•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 69
  • 70
  • 71(current)
  • 72
  • 73
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Facebook on hullunud. USA presidendi pressi atazee akuant blokeeriti ja üldse on kõik Trumpi vastu....Trump aga on USA president! See on välja kuulutamata sõda. Ise sain 2-e päevase bloki kui kiitsin normaalses sõnastuses Trumpi otsuseid ja tegevust!
Järeldus on lihtne: olgu see Trump hea või halb, loll või tark....ta on ÕIGETE POOLEL! Nagu Trump väitis oma esinemises USA-s pole enam demokraatlikku parteid sellises tähenduses kui alles hiljuti oli. Väga mõtlemapanev avaldus, seda niisama ei tehta valimiseelses kampaanias. Bideni kõik afäärid aga neid on palju vailitakse maha nii meil "peavoolus" kui mujal. Ja kommenteerijad blokitakse. Kui Trump kaotab huvitav MIS SIIS SAAB? Just eesti kontekstis, sest USA-s on niigi asjad p...ses.
https://www.facebook.com/photo/?fbid=381...1781678298
Soome on "uues normaalsuses" esirinnas. No comment!
Vasta
A kuhu jäi lubadus hoida eemale KOGU poliitika, mida ei tohtivat vandenõu tähe all siia toppida? Kui ei tohi rääkida peavoolu päevapoliitikast, miks tohib rääkida vastanduvast kõrvalvoolu poliitikast? Ja kui asi oleks vastupidi ,et ühel päeval on kõik vastupidi ja kõrval, all ja süvavoolus olev poliitika saab peavooluks , siis kas poliitika lakkab olemast poliitika?
Vasta
Pole miskit uut siin päikese all. Ma nüüd täpselt ei mäleta, kas see oli Vana Egiptusest või koguni Sumerist leitud kiri, mis halas, et suur õnnetus on tulnud ja orjad mässavad ja need, kes täna on ülikud, saavad orjadeks ja tänased orjad saavad ülikuiks!
Kord Vestman all ja Piibeleht peal ja vastupidi!
Kui meil siin vahepeal pididki kommunistide sabarakud häbenema, siis ei tulnudki neil just eriti palju oodata. Tuli praegune liberaalne neokommunism ja nende vaated ja seega ka nemad ise on taas au sees.
Vasta
Lihtsalt niisama: Mõni kuu tagasi sain hoida oma käte vahel tolle omaniku mõtteid lugevat kiivrit, väga sürr värk oli. Omanik ainult mõtles ja elektroonika kohe reageeris. Samamoodi võib toimuda sessinatses paraveebis, sisseloginu mõtleb midagi ja kavatseb postitada, paraveebi tehisintellekt haistab otse õhust.
Vasta
(20-10-2020, 01:54 )isemaag Kirjutas: Lihtsalt niisama: Mõni kuu tagasi sain hoida oma käte vahel tolle omaniku mõtteid lugevat kiivrit, väga sürr värk oli. Omanik ainult mõtles ja elektroonika kohe reageeris. Samamoodi võib toimuda sessinatses paraveebis, sisseloginu mõtleb midagi ja kavatseb postitada, paraveebi tehisintellekt haistab otse õhust.
Kui luges mõtteid kas mõtted tulid kuvarile? Vaatad, kontrolllid ja saad aru, et ikka sinu mõtted, mitte pole mingi uhuu?Bleh
Usun, et parafoormiga selle "asjal" otsene side puudub. Või eksin? Lihtsalt siin on inimeste mõtted ja interneti lingid mis neid mõtteid "suunavad". Kui ikka loed, et asjad on nii ja naa, mitte nagu valitsus ütleb ja päevaleht kirjutab......inimene hakkab juurdlema probleemi üle (muidugi kui see talle korda läheb ja ta selleks võimeline on). Osad on sombid, see saab päev päevalt selgemaks ja sombistamisega kaasneb (vist) mingi perverssne tung. LGBT edastajad, peavoolu teooriad vägisi tõestavad "tõsiteadlased" ja muud ärapööranud näiteks koroonatajad. Kui ikka inimene tuleb Tallinnas Stroomi metsas vastu, mask peas ja lisaks kummikindad käes siis pole tal (vist) ülakorrusel kõik korras? Jätame seniilsed rahule......lähikümnendeil (kui elan nii kaua) kuulun ka nende hulka ja järsku kasutan hoopis gaasitorbikutvõi seon veoki õhufiltri omale peapealeBlehBleh? Just noored, mitmeid olen kohanud ja küsimuse peale, et kas põete koroonat....põgenevad või lisavad kiiresti sammukiirust. Sombistumine toimub oma silme all ja see pole kellegi asi!Ph34r2
Vasta
(20-10-2020, 15:45 )isemaag Kirjutas: Siinse foorumi kohalt mul pole pähe tulnud midagi vaatama hakata, ei kavatse. Miskipärast see soov puudub, kas see on mul puue selline, ma ei tea. Igatahes lahe on.
Muu info küsimuse kohta kiivri kohalt jagan priva kaudu, siia teemasse midagi uut nagu pole lisada. Igatajhes toreon et see foorum on olemas, andkem osake oma jõust selle foorumi ülalhoidjaile, kui rahaliselt pole võimalik, siis oma mõtte kaudu. Mõtte kaudu saadetud jõud võib olla väga suur ja võib parandada sandiksmuudetud inimesi mõne tunni jooksul. Isemaag on sellega kokku puutunud.
Kui on võimed VAATA. Mida siis karta? Paar satanisti on alati mingi n arvu inimeste hulgas, see on reegel ja tervikut ei sega. Foorumil kui inimeste kogumil on mingisugune egregor. Milline oleneb inimeste kvaliteedist ja hulgast. Kas see antud foorum on hea või halb? Kas areneb või stagneerub?
Vasta
Miks "Tölpad vs Pervod" teema pidi moderaator täiesti ära koristama?
Vasta
(19-11-2020, 00:37 )pimedus Kirjutas: Miks "Tölpad vs Pervod" teema pidi moderaator täiesti ära koristama?

Tundis ennast keegi äkki puudutatuna!!!
Vasta
(19-11-2020, 00:37 )pimedus Kirjutas: Miks "Tölpad vs Pervod" teema pidi moderaator täiesti ära koristama?

Ehk võtaksite vaevaks põhjendada, mis põhjusel taolist teemat ei peaks siit foorumist täiesti ära koristama?
Vasta
(19-11-2020, 00:37 )pimedus Kirjutas: Miks "Tölpad vs Pervod" teema pidi moderaator täiesti ära koristama?

Roppuste postitamiseks ledub internetis teisi kohti.
Vasta
Kas kellelgi veel arvamusi või küsimusi? Vastan meeleldi.
Vasta
(19-11-2020, 10:12 )pimedus Kirjutas: Kas kellelgi veel arvamusi või küsimusi? Vastan meeleldi.

Kui see Teile tüli ei tee, siis võite minu küsimusest lahkesti alustada.
Oli see ju individuaalselt Teile adresseeritud.
Vasta
Combodia, pole probleemi. Taoline teema sisaldas infot salateaduse poolt inimhingesid lõhestavatest usuvooludest.
Vasta
Kuidas jääb rahalise toetusega ja millisele arvele saata. Muidu läheb ju kinni!
Vasta
(19-11-2020, 10:06 )xawa Kirjutas: Roppuste postitamiseks ledub internetis teisi kohti.

Ok, et probleemiks oli kolm tabavat sõnakujundit, võib-olla peaks tõesti mujale kolima. Kas keegi saadaks mulle selle teksti vähemalt?

Vasta
(19-11-2020, 11:32 )pimedus Kirjutas: Taoline teema sisaldas infot salateaduse poolt inimhingesid lõhestavatest usuvooludest.
Ma oleksin seda teemat lugenud küll...

Vasta
äikesepoiss. Seda võib nii sõnastada ja mõista nagu seda tegid. Samas saab seda vaadata ka nii et eksisteerib salateadus, mille baasil on kaks suurt usuvooli asunud inimhingesid lõhestama.
Vasta
(20-11-2020, 08:32 )pimedus Kirjutas: Samas saab seda vaadata ka nii et eksisteerib salateadus, mille baasil on kaks suurt usuvooli asunud inimhingesid lõhestama.

Jah absoluutselt nõus, kuid ma ütleks pigem nii: "eksisteerib salateadus, mille baasil on kaks suurt usuvoolu oma loomisest peale inimhingesid lõhestanud" ja ma loeksin sellest suure huviga.

Ma ei saa aru, miks sellest ei või siin foorumis kirjutada(?), mis pagana roppused(?), et teha nagu võib, siis on kõik ok, aga sellest rääkida ja kirjutada ei tohi ?! Kas
silmakirjalikkus vohab siin foorumis või?!
Vasta
Ma täiendaksin veel sõnastust:
Eksisteerib salateadus, mis on loonud kaks suurt usuvoolu inimhinge lõhestamiseks
Vasta
(20-11-2020, 08:44 )Eithea Kirjutas: Ma ei saa aru, miks sellest ei või siin foorumis kirjutada(?), mis pagana roppused(?), et teha nagu võib, siis on kõik ok, aga sellest rääkida ja kirjutada ei tohi ?! Kas
silmakirjalikkus vohab siin foorumis või?!

Nii nagu poliitteemad, teiste kasutajate agiteerimine, solvamine, ropendamine ja kõik muu kuulub kustutamisele. Tihtipeale ei jõua ka adminstraatorid/moderaatorid alati koheselt reageerida.

Konstruktiivset ja para-teemasse puutuvaid postitusi ei kustutata siit kunagi. Nii foorumi reeglistik ega ka tavaeetika ei ole midagi üle mõistuse käivat. Valdav enamus saab seda ka iseenesest aru.

Agitatsioonil pikemalt ei peatu. Rohkem positiivset teemaarendust!
Vasta
(20-11-2020, 14:26 )xawa Kirjutas: Nii nagu poliitteemad, teiste kasutajate agiteerimine, solvamine, ropendamine ja kõik muu kuulub kustutamisele. Tihtipeale ei jõua ka adminstraatorid/moderaatorid alati koheselt reageerida.

Konstruktiivset ja para-teemasse puutuvaid postitusi ei kustutata siit kunagi. Nii foorumi reeglistik ega ka tavaeetika ei ole midagi üle mõistuse käivat. Valdav enamus saab seda ka iseenesest aru.

Agitatsioonil pikemalt ei peatu. Rohkem positiivset teemaarendust!

Muuga olen peaaegu nõus, kuid... kuidas praeguses maailmas, kus eliit püüab rahvast vähendada erinevate meetmetega, sh bioviirustega ja nad uuesti orjaseisusesse suruda....on võimalik midagi positiivset kajastada maailmast?

Ega ometi siin foorumis ei oodata seda, mida meedia ja ajakirjandus igapäevaselt teeb - valetamine, võltsuudised, võltsoptimism jne?
Vasta
(20-11-2020, 14:49 )Minaelan Kirjutas:
(20-11-2020, 14:26 )xawa Kirjutas: Nii nagu poliitteemad, teiste kasutajate agiteerimine, solvamine, ropendamine ja kõik muu kuulub kustutamisele. Tihtipeale ei jõua ka adminstraatorid/moderaatorid alati koheselt reageerida.

Konstruktiivset ja para-teemasse puutuvaid postitusi ei kustutata siit kunagi. Nii foorumi reeglistik ega ka tavaeetika ei ole midagi üle mõistuse käivat. Valdav enamus saab seda ka iseenesest aru.

Agitatsioonil pikemalt ei peatu. Rohkem positiivset teemaarendust!

Muuga olen peaaegu nõus, kuid... kuidas praeguses maailmas, kus eliit püüab rahvast vähendada erinevate meetmetega, sh bioviirustega ja nad uuesti orjaseisusesse suruda....on võimalik midagi positiivset kajastada maailmast?

Ega ometi siin foorumis ei oodata seda, mida meedia ja ajakirjandus igapäevaselt teeb - valetamine, võltsuudised, võltsoptimism jne?

Positiivne teemaaretus ei tähenda seda, et negatiivsete nähtuste käsitlemine keelatud on, vaid seda, et suuta end väljendada ilma labasuste ja solvanguteta.

Erinevalt Youtubest või sotsiaalmeedia kanalitest pole siin kinni pandud ei arutelusid ei MMS'i ei lamemaa teooriate ja muude vandenõude kohta. Igasuguste põnevate teooriate mitmed erinevad vaatenurgad on ikka teretulnud.
Vasta
(20-11-2020, 15:07 )xawa Kirjutas:
(20-11-2020, 14:49 )Minaelan Kirjutas:
(20-11-2020, 14:26 )xawa Kirjutas: Nii nagu poliitteemad, teiste kasutajate agiteerimine, solvamine, ropendamine ja kõik muu kuulub kustutamisele. Tihtipeale ei jõua ka adminstraatorid/moderaatorid alati koheselt reageerida.

Konstruktiivset ja para-teemasse puutuvaid postitusi ei kustutata siit kunagi. Nii foorumi reeglistik ega ka tavaeetika ei ole midagi üle mõistuse käivat. Valdav enamus saab seda ka iseenesest aru.

Agitatsioonil pikemalt ei peatu. Rohkem positiivset teemaarendust!

Muuga olen peaaegu nõus, kuid... kuidas praeguses maailmas, kus eliit püüab rahvast vähendada erinevate meetmetega, sh bioviirustega ja nad uuesti orjaseisusesse suruda....on võimalik midagi positiivset kajastada maailmast?

Ega ometi siin foorumis ei oodata seda, mida meedia ja ajakirjandus igapäevaselt teeb - valetamine, võltsuudised, võltsoptimism jne?

Positiivne teemaaretus ei tähenda seda, et negatiivsete nähtuste käsitlemine keelatud on, vaid seda, et suuta end väljendada ilma labasuste ja solvanguteta.

Erinevalt Youtubest või sotsiaalmeedia kanalitest pole siin kinni pandud ei arutelusid ei MMS'i ei lamemaa teooriate ja muude vandenõude kohta. Igasuguste põnevate teooriate mitmed erinevad vaatenurgad on ikka teretulnud.

Nõus. Vabandan. Olen Para-Webi fänn Smile
Vasta
Eithea. Natuke ikka ropendasin küll. Ise tunnen et kolmest sõnast vahetaksin tagantjärgi vaid ühe välja (ku-erott), kuna see polnud kõige õnnestunum sõnakujundSmile

äikesepoiss. Kes nutab? Mode ja siin veel mõned teised? Asi on pigem selles, kui eetiline on kustutamine kui loomevargus?

Vasta
(21-11-2020, 08:56 )pimedus Kirjutas: Eithea. Natuke ikka ropendasin küll. Ise tunnen et kolmest sõnast vahetaksin tagantjärgi vaid ühe välja (ku-erott), kuna see polnud kõige õnnestunum sõnakujundSmile

Noh, jha, aga selliselt on siin teisedki ropanud, mu meelest ei ole see veel mingi eriline roppus, aga mis ma ka mõistan sest ise ka ju igaveste ropp inimenene ja ei ole kunagi keeleliselt lillekestega ehtinud s-hunnikuid. Samas tee ikka uus teema ja kirjuta aga sest sisu tundub tulema huvitav.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 69
  • 70
  • 71(current)
  • 72
  • 73
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
4 külali(st)ne

Expand chat