Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elu peale surma.
Autor Sõnum
Müstik
Shambalas

05-11-2014 14:21
Postitus: #326
RE: Elu peale surma.
Usudogmaatikute ja skeptikute vaated on elu peale surma suhtes üllatavalt sarnased.
Just levinud usundid nagu kristlus ja katoliiklus lükkavad samuti ümber reinkarnatsiooni idee, sest see on vastuolus nende teoloogiate ususüsteemiga.
Kui usklikud loodavad taevasse saada, siis skeptikute eesmärgid selles suhtes jäävad aga arusaamatuks.
Kui muidugi eesmärk inimestega manipuleerida välja arvata.
Kindlasti on selle teema huvilised seda artiklit juba lugenud, aga kui ka olete, siis lugege veel kord:
http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=69701669

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

11-11-2014 14:19
Postitus: #327
Juunikuu artikkel:
USA mainekal teadlasel Robert Lanzal on olemas kindel tõestus, et elu jätkub pärast surma – vastus peituvat nimelt kvantfüüsikas.

Biotsentrism õpetab, et just nimelt meie teadvus loob materiaalset universumit, mitte vastupidi.

Lanza toob näite – me teame, et taevas on sinine, ometi on võimalik inimese ajurakke muuta nii, et taevas näeks tema jaoks välja roheline või punane: "See loogika kehtib peaaegu kõige puhul. Kokkuvõtvalt: seda, mida sa näed, ei oleks ilma su teadvuseta olemas."

Lanza väitel on aeg ja ruum üksnes meie mõttemaailma tööriistad, mitte ümberlükkamatud faktid. Tema kinnitusel eksisteerib teadvus väljaspool aja ja ruumi piiranguid. Teadvus võib olla kõikjal – nii inimkehas kui ka mujal.

Lanza ideedel on palju toetajaid, muuhulgas ka nimekate füüsikute ja matemaatikute seas.

http://www.ohtuleht.ee/583409/elu-parast...-on-olemas

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Nielander
Questioning Everything

11-11-2014 15:48
Postitus: #328
(11-11-2014 14:19 )Müstik Kirjutas:  Lanza toob näite – me teame, et taevas on sinine, ometi on võimalik inimese ajurakke muuta nii, et taevas näeks tema jaoks välja roheline või punane: "See loogika kehtib peaaegu kõige puhul. Kokkuvõtvalt: seda, mida sa näed, ei oleks ilma su teadvuseta olemas."

Lanza väitel on aeg ja ruum üksnes meie mõttemaailma tööriistad, mitte ümberlükkamatud faktid.

Ma ei saa kuidagi sellest kokkuvõttest aru. Jah, meie teadvus on see, mille kaudu me maailma vaatame ja asjadele nimesid anname, aga sinine valgus on fakt - see on elektromagnetkiirgus lainepikkusega vahemikus 450–495 nm. Sõna "sinist" saab aja kokkuhoiu mõttes kasutada, kuna enamus inimesi näeb seda valgust enam vähem samamoodi. See, et inimese aju saab mõjutada selliselt, et tema subjektiivne kogemus maailma kohta moondub või sootuks muutub, pole ju mingi uus avastus (just selle eesmärgiga on kõik see aeg kasutatud narkootikume). See kui keegi peale aju mõjutamist sinist valgust rohelisena tajub, ei muuda mitte midagi faktilise välise maailma kohta (ei muuda silmadesse peegelduva valguse lainepikkust).

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Balzzar
Vana kala

11-11-2014 16:02
Postitus: #329
(11-11-2014 15:48 )Nielander Kirjutas:  kuna enamus inimesi näeb seda valgust enam vähem samamoodi

Seda pole võimalik tõestada või vähemalt pole veel suudetud. Tõenäoliselt näeme jah samamoodi kuna liik on sama.
(selle postituse viimane muutmine: 11-11-2014 16:04 Balzzar.)
Eithea
Veteran

11-11-2014 16:56
Postitus: #330
(11-11-2014 14:19 )Müstik Kirjutas:  Juunikuu artikkel:
USA mainekal teadlasel Robert Lanzal on olemas kindel tõestus, et elu jätkub pärast surma – vastus peituvat nimelt kvantfüüsikas.

Biotsentrism õpetab, et just nimelt meie teadvus loob materiaalset universumit, mitte vastupidi.

Lanza toob näite – me teame, et taevas on sinine, ometi on võimalik inimese ajurakke muuta nii, et taevas näeks tema jaoks välja roheline või punane: "See loogika kehtib peaaegu kõige puhul. Kokkuvõtvalt: seda, mida sa näed, ei oleks ilma su teadvuseta olemas."
Ajurakkude muutmise kohta ei oska midagi öelda, kuid n.n. kokkupuutpunkti on võimlik nii küll nihutada, et taevas on punane ja pilved roosad, koos kogetu ja mõlemad nägime sama, roheline värv kadus täielikult ja päike kiirgas punast, puulehed olid sellised tumedad mustjas punase varjundiga, üldse valgus oli...no raske seletada.Smile1

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Byron Metcalf - Heart Warriors
Müstik
Shambalas

11-11-2014 17:38
Postitus: #331
Olin juba unustanud, aga sellest ÕL artiklist on siin tegelikult juba suvest saadik juttu ja arvamusi olnud.
Esimene postitus sel teemal oli # 293.

Aja ja ruumi kohta olen lugenud, et aeg on seotud pigem ruumiga, kui et eksisteerib midagi “absoluutse aja” taolist. Aega võetakse tavaliselt kui füüsikalist ühikut, mida aga kunagi iseseisva muutujana ei mõõdeta. Mõõdetakse küll objektide sagedust ja kiirust, mis tähendab, et ajal on küll matemaatiline väärtus, kuid puudub algne füüsiline olemasolu. See ei tähenda muidugi, et aega üldse ei eksisteeri, küll aga tõestab see teooriat, et aeg on seotud pigem ruumiga, kui et eksisteerib midagi “absoluutse aja” taolist.
On teadlasi, kes väidavad, et universum on “ajatu”. See, kuidas inimesed aga aega tajuvad, see ongi see tajumise küsimus.
Ehk see ongi Lanza väite aluseks, et aeg ja ruum on üksnes meie mõttemaailma tööriistad, mitte ümberlükkamatud faktid. Aga täpselt ei tea - pole tunginud kvantfüüsika saladustesse. Smile

Thorondor
Administraator

13-11-2014 20:38
Postitus: #332
Teeme hääletuse, kes on kõige loogilisem ja kõige parema mõtlemisega ja siis otsustame, mis on tõde?
Keegi tegi foorumis kunagi toreda mängu, kus võitis see, kes kõige paremini arvas ära, mida enamus arvab. Päris tore oli.
-----------
(03-11-2014 21:37 )kage Kirjutas:  
(02-11-2014 15:56 )Thorondor Kirjutas:  Surnutega ju suheldakse. Seda on kindlasti ka dokumenteeritud.
Kas dokumenteerimine tõestab üheselt ära, et surnu hing andis vastuse ja küsimust, kas see oli ikka surnu hing, ei tohi enam küsida? Võrdluseks tooks e-poe klienditeenindajaga suhtluse ja arvamise, et seal taga on inimene kuigi tegelikult on seal AI. Aga ära küsi vaid usu, et on inimene.
See on tõesti põnev teema, et kellega siis tegelikult meediumid suhtlevad. Võib-olla mingi muu olend või asi kaaperdanud surmajärgselt inimese teadvuse ja presenteerib ennast temana. Vähemalt mõned hindavad, et see väikeste laste nö eelmise elu mälestused ka lihtsalt mingi ühendus võõra teadvuse või vastava infoga kuskilt teadvuste infoväljast. Eks seda raske uurida, aga esialgu on küllalt põnev seegi, et üldse kellelgi on sellised mälestused või meediumid tõesti kellegagi suhtlevad.
Tsitaat:Samas olen üsna kindel, et peaaegu iga vastava teemaga tõsisemalt tegeleva teadlase, uurija ja pühendunud huvilise kohta on kuskilt pseudoskeptikute poolt kirjutatu artikkel või jutuke, miks need ei ole adekvaatsed inimesed ja sama nende uuringute kohta.
Sa välistad täiesti teiste samasuguste teadlaste ja huvilise kriitilised kirjutised uurimuste puudulikkuse kohta. St kas sa tahad ühe või paari inimese uurimuse juurde jääda ja neid uskuma hakata, teema lõpetada ning edasised küsimused välistada kuna see paistab sobivat ja sulle piisab sellest infost?
[/quote]Ei, kahjuks sul minule sellist pahet omistada ei õnnestu, aga ma usun et selliseid on olemas ja sama palju kui neid, kes esimese pseudoskeptikute kirjutatud kriitika ajel igale teemale kriipsu peale tõmbavad ning lähema uurimise välistavad.
(selle postituse viimane muutmine: 13-11-2014 20:41 Thorondor.)
Taivo
Tavaliige

18-03-2015 10:24
Postitus: #333
Mina lugesin ja usun veel et elu peale surma läheb veel paremaks, kõik mis on hea maa peal läheb peale surma veel paremaks kõik söömine, ma arvan et siis kui tahad süüa siis sööd või samuti jood, siis üleüldiselt , ma ei tea ma olen kindalst seal juba olnud nendes maailmades eelmistes eludes aga lihtsalt selles elus ei mäleta ega tea sellest midagi. Elu minu arust peab ikka täiega käima peale surma, ja vist nii ongi. Oijah seal on kõike lõpmatuseni kindlasti ja uusi luuakse kogu aeg juurde. Põhiasi on see et ei ole valu, kannatusi ja surma, haigusi. Ja kindlasti jääd ka nooreks meheks või nooreks naiseks, ja ma ütlen kui ausalt arvata siis füüsiline vorm on ka ikka ma arvan veits ikka lihastes ja sportlik, kuigi seal ei pea sporti kindlasti tegema sellel ei ole lihtsalt mõtet.Ma arvan et umbes on niimoodi. Kindalsti on seal ka kõrgeltarenenud tehnoloogia või ma ei tea ma arvan. Võib niiöelda umbes et peale surma on võlumaailm ja fantaasiamaailm, rohkem ei oska midagi tahta.
Minaelan
Veteran

29-12-2015 18:05
Postitus: #334
"Motiveeriv kõneleja Wayne Dyer andis koostöös oma assistendi Dee Garnesiga välja raamatu «Memories Of Heaven», millesse on kokku koondatud erinevad lood, mis lapsevanemad on neile saatnud. Need lood pärinevad nende lastelt ja kirjeldavad laste eelnevaid elusid.

Dyer ja Garnes said kirju väga paljudelt inimestelt, kes kirjeldasid, mida nende lapsed on neile rääkinud. Kuigi neid kirju ei pruugi toetada teaduslikud uuringud, on tegemist väga ausate ülestunnistustega, mis panevad mõtlema, kirjutab Daily Mail.

Näiteks Zibby Guest meenutas, et tema poeg Ronnie hakkas 16-kuuselt rääkima ja jutustas sageli «teisest majast», kus ta oli «täiskasvanu ja elas oma teise ema ning isaga». Susan Bowers kirjutas aga sellest, et ta ei osanud kuidagi reageerida, kui tema 3-aastasel pojal oli raskusi kingapaelte sidumisega ja ta ütles pahuralt: «Ma olin enne mees, aga ju ma siis pean seda kõike uuesti õppima.»

Ann Marie Gonzalez sai paraja ehmatuse osaliseks, kui tema tütar istus tal süles, jättis järsku laulmise pooleli ja küsis emalt, kas ema mäletab tulekahjut. Ann Marie uuris oma tütrelt, millest ta räägib ja tütar hakkas aeglaselt seletama, et suur tulekahju tappis mõlemad tema vanemad ning ta jäi orvuks ja pidi elama «vanaema Laura» juures.

Heather Leigh Simpson kirjutas, et tema noorim tütar ei talunud kunagi sireenide häält. Tütre sõnul meenutasid sireenid talle hirmsat päeva, mil võõrad mehed viisid ta ema ära ega toonud teda enam kunagi tagasi. Kui Simpson ütles talle, et tema ongi ta ema ja ta on ju tütre juures, vastas tütar: «Ei, see emme, kes enne sind oli.»

Mõned lood on ka detailsemad. Näiteks Els Van Poppel meenutas, kuidas ta oli oma 22-kuuse poja Cairoga teed ületamas, kui poeg ütles, et nad peavad olema ettevaatlikud, muidu «saab ta jälle surma». Poeg jätkas: «Mäletad, kui ma olin veel väike ja mu pea oli autoteel ning suur rekka sõitis sellest üle?» Naine oli veendunud, et ta poeg pole midagi nii õudset telerist näinud ega kuulnud ka kedagi sellest rääkimas.

Taolised jutud muutuvad tavaliselt kõnekaks hetkel, mil väike laps, kel pole surmaga veel mingit kokkupuudet olnud, meenutab kellegi teise või iseenda surma. Dyeri raamatus on selliseid lugusid väga palju, alates tüdrukust, kes mäletas, et ta oli kunagi sõdur ühes sõjas ja ta käisel oli haakrist kuni poisini, kes meenutas sageli, kuidas ta vana mehena istus kiiktoolis.

Muidugi leidub neid, kes ütlevad, et asjale on lihtne seletus: lapsed on ümbritseva suhtes väga tähelepanelikud ja võivad korrata midagi, mis jäi neile silma telerist, ajalehest või mida nad on kuulnud näiteks raadiost. Ent kuidas selgitada lugusid, mis on seotud perekonna ajalooga ja millest laps ei tohiks nooruses üldse teadlik olla?

Jody Amsberry jäi rasedaks umbes kaks aastat pärast seda, kui ta emal oli üsna raseduse lõpus nurisünnitus. Surnult sündinud lapse nimeks pidi saama Nicole. Kui Jody oma tütre sünnitas, otsustas ta tütrele sama nime panna. Kui tütar sai 5-aastaseks, ütles ta emale: «Enne, kui ma sinu kõhtu sain, olin ma vanaema kõhus.»

Judy Knicely meenutas sarnast lugu. Tema 3-aastane tütar teatas ühel päeval, et varem oli ta poiss ja vanaema oli tema ema: «Ma olin tema väike poeg ja ma surin, kui olin peaaegu 4-aastane.» Tema vanaema oli tõesti umbes sama vana poja kunagi kaotanud.

Marie Birkett pidi kunagi abordi tegema, kuna tal olid tõsised seljaprobleemid. Aastaid hiljem õnnestus tal uuesti rasestuda. Ühel päeval ütles tema 2-aastane tütar: «Emme, sa saatsid mind esimene kord tagasi, sest sul selg valutas, aga ma tulin tagasi, kui su seljal oli parem.»

Mõned lapsed on meenutanud ka seda, kuidas nemad «elasid» enne sündimist taevas. Näiteks Tina Mitchell kirjutas, et nad sõitsid kord autoga ja tema 5-aastane poeg näitas sõrmega pilvede poole ning sõnas: «Kui ma olin 0-aastane, enne sündimist, siis ma seisin pilve peal nagu jumal ja mul oli lõbus.» Nädal hiljem jätkas poeg sama juttu: «Kui ma seisin pilve peal, lasi jumal mul emme välja valida. Ma vaatasin alla ja nägin palju emmesid. Nad kõik tahtsid mind, aga siis ma nägin sind. Sa olid üksi ja kurb, et sul polnud poega ning ma teadsin, et ma armastan sind ja sina mind, seega ma ütlesin jumalale, et valin sinu.»

Mitmed lapsed on vanematele kirjeldanud seda, milline näeb taevas välja ja need kirjeldused on alati väga lõbusad ning lapselikud. Näiteks on kirjeldatud ingleid ja seda, kuidas taevas saab inglitega palli ning ringmänge mängida."

http://naine24.postimees.ee/3450671/laps...isi-elusid

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Black Goat
Vana kala

30-12-2015 18:54
Postitus: #335
Kas me mitte ei mäleta oma eelmisi elusid sellest,et meie geenid mäletavad seda.Kurat selles filmis mille nimi oli The day the earth stood still tulnukas ka ütles et miski ei sure päriselt.Universum ei raiska midagi ja kõik läheb taaskasutusse.Meie enda geenid salvestavad ja mäletavad seda varasemalt oldut aga me sünnime üha uuesti ja paremana.Nii see looduses ju toimib kõik?.

Tasuta Numeroloogia Lugemine
Ultimate Magick Power-The Ability to Define Your Own Destiny
[Pilt: great_books.jpg]
levis
Veteran

31-12-2015 01:44
Postitus: #336
(30-12-2015 18:54 )Black Goat Kirjutas:  Kas me mitte ei mäleta oma eelmisi elusid sellest,et meie geenid mäletavad seda.Kurat selles filmis mille nimi oli The day the earth stood still tulnukas ka ütles et miski ei sure päriselt.Universum ei raiska midagi ja kõik läheb taaskasutusse.Meie enda geenid salvestavad ja mäletavad seda varasemalt oldut aga me sünnime üha uuesti ja paremana.Nii see looduses ju toimib kõik?.
Ulmefilmidest võib noppida välja kõiksugu asju Laugh
https://youtu.be/kILh-6nYqHw?t=1m40s

Kes ei joo ega suitseta, sureb tervena.
Eithea
Veteran

31-12-2015 03:34
Postitus: #337
(30-12-2015 18:54 )Black Goat Kirjutas:  Kas me mitte ei mäleta oma eelmisi elusid sellest,et meie geenid mäletavad seda.
Mina näiteks ei mäleta eelmisi, tõsi ma olen hiljem käinud vaatamas, aga sest ei ole kasu, ainus mis maksab on teatava teadmiseni minek/ saamine. Ja minul on momendid eludevahelisest ajast, võtsin ellu kaasa teatava tehnika/käitumise, mis aitab mitte unustada mingi välise tegelase unustama sundiva tegevuse vastu. Esimest korda kasutasin seda veel siis, kui ei osanud kõnelda... Sealpool olnu vastu "käitumine" ei aidanud, kuigi jäi nii mitmeidki erinevaid kaadreid ( viga programmi siiski tekkis), mõnest jupist ei saa siiani aru.

Zhao Cong - 牧 Shapherd
Nofretete
parahuviline

31-12-2015 10:33
Postitus: #338
(02-11-2014 10:45 )Minaelan Kirjutas:  Suremise protsess, kui midagi müstilist ja energeetilist, toimub harmooniliselt ning ilusalt. Surma käigus tõmbuvad peened energiad kehast välja energeetilisse pinnasesse. Need samad energeetilised süsteemid hakkavad ümber jaotuma ning koonduvad siis kõik psühhoenergeetiliseks tuumaks.

Selle tuuma esmane eesmärk on sisaldada ja suunata hinge ning kehastada ja kujundada inimese eelmiste ning praeguste elude karmamustreid ja piiranguid. Põhimõtteliselt jätavad hinge põhivõimed jälje füüsilisse kehasse ning juurduvad sellesse ning elu lõppedes eemalduvad.

Surma ajal hakkab meel kaotama oma sidusust ning ainult teadvuse rafineeritud osad tuuakse vaimu, mis lahkub kehast suremise ajal. Sedasama protsessi kirjeldatakse Hiina ja Tiibeti filosoofia kohaselt kui viie suure elemendi eraldumist kehast.

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/sumjate...d=69702013

„Surma ei ole. Elu läheb edasi,“ väitis ka Friedrich Jürgenson, Eesti juurtega maailmakodanik, kes oma elu viimased 30 aastat peilis mikrofoni ja magnetofoni abil teateid teispoolsusest. Ta uskus, et on leidnud otsekanali suhtluseks siit ilmast lahkunutega.
„Surm on raske ja vältimatu miski, mis meie kõigi kohal ripub. Kõik peavad surema. Kui aga nüüd on teada, et surm on ainult üleminek, teadvus elab edasi – millises vormis, seda me ei tea – aga inimesed ja isiksused jäävad samaks… See muudab elu tohutult, meil ei ole seda jubedat ja rasket surmahirmu. Me võime spontaansemalt, rõõmsamalt ja õnnelikumalt elada, teades, et see ei ole meie viimane elu,“ lausus Jürgenson.

http://ekspress.delfi.ee/elu/tervisi-tei...d=72627543
togli
Vana kala

31-12-2015 15:10
Postitus: #339
Viina võtnud venelane kukkus kokku, tunnistati surnuks, ärkas morgis üles ja läks edasi jooma

Kui kogu hinge ja ihuga pühenduda oma lemmik tegevusele, siis ei ole takistuseks isegi mitte surnukuur.
Tsitaat:Venemaa Kaug-Ida elanik kukkus pärast pikka joomingut sõpradega surnult kokku. Mehed kutsusid kiirabi, aga kohale saabunud arstid ei saanud enam midagi teha ja langenud seltsimees viidi surnukuuri.

Uudisteportaal Primorje24 teatab viitega ajalehele Hassanskije Vesti, et ringkäiku teinud surnukuuri töötaja pidi ise surnuks ehmatama, kui kuulis külmkambrist, kus hoitakse laipu, seestpoolt koputamist.

Hirmuga jooksis naine kiirabi kutsuma ja rääkis juhtunust arstidele. Viimased muidugi ei uskunud ja tegid sõrmedega meelekohal keeramisliigutusi, kuid igaks juhuks kutsuti välja politsei. Kui patrull kohale saabus, paiskusid külmkambri uksed lahti ning sealt astus kauaoodatud valguse kätte hiljuti surnud napsumees.

„Sel ööl oli kohalik surnukuur lõhkemiseni täis, surnukehad ei lebanud mitte ainult riiulitel, vaid ka külmkambri põrandal, kuhu paigutati ka meie „langenud“ kangelane. Mingil hetkel tuli mees meelemärkusele, saamata ise aru, kus. Oli väga pime ja külm. Pluss, aju muutis uduseks alkohol. Pimedas kobades leidis ta mingid absoluutselt külmad jäsemed ja viskus hirmuga vastu ust. Aga see oli lukus. Siis hakkas mees kogu jõust uksele trummeldama,“ rääkis kriminaaljälituse operatiivvolinik Aleksei Stojev Hassanskije Vestile.

Ellu ärganud lahkunu soojendati üles, kuulati üle ja lasti koju. Pikemalt mõtlemata naasis ta aga oma sõprade juurde – seal peeti langenu mälestuseks peiesid. Esimesena ukse avanud sõber ja joomakaaslane langes üles tõusnud laipa nähes minestusse. Hiljem läksid peied sujuvalt üle loo peategelase uuestisünni tähistamiseks.
Kahvanägu
Tavaliige

15-08-2016 13:39
Postitus: #340
Eile, 14.08 jooksis National geographicu kanalil huvitav dok.film "Surnuist tõusnud".
Seda saaks mõnel tingimusel ka järgi vaadata.
Seal räägiti võrdlemisi tõepäraselt surmaeelseid inimeste kogemusi ja mis seda tõenäoliselt põhjustab. Autor oli neoroloog, kes endaga samuti katseid lasi teha.
Tahaks loota, et see film objektiivselt tehtud oli.

Inimene on valmis hävitama enda ümbert raha saamiseks kõik elava ja alles siis saab ta aru, et raha ei kõlba süüa!
(Indiaani ütlus.)
Minaelan
Veteran

16-08-2016 16:48
Postitus: #341
(15-08-2016 13:39 )Kahvanägu Kirjutas:  Eile, 14.08 jooksis National geographicu kanalil huvitav dok.film "Surnuist tõusnud".
Seda saaks mõnel tingimusel ka järgi vaadata.
Seal räägiti võrdlemisi tõepäraselt surmaeelseid inimeste kogemusi ja mis seda tõenäoliselt põhjustab. Autor oli neoroloog, kes endaga samuti katseid lasi teha.
Tahaks loota, et see film objektiivselt tehtud oli.

Need ongi tõesed. Kuid teatud hästimakstud tüübid püüavad kõiki para-nähtuseid kogevaid inimesi panna uskuma, et nad on hullud, vaimselt häiritud või näevad und...
Meie maailm ON muutuses ja paljud meie hulgast kogevad müstilisi tundmusi ja nägemusi. SEE ON NORMAALNE. Kuigi enamus meie foorumi adminnidest (kes on kinnimakstud) püüavad näidata, et see on hälve või haigus wink

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Nofretete
parahuviline

17-08-2016 11:01
Postitus: #342
(31-12-2015 11:33 )Minaelan Kirjutas:  1) meie vaimne olemus (hing/kõrgem mina...) kehastub pidevalt uutesse kehadesse ja loob mingit laadi sünergia olemasoleva kehaga. See on iga kord midagi uut. Kunagi arvasin, et peab kõigest hingest püüdma olla täiuslik...aga nüüd saan aru, et see on lihtsalt võimatu ja seda ei nõutagi, sest meie geenid, kasvutingimused, haridus jms on loonud just sellised tingimused, et saame kogeda ja õppida oma erinevatest kogemustest/vigadest/ebaõnnestumistest jne.
See tõesti annab kindluse, nagu Jürgenson ütles - "Me võime spontaansemalt, rõõmsamalt ja õnnelikumalt elada, teades, et see ei ole meie viimane elu..."
Aga me ei tea, milline on maailm selleks ajaks, kui uuesti sünnime. Ja me ei tea kas üldse tagasi Maale sünnime.
Lisaks veel, et südamekirurg dr. Maurice Rawlings on kirjutanud mitmeid raamatuid surma kogemusest ning näitab seda oma enda patsientide praktikast, et mitte kõik ei lähe valguse poole pärast surma. Kuhu lähevad need, kes ei lähe valguse poole?
levis
Veteran

17-08-2016 14:25
Postitus: #343
(17-08-2016 11:01 )Nofretete Kirjutas:  Aga me ei tea, milline on maailm selleks ajaks, kui uuesti sünnime. Ja me ei tea kas üldse tagasi Maale sünnime.
Lisaks veel, et südamekirurg dr. Maurice Rawlings on kirjutanud mitmeid raamatuid surma kogemusest ning näitab seda oma enda patsientide praktikast, et mitte kõik ei lähe valguse poole pärast surma. Kuhu lähevad need, kes ei lähe valguse poole?
Ühe teooria järgi on nii, et valguse poole ei tohigi minna, sest see on nagu elektriline sääsepüüdja. Algul tunned suurt armastust ja tõmmet ning kui kohale jõuad, siis saad litaka kätte, mälu kustutatakse ning saadetakse maapeale tagasi.
[Pilt: rwnk1t.jpg]

positiivne
.

17-08-2016 15:23
Postitus: #344
Kas isiksus põhineb mälestustel iseenda mõjust ümbritsevale ja teiste mõjust iseendale?
Nofretete
parahuviline

18-08-2016 09:08
Postitus: #345
(17-08-2016 14:25 )levis Kirjutas:  Ühe teooria järgi on nii, et valguse poole ei tohigi minna, sest see on nagu elektriline sääsepüüdja. Algul tunned suurt armastust ja tõmmet ning kui kohale jõuad, siis saad litaka kätte, mälu kustutatakse ning saadetakse maapeale tagasi.
Saadetaksegi! Ja mälu kustutatakse ka. Ja taas hakkame imikuna otsast peale... Ja see on tore ju! Oleks see meie kaunis Maa selleks ajaks ainult veel alles! Smile
kalldunn
Vana kala

18-08-2016 16:10
Postitus: #346
(18-08-2016 09:08 )Nofretete Kirjutas:  
(17-08-2016 14:25 )levis Kirjutas:  Ühe teooria järgi on nii, et valguse poole ei tohigi minna, sest see on nagu elektriline sääsepüüdja. Algul tunned suurt armastust ja tõmmet ning kui kohale jõuad, siis saad litaka kätte, mälu kustutatakse ning saadetakse maapeale tagasi.
Saadetaksegi! Ja mälu kustutatakse ka. Ja taas hakkame imikuna otsast peale... Ja see on tore ju! Oleks see meie kaunis Maa selleks ajaks ainult veel alles! Smile
See on sul küll, näpust välja imetud teave.
Tegelikult kustutad sina ise SINA ISE kogu halva informatsiooni, oma patud kustutatakse ära, kohe peale surma. Ühe patu kustutuseks kulub, kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on patu suurus. Kõike seda teed SINA ISE. Põrgusse sattudes jälgib Kurat et sa ei viiliks ja kustutaksid oma patud ise ära.
Kõik ülejäänud informatsioon salvestatakse sinu dubleeritud mälusse. Arvan et põrgus on sinu eelnenud elude patud juba kirjas.
Midagi ei lähe kaduma.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Eithea
Veteran

18-08-2016 21:42
Postitus: #347
Njha kristlik egregor töös koos oma põrgu ja paradiisiga vahest te seal jha ise retsite ennast suurest kristuse armust. Muide kustutatud ehedad teadmised/õptud oskused ( muusik, kunstnik, matemaatik jne)need oskused ei ole misski patt või mida siin arenemiseks peetakse, kui isegi väidetavalt enese valitud arenguprogamm kustutatakse?..Ja ei kustuta seal midagi ise. On siin kellelgi teist meeles, kuida kustutamine käis, et räägite siin mingist ise enese kustutamisest, ausalt pthui!

Zhao Cong - 牧 Shapherd
levis
Veteran

19-08-2016 03:15
Postitus: #348
(18-08-2016 16:10 )kalldunn Kirjutas:  
(18-08-2016 09:08 )Nofretete Kirjutas:  
See on sul küll, näpust välja imetud teave.
Tegelikult kustutad sina ise SINA ISE kogu halva informatsiooni, oma patud kustutatakse ära, kohe peale surma. Ühe patu kustutuseks kulub, kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on patu suurus. Kõike seda teed SINA ISE. Põrgusse sattudes jälgib Kurat et sa ei viiliks ja kustutaksid oma patud ise ära.
Kõik ülejäänud informatsioon salvestatakse sinu dubleeritud mälusse. Arvan et põrgus on sinu eelnenud elude patud juba kirjas.
Midagi ei lähe kaduma.
Teooria see tõesti ei ole, aga infoallikas on mul teada, selleks on "ALIEN INTERVIEW by Matilda O'Donnell MacElroy", avaldanud Lawrence R. Spencer.
http://ovnis-usa.com/DIVERS/AlienInterview.pdf
https://www.youtube.com/watch?v=4nMLWcbDXuU
Väga vahva ja põnev kuulamine oli, paraku näib, et sul on õigus ja see kõik on näpust imetud Smile. Sest Lawrence R. Spencer on saientoloog ja kirjatüki nii mõnedki terminid ja väljendid on laenatud L. Ron Hubbard'ilt endalt.
Samas nii ilus on uskuda kõiksugu ulmet.
[Pilt: 2afx6ac.png]

Nofretete
parahuviline

19-08-2016 09:10
Postitus: #349
Kui inimene sureb, siis eneseteadlikkus kustub. Teadvus jääb alles. Näiteks õpetavad veedad, et me ei tohi jääda pimedusse, vaid peame minema valguse maailma, vaimsesse maailma.
Meie dharma, ehk algolemuslik positsioon on see, et me oleme Kõrgeima lahutamatu osa, ja see ongi põhjuseks, miks me peame oma teadvuse suunama Kõrgeimale. Kes ei suuna, see sünnibki uuesti Maale.
Lihtsalt üks arvamus.
kalldunn
Vana kala

19-08-2016 10:17
Postitus: #350
Minu meelest pärast surma, eneseteadlikkus ei kustu, vaid hoopis laieneb. (See on loomuliku surma puhul. Vägivaldse surma puhul on hoopis teistsugune supp, suppipotis). Kuna siis on võimalik kasutada oma dubleeritud mälu. Ning aru saada universumi mälust.
Maale sünnime me kõik seni, kuni oleme jõudnud oma hinge täiuseni. Minu andmetel jõudis hinge täiuseni viimasena Sai Baba. Tema ei sünni enam siia ilma. Kuigi ta ise rääkis, et sünnib.

Kaks korda – on juba aegade algusest – nagu rist, igavesti, igalühel kaasas!
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas kardad surma? yodalr 476 143,823 27-08-2018 20:35
Viimane postitus: kage
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 139 54,260 06-04-2018 08:18
Viimane postitus: olematu
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 13,307 04-11-2016 13:00
Viimane postitus: Nofretete
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 4,497 05-02-2016 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 55 28,368 20-07-2015 08:10
Viimane postitus: vasamasa
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 7,816 14-05-2014 18:17
Viimane postitus: Minaelan
  Paar küsimust hinge ja surma kohta. karmaw0rks 18 9,847 22-07-2013 17:49
Viimane postitus: Krt
  Tunnel enne surma marduuhin 56 25,896 10-07-2013 04:07
Viimane postitus: pipp
  Hing peale Universumi lõppu Neiu 24 8,691 12-04-2013 11:37
Viimane postitus: Krt
  "Surma trotsijad" erinevates kultuurides Xtzone 24 8,352 19-02-2013 10:14
Viimane postitus: Mannu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog