Postita vastus 

Teema reiting:
  • 2 Häält - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Autor Sõnum
Eithea
Veteran

20-11-2020 08:44
Postitus: #1776
RE: Kustutamine, modereerimine ja personali roll
(20-11-2020 08:32 )pimedus Kirjutas:  Samas saab seda vaadata ka nii et eksisteerib salateadus, mille baasil on kaks suurt usuvooli asunud inimhingesid lõhestama.

Jah absoluutselt nõus, kuid ma ütleks pigem nii: "eksisteerib salateadus, mille baasil on kaks suurt usuvoolu oma loomisest peale inimhingesid lõhestanud" ja ma loeksin sellest suure huviga.

Ma ei saa aru, miks sellest ei või siin foorumis kirjutada(?), mis pagana roppused(?), et teha nagu võib, siis on kõik ok, aga sellest rääkida ja kirjutada ei tohi ?! Kas
silmakirjalikkus vohab siin foorumis või?!

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Aadu66
Veteran

20-11-2020 13:17
Postitus: #1777
Ma täiendaksin veel sõnastust:
Eksisteerib salateadus, mis on loonud kaks suurt usuvoolu inimhinge lõhestamiseks
xawa
skeptik

20-11-2020 14:26
Postitus: #1778
(20-11-2020 08:44 )Eithea Kirjutas:  Ma ei saa aru, miks sellest ei või siin foorumis kirjutada(?), mis pagana roppused(?), et teha nagu võib, siis on kõik ok, aga sellest rääkida ja kirjutada ei tohi ?! Kas

Nii nagu poliitteemad, teiste kasutajate agiteerimine, solvamine, ropendamine ja kõik muu kuulub kustutamisele. Tihtipeale ei jõua ka adminstraatorid/moderaatorid alati koheselt reageerida.

Konstruktiivset ja para-teemasse puutuvaid postitusi ei kustutata siit kunagi. Nii foorumi reeglistik ega ka tavaeetika ei ole midagi üle mõistuse käivat. Valdav enamus saab seda ka iseenesest aru.

Agitatsioonil pikemalt ei peatu. Rohkem positiivset teemaarendust!

UFO - see on imelihtne!
Minaelan
Veteran

20-11-2020 14:49
Postitus: #1779
(20-11-2020 14:26 )xawa Kirjutas:  Nii nagu poliitteemad, teiste kasutajate agiteerimine, solvamine, ropendamine ja kõik muu kuulub kustutamisele. Tihtipeale ei jõua ka adminstraatorid/moderaatorid alati koheselt reageerida.

Konstruktiivset ja para-teemasse puutuvaid postitusi ei kustutata siit kunagi. Nii foorumi reeglistik ega ka tavaeetika ei ole midagi üle mõistuse käivat. Valdav enamus saab seda ka iseenesest aru.

Muuga olen peaaegu nõus, kuid... kuidas praeguses maailmas, kus eliit püüab rahvast vähendada erinevate meetmetega, sh bioviirustega ja nad uuesti orjaseisusesse suruda....on võimalik midagi positiivset kajastada maailmast?

Ega ometi siin foorumis ei oodata seda, mida meedia ja ajakirjandus igapäevaselt teeb - valetamine, võltsuudised, võltsoptimism jne?
(selle postituse viimane muutmine: 20-11-2020 14:53 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
xawa
skeptik

20-11-2020 15:07
Postitus: #1780
(20-11-2020 14:49 )Minaelan Kirjutas:  
(20-11-2020 14:26 )xawa Kirjutas:  Nii nagu poliitteemad, teiste kasutajate agiteerimine, solvamine, ropendamine ja kõik muu kuulub kustutamisele. Tihtipeale ei jõua ka adminstraatorid/moderaatorid alati koheselt reageerida.

Muuga olen peaaegu nõus, kuid... kuidas praeguses maailmas, kus eliit püüab rahvast vähendada erinevate meetmetega, sh bioviirustega ja nad uuesti orjaseisusesse suruda....on võimalik midagi positiivset kajastada maailmast?

Ega ometi siin foorumis ei oodata seda, mida meedia ja ajakirjandus igapäevaselt teeb - valetamine, võltsuudised, võltsoptimism jne?

Positiivne teemaaretus ei tähenda seda, et negatiivsete nähtuste käsitlemine keelatud on, vaid seda, et suuta end väljendada ilma labasuste ja solvanguteta.

Erinevalt Youtubest või sotsiaalmeedia kanalitest pole siin kinni pandud ei arutelusid ei MMS'i ei lamemaa teooriate ja muude vandenõude kohta. Igasuguste põnevate teooriate mitmed erinevad vaatenurgad on ikka teretulnud.

UFO - see on imelihtne!
Minaelan
Veteran

20-11-2020 15:11
Postitus: #1781
(20-11-2020 15:07 )xawa Kirjutas:  
(20-11-2020 14:49 )Minaelan Kirjutas:  

Positiivne teemaaretus ei tähenda seda, et negatiivsete nähtuste käsitlemine keelatud on, vaid seda, et suuta end väljendada ilma labasuste ja solvanguteta.

Erinevalt Youtubest või sotsiaalmeedia kanalitest pole siin kinni pandud ei arutelusid ei MMS'i ei lamemaa teooriate ja muude vandenõude kohta. Igasuguste põnevate teooriate mitmed erinevad vaatenurgad on ikka teretulnud.

Nõus. Vabandan. Olen Para-Webi fänn Smile

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
pimedus
Vana kala

20-11-2020 17:07
Postitus: #1782
Xawa. Ootan jätkuvalt kustutatud teksti mulle heaga tagastamist!
(selle postituse viimane muutmine: 20-11-2020 17:08 pimedus.)
Eithea
Veteran

20-11-2020 23:43
Postitus: #1783
(20-11-2020 13:17 )Aadu66 Kirjutas:  Ma täiendaksin veel sõnastust:
Eksisteerib salateadus, mis on loonud kaks suurt usuvoolu inimhinge lõhestamiseks
Absoluutselt nõus.

(20-11-2020 14:26 )xawa Kirjutas:  
(20-11-2020 08:44 )Eithea Kirjutas:  Ma ei saa aru, miks sellest ei või siin foorumis kirjutada(?), mis pagana roppused(?), et teha nagu võib, siis on kõik ok, aga sellest rääkida ja kirjutada ei tohi ?! Kas

Nii nagu poliitteemad, teiste kasutajate agiteerimine, solvamine, ropendamine ja kõik muu kuulub kustutamisele. Tihtipeale ei jõua ka adminstraatorid/moderaatorid alati koheselt reageerida.

Mis mõttes (?) kuna ma ei näinud, mida te ära kustutasite siis...aga ma hetkekski ei usu et kasutaja pimedus siin ropendas. Antud teema , "eksisteerib salateadus, mille baasil on kaks suurt usuvooli asunud inimhingesid lõhestama.", ei ole nüüd küll poliitteema, pigem nõiduse, maagi ja usuteema.
(selle postituse viimane muutmine: 20-11-2020 23:58 Eithea.)

Zhao Cong - 牧 Shapherd
äikesepoiss
Veteran

21-11-2020 05:18
Postitus: #1784
(20-11-2020 17:07 )pimedus Kirjutas:  Xawa. Ootan jätkuvalt kustutatud teksti mulle heaga tagastamist!

Seda vist igakord ei saagi taastada. Aga ära nuta. Mis ei tapa, teeb tugevaks ja... Pealegi... Käsikirjad ei põle. Nii et teksti taastamine mälu järgi teeb selle ainult paremaks.
pimedus
Vana kala

21-11-2020 08:56
Postitus: #1785
Eithea. Natuke ikka ropendasin küll. Ise tunnen et kolmest sõnast vahetaksin tagantjärgi vaid ühe välja (ku-erott), kuna see polnud kõige õnnestunum sõnakujundSmile

äikesepoiss. Kes nutab? Mode ja siin veel mõned teised? Asi on pigem selles, kui eetiline on kustutamine kui loomevargus?
Eithea
Veteran

21-11-2020 13:00
Postitus: #1786
(21-11-2020 08:56 )pimedus Kirjutas:  Eithea. Natuke ikka ropendasin küll. Ise tunnen et kolmest sõnast vahetaksin tagantjärgi vaid ühe välja (ku-erott), kuna see polnud kõige õnnestunum sõnakujundSmile

Noh, jha, aga selliselt on siin teisedki ropanud, mu meelest ei ole see veel mingi eriline roppus, aga mis ma ka mõistan sest ise ka ju igaveste ropp inimenene ja ei ole kunagi keeleliselt lillekestega ehtinud s-hunnikuid. Samas tee ikka uus teema ja kirjuta aga sest sisu tundub tulema huvitav.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
pimedus
Vana kala

21-11-2020 15:33
Postitus: #1787
Eithea. Arvan et ma ei hakka sama teemat hetkel enam taastama, uued huvitavamad tulevad juba peale. Energiavälja on vastav kood juba väljalastud, küll sealt info ise enamvähem kinni püüadSmile
äikesepoiss
Veteran

23-11-2020 12:50
Postitus: #1788
Egotsentriline tähelepanek. Kui ma blokeerisin Viimse Roomlase ära, võib täheldada selle seltskonna ("Viimne ROomlane") aktiivsuse langust ka avalikus ruumis. Smile Kahtlemata postitab see kamp privas teistele kaasfoorumlastele seda agaramalt. Aga see on siiski privaatvestlustes. Kainet pead ja kriitilist mõtlemist head kaasfoorumlased!
(selle postituse viimane muutmine: 23-11-2020 12:51 äikesepoiss.)
markkoka
Tavaliige

24-11-2020 00:23
Postitus: #1789
Kas iseenda algatatud teemasid on võimalik kustutada?
isemaag
Veteran

09-01-2021 16:30
Postitus: #1790
(20-11-2020 17:07 )pimedus Kirjutas:  Xawa. Ootan jätkuvalt kustutatud teksti mulle heaga tagastamist!
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Nohh, kas tagastati?

Või muidu Urr tuleb!

Muumitrollide seriaalis on seoke tegelane, nimeks Urr. Tuleb istub totsti maha, kõik ümberringi külmub. Lahe kuju.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog