Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Autor Sõnum
Tulnukinimene
turist Maal

10-03-2017 09:07
Postitus: #1076
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(10-03-2017 08:41 )Nielander Kirjutas:  Kui ei meeldi, siis minge ära.
Hea meelega lahkuks (lolli peaga nõustusin kui excubitoris kutsus), kuid tahan seda teha korrektselt, st. oma konto kustutada. Miks ma ei saa oma kontot kustutada?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
positiivne
.

10-03-2017 09:10
Postitus: #1077
Ka mul oli lühikest aega topeltkonto. Kuna ma teisiti ei osanud muuta selle nime, siis tegin uue konto. Mul on kuskil mälusopis, et olen ehk adminnidega rääkinud ja palunud selle eemaldada aga kindel ei ole enam. Igatahes ma ei mäleta esimese konto nimegi.

Topeltkontod tuleks muidugi killida.
(10-03-2017 09:07 )Tulnukinimene Kirjutas:  Hea meelega lahkuks (lolli peaga nõustusin kui excubitoris kutsus), kuid tahan seda teha korrektselt, st. oma konto kustutada. Miks ma ei saa oma kontot kustutada?

Kas lihtsalt väljalogmisest siis ei piisa? Ega su konto ju süüa küsi. Las olla, kuni tuju tuleb ja taas tagasi tuled?

Foorumis saab igaüks lugeda endale meelepärast teemat. Sallivust ja mõistatahtmist! See peaks vabadusele sisu, väärtuse ja mõtte andma, kui uskuda Artur Alliksaart. Smile
(selle postituse viimane muutmine: 10-03-2017 09:16 positiivne.)
Eithea
Veteran

10-03-2017 09:18
Postitus: #1078
Mina arva ka et Nofretete eluaegne bännimine on liiast, aga samas ma siiski loodan, et ka temale on võimaldatud uue kasutaja tegemine, võrdselt nagu mõnele teiselegi, siia tagasi imbunud, eluagse bänni saajale.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Nielander
Questioning Everything

10-03-2017 10:14
Postitus: #1079
(10-03-2017 08:53 )Temimoor Kirjutas:  Seda peaks siiski arutama, et kas peaks puudutama või ei.

Siin ei ole midagi arutada. Foorum on küberkeskkond, mis on oma iseloomult anonüümne. Kui foorumi personal hakkaks kasutajaid bännima tuginedes nende päriselu tegemistele, siis oleks see üsna otseselt anonüümsuse minetamine juhtkonna poolt.

Pealegi on foorum mõeldud arutlemiseks. Senikaua kuni selle käigus esitatud argumendid on viisakad ja mõtestatud (iseenesest korrektsed), ei loe absoluutselt kas neid esitab pedofiil, varas või mõrvar. Kellegi tegemiste ja ütluste diskrimineerimine nende nende mineviku põhjal liigituks minu arvates ad hominemi alla

(10-03-2017 09:07 )Tulnukinimene Kirjutas:  Hea meelega lahkuks (lolli peaga nõustusin kui excubitoris kutsus), kuid tahan seda teha korrektselt, st. oma konto kustutada. Miks ma ei saa oma kontot kustutada?

Anna mulle U2u-s oma kindlast soovist teada ja ma bännin su ära. Kui sa mõtled kustutamise all seda, et kustuksid ka su positused, siis seda ei saa me lubada. Teemad lähevad segaseks, kui vahepealt postitusi lihtsalt välja lõigata. Pealegi on tegemist avaliku foorumiga - siia postitades annad sa vaikiva nõusoleku, et nende sisu võib siia jääda kuni interneti lõpuni.

(10-03-2017 09:18 )Eithea Kirjutas:  Mina arva ka et Nofretete eluaegne bännimine on liiast, aga samas ma siiski loodan, et ka temale on võimaldatud uue kasutaja tegemine, võrdselt nagu mõnele teiselegi, siia tagasi imbunud, eluaegse bänni saajale.

Kõik bännitud võivad soovi korral uue kasutaja alt naaseda (juhul kui nad on oma käitumist parandanud). Natukene teine lugu on ajutiste bännide puhul, kuna siis on uue kasutaja loomisel tegemist tehniliselt topeltkontoga.
(selle postituse viimane muutmine: 10-03-2017 10:21 Nielander.)

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
säga
röövkala

10-03-2017 11:40
Postitus: #1080
(10-03-2017 05:22 )Minaelan Kirjutas:  Nüüd, kui hommikul arvuti lahti teen, pole foorumis kedagi, kes huvitavaid teadmisi juurde annaks. Hommikust õhtuni käib vaid räuskamine Venemaa teemades ja mingi mõttetu ja lohisev "vaimne" jutt "vaimsete" inimeste poolt. Tase.

Arvan, et siin on ruumi kõikidele ja kõigil on sama suured võimalused ise taset ja huvitavaid teemasid luua. Teed otsa lahti, küll liitub huvitatuid ka sinu teemadele. Ei pea teised ju algatama, võid ise olla algatajaks.

Aga kas mingi jutt on mõttetu või mõttekas, saab hinnata igaüks vaid iseenda jaoks. See, mis ühele huvitav, ei tarvitse teisele mingit põnevust pakkuda.
Nii ka eluga. Kes näeb ilu ja rõõmu, kes aga kannatusi ja häda. Mõlemad eksisteerivad, lihtsalt kuhu enda tähelepanu suunatud...
(selle postituse viimane muutmine: 10-03-2017 11:42 säga.)
Minaelan
Bännitud

10-03-2017 12:32
Postitus: #1081
(10-03-2017 11:40 )säga Kirjutas:  Arvan, et siin on ruumi kõikidele ja kõigil on sama suured võimalused ise taset ja huvitavaid teemasid luua. Teed otsa lahti, küll liitub huvitatuid ka sinu teemadele. Ei pea teised ju algatama, võid ise olla algatajaks.

Aga kas mingi jutt on mõttetu või mõttekas, saab hinnata igaüks vaid iseenda jaoks. See, mis ühele huvitav, ei tarvitse teisele mingit põnevust pakkuda.
Nii ka eluga. Kes näeb ilu ja rõõmu, kes aga kannatusi ja häda. Mõlemad eksisteerivad, lihtsalt kuhu enda tähelepanu suunatud...

Tõsi mis tõsi. Minu lemmikud on loomulikult unenäod ja kõik müstilised nähtused, mida keegi kogenud või näinud on. Ja neid on võrratult palju.

Kuid tänu neegrite ja lähisidalaste invasioonile on ka antud teema mu huviorbiidis.

(10-03-2017 08:41 )Nielander Kirjutas:  Mis su teise konto nimi on? Ma sulgen selle. Vastasel korral bännin topeltkontodest selle mida ma tean, ehk siis sinu praeguse.

Smile1 Nalja teed. Nii väga meeldib sulle kui "eriti suurele parahuvilisele" võimu näidata?
Ma ei mäleta seda nime momendil (vanadus mõjub) ja pagan, see märkmik on jälle kaduma läinud....

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.

(Dalai-laama)
Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.
Nielander
Questioning Everything

10-03-2017 12:44
Postitus: #1082
(10-03-2017 12:32 )Minaelan Kirjutas:  Smile1 Nalja teed. Nii väga meeldib sulle kui "eriti suurele parahuvilisele" võimu näidata?
Ma ei mäleta seda nime momendil (vanadus mõjub) ja pagan, see märkmik on jälle kaduma läinud....

Ei tee nalja ja see ei ole võimu näitamine vaid tagamine, et foorumi reeglid oleks täidetud. Mis me siis teeme? Ehk ikka ergutad oma mälu?

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Minaelan
Bännitud

10-03-2017 12:49
Postitus: #1083
(10-03-2017 12:44 )Nielander Kirjutas:  
(10-03-2017 12:32 )Minaelan Kirjutas:  Smile1 Nalja teed. Nii väga meeldib sulle kui "eriti suurele parahuvilisele" võimu näidata?

Ei tee nalja ja see ei ole võimu näitamine vaid tagamine, et foorumi reeglid oleks täidetud. Mis me siis teeme? Ehk ikka ergutad oma mälu?

Kas sina oledki siin foorumis järelvaatajana nö palgal? Mitte parahuvi pärast, aga selleks, et kontrollida "hullude parahuviliste" meelsust?

Just reeglite rikkumine aitabki palju suuri avastusi teha, sh ka para-vallas.

See selleks.

Aga sina kui korralik käsutäitja...tee seda, mida su ülemused sult ootavad.
(selle postituse viimane muutmine: 10-03-2017 12:53 Minaelan.)

(Dalai-laama)
Nielander
Questioning Everything

10-03-2017 12:59
Postitus: #1084
(10-03-2017 12:49 )Minaelan Kirjutas:  Kas sina oledki siin foorumis järelvaatajana nö palgal? Mitte parahuvi pärast, aga selleks, et kontrollida "hullude parahuviliste" meelsust?

See selleks.

Mis avastusi aitab para-vallas teha topeltkonto omamine... või mistahes foorumireegli rikkumine? Mul ei ole ülemusi, ongi ainult reeglid, millega sa siia tulles nõustusid ja mille täitmist foorumi personal tagama peab. Mis täpsemalt sulle selle kõige juures arusaamatuks jääb?

― Aristoteles
Minaelan
Bännitud

10-03-2017 13:15
Postitus: #1085
(10-03-2017 12:59 )Nielander Kirjutas:  
(10-03-2017 12:49 )Minaelan Kirjutas:  Kas sina oledki siin foorumis järelvaatajana nö palgal? Mitte parahuvi pärast, aga selleks, et kontrollida "hullude parahuviliste" meelsust?

See selleks.

Mis avastusi aitab para-vallas teha topeltkonto omamine... või mistahes foorumireegli rikkumine? Mul ei ole ülemusi, ongi ainult reeglid, millega sa siia tulles nõustusid ja mille täitmist foorumi personal tagama peab. Mis täpsemalt sulle selle kõige juures arusaamatuks jääb?

Dejavu. wink Me oleme täpselt sel teemal sinuga juba mõni aasta tagasi "jutelnud".

Minu suhtumine reeglitesse pole muuseas karvavõrdki muutunud.

Arusaamatu on, et neid, kes siia PARAFOORUMISSE toovad linke, kogemusi jm paramaterjale KÕIGE ROHKEM, kiusatakse ka kõige rohkem taga. Vägisi tekib mulje, et tegelikult siin ei olda para-asjadest huvitatud....vähemalt adminnide poolest.

(Dalai-laama)
Nielander
Questioning Everything

10-03-2017 13:44
Postitus: #1086
(10-03-2017 13:15 )Minaelan Kirjutas:  Arusaamatu on, et neid, kes siia PARAFOORUMISSE toovad linke, kogemusi jm paramaterjale KÕIGE ROHKEM, kiusatakse ka kõige rohkem taga. Vägisi tekib mulje, et tegelikult siin ei olda para-asjadest huvitatud....vähemalt adminnide poolest.

Ma siis seletan veelkord. See kas foorumi adminnid on para-asjadest huvitatud või mitte, ei ole mingil moel oluline, kuna adminnide AINSATEKS ülesandeks on foorumi reeglite täitmise tagamine ja administratiivsete kohustuste täitmine (tugi foorumi kasutamisel, selgitused, kasutajate aktiveerimine). Kedagi ei kiusata taga postitatava sisu eest, kui see just ei lähe vastuollu reeglitega (topeltkontod, ropendamine, isiklikud rünnakud, laim, vaenu õhutamine, jne). Kõik muud kasutajate poolsed tegevused (sh moderaatorite ja adminnide - sest ka nemad on ju kasutajad) ei puutu foorumi modereerimisse. Reeglite vaatenurgast ei ole ju vahet, kas nende vastavust kontrollib selgeltnägijatesse ja hingedesse uskuja või skeptik. Enam lihtsamalt ma seletada ei oska.

― Aristoteles
positiivne
.

10-03-2017 13:53
Postitus: #1087
Filosoofiliselt: Noh teadsa, targematele ja parematele meist esitabki elu suuremaid nõudmisi, sest nad oskavad survele vahest adekvaatsemalt ja loovamalt reageerida ja vajadusel kohaneda.
Tulnukinimene
turist Maal

10-03-2017 17:55
Postitus: #1088
(10-03-2017 10:14 )Nielander Kirjutas:  

Anna mulle U2u-s oma kindlast soovist teada ja ma bännin su ära. Kui sa mõtled kustutamise all seda, et kustuksid ka su positused, siis seda ei saa me lubada. Teemad lähevad segaseks, kui vahepealt postitusi lihtsalt välja lõigata. Pealegi on tegemist avaliku foorumiga - siia postitades annad sa vaikiva nõusoleku, et nende sisu võib siia jääda kuni interneti lõpuni.
Miks peab keegi mind bännima??? Mõtlen nupukest "Kustuta konto" (et saaksin asjale ise viisakalt punkti panna). Eelneva kustutamist ei nõua/soovi/vaja/taotle/mõtle.
Nielander
Questioning Everything

10-03-2017 18:24
Postitus: #1089
(10-03-2017 17:55 )Tulnukinimene Kirjutas:  Miks peab keegi mind bännima??? Mõtlen nupukest "Kustuta konto" (et saaksin asjale ise viisakalt punkti panna). Eelneva kustutamist ei nõua/soovi/vaja/taotle/mõtle.

Mõtlesin, et soovid lihtsalt ettekäänet lahkumiseks.

Selle kustutamise osas võta U2U kaudu ühendust Thorondori või PiziIngliitoga - nemad on adminnid ja vastavad õigused olemas. Küll aga kehtib eelöeldu, et kustutamine nii kergekäeliselt ei käi, kuna siis kustuksid ka sinu postitused ja alustatud teemad ning foorum augustuks. Kõige lihtsam on ikkagi vabatahtlik bänn...

― Aristoteles
Minaelan
Bännitud

10-03-2017 18:44
Postitus: #1090
(10-03-2017 18:24 )Nielander Kirjutas:  
(10-03-2017 17:55 )Tulnukinimene Kirjutas:  Miks peab keegi mind bännima??? Mõtlen nupukest "Kustuta konto" (et saaksin asjale ise viisakalt punkti panna). Eelneva kustutamist ei nõua/soovi/vaja/taotle/mõtle.

Mõtlesin, et soovid lihtsalt ettekäänet lahkumiseks.

Selle kustutamise osas võta U2U kaudu ühendust Thorondori või PiziIngliitoga - nemad on adminnid ja vastavad õigused olemas. Küll aga kehtib eelöeldu, et kustutamine nii kergekäeliselt ei käi, kuna siis kustuksid ka sinu postitused ja alustatud teemad ning foorum augustuks. Kõige lihtsam on ikkagi vabatahtlik bänn...

Smile1 Mõtlesin küll, et rohkem sellesse teemasse ei sekku, aga ...
Nii ajuvaba selgitust pole ma enne kuulnud.

Kui Thor ja Pizi on adminnid, kes siis sina õieti oled, et siin kamandad, kontrollid ja käsutad?
Miks keegi peab endale vabatahtlikku bänni tegema? Kuidas sa seda seal bänniteemas kirjutad? Et "Tulnukinimene, kes oli küll väga intelligentne, huvitav ja tasakaalukas inimene, on hukkamisele mõistetud ...omal soovil?"

(Dalai-laama)
Nielander
Questioning Everything

10-03-2017 18:50
Postitus: #1091
(10-03-2017 18:44 )Minaelan Kirjutas:  Nii ajuvaba selgitust pole ma enne kuulnud.

Kui Thor ja Pizi on adminnid, kes siis sina õieti oled, et siin kamandad, kontrollid ja käsutad?

Miks keegi peab endale vabatahtlikku bänni tegema? Kuidas sa seda seal bänniteemas kirjutad? Et "Tulnukinimene, kes oli küll väga intelligentne, huvitav ja tasakaalukas inimene, on hukkamisele mõistetud ...omal soovil?"

Palun seleta, et mis selle selgituse juures sulle segaseks jäi. Vastan meeleldi.

Mina olen supermoderaator. Järjekord läheb õiguste järgi järgnevalt: administraatorid>supermoderaatorid>moderaatorid
Ma enda arvates olen seda ka korduvalt varem maininud, et ma ei ole adminn.

Miks keegi peaks vabatahtliku bänni soovima? Põhjusi võib erinevaid olla. Mäletamist mööda on minevikus mõned sellise tee valinud. Ilmselt siis selleks, et kaotada ahvatlus üha tagasi ja tagasi kirjutama tulla...

― Aristoteles
Minaelan
Bännitud

10-03-2017 18:57
Postitus: #1092
(10-03-2017 18:50 )Nielander Kirjutas:  Palun seleta, et mis selle selgituse juures sulle segaseks jäi. Vastan meeleldi.

Mina olen supermoderaator. Järjekord läheb õiguste järgi järgnevalt: administraatorid>supermoderaatorid>moderaatorid
Ma enda arvates olen seda ka korduvalt varem maininud, et ma ei ole adminn.

Miks keegi peaks vabatahtliku bänni soovima? Põhjusi võib erinevaid olla. Mäletamist mööda on minevikus mõned sellise tee valinud. Ilmselt siis selleks, et kaotada ahvatlus üha tagasi ja tagasi kirjutama tulla...

Ok, supermoderaator, miks peaksid need, kes siia on kirjutanud, kaotama igavesti huvi siia jälle tagasi tulla ning oma teadmisi, tarkusi, kogemusi ja õppetunde ka teistele huvilistele edastama?
Ära iial ütle iial!
Inimesed pettuvad, muutuvad, tahavad tagasi tulla jne. Meie kui e-riik peaksime olema avatud kõikidele võimalustele, mitte olema kitsarinnalised.
Ära unusta, see on PARAFOORUM ja seega oleme kõigele ebatavalisele (sh ka reeglite rikkumisele) avatumad kui tava maailma foorumid.

(Dalai-laama)
Nielander
Questioning Everything

10-03-2017 19:09
Postitus: #1093
(10-03-2017 18:57 )Minaelan Kirjutas:  Ok, supermoderaator, miks peaksid need, kes siia on kirjutanud, kaotama igavesti huvi siia jälle tagasi tulla ning oma teadmisi, tarkusi, kogemusi ja õppetunde ka teistele huvilistele edastama?
Ära iial ütle iial!
Inimesed pettuvad, muutuvad, tahavad tagasi tulla jne. Meie kui e-riik peaksime olema avatud kõikidele võimalustele, mitte olema kitsarinnalised.
Ära unusta, see on PARAFOORUM ja seega oleme kõigele ebatavalisele (sh ka reeglite rikkumisele) avatumad kui tava maailma foorumid.

Ma ei tea miks nad peaks seda soovima. Küsi seda Tulnukinimese käest.

PS: bännimist saab tühistada, kustutatud kontot ei taasta.

See viimane lause lõi küll natukene pahviks. Loodan siiralt, et sa sellist suhtumist endaga tavamaailma kaasa ei võta.

― Aristoteles
Minaelan
Bännitud

10-03-2017 19:15
Postitus: #1094
(10-03-2017 19:09 )Nielander Kirjutas:  
(10-03-2017 18:57 )Minaelan Kirjutas:  Ok, supermoderaator, miks peaksid need, kes siia on kirjutanud, kaotama igavesti huvi siia jälle tagasi tulla ning oma teadmisi, tarkusi, kogemusi ja õppetunde ka teistele huvilistele edastama?
Ära iial ütle iial!

Ma ei tea miks nad peaks seda soovima. Küsi seda Tulnukinimese käest.

See viimane lause lõi küll natukene pahviks. Loodan siiralt, et sa sellist suhtumist endaga tavamaailma kaasa ei võta.

Ega ma tehnilise poole pealt eriti tugev polegi, aga mul on usku, et on võimalik kõiki osapooli rahuldavale lahendusele.

Tavamaailmas ma rikun pidevalt reegleid, ma lausa naudin seda. Aga mitte kunagi ma ei kahjusta kedagi. Raske mõista, eks. Aga nii see on. Smile1 Elu tuleb nautida ja leida igas seigas lõbu ja piire...mida ületada ja avastada.

(Dalai-laama)
Tulnukinimene
turist Maal

10-03-2017 19:46
Postitus: #1095
(10-03-2017 19:09 )Nielander Kirjutas:  Ma ei tea miks nad peaks seda soovima. Küsi seda Tulnukinimese käest.

Hea meelega seletan. Minu valdkonnad on vaimne areng (Vaimne Mina) jms. Kuna nende valdkondade vastu on siin foorumis on huvi leige ja enamus teemasid lörtsitakse ära, siis ma ei ole huvitaud oma teadmiste-energia panustamisest. Et mitte jätta lahtisi otsi, on õige oma konto kustutada. Kui foorum areneb, saan ju tagasi tulla uue nimega (mina ju ka arenen, vb. siis mulle see praegune nimi enam ei sobigi). Saan aru, et kustutada ei saa, seega las jääda pealegi.
(selle postituse viimane muutmine: 12-03-2017 06:44 Tulnukinimene.)
Temimoor Eemal
tume

11-03-2017 08:40
Postitus: #1096
(10-03-2017 10:14 )Nielander Kirjutas:  
(10-03-2017 08:53 )Temimoor Kirjutas:  Seda peaks siiski arutama, et kas peaks puudutama või ei.

Siin ei ole midagi arutada. Foorum on küberkeskkond, mis on oma iseloomult anonüümne. Kui foorumi personal hakkaks kasutajaid bännima tuginedes nende päriselu tegemistele, siis oleks see üsna otseselt anonüümsuse minetamine juhtkonna poolt.

Pealegi on foorum mõeldud arutlemiseks. Senikaua kuni selle käigus esitatud argumendid on viisakad ja mõtestatud (iseenesest korrektsed), ei loe absoluutselt kas neid esitab pedofiil, varas või mõrvar. Kellegi tegemiste ja ütluste diskrimineerimine nende nende mineviku põhjal liigituks minu arvates ad hominemi alla

Suuremas osas olen sinuga nõus. Kuna ma akadeemilise filosoofiaga väga kodus ei ole ja peeneid võõrsõnu lennutada ei oska, siis äkki oskad tuua mingi mõiste ka nähtuse kohta, mis kirjeldab olukorda, kus lastepilastaja räägib laste kaitsmisest või väärkohtlemisest? Siis ka sobib liigitada see ad hominemi alla?
Nielander
Questioning Everything

11-03-2017 11:01
Postitus: #1097
(11-03-2017 08:40 )Temimoor Kirjutas:  ...äkki oskad tuua mingi mõiste ka nähtuse kohta, mis kirjeldab olukorda, kus lastepilastaja räägib laste kaitsmisest või väärkohtlemisest? Siis ka sobib liigitada see ad hominemi alla?

See liigituks vist juba lihtlabase silmakirjalikuse alla või siis tõesti on inimene vahepeal "valgust näinud". Ja kui jutt on adekvaatne, siis ei näe probleemi.

― Aristoteles
Temimoor Eemal
tume

11-03-2017 11:11
Postitus: #1098
(11-03-2017 11:01 )Nielander Kirjutas:  
(11-03-2017 08:40 )Temimoor Kirjutas:  ...äkki oskad tuua mingi mõiste ka nähtuse kohta, mis kirjeldab olukorda, kus lastepilastaja räägib laste kaitsmisest või väärkohtlemisest? Siis ka sobib liigitada see ad hominemi alla?

See liigituks vist juba lihtlabase silmakirjalikuse alla või siis tõesti on inimene vahepeal "valgust näinud". Ja kui jutt on adekvaatne, siis ei näe probleemi.

Mul on antud seisukohale mõiste olemas - IGNORANTS.
TTT
Uustulnukas

11-03-2017 11:34
Postitus: #1099
Eks see üks neuronite ja neutronite vaheline konflikt ole. Ei maksa muretseda, loodus on nii teinud.
Minaelan
Bännitud

30-03-2017 09:31
Postitus: #1100
[split] See suur ja mõistetamatu Venemaa!?
(17-12-2014 15:03 )Eithea Kirjutas:  
Tsitaat:§ 15. Igaühel on õigus pöörduda oma õiguste ja vabaduste rikkumise korral kohtusse. Igaüks võib oma kohtuasja läbivaatamisel nõuda mis tahes asjassepuutuva seaduse, muu õigusakti või toimingu põhiseadusevastaseks tunnistamist.

Kohus järgib põhiseadust ja tunnistab põhiseadusevastaseks mis tahes seaduse, muu õigusakti või toimingu, mis rikub põhiseaduses sätestatud õigusi ja vabadusi või on muul viisil põhiseadusega vastuolus.
/-/
§ 41. Igaühel on õigus jääda truuks oma arvamustele ja veendumustele. Kedagi ei tohi sundida neid muutma.

Veendumustega ei saa vabandada õiguserikkumist.

Kedagi ei saa veendumuste pärast võtta õiguslikule vastutusele.
/-/

§ 45. Igaühel on õigus vabalt levitada ideid, arvamusi, veendumusi ja muud informatsiooni sõnas, trükis, pildis või muul viisil. Seda õigust võib seadus piirata avaliku korra, kõlbluse, teiste inimeste õiguste ja vabaduste, tervise, au ning hea nime kaitseks. Seadus võib seda õigust piirata ka riigi ja kohalike omavalitsuste teenistujatel neile ameti tõttu teatavaks saanud riigi- või ärisaladuse või konfidentsiaalsena saadud informatsiooni ning teiste inimeste perekonna- ja eraelu kaitseks, samuti õigusemõistmise huvides.

Tsensuuri ei ole.

§ 46. Igaühel on õigus pöörduda märgukirjade ja avaldustega riigiasutuste, kohalike omavalitsuste ja nende ametiisikute poole. Vastamise korra sätestab seadus.

Eesti Vabariigi põhiseadus

Mida aga siin foorumis tehakse?

Väga para-demokraatlik suhtumine on meil siin foorumis. Nagu Põhja-Koreas või Türgis. Kõigepealt kleebitakse ilma hoiatuseta suu kinni ja siis pannakse rodu süüdistusi kirja. Andmata süüdistatule võimalust ennast kaitsta, õigustada, enda vastu suunatud valesid paljastada jne. Isegi foorumi postkasti pole võimalik sel ajal näha, et lugeda, milles süüdistatakse kui üldse.
Samas pole foorumlastel mitte kunagi õigust bännida administraatoreid või moderaatoreid nende ebapädevuse, rumaluse, valede, manipulatsioonide ja üleoleva suhtumise pärast.

(Dalai-laama)
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog