Postita vastus 
 
Teema reiting:
  • 2 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Autor Sõnum
Mannu Eemal
u xa ke

Postitusi: 1,731
Liitunud: Aug 2010
25-12-2018 14:46
Postitus: #1451
RE: Jumal, meie endi looming
(25-12-2018 10:29 )Fenkol Kirjutas:  Ja Mannu - su vastuväite loogika on sisult tautoloogia. Antipaatsust saab nimetada "sobimatuks käitumiseks" - see on manipulatsioonide tavaline võte. Su oma viimane lause on ka selle tõestuseks. Et korduvalt bännituid jäätegi bännima.
Jah, saab küll nimetada antipaatsust sobimatuks käitumiseks. Kuid tautoloogia olemise jaoks peaks saama nende vahele võrdusmärgi panna.

Veel sinu väitlusviisi kriitikat.
Näide "õlemehest" ehk vastase väite moonutamine:
(23-12-2018 11:16 )Mannu Kirjutas:  Kui on tegu korduvalt bännitud kasutajaga, kes iga uue aliasega jätkab samasugust foorumis keelatud käitumisviisi, tuleb bänn kergemini.
Selle "serveerid" sina aga nii:
Tsitaat: Et korduvalt bännituid jäätegi bännima.

Uute kasutajate puhul tulevad enne märkused ja hoiatused, korduvalt bännitud on aga teadlikud, mis on lubatud ja mis mitte, uutega oleme kannatlikumad. Peaks selge olema.
______________________________________________________________

(25-12-2018 10:29 )Fenkol Kirjutas:  Lugenud mitmete bännitute tekste siis pole see nali - kahju on et aruteluruumist on kõrvaldatud nii palju ehtsat ja huvitavat ja paljude puhul on täiesti mõistetamatu miks seda tehtud on.
Näide sellest ehtsast ja huvitavast (KuKr-i bänn lõpeb jaanuari lõpus):
(16-12-2018 18:45 )KuKr Kirjutas:  
(16-12-2018 17:28 )Fenkol Kirjutas:  
(16-12-2018 12:35 )Eithea Kirjutas:  Tõstan teemat.

Mismoodi?

Kui kõrgele?Rohkem ma sel teemal sinuga ei vaidle, Fenkol.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
I'll be back
Veteran

Postitusi: 1,087
Liitunud: Oct 2016
25-12-2018 15:15
Postitus: #1452
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Ega polegi midagi väga vaielda, selge on, et Mannu modereerimine on suuresti isikupõhine ja eelarvamuslik (seda on ta ju ise ja otsesõnu ka tunnistanud). Mitte et mul sest tema toimetamisest suurt sooja või külma oleks. Kui tal sedapidi uni parem on, bännigu terviseks. Lõpuks on ju alati võimalus teha endake uus kasutaja, kui suur soov mõnes teemas sõna sekka öelda. Siiani on lihtsalt laiskuse taha jäänud, aga kui modereerimine (olgu jutumärkides või ilma) liialt pinda peaks hakkama, saab seegi trikk ära tehtud.

EDIT: Nielanderi eelmisel poognal toodud nelja punktiga saab ainult nõustuda. Parafraseerides tuntud ütelust, et kes kahekümneselt pole huvitunud parateemadest, sel pole südant, kes aga kuuekümneselt võtab kõike puhta kullana, sel pole ajusid. Kullal, muideks, peab olema peal proovikoja märge, et ikka kullaga tegu. Ja mitte mingi vasesulamiga. Mida lihtsameelsetele pimedas nurgataguses kulla pähe kaela määritakse.
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2018 15:23 I'll be back.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Onu Pähh
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Dec 2018
25-12-2018 15:27
Postitus: #1453
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Inimesed on tehnoloogiavõõrad, sh interneti temaatikal, eriti muidugi vanemad inimesed. Näiteks ei osata isegi tekitada linki oma postitusest, et seda siis kleepida teistesse foorumitesse kui viidet oma postitusele.

Räägin lahti, miks on mitmetes foorumites samal isikul keeld omada mitut kontot. Näiteks isik A.Pärdik teeb siia foorumisse konto nimega Pärdi1 ja Pärdi2. Kui see isik teeb konto Pärdi1 alt tehakse postituse ja seejärel vastab sellele enda psotitusele kontoga Pärdi2, siis jääb mulje, et 2 inimest arutlevad. Näiteks siis isik postitab, et esoteerika on pähh ja teise konto alt postitab kohe järele, et tõsi jutt, eelmine räägib sulatõtt, esoteerika on tõesti pähh. Nii jääb mulje, et näed inimkond peabki esoteerikat halvaks, samas on tegu lihtsalt 1 isiku poolt tehtud tõde moonutavad postitused. Ega interneti arvamused mõjutavad kogu rahva hoiakuid, ja mitme kontoga saab siis luua pilti omale meeldivatest seisukohtadest. See pole demokraatlik ega muud moodi mõistlik, seetõttu ka on keelatud omada mitut kontot. Praktiliselt keegi nõnda ei levita moonutatud tõde mitme konto alt, sest ega raske on mõjutada laiade masside ajupesulist arvamust. Kui ikka enamik peab esoteerikat heaks, ja nüüd tuleb eesti esoteerika ainufoorumis 1 isik mitme konto alt joonistama tehislikku pilti, et esoteerika on halb, siis ega see seisukoht nii kergelt ei juurdu, teised lämmatavad mitmekesi siiski sellise mitmekontoga isiku ära, vastupidiste arvamustega siis. Aga jah, võtke siis teada, et mitme konto omamine on demokraatia, õigluse vastane. Õiglus tähendab, et kõigil on 1 hääl.

Praktiline / statistiline pilt on selline, et keegi ei kuritarvita mitme kontoga midagi, eespool kirjeldatud tõemoonutamist ei tehta ja see ei toimi masside vastu. Seetõttu on jabur teha piirangut kontode hulgale.

Karistamine pole lahendus ja olen seetõttu ka vanglate vastane. Kui bännitakse karistuse eesmärgil, siis see on juba haige käitumine. Kuna miks peaks kellegi mõtteid ja sõnu haiglaselt kartma vms. Las inimkond räägib, kui on soovi, siis tõstke nende jutt vastavasse kataloogi ja las räägivad seal edasi. Võite ka liituda nendega ja ravida neid. Aga vaigistamine ja karistamine pole küll kedagi ravinud. Vanglatest näiteks ei tule keegi välja paremana, vaid on veel hullemad kriminaalid.

Mina pole küll näinud siin kedagi bännimisväärset. Tavalised arutlused ja vaidlused, ei rikuta riigi seadusi ega muud sellist. Palju kasulikum on, et inimesed räägivad ja harjutavad rääkimist ja inimeseks saamist. Aborigeenrahvas eestlased ei ole omanud sõnavabadust ega rääkimise kogemust ajaloos, nüüd on see süvenenud kultuuri osaks ja venelastele omaselt ei ole arutluse kommet, vaid juhikultus ja ajupesu. Kuna tegu on ainufoorumiga, siis saab kannatada kogu esoteerika patsientide hulk. Arvan, et eesmärgiks on haige rahva ravi, mitte aga mingi foorumijutu rafineerimine. Tegu on pseudoteadusliku valdkonnaga, ja internetiga, siin on absurdne mingit teaduslikku formaati ajada.

Head arutlust.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 864
Liitunud: Mar 2012
25-12-2018 16:32
Postitus: #1454
RE: Jumal, meie endi looming
(25-12-2018 15:19 )Fenkol Kirjutas:  Sidudes lõpu algusega - paramaailma areng seotud tajuvälja avardumisega - maailmalõppu vm ennustuste täitumist pole selleks tarvis Laugh
Areng oleks eneses arendada neid filtreid mida netimugavuses mujal kui paramaailmas oodatakse formaatidelt.
Näiteks: kas enese meeltes ignoreerida ärritajaid või eelistada ärritava kasutaja blokeerimise võimalust formaadis. Osalt viimane kindlasti abiks kui suurem hulk noori ja pidurdamatuid koos - pean sellist blokeerimist silmas nagu fb võimaldab, et karvupidi kokku läinud kuked saavad ise vabatahtlikult teineteist blokeerida et ei pea ärritajat nägema ent teistega saavad edasi suhelda - oleks ka vaevatud modede elu kergem,,, värskendus ei teeks paha wink
Miks 2012 "Maailmalõpp ära jäi" on seletus/info täitsa olemas!
Ehk tulevad ka foorumi helged pead tagasi (kui pole just ärimaailma/raha-hirmu 3D-sse uppunud).
Ülitundlikele/empaatidele on foorum kohati nagu rooja sisse astumine.(ma ise võtan ka aeg ajalt sellest puhkust Smile)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

Postitusi: 1,731
Liitunud: Aug 2010
25-12-2018 20:30
Postitus: #1455
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(25-12-2018 15:15 )I'll be back Kirjutas:  Ega polegi midagi väga vaielda, selge on, et Mannu modereerimine on suuresti isikupõhine ja eelarvamuslik (seda on ta ju ise ja otsesõnu ka tunnistanud).
Sinuga vaidlen ma aga hea meelega Smile
Foorumi modereerimine oleks olnud isikupõhine sel juhul, kui alalise või aastase bänni saanud kasutajate uued aliased oleksid saanud alalise bänni kohe pärast avastamist. Ka sellise väga karmi käe pooldajaid on foorumis, kuid oleme otsustanud, et käitumise pealt vaatame.
Ole ise ja lase teistel ka olla. Poliitikat ei tee. Läbu ei tekita.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
I'll be back
Veteran

Postitusi: 1,087
Liitunud: Oct 2016
25-12-2018 21:43
Postitus: #1456
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Mõelge nüüd ikka ise kah kaine peaga- aastane bänn...irw. Arvate tõsimeeli sellise vahendi kasutamisel mingit mõjusust olevat? Sedasorti sotsiaalvõrgustikus, mille ohjamiseks teil sisuliselt vahendid puuduvad. ARVATA te ju võite, kes mingi värskeltregistreerunu taga on, aga see on ka kõik. Arvamiseks see ka jääb. Koos vastava võimetusega.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Mannu Eemal
u xa ke

Postitusi: 1,731
Liitunud: Aug 2010
25-12-2018 21:51
Postitus: #1457
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(25-12-2018 21:43 )I'll be back Kirjutas:  Mõelge nüüd ikka ise kah kaine peaga- aastane bänn...irw. Arvate tõsimeeli sellise vahendi kasutamisel mingit mõjusust olevat?
Tõsist trolli see ei peata, ei aastane ega igavene. Kahjuks.
Kuid Cambodia (aastase bänniga, mis veel kestab), Togli (kelle bänn oli lühike ja nüüdseks ammu möödas), samuti xcad - nemad ei ole tulnud tagasi.
Minu meelest on see osalt ikkagi auasi, et kui uksest välja visatakse, siis ei ronita akna kaudu tagasi. Vähemalt mitte samasuguse käitumismalliga, mille pärast välja visati.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
xawa
skeptik

Postitusi: 397
Liitunud: Mar 2010
25-12-2018 22:48
Postitus: #1458
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Antud foorum on kindla suunitlusega ning selle vastu eksivad postitused saavad moderaatorite subjektiivsel hinnangul vajadusel kustutatud. Tõttöelda võib vabalt veel niimõnestki teemast postitusi ära kustutada. Ja kedagi pole siit bännitud niisama lõbu pärast. Üldjuhul eelnevad sellele ka hoiatused. Siin ei ole koht kust otsida demokraatiat. Meist keegi ei soovi avada mõnda põnevat teemat ning avastada sealt eest vaid tühja kanakitkumise.

UFO - see on imelihtne!
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Onu Pähh
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Dec 2018
25-12-2018 23:01
Postitus: #1459
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(25-12-2018 22:48 )xawa Kirjutas:  Siin ei ole koht kust otsida demokraatiat. Meist keegi ei soovi avada mõnda põnevat teemat ning avastada sealt eest vaid tühja kanakitkumise.

See forum on osa demokraatiast, kuna asub demokraatlikus riigis.
Ega see foorum pole eririik eesti riigi sees.
Mulle jääb arusaamatuks miks kustutada, kui võib ümbertõsta, paigutage teemaväline jutt mujale ja las arutlevad seal mujal edasi. Miks te kustutama peate?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
25-12-2018 23:22
Postitus: #1460
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(25-12-2018 23:01 )Onu Pähh Kirjutas:  Miks te kustutama peate?

Mis pärlid sul kaduma läksid? Internet võib niimoodi täis saada...

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Onu Pähh
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Dec 2018
25-12-2018 23:27
Postitus: #1461
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Minul pole midagi kaduma läinud ja ma ei "minatagi" ega taotle omakasu vms egohaiget.
Seisan oma patsientide eest, teenin Maslow püramiidi kõrgemaid nähtamatuid kihte: nendeks on siis ühiskonna teenimise vajadus. Soovin ravida kogu rahvast, ja soovin et mu patsiendid saaks ravirääkimist teha. Kustutamine on aga nende ja nende rahva kahjustamine, see peatab ravi ju. Ma ei näe, mida nad kirjutavad ja ei saa sekkuda.

Kustutamine on niivõrd halb meetod, et seda ei tohiks kindlasti teha.
Tõstke teemaväline jutt mujale ja las patsiendid arutlevad seal edasi ja juhendan neid seal.

Ega edaspidi nad õpivadki olema teemakohased ja lähevad juba kohe ravituppa, kus siis ongi nende palat/teema, mitte ei risusta põhiteemasid. Nagu kassipojad õpivad liivakasti asukoha ära pikapeale.

Vaevalt, et teil nüüd foorumi ruum otsa saab ja vaevalt, et ümbertõstmine on nii raske tegevus.

(25-12-2018 23:22 )Temimoor Kirjutas:  
(25-12-2018 23:01 )Onu Pähh Kirjutas:  Miks te kustutama peate?
Mis pärlid sul kaduma läksid? Internet võib niimoodi täis saada...
(selle postituse viimane muutmine: 25-12-2018 23:29 Onu Pähh.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6 G 6 G 6 G 6
SaaK

Postitusi: 48
Liitunud: Dec 2018
25-12-2018 23:45
Postitus: #1462
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(25-12-2018 23:27 )Onu Pähh Kirjutas:  Minul pole midagi kaduma läinud ja ma ei "minatagi" ega taotle omakasu vms egohaiget.
Seisan oma patsientide eest, teenin Maslow püramiidi kõrgemaid nähtamatuid kihte: nendeks on siis ühiskonna teenimise vajadus. Soovin ravida kogu rahvast, ja soovin et mu patsiendid saaks ravirääkimist teha. Kustutamine on aga nende ja nende rahva kahjustamine, see peatab ravi ju. Ma ei näe, mida nad kirjutavad ja ei saa sekkuda.

Kustutamine on niivõrd halb meetod, et seda ei tohiks kindlasti teha.
Tõstke teemaväline jutt mujale ja las patsiendid arutlevad seal edasi ja juhendan neid seal.

Ega edaspidi nad õpivadki olema teemakohased ja lähevad juba kohe ravituppa, kus siis ongi nende palat/teema, mitte ei risusta põhiteemasid. Nagu kassipojad õpivad liivakasti asukoha ära pikapeale.

Vaevalt, et teil nüüd foorumi ruum otsa saab ja vaevalt, et ümbertõstmine on nii raske tegevus.

Harvem üks patsient hakkab teisi patsiente ravima. Kas tahad teised patsiendid välja ajada ja siis personale ravida? Võid personaliks hakata ja rehima pärast seda.

Kui mingi asja võib mõelda siis võib selle kaa tõeks teha.
Kui tõelisus saab sind uskuma midagi siis se kaa on nii.
Ma kirjutasin selle ise - Mina.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Temimoor Eemal
tume

Postitusi: 1,210
Liitunud: May 2008
25-12-2018 23:46
Postitus: #1463
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Seda ümbertõstmist on siin rakendatud aga siis on läinud asi üksteisepeale kittumiseks ja foorumipidajatele nõudmiste esitamiseks ja kui neid ei täideta siis läheb ikka kogu ravi foorumi peale laiali Laugh Lasteaed.

Mulle täitsa meeldiks siin foorumis nurgake, mis oleks nagu palat ja sina seal peaarst Laugh Äkki saab siis teha nii, et neile nö pännitutele avaneb ainult "Palat" ja seal siis omandavad kombeid Laugh

Kõik inimesed usuvad, et seal kus lõpeb nende silmaring, asub ka maailma äär - Arthur Schopenhauer.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6 G 6 G 6 G 6
SaaK

Postitusi: 48
Liitunud: Dec 2018
25-12-2018 23:49
Postitus: #1464
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(25-12-2018 21:51 )Mannu Kirjutas:  
(25-12-2018 21:43 )I'll be back Kirjutas:  Mõelge nüüd ikka ise kah kaine peaga- aastane bänn...irw. Arvate tõsimeeli sellise vahendi kasutamisel mingit mõjusust olevat?
Tõsist trolli see ei peata, ei aastane ega igavene. Kahjuks.
Kuid Cambodia (aastase bänniga, mis veel kestab), Togli (kelle bänn oli lühike ja nüüdseks ammu möödas), samuti xcad - nemad ei ole tulnud tagasi.
Minu meelest on see osalt ikkagi auasi, et kui uksest välja visatakse, siis ei ronita akna kaudu tagasi. Vähemalt mitte samasuguse käitumismalliga, mille pärast välja visati.

Need kes akna kaudu sisse tulevad lähevad korstna kaudu välja ja tulevad keldri kaudu sisse.

Kui mingi asja võib mõelda siis võib selle kaa tõeks teha.
Kui tõelisus saab sind uskuma midagi siis se kaa on nii.
Ma kirjutasin selle ise - Mina.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Chaos
Veteran

Postitusi: 983
Liitunud: Jan 2010
26-12-2018 00:11
Postitus: #1465
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Mis asi on demokraatia ja mis asi on sõnavabadus?????
Kui avatakse mõni uus "huvitav" teema, siis mind huvatab kas sellele "huvitavale" on ka mõni viide või mõistuspärane seletus?
Näiteks toon oma selgituse, kuidas see "huvitav" asi tekkib, püütke seda ümber lükata. Ümberlükkamine pole sealjuures oma väite tuim kordamine, vaid vigade leidmine minu arutluskäigus. Tooge oma seletus, kust ja kuidas te võtate, et see "huvitav" asi just nii tekkib.

Nüüd lähme demokraatia juurde - õiguse juurde määrata ära "põnev". Kui ma kuulan sõna "õigus", siis mul tekkib kohe küsimus "mida". Õigus mida? Inimesel on kaks põhimõttelist seisundit: teha midagi ja mitte teha. Ilmselt tähendab õigus luba midagi teha. Kui õigust pole, siis teha ei tohi. Kui õigus on, siis tohib. Edasi tekkib mõte, millisest tegevusest on jutt? Mille kohta kehtib õigus? Ilmselt pakub õigus mingi tegevusvaldkonna, kus tohib teha. Seletage nüüd lihtsurelikule lahti see subjektiivne "põnevuse -huvitavuse" määramine?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Onu Pähh
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Dec 2018
26-12-2018 00:44
Postitus: #1466
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Ülal toodi näide kolmest postitusest vastavalt:
"Tõstan teemat. - Mismoodi? - Kui kõrgele?".

Sellises dialoogis peitub pisike huumor 3nda lause sees, kuna huumorimoodul läheb ajus käima kui tekitatakse absurdseid mõtteid. Näiteks siis on mittefüüsiline asi nagu foorumiteema, et sellist asja füüsiliselt tõsta ei saa, see pole kott. Seetõttu on absurdne kui keegi küsib, et kui kõrgele tõsta teema. Ja aju kaitseb end siis sellise absurdse mõtte peale hakates naerma, ajus pannakse käima huumorimoodul.

Teine postitus aga soovib esile kutsuda mõtisklust. Et mõelda läbi, et kas on ikka vaja postitada teadet, et soovitakse foorumiteemat aktiveerida. Kui oleks tegu müügiteemaga, siis on arusaadav, et nõnda tõmmatakse klientide tähelepanu müügiteemasse ja peagi leitakse klient ja saadakse raha. Aga siin foorumis pole ju äri ajamist ja seetõttu on arukas panna järele mõtlema, et kas on mõtet ikka postitada "Tüstan teemat". Seega on teine postitus hariv ja tore.

Esimene postitus on ka kasulik, kuna praktika on ju selline, et ega rahvas rääkida ei oska, vaikib. Siis üks viis ongi hurjutada, et kuulge haiged vaikurid, et tehke suupragu lahti ja paneme mõistused sumisema, nagu arenenud inimestele omane.

Kokkuvõttes on kõik 3 lauset/postitusat minu arvates toredad ja illustreerivad dialoogi tegemise taset. See tase areneb vaikselt, õpitakse rääkima. Kui nüüd tuleb keegi ja kustutab, siis edaspidi jääks need 3 väärtuslikku postitust ära ja muud postitused ka ära, inimesed peletuvad hirmuga eemale.

Saan aru, et tuleks kirja panna käitumise reeglistik.
Ideaalseid reeglistikke pole olemas, aga ma arvan, et saaks mingid kompromiss reeglid kirja panna.
Näiteks kui ülaltoodud 3 lühipostitust esinevad harva, siis pole neid vaja üldse tähele panna. Kui aga nad hakkavad liiga sageli esinema, siis tõsta nad ümber Palati teemasse ja teostada seal ravi, selgitada.

Muidu on nagu vanglate süsteem, et isikud eksivad reeglite vastu, pannakse vangi, aga ei õpetata midagi, kui vangist välja tulevad, on veel hullemad reeglite rikkujad.

Postituse sees peaks olema teemakohane mõte. Näiteks Naastja ja Mangi teemas kirjutate kriitikat nende kohta, või võite teemas nõrgemalt püsida ja lihtsalt öelda, et arvate, et nad on pähh, kuna petavad välja raha petuteaduse esoteerikaga. Kuna rääkida ei osata, siis pole põhjendusi vaja, piisab ka kui kirjutate teemaga seonduvalt, et peate neid pähhiks. Arvan, et vaikses rääkimisoskuseta rahva hulgas on selline aktiivsus hea ja arenev. Ei ole mõtet oodata mingit teaduslikkust, see on pseudo/petu teadusharu ja riigi rahvas haige, rääkimise oskuseta.

Arvan, et võinuks ka jätta need 3 postitust alles, kuid pole ka vale kui tõsta need 3 eraldi Palati teemasse.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Chaos
Veteran

Postitusi: 983
Liitunud: Jan 2010
26-12-2018 01:33
Postitus: #1467
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Huumor oli see.
Arvatakse, et põnevat on võimalik määrata. See on juba eos nii vale järeldus, et lausa häbi hakkab. Kõigepealt on foorumis üks uus teema, mis lihtsalt seisab ja ei rahulda reaalselt ühtegi vajadust. Teema põnevuse rahuldamise võime on potentsiaalne, kuid mitte reaalne. Reaalseks "põnevaks teemaks" saab see post alles pärast  lugejate hinnangut, (mitte moderaatorite või posti autori hinnangut) et see postitus on nende jaoks ka tegelikult "põnev". "Põneva" postituse nimetuse saab teema läbi arutluse. Sealjuures "põnevus" mitte ei tekki, vaid postitus saab endale nime "põnev".

Täpselt samuti kui sündinud laps on kas poiss või tüdruk ja ta saab omale nime alles hiljem - peale nime panekul. Ei tekki Jüri või Mari. Vaid poiss või tüdruk saab nime. Saate moderaatorid vahest aru?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Fenkol
Metsik

Postitusi: 80
Liitunud: Sep 2018
26-12-2018 04:17
Postitus: #1468
RE: Jumal, meie endi looming
(25-12-2018 16:32 )Tulnukinimene Kirjutas:  Miks 2012 "Maailmalõpp ära jäi" on seletus/info täitsa olemas!
Ehk tulevad ka foorumi helged pead tagasi (kui pole just ärimaailma/raha-hirmu 3D-sse uppunud).
Ülitundlikele/empaatidele on foorum kohati nagu rooja sisse astumine.(ma ise võtan ka aeg ajalt sellest puhkust Smile)

Seda ta on - et esimesena meenub vanasõna "ära torgi sitta - läheb haisema" - seegi kahtpidi mõistetav - ära torgi ehk ignoreeri ja eemaldu või ära torgi ehk reageerides ära ole torkiv või magneetiline nagu siin ennist soovitati. See viimane pakub enese varitsemise võimalust ja parafoorumi puhul võiks seegi huvi pakkuda.
Liigsed modereerimised pärsivad elusust ja sedasorti arenguid ei muud - mingi demokraatia nõudmisega pole siin küll pistmist ja ei sobiks nagu formaatigi - paraku seda mõlemat pidi. Mida tahan öelda jääb ilmselt paljudele segaseks - teisisõnu et kas tuleks tagasi helged pead või muul moel see virtuaalruum võiks hingestuda on vaja luua eeldus et vägisi ei suruta üldist taotlust kitsasse kasti - olgu see siis kellegi subjektiivne suund või museaalivitriin sel poloe vahet. Aga see kõigest vihje minu poolt - koht mida tähele panna kui on huvi või soovi sest vaadates hetke kogupilti näib peamine ühine nimetaja isegi omavahel vaidlejate nurinates see et vaimsust on puudu,,,

Isiklikult kogesin nii maailmalõppu 2012. aastal kui ka ca ööpäevatagust impulssi mis piltlikult oli esimesele vastupidine (ilmnes unenäo vormis samal ööl nii mul kui naisel),,,
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Tulnukinimene
turist Maal

Postitusi: 864
Liitunud: Mar 2012
26-12-2018 07:41
Postitus: #1469
RE: Jumal, meie endi looming
(26-12-2018 04:17 )Fenkol Kirjutas:  Liigsed modereerimised pärsivad elusust ja sedasorti arenguid ei muud - mingi demokraatia nõudmisega pole siin küll pistmist ja ei sobiks nagu formaatigi - paraku seda mõlemat pidi. Mida tahan öelda jääb ilmselt paljudele segaseks - teisisõnu et kas tuleks tagasi helged pead või muul moel see virtuaalruum võiks hingestuda on vaja luua eeldus et vägisi ei suruta üldist taotlust kitsasse kasti - olgu see siis kellegi subjektiivne suund või museaalivitriin sel poloe vahet. Aga see kõigest vihje minu poolt - koht mida tähele panna kui on huvi või soovi sest vaadates hetke kogupilti näib peamine ühine nimetaja isegi omavahel vaidlejate nurinates see et vaimsust on puudu,,,

Isiklikult kogesin nii maailmalõppu 2012. aastal kui ka ca ööpäevatagust impulssi mis piltlikult oli esimesele vastupidine (ilmnes unenäo vormis samal ööl nii mul kui naisel),,,
Foorum on tugevalt kreenis, pole tasakaalus. Kui pealikud arvavad, et "delfi-mutid"(pähh ja Q jms.) võivad möllata, ja see on oky, minugi poolest, sest mul on siiski fb oma leht ja kinnine grupp. See siin lihtsalt kui inimestel peaks tekkima vajadus otsese info järele. Pean silmas just nö. päeva-energiaid, Ärkamist jms.
Sul oli 2012 ehk Ärkamine. Ärkamisi on tegelikult kolm. Tundub, et praegu paljudele esimene Ärkamine, sellest ka teatav närvilisus ja meeltesegadus. Terve jaanuar tuleb "raske" esimestele Ärkajatele. Kolmanda Ärkamise faasis olijatele on see kõik nö. Suur Kingitus. Saadakse oma Vägi tagasi (ühendumus oma Jumala/Avatariga), nendele ma infot jagaksingi aga seda ilma lärmavate 3D pimedateta, minu poolest võivad nad musta keerise(ga)na kanalisatsiooni minna, kui mõni neist ise ei taha vee peale jääda.
Põhi- point 2012 oli siiski see, et mõningad Maa Inimesed tõstsid oma sagedust/taset väga kõrgele ja sellega muutus Maa elanikonna(inimkonna) koondaura. Enne oli punane, 2012 oli kollane. Kui ta oleks ka sel hetkel punane-agressiivne olnud, oleks ka variant A käiku läinud. Nüüd oli variant B. Sellel aastal aktiveeriti variant C, kuna mõõtmine näitas ja lubas järgmise väikse nihke. Sellest kõiges ma räägiksin väikeses ringis.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Vana kala

Postitusi: 296
Liitunud: Sep 2013
26-12-2018 12:04
Postitus: #1470
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Praegune olukord on selline, nagu arutleksid 10 ajukirurgi restoranilaua taga uute meetodite ja tehnikate üle neurokirurgias. Siis vajuvad lauda kaks poolpurjus hobuserautjat, kes karjuvad kõigist üle:"Kuvaldaga, kuvalda ja jämeda raspliga on seda tööd tehtud ja hobused on tuhat aastat raudadega ringi jooksnud! Kas tõesti olete nii lollid, lugege vikist, mis on kuvalda" Ja kui kirurgid üritavad omavahel ikkagi arutleda või siis vihjavad, et kuvalda on teiste tööde jaoks, siis toobki hobuserautaja haamri välja, lööb laua segi ja laiatab igala kirurgile, kes julgeb veel iitsatada, lagipähe. Arutleb nagu talle omane ja kombeks. Unustab teema koguni, kuna ei oska selle kohta midagi öelda ja ründab oponendi isikut. Ja turvamees, kelle kohustus oleks mööbeldajad viisakalt teise lauda juhatada, või siis hoopis kõrtsist välja visata, peab peenikest naeru ja ütleb kirurgidele, et hästi sitt siis, aga teid pandi kuvaldaga paika, meil on demokraatia. Hakake kohe rääkima hobuserautamisest või otsige endale teine kõrts. Ja kui kirurgid lahkuvad turvalisse õhkkonda, võtavad rautajad käsile kõrvaloleva küberneetikute laua. Jne jne.
Ja selle kallutatuse pärast ongi siit kadunud vaimsed inimesed ja ka vaimsus.
Kui ajaloo vältel poleks mõningad helgemad pead kahelnud oma aja teadlaste väidetes, elaksime kiviajas edasi.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
I'll be back
Veteran

Postitusi: 1,087
Liitunud: Oct 2016
26-12-2018 12:32
Postitus: #1471
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Tsitaat:Kui ajaloo vältel poleks mõningad helgemad pead kahelnud oma aja teadlaste väidetes, elaksime kiviajas edasi.

Sedasorti prööklemise peale meenub mulle alati surematu teadlane Lõssenko ja tema artikkel «Генетика — продажная девка империализма»...
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Fenkol
Metsik

Postitusi: 80
Liitunud: Sep 2018
26-12-2018 16:08
Postitus: #1472
RE: Jumal, meie endi looming
Aga mida otsustajad ja kasutajad arvavad, kas võiks Tulnukinimesel olla üks teema kus ta ise saab oma ruumi luua ja korda hoida?

(26-12-2018 07:41 )Tulnukinimene Kirjutas:  Foorum on tugevalt kreenis, pole tasakaalus. Kui pealikud arvavad, et "delfi-mutid"(pähh ja Q jms.) võivad möllata, ja see on oky, minugi poolest, sest mul on siiski fb oma leht ja kinnine grupp. See siin lihtsalt kui inimestel peaks tekkima vajadus otsese info järele. Pean silmas just nö. päeva-energiaid, Ärkamist jms.
Sul oli 2012 ehk Ärkamine. Ärkamisi on tegelikult kolm. Tundub, et praegu paljudele esimene Ärkamine, sellest ka teatav närvilisus ja meeltesegadus. Terve jaanuar tuleb "raske" esimestele Ärkajatele. Kolmanda Ärkamise faasis olijatele on see kõik nö. Suur Kingitus. Saadakse oma Vägi tagasi (ühendumus oma Jumala/Avatariga), nendele ma infot jagaksingi aga seda ilma lärmavate 3D pimedateta, minu poolest võivad nad musta keerise(ga)na kanalisatsiooni minna, kui mõni neist ise ei taha vee peale jääda.
Põhi- point 2012 oli siiski see, et mõningad Maa Inimesed tõstsid oma sagedust/taset väga kõrgele ja sellega muutus Maa elanikonna(inimkonna) koondaura. Enne oli punane, 2012 oli kollane. Kui ta oleks ka sel hetkel punane-agressiivne olnud, oleks ka variant A käiku läinud. Nüüd oli variant B. Sellel aastal aktiveeriti variant C, kuna mõõtmine näitas ja lubas järgmise väikse nihke. Sellest kõiges ma räägiksin väikeses ringis.

Mulle tundub see hea mõte ja loeksin huviga, mida on öelda inimesel, kellel oma maailmapilt ja visioon paigas - nii paistab olevat. Äratas minus küll huvi!

Samuti poleks minul selle vastu, kui peaksin midagi kirjutama ja see ära kustutakse ruumis, millel on olemas haldaja ja vastutaja seal pakutava sisu eest. Sellisel juhul on modereerimine õigustatud.
Ei poolda seda nö vabalt arenevas ruumis ilma ühe selge taotluseta nagu on enamik sotsiaalruume ja delfilikele repliikidele ei pööra tähelepanu ning sama kategooria pikki traktaate lihtsalt ei loe seega mind need ei häiri kuid saan tõesti aru kui segav võib selline risustamine olla taotluse olemasolul ja vastutaja poolse hoolimise korral.

Pole kindlasti midagi kaotada kui siia muule lisaks tuleb nurk Tulnukinimese modereerimisel.

ps, repliigi korras vaid üks eelküsimus - kas oli midagi sarnast 1980-ndate teisel poolel ehk?
(selle postituse viimane muutmine: 26-12-2018 16:15 Fenkol.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Nielander
Questioning Everything

Postitusi: 3,422
Liitunud: Sep 2007
27-12-2018 00:16
Postitus: #1473
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(25-12-2018 23:01 )Onu Pähh Kirjutas:  See forum on osa demokraatiast, kuna asub demokraatlikus riigis.
Ega see foorum pole eririik eesti riigi sees.
Mulle jääb arusaamatuks miks kustutada, kui võib ümbertõsta, paigutage teemaväline jutt mujale ja las arutlevad seal mujal edasi. Miks te kustutama peate?

Ei. Foorum ei ole demokraatlik. See riik riigis argument on täiesti kasutu, kuna foorumis ei sunnita kedagi (isegi kogemata) elama. Siia registreerimine (ja selle käigus foorumi reeglitega nõustumine) on vabatahtlik. Kui ei meeldi, siis mine ära.

See asi mis sulle uue kasutajana arusaamatuks jääb on juba ammu ja mitmekordselt vastuse leidnud. Aga olgu, kuna sa oled nii eeskujulik kasutaja ja alles esimest korda siin, siis eks tuleb korrata...

Miks mitte suva juttu?

Para-web on asutatud foorumina arutama paranormaalseid nähtuseid. Arusaadavalt pole mingit vahet, et kui sa toetad EKRET või Sotse, siis püramiidid ehitati tulnukate või inimeste poolt. Kas Ratas või Ansip olid paremad peaministrid ei määra hinge surelikust või surematust. Kas Trumpi viimases tweedis oli sada või sadakaksteist tähemärki ei anna meile kinnitust Kennedi tapja isiku kohta.

Foorumi praegusest olekust on näha, et kui me anname poliithuviliste sügelevatele sõrmedele teema, siis pool foorumi aktiivusest kalduks sinna. Me (oma piiritus headuses) ei taha, et te oma lugemise/kirjutamise energiat foorumi teemapüstituseväliselt raiskaksite. Ikkagi meie foorum ju. Parem oleks kui te vabatahtlikult lahkuks. Vihjeid on juba enam kui küll olnud. Lolli ei tasu mängida.

Unistust mingist nurgast, kus te vaikselt omavahel poliitikast higiseks lähete, aga samas kedagi teist ei sega, võite vaid und näha. Nähtud-tehtud. Varem või hiljem hakkate te üksteist parteidevärvides nägema ning parateemades esitatud argumente vastavalt hindama. Olge parem värvitud.

Aga tõsiselt. Võiks mingi aeg aru saada, et poliitteemad lähevad kustu. Mis mõttega üldse proovida? Kui ei meeldi ja taha siin olla ja moded kiusavad, siis avaldage soovi ja teeme bänni ära. Siis vähemalt rahulik olla.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Onu Pähh
Tavaliige

Postitusi: 54
Liitunud: Dec 2018
27-12-2018 01:15
Postitus: #1474
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(27-12-2018 00:16 )Nielander Kirjutas:  Kui ei meeldi ja taha siin olla ja moded kiusavad, siis avaldage soovi ja teeme bänni ära. Siis vähemalt rahulik olla.

Kuna arvamused ei ühti, siis jääme eriarvamusele. Kustutamist mina ei toeta, teie toetate- jäägu arvamused siis lahku.
Küll aga võtan pakkumise vastu ja käesolevalt palun mind bännida.
Seda ilma emotsionaalsuseta, lihtsalt bännige ära nagu pakute.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
6 G 6 G 6 G 6
SaaK

Postitusi: 48
Liitunud: Dec 2018
27-12-2018 15:30
Postitus: #1475
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Keelt sõna sõnalt tõlkida ilma et tähendus kaob on raske.

Nagu koraani ei ole muus kui araabia keeles ja talmudi muus kui heprea keeles. Kes neist teada tahavad peavad enne ühe nendest keeltest ära õppima.

Eesti keele võib Hiina keeleks muuta ja Hiina keele Soome keeleks muuta ja siis vastupidi.

Unkari keel võib seda kolmnurka igat pidi liikuda.

Enamus UFO tekste on mingist keelest Inglise keelde tõlgitud ja neis on huvitav grammaatika. Näiteks lause sees on sisemisi lauseid ja kogu lause kaotab tähenduse kui sisemiste lausete tähendus kaob. Arvatavasti kvantarvutiga automaatselt tõlgitud tekstid.

Kui mingi asja võib mõelda siis võib selle kaa tõeks teha.
Kui tõelisus saab sind uskuma midagi siis se kaa on nii.
Ma kirjutasin selle ise - Mina.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Postita vastus 


Vali alamfoorum:


Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog