•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 76
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kustutamine, modereerimine ja personali roll
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Parima postitaja teema, et Parawebi kasutaja 2009, tegin mina. Sellel puudus igasugune nalja saamise(?) eesmärk. Imelik, kuidas üldse keegi sellisele ideele tulla sai, et aasta kasutaja väljaselgitamise teema eesmärk on puhtlabast lõbu saada? Arusaamatu lihtsalt, mis siin foorumis toimub.
Noh, ja see on vist loomulik, et sinu algatatud teema võib igal hetkel lihtsalt kustutada. Just kustutada, mitte arhiivi liigutada, vaid kustutada. Ma olen siin foorumis üks kauem olnud kasutajaid. Paraku vanad olijad(kes on siinse p*sa suutnud aastate jooksul alla neelata) on nagu mõttetud?
Nagu mingi Delfi lastekas. No las ta siis olla, kui nii tahetakse.

Nõustun sinuga, et sul olid head kavatsused!
Kahjuks tehti sellest alguses iludusvõistluse teema ja siis tead ju isegi, mis edasi sai...Smile
Vasta
Kusjuures tolles kasutaja teemas hakkasid läbu ajama need, kes on siin foorumis tõstetud esile kui "helged" pead. Kuidagimoodi sain süü ikka enda kaela...
Vasta
Eks ta muidugi kahju oli, et see komejandiks keerati ja, et mulle isiklikult see teema ei meeldinud ja mida teema arenedes, seda vähem, aga see ei olnud juba küll zepaci nö süü.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Müstik
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Kusjuures tolles kasutaja teemas hakkasid läbu ajama need, kes on siin foorumis tõstetud esile kui "helged" pead. Kuidagimoodi sain süü ikka enda kaela...

Jah, ja need helged pead olid:
Cassiopeia, InDemand ja Celtic!
Väga kahetsusväärne juhtum tõepoolest.
Aga olen siin foorumis ennegi täheldanud: ära iial kedagi kiida, siis saad kohe vastu pead!
Kritiseeri - ja sinusse suhtutakse austusega ja tähelepanelikult!

Ärge minu nime siia toppige, olen viimased 2 päeva igasusgusest modereerimisest eemal olnud....


Ma palun, ärge muutke seda foorumit nüüd lasteaiaks. .. Tõesti on nõme, et teatud inimesed läbustavad, teatud mitte... Kas see aitab, et te siin käite ja kitute siin üksteisele. Mul on nii kahju kogu seda komejanti vaadata. PALUN, tehke siis nii, et moodustage korralik punkt ja postitage ettepanekute teemasse, mida võiks ette võtta. Adekvaatselt.

Palun ... rahunege kõik maha.
Vasta
Nojaa, kuna siin valitseb ju diktatuur, siis ei saa ju häirivatest ja ebaõiglastest "modedest" ka kuidagi lahti. Tihtilugu just need, kes siin võiks eeskuju näidata, on oma ego tõttu nii õhku täis, et lihtsalt põhimõtte tõttu alla ei anna. Ja sealjuures on veel nii kindlad ka oma seisukohas.
Vasta
Huvitav tähelepanek - ühel hetkel prevalveerib küll postitustes teemasse sobivus aga siiski enamus sõnavõtte toob esile omavahelised suhted ja suhtlemise korrektsuse.
Foorum on küll juba vana nähtus, kuid siiski noor, nagu meie ühiskond ja riik (vaatamata ametlikele numbritele). Seetõttu on selge, et kasvuraskusi ei saa ületada ühe hüppega, asju tuleks võtta järkjärgult. Kui ühest murest lahti saame, võtame käsile järgmise. Seetõttu ja seda arvestades teeks uuesti modedele ettepaneku keskenduda olulisemale, asjale mis enamuse ühine mure - viisaka suhtlemise tagamisele. Kustutage sõim ja halvustused (kriteeriumiks sõnavara). Kui läbi lillede kuhugi saadetakse, siis ehk ei pea reageerima kustutusega, piisab U2Ust, aga selgelt halb tuleks eemaldada.

Lisan veel mõne "parasõna" - suur tükk ajab suu lõhki. Andis jumal ameti, annab ka mõistuse. Iga asi töötab paremini, kui ta sisse lülitada.


[Muudetud: 1-10-2010 T11ger]
Vasta
Mind huvitab üldse, kes ja millal valis adminni kohale PiziIngliito? Millistel kaalutlustel sai tema sellise positsiooni? Sama küsimus Cassiopeia kohta! Ka poolearuline saab aru, et need isikud on võimust ogarad.
Miks on zed mode, kuigi ta on aktiivne üliharva? Arusaadav, et tegu on siinsetest arukaima inimesega. Kuid mis põhjusel on tema, väheaktiivsena, moderaator?

Palun, auline parawebi juhtkond, vastake neile küsimustele. Mina pole siin ainuke, kes vastuseid sooviks!
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Palun, auline parawebi juhtkond, vastake neile küsimustele. Mina pole siin ainuke, kes vastuseid sooviks!
Pizi ja Cassiopeia on adminnid tänu sellele, et nad on MTÜ juhatuses. Selle kohaga kaasneb automaatselt adminni koht.
Zedi kohta on mul ainult teooriad.
Vasta
Palju meil siis modesid on, kas nende ülesanded on erinevad, mille järgi oma tööpäevi-öid jagate? Lihtsalt huvitav teada. Kes on kõikide modede mode?
Vasta
Kõikide modede mode on Tutanhamon ja Imotep. On teil veel nende kohta ka öelda midagi?
Vasta
Mina ei kommi isikuid Smile Tänud.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas T11ger
Palju meil siis modesid on, kas nende ülesanded on erinevad, mille järgi oma tööpäevi-öid jagate? Lihtsalt huvitav teada. Kes on kõikide modede mode?

Liikmete nimekiri ->staatus : kuvab vastavad liikmed.
Vasta
Foorumi administraatori roll kaasneb mtü juhatusse valimisega.

Mtü-s on liikmed (ps! liikmeid oodatakse alati juurde) ja kord aastas valitakse liikmete seast juhatus kandidatuuride alusel. Ja juhatusele määratakse administraatori roll. Väike demokraatlik värk.

Zed modereerib ainult vandenõude alateemat, kus üheks suurimaks pärliks on kolmas reich, mida tuleb hoida põgusas kooskõlas üldlevinud arusaamadele. Kuna zed on väga hästi sellest teadlik, ongi ta seal silma peal hoidmiseks.

Personal:
Imotep Super Administrator
Tutanhamon Super Administrator
henzukaz Super Administrator

Thorondor Administrator
Tom Administrator
PiziIngliito Administrator
Cassiopeia Administrator

Metavo Super Moderator
Celtic Super Moderator
elis Super Moderator
Flash Super Moderator
InDemand Super Moderator

zed Moderator- teemas III Reichi saladused
Nazz Moderator- teemas "Vaimud, tondid, kummitused" ja "Laste müstikanurk"

[Muudetud: 10-1-2010 Tom]
Vasta
Vabandan, ei tahtnud nüüd solvata. (See post läks Cassiopeia kustutatud vastusele)
Lihtsalt modedeks ja muudeks tegelasteks saamine oli imelikult määratud.
Et siis tulen maksan kopika ja olengi pukis ja võin teha, mis süda lustib vastavalt enda tõekspidamistele? Kas TÕESTI tundub see vaid minule imelik? Ja seda foorumis, kus on oluline rõhk vandenõuteooriatel.

[Muudetud: 1-10-2010 zepac]
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Vabandan, ei tahtnud nüüd solvata.
Lihtsalt modedeks ja muudeks tegelasteks saamine oli imelikult määratud.
Et siis tulen maksan kopika ja olengi pukis ja võin teha, mis süda lustib vastavalt enda tõekspidamistele? Kas TÕESTI tundub see vaid minule imelik? Ja seda foorumis, kus on oluline rõhk vandenõuteooriatel.
See ei ole ikka päris nii. MA ei saa aru, milles su probleem on hetkel. Mida siis lisaks Celtile mina ja Pizi oleme nii kurja korda saatnud, et me hambusse jäime?
Vasta
Zed modereerib ainult III Reichi sektsiooni ning üldpoliitikas ei osale.
Nazz on samamoodi Vaimude ja Laste sektsioonis korda hoidmas.
Cassiopeia võeti moderaatoris personali ühise otsusena.
Foorumi administraatoriteks on MTÜ Para-web juhatus.

Cassiopeia ja PiziIngliito laamendavad täiega?
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Jako
Kas tavalised liikmed kes MTÜ's ei osale saavad ka kaasa rääkida?

Muidugi saavad rääkida. Eriti, kui see kaasarääkimine leiab laialdast poolehoidu.
Mtü-s olles satub valikuid ja küsitlusi muidugi rohkem ette, ning saab oma piskuga organisatsiooni arengule kaasa aidata.

PS! Annetusi, ilma liikmeks saamiseta võib igal ajal teha Smile
http://para-web.org/mtu.php
Vasta
Meil oli nikuinii plaanis koosolekul arutada, kuidas MTÜ-d inimestele lähemale tuua.
Vasta
Ma arvan, et eks me ikka püüame Smile
Vasta
Tavakasutajatele on loodud teema Ootame soovitusi. Mingil põhjusel ei meenu minule, et sealseid ettepanekuid oleks rakendatud. Väljaarvatud nupp registreerudes, millega kinnitatakse, et registreeruja on vähemalt 14-aastane.
Vasta
Seal on viimasel ajal ainult kirjutatud smailidest... Muude asjadega me tegeleme. Osad asjad lihtsalt ei käi nii kiiresti nagu me tahaksime...
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas zepac
Tavakasutajatele on loodud teema Ootame soovitusi. Mingil põhjusel ei meenu minule, et sealseid ettepanekuid oleks rakendatud. Väljaarvatud nupp registreerudes, millega kinnitatakse, et registreeruja on vähemalt 14-aastane.

See on päris õige ja hea märkus. Kena oleks, kui sealseid ettepanekuid ka kommenteeritaks, et kas on mõeldav, kas kaalutakse või midagi seesugust.

PS. Mina ei rääkinud seal mingitest smailidest!

[Muudetud: 1-10-2010 KrayonFänn]
Vasta
Kas keegi ütleks mulle, mis piss kõigile järsku pähe lõi? Koolivaheaeg? Tegevusetus? Töötus? Kas teil pole midagi paremat teha, kui arutada selle üle, kas ja kui palju ning milliseid teemasid foorumis kustutatakse, ning milline kasutaja on see kõige lollim, kes peaks karistust kandma?

Lugege oma postitused kõik järjest läbi - kõik need, milles on miskine hale virin, ja siis mõelge, kas te tõesti tahate ikka sellised olla?

Selle jaoks, mis siin toimub, ei ole enam viisakaid sõnu, roppudest rääkimata. Kui te nii kuradi represseeritud olete siin, siis miks te üldse foorumit loete? Kes teil käseb siin olla, kui kõik kiusavad, kustutavad, mõnitavad jne?

Ja tõesti - teine kord, kui tahate midagi konkreetset kellegi kohta öelda, saatke u2u, lahendage asjad seal. Tehnikaajastu ju, kõik võimalikud kanalid peaksid käepärast olema.

Kogu see teema siin ja viimase aja kasutajate käitumine paneb mõtlema, kas mitte üldse foorumile mõneks ajaks kriips peale tõmmata. Tehke ise uus, parem, kasutajasõbralikum jne jne. Hundid söönud, lambad terved.
Vasta
Ma ei saa üldse aru mis paljudel viga on...mingit muutust ma küll foorumisse ei tahaks...praegu on väga hea...
Puhast sõimu ja ebaintelligentset ropendamist tuleks muidugi piirata, kuid hakata nüüd väikseskaalalisi nägelemisi kustutama, siis muutub foorum minuarvates kõvasti igavamaks...selge see, et osadele osad ei meeldi - kuid nii need asjad käivad...
Solvujatele ütleks inglisepäraselt suck it up!, nii õrnahingeliseks ikka ju ei maksa minna...
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas Cassiopeia
Seal on viimasel ajal ainult kirjutatud smailidest... Muude asjadega me tegeleme. Osad asjad lihtsalt ei käi nii kiiresti nagu me tahaksime...

Okei, mul ei jää muud üle kui su juttu uskuda.
Kuid millistel teemadel/asjadel te tegutsete? Oleks huvitav teada ju. Usun, et see pole küll nüüd mingi torkimise eesmärgil küsitud. Ehk leidub teisigi, keda huvitaks, milliseid ettepanekuid on loodud teema põhjal, mis on loodud 7 aasta eest, ning millel on 9lk postitusi?
Või mille kallal see MTÜ üldse tegeleb? Joomaläbude korraldamisega, millest kutsutakse agaralt ka alaealisi osa võtma? Antud hetkel minule tõesti selline mulje jääb.

--e--
Lisaks, foorumi tehnilise külje poolest ei tohiks küll mingit viginat tulla. XMB on küllaltki hõlpsasti ümberkonfigureeritav foorumimootor, mistõttu ei võta see ka oluliselt aega. Asi seisab pigem kas tegijate puuduse või viitsimatuse taga.

[Muudetud: 1-10-2010 zepac]
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 76
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat