•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Tsitaat:Cassiopeia:
Stepsel, ma ei saa aru, miks sina sõna võtad. Näha on, et sa oled olnud siin ainult 6 postitust.
Tore ju kui foorumi lugejad sõna võtavad (kui Stepsel peaasjalikult just seda on). Tundub, et enamus kasutajaid polegi foorumi liikmed, vaid lihtsalt lugejad.
Vasta
Toon n2ite. Olen para-webi postitanud vaid paar posti, kuigi olen olnud igap2evane lugeja juba foorumi algusaegadest saadik. Usun, et on palju minusuguseid, kellel pole senimaani olnud huviks postitada vaid pigem lugeda. Ykski foorum ei saa eksisteerida nii, et k6ik rahul oleks, lihtsam oleks sellega leppida. Ja julgen v2ita, et postituste arv on ikka korralikult labane diagnoos, et v2lja selgitada need, kes oma suud tohivad paotada.
Edu moderaatoritele ja teistele liikmetele ja suured t2nud, on olnud v2ga huvitavad 6htud l2bi aastate seda foorumit lugedes.
Vasta
Ma ei arva Sten, et postituste arv oleks mingiks määrajaks õiguses siia midagi kirjutada. Peamine motivaator on ikkagi
kirjutaja ise ja tema arusaamine sellest kas tal on midagi lisada või mitte. Tihti elus ongi nii, et "mölisejad" on vajalikud
seni kuni nende jutt on jõudnud piisava massini siis astuvad mängu need kes senini on olnud vait ja teevad asja ära.
Tihtipeale suurimad lobamokad on jsut need kes ise midagi ei taha, ei julge, ei oska ja ei viitsi teha.

Muidu aga ühtin siiski üldiselt Steni arvamusega, et laias laastus ei ole see olukord tegelikult nii hull. On peaaegu võimatu
olla meele järele kõigile ja üldiselt pole moded siiski laskunud ENAMIKEL juhtudel isiklikule tasandile. Alati on leida midagi
mille kallal norida, kuid üldiselt võib siiski foorumiga rahul olla. On lausa loomulik, et inimesed vaidlevad ja kõik ei suuda
alati jääta "leedideks ja dzentelmenideks", kuid pikemas perspektiivis oleme siin siiski päris hästi hakkama saanud.
Vasta
Ma kah rohkem lugeja, kui kirjutaja. Ja mulle meeldib, kui usinasti siia infot kokku kogutakse. Sesmõttes on paraveeb üks ütlemata vahva koht.
Vasta

Nagu nimi, nii ka tegevus.

Kahe päeva jooksul on lukku löödud 3 teemat:

1. Kahtlased raamatud
2. Pühadesoovid 2009
3. Ja üks teema, kus kangesti kembeldi, kes on parim foorumlane. Seda teemat pole enam isegi arhiivis.


Mis toimub?


Vasta
Müstik, äkki täpsustad, mida silmas pidasid?? Lisaks, kogu personal saab modereerida enamuses foorumis, avalehel on toodud ainult alafoorumi eest "vastutavad" isikud.

Teemad läksid lukku, sest hoolimata sellest, et hoiatati, et ei tohi hakata foorumi kaasliikmeid solvangutega kostitama ning arutama selle üle kes on kõige nõmedam ja kes kellele ei meeldi, tehti seda siiski. Laimamise teemasid ei ole siia foorumisse vaja. Samasse kategooriasse tahab liikuda ka Müstiku ülalpool olev postitus. Ehk käituks täiskasvanulikult ja jätaks isiklikud suhted foorumist väljapoole? Ja ei alluks teiste provokatsioonidele..

[Muudetud: 10-1-2010 elis]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Vaata para-web foorumi alt, kes on moderaator, kui miskit kummalist sünnib ja siis saad aru...
Vaielda on mõttetu, sest eks nemad ju teavad paremini!Smile
Kui huvi tunned nende teemade vastu, siis ma salvestasin needSmile
Võin sulle postkasti saata, aga mitte uzu peale!
Harju ära, ole tugev - nii need asjad siin käivad!



Tänud pakkumast!
Need teemad pole nii olulised, et neid uuesti lugeda.

Minul pole viga miskit. Smile
Olen hullemate asjadegagi kokkupuutunud.
Lihtsalt naljakas hakkab.

Kas õnnesoovidest kustutasid ise oma viimase postituse?






Vasta
Pühade soovid 2009 teema panin ma lukku. Õigem oleks olnud see ära kustutada.

Ja äkki teeme nüüd sellise reegli, et kui keegi moderaatoreid süüdistab laiskuses, saab automaatselt bänni? Ainult viriseks, aga mingit konstruktiivset lahendust ka ei paku. Kui riigipööret tahate, siis võite Toompea ette minna... foorumis sellised asjad ei toimi.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas elis
Personal ei saagi kõigile meele järele olla.
Kui me kustutame ja korrigeerime teemasid, siis teatav seltskond räuskab kohe, et personal piirab sõnavabadust, vandenõu, vandenõu. Kui me ei kustuta, siis teatav seltskond räuskab kohe, et personal ei suuda oma tööd teha ja foorumit läbust puhtana hoida...
Personal siiski üritab anda (enamasti) endast parima, et foorumist absoluutne läbu eemal hoida.
Vasta

Tsitaat:Algselt postitas Flash
Pühade soovid 2009 teema panin ma lukku. Õigem oleks olnud see ära kustutada.

Ja äkki teeme nüüd sellise reegli, et kui keegi moderaatoreid süüdistab laiskuses, saab automaatselt bänni? Ainult viriseks, aga mingit konstruktiivset lahendust ka ei paku. Kui riigipööret tahate, siis võite Toompea ette minna... foorumis sellised asjad ei toimi.



Täpselt!

Augsburgi usutunnistus. Smile





[Muudetud: 1-10-2010 kulfing]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas kulfing
Täpselt!
Augsburgi usutunnistus. Smile

Sellega ei jõua kuhugi.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Täitsin ainult Celticu palve.

Mina leian, et sa reageerid üle. Teema on alles, kustutatud pole, on liigutatud lukus teemade alafoorumisse. Me oleme juba kõik ammu aru saanud, et sulle celtic ei meeldi, kuid närvi ajab see, et sa üritad foorumis celticu nõme olemise üle avalikku diskussiooni korraldada, selle asemel, et oma suhted ära klaarida väljaspool foorumit. Ebamääraste süüdistustega lahmides ning igast celticu sõnakõlksust kinni haarates. Kõik teavad, et celtic on terava ütlemisega, kuid ma ei saa aru, miks keegi ei suuda seda arvesse võtta, kui temaga suheldakse?
Lisaks ei ole alati nii, et kui midagi on kuskil kustutatud, siis on see raudselt celtic, kes pani jälle oma "hirmsa tsensuuri peale teisitimõtlejatele". Enamasti on see keegi teine foorumi liikmetest, kes korrigeerib celticu ja teiste foormumi kasutajate vahelisi avalikke kähmlusi.
Mul on väga kahju, et ma pean sellisel teemal sinuga avalikult siin suhtlema. Kuid ausõna, sa ei saavuta praeguse käitumisega oma sooovitavat tulemust.
Vasta

Tsitaat:Algselt postitas kulfing
Tsitaat:Algselt postitas Flash
Pühade soovid 2009 teema panin ma lukku. Õigem oleks olnud see ära kustutada.

Ja äkki teeme nüüd sellise reegli, et kui keegi moderaatoreid süüdistab laiskuses, saab automaatselt bänni? Ainult viriseks, aga mingit konstruktiivset lahendust ka ei paku. Kui riigipööret tahate, siis võite Toompea ette minna... foorumis sellised asjad ei toimi.


Täpselt!
Augsburgi usutunnistus. Smile

Tsitaat:Algselt postitas elis
Tsitaat:Algselt postitas kulfing
Täpselt!
Augsburgi usutunnistus. Smile

Sellega ei jõua kuhugi.



Igaüks kirjutab oma seisukohast. Konstateerisin lihtsalt olukorda. Ei midagi enamat. Smile



Vasta
Kulfing, mul, kui personali liikmel on väga nõme lugeda, et tervet personali süüdistatakse dogmaatilisuses ning kleebitakse külge usutunnistajate silte. See on miski, mida me (vähemalt mina ja ma tean, et mitmed muud) üritame foormi korrashoiul vältida. Arvamuste paljusus on see, mis viib edasi. Kuid me ei saa tolereerida kasutajatevahelisi isiklikke halbu suhteid, mida tuuakse foorumi diskussioonidesse. Ja sellest võibolla jääb mulje, nagu me aksepteeriks ainult ühte, oma tõde.
Vasta
Miks osad võivad olla "terava ütlemisega", nagu Celtic, aga teised mitte.
Mina haistan siin topeltstandardit
Vasta
Nii ma Metsik, Hull ja Pahur kukutama läksin riiki
Kui mind uhtus Rahukahur
Toompealt alla Šnelli tiiki.

Kas ma selleks, hull ja pahur
Kukutama läksin riiki
Et mind võimas rahukahur
Uhuks alla Šnelli tiiki?

(Luuletus oli Eesti Ekspersiis avaldatud siis ku politsei sai veekahuri, autorit ei mäleta)


[Muudetud: 1-10-2010 HadziOgloe]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas elis
Kulfing, mul, kui personali liikmel on väga nõme lugeda, et tervet personali süüdistatakse dogmaatilisuses ning kleebitakse külge usutunnistajate silte. See on miski, mida me (vähemalt mina ja ma tean, et mitmed muud) üritame foormi korrashoiul vältida. Arvamuste paljusus on see, mis viib edasi. Kuid me ei saa tolereerida kasutajatevahelisi isiklikke halbu suhteid, mida tuuakse foorumi diskussioonidesse. Ja sellest võibolla jääb mulje, nagu me aksepteeriks ainult ühte, oma tõde.




Austatud Elis!

Augsburgi usutunnistus ehk usurahu on siin piltlikult. Augsburgi usutunnistuses(ga) (1530) lepiti kokku seda, kelle maa (võim) selle usk.
Teisisõnu kelle käes on juhtimine, selle reegleid täidetakse. Nii ka siin. See on ju normaalne.

Mingi usu külgekleepimisest kellelegi, on asi väga kaugel.



Vasta
Müstik, mis sa lahenduseks pakud, eeldusel, et Celtic ei muutu.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas kulfing
Kahe päeva jooksul on lukku löödud 3 teemat:

1. Kahtlased raamatud
2. Pühadesoovid 2009
3. Ja üks teema, kus kangesti kembeldi, kes on parim foorumlane. Seda teemat pole enam isegi arhiivis.

Mis toimub?

1. Kahtlaste raamatute teema esimene sissejuhatav postitus oli müstiku oma. Ta mingil põhjusel eemaldas selle sealt ja teema muutus mõttetuks. Seetõttu ka lukku
2. Pühad läbi
3. Kemplemisest võiks hoiduda. Teema oli täis lihtsalt möla.
Vasta
Aga kas kallis personal ei leia, et võiks olla üks teema, kus üksteist kiruda (kuigi see oleks ilmselt populaarseim teema üldse siin), selle asemel, et igas teemas natuke möllata ja siis kustutada, tõestuseks salvestada ja mida veel. Selles teema puuduksid moderaatoritel igasugused õigused ja kõik (välja arvatud muidugi võimus kinni personal) oleksid õnnelikud.
Vasta
Ega Celtic ei muutugi!
Seda näitab see viimane postituski siin.
1. Ma ei eemaldanud postitust "mingi põhjusel", vaid seetõttu et see sobis sensitiivsuse teemasse rohkem, nagu ma juba olen ka kirjutanud. Teemat arendati kohe edasi - vaaake ja lugede ise!
Samuti kirjutasin kahte teemasse, mika ta teise teemasse tõin.
Teema tegi Celtic ise minule seda mainimata ega põhjendamata.
Teema meeldis mulle, aga samuti kustutati see ära sõnagi mainimata, mis põhjusel!

2. Pühad läbi jah ja seda minagi hetk tagasi just mainisin - aga taas kustutati ära!

3. Teema oli väga ilus. Taheti välja selgitada, kes on aasta 2009 parimad postitajad.
Tõin seal välja sisukamad postitajad eelmisel aastal. Alles hiljem avastasin, et tegin postituse kiirustades ja paljud siinkirjutajad, kes kohe meelde ei tulnud, jäid välja. Vabandan nende ees, keda ei maininud. Siis jäi see teema aga hoopis soiku ja ma ei hakanud tublide postitajate nimekirja täiendama.
Lõpuks selgus, et teema olevat tehtud kellegi soovil, et saaks nalja.
Head naljatamist ka uuel aastal!Smile


Vasta
Tsitaat:Algselt postitas neoon
Aga kas kallis personal ei leia, et võiks olla üks teema, kus üksteist kiruda (kuigi see oleks ilmselt populaarseim teema üldse siin), selle asemel, et igas teemas natuke möllata ja siis kustutada, tõestuseks salvestada ja mida veel. Selles teema puuduksid moderaatoritel igasugused õigused ja kõik (välja arvatud muidugi võimus kinni personal) oleksid õnnelikud.


Selleks on meil selline asi nagu U2U, millega saab anda teada mittemeeldivaid asju nii personalile kui neile isikutele, kes ei meeldi...
MInule ei meeldiks selline nö. sõimamise teema siin.
Vasta
Parima postitaja teema, et Parawebi kasutaja 2009, tegin mina. Sellel puudus igasugune nalja saamise(?) eesmärk. Imelik, kuidas üldse keegi sellisele ideele tulla sai, et aasta kasutaja väljaselgitamise teema eesmärk on puhtlabast lõbu saada? Arusaamatu lihtsalt, mis siin foorumis toimub.
Noh, ja see on vist loomulik, et sinu algatatud teema võib igal hetkel lihtsalt kustutada. Just kustutada, mitte arhiivi liigutada, vaid kustutada. Ma olen siin foorumis üks kauem olnud kasutajaid. Paraku vanad olijad(kes on siinse p*sa suutnud aastate jooksul alla neelata) on nagu mõttetud?
Nagu mingi Delfi lastekas. No las ta siis olla, kui nii tahetakse.
Vasta
Pühade teema täitsa õigustatult lukus, ise personali liikme ja teemaalgatajana oleksin täpselt samamoodi käitunud.
Parima nö kasutaja teema kohta ütlesin juba alguses, et mõttetu teema. Miks peaks kedagi siin foorumis nüüd mingile pjedestaalile tõstma. Kui meeldivad kellegi kirjutised, siis saab ju sellest täpselt sama moodi u2u teel teada anda. Ma ei tea kas selle konkreetse teema algatajal oligi mingi kuri kavatsus, et inimesed lähevad ehk kisklema või ma tõesti ei oska öelda, kui juba alustatakse nii, et tundmatuks jääda sooviv isik tahtis teada.
Vasta
Mhmh, nii ongi, et kes pukis, see teeb ja otsustab. See näitabki muide suhtumist.
Ja kui keegi läinuks kaklema, siis saanud siis oleks? Excubiitor oleks nutma hakanud, solvunud ja siit lahkunud? Oli teema arengus märke, mis viitaks järjekordsele vaidluskoldele? Ega ikka ei olnud küll, kohe päris kindlasti! Seega näen mina pigem mingisugust vaenuõhutust siinsete "personaliliikmete" poolt.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
3 külali(st)ne

Expand chat