•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Paraveebi jumalate algatus on kiiduväärt. Parafraseerides:

peagi näeme läbi viimsegi loori
meil on nälg, meil on isu
toiduks seni sai kesti ja koori
NÜÜD MA HIMUSTAN SISU




edaspidi tuleb teema täpselt sihitada ja kõik saavad targemaks
Vasta
Jeerum küll, keegi ei keela X kasutajal teha mingit "enda teemat", kuhu ta oma foorumi formaadile sobivad asjad paneb. Loomulikult soovitaks oma pandud lingid ka läbi lugeda, mida enamasti ei tehta, võetakse mujalt alternatiivkraami foorumist "seksikas pealkiri " ja siis lajatatakse siia. Mida aeg edasi, seda rohkem on tulnud tõdeda, et pealkiri ja sisu ei lähe eriti kokku.

Vasta
(31-03-2017, 17:34 )Minaelan Kirjutas: OK. Mulle anti praegu hea idee.

Loome uue nö para-webi. Olen nõus toetama igat ideed, mis laseb vabalt para-teemasid kajastada.
Mis ei kehtesta piiranguid, käske ja keelde. Andke tulla, noored, hakkajad, parahuvilised...ja oluline, et olete äraostmatud.

Et umbes nagu peldikusein? Kõik võivad välja ajada, mida heaks arvavad.
Vabadus on tore, aga lolluse vohamine mitte nii väga. Sest just igasugune sisu modereerimise eemaldamine annab kasvupinnast rumalusele.

See on tore, kui mässaja hing on sees ja palju energiat ja tahet Maailma muuta. Aga palun suuna see energia kasulikumasse kohta.
Vasta
(31-03-2017, 18:13 )Anonymous Kirjutas:
(31-03-2017, 17:34 )Minaelan Kirjutas: OK. Mulle anti praegu hea idee.

Loome uue nö para-webi. Olen nõus toetama igat ideed, mis laseb vabalt para-teemasid kajastada.
Mis ei kehtesta piiranguid, käske ja keelde. Andke tulla, noored, hakkajad, parahuvilised...ja oluline, et olete äraostmatud.

Et umbes nagu peldikusein? Kõik võivad välja ajada, mida heaks arvavad.
Vabadus on tore, aga lolluse vohamine mitte nii väga. Sest just igasugune sisu modereerimise eemaldamine annab kasvupinnast rumalusele.

See on tore, kui mässaja hing on sees ja palju energiat ja tahet Maailma muuta. Aga palun suuna see energia kasulikumasse kohta.
Isiklik arvamus on, et tahtest üksi ei piisa. Vaja on ka TEADMISI ja paha ei teeks AVAR hingesuurus.
Rumalus ja väiklus on pimedus ja kui selle taha panna ükskõik, milline suur tahe Maailma päästa, paremaks muuta, siis ei vii see kuskile.
Ainult pimedusest pimedusse ukerdamine...
Vasta
Hulk teemavälist läbu liikus prügikasti ja kõige selle kõige aktiivseim osapool läks taaskord sundpuhkusele. Seekord pisut pikemale. Meeldetuletuseks ka teistele - kui üks läbustab, siis sellele vastamine kahekordistab selle mahtu.
Vasta
Paistab et paraveebi jumalate otsuse järel vallandus torm. Laugh Kallid armsad pidu pole veel läbi. Uus ja peenem hakkab.

Kokkuvõtteks, tuleb tunnustada Suurt Muudatust - tundub, et õigel ajal ja õigesse kohta. Kõok hoidsid ennast tagasi siiani ja nüüd siis veel kuni saab, peab välja ütlema.
Vasta
dziisas...anna neile mõistust Smile
Vasta
Esitaksin ühe tähelepaneku Arengumaagide foorumi põhjal ka sinna ilmusid topeltkontode alt ohtralt teemavälisi postitusi tegevad tegelinskid,kes teisi endaga vaidlema provotseerisid.Tagajärjeks oli kõigepealt osade kasutajate bännimine,foorumis kehtestati range diktatuur ja osad teemad kustutati.Edasi need tegelinskid-trollid jätkasid oma tegevust hillitsetumalt järgijäänud teemades kuni sinna foorumisse keegi enam postitada ei tahtnud.Trollide tegevusest põhjustatud probleem viis soovitud tagajärjeni.Siin tegutsevad samad multikontolised psühhod ettekavatsetult ja teadlikult,osad ei suuda rõõmu varjata oma manipuleerimisoskusest.
Vasta
Tore muidugi kui positiivsele , Chaosele ja teistele headele aktivistidele kui võib uued ja paramad teemad valida milles tapeeti toota, Vesilikul on õigus kui võrdleb Arengumaagide foorumi hääbumisega, paradele bänni ja trollidele aupaistet. Äkki oleks mõttekam trolle bännida ja parad rahule jätta. Pole ju aktiivseid trolle keegi ühelgi kokkutulekul näost näkku näinud aga foorum on täis nende toodetud tapeeti. Mõtlen kasvõi põlisestlaste teemale mis ülikiiresti ära läbustati.
Vasta
Täpselt nii palju vabadust võetakse kui palju lubatakse. Ka siin foorumis. Seega ei ole mitte keegi süüdi "läbustamises". Siin foorumis vastab vaid üks persoon trolli tunnustele - teised takerduvad vaid ego ja ilusa aju okastraati.
Kui majas on mitu tuba, saab kenast igaüks omale sobiva valida.
Vasta
(01-04-2017, 12:02 )Vesilik Kirjutas: Esitaksin ühe tähelepaneku Arengumaagide foorumi põhjal ka sinna ilmusid topeltkontode alt ohtralt teemavälisi postitusi tegevad tegelinskid,kes teisi endaga vaidlema provotseerisid.Tagajärjeks oli kõigepealt osade kasutajate bännimine,foorumis kehtestati range diktatuur ja osad teemad kustutati.Edasi need tegelinskid-trollid jätkasid oma tegevust hillitsetumalt järgijäänud teemades kuni sinna foorumisse keegi enam postitada ei tahtnud.Trollide tegevusest põhjustatud probleem viis soovitud tagajärjeni.Siin tegutsevad samad multikontolised psühhod ettekavatsetult ja teadlikult,osad ei suuda rõõmu varjata oma manipuleerimisoskusest.

Masendav,et siin samamoodi läheb.Mitmeid aastaid siit foorumist huvitavat lugemist leidnud,aga enam seda juurde väga ei teki.
Tegelased,kes igas teemas vaidlemas käivad ei kao kuhugi,aga kes nende algatatud vaidlusest osa võtavad saavad bänni.
Aktiivseid foorumi kasutajaid tundub väga vähe alles olevat ja tundub,et neid likvideeritakse hulga kiiremini kui uusi huvilisi peale tuleb.Negatiivne iive foorumil.
Ega minu sonimine siin midagi ei muuda,edu paraweebudele sellel kommunistlikul poliit-korrektsel rajal.
Võite mind sellest rongist maha visata,elan üle..
Vasta
Tuletan meelde, et foorumi personali halvamaiguliselt parajumalateks tituleerimine ei aita mitte kuidagi kaasa siinse kodukorra säilimisele-loomisele. Personal ei ole KAPO ega kellegi teise käepikendus, aga muutused paraku on vajalikud, sest foorumi sisu ei ole viimasel ajal enam ammu fookuses ja läbu, teemaväliseid postitused ning trollimine on saanud kahjuks igapäevaseks nähtuseks. Uut hingamist on kangesti vaja.
Vasta
(31-03-2017, 17:34 )Minaelan Kirjutas: OK. Mulle anti praegu hea idee.

Loome uue nö para-webi. Olen nõus toetama igat ideed, mis laseb vabalt para-teemasid kajastada.
Mis ei kehtesta piiranguid, käske ja keelde. Andke tulla, noored, hakkajad, parahuvilised...ja oluline, et olete äraostmatud.
Selle idee vastu ei ole midagi, kui keegi teeks uue foorumi. Näiteks mingi vandenõude foorum. Kunagi oli vanglaplaneedil oma foorum, kahjuks enam ei ole. Solvumiste pealt on tehtud foorumeid, kus näiteks kõigile lubatakse moderaatori rolli, aga sedasi tehtud asi ei saagi kaua toimida vähemalt mitte laiemale kasutajaskonnale.


Vasta
Miks mitte panna hääletusele, millised teemad sulgeda ja millised võiks jääda?
Vasta
(02-04-2017, 14:00 )stalo Kirjutas: Miks mitte panna hääletusele, millised teemad sulgeda ja millised võiks jääda?
Selle kohta on käsk kõrgemalt. Mis siin orjarahval ikka kobiseda!
Uudis on see, et pole ei sugu, rassi ega rahvust! Kas loomaliike ka mitte? Võrdõigusvoliniku võiks liigitada brasiilia möirahvide liiki .....kui ikka liike veel on? Nägu on küll sootuBleh
http://objektiiv.ee/endine-soovolinik-su...moeldised/
Siin aga vaesed peded ja rastid:
http://graniru.org/War/Chechnya/m.259915.html
Vasta
Sellel foorumil pole häda midagi. Muidugi on siin ka teemasid, mis nagu ei ole para, kuid et para"t lahti seletada on neidki vaja. Mina laseks asjal rahulikult edasi "voolata" ja viskaks minema ainult tõsise läbu. Ülejäänud loksub ise paika, on alati loksunud.
Jõudu modedele sel raskel teel.
Vasta
Tundub küll arusaamatu miks sulgeda sellised populaarsed teemad kui piisaks lihtsalt teemasolkijate eemaldamisest. Mõnega saaks ju ka lihtsalt vesteldes ühisele keelele jõuda.

Muide äkki oleks foorumi omanikel kasulik tutvuda sarnase saksa foorumi reeglitega. Seal on uutel liitujatel ettenähtud katseaeg .
Üks peamisi reegleid on et moderaatoritega ei vaielda.
https://www.weltverschwoerung.de/forum.php

veel kui kellegil oli topeltkonto siis võiks avalikus ka teada mis avataride alt meid lollitati
Vasta
Pigem siis teadlik- tahtlik katse distantseeruda kõigist päevakajalistest poliitilistest teemadest! Omamoodi kurbnaljakas, kui tulevikus asi mandub poliitkorrektseks müstikanurgaks keskmisele ja vanemale koolieale! Igatahes nonde populaarsete teemade sulgemisega on see võimalus päris olemas. Ilmselgelt jääb ka huvitavat lugemist tunduvalt vähemaks.
Vasta
bännige see viimane roomalne siit ära - tüüp ajab aind mingit poliitjura, spämmib kõiki teemasid
Vasta
(03-04-2017, 10:00 )euroruubel Kirjutas: bännige see viimane roomalne siit ära - tüüp ajab aind mingit poliitjura, spämmib kõiki teemasid
Palun rahune. Poliitteemad on varsti lukus, pealegi, mina edastan tõelisi alternatiivseid seisukohti.
Pealegi, mina ei soovi kellegi bännimist, ka mitte positiivse.
Muide, positiivne, edaspidi saame sinuga arutleda poliitilistel teemadel ainult privas.
Lugupidamisega,
Viimne Roomlane.
Vasta
(03-04-2017, 10:34 )Viimne Roomlane Kirjutas: Palun rahune. Poliitteemad on varsti lukus, pealegi, mina edastan tõelisi alternatiivseid seisukohti.
Pealegi, mina ei soovi kellegi bännimist, ka mitte positiivse.
Muide, positiivne, edaspidi saame sinuga arutleda poliitilistel teemadel ainult privas.
Lugupadimisega,
Viimne Roomlane.

Muuseas, selle eest, et need teemad kinni lähevad võid julgelt endale medali rinda pista. Tegid KAPO agendi tööd täiesti tasuta Laugh


Vasta
(03-04-2017, 14:42 )Temimoor Kirjutas:
(03-04-2017, 10:34 )Viimne Roomlane Kirjutas: Palun rahune. Poliitteemad on varsti lukus, pealegi, mina edastan tõelisi alternatiivseid seisukohti.
Pealegi, mina ei soovi kellegi bännimist, ka mitte positiivse.
Muide, positiivne, edaspidi saame sinuga arutleda poliitilistel teemadel ainult privas.
Lugupadimisega,
Viimne Roomlane.

Muuseas, selle eest, et need teemad kinni lähevad võid julgelt endale medali rinda pista. Tegid KAPO agendi tööd täiesti tasuta Laugh

Oled sa kindel?
Vasta
(03-04-2017, 15:30 )Marconato Kirjutas: Oled sa kindel?

Raudpolt kindel.
Vasta
31.03.2007:
Tsitaat:Foorumi personal on üksmeeles otsustanud alates 5. aprillist sulgeda ja arhiveerida järgmised peamiselt poliitika ja mitte-paranormaalsusega tegelevad teemad: ...

Et kuni palgapäevani saavad töötada?
Vasta
Mitmed siit aegade jooksul bännitud on teinud nö "omi foorumeid", kuid kõik nad on hääbunud, kuna neis uutes foorumites pole suudetud sisu toota (niisama vatramine, vaidlemine ja linkide jagamine pole sisu, mis masse ligi tõmbaks).

Kui siin hakata nö "rangemat joont ajama" (sisutühi vaidluste mulin kustutada), siis jäävad alles vaid üksikud sisukad postitused - puuduseks on aga mulje, justkui foorum oleks nö "välja surnud" (vaid 1 para-teemailine postitus nädalas).

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 43
  • 44
  • 45(current)
  • 46
  • 47
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat