•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • 54
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Cambodia sai (ajutise) bänni peale kaht hoiatust. Seega, see ei tulnud või ei oleks tohtinud tulla tema jaoks üllatusena.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=5967
Vasta
Aasta aega bänni ajutiseks nimetada on omaette huumor.Kas 300 aastane bänn on ka ajutine?Ei ta ju kesta igavesti...
Cambodia postitusi oli kohati lust lugeda.Pikad ja informatiivsed tekstid millest sai nii mõndagi uut teada.Võrrelge tema postitusi näiteks pikksuka/positiivse omaga-80+% neist on naljanurgas ja vene teemalised.Muud postitused on tal enamasti ühelauselised arvamuse avaldused,provokatsioonid või küsimused millele ta saaks enamasti vastuse kui teemaga natukenegi vaevuks tutvuda.Enda sõnul ta¨rikastab ja tasakaalustab¨foorumit oma venemaa postitustega.
Vanu teemasid sirvida selliste teemasolkijate postituste tõttu on kohati väga aeganõudev.Nagu varblasena otsiks sõnnikuhunnikust seemneid taga...

Olen sellega kursis,et siin foorumis isiklikuks ei tohi minna,aga seda (palgaliste)trollide probleemi muudmoodi ei saa arutada kui näpuga nende peale näidates..
See nende eesmärk tundubki olevat teemade solkimine,teema kõrvalekallutamine ja teistelt postitajatelt "emotsionaalselt turbulentseid" postitusi välja pigistada oma jauramisega mille tulemusena trollile vastaja saab bänni ja ehk isegi teema pantakse kinni.

Olen 10+ aastat siin foorumis ¨tiksunud¨(esimese kasutajanime parooli unustasin,bänni pole kunagi saanud).Murelikuks teeb mis sellest foorumist on saanud ja mis temast saab kui sama radapidi edasi läheb.
Vasta
Tunnen "Päikeseinsenerist" puudust. Samuti on kahju, et vanad tegijad on foorumi hüljanud- ei tea miks?
"Cambodia" le saatuslikuks saanud fraas sallivusest ja pedendusest hammustas kedagi ikka päris valusasti õige koha pealt.
Vasta
(05-06-2018, 12:57 )Malandro Kirjutas: Olen 10+ aastat siin foorumis ¨tiksunud¨(esimese kasutajanime parooli unustasin,bänni pole kunagi saanud).Murelikuks teeb mis sellest foorumist on saanud ja mis temast saab kui sama radapidi edasi läheb.

Foorum on sinu nägu kulla sõber. Tooda sisu tiksumise asemel ja hulga huvitavamaks läheb ka foorum.

Pikksukist saaks kergesti lahti kulla paranormaased ortodoksid. Mul on üks eksimus jäänud. Nii et aidake foorumit korras hoida ja küll ma komistan ühel ilusal päeval.

Ma natukene võtan sõna oma kaitseks. Mul ei ole aega ega ka soovi kõige paranormaalsega isiklikult (st googeldades ja tõlkides) tutvuda. Sestap "tarbin" käesolevat foorumit sõna parimas tähenduses. Veel loen hea meelega venekeelses inforuumis alternatiivset meediat. Ja kui midagi hakkab silma kõrva mällu, postitan ka siia. Miks venekeelses? Minu juured on sellised. Ma fännan meie (Eesti) riiki aga ei viitsi analüüsida ega osatada tema vigu, kuna seda teevad kõik siin foorumis üksteise võidu.

Ka minul on olnud paranormaalseid kogemusi, kellel poleks eksju.
Mind paelub alterntiivne ajalugu aga ka terve talupojamõistus, millega seesinast lahata ja eriline lemmik on kahtlemata Orwelli kirjeldatud maailm (raamatus 1984), millele moodsaimal ajal üha enam sarnaneb Venemaa. Nõnda ma siis loen ja vaatlen hiljukesi ja postitan teinekord ka siia. Püüan seda teha nii harva kui võimalik.
Vasta
(05-06-2018, 13:28 )igihali Kirjutas: Tunnen "Päikeseinsenerist" puudust. Samuti on kahju, et vanad tegijad on foorumi hüljanud- ei tea miks?
"Cambodia" le saatuslikuks saanud fraas sallivusest ja pedendusest hammustas kedagi ikka päris valusasti õige koha pealt.

Vanad tegijad on kas teises ilmas või bännitud või on otsustanud seda lehte enam mitte kasutada.Isegi ei vaevu siin enam eriti postitada miskit,sest kohe lendavad teada tuntud trollid kirjutatut maha tegema ja teemat kõrvale kallutama.Või ei ole materjal teatud moderaatorite jaoks piisavalt ¨para¨ või on liialt ¨poliitiline¨.Suure pildi nägemiseks on vajalik vahest uurida puzzle juppe mis esialgu ei tundu siia foorumisse sobivat aga aitab vaadata suuremat pilti maamunal toimuvast.
Religioonide ja salaühingute teemal võib siin foorumis veel mingil määral arutleda.Peaasi ,et ei arutleks nende tegemisi tänapäeval.Siis on postitus/teema ¨poliitiline¨ja kuulub kustutamisele.See paneb spekuleerima,et kas paraweebi moderaatorite ¨kellad¨on KAPO või millegi muu taolise ¨arvamuse kujundajate¨peos.Foorumi personali tegemised on ka kohati ¨paranormaalsed¨.Teemade reostajad ja vaidluste algatajad pääsevad hoiatusega,neile vastajad saavad bänni.Isegi kui troll saab bänni siis tema uut kontot väga ei puudutata.Kas ka mitte meie pikksukk ei avaldanud soovi moderaatoriks hakata ? Foorumit õõnestatakse vaikselt seestpoolt?...

Pikksukk - Minu postitused ei pruugi olla kvaliteetne lugemismaterjal,kohati ja enamasti kaugel sellest, aga sinu stiilis ma siin foorumis ¨sisu¨ tootma ei hakka.Igale värskele postitusele on sul vaja oma arvamus selle kohta kohe lisada.Teemaga tutvuda sa ei viitsi,pakutud materjale ei vaevu lugema aga kaljukindel arvamus asjast on sul alati olemas millega kohe vaidlema/norima vaja hakata.
Praeguse kontoga olen 8 aasta jooksul teinud pea 1000 postitust.Sina aga oled 8 kuuga teinud pea et 500 postitust.Palk jääb saamata kui postituste kvooti ei täida päevas ?
Vasta
(05-06-2018, 18:46 )Malandro Kirjutas: Palk jääb saamata kui postituste kvooti ei täida päevas ?

Päriselt küsid seda vä?

Vasta
(05-06-2018, 13:35 )Minaelan Kirjutas: Järjekordselt tõestus, et mida iganes keegi siin foorumis teeb, SEE ON ISIKLIK. Seega on väga nõme saada aastaks bänni, et oled isiklikuks muutunud!!!

See isiklikuse asi vajab vist taaskord selgitamist.

Jah, foorumis esineb isiklikku vestlust. Täiesti arusaadav. Paljud ju postitavad enda isiklike kogemusi, enamus arutlustest toimuvad loetud hulga kasutajate vahel jne. On täiesti aksepteeritav, et isegi foorumi avalikus ruumis algavad postitused stiilis: "Kuule Kasutaja X, mis sa selle all mõtlesid?" või "Kasutaja X, ole hea ja too viide oma tekstile." Isegi see on vastuvõetav, kui keegi väljendab põhjendatud arvamust, et teise kasutaja väljakäidud idee või argument on sobimatu. Näiteks "Kasutaja X, su argument on naeruväärne, kuna..." (Isiklikult nõustun täielikult mõttega, et kõigil on õigus oma arvamusele ning kõigil on õigus leida see arvamus olevat täiesti naeruväärne).

Nii. Aga mis siis ei sobi? Ei sobi see, kui hakatakse naeruvääristama, sildistama, iseloomustama kasutajaid endid. Lausetel "Kasutaja X, su arvamus on naeruväärne/rumal/loll/idiootne" ja "Kasutaja X, SINA oled naeruväärne/rumal/loll/idioot" on ikka päris suur vahe. Eesti keeles ei olegi vist mingit head eraldi sõna, millega neid kahte kõneviisi eristada. Ladina keeles on sellise "isiklikuks minemise" vasteks demagoogikavõte "Argumentum ad hominem" - väite või argumendi asemel rünnatakse nende autorit. Olgu, mis ta on... taoline teguviis ei ole siin foorumis lubatud ja sellise kõneviisiga kasutajad kaovad siit varem või hiljem.

Samamoodi kaovad foorumist varem või hiljem need nii-nimetatud trollid. Kuigi sellega on see jama, et igaühele meeldib nimetada seda kasutajat, kes temaga ei nõustu ja kes viitsib temast rohkem kirjutada, trolliks. Eks probleemiks ole see, et trollile ei ole väga head definitsiooni.

Näiteks eesti keelses vikis defineeritakse trolli järgnevalt:

Internetitroll on Internetis anonüümselt tegutsev füüsiline isik, kes teeb poliitilistel või majandusliku kasu saamise eesmärkidel või isiklikel motiividel onlain-kogukondades (näiteks arutelufoorumides, jututubades või blogides) kuritahtlikke šokeerivaid avaldusi, õhutab tülisid ja vihkamist, kruvib üles pingeid, propageerib rassismi või šovinismi vms.

Internetitrolli tüüpilisteks tunnusteks on:

*anonüümne tegutsemine;
*immuunsus kriitikale ja loogilistele argumentidele: internetitrolliga ei ole võimalik *mõistlikku juttu ajada;
*kaastunde puudumine: internetitrollide üheks töövahendiks on teiste inimeste *tunnetel trampimine;
*sotsiaalse vastutuse puudumine;
*viisakuse puudumine;
*rünnaku suunamine alati konkreetse inimese vastu, kasutades argumentum ad hominemi.
*oma kinnisidee pealesurumine;
*energilisuse kasv, kui püüda internetitrolli solvata või ise vihale minna;
*väitluses alati viimase sõna taotlemine.


Mulle tundub ausalt öeldes enamus foorumist selle põhjal trollina, kuna mingil ajaperioodil käituvad peaaegu kõik kasutajad tulises vaidluses trollina. Ja neile samadele kahtluse all olevatele "trollidele" meeldib ka teisi jubedasti "trolliks" nimetada (seda tehes sooritavad nad muidugi ad hominemi, mis on iseenesest foorumi reeglite vastane).

Ma loodan, et te saate aru, et taolises segapudrus ei ole nii lihtne määrata, kes on see kurikuulus "troll".

Kui vaadata praeguse teema viimastel päevadel tehtud postitusi, siis leiab siit vähemalt kümme näidet sellest, kuidas rünnatakse nimeliselt kasutajaid. Selline asi peab lõppema. Minge jutukasse ja rääkige seal. Saatke üksteisele U2U'sid seni kuni sõrmed valusad. Helistage üksteisele. Korraldage kokkutulekuid ja klatšige ja iseloomustage, jne. Aga palun jätke foorumi avalik ruum sellisest asjast puhtaks ja käituge üksteisega lugupidavalt. Isegi kui selleks lugupidamiseks erilist põhjust ei ole.

(05-06-2018, 12:45 )Minaelan Kirjutas: Hoolimata sellest, et moded jms väidavad, et on apoliitilised ja neutraalsed, siis kumab kõikjalt välja refikate väga ........ja .........ja....... ja ajupesulik suund.

Ma ei tea, et ükski mode või adminn oleks öelnud, et nad on apoliitilised või neutraalsed(?). Moderaatori ülesandeks on käesoleva foorumi reegleid järjepidevalt ja võimalikult erapooletult jõustada. Tunnistan, et just see erapooletus on raske - eriti taolistes teemades, kus näpuga näitajad samasse ämbrisse astuvad, millele nad endaarvates osutavad.

Nagu siin on juba sada korda öeldud, ongi foorum selle kasutajate nägu. Ärme teha, et see nägu oleks ülaltoodud tsiteeringut täidetud lünkadega "väga matslik, lugupidamatu, õel ja ajupesulik suund".

PS: Cambodia teemal: see mida Cambodia tegi ei muutu sellest mitte karvagi kergemaks, mida rohkem teiste kasutajate patte välja tuua. Reeglid ei ole suhtelised.
Vasta
"Nii. Aga mis siis ei sobi? Ei sobi see, kui hakatakse naeruvääristama, sildistama, iseloomustama kasutajaid endid. Lausetel "Kasutaja X, su arvamus on naeruväärne/rumal/loll/idiootne" ja "Kasutaja X, SINA oled naeruväärne/rumal/loll/idioot" on ikka päris suur vahe."

See on hästi öeldud ja siinkohal tahaksin vabandust paluda Murjami ja vist natuke Kage ees ka. Üritan ennast paranda ja edaspidi olla hoolikam selle koha pealt.
Alati on igasuguse konflikti juures abiks see, kui ennast viia tema asemele ning mõelda, kas mitte mõnes teises olukorras võib see kuidagi ka ennast peegeldada.
Vasta
Vabandan pikksuka ees, ta ei olnud kaebaja nr.1.
Ta on humoorikas inimene!
Vasta
(06-06-2018, 12:45 )Nofretete Kirjutas: Vabandan pikksuka ees, ta ei olnud kaebaja nr.1.
Ta on humoorikas inimene!

Vabandus vastu õetud kallis kaasfoorumlane. Ja aitäh komplimendi eest. Selline meeldiv vaheldus kriitika vahele.

Kui "humoorikas inimene" ikka on kompliment Smile Peaks ju tähendama see: naljakas inimene.
Vasta
Eesti keele seletavas sõnaraamatus:
humoorikas ‹-ka, -kat 2› ‹adj›
huumorirohke, huumoririkas. Humoorikas inimene, jutustaja. Humoorikas lugu, juhtum. Meie vestlus läks järjest humoorikamaks. Kirjaniku jutustuslaad on väga humoorikas. Humoorikas muhelus näol.

Seega oli see positiivne hinnang sinu suhtes. Mitte põrmugi tõgav. Aga hinnanguid ehk sildistamisi teha ei lubata. Seega edaspidi võib suhelda U2U-ga.
Vasta
Piisab kui isiklikuks ei lähe kallis kaasfoorumlane. Piisab ainult sellest.
Vasta
Mulle meeldib see osa ühest eelnevast postitusest:
(05-06-2018, 22:23 )Nielander Kirjutas: Minge jutukasse ja rääkige seal. Saatke üksteisele U2U'sid seni kuni sõrmed valusad. Helistage üksteisele. Korraldage kokkutulekuid ja klatšige ja iseloomustage, jne. Aga palun jätke foorumi avalik ruum sellisest asjast puhtaks ja käituge üksteisega lugupidavalt.








Vasta
Siin foorumis on asi hapuks läinud.
Küsimus? Kas moded viskavad foorumist välja kõik vanad kasutajad või ainult juhuslikud teemade solkijad?- -solkijad on nagu X jumala seljataga
Seda segadust aitab vast lahendada "grupikall"i! -Tervitan - Maelan
Tervisliku foorumi toimimiseks tuleks vabaneda viimase hoiatusega kilkava veesogaja/provakaatori eemaldamisega. Ta suudab oma infaltiisete targutustega kõigil kopsu üle maksa keerata
pikksuk ta vajab ainult aiutist bänni nii 99 aastat. Loodan , et foorum hakkab tööle. Loodan, et positiivse välja viskamisega ,Jälgitakse lõpuks liitumis protseduure ,et ei tekkiks vana jura.....
loodan, et peale puhastust tõmbuvad tagasi meie foorumit ründavad laiema diapasooni trollid Alà dessant. Ei usu "värskendavatesse".
Tean, et vabal teel kasvab vaba mõistus.
Nüüd soovin, aitab küll sellest Cambodia piinamisest--------------Kustutage see nõme bänn..
Küsimus! Kas olete lollid, et julgete endast targema inimese suu #teibiga# sulgeda, Vat tal on ausust-ei roni õhuaknast- sisse
Vasta
Aga minu konto võite küll ära kustutada.... Olen seda muide ise soovinud erinevate adminnide käest.
Ja pealik Thorondor - oled mul kül ignoritud peale seda kui sa järjepidevalt mu postitusi "õigeks" muutmas käisid, aga kui sa seda lugema juhtud, siis võid need kõik ära kustutada.
Vasta
Chaos, ära võta isiklikult, oleme kõik neid toimetamisi kogenud ja kahjuks on selle nahka läinud ka foorumile varem sisu loonud vaimuinimesed. Paraku siin pole "väljaõppinud" adminnid, vaid puhuti ülepüüdlikud tavakodanikud püüdmas mingitki joont hoida. Kotermann ronis foorumisse kremlitrolli näol ja halba õhku loovad (provokaatorile meelepäraselt) tegelt tema ajupesu ohvrid, kes ka ise aru ei saa, mis teevad, sestap ei kadesta modereerijaid sugugi ega imesta, et neil kord juhe kokku jookseb ja seejärel eemaldumisetung vallandub - ka see on kremlitrollile meelepärane tulemus. Mida vähem vaimu ja rohkem pealekaebamist ning kätshi, seda enam terendab lootus meile jälle mõjusfäär kehtestada - aga see siin on üks foorum, reaalsus on õnneks mujal Laugh niiet ei maksa kellelgi ülemäära tõsiselt võtta ei modereerimist ega hetkelist vaimukriisi kreeni kiskunud foorumis, see kõik on ajutine wink

Aga kaua see Hansee siin oma läppand gloaaki segamatult tühjendab, see jääb kogu kontekstis siiski sügavalt arusaamatuks!
Enamasti on see palgaline mees ka purupurjus:
(06-06-2018, 20:18 )Hansee Kirjutas: Siin foorumis on asi hapuks läinud.
Küsimus? Kas moded viskavad foorumist välja kõik vanad kasutajad või ainult juhuslikud teemade solkijad?- -solkijad on nagu X jumala seljataga
Seda segadust aitab vast lahendada "grupikall"i! -Tervitan - Maelan
Tervisliku foorumi toimimiseks tuleks vabaneda viimase hoiatusega kilkava veesogaja/provakaatori eemaldamisega. Ta suudab oma infaltiisete targutustega kõigil kopsu üle maksa keerata
pikksuk ta vajab ainult aiutist bänni nii 99 aastat. Loodan , et foorum hakkab tööle. Loodan, et positiivse välja viskamisega ,Jälgitakse lõpuks liitumis protseduure ,et ei tekkiks vana jura.....
loodan, et peale puhastust tõmbuvad tagasi meie foorumit ründavad laiema diapasooni trollid Alà dessant. Ei usu "värskendavatesse".
Tean, et vabal teel kasvab vaba mõistus.
Nüüd soovin, aitab küll sellest Cambodia piinamisest--------------Kustutage see nõme bänn..
Küsimus! Kas olete lollid, et julgete endast targema inimese suu #teibiga# sulgeda, Vat tal on ausust-ei roni õhuaknast- sisse

Vasta
(06-06-2018, 22:49 )Chaos Kirjutas: Aga minu konto võite küll ära kustutada.... Olen seda muide ise soovinud erinevate adminnide käest.

Äh. Palusin kord isegi haavatud uhkuse tuhinas kõik ära kustutada. Paistab, et see lastehaigus tuleb ilmselt kõigil läbi teha.
Sõbrad, mis tehtud, see tehtud. Lendu lastud sõna tagasi ei saa. Sa istutasid need aega ja ruumi nagu mingid eksootilised taimed. Need elavad oma elu ja rikastavad "aeda" koos paljude teiste kaunite v vähem kaunite lillede ning olenditega. Rahu ja pikka meelt sõbrad.
Vasta
(07-06-2018, 00:51 )Ichigo Kirjutas: Chaos, ära võta isiklikult, oleme kõik neid toimetamisi kogenud ja kahjuks on selle nahka läinud ka foorumile varem sisu loonud vaimuinimesed. Paraku siin pole "väljaõppinud" adminnid, vaid puhuti ülepüüdlikud tavakodanikud püüdmas mingitki joont hoida. Kotermann ronis foorumisse kremlitrolli näol ja halba õhku loovad (provokaatorile meelepäraselt) tegelt tema ajupesu ohvrid, kes ka ise aru ei saa, mis teevad, sestap ei kadesta modereerijaid sugugi ega imesta, et neil kord juhe kokku jookseb ja seejärel eemaldumisetung vallandub - ka see on kremlitrollile meelepärane tulemus. Mida vähem vaimu ja rohkem pealekaebamist ning kätshi, seda enam terendab lootus meile jälle mõjusfäär kehtestada - aga see siin on üks foorum, reaalsus on õnneks mujal Laugh niiet ei maksa kellelgi ülemäära tõsiselt võtta ei modereerimist ega hetkelist vaimukriisi kreeni kiskunud foorumis, see kõik on ajutine wink
Kala hakkab ikkagi peast mädanema, selle foorumi pealikul on ju isiklikud suhted nende kremlitrollidega, siia ma kunagi sattusingi selle tyto pärast, olen ta kirjutistega vaielnud erinevates foorumites, kruusimäed meenutavad kõik trollid hea sõnaga. Siin on sellise häma soosimine viinud asjad selliseks nagu nad on.



Vasta
See on tõesti kahetsusväärne tõsiasi - kinnituseks ka piksuka bännimine samas, kui tegelik teemade päevapoliitikaga läbustaja Hansee laseb oma õigekirjavastast jama edasi igas teemas erinevalt bännitust, kes ei rikkunud reegleid püsides naljanurgas. Küsimus on selgelt meelsuses.
Vasta
Pikksuka bännimine on ikka tõepoolest kõrgelt üle võlli...
Vasta
Foorumi saab niimoodi ka õnnelikuks teha, et tuleb lihtsalt ära bännida kõik, kes pole Laugh
Vasta
(07-06-2018, 10:27 )Chaos Kirjutas:
(07-06-2018, 00:51 )Ichigo Kirjutas: Chaos, ära võta isiklikult, oleme kõik neid toimetamisi kogenud ja kahjuks on selle nahka läinud ka foorumile varem sisu loonud vaimuinimesed. Paraku siin pole "väljaõppinud" adminnid, vaid puhuti ülepüüdlikud tavakodanikud püüdmas mingitki joont hoida. Kotermann ronis foorumisse kremlitrolli näol ja halba õhku loovad (provokaatorile meelepäraselt) tegelt tema ajupesu ohvrid, kes ka ise aru ei saa, mis teevad, sestap ei kadesta modereerijaid sugugi ega imesta, et neil kord juhe kokku jookseb ja seejärel eemaldumisetung vallandub - ka see on kremlitrollile meelepärane tulemus. Mida vähem vaimu ja rohkem pealekaebamist ning kätshi, seda enam terendab lootus meile jälle mõjusfäär kehtestada - aga see siin on üks foorum, reaalsus on õnneks mujal Laugh niiet ei maksa kellelgi ülemäära tõsiselt võtta ei modereerimist ega hetkelist vaimukriisi kreeni kiskunud foorumis, see kõik on ajutine wink
Kala hakkab ikkagi peast mädanema, selle foorumi pealikul on ju isiklikud suhted nende kremlitrollidega, siia ma kunagi sattusingi selle tyto pärast, olen ta kirjutistega vaielnud erinevates foorumites, kruusimäed meenutavad kõik trollid hea sõnaga. Siin on sellise häma soosimine viinud asjad selliseks nagu nad on.
Mida on Teil peale vaidlemise ja arrogantsi Tytole aka Excule vastu panna teemade rohkuse, laia silmaringi ning lahtise mõistuse suhtes?
Tunda aga puudust pikksuka üle Cambodia asemel on suur eksitus!
Vasta
Kui üleüldse peaks midagi vastu panema (mis antud foorumi kontekstis on igal juhul kohatu ja juba taoline üleskutse vastandamisele peaks reeglite kohaselt bänni väärima!), siis pakuks objektiivsust ja selget mõistust, mida tuleks igakell propaganda teenistuses teemade rohkusele eelistada.

Mis aga foorumi vaimset rikastamist puudutab, siis selles seltskonnas ei maksa seda lootagi - põliseestlane on alati osanud oma vaimu hoida ega jaga kvaliteeti valimatult. Kui on nii, nagu Chaos ütleb, et foorumil kremlitrollidega isiklik suhe, siis peaks tegevusaruandesse siin toodetavast venekeelsest tapeedist piisama, keegi seda ei loe ega vaata niikuinii. Samas aga ei tähenda see, et avalikus ruumis vaimu nüristamisele keskendunud propagandakanalit peaks sallima või saaks seda kuidagi ignoreerida!
Vasta
Mis räuskamine siin käib, miks foorumite seehaigus (Ichigo) laiutab siin? Mis krd vaimsusest seenhaigus siin võtab kõnelda, enesel vihast kõik tsakrad kinni. Pead Mangi juurde minema, viimane avavat tsakraid sõrmega näppides, nii et käi ära, rahuned maha ja ehk saad sellest laiapõhjalisest silmakirjatsevast vaimsusest ka laht.
Vasta
(07-06-2018, 19:29 )Ichigo Kirjutas: Kui üleüldse peaks midagi vastu panema (mis antud foorumi kontekstis on igal juhul kohatu ja juba taoline üleskutse vastandamisele peaks reeglite kohaselt bänni väärima!), siis pakuks objektiivsust ja selget mõistust, mida tuleks igakell propaganda teenistuses teemade rohkusele eelistada.

Mis aga foorumi vaimset rikastamist puudutab, siis selles seltskonnas ei maksa seda lootagi - põliseestlane on alati osanud oma vaimu hoida ega jaga kvaliteeti valimatult. Kui on nii, nagu Chaos ütleb, et foorumil kremlitrollidega isiklik suhe, siis peaks tegevusaruandesse siin toodetavast venekeelsest tapeedist piisama, keegi seda ei loe ega vaata niikuinii. Samas aga ei tähenda see, et avalikus ruumis vaimu nüristamisele keskendunud propagandakanalit peaks sallima või saaks seda kuidagi ignoreerida!
Soovitus- tehke oma foorum ja korraldage seda nii, kuidas Teile meeldib.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 50
  • 51
  • 52(current)
  • 53
  • 54
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat