Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elu peale surma.
Autor Sõnum
Balzzar
Vana kala

20-12-2013 14:13
Postitus: #276
RE: Elu peale surma.
(20-12-2013 11:49 )Minaelan Kirjutas:  Mõte peitub selles, et enne siia ilma tulekut oleme teinud energeetilised kokkulepped ja loonud sidemed, et hakata teatud õppetükke läbi võtma.

Kui üldse, siis mitte meie vaid meie eest on loodud sidemed..
Meie oleme inimesed, isiksused. Enne sündi ja peale surma enam pole meid.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Minaelan
Veteran

20-12-2013 14:54
Postitus: #277
(20-12-2013 14:13 )Balzzar Kirjutas:  
(20-12-2013 11:49 )Minaelan Kirjutas:  Mõte peitub selles, et enne siia ilma tulekut oleme teinud energeetilised kokkulepped ja loonud sidemed, et hakata teatud õppetükke läbi võtma.

Kui üldse, siis mitte meie vaid meie eest on loodud sidemed..
Meie oleme inimesed, isiksused. Enne sündi ja peale surma enam pole meid.

Kas keegi ütles sulle seda või said sa nägemuse?
Või käid vabalt siia-sinna ja TEAD selle kohta kõike?

See oleks muidugi suurepärane infoallikas Smile.

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Balzzar
Vana kala

20-12-2013 16:31
Postitus: #278
(20-12-2013 14:54 )Minaelan Kirjutas:  Kas keegi ütles sulle seda või said sa nägemuse?
Või käid vabalt siia-sinna ja TEAD selle kohta kõike?
See oleks muidugi suurepärane infoallikas Smile.

See on lihtsalt minu arusaam, mis on tuletatud loogikast.
Kui kustutada näiteks (Robertil) kogu mälu ja omandatud oskused.. muuta välimust ja olemust siis tema isikus ja olemus on igavesti kadunud. Sellist Robertit enam pole keda ma varem teadsin.
Kui nüüd hävitada veel täielikult keha, siis pole ka kandjat(keha) kes kunagi Robertina eksisteeris...
Aerling
Veteran

22-12-2013 18:57
Postitus: #279
Minu viimase aja mõtteid - pigem tekkinud küsimusi...Kuidas mugandub meie eeldatav energeetilise mina olemasolu holograafilises universumis? http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/a...ction.html Kui me oleme teise universumi hologrammiks siis kas meil on ka holograafiline hing? Lisaks erinevate dimensioonide teooria. Kas me sureme kõikides dimensioonides ühel ajal? Kas meie hing on nende erinevate kehade vahel jaotatud või asustab eri dimensioonides olevaid kehi täiesti erinevad hinged?

Elu on vaatlemine, õppimine ja kunst.
http://www.openzine.com/aspx/PublisherZine.aspx?ID=6730
Minaelan
Veteran

22-12-2013 19:57
Postitus: #280
(22-12-2013 18:57 )Aerling Kirjutas:  Minu viimase aja mõtteid - pigem tekkinud küsimusi...Kuidas mugandub meie eeldatav energeetilise mina olemasolu holograafilises universumis? http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/a...ction.html Kui me oleme teise universumi hologrammiks siis kas meil on ka holograafiline hing? Lisaks erinevate dimensioonide teooria. Kas me sureme kõikides dimensioonides ühel ajal? Kas meie hing on nende erinevate kehade vahel jaotatud või asustab eri dimensioonides olevaid kehi täiesti erinevad hinged?

Lisaks siia veel küsimuse, et...
- kui ma selles reaalsuses midagi kogen ja õpin, kas need teadmised kanduvad ka mu teistele hingeosakestele teistes reaalsustes ja vastupidi...sest mu unenägude erinevad kehastused tunduvad küll, et nad kasvavad ja arenevad koos mu praeguse reaalsuse teadmiste kasvuga sh hirmude kadumisega..

Ise arvan, et ühe reaalsuse kehastuse surm ei too kaasa surma teise reaalsuse kehastusele, sest aeg väljaspool meie reaalsust ei olevat lineaarne, seega ei usu, et kogemused erinevates dimensioonides nii väga üksteisest mõjutatavad on...aga kes teab...

Dalai-laama
Aerling
Veteran

22-12-2013 20:11
Postitus: #281
(22-12-2013 19:57 )Minaelan Kirjutas:  Lisaks siia veel küsimuse, et...
- kui ma selles reaalsuses midagi kogen ja õpin, kas need teadmised kanduvad ka mu teistele hingeosakestele teistes reaalsustes ja vastupidi...sest mu unenägude erinevad kehastused tunduvad küll, et nad kasvavad ja arenevad koos mu praeguse reaalsuse teadmiste kasvuga sh hirmude kadumisega..

Kui erinevate dimensioonide elud on erineva pikkusega ja hinge osakesed on kehade vahel jaotatud...siis millal toimub nn. suur ühinemine? Kui lugeda ülal mainitud artiklit universumi duaalsusest siis tundub, et kõik toimub ikkagi peegeldusena/hologrammina ehk. üheaegselt üheksas erinevas dimensioonis...tõenäoliselt siis ka sureme kõigis dimensioonides üheaegselt aga meie kehad kogevad elu ikkagi erinevalt...vist Ph34r2

Faraday
Lihtsalt lõbus

22-12-2013 20:23
Postitus: #282
Kui peale surma ja uut taassündi midagi ei mäletata, siis on surm lõplik. Taassünd ilma eelnenut mäletamata ei ole taassünd vaid uue isiksuse sünd. Seega soovitan endale illusioonide loomisest hoiduda. Sured ära ja kogu moos. Koos oma isikliku teada oleva teadvusega. Sina ise oled kõik see mida oled elus näinud, kogenud ja mäletad. Uuel kujul mäletamata eelnenut pole sa enam see kes olid. Juhul kui see uus kuju ka võimalik oleks. Aga see selleks. Eks inimene ise tea mida teeb. Mõned annavad oma viimased juudaseeklid ära, et uuesti sündida, mõned pärandavad lastele, mõned kasutavad lastele parema elu loomiseks, mõned...
...aga jah läbi aegade on usk olnud üks paremaid äriideid.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Minaelan
Veteran

22-12-2013 20:41
Postitus: #283
(22-12-2013 20:11 )Aerling Kirjutas:  
(22-12-2013 19:57 )Minaelan Kirjutas:  Lisaks siia veel küsimuse, et...

Kui erinevate dimensioonide elud on erineva pikkusega ja hinge osakesed on kehade vahel jaotatud...siis millal toimub nn. suur ühinemine? Kui lugeda ülal mainitud artiklit universumi duaalsusest siis tundub, et kõik toimub ikkagi peegeldusena/hologrammina ehk. üheaegselt üheksas erinevas dimensioonis...tõenäoliselt siis ka sureme kõigis dimensioonides üheaegselt aga meie kehad kogevad elu ikkagi erinevalt...vist Ph34r2

Noh, minu meelest see suur ühinemine on ikka veel väga kaugel. Kui su vaimu osakesed on alles kogemusi saamas, siis ühe kehastuse lõpp ei katkesta teist kehastust, sest Kõiksus suudab oma osakesi saata igale poole ja igas ajas...üksteist segamata ja ka üksteist mõjutades...kuidas Kõiksusele meeldib Smile.

(22-12-2013 20:23 )Faraday Kirjutas:  Kui peale surma ja uut taassündi midagi ei mäletata, siis on surm lõplik. Taassünd ilma eelnenut mäletamata ei ole taassünd vaid uue isiksuse sünd.

Jah, kuidagi kurb, et sa ei saagi teada, mida su paralleelelude Faradayd korda saadavad - kindlasti on nad juba ammu kasuteguritega igiliikurid leiutanud ja suhtlevad erinevate planeetide tulnukatega....Smile
(selle postituse viimane muutmine: 22-12-2013 20:42 Minaelan.)

Dalai-laama
Faraday
Lihtsalt lõbus

22-12-2013 21:01
Postitus: #284
(22-12-2013 20:41 )Minaelan Kirjutas:  Jah, kuidagi kurb, et sa ei saagi teada, mida su paralleelelude Faradayd korda saadavad - kindlasti on nad juba ammu kasuteguritega igiliikurid leiutanud ja suhtlevad erinevate planeetide tulnukatega....Smile

Ei ole kurb...elu jätkub läbi laste ja lastelastewink Paralleelmaailmadele ma ei panustaks.

Ära õpeta oma lapsi lihtsalt lugema ... Õpeta neid loetu kohta ka küsimusi esitama. Õpeta neid küsimusi küsima kõige kohta.
----
Ja õpi kõike seda ka ise. Eelkõige mõtlemist.
Faraday
Minaelan
Veteran

22-12-2013 21:09
Postitus: #285
(22-12-2013 21:01 )Faraday Kirjutas:  
(22-12-2013 20:41 )Minaelan Kirjutas:  Jah, kuidagi kurb, et sa ei saagi teada, mida su paralleelelude Faradayd korda saadavad - kindlasti on nad juba ammu kasuteguritega igiliikurid leiutanud ja suhtlevad erinevate planeetide tulnukatega....Smile

Ei ole kurb...elu jätkub läbi laste ja lastelastewink Paralleelmaailmadele ma ei panustaks.

Elu jätkub läbi nende kindlasti, aga mida rohkem panustad praeguse elu müsteeriumitesse ning suudad uskuda ja aktsepteerida seda...siis seda huvitavamaks su praegune elu läheb...ja sellega panustad oma paralleeleludesse Smile.

Dalai-laama
Aerling
Veteran

22-12-2013 21:41
Postitus: #286
Faraday - aga mis sa arvad nendest levis'e poolt viidatud teadlastest ja videost? Teadlased uurivad seda teemat tõsiselt...kui kõik viskaksid käega asjadele milles nad on " veendunud " siis ei toimuks arengut...

zzz34
Veteran

23-12-2013 20:27
Postitus: #287
Elu peale surma arvatavasti valime väite,et "surnud ei tea midagi" Smile
Tondinahk
Hingelind

11-06-2014 21:16
Postitus: #288
Ma ei tea, kas see sobib siia teemasse, aga minuarust huvitav jutt. Siiani ei ole ju tõestatud, et elu peale surma edasi kestab, aga et ka teadlased seda arvavad... hmmm, minu meelest tore. Enamasti kipuvad teadlased mitte uskuma seda, mida teaduslikult tõestada ei saa. Õhtuleht pole muidugi eriti tõsiselt võetav uudiste allikas aga ikkagi julgen siia selle lingi lisada Smile

http://www.ohtuleht.ee/583409/elu-parast...-on-olemas

" Alati ei pruugi asjad olla nii, nagu pealt näha paistab..."
Veli Joonatan
Veteran

11-06-2014 22:40
Postitus: #289
(11-06-2014 21:16 )Tondinahk Kirjutas:  Ma ei tea, kas see sobib siia teemasse, aga minuarust huvitav jutt. Siiani ei ole ju tõestatud, et elu peale surma edasi kestab, aga et ka teadlased seda arvavad... hmmm, minu meelest tore. Enamasti kipuvad teadlased mitte uskuma seda, mida teaduslikult tõestada ei saa. Õhtuleht pole muidugi eriti tõsiselt võetav uudiste allikas aga ikkagi julgen siia selle lingi lisada Smile

http://www.ohtuleht.ee/583409/elu-parast...-on-olemas
See sobib siia teemasse küll. Ka Õhtulehest võib leida tõde.
Kui arvad et jutt on huvitav asu asja uurima. Kirjandust on selle kohta palju.
Või arvad et siit foorumist saad "targad" vastused? Paar postitust ja oledki saanud oma küsimustele vastused?
Nii lihtne see ei ole.
Tee endaga ise tööd - seda ei saa keegi teine sinu eest ära teha.
Siis hakkad mõistma elu olemust.

Reaalsus ei lõpe veel seal, kus lõpeb meie arusaam sellest.
Tondinahk
Hingelind

12-06-2014 06:09
Postitus: #290
Veli Joonatan.
Üldiselt käin siin foorumis sageli lugemas, kuigi sisse ei logi. Ma ei arvagi, et saan siit kõikidele küsimustele vastused ja usu mind, ma uurin ikka omal käel ka huvipakkuvaid asju. Lingi lisasin seepärast, et tahtsin ka teistega seda artiklit jagada. Aeg ajalt juhtub minugi elus kummalisi asju, mida ma ei oska seletada, aga eks terve see elu ongi üks paras müsteerium Smile

Minaelan
Veteran

12-06-2014 06:36
Postitus: #291
(12-06-2014 06:09 )Tondinahk Kirjutas:  ja usu mind, ma uurin ikka omal käel ka huvipakkuvaid asju. Lingi lisasin seepärast, et tahtsin ka teistega seda artiklit jagada. Aeg ajalt juhtub minugi elus kummalisi asju, mida ma ei oska seletada, aga eks terve see elu ongi üks paras müsteerium Smile

See artikkel oli huvitav. Loen ka ise alati samateemalisi asju nii raamatutest kui ka mujalt.
Ja seda enamasti sellepärast, et iseendale regulaarselt meelde tuletada, kes ma tegelikult olen ja et kõik need eluraskused ja probleemid on vaid ajutised ja lahendatavad. Kahjuks kipub see tihti meelest minema, kui ümbritsev maailm oma sõdade, ahnuse, ükskõiksuse ja vaesusega sind enda alla matab.
Ja seetõttu on alati värskendav lugeda järjekordset avastust hinge tegeliku olemasolu ja eesmärgi kohta ning viimasel ajal ilmub selleteemalisi artikleid ja raamatuid eriti palju ka teadlaste ja arstide poolt. Huvitav on see, et nad on hakanud uskuma hingerännakutesse just peale isiklikke kogemusi para/müstitsismi-vallas. Usun, et neid kogemusi ei anta teadlastele ja arstidele juhuslikult. Sest just nemad oskavad meile tõepäraselt ja nö (para)teaduslikult teispoolsust arusaadavamal viisil lahti seletada:

"USA professor väidab, et elu ei lõpe keha surmaga, vaid võib kesta igavesti.

Surm on vaid illusioon ning elu jätkub lõputult," kinnitab USA bioloog ja teadusfilosoof Robert Lanza, kelle ajakiri Time tõstis hiljuti maailma saja mõjukaima inimese sekka.

Aastakümneid kloonimist ja tüvirakke uurinud USA mainekas professor Robert Lanza väidab aga, et surm on vaid illusioon, mille loob meie teadvus. Lanzal on olemas kindel tõestus, et elu jätkub pärast surma – vastus peituvat nimelt kvantfüüsikas
Lanza väitel usub inimkond surma, sest meid on õpetatud surma uskuma. Tema teooria järgi pole teadvuse surma aga lihtsalt olemas.

Professor Lanza teooria kohaselt näeb surm välja nii: kui ühes universumis keha sureb, jätkab ta eksistentsi teises, imades samal ajal endasse teadvuse, mis tekkis esimeses universumis. See tähendab, et surnud inimene ei lõpeta oma teed põrgus või taevas, vaid hoopis jätkab eksistentsi maailmas, mis sarnaneb sellega, milles ta varem elas. Nii kulgeb tema elu lõputult. Hauatagune elu on otsekui kosmiliste matrjoškanukkude otsatu komplekt."

Dalai-laama
Tondinahk
Hingelind

12-06-2014 06:49
Postitus: #292
Minaelan
Sinu postitus tõi naeratuse mu näole Smile
Ära küsi, miks, ma ei tea isegi, miks äkki suu kõrvuni venis Smile
Ehk seepärast, et tõid tumedas kirjas välja just need read, mis mulle selles artiklis kõige enam silma jäid...
Igatahes tänud sulle, lähen tänasele päevale vastu neratavas tujus!

lahendused
Veteran

12-06-2014 10:35
Postitus: #293
Mina olen sellest "elust peale surma" aru saanud järgmise postulaatide jada kaudu:

1) Meie tervikolemus elab igavikuliselt kehatu vaimolendina - ehk meie tervikolemus on surematu, ning jooksvad kehastused inimesteks on vaid kaduvad hetked igavikust - ehk jooksvad elud-kehastused on vaid ühe probleemi lahendamiseks-kõrvaldamiseks: oluline on üldine suund, kuhu erinevate kehastuste jada abil suundutakse - seega kui näete-tunnetate põhjusliku jada sellest, miks ja kellena ta olete eelmistes eludes kehastunud, siis olete ühenduses oma surematu tervikolemusega.

Meie igavikuline tervikolemus ei tegele igasugu pinnapealse prügiga, nagu seda on emotsioonid ja mõtted - meie tervikolemus tegeleb kõige sellega, mis asub "mõtlemisest kõrgemal", ehk kõik see mis tuleb alates põhjus-tagajärg (kausaalsus) seostest - ehk kui mõtlete mingis "hea-halb polaarsuses", siis ei saagi te mäletada oma eelmisi elusid: hakake tähelepanu pöörama põhus-tagajärg seostele (kus pole mingit head-halba, meest-naist, jne), ning hakkate oma eelmisi elusid üha selgemini nägema-tajuma.

2) Inimese lihakehasse sünnitakse selleks, et viia enda tervikolemuses läbi mingit laadi muutus: kuna lihakehas toimuvad muutused äärmiselt aeglaselt (soovide ja nende täitumise vahel on suur ajaline nihe), siis saab nii eristada erinevate ideede mõistlikust (a'la kui ehitada liiga nõrk maja, siis kukub ta kokku - lihakehaga inimesel kulub aasta, et maja uuesti üles ehitada, ning nii nähakse vigu, millest saab õppida - kuid kehatu vaimolend suudaks oma mõtetes uue maja valmis ehitada hetkega, ning nii ei õpitaks vigadest: siin ongi see tohutu eelis, miks inimeseks kehastutakse, ehk nö "seisev aeg ja seisev energia").

Materialistid ja ristusklikud pole aru saanud kehastumise mõttest: materialistid üritavad oma "ainsa elukese" jooksul võimalikult palju tarbida, kuid ei üritagi enda olemuses mingit muutust läbi viia - ristiusklikud panevad aga oma aregnujada kinni, loobudes uuestisündidest, jäädes ootama mingit olematut "ülestõusmist" (algallikast tiksub arengut võimaldav igavikuline energiavoog, mille võtab ristiusu teispoolsus ära: nii ongi surnud ristiusklikud muudetud nö "patareideks", kes ise ei arene, kuid toidavad vaid ristiusu egregori).

3) Peale lihakeha surma lagunevad mitmed peenkehad (emotsioonikeha, mentaalkeha, valguslik keha, jne) veel tükk aega (tuhandeid aastaid), ning nende lagunevate peenkehadega saab nö "ühendust võtta" erinevate rännakute ja nägemuste abil- paljud peavad sellise "laguneva sogaga" suhtlemist nö "surmajärgseks eluks" - sisuline surmajärgne elu on aga see, mida punktis nr1 kirjeldati.

----

Aga suva sellest, mida need materialistlikud teadlased arvavad: igaüks peaks olemasoleva info põhjal oma maailmapildi ise kokku panema.
Krt
Bännitud

12-06-2014 21:20
Postitus: #294
Kõik võib olla, aga mida pole jätkuvalt, on teaduslik tõestus.

Vaid Kõiksuse surematus pimedusesüdames on kõik lubatud.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

12-06-2014 21:32
Postitus: #295
(12-06-2014 21:20 )Krt Kirjutas:  Kõik võib olla, aga mida pole jätkuvalt, on teaduslik tõestus.

Lihtsalt huvi pärast - kuidas selline tõestus VÕIKS välja näha sinu arvates?

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Minaelan
Veteran

13-06-2014 07:41
Postitus: #296
(12-06-2014 21:32 )excubitoris Kirjutas:  
(12-06-2014 21:20 )Krt Kirjutas:  Kõik võib olla, aga mida pole jätkuvalt, on teaduslik tõestus.

Smile Esimese hooga tuli silme ette kummituste ja vaimude armee, kes neist järgnevatest ja ka eelnevatest eludest meile ettekandeid teevad.

Aga kui järele mõelda, siis usun, et polegi kaugel see aeg, kui seda ka tõestada saab. Praegu teame enamasti eelnevate elude olemasolust inimeste kirjutiste kaudu, kus nad jutustavad oma elamustest hüpnoosi all või surmasuus olles, et kuidas rändasid teispoolsusesse ja keda või mida nad seal siis nägid ja kogesid. Või siis lapsed mäletavad reaalselt oma eelnevat elu ja kohta, kus nad elasid.
Ja enamus on lugenud ka Shanti Devit https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?2262
või Newtonit https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/index?...&otsi.y=14

Kuna kahjuks materiaalset fotokat või digikat ei ole võimalik sinna rännakutele kaasa võtta, siis neid pilte sel teel salvestada ei saa. Küll aga on ehk varsti võimalik lindistada mälupilte. Tean, et unenägudega seda juba püütakse teha.

Nii või teisiti, teadus on kahjuks päris tugevasti kammitsetud oma reeglite, protseduuride ja ühiskondliku nõusolekuga/arvamusega.
Ja mõnes mõttes jääb ta alati sabas sörkijaks.
(selle postituse viimane muutmine: 13-06-2014 07:45 Minaelan.)

Dalai-laama
kalldunn
Vana kala

13-06-2014 07:45
Postitus: #297

Tõestuse esimene faas on siin!
http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813
Egas ilmaasjata ei ole siia pandud küsimus -
Vaadake iseennast ja kirjeldage – missugune te välja näete?

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
kage
naegleria fowleri

13-06-2014 11:04
Postitus: #298
(12-06-2014 10:35 )lahendused Kirjutas:  Aga suva sellest, mida need materialistlikud teadlased arvavad: igaüks peaks olemasoleva info põhjal oma maailmapildi ise kokku panema.
Muidugi on suva (st samamoodi suva nagu mingitest teadjatest kes usku levitavad), aga kas sina, või keegi muu siin sõnavõtjatest on oma info kolmandate isikute käest (ka kanaldused jmt lähevad selle alla) või kirjandusest hankinud või kogenud ise surma, et teate sellest ja elust peale seda rääkida? St, et kui teaduslikku tõestust ei ole, siis kas kellelgi on vähemalt kogemuslikud teadmised ja asjalikud (mitte vastuolulised ja teiste vaadetega lahkuminevad) seletused selle kohta? Sest pole mõtet mingisse usku kinni jääda või neist endale kompotti kokku keeta kui üle maailma on elust peale surma (või selle puudumisest?) rohkem kui üks nägemus.
Ma arvan, et siin võivad mõttelennu käed lühikeseks jääda, sest kui näiteks 1970 aastal oleks keegi küsinud tavalise inimese käest kuidas Higgsi Bosoni olemasolu tõestada, siis poleks praegust tõestusmeetodi keegi välja pakkunud. Ja kui oodata "elu peale surma" teaduslikku tõestamist, siis see on kindlasti veelgi keerulisem protsess ja seega kindlasti ka pikaajaalisem, aga kui Krt'l on oma nägemus sellest, siis ta võiks sellest siin kirjutada.
excubitoris
Kes-Kus-Miks-oloog

13-06-2014 11:12
Postitus: #299
Re: RE: Elu peale surma.

Senised vastused on toredad. Aga kutsuks kõiki kes seda loevad OMA arvamust lisama.
Tänan.

PS: Kummituste&vaimude armee on lahe pilt aga see kirjutataks kohe eriefektide kirja.
Paljude poolt.
(selle postituse viimane muutmine: 13-06-2014 11:14 excubitoris.)

Tegelikult on kõik lihtne aga me pole sellest veel aru saanud ...
*
Sa pead tegema HEAD halvast, sest millestki muust teda teha pole.
Müstik
Shambalas

13-06-2014 11:20
Postitus: #300
(12-06-2014 06:36 )Minaelan Kirjutas:  Aastakümneid kloonimist ja tüvirakke uurinud USA mainekas professor Robert Lanza väidab aga, et surm on vaid illusioon, mille loob meie teadvus. Lanzal on olemas kindel tõestus, et elu jätkub pärast surma – vastus peituvat nimelt kvantfüüsikas

Peaks uurima, kuidas täpselt vastus kvantfüüsikas peitub.
Kirjutisi Robert Lanza arvamuse kohta inglise keeles hulgaliselt.
http://www.robertlanzabiocentrism.com/is...t-the-end/

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas kardad surma? yodalr 476 143,823 27-08-2018 20:35
Viimane postitus: kage
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 139 54,257 06-04-2018 08:18
Viimane postitus: olematu
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 13,307 04-11-2016 13:00
Viimane postitus: Nofretete
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 4,497 05-02-2016 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 55 28,368 20-07-2015 08:10
Viimane postitus: vasamasa
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 7,815 14-05-2014 18:17
Viimane postitus: Minaelan
  Paar küsimust hinge ja surma kohta. karmaw0rks 18 9,846 22-07-2013 17:49
Viimane postitus: Krt
  Tunnel enne surma marduuhin 56 25,896 10-07-2013 04:07
Viimane postitus: pipp
  Hing peale Universumi lõppu Neiu 24 8,691 12-04-2013 11:37
Viimane postitus: Krt
  "Surma trotsijad" erinevates kultuurides Xtzone 24 8,352 19-02-2013 10:14
Viimane postitus: Mannu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 2 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog