•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 61
  • 62
  • 63(current)
  • 64
  • 65
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
"Oled sa selles kindel?"
eee...eriti mitte...Smile
Vasta
Piht inimlikust uudishimust moderaatoritele- kui minu postitus Venemaa arengutest (kenasti viidetega toetatud) leiti vajalikuks kustutada, siis Viimse roomlase postitus "...usa jälk imperialism on loonud inimeste tapmiseks droonid-mõrvarid, et kehtestada oma hirmuvalitsus terves maailmas..." leitakse igati popp ja noortepärane olevat...??? Kas te ise pisut kahepalgelised endile ei tundu?
Vasta
Ibb, mina kustutasin topeltpostituse. Kuhu kadus see pildiga illustreeritud variant, mina ei tea. Kui pead vajalikuks, postita uuesti. Sul peab olema see kuhugi salvestatud, sest muidu poleks sa saanud teha nii umbes nädalase vahega ainult kahelauselise erinevusega pikemat postitust, sama info ja samade linkidega.
Selle postituse kustumisega on natuke müstilised lood. Teemade liitmisel ei tohiks postitusi ära kaduda.
Ilmselt kremli valvesensitiivid tegutsevad Smile

Kas sa seda mõtlesid: http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid257318
Täitsa olemas.
Ei tea, et oleks ükski sinu pikem postitus kustutatud.
Vasta
Tsitaat:kalldunn Kirjutas:  Igaüks räägib siin oma kogemustest – seoses unega.

Väga hästi on näha, kuidas umbes 2 aastat tagasi algas siin foorumis taganemine, et mitte öelda põgenemine. Mitte keegi ei räägi siin enam siiralt oma kogemustest. Paljud on oma varasemad postitused kustutanud.

Tsitaat:Tähelepanek on õige, kuid see on vales teemas.
Aitäh.

Tsitaat:Väga austatud kalldunn! Palun ütle mõnes sobivamas teemas oma arvamus selle kohta, miks inimesed siit foorumist põgenesid. Muidugi juhul kui sa saad sellise arvamuse avaldamise luksust endale lubada.

Tegelikule on antud küsimused foorumi administratsioonile mõeldud? Miks ikkagi toimub foorumi allakäik? Miks põgenetakse siit foorumist? Võttes kaasa oma postitused – miks? Miks uustulnukad kardavad end avada? Neid mikse? On väga palju!
Olen skeptik! Kui mul tekkib küsimus – miks, siis ei hakka ma kohe, puusalt põmmutama, vaid püüan selgusele jõuda – missugune on selle nähtuse olemus ja kuidas see üldse võimalik on.
Tarku raamatuid ei saa arvestada. Sest nendes on 97% pallasti 2,5% lollust ja 0.5 % oletatavat teavet.
Kui nüüd keegi räägib oma kogemustest – tormatakse rääkijale kallale – tõesta et see nii on!?
Aga PARAks nimetame ju seda – millel ei ole ju teaduslikku tõestust!
Meil kõigil on omad kiiksud ka omad kääksud. Miks siinsed foorumlased arvavad, et just nende kiiks ja kääks on ainuõige? Aktsepteerige ka teiste kiikse ja kääkse!
Küsimus on ikkagi selles - Kummal pool tara on normaalsed inimesed?

Kohendasin tsitaate ja näpukaid. Mannu
Vasta
ah ei toimu siin mingit allakäiku. Kõik on väga korras...Mina ju olen siin...Smile
Vasta
Kaldunn, inimesed ei lahku siit foorumist ju kuhugile teise foorumisse, minuteada vähemasti mitte. Ning kunagi oli ju Eestis, kuid samamoodi mujal maailmas, foorumeid oluliselt enam, kas teile ei tundu? Mulle on küll jäänud selline mulje, et foorumid käivad üleüldiselt alla, mitte et see foorum kuidagi eriliselt halvasti on vastu pidanud teistega võrreldes. Kui nüüd keegi tahaks küsida, et miks see nii võiks olla, siis ühe subjektiivse mõtte ju võiks välja käia.
Sotsiaalvõrgustike võidukäik on meile kõigile teada-tundud fenomen, aga miks need võrgustikud nii kõvasti laineid löövad? Ühest küljest inimesed muidugi tahavad suhelda, ning sotsiaalvõrgustikud teevad selle lihtsaks. Teisalt aga on needsamad sotsiaalvõrgustkikud ju ka kasumlikkust jahtivad firmad, ning need firmad näevad palju vaeva inimeste võimalikult efektiivseks haaramiseks. Ning kui sõltuvus on enamus inimeste jaoks halva kõlaga sõna, siis neile firmadele on see kasumi allikas. See asjaolu pole jäänud üldse tähelepanuta, ning sotsiaollvõrgustikud kulutavad palju raha uurimaks välja kuidas inimesi võimaluste piires endast sõltuvaks muuta. Kuidas panna inimesi võimalikult kaua oma võrgustikus istuma, sest see suurendab platvormi kasumlikkust. Facebook võib endale lubada saja miljoni dollari investeerimist inimeste psühholoogilise mõjutatavuse uurimiseks, aga para-web seda endale lubada ei saa, eks ole.

Para-web on siis lihtsalt sattunid olukorda, kus mitmed suurkorporatsioonid on võtnud enda asjaks köita inimeste tähelepanu enda platvormile ja neil on vahendeid seda asja väga sügavuti ning suurelt ette võtta. Ning inimesed on mõjutatavad.
Vasta
(06-12-2019, 21:15 )Lorenz Kirjutas: Kaldunn, inimesed ei lahku siit foorumist ju kuhugile teise foorumisse, minuteada vähemasti mitte. Ning kunagi oli ju Eestis, kuid samamoodi mujal maailmas, foorumeid oluliselt enam, kas teile ei tundu? Mulle on küll jäänud selline mulje, et foorumid käivad üleüldiselt alla, mitte et see foorum kuidagi eriliselt halvasti on vastu pidanud teistega võrreldes. Kui nüüd keegi tahaks küsida, et miks see nii võiks olla, siis ühe subjektiivse mõtte ju võiks välja käia.
Sotsiaalvõrgustike võidukäik on meile kõigile teada-tundud fenomen, aga miks need võrgustikud nii kõvasti laineid löövad? Ühest küljest inimesed muidugi tahavad suhelda, ning sotsiaalvõrgustikud teevad selle lihtsaks. Teisalt aga on needsamad sotsiaalvõrgustkikud ju ka kasumlikkust jahtivad firmad, ning need firmad näevad palju vaeva inimeste võimalikult efektiivseks haaramiseks. Ning kui sõltuvus on enamus inimeste jaoks halva kõlaga sõna, siis neile firmadele on see kasumi allikas. See asjaolu pole jäänud üldse tähelepanuta, ning sotsiaollvõrgustikud kulutavad palju raha uurimaks välja kuidas inimesi võimaluste piires endast sõltuvaks muuta. Kuidas panna inimesi võimalikult kaua oma võrgustikus istuma, sest see suurendab platvormi kasumlikkust. Facebook võib endale lubada saja miljoni dollari investeerimist inimeste psühholoogilise mõjutatavuse uurimiseks, aga para-web seda endale lubada ei saa, eks ole.

Para-web on siis lihtsalt sattunid olukorda, kus mitmed suurkorporatsioonid on võtnud enda asjaks köita inimeste tähelepanu enda platvormile ja neil on vahendeid seda asja väga sügavuti ning suurelt ette võtta. Ning inimesed on mõjutatavad.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Oo ! Justjust kadunud teema on kolinud siiateemasse. Varem vastanud vastuses kommentaarisin: Isegi Lorenzi jõud on siin esindatud, no mida veel tahta.
Lisan ühe pildikese. TÄHELEPANU! Tarbige mõistlikult. Maagiline pilt. Kui sobib siis palun pange inimestele nähtavaks, uploadis ei püsi kaua. Isiklik kogemus on et see pilt toimib, see enesestkimõista tuleb ise joonistada. S namerenijem, venekeelne mõiste. Ettevaatust! et lollisti ei joonista.
https://www.upload.ee/image/10813429/___...______.jpg
Ladna tähestikust vene kirillitsasse pildi nimi: Universaljnõi otkljutšatelj. Venekeelne info. Joonistage ainult siis kui mõistate mida iga märk teeb.


Vasta
Minuarust ei bännitud vanasti nii palju, kui inimene oma arvamust avaldab. Olime rohkem ühe pulga peal ega hingatud nii palju kuklasse ja see bännimine tappis ka teemad, kuidas sa üksi ikka väitled, igav on ja lugejal ka igav. (a'la kolme kuu pärast ehk saab edasi lugeda) jutukas pandi ka lukku, ei saadud enam privaatselt nõu küsida ja vanadel olijatel hakkas ka igav. See õnneks on nüüd endine. Kuid lõppkokkuvõttes mina ei teagi et neid foorumeid nii elus oleks, ses suhtes siin ikka on elu Smile
Vasta
Mina arvan ka, et siinne rahvas ei oska huvitavalt diskusiooni pidada. Ning huvitavalt oma arvamust avaldada. Siiani on tegutsetud põhimõttel, kui minu arvamus ei ühti sinu arvamusega, tuleb sulle momenttaalselt kaikaga vastu pealage virutada, ning kohe puusalt – sõelepõhjaks kõmmutada. Alles siis hakatakse mõtlema. Aga mida ta siis ütles??? No põhjendage oma vastuväiteid! Aga seda te ei oska. Tagajärjeks on see – et diskusioon laguneb laiali. Ei ole mõtet vasikaga võidu joosta.
Q11 on ehe näide. Kuidas diskusiooni ei tohi pidada.
Vasta
(08-12-2019, 10:49 )kalldunn Kirjutas: Mina arvan ka, et siinne rahvas ei oska huvitavalt diskusiooni pidada. Ning huvitavalt oma arvamust avaldada. Siiani on tegutsetud põhimõttel, kui minu arvamus ei ühti sinu arvamusega, tuleb sulle momenttaalselt kaikaga vastu pealage virutada, ning kohe puusalt – sõelepõhjaks kõmmutada. Alles siis hakatakse mõtlema. Aga mida ta siis ütles??? No põhjendage oma vastuväiteid! Aga seda te ei oska. Tagajärjeks on see – et diskusioon laguneb laiali. Ei ole mõtet vasikaga võidu joosta.
Q11 on ehe näide. Kuidas diskusiooni ei tohi pidada.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
kalldunn
Vana kala
Posts: 696
Joined: Mar 2011
17-03-2016 07:18
Post: #58RE: Uued foorumi reeglid
Mina olen skeptik. Ma pean alati täiesti täpselt teadma, kuidas ühte või teist asja tehakse.
Sinu poolt antud kirjeldusi olen ma ennegi lugenud ja nendega kokku puutunud. Kõik need on musta maagia trikid. Järelikult tegeled ka sina musta maagiaga , või kurjusega. Sinust on kasulikum, nii kaugele hoida, kui vähegi võimalik. Ka vaidlustesse ei tohi laskuda.


Vasta
[quote='Mannu' pid='253581' dateline='1556472220']
[quote]Ja mis mõttes me ANTUD JUHUL räägime sellest, et tervel foorumil see tekstikorrektsiooni võimalus nagu ära võtta kui AINULT ÜKS LAMMAS on selles osas lamba moodi käitunud ja erinevates teemades ja erinevatele inimestele vastates pidevalt oma komme ümber teinud? Mh?
[/quote]
Ei ole ainult üks. See on üks kaval postituste kustutamise viis, mida moded ei näe. Kasutajate poolt oma postituste kustutamine on aga pikaajaline probleem foorumis. Vaidlused jäävad väga auklikuks ja arusaamatuks kui üks osapool omad postitused kustutab.

Täielik muutmise ja kustutamise keeld paneb delfilikud plärtsatajad mõtlema, et nende ütlused (tihtilugu laim) jääb nähtavale ja nende endi loomuse paljastamiseks. Ja seega mõtlevad enne kui midagi välja ütlevad. Või tuleb mingi intriigiskeem päevavalgele (on ka intriigitsejaid siin, nagu väike ühiskond ikka).
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Kommentaarin. Küsimus: Kas mina mahun intriigitsejate sildi alla? Sest et justjust avaldasin siia teemasse mitu aastat tagasi mulle vastatud kristliku sõimu siitsamast foorumist.
Täiendan: Mõteldud ja välja üteldud võib olla väga hästi, kuid avaldatud lingid aja kuludes kaotavad kehtivuse, neid siin foorumis on ette sattunud sadasid, oleks ilus kui ka foorumi adminnid vahel oma avaldatu läbi loevad ja aegunu kustutavad.
On olnud momentisid, mil siinse foorumi süsteem on sekkunud minu arvutisse ja tekst on segi pööratud nagu oleks Guugli tõlkemasinast läbi käinud. Näiteks nüüd mõni minut varem lisati enne avaldamist kusagilt kopeerunud kirjaread mida ma ei olnud kopeerinud, see pani mind kogu varem avaldamisele mõeldut teistmoodi kirjutama. Saan aru et seda ei tehtud viiruse kaudu, miski muu jõud toimib kauge maa tagant läbi Aja. Mitmeid kordi selle fenomeniga kokku puutunud ka mujal, kuid vahel ikka veel üllatab.
Vasta
Tsitaat:Para-web on siis lihtsalt sattunid olukorda, kus mitmed suurkorporatsioonid on võtnud enda asjaks köita inimeste tähelepanu enda platvormile ja neil on vahendeid seda asja väga sügavuti ning suurelt ette võtta. Ning inimesed on mõjutatavad.

Ma loodan, et keegi seda tõsiselt ei võta!

Tänane foorum meenutab kangesti ELKNÜ Keskkomitee kunagist autasustatud häälekandjat, kus esimese numbri sisuks olid ELKNÜ KK I sekretäri, ülipüüdliku sm. E.Tarkpea mõtted marksistliku õpetuse viimisest Eesti noorte hulka. Lehe päismikus oli ka loosung "Kõigi maade proletaarlased, ühinege!"

Vasta
(06-12-2019, 21:15 )Lorenz Kirjutas: Mulle on küll jäänud selline mulje, et foorumid käivad üleüldiselt alla, mitte et see foorum kuidagi eriliselt halvasti on vastu pidanud teistega võrreldes. Kui nüüd keegi tahaks küsida, et miks see nii võiks olla, siis ühe subjektiivse mõtte ju võiks välja käia.
Sotsiaalvõrgustike võidukäik on meile kõigile teada-tundud fenomen, aga miks need võrgustikud nii kõvasti laineid löövad? Ühest küljest inimesed muidugi tahavad suhelda, ning sotsiaalvõrgustikud teevad selle lihtsaks. Teisalt aga on needsamad sotsiaalvõrgustkikud ju ka kasumlikkust jahtivad firmad, ning need firmad näevad palju vaeva inimeste võimalikult efektiivseks haaramiseks. Ning kui sõltuvus on enamus inimeste jaoks halva kõlaga sõna, siis neile firmadele on see kasumi allikas. See asjaolu pole jäänud üldse tähelepanuta, ning sotsiaollvõrgustikud kulutavad palju raha uurimaks välja kuidas inimesi võimaluste piires endast sõltuvaks muuta. Kuidas panna inimesi võimalikult kaua oma võrgustikus istuma, sest see suurendab platvormi kasumlikkust. Facebook võib endale lubada saja miljoni dollari investeerimist inimeste psühholoogilise mõjutatavuse uurimiseks, aga para-web seda endale lubada ei saa, eks ole.

Siin tekkib küsimus, kes-mis seda foorumit siis töös hoiab? On päris ilmne, et see pole mingi sisemine kirjutajate ühine huvi ega sünergia, esil ju pidev rahulolematus ja kemplemised.
Cambodia nägemuses ehk vastus?
Vasta
(11-12-2019, 13:14 )cambodia Kirjutas:
Tsitaat:Para-web on siis lihtsalt sattunid olukorda, kus mitmed suurkorporatsioonid on võtnud enda asjaks köita inimeste tähelepanu enda platvormile ja neil on vahendeid seda asja väga sügavuti ning suurelt ette võtta. Ning inimesed on mõjutatavad.

Ma loodan, et keegi seda tõsiselt ei võta!

Tänane foorum meenutab kangesti ELKNÜ Keskkomitee kunagist autasustatud häälekandjat, kus esimese numbri sisuks olid ELKNÜ KK I sekretäri, ülipüüdliku sm. E.Tarkpea mõtted marksistliku õpetuse viimisest Eesti noorte hulka. Lehe päismikus oli ka loosung "Kõigi maade proletaarlased, ühinege!"
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Raspizdjai vsehh stran, objebenjaitesj !

Tõlge:
Распиздяи всех стран, обЪебеняйтесь!

Rahva Hääl, Noorte Hääl, Seltsimehelik Kohus. Nii ta oli jahh. Tribunal samuti oli kuid seda ei avaldatud.

Teen pattu jälle! Muudan elik lisan täpsemini ütelduna. Venkude aegu oli seltsimehelik tava kleepida poodide akendele ja ustele siltisid, kes kellega magab. Täitsa norm tava oli. Üks sellise poe müüja iga nädal satub ette, tema poes tehti nõnda. Eks ikka seltsimehelik surve oli, ahistamist siis ei teatud.
Vasta
Kuhu te puukisite mu postid? Et need siin kellegile torkasid kuhu oligi vaja torgata, pole veel põhjus korjata ära nende eest, kes suudavad natuke avarama silmaga tausta näha.
Vasta
(23-01-2020, 05:01 )Lokster Kirjutas: Kuhu te puukisite mu postid? Et need siin kellegile torkasid kuhu oligi vaja torgata, pole veel põhjus korjata ära nende eest, kes suudavad natuke avarama silmaga tausta näha.

Ma isegi ei hakka siin välja tooma neid lauslabasusi ja roppusi su postituses, mille pärast see kustutati. Selle kohta saatsin sulle privaatsõnumi. Palun mõtle järgmine kord ikka enne kui midagi postitama hakkad.
Vasta
Ja kitsepanijatele on kõik lubatud? Kui sina näed seal roppusid , mitte tuuma, siis sa orienteerudki nagu enamus- ainult välisele tsirkusele. KÕIK mis sai kirja oli kõigest sama taseme ja väljenduste tagastamine. Ma peaks nüüd otsima nende labasusi kah hakkama kaebupunniks? No ei hakka ma tsirkuse telgis kolmerattalisega meelelehutust treima. Pange oma ,,tasemelt,, rõõmsalt edasi. Palun. Tänan. Nõudlejate vaimud pärandan asjaosalistele. Jälestan topeltmoraalseid positiivsust skoorivaid võltsviisakuse maske. Reformeerige EV selleks ,mida ihalete.
Ma soovin oma tekste tagasi, kasvõi U2-te. Inimene ei saa ärrituda selle peale, mida temas endas pole esindatud. Kui miskit torkab ,siis see on oma konnasilm, rõvedus, labasus ja vaimne tase. Võib muidugi vastu tuult lasta ja peeglisse sülitada. Siis ka minu süü?
Vasta
Sa tuled foorumisse avalikult ropendama. Ja seejärel käitud nagu väike laps kes ei taha mitte kuidagi aru saada mida valesti oled teinud.
Vasta
Ma vastan sulle ,siis mõnes teemas,mida head ja õiged kodanikud teavad varmalt vahele jätta ,et mitte ,,kogematta,, jälle mu sõnnikusse astuda. Vabandan ette -taha. Kas ma saaks oma teksti sõnumisse?
Sooviks teksti näitena panna mujale ( kogukonna ruumi ) aga meenutada ei oska enam sõnasõnalt.
Nii Mannu. Oled kohal?
Vasta
Olen kohal. Siin foorumis päevapoliitikat ei aeta. Seda saab igal pool niigi uksest ja aknast. Pluss ropendamine.
Vasta
Hiljuti postitati siia üks link, kus on inimese nimi ja nägu äratuntavalt fotodel. Sooviks modede seisukohta.
Ja omal ajal jäi vastuseta minu ettepanek verest tilkuvate kätega mõrvarit kujutava naljapildi osas.
Vasta
Kui see link on niikuinii netis vabalt üleval, siis selle siin äratoomine ei peaks keelatud olema?
Või millega täpsemalt oli tegu?
Vasta
Tsitaat:päevapoliitika

Päevapoliitikast võib ka nii kirjutada et vaimsus sisse jääb.Et tagastas sama taseme ja väljendused omanikele, ei võtnud ju sõnumit ära.

Üks väheseid siin ja mujal, kes kitsa ja avara kokku oskavad viia, seega jah, väga kohane süüdistus - päevapoliitika.


'''kohati selline rohmakalt karulik aga tasakaalustatud moel. Näeb ka need väiksed pohlamarjad ära'''



Õpetage jah, karud tantsima, ja toppige nad raamide sisse. Tasakaalumudelit looma tooge kristlased ja uusnatsid. Orgaaniline hoolivus asendage mentaalsega ja enesetähtsuse monumente toitke.




__________________________________________________________________
Peace ja love j rokarollat muidugi, er. seda ona millesse muusikateema upub.

Vasta
Vaata seda pilti palun veel kord, filo. Seal on rohkem detaile, nende põhjal võib aimata, et ohver on oma palga saanud teenitult ja mingit mõrva ega roima seal pole sest "kannatanu" elab veel. Naljarubriigis on olnud magedamaid maitsevääratusi, see pilt mulle küll meeldis... Meeldis isegi nõnda, et inspireeris mind oma ühe oponendiga vaidluskemplusesse selle pildi temaatikat sisse kirjutama...
Vasta
(23-01-2020, 12:50 )Kunglas Kirjutas: Päevapoliitikast võib ka nii kirjutada et vaimsus sisse jääb.Et tagastas sama taseme ja väljendused omanikele, ei võtnud ju sõnumit ära.

Osade inimeste jaoks jällegi võtab mingi poliitilise vaate esindamine ära igasuguse sügavuse jutu sisust. Sarnase maailmavaate kandjale see probleem pole muidugi. Sellisena võib ju väga lihtssalt juhtuda, et poliitika ning vaimsuse segamisel hakkab vaimsus toitma poliitilist silmamoondusmaastikku, sellele väge andma. Ning väega silmamoondusmaastiluk orienteerimine võib olla keeruline, mõnikord lausas raskesti talutav. Ning siis lähevad iniemsed tülli.

Kuigi jah, päevapoliitikast võib ka nii kirjutada, et vaimsus sisse jääb. Lihtne see pole, va sarnaselt mõtlevate inimeste keskkonnas.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 61
  • 62
  • 63(current)
  • 64
  • 65
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat