat