•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elu peale surma.
Surnutega ju suheldakse. Seda on kindlasti ka dokumenteeritud. Samamoodi väidetavad reinkarnatsioonid, laste eelmise elu mälestused. Teadvuse eksisteerimine ilma ajuaktiivsuseta. Ma ei ütle, et neist põhjapanevaid järeldusi teha saab, et mis ja kuidas pärast surma täpselt toimub. Need pole lihtsalt mingid külajutud, vaid tõsiselt võetavad uurimused ning neist saab paljutki järeldada ning välistada, et alati on surmaga ei ole kõik lõppenud. Igasugu jamalugusid on loomikult ka.
[quote=murjam]sellest sõnakombinatsioonist ei saanud muffigi aru[quote]
Materialism ja surma lõplikus on praegu ainuke avalikkuse poolt aksepteeritav tõde. Status quo ehk hetkeseis. Võib-olla on see pisut üldistav, aga nii see minu arvates on.

Minu seisukoht on see, et mulle pigem tundub midagi pärast surma toimub, aga kuna ma pole süvitsi uurinud, siis ma täpselt ei tea. Uskumiste ja oletuste vähendamiseks tuleb uurida ja lugeda. Varem nimetatud nähtuste uurimisega inimesed tegelevad ja teavad ilmselt kõige paremini. Ma tahaks kunagi konkreetselt vastavaid teadustöid läbi töötada. Samas olen üsna kindel, et peaaegu iga vastava teemaga tõsisemalt tegeleva teadlase, uurija ja pühendunud huvilise kohta on kuskilt pseudoskeptikute poolt kirjutatu artikkel või jutuke, miks need ei ole adekvaatsed inimesed ja sama nende uuringute kohta. Jääb mulje, et tihti teadvus=aju eeskõnelejad teadlased ei ole oma vastaspoolega üldse kursis. Mis neist ikka lugeda, kui need on juba justkui ette teada jama-ajajad. Teema uurimist ei tee lihtsaks ka religioossetel motiividel tegutsevad reinkarnatsiooni jms pooldajad.
Tõendite ja argumentide puudumisest lähtuvat ühepoolset järeldust surma lõplikkusest mina küll teha ei saa.
Kui rääkida, et reinkarnatsiooni usuvad inimesed lihtsalt enesepettusest või midagi sellist, siis ma ei arvan, et puht psühhooloogilisi põhjuseid leiaks ilmselt mis iganes tõekspidamiste seletuseks.



Vasta
Minule on kah (nagu näib, et mõnele veel) probleemiks see, et teatud "skeptikute" armaada paneb liialt palju teemasid kõik ühte ja samasse lahtrisse.

Üks kujukas näide sellest on kui J.Randi Tallinnas rääkis pikalt ja laialt kuidas "lendavad" põhjapõdrad suure tõenäosusega Eiffeli tornist pigem surnuks kukuksid kui lendama hakkaksid. Selle pika jutu lõpetuseks lausus ta, et sorry sõbrad, ei ole olemas selliseid asju nagu inglid, deemonid ja elu pärast surma. Ühesõnaga pani samasse lahtrisse inimesed, kes usuvad päkapikkudesse ja need, kes peavad võimalikuks, et teadvus on midagi fundamentaalsemat kui aju genereeritud epifenomen.

Selle "loogika" põhjal tuleks panna näiteks neuroteadlane Christof Koch samasse punti lastega, kes usuvad Jõuluvanasse, sest C.Koch toetab Panpsychismi (eesti keeles?), kus teadvus on fundamentaalne nähtus. Samas peab mainima, et peale seda kui ta n.ö."tuli kapist välja" oma maailmavaatega, siis on ta saanud ka teravat kriitikat.

Ise ma arvangi, et n.ö."skeptikud" võiks esmalt võtta tõsiselt võimalust, et aju ei pruugi genereerida teadvust. Niikaua kui nad seda ei tee, siis minu silmis on nad dogmaatikud ja ükski dogmaatik ei ole õige skeptik.

Kes oskab ing.keelt, siis vaadake näiteks seda lõiku:
https://www.youtube.com/watch?v=JhFK-p7nqbo
J.Randi arvatavasti irvitaks Bernardo Kastrup sõnavõtu peale, ütleks, et ha ha woo-woo, milline idioot ikka.

Vasta
(03-11-2014, 21:37 )kage Kirjutas: Kas ...
Püstitaks tegelikult eelnevad küsimused teisel kujul: kui on õpetatud uskuma, et teispool on hinged ja vaimud jmt, siis on lihtne kõigele sarnasele müstilisele vastust saada, st uskuda mida teine inimene räägib/vahendab, aga kui võtta inimene vahelt ära, siis millised on teised võimalused usu kontrollimiseks?

Kuna praegu on inimene ainuke vahend kes mingeid vastuseid annab (ja arusaadavatel põhjustel on inimene ebausaldatav info vahendaja), siis on vaimse poolega praegu sarnane seis mis stringiteooriaga - teoreetiline füüsika (inimeste kogemused - info) on olemas ja sellest saab pildi kokku panna, aga mõõtkavade väiksuse tõttu ei ole võimalik praktilisel füüsikal katseliselt hüpoteese kinnitada. Seega küsimus kõigile kes Newtoni jt poolt tehtud sarnaseid uuringuid teaduslikeks tõestusteks peavad - kui võtta usk (inimene) vahelt ära kas siis on ka kõike seda võimalik kinnitada? St, et kas on ka muudmoodi võimalik või peab inimene tingimata vahel olema?
(05-11-2014, 05:59 )levis Kirjutas: ... aju ei pruugi genereerida teadvust.
What Is Consciousness and Do Humans Have a Monopoly on It? (Mis on teadvus ja kas inimesed monopoliseerivad seda?)
Leitud on koht ajus mida mõjutades saab teadvust sisse/välja lülitada.

Enlightenment’s Evil Twin (Valgustatuse õel kaksikvend)
Kas mediteerimisest põhjustatud probleemid tekivad kui lülitist mööda minnakse?

Consciousness in the Cosmos (Teadvus Kõiksuses)
Kas aju võib olla masin mis teadvust meie universumisse vahendab?

Seega kas on ka muudmoodi võimalik kontrollida kas usk vastab tõele või peab (teine) inimene (aju?) tingimata vahel olema?
Vasta
Palju vahvam on/off lüliti on korrektne pauk vastu lõugu, näiteks 15.november tuleb Klitschko vs Pulev, seal võib õnnestuda seda lülitust näha. See modernne on/off lüliti on muidugi põnev, samas pakun, et siin on veidi rohkem suitsu kui tuld, seda eriti selles osas, et me nüüd oleme sammu lähemal teadvuse saladuse paljastamisel Smile.
Osad juba pajatavad netis, et oi-oi, kohe saame teadvuse valemi kätte ning hakkame tehisintellekti looma.
Anesteesia näiteks on olnud meditsiinis juba sadu aastaid ja seda on ikka väga-väga põhjalikult uuritud, paraku teadvuse osas pole me eriti targemaks saanud. Näib, et teadvusega seoses on kõik avastused pigem sellised, et leiame küll efekti, aga seletada miks ja kuidas ei oska. Võimalik, et komistuskiviks on siin see, et korrelatsioon ei ole põhjuslik seos.
See on nüüd küll halb näide, mis võib eksitada, aga pakun, et sarnaselt nagu sa ei saa 'sinu nägu kõlab tuttavalt' saadet õppida tundma telekat lõhkudes, ei saa ka teadvust õppida tundma aju lõhkudes.

Ma siin arutlesin, et milles saaks üldse kindel olla...
  1. MIDAGI EKSISTEERIB - ABSOLUUTNE FAKT
  2. KUNA MIDAGI EKSISTEERIB, SIIS VÄHEMALT MIDAGI EKSISTEERIB - ABSOLUUTNE FAKT
  3. TEINE PUNKT ÜTLEB, ET JÄRELDUS KUI LOOGIKA EKSISTEERIB - ABSOLUUTNE FAKT
  4. ESIMESED KOLM PUNKTI NÄITAVAD, ABSOLUUTSEID FAKTE ON ROHKEM KUI ÜKS - ABSOLUUTNE FAKT
  5. ÜLEMINEK ÜHELT ABSOLUUTSELT FAKTILT TEISELE NÄITAB, ET LINEAARSUS EKSISTEERIB - ABSOLUUTNE FAKT
ja sisuliselt siit alates võib absoluutsete faktide abil juba uurida meie reaalsust ja laiendada neid tasapisi kuni kõik tõed ja saladused on paljastatud.

Muidugi absoluutsete faktidega väike jama on see, et mis siis kui me kõik juba fundamentaalselt oleme deliiriumis ja see, mis meile tundub täiesti loogiline, seda teps mitte ei ole Smile Näiteks kui sa näed und, siis unes võib sulle mingi totaalne absurdikas tunduda täiesti normaalne, sa ei imesta selle üle. Hiljem kui ärkad ja meenutad und, siis mõtled küll, et oi isver kui jabur see kõik oli, aga unes tundus kõik normaalne. Sama võib olla meil kõigil siin reaalsuses hetkel, et kõik tundub nagu ok, aga tegelikult on kõik täielik jaburdus Smile Seega ei saa teha mitte ühtki järeldust ja väita, et see on absoluutne tõde Sad
Vasta
Kuna ajus surkimine (aju mõjutamine väliste vahenditega) muudab seda kuidas inimesed maailma kogevad/tajuvad (ja selle läbi teadvust?) siis teleka ja saate võrdlust kasutades võib telekat lõhkudes õppida tundma seda kuidas saate näitamist mõjutada ja võib-olla isegi kindlaks teha kas saate pilt tuleb samasuguselt läbi kui algallikas oli, st mis telekas toimub. Ei leia, et see oleks kuidagi vähem tähtis kui vastuseni jõudmine, et mis on teadvus ja kus ta kodu on, aga näen, et see on ketserlik mõtlemine Smile
Vasta
Usudogmaatikute ja skeptikute vaated on elu peale surma suhtes üllatavalt sarnased.
Just levinud usundid nagu kristlus ja katoliiklus lükkavad samuti ümber reinkarnatsiooni idee, sest see on vastuolus nende teoloogiate ususüsteemiga.
Kui usklikud loodavad taevasse saada, siis skeptikute eesmärgid selles suhtes jäävad aga arusaamatuks.
Kui muidugi eesmärk inimestega manipuleerida välja arvata.
Kindlasti on selle teema huvilised seda artiklit juba lugenud, aga kui ka olete, siis lugege veel kord:
http://alkeemia.delfi.ee/mystika/esoteer...d=69701669
Vasta
Juunikuu artikkel:
USA mainekal teadlasel Robert Lanzal on olemas kindel tõestus, et elu jätkub pärast surma – vastus peituvat nimelt kvantfüüsikas.

Biotsentrism õpetab, et just nimelt meie teadvus loob materiaalset universumit, mitte vastupidi.

Lanza toob näite – me teame, et taevas on sinine, ometi on võimalik inimese ajurakke muuta nii, et taevas näeks tema jaoks välja roheline või punane: "See loogika kehtib peaaegu kõige puhul. Kokkuvõtvalt: seda, mida sa näed, ei oleks ilma su teadvuseta olemas."

Lanza väitel on aeg ja ruum üksnes meie mõttemaailma tööriistad, mitte ümberlükkamatud faktid. Tema kinnitusel eksisteerib teadvus väljaspool aja ja ruumi piiranguid. Teadvus võib olla kõikjal – nii inimkehas kui ka mujal.

Lanza ideedel on palju toetajaid, muuhulgas ka nimekate füüsikute ja matemaatikute seas.

http://www.ohtuleht.ee/583409/elu-parast...-on-olemas


Vasta
(11-11-2014, 14:19 )Müstik Kirjutas: Lanza toob näite – me teame, et taevas on sinine, ometi on võimalik inimese ajurakke muuta nii, et taevas näeks tema jaoks välja roheline või punane: "See loogika kehtib peaaegu kõige puhul. Kokkuvõtvalt: seda, mida sa näed, ei oleks ilma su teadvuseta olemas."

Lanza väitel on aeg ja ruum üksnes meie mõttemaailma tööriistad, mitte ümberlükkamatud faktid.

Ma ei saa kuidagi sellest kokkuvõttest aru. Jah, meie teadvus on see, mille kaudu me maailma vaatame ja asjadele nimesid anname, aga sinine valgus on fakt - see on elektromagnetkiirgus lainepikkusega vahemikus 450–495 nm. Sõna "sinist" saab aja kokkuhoiu mõttes kasutada, kuna enamus inimesi näeb seda valgust enam vähem samamoodi. See, et inimese aju saab mõjutada selliselt, et tema subjektiivne kogemus maailma kohta moondub või sootuks muutub, pole ju mingi uus avastus (just selle eesmärgiga on kõik see aeg kasutatud narkootikume). See kui keegi peale aju mõjutamist sinist valgust rohelisena tajub, ei muuda mitte midagi faktilise välise maailma kohta (ei muuda silmadesse peegelduva valguse lainepikkust).

Vasta
(11-11-2014, 15:48 )Nielander Kirjutas: kuna enamus inimesi näeb seda valgust enam vähem samamoodi

Seda pole võimalik tõestada või vähemalt pole veel suudetud. Tõenäoliselt näeme jah samamoodi kuna liik on sama.
Vasta
(11-11-2014, 14:19 )Müstik Kirjutas: Juunikuu artikkel:
USA mainekal teadlasel Robert Lanzal on olemas kindel tõestus, et elu jätkub pärast surma – vastus peituvat nimelt kvantfüüsikas.

Biotsentrism õpetab, et just nimelt meie teadvus loob materiaalset universumit, mitte vastupidi.

Lanza toob näite – me teame, et taevas on sinine, ometi on võimalik inimese ajurakke muuta nii, et taevas näeks tema jaoks välja roheline või punane: "See loogika kehtib peaaegu kõige puhul. Kokkuvõtvalt: seda, mida sa näed, ei oleks ilma su teadvuseta olemas."
Ajurakkude muutmise kohta ei oska midagi öelda, kuid n.n. kokkupuutpunkti on võimlik nii küll nihutada, et taevas on punane ja pilved roosad, koos kogetu ja mõlemad nägime sama, roheline värv kadus täielikult ja päike kiirgas punast, puulehed olid sellised tumedad mustjas punase varjundiga, üldse valgus oli...no raske seletada.Smile1

Vasta
Olin juba unustanud, aga sellest ÕL artiklist on siin tegelikult juba suvest saadik juttu ja arvamusi olnud.
Esimene postitus sel teemal oli # 293.

Aja ja ruumi kohta olen lugenud, et aeg on seotud pigem ruumiga, kui et eksisteerib midagi “absoluutse aja” taolist. Aega võetakse tavaliselt kui füüsikalist ühikut, mida aga kunagi iseseisva muutujana ei mõõdeta. Mõõdetakse küll objektide sagedust ja kiirust, mis tähendab, et ajal on küll matemaatiline väärtus, kuid puudub algne füüsiline olemasolu. See ei tähenda muidugi, et aega üldse ei eksisteeri, küll aga tõestab see teooriat, et aeg on seotud pigem ruumiga, kui et eksisteerib midagi “absoluutse aja” taolist.
On teadlasi, kes väidavad, et universum on “ajatu”. See, kuidas inimesed aga aega tajuvad, see ongi see tajumise küsimus.
Ehk see ongi Lanza väite aluseks, et aeg ja ruum on üksnes meie mõttemaailma tööriistad, mitte ümberlükkamatud faktid. Aga täpselt ei tea - pole tunginud kvantfüüsika saladustesse. Smile
Vasta
Teeme hääletuse, kes on kõige loogilisem ja kõige parema mõtlemisega ja siis otsustame, mis on tõde?
Keegi tegi foorumis kunagi toreda mängu, kus võitis see, kes kõige paremini arvas ära, mida enamus arvab. Päris tore oli.
-----------
(03-11-2014, 21:37 )kage Kirjutas:
(02-11-2014, 15:56 )Thorondor Kirjutas: Surnutega ju suheldakse. Seda on kindlasti ka dokumenteeritud.
Kas dokumenteerimine tõestab üheselt ära, et surnu hing andis vastuse ja küsimust, kas see oli ikka surnu hing, ei tohi enam küsida? Võrdluseks tooks e-poe klienditeenindajaga suhtluse ja arvamise, et seal taga on inimene kuigi tegelikult on seal AI. Aga ära küsi vaid usu, et on inimene.
See on tõesti põnev teema, et kellega siis tegelikult meediumid suhtlevad. Võib-olla mingi muu olend või asi kaaperdanud surmajärgselt inimese teadvuse ja presenteerib ennast temana. Vähemalt mõned hindavad, et see väikeste laste nö eelmise elu mälestused ka lihtsalt mingi ühendus võõra teadvuse või vastava infoga kuskilt teadvuste infoväljast. Eks seda raske uurida, aga esialgu on küllalt põnev seegi, et üldse kellelgi on sellised mälestused või meediumid tõesti kellegagi suhtlevad.
Tsitaat:Samas olen üsna kindel, et peaaegu iga vastava teemaga tõsisemalt tegeleva teadlase, uurija ja pühendunud huvilise kohta on kuskilt pseudoskeptikute poolt kirjutatu artikkel või jutuke, miks need ei ole adekvaatsed inimesed ja sama nende uuringute kohta.
Sa välistad täiesti teiste samasuguste teadlaste ja huvilise kriitilised kirjutised uurimuste puudulikkuse kohta. St kas sa tahad ühe või paari inimese uurimuse juurde jääda ja neid uskuma hakata, teema lõpetada ning edasised küsimused välistada kuna see paistab sobivat ja sulle piisab sellest infost?
[/quote]Ei, kahjuks sul minule sellist pahet omistada ei õnnestu, aga ma usun et selliseid on olemas ja sama palju kui neid, kes esimese pseudoskeptikute kirjutatud kriitika ajel igale teemale kriipsu peale tõmbavad ning lähema uurimise välistavad.

Vasta
Mina lugesin ja usun veel et elu peale surma läheb veel paremaks, kõik mis on hea maa peal läheb peale surma veel paremaks kõik söömine, ma arvan et siis kui tahad süüa siis sööd või samuti jood, siis üleüldiselt , ma ei tea ma olen kindalst seal juba olnud nendes maailmades eelmistes eludes aga lihtsalt selles elus ei mäleta ega tea sellest midagi. Elu minu arust peab ikka täiega käima peale surma, ja vist nii ongi. Oijah seal on kõike lõpmatuseni kindlasti ja uusi luuakse kogu aeg juurde. Põhiasi on see et ei ole valu, kannatusi ja surma, haigusi. Ja kindlasti jääd ka nooreks meheks või nooreks naiseks, ja ma ütlen kui ausalt arvata siis füüsiline vorm on ka ikka ma arvan veits ikka lihastes ja sportlik, kuigi seal ei pea sporti kindlasti tegema sellel ei ole lihtsalt mõtet.Ma arvan et umbes on niimoodi. Kindalsti on seal ka kõrgeltarenenud tehnoloogia või ma ei tea ma arvan. Võib niiöelda umbes et peale surma on võlumaailm ja fantaasiamaailm, rohkem ei oska midagi tahta.
Vasta
Kas me mitte ei mäleta oma eelmisi elusid sellest,et meie geenid mäletavad seda.Kurat selles filmis mille nimi oli The day the earth stood still tulnukas ka ütles et miski ei sure päriselt.Universum ei raiska midagi ja kõik läheb taaskasutusse.Meie enda geenid salvestavad ja mäletavad seda varasemalt oldut aga me sünnime üha uuesti ja paremana.Nii see looduses ju toimib kõik?.
Vasta
(30-12-2015, 18:54 )Black Goat Kirjutas: Kas me mitte ei mäleta oma eelmisi elusid sellest,et meie geenid mäletavad seda.Kurat selles filmis mille nimi oli The day the earth stood still tulnukas ka ütles et miski ei sure päriselt.Universum ei raiska midagi ja kõik läheb taaskasutusse.Meie enda geenid salvestavad ja mäletavad seda varasemalt oldut aga me sünnime üha uuesti ja paremana.Nii see looduses ju toimib kõik?.
Ulmefilmidest võib noppida välja kõiksugu asju Laugh
https://youtu.be/kILh-6nYqHw?t=1m40s
Vasta
(30-12-2015, 18:54 )Black Goat Kirjutas: Kas me mitte ei mäleta oma eelmisi elusid sellest,et meie geenid mäletavad seda.
Mina näiteks ei mäleta eelmisi, tõsi ma olen hiljem käinud vaatamas, aga sest ei ole kasu, ainus mis maksab on teatava teadmiseni minek/ saamine. Ja minul on momendid eludevahelisest ajast, võtsin ellu kaasa teatava tehnika/käitumise, mis aitab mitte unustada mingi välise tegelase unustama sundiva tegevuse vastu. Esimest korda kasutasin seda veel siis, kui ei osanud kõnelda... Sealpool olnu vastu "käitumine" ei aidanud, kuigi jäi nii mitmeidki erinevaid kaadreid ( viga programmi siiski tekkis), mõnest jupist ei saa siiani aru.
Vasta
(02-11-2014, 10:45 )Minaelan Kirjutas: Suremise protsess, kui midagi müstilist ja energeetilist, toimub harmooniliselt ning ilusalt. Surma käigus tõmbuvad peened energiad kehast välja energeetilisse pinnasesse. Need samad energeetilised süsteemid hakkavad ümber jaotuma ning koonduvad siis kõik psühhoenergeetiliseks tuumaks.

Selle tuuma esmane eesmärk on sisaldada ja suunata hinge ning kehastada ja kujundada inimese eelmiste ning praeguste elude karmamustreid ja piiranguid. Põhimõtteliselt jätavad hinge põhivõimed jälje füüsilisse kehasse ning juurduvad sellesse ning elu lõppedes eemalduvad.

Surma ajal hakkab meel kaotama oma sidusust ning ainult teadvuse rafineeritud osad tuuakse vaimu, mis lahkub kehast suremise ajal. Sedasama protsessi kirjeldatakse Hiina ja Tiibeti filosoofia kohaselt kui viie suure elemendi eraldumist kehast.

http://alkeemia.delfi.ee/mystika/sumjate...d=69702013

„Surma ei ole. Elu läheb edasi,“ väitis ka Friedrich Jürgenson, Eesti juurtega maailmakodanik, kes oma elu viimased 30 aastat peilis mikrofoni ja magnetofoni abil teateid teispoolsusest. Ta uskus, et on leidnud otsekanali suhtluseks siit ilmast lahkunutega.
„Surm on raske ja vältimatu miski, mis meie kõigi kohal ripub. Kõik peavad surema. Kui aga nüüd on teada, et surm on ainult üleminek, teadvus elab edasi – millises vormis, seda me ei tea – aga inimesed ja isiksused jäävad samaks… See muudab elu tohutult, meil ei ole seda jubedat ja rasket surmahirmu. Me võime spontaansemalt, rõõmsamalt ja õnnelikumalt elada, teades, et see ei ole meie viimane elu,“ lausus Jürgenson.

http://ekspress.delfi.ee/elu/tervisi-tei...d=72627543

Vasta
Viina võtnud venelane kukkus kokku, tunnistati surnuks, ärkas morgis üles ja läks edasi jooma

Kui kogu hinge ja ihuga pühenduda oma lemmik tegevusele, siis ei ole takistuseks isegi mitte surnukuur.
Tsitaat:Venemaa Kaug-Ida elanik kukkus pärast pikka joomingut sõpradega surnult kokku. Mehed kutsusid kiirabi, aga kohale saabunud arstid ei saanud enam midagi teha ja langenud seltsimees viidi surnukuuri.

Uudisteportaal Primorje24 teatab viitega ajalehele Hassanskije Vesti, et ringkäiku teinud surnukuuri töötaja pidi ise surnuks ehmatama, kui kuulis külmkambrist, kus hoitakse laipu, seestpoolt koputamist.

Hirmuga jooksis naine kiirabi kutsuma ja rääkis juhtunust arstidele. Viimased muidugi ei uskunud ja tegid sõrmedega meelekohal keeramisliigutusi, kuid igaks juhuks kutsuti välja politsei. Kui patrull kohale saabus, paiskusid külmkambri uksed lahti ning sealt astus kauaoodatud valguse kätte hiljuti surnud napsumees.

„Sel ööl oli kohalik surnukuur lõhkemiseni täis, surnukehad ei lebanud mitte ainult riiulitel, vaid ka külmkambri põrandal, kuhu paigutati ka meie „langenud“ kangelane. Mingil hetkel tuli mees meelemärkusele, saamata ise aru, kus. Oli väga pime ja külm. Pluss, aju muutis uduseks alkohol. Pimedas kobades leidis ta mingid absoluutselt külmad jäsemed ja viskus hirmuga vastu ust. Aga see oli lukus. Siis hakkas mees kogu jõust uksele trummeldama,“ rääkis kriminaaljälituse operatiivvolinik Aleksei Stojev Hassanskije Vestile.

Ellu ärganud lahkunu soojendati üles, kuulati üle ja lasti koju. Pikemalt mõtlemata naasis ta aga oma sõprade juurde – seal peeti langenu mälestuseks peiesid. Esimesena ukse avanud sõber ja joomakaaslane langes üles tõusnud laipa nähes minestusse. Hiljem läksid peied sujuvalt üle loo peategelase uuestisünni tähistamiseks.
Vasta
Eile, 14.08 jooksis National geographicu kanalil huvitav dok.film "Surnuist tõusnud".
Seda saaks mõnel tingimusel ka järgi vaadata.
Seal räägiti võrdlemisi tõepäraselt surmaeelseid inimeste kogemusi ja mis seda tõenäoliselt põhjustab. Autor oli neoroloog, kes endaga samuti katseid lasi teha.
Tahaks loota, et see film objektiivselt tehtud oli.
Vasta
(31-12-2015, 11:33 )Minaelan Kirjutas: 1) meie vaimne olemus (hing/kõrgem mina...) kehastub pidevalt uutesse kehadesse ja loob mingit laadi sünergia olemasoleva kehaga. See on iga kord midagi uut. Kunagi arvasin, et peab kõigest hingest püüdma olla täiuslik...aga nüüd saan aru, et see on lihtsalt võimatu ja seda ei nõutagi, sest meie geenid, kasvutingimused, haridus jms on loonud just sellised tingimused, et saame kogeda ja õppida oma erinevatest kogemustest/vigadest/ebaõnnestumistest jne.
See tõesti annab kindluse, nagu Jürgenson ütles - "Me võime spontaansemalt, rõõmsamalt ja õnnelikumalt elada, teades, et see ei ole meie viimane elu..."
Aga me ei tea, milline on maailm selleks ajaks, kui uuesti sünnime. Ja me ei tea kas üldse tagasi Maale sünnime.
Lisaks veel, et südamekirurg dr. Maurice Rawlings on kirjutanud mitmeid raamatuid surma kogemusest ning näitab seda oma enda patsientide praktikast, et mitte kõik ei lähe valguse poole pärast surma. Kuhu lähevad need, kes ei lähe valguse poole?


Vasta
(17-08-2016, 11:01 )Nofretete Kirjutas: Aga me ei tea, milline on maailm selleks ajaks, kui uuesti sünnime. Ja me ei tea kas üldse tagasi Maale sünnime.
Lisaks veel, et südamekirurg dr. Maurice Rawlings on kirjutanud mitmeid raamatuid surma kogemusest ning näitab seda oma enda patsientide praktikast, et mitte kõik ei lähe valguse poole pärast surma. Kuhu lähevad need, kes ei lähe valguse poole?
Ühe teooria järgi on nii, et valguse poole ei tohigi minna, sest see on nagu elektriline sääsepüüdja. Algul tunned suurt armastust ja tõmmet ning kui kohale jõuad, siis saad litaka kätte, mälu kustutatakse ning saadetakse maapeale tagasi.
[Pilt: rwnk1t.jpg]
Vasta
Kas isiksus põhineb mälestustel iseenda mõjust ümbritsevale ja teiste mõjust iseendale?
Vasta
(17-08-2016, 14:25 )levis Kirjutas: Ühe teooria järgi on nii, et valguse poole ei tohigi minna, sest see on nagu elektriline sääsepüüdja. Algul tunned suurt armastust ja tõmmet ning kui kohale jõuad, siis saad litaka kätte, mälu kustutatakse ning saadetakse maapeale tagasi.
[Pilt: rwnk1t.jpg]
Saadetaksegi! Ja mälu kustutatakse ka. Ja taas hakkame imikuna otsast peale... Ja see on tore ju! Oleks see meie kaunis Maa selleks ajaks ainult veel alles! Smile

Vasta
(18-08-2016, 09:08 )Nofretete Kirjutas:
(17-08-2016, 14:25 )levis Kirjutas: Ühe teooria järgi on nii, et valguse poole ei tohigi minna, sest see on nagu elektriline sääsepüüdja. Algul tunned suurt armastust ja tõmmet ning kui kohale jõuad, siis saad litaka kätte, mälu kustutatakse ning saadetakse maapeale tagasi.
[Pilt: rwnk1t.jpg]
Saadetaksegi! Ja mälu kustutatakse ka. Ja taas hakkame imikuna otsast peale... Ja see on tore ju! Oleks see meie kaunis Maa selleks ajaks ainult veel alles! Smile
See on sul küll, näpust välja imetud teave.
Tegelikult kustutad sina ise SINA ISE kogu halva informatsiooni, oma patud kustutatakse ära, kohe peale surma. Ühe patu kustutuseks kulub, kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on patu suurus. Kõike seda teed SINA ISE. Põrgusse sattudes jälgib Kurat et sa ei viiliks ja kustutaksid oma patud ise ära.
Kõik ülejäänud informatsioon salvestatakse sinu dubleeritud mälusse. Arvan et põrgus on sinu eelnenud elude patud juba kirjas.
Midagi ei lähe kaduma.


Vasta
Njha kristlik egregor töös koos oma põrgu ja paradiisiga vahest te seal jha ise retsite ennast suurest kristuse armust. Muide kustutatud ehedad teadmised/õptud oskused ( muusik, kunstnik, matemaatik jne)need oskused ei ole misski patt või mida siin arenemiseks peetakse, kui isegi väidetavalt enese valitud arenguprogamm kustutatakse?..Ja ei kustuta seal midagi ise. On siin kellelgi teist meeles, kuida kustutamine käis, et räägite siin mingist ise enese kustutamisest, ausalt pthui!
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 186 103,682 29-05-2021, 16:56
Viimane postitus: akkillus
  Surmajärgne elu ja sellesse uskumise mõju käitumisele wordpower 30 11,442 21-01-2021, 17:29
Viimane postitus: Q11
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,570 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad
  Elu mõte z3r0 c001 192 107,422 07-11-2020, 09:43
Viimane postitus: kalldunn
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 74,633 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 56 46,862 10-04-2019, 11:19
Viimane postitus: Ewa
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,598 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,233 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,826 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 10,474 14-05-2014, 18:17
Viimane postitus: Minaelan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat