•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 42
  • 43
  • 44(current)
  • 45
  • 46
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(10-03-2017, 12:32 )Minaelan Kirjutas: Smile1 Nalja teed. Nii väga meeldib sulle kui "eriti suurele parahuvilisele" võimu näidata?
Ma ei mäleta seda nime momendil (vanadus mõjub) ja pagan, see märkmik on jälle kaduma läinud....

Ei tee nalja ja see ei ole võimu näitamine vaid tagamine, et foorumi reeglid oleks täidetud. Mis me siis teeme? Ehk ikka ergutad oma mälu?
Vasta
(10-03-2017, 12:49 )Minaelan Kirjutas: Kas sina oledki siin foorumis järelvaatajana nö palgal? Mitte parahuvi pärast, aga selleks, et kontrollida "hullude parahuviliste" meelsust?

Just reeglite rikkumine aitabki palju suuri avastusi teha, sh ka para-vallas.

See selleks.

Aga sina kui korralik käsutäitja...tee seda, mida su ülemused sult ootavad.

Mis avastusi aitab para-vallas teha topeltkonto omamine... või mistahes foorumireegli rikkumine? Mul ei ole ülemusi, ongi ainult reeglid, millega sa siia tulles nõustusid ja mille täitmist foorumi personal tagama peab. Mis täpsemalt sulle selle kõige juures arusaamatuks jääb?
Vasta
(10-03-2017, 13:15 )Minaelan Kirjutas: Arusaamatu on, et neid, kes siia PARAFOORUMISSE toovad linke, kogemusi jm paramaterjale KÕIGE ROHKEM, kiusatakse ka kõige rohkem taga. Vägisi tekib mulje, et tegelikult siin ei olda para-asjadest huvitatud....vähemalt adminnide poolest.

Ma siis seletan veelkord. See kas foorumi adminnid on para-asjadest huvitatud või mitte, ei ole mingil moel oluline, kuna adminnide AINSATEKS ülesandeks on foorumi reeglite täitmise tagamine ja administratiivsete kohustuste täitmine (tugi foorumi kasutamisel, selgitused, kasutajate aktiveerimine). Kedagi ei kiusata taga postitatava sisu eest, kui see just ei lähe vastuollu reeglitega (topeltkontod, ropendamine, isiklikud rünnakud, laim, vaenu õhutamine, jne). Kõik muud kasutajate poolsed tegevused (sh moderaatorite ja adminnide - sest ka nemad on ju kasutajad) ei puutu foorumi modereerimisse. Reeglite vaatenurgast ei ole ju vahet, kas nende vastavust kontrollib selgeltnägijatesse ja hingedesse uskuja või skeptik. Enam lihtsamalt ma seletada ei oska.
Vasta
Filosoofiliselt: Noh teadsa, targematele ja parematele meist esitabki elu suuremaid nõudmisi, sest nad oskavad survele vahest adekvaatsemalt ja loovamalt reageerida ja vajadusel kohaneda.
Vasta
(10-03-2017, 10:14 )Nielander Kirjutas:
(10-03-2017, 09:07 )Tulnukinimene Kirjutas: Hea meelega lahkuks (lolli peaga nõustusin kui excubitoris kutsus), kuid tahan seda teha korrektselt, st. oma konto kustutada. Miks ma ei saa oma kontot kustutada?

Anna mulle U2u-s oma kindlast soovist teada ja ma bännin su ära. Kui sa mõtled kustutamise all seda, et kustuksid ka su positused, siis seda ei saa me lubada. Teemad lähevad segaseks, kui vahepealt postitusi lihtsalt välja lõigata. Pealegi on tegemist avaliku foorumiga - siia postitades annad sa vaikiva nõusoleku, et nende sisu võib siia jääda kuni interneti lõpuni.
Miks peab keegi mind bännima??? Mõtlen nupukest "Kustuta konto" (et saaksin asjale ise viisakalt punkti panna). Eelneva kustutamist ei nõua/soovi/vaja/taotle/mõtle.

Vasta
(10-03-2017, 17:55 )Tulnukinimene Kirjutas: Miks peab keegi mind bännima??? Mõtlen nupukest "Kustuta konto" (et saaksin asjale ise viisakalt punkti panna). Eelneva kustutamist ei nõua/soovi/vaja/taotle/mõtle.

Mõtlesin, et soovid lihtsalt ettekäänet lahkumiseks.

Selle kustutamise osas võta U2U kaudu ühendust Thorondori või PiziIngliitoga - nemad on adminnid ja vastavad õigused olemas. Küll aga kehtib eelöeldu, et kustutamine nii kergekäeliselt ei käi, kuna siis kustuksid ka sinu postitused ja alustatud teemad ning foorum augustuks. Kõige lihtsam on ikkagi vabatahtlik bänn...

Vasta
(10-03-2017, 18:44 )Minaelan Kirjutas: Nii ajuvaba selgitust pole ma enne kuulnud.

Kui Thor ja Pizi on adminnid, kes siis sina õieti oled, et siin kamandad, kontrollid ja käsutad?

Miks keegi peab endale vabatahtlikku bänni tegema? Kuidas sa seda seal bänniteemas kirjutad? Et "Tulnukinimene, kes oli küll väga intelligentne, huvitav ja tasakaalukas inimene, on hukkamisele mõistetud ...omal soovil?"

Palun seleta, et mis selle selgituse juures sulle segaseks jäi. Vastan meeleldi.

Mina olen supermoderaator. Järjekord läheb õiguste järgi järgnevalt: administraatorid>supermoderaatorid>moderaatorid
Ma enda arvates olen seda ka korduvalt varem maininud, et ma ei ole adminn.

Miks keegi peaks vabatahtliku bänni soovima? Põhjusi võib erinevaid olla. Mäletamist mööda on minevikus mõned sellise tee valinud. Ilmselt siis selleks, et kaotada ahvatlus üha tagasi ja tagasi kirjutama tulla...
Vasta
(10-03-2017, 18:57 )Minaelan Kirjutas: Ok, supermoderaator, miks peaksid need, kes siia on kirjutanud, kaotama igavesti huvi siia jälle tagasi tulla ning oma teadmisi, tarkusi, kogemusi ja õppetunde ka teistele huvilistele edastama?
Ära iial ütle iial!
Inimesed pettuvad, muutuvad, tahavad tagasi tulla jne. Meie kui e-riik peaksime olema avatud kõikidele võimalustele, mitte olema kitsarinnalised.
Ära unusta, see on PARAFOORUM ja seega oleme kõigele ebatavalisele (sh ka reeglite rikkumisele) avatumad kui tava maailma foorumid.

Ma ei tea miks nad peaks seda soovima. Küsi seda Tulnukinimese käest.

PS: bännimist saab tühistada, kustutatud kontot ei taasta.

See viimane lause lõi küll natukene pahviks. Loodan siiralt, et sa sellist suhtumist endaga tavamaailma kaasa ei võta.
Vasta
(10-03-2017, 19:09 )Nielander Kirjutas: Ma ei tea miks nad peaks seda soovima. Küsi seda Tulnukinimese käest.

PS: bännimist saab tühistada, kustutatud kontot ei taasta.
Hea meelega seletan. Minu valdkonnad on vaimne areng (Vaimne Mina) jms. Kuna nende valdkondade vastu on siin foorumis on huvi leige ja enamus teemasid lörtsitakse ära, siis ma ei ole huvitaud oma teadmiste-energia panustamisest. Et mitte jätta lahtisi otsi, on õige oma konto kustutada. Kui foorum areneb, saan ju tagasi tulla uue nimega (mina ju ka arenen, vb. siis mulle see praegune nimi enam ei sobigi). Saan aru, et kustutada ei saa, seega las jääda pealegi.

Vasta
(10-03-2017, 10:14 )Nielander Kirjutas:
(10-03-2017, 08:53 )Temimoor Kirjutas: Seda peaks siiski arutama, et kas peaks puudutama või ei.

Siin ei ole midagi arutada. Foorum on küberkeskkond, mis on oma iseloomult anonüümne. Kui foorumi personal hakkaks kasutajaid bännima tuginedes nende päriselu tegemistele, siis oleks see üsna otseselt anonüümsuse minetamine juhtkonna poolt.

Pealegi on foorum mõeldud arutlemiseks. Senikaua kuni selle käigus esitatud argumendid on viisakad ja mõtestatud (iseenesest korrektsed), ei loe absoluutselt kas neid esitab pedofiil, varas või mõrvar. Kellegi tegemiste ja ütluste diskrimineerimine nende nende mineviku põhjal liigituks minu arvates ad hominemi alla

Suuremas osas olen sinuga nõus. Kuna ma akadeemilise filosoofiaga väga kodus ei ole ja peeneid võõrsõnu lennutada ei oska, siis äkki oskad tuua mingi mõiste ka nähtuse kohta, mis kirjeldab olukorda, kus lastepilastaja räägib laste kaitsmisest või väärkohtlemisest? Siis ka sobib liigitada see ad hominemi alla?


Vasta
(11-03-2017, 08:40 )Temimoor Kirjutas: ...äkki oskad tuua mingi mõiste ka nähtuse kohta, mis kirjeldab olukorda, kus lastepilastaja räägib laste kaitsmisest või väärkohtlemisest? Siis ka sobib liigitada see ad hominemi alla?

See liigituks vist juba lihtlabase silmakirjalikuse alla või siis tõesti on inimene vahepeal "valgust näinud". Ja kui jutt on adekvaatne, siis ei näe probleemi.
Vasta
(11-03-2017, 11:01 )Nielander Kirjutas:
(11-03-2017, 08:40 )Temimoor Kirjutas: ...äkki oskad tuua mingi mõiste ka nähtuse kohta, mis kirjeldab olukorda, kus lastepilastaja räägib laste kaitsmisest või väärkohtlemisest? Siis ka sobib liigitada see ad hominemi alla?

See liigituks vist juba lihtlabase silmakirjalikuse alla või siis tõesti on inimene vahepeal "valgust näinud". Ja kui jutt on adekvaatne, siis ei näe probleemi.

Mul on antud seisukohale mõiste olemas - IGNORANTS.

Vasta
Eks see üks neuronite ja neutronite vaheline konflikt ole. Ei maksa muretseda, loodus on nii teinud.
Vasta
Ürita palun meenutada ja mõista, et siia registreerudes sa nõustusid foorumi reeglitega ja sellega, et nende reeglite rikkumise eest on õigus kasutajat karistada (sh. bännida). Siin pole mingit seost põhiseadusega.
Vasta
Hm andis ikka oodata paraveebi jumalatelt jõulist sekkumist. Mul on üks küsimus kas alternatiivse ajaloo alla sobitub edaspidi ka Venemaa ajaloo alternatiivsed käsitlused? ja kas oleks ikkagi võimalik hoiatuste aegumise printsiip sisse tuua? Sest olen kindel, et enamik pälvib hoiatusi tahtmatu tegevuse tagajärjel.
Vasta
(31-03-2017, 08:43 )positiivne Kirjutas: Hm andis ikka oodata paraveebi jumalatelt jõulist sekkumist. Mul on üks küsimus kas alternatiivse ajaloo alla sobitub edaspidi ka Venemaa ajaloo alternatiivsed käsitlused? ja kas oleks ikkagi võimalik hoiatuste aegumise printsiip sisse tuua? Sest olen kindel, et enamik pälvib hoiatusi tahtmatu tegevuse tagajärjel.

Selle alternatiivse ajaloo kohta: kui teema püstitada kindla fookusega, siis peaks sobima. Umbes, et "Ivan Julm oli tegelikult naine" on ok. Teema stiilis "Venemaa minevik teistsugune" oleks aga juba liiga laialivalguv ja lõpuks kisuks ikka mingite suvaliste päevakajauudiste postitamiseks ära. Uutes reeglites on see fookuse nõue ka ära toodud.

Ma arvan, et sa saad ise ka aru, et keegi ei tee sulle hoiatust tahtmatute vigade eest (millised need üldse oleks?). Hoiatuse saab ikka mingi meelega tehtud sigaduse eest.
Vasta
Foorum kippus käest ära minema küll. Samas pooldan ühe teema jätmist poliitmöla viljelemiseks lootuses, et rahvas vahutab end seal tühjaks ja muud teemad jäävad sellevõrra puhtamaks. Olgem ausad, peavoolu meediat lugedes võib end seaks vihastada sealse valetamise, vassimise ja ajude komposteerimisega. Just sellisele jamale vastukaaluks pooldangi ühe üldise teema jätmist. Näiteks kus arutada üdini mõttetu Rail Baltic-u üle või lüüa euroopa liitu kuulumise plussid-miinused kokku.
Vasta
No kui sa suudad railbaltika kohta paraelemendi ära näidata, saab ju oma teema avada. Sest senised levinumad alternatiivtõe seletused mahuvad kõik igapäevastesse poliitjuradesse ja korruptsiooni, milles mingit para raske tegelt leida.



Vasta
(31-03-2017, 10:27 )togli Kirjutas: Olgem ausad, peavoolu meediat lugedes võib end seaks vihastada sealse valetamise, vassimise ja ajude komposteerimisega.

See haakuks sellisel juhul teemaga "Vaimne arenemine" - kuidas elada nii, et igasugune väline jura sind niimoodi mõjutama ei pääseks.
Vasta
(31-03-2017, 10:27 )togli Kirjutas: Olgem ausad, peavoolu meediat lugedes võib end seaks vihastada sealse valetamise, vassimise ja ajude komposteerimisega.

Jah, sellised asjad ajavad tõepoolest kohati närvi, aga mind näiteks vihastavad ka pikad järjekorrad toidupoodides... see ei ole argument nendest parafoorumis rääkimiseks. Kui ma aga oskaks põhjendada, et pikki järjekordi tekitavad võib-olla tulnukad, siis oleks teine jutt.

Foorum ei ole ometigi enda viha väljaelamise koht.
Vasta
Puhastus ebasobilikest ilmalikest teemadest on foorumile vajalik. See tähendab Para-web´le uut algust, uut uuestisündi ja jätkamist teemadel, mida rõhutab antud saidi nimi.
Just poliitilised teemad keerutavad vihaseid diskussioone külastajatel üles, sest keegi teine istub selgemas/udusemas paadis ja mõtiskleb teistmoodi.
Vasta
Väike järelhüüe - tänapäeva poliitika on sisuliselt salaühingute (ning salaplaanide) ja vandenõude mängumaa.
Vasta
(31-03-2017, 13:47 )Tyto Alba Kirjutas: Väike järelhüüe - tänapäeva poliitika on sisuliselt salaühingute (ning salaplaanide) ja vandenõude mängumaa.

Mängumaa võib olla tõesti. Sama hästi võib öelda, et terve inimühiskond on nende mängumaa. Või näiteks meedia. Või sotsiaalvõrgustikud. Internet.

Asi on selles, et pole mõtet rääkida maadest, vaid konkreetsetest mängudest.

Vasta
(31-03-2017, 14:01 )Nielander Kirjutas:
(31-03-2017, 13:47 )Tyto Alba Kirjutas: Väike järelhüüe - tänapäeva poliitika on sisuliselt salaühingute (ning salaplaanide) ja vandenõude mängumaa.

Mängumaa võib olla tõesti. Sama hästi võib öelda, et terve inimühiskond on nende mängumaa. Või näiteks meedia. Või sotsiaalvõrgustikud. Internet.

Asi on selles, et pole mõtet rääkida maadest, vaid konkreetsetest mängudest.

Mängud! Aga palun - kava on olemas - USA saatkond ka.
http://www.zerohedge.com/news/2017-03-29...pple-trump
Vasta
KAPOnaudid pigistavad paraweebude mune või oma vabast tahtest hakkab ¨poliitiliselt mittekorrektse¨ jutu tsenseerimine?
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 42
  • 43
  • 44(current)
  • 45
  • 46
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat