•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elu peale surma.
#51
Ma nägin üks kord mingit tõsielu sarja kus rääkis ühest poisist kes kukkus kuuse otsast alla ja kõik luud olid peaaegu murdund ja õhtu ei saand ta magama jääda siis unistasid emaga milline on elu pärast surma et igast ilusad lilled ja jõed jne.. järgmine päev siis hakati juba harjutama sel posil üles tõusmistagapois minestas ära ja jäi süda seisma poiss rääkis et ta oli läbi kosmose lennanud mingile planeedile ja sinna samma kohta millest nad emaga unistasid kõik lilled ja jõed aga siis küsis mingi mees et kas tahad siiia jääda või tagasi minna poiss tahtis muidugi edasi elada ja siis saadeti tagasi ja pärast mitme aasta pärast oli juba terve ja sai käia.

[Teadet on muutnud 30-06-2004 postitaja kiizuilu]
Vasta
#52
kõlab kahtlaselt. väga kahtlaselt. ma ei usu, et päriselt seal midagi taolist oli. kui ta reisis kuskile teisele planeedile, siis keegi ei saa sind tagasi saata või sinna jätta, see on sinu valik, mis edasi teed
Vasta
#53
Aga oligi ju tema valik Laugh
Vasta
#54
aga miks keegi pidi kysima, kas tahad siia jääda või tagasi minna? ning kuidas see sai teda mõjutada? kui tahab, siis ta ei pea abi kysima kelleltki
Vasta
#55
see on juba tavaks saanud et surmaeelsetel kogemustel alati midagi küsitakse. kas siis tahad jääda või siis pole su aeg veel käes...

tüüpiline...
Vasta
#56
nõme asi minu arust. see oleks nagu vihje......
Vasta
#57
Imelik on mõelda, et me elame oma ajaliku elu ja ongi kõik..ühes elus kogeme nii vähe, see on pigem üks etapp. peale surma leiab hing oma tuttavad kusagil ruumist ja ajast väljaspool ja mingi hetk avastab uue aja ja keha, kellesse järgmisi teadmisi koguma minna..
Vasta
#58
njah, kuidas kellelegi...
Vasta
#59
Elu peale surma on samasugune kui praegu peale selle et sul pole muret materjaalse heaolu ees ja sul on teatud admini õigused. Ei ole enam materjaalses kinni tava kasutaja kellele ei laiene mingeid õigusi
Vasta
#60
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
kõlab kahtlaselt. väga kahtlaselt. ma ei usu, et päriselt seal midagi taolist oli. kui ta reisis kuskile teisele planeedile, siis keegi ei saa sind tagasi saata või sinna jätta, see on sinu valik, mis edasi teed

metavo see on ju sinu teooria hea näide just ju.. ega ta loomulikult ei lennnanud läbi kosmose mingile planeedile ja mingi onu ei tulnud teda seal tülitama.. kõike ei pea otse tõlkima Smile see oli just see millest rääkisid.. su hing läheb sinna kuhu sa ise just tahad minna ja see minek on algusest lõpuni illusioon.. nagu oli illusioon see reis läbi kosmose, planeet ja mees.. mees kes küsis ei pea tähendama et tegu oli eraldi isiksusega vaid tegu oli tema enda illusiooniga ja ta küsis seda pigem enda käest
Vasta
#61
Tsitaat:Esialgne postitaja Thorondor
Nojah, aga kristlane võib täiesti 100% kindel olla, et jumal on olemas, kuigi see ei ole fakt. Ta on kindel selles ja ta ikkagi usub jumalasse ju. Tema jaoks võib ükskõik, mis asi tõestuseks olla.

selline uskumine ilma põhjuse või tõestuseta kaldub juba ebausuks.. ebausk on näiteks see et kõnnid redeli alt läbi ja läheb halvasti.. sellel ei ole mingit põhjendust või loogilisust või tõestust.. inimesed lihtsalt usuvad kinnisilmi seda ebausku.. kogu see kirstlik värk ongi natuke ebausu moodi.. inimesed näevad jeesus kristust ja löövad risti ette.. tüüpiline ebausk
Vasta
#62
Kirjutan siis ühe loo.
Ühel naisel suri ema. Selle naise elu läks väga raskeks, sest ta arvas, et peab nii isa kui oma peret aitama. Kord ilmutas ema end talle unes ja kutsus teda enda juurde. See uni oli nädala alguses ja naine ütles, et annab vastuse reedel. Reedeks oli tal selge, et ta soovib jääda.
Peale oma soovi väljaütlemist toimus ta elus terve rida önnetusi nii, et viimanegi eluisu otsa sai.
Praeguseks on ta möistnud, et ema kutsus teda ära önnetuste ja kannatuste eest, kuid siis oleksid väiksed lapsed maha jäänud.

[Teadet on muutnud 23-7-2004 postitaja Veenus]
Vasta
#63
Tsitaat:Esialgne postitaja fyb
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
kõlab kahtlaselt. väga kahtlaselt. ma ei usu, et päriselt seal midagi taolist oli. kui ta reisis kuskile teisele planeedile, siis keegi ei saa sind tagasi saata või sinna jätta, see on sinu valik, mis edasi teed

metavo see on ju sinu teooria hea näide just ju.. ega ta loomulikult ei lennnanud läbi kosmose mingile planeedile ja mingi onu ei tulnud teda seal tülitama.. kõike ei pea otse tõlkima Smile see oli just see millest rääkisid.. su hing läheb sinna kuhu sa ise just tahad minna ja see minek on algusest lõpuni illusioon.. nagu oli illusioon see reis läbi kosmose, planeet ja mees.. mees kes küsis ei pea tähendama et tegu oli eraldi isiksusega vaid tegu oli tema enda illusiooniga ja ta küsis seda pigem enda käest

mojah, võimalik et ta kujutas ette hirmuga, et mingi tont teda tagasi juhataks vms. aga see kõlab ainult osaliselt minu teooria järgi. esiteks, äkki ta ei tahtnud minna sinna planeedile, ning teiseks, see tont kes talt seda kysis, see võis olla vabalt tema enda alateadvus, mis viitaks sellele, et ta ei läinud kuskile. järelikult on siin vähemalt kolm erinevat võimalust:o
Vasta
#64
kohe kindlasti ei läinud ta kuskile Bleh kui midagi on alateadvuses nagu see reis planeet lilleaeda siis seda sealt kergelt välja ei võta.. oma alateadvust peab treenima Bleh ta reisis omaenda fantaasia loodud alateadvuse suppi
Vasta
#65
aga see võimalus on vähemalt yks kolmest,Bleh
arvesta sellega
Vasta
#66
minu arust peale surma võiks tulla mingi uus maailm kus ei ole halbu asju ja valu .Jumala cool oleks kui seal on kõik välja surnud liigid näiteks:dinosaurusedLaugh
ja maailma oleks täiuslik et on olemas dzungel,antartika ja kõikidele vajalik kliima ja eluolu ,kõik on rõõmsad ja rahul see on minu arust parim :o

------

see asi, mis peale surma on, millest sa räägid ongi juu see sama, mis elu peale surma, seega liitsin 2 teemat kokku Smile

[Teadet on muutnud 9-11-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#67
Enam vähem sama asja kujutas ka film vennad lõvisüdamed
kui väljajäta dinosaurused muidugi Bleh (selle asemel oli seal tuld sülgav draakon Laugh)
kuid sealgi oli peale I maailma teine täiuslikum maailm ja peale seda veel omakorda täiuslik maailm.

*edit:kirjavead*

[Teadet on muutnud 9-11-2004 postitaja z3r0 c001]
Vasta
#68
Mina usun, et meie olek satub teise dimensiooni kus ei ole füüsist, ja sealt läheb kõik ringlusse. Muideks, hiljuti tehti kindlaks, et inimese aju väikesed osad töötavad ka peale surma veel. peale kümmet minutit on aju küll lödi, aga selle väikesed osad toimetavad midagi, ja pole see midagi nii vähe.
Vasta
#69
no ma arvan et kui elu peale surma oleks selline et lähed kuhugi taevariiki ja siis on jube hea elu seal jne jne.....siis milleks need vaimud maal edasi tolknevad:o
kas ei oleks siis parem olla kuskil taevariigis või paradiisis kus kõik oleks hea jne?:o
ühesõnaga ma arvan et inimese hing elab ikkagi edasi maal lihtsalt see on tavaliselt tavainimesele nähtamatu.....ja teatavasti külastavad vaimud tavaliselt enda pere liikmeid vms.........ei ole kuulda olnud et keegi võõras vaim käib teiste majasid külastamas.....:o
seal kus inimene elas sinna jääb ka tema hing olen mina sellisel arvamusel:o
Vasta
#70
Jälgige väikesi lapsi enne viiendat eluaastat. Kui nad on sündinud samasse perekonda uuesti (vanaemad, vanaisad). siis mäletavad nad paiku, inimesi ja asju, mida ei tohiks tegelikult teada ja räägivad huvitavat juttu sellest. Ja kui keegi kardab juba väiksena kõrgust, vett või mida iganes, siis tõenäoliselt on ta eelmises elus seeläbi hukkunud.
Vasta
#71
minu väike õde kyll ei karda midagi, vennad samuti pole kartnud kuni kolme aastaseni saades. Ma ei usu, et midagi taolist peaks olema, sest sellisel juhul väga paljud peaksid kartma voodit.
Vasta
#72
Ega kõik ei mäletagi eelmisi reinkarnatsioone ja ju siis su õed-vennad pole eelmises elus mingit traumat läbi elanud, praegused lapsed pidid üldse olema pärit mingilt teiselt meile tundmatult planeedilt ja on hoopis arenenumad kui eelmsied põlvkonnad.
Vasta
#73
Tsitaat:Esialgne postitaja DeadLyShadow
no ma arvan et kui elu peale surma oleks selline et lähed kuhugi taevariiki ja siis on jube hea elu seal jne jne.....siis milleks need vaimud maal edasi tolknevad:o
kas ei oleks siis parem olla kuskil taevariigis või paradiisis kus kõik oleks hea jne?:o
ühesõnaga ma arvan et inimese hing elab ikkagi edasi maal lihtsalt see on tavaliselt tavainimesele nähtamatu.....ja teatavasti külastavad vaimud tavaliselt enda pere liikmeid vms.........ei ole kuulda olnud et keegi võõras vaim käib teiste majasid külastamas.....:o
seal kus inimene elas sinna jääb ka tema hing olen mina sellisel arvamusel:o

Need vaimud, kes siia ilma on jäänud, on oma materiaalses elus nii kinni, et nad ei suuda ära minna. Nad tahavad oma varanduse juurde jääda. Mõned on nõrgad ja kardavad edasi liikuda jne.

Sellepärast jäävadki nad oma kodu lähedusse ja imevad oma lastelt või lastelastelt energiat. See omakorda põhjustab haigusi ja õnnetusi neile.
Väga isekas tegu!
Sad
Vasta
#74
Soovitan lugeda nende küsimuste vastuste saamiseks "HINGE RÄNNAK" Hüpnoosi kaudu üks USA tuntuim hüpnoterapeut kireldab seda läbi oma patsientide mis osutub väga huvitavaks ja samas uskumatuks!
Vasta
#75
Ainuke elu peale surma on muld.

"Igavene elu" on tõlgitud sageli valesti. Igavest elu saavad lubada endale vähesed, kuid igavene elu seisneb mälestustes ja tegudes.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 186 104,189 29-05-2021, 16:56
Viimane postitus: akkillus
  Surmajärgne elu ja sellesse uskumise mõju käitumisele wordpower 30 11,582 21-01-2021, 17:29
Viimane postitus: Q11
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,750 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad
  Elu mõte z3r0 c001 192 107,870 07-11-2020, 09:43
Viimane postitus: kalldunn
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 75,114 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 56 46,941 10-04-2019, 11:19
Viimane postitus: Ewa
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,768 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,273 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,839 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 10,491 14-05-2014, 18:17
Viimane postitus: Minaelan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat