•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elu peale surma.
(18-08-2016, 16:10 )kalldunn Kirjutas:
(18-08-2016, 09:08 )Nofretete Kirjutas:
(17-08-2016, 14:25 )levis Kirjutas: Ühe teooria järgi on nii, et valguse poole ei tohigi minna, sest see on nagu elektriline sääsepüüdja. Algul tunned suurt armastust ja tõmmet ning kui kohale jõuad, siis saad litaka kätte, mälu kustutatakse ning saadetakse maapeale tagasi.
[Pilt: rwnk1t.jpg]
Saadetaksegi! Ja mälu kustutatakse ka. Ja taas hakkame imikuna otsast peale... Ja see on tore ju! Oleks see meie kaunis Maa selleks ajaks ainult veel alles! Smile
See on sul küll, näpust välja imetud teave.
Tegelikult kustutad sina ise SINA ISE kogu halva informatsiooni, oma patud kustutatakse ära, kohe peale surma. Ühe patu kustutuseks kulub, kaks korda rohkem headuse jõudu, kui on patu suurus. Kõike seda teed SINA ISE. Põrgusse sattudes jälgib Kurat et sa ei viiliks ja kustutaksid oma patud ise ära.
Kõik ülejäänud informatsioon salvestatakse sinu dubleeritud mälusse. Arvan et põrgus on sinu eelnenud elude patud juba kirjas.
Midagi ei lähe kaduma.
Teooria see tõesti ei ole, aga infoallikas on mul teada, selleks on "ALIEN INTERVIEW by Matilda O'Donnell MacElroy", avaldanud Lawrence R. Spencer.
http://ovnis-usa.com/DIVERS/AlienInterview.pdf
https://www.youtube.com/watch?v=4nMLWcbDXuU
Väga vahva ja põnev kuulamine oli, paraku näib, et sul on õigus ja see kõik on näpust imetud Smile. Sest Lawrence R. Spencer on saientoloog ja kirjatüki nii mõnedki terminid ja väljendid on laenatud L. Ron Hubbard'ilt endalt.
Samas nii ilus on uskuda kõiksugu ulmet.
[Pilt: 2afx6ac.png]
Vasta
Kui inimene sureb, siis eneseteadlikkus kustub. Teadvus jääb alles. Näiteks õpetavad veedad, et me ei tohi jääda pimedusse, vaid peame minema valguse maailma, vaimsesse maailma.
Meie dharma, ehk algolemuslik positsioon on see, et me oleme Kõrgeima lahutamatu osa, ja see ongi põhjuseks, miks me peame oma teadvuse suunama Kõrgeimale. Kes ei suuna, see sünnibki uuesti Maale.
Lihtsalt üks arvamus.
Vasta

Minu meelest pärast surma, eneseteadlikkus ei kustu, vaid hoopis laieneb. (See on loomuliku surma puhul. Vägivaldse surma puhul on hoopis teistsugune supp, suppipotis). Kuna siis on võimalik kasutada oma dubleeritud mälu. Ning aru saada universumi mälust.
Maale sünnime me kõik seni, kuni oleme jõudnud oma hinge täiuseni. Minu andmetel jõudis hinge täiuseni viimasena Sai Baba. Tema ei sünni enam siia ilma. Kuigi ta ise rääkis, et sünnib.

Vasta
(19-08-2016, 09:10 )Nofretete Kirjutas: Kui inimene sureb, siis eneseteadlikkus kustub. Teadvus jääb alles.

Kuidas seda mõista? Teadvus jääb alles, aga see teadvus ei ole enam eneseteadlik. Mis mõttes ta siis teadvus on?

(19-08-2016, 10:17 )kalldunn Kirjutas: Minu andmetel jõudis hinge täiuseni viimasena Sai Baba.

Huvitav. Kas siis hinge täiuse juurde kuuluvad ka odavad mustkunstitrikid, millega inimesi lollitada?

Vasta
(19-08-2016, 14:22 )Nielander Kirjutas:
(19-08-2016, 09:10 )Nofretete Kirjutas: Kui inimene sureb, siis eneseteadlikkus kustub. Teadvus jääb alles.

Kuidas seda mõista? Teadvus jääb alles, aga see teadvus ei ole enam eneseteadlik. Mis mõttes ta siis teadvus on?

Meie aju tekitab ja mõjutab meie mõtteid, kuid meie aju ei ole suuteline tekitama teadvust. Mõtted ja teadvus ei ole üks ja seesama; oleme sama mis on meie meel, meie mina-taju mahuti.


Vasta
Asi kisub terminoloogiliselt hirmus keeruliseks. Kogu selle teadvuse ja mina-teadlikuse vahekorra võtab hästi kokku neuroloog ja filosoof Sam Harris, kes samas hüpoteesi teadvuse säilumisest pärast füüsilise aju surma ei toeta:

Vasta
(19-08-2016, 15:30 )Nofretete Kirjutas:
(19-08-2016, 14:22 )Nielander Kirjutas:
(19-08-2016, 09:10 )Nofretete Kirjutas: Kui inimene sureb, siis eneseteadlikkus kustub. Teadvus jääb alles.

Kuidas seda mõista? Teadvus jääb alles, aga see teadvus ei ole enam eneseteadlik. Mis mõttes ta siis teadvus on?

Meie aju tekitab ja mõjutab meie mõtteid, kuid meie aju ei ole suuteline tekitama teadvust. Mõtted ja teadvus ei ole üks ja seesama; oleme sama mis on meie meel, meie mina-taju mahuti.

No mina ei tea mis tuu eneseteadvus ja puhas teadvus Nofretete jaoks on...aga mu jaoks on puhas teadvus (ei ole eneseteadlik/puudub minateadvus) teadmiste kogum, koos koheste võimalustega lülituda kuhu ignes andmepanka ja saada infot ja kui alles jääb see, siis ...lihtsalt üks kiretu andmete kirje üleüldises andmebaasis. Eneseteadvus on mu jaoks minateadvus.
Vasta
Peale surma kustub hingega (olemiga) seotud teadvus, mis asub tunde-emotsiooni (kama-rupa) ja mentaal-põhjuslikul (manas) tasandil - ehk kustub kõik see, mis pole ületanud põhjuslikust.

Peale surma jääb alles vaimuga (tervikolemusega) seotud teadvus, mis asub loojalikus (buddhi) ja tervikolemuslikus (atma) tasandis - ehk alles jääb kõik see, millest ollakse põhjuslikult-olemuslikult aru saadud (kuid tänase päeva koolid & õpetused küündivad reeglina vaid mentaalsele tasandile, ehk kõik kutsekoolides-ülikoolides pähe tuubitud mentaal-teadmiste kogum kustub peale surma - samas kunagi eksisteerinud "iidse tarkuse koolid" jagasid õpetusi põhjuslikul-loojalikul tasandil, ning taolised õpetused säilisid elude üleselt).

---------

Näide Viikingite kuldverelise Thori kehastuste ahela põhjal: tema tuntumateks kehastusteks on olnud näiteks:
a) Charlemagne (Karl Suur) 742-814
b) Tsingis Khaan 1162-1227

Nende elude ülene vaimus-tervikolemuses asuv ühisosa seisneb selles, et nad suudavad suuri rahvamasse enda nägemuste järgi liikuma panna, st nad olid tuntud väepealikud-sõdalased, kes lõid suuri impeeriumeid - kuid kuldvereliste loodu kipub reeglina lagunema-riknema, kuna taoline kaose-ressursi põhine kogum ei sisalda ratsionaalsust-korda: nii lagunesid ka nende loodud impeeriumid peale nende surma.

---------

Ühesõnaga teadvuse säilimise kontekstis on tähtis "põhjuslikuse piir", millest jämedama poole jääb surelik hing-olem (nö "väike mina", ehk kehastuse põhine personaalsus), ning peenema poole jääb igavikuline vaim-tervikolemus (nö "suur mina", ehk elude ülene isiksus) - üks kustub, teine säilib, nii lihtne see ongi.
Vasta
(19-08-2016, 22:31 )lahendused Kirjutas: Näide Viikingite kuldverelise Thori kehastuste ahela põhjal: tema tuntumateks kehastusteks on olnud näiteks:
a) Charlemagne (Karl Suur) 742-814
b) Tsingis Khaan 1162-1227

Nende elude ülene vaimus-tervikolemuses asuv ühisosa seisneb selles, et nad suudavad suuri rahvamasse enda nägemuste järgi liikuma panna, st nad olid tuntud väepealikud-sõdalased, kes lõid suuri impeeriumeid - kuid kuldvereliste loodu kipub reeglina lagunema-riknema, kuna taoline kaose-ressursi põhine kogum ei sisalda ratsionaalsust-korda: nii lagunesid ka nende loodud impeeriumid peale nende surma.

---------

Ühesõnaga teadvuse säilimise kontekstis on tähtis "põhjuslikuse piir", millest jämedama poole jääb surelik hing-olem (nö "väike mina", ehk kehastuse põhine personaalsus), ning peenema poole jääb igavikuline vaim-tervikolemus (nö "suur mina", ehk elude ülene isiksus) - üks kustub, teine säilib, nii lihtne see ongi.

Väga ilus ja see suurde minasse jõudmine ja allesjäämine peaks kehtima ja millalgi Tsingis Khaan ajal ka ehk kehtis rohkem kui praegu( muide vea tekkes on oma jagu s**d ka neil kuldverelistel ja mitte väike osa), momendil on nii, et see surematu hing legotatakse lahti osadeks ja alles jääb ainult surmatu kuid arengust/õpitust tühi hingetuum/jumalik-säde. Ja eksperiment käib elude vahel, topitakse teiste osad juurde ja omad võetakse ja vaadatakse, kuidas toime tuled eludes, nii legotatakse kordades. Võimalus oleks ehk see jumalik säde (hingetuum), mida ei saa lahti võtta (jmille ümber käib hingeosadega legotamine/õpitu lahti sahkerdamine ), ühesõnaga säde/hingetuum suuremaks paisutada, see peaks kuidagi olema seaotud inimese sisemise tuumareaktori käivitamisega ja kõik omadused läheksid sinna alla, jääks ära võimalus vägevatel eludevahel mõistusliku olendiga biljrdit mängida.
Vasta
Sellest, et peale surma ei tasu ahvatleva valguse poole liikuda, rääkis ka inglise vandenõuteoreetik Max Spiers.
Video, kus ta räägib, et meelitav valgus on tegelikult lõks:
https://youtu.be/S5TSm2mWlbo?t=47m55s
Viimati oli ta visiidil Poolas, kus pidi andma loengu vandenõuteooriate ja UFO-de teemal. Paraku müstilistel asjaoludel ta suri, võimalik, et mürgitati.
Sellest, et tema elu on ohus, rääkis ta pidevalt.
Vanust oli tal kõigest 39 ning maha jäid kaks last.
Dailymail - Max Spiers
Projectcamelotportal - Max Spiers
[Pilt: 2vmuhc2.jpg]
Vasta
Et siis selline jutt.
https://www.nelli.ee/inimene-on-voimelin...uvat-hinge
Vasta
Elu peale surma? Mille või kelle surma? Hing ehk meie tegelik ollus ei sure kunagi. Inimkeha on vaid ajutises kasutuses ehk taaskasutuses.
Vasta
(27-04-2017, 16:54 )Marimu Kirjutas: Elu peale surma? Mille või kelle surma? Hing ehk meie tegelik ollus ei sure kunagi. Inimkeha on vaid ajutises kasutuses ehk taaskasutuses.

Sellest olid teadlikud juba iidsed egiptlased.
Nad pühendusid 3000 aasta vältel surma küsimuse lahendamisele ning sellele, kuidas valmistuda ette surmajärgseks eluks. Egiptlased väljendasid oma seisukohti kõrge kunsti abil, mis andis selgelt edasi, et meie hing jääb pärast surma ellu ning me oleme vastutavad kõikide tegude eest, mida me sooritanud oleme.
Seega peaksime võtma seda erilist võimalust sündida inimese kehas väga tõsiselt. Uurides surma küsimust, ei kasutanud egiptlased lihtsalt enda kujutlusvõimet, vaid nad hindasid kõrgelt unenägusid ning kasutasid nägemusi tekitavaid taimi. Egiptuse mütoloogiast pärit “elupuu” on hiljuti identifitseeritud taimena, mis sisaldab suurtes kogustes DMT-d.

Graham Hancocki kõne.
http://www.telegram.ee/vaimsus/ted-graha...teadvusele
Vasta
(22-09-2013, 12:19 )theodor Kirjutas: Dalai-laama on üks huvitamaid inimesi minu meelest maailmas, olen vaadanud tema antud intervjuusid ja ma pole näinud ühtegi teist sellist inimest, nagu jõuluvana, alati rõõmus ja miskit veel, mida ma ei oska kirjeldada.

See rõõmsameelne inimene - Tema Pühadus XIV dalai-laama andis Riias 22.–24. septembril 2017 taas kord haruldasi õpetusi, sedakorda lausa kahel teemal.

1) Legendaarse India kloosterülikooli Nalanda budistliku õpetlase Acharya Kamalaśīla (740–795) teksti Bhāvanākrama 2 osa (The Stages of Meditation) põhjal

2) 11. sajandil India Pāla keisririigis elanud budistliku õpetaja Atīša Dīpaṃkara Śrījñāna tekstist Bodhipathapradīpa (Virgumistee lamp) tuletatud LamRim’i lühema vormi LamRim Dudon: Lühikene lamrim (Stages of the Path) põhjal.




Vasta
Need 11 märki näitavad, et su lahkunud lähedane üritab sinuga teispoolsusest ühendust võtta

Hinged kontakteeruvad elavate inimestega mitmel erineval põhjusel. Ja kuigi kalli inimese kaotus on raske, siis tea, et ta võib olla küll füüsiliselt läinud, aga aeg-ajalt endast siiski märku anda.
Siin on ära toodud mõned märgid, et ta on jätkuvalt sinuga:

http://naistekas.delfi.ee/horoskoop/sala...dust-votta?
Vasta
Vastus hiljem kustutatud küsimusele, mis saab pärast surma.

Teooriaid on mitmeid, kuid Stanislav Grof, kes seda teemat palju uurinud on, ütleb et surres lahustub üksikhing Ülihinges.

https://et.wikipedia.org/wiki/Stanislav_Grof

Tema raamatuid on ka eesti keeles ilmunud, näiteks
"Viimne teekond. Teadvus ja surma müsteerium. (2010).
Vasta
Tere!
Lugesin samuti seda kustutatud küsimust ja otsustasin siia konto teha. Kuidas see kõlaski, mis saab pärast surma, et mitte terased vanainimesed teaksid kuhu lähevad?
Surevatest vanainimestest on mul jäänud tunne, et nad teavad niigi aga see teadmine tuleb nii viimasel hetkel et ega nad seda teistega jaga. Aga mind huvitab ka inimeste enda kogemus ja arvamus. Teooriaid on liiga palju ja need ju rohkem müügiks. Muidugi Castaneda tundub huvitav, lagunemine algosadeks. Selline tunne on omalgi teinekord, kui...

Lp. Nofretete! Ma ütlen ausalt, et ei hakka seda Gorfi lugema. On põhjuseid nagu info üleküllus. Kuna Sina teda oled lugenud siis ma küsin ainult selle huvi pakkuva väljendi kohta Sinult, et seleta natike täpsemalt mis see ülihing on?

Kahju et kustutati siit see siiras küsimus ja ei saa enam näha seda mis nii inimlikult kõnetas. Väga palju järgitakse pimesi võõraid teooriaid ja inimesed pole enam ise, on muutunud kurjaks, peavad ennast teistest paremaks ja kasutavad sõja pidamiseks võõrast tõde ja vägivalda. Need kaks põhjust, enesetähtsus ja eneseteadvuse puudumine ei lase inimesel endal tajuda tõde ja tajuda seda suuremat pilti kus on näha ka see mis pärast surma või mis oli enne sündi. Aga ka elavale inimesele on tähtis seesmine teadmine sellest suuremast pildist.
Vasta
Misasi see hing on mis lahustub pole veel mitte keegi suutnud lahti seletada, aga lahustumine tõi Castaneda Kotka meelde - see võttis vist ka kõik inimese kogemused jne ehk siis vist hinge endale (hing lahustus Kotkas või Kotkas sõi hinge ära).
Vasta
(24-09-2018, 16:23 )Fenkol Kirjutas: ---seleta natike täpsemalt mis see ülihing on?

See termin on tal india filosoofiast ilmselt võetud. Seal öeldakse, et "ülihing on kõikide meelte algne läte, ometigi on Ta Ise ilma meelteta. Samuti on Ta vaba kiindumustest, ehkki Ta on kõikide elusolendite alalhoidja."



Vasta
(24-09-2018, 16:33 )kage Kirjutas: Misasi see hing on mis lahustub pole veel mitte keegi suutnud lahti seletada, aga lahustumine tõi Castaneda Kotka meelde - see võttis vist ka kõik inimese kogemused jne ehk siis vist hinge endale (hing lahustus Kotkas või Kotkas sõi hinge ära).

Jah. Hinge on raske seletada. Minu jaoks see Kotkas on kujund. Nagu puhastustuli on kristluse kujund. Maise elu kogemused ehk pole siis enam olulised. Või neelatakse alla need kogemused, mis on ebaolulised. Maised emotsioonid ja muu säärane ajalik.
Vasta
(24-09-2018, 16:54 )Fenkol Kirjutas: Jah. Hinge on raske seletada. Minu jaoks see Kotkas on kujund. Nagu puhastustuli on kristluse kujund. Maise elu kogemused ehk pole siis enam olulised. Või neelatakse alla need kogemused, mis on ebaolulised. Maised emotsioonid ja muu säärane ajalik.

Kotkas tahab mälestusi, elulugu. Seepärast sõdalased kustutavad eluloo. Selleks on teatavad harjutused, kus tuuakse tagasi kogu energia, mis on jäetud mäelstustesse. Taolisena Kotkale lähenedes ei tunne Kotkas su vastu huvi.


Vasta
(24-09-2018, 17:03 )Temimoor Kirjutas:
(24-09-2018, 16:54 )Fenkol Kirjutas: Jah. Hinge on raske seletada. Minu jaoks see Kotkas on kujund. Nagu puhastustuli on kristluse kujund. Maise elu kogemused ehk pole siis enam olulised. Või neelatakse alla need kogemused, mis on ebaolulised. Maised emotsioonid ja muu säärane ajalik.

Kotkas tahab mälestusi, elulugu. Seepärast sõdalased kustutavad eluloo. Selleks on teatavad harjutused, kus tuuakse tagasi kogu energia, mis on jäetud mäelstustesse. Taolisena Kotkale lähenedes ei tunne Kotkas su vastu huvi.

Ma ei tea, kas näen nüüd väga teistmoodi seda aga minu nägemist mööda Kotkas kui kujund ei taha midagi. Kuid jah see võib inimese jaoks piltlikult nii olla. Mälestustes kinni ja eriti kui see kahetsust põhjustab, juhtub see mille eest vana Tuglas hoiatas et surivoodil hakkab piinavalt valus läbi elatud aastate pärast. Siis on ehk tunne nagu kotkas nokiks su hinge.

Aga see kõik jääb siiapoole joont. Ehk saab tõesti tervemana üle minna kui selle kotkaga jahmerdama ei pea.
Vasta
(24-09-2018, 16:33 )kage Kirjutas: Misasi see hing on mis lahustub pole veel mitte keegi suutnud lahti seletada, aga lahustumine tõi Castaneda Kotka meelde - see võttis vist ka kõik inimese kogemused jne ehk siis vist hinge endale (hing lahustus Kotkas või Kotkas sõi hinge ära).
2014 a. ilmutas kirjastus Ersen e. k. Eva Nilsoni tõlkes Mark Rich-i raamatu "Energeetiline anatoomia. Illustreeritud juhend inimese energiasüsteemi mõistmiseks ja kasutamiseks". (Energetic Anatomy: An Illustrated Guide to Understanding and Using the Human Energy System.)
Selles kirjeldab energiate nägemisega algust teinud autor inimese energiasüsteeme ja nende kasutamist. Ka tema näeb Kotkast. Ta kirjutab: Selgeltnägijad ja tervendajad on läbi ajaloo "näinud" taevas hiigelsuurt kotkast...Kotkas on äärmiselt huvitav fenomen. See on ka väga tähtis. Ta ilmub hiigelsuure kotkana, kes seisab tiivad laiali ning vaatab otse alla maailma peale. Ta kirjeldab kotkas edasi nii: See oli üsna suur, tumedat värvi ja näis olevat ühest tiivaotsast teiseni mõõdetuna vähemalt miililaiune. Raamatu autori sõber olevat talle öelnud, et: kotkas on värav elu ja surma vahel. Kui inimesed surevad käivad nende hinged elu teisele poole minnes kotka noka vahelt läbi.
Veel jätkab ta teemat kirjeldades seda kuidas kotka noka vahel langeb energiakogumeid inimestele. Lõpus mainib ta, et peab seda fenomeni veel uurima, et mõista millega tegelikult tegu.
Vasta
Praegu loen Allan Kardec'i "Vaimude raamatut" ja oma üllatuseks leian sealt üsna sarnase surmajärgse elu kirjelduse Michael Newtoni raamatutest loetuga. Kardec ilmutas oma raamatu aastal 1857, inglises tasuta PDFi kujul täitsa olemas: http://www.allankardec.com/Allan_Kardec/...esp_us.pdf

Väga sarnane on ka maapealsete hingede arengu tasemete teooria, see, et hinged läbi elude arenevad; hingeperekonnad, teejuhid arenenumate hingede näol. Pärast surma toimub kohtumine teejuhiga, sattumine oma suguste hingede keskele. Põhiline erinevus on kõigevägevama jumala kuju olemasolu Kardeci'le infot andnud vaimuse jutus. Ja seda jumalakuju on korduvalt rõhutatud. Newtoni "informandid" enam seda ei rõhuta, vaid panevad rõhu surmajärgse elu kirjeldusele, mis on üsna (ja kahtlaselt wink ) maise elu sarnanae. Tõeväärtuse jätan mina isiklikult enda jaoks lahtiseks.

Igatahes soovitus inimesele, kes suurt midagi mitte mingitest vaimsetest õpetustest ei tea, ja/või pelgab surma, siis Michael Newtoni raamatud annavad ainet edasimõtlemiseks ja lohutavad ka.


Sellest mis on reinkarneeruv hing, on olemas ka järgmine kirjeldus: oletame, et sinu õpetaja õpetab sulle ühe luuletuse, vb on ta selle ise luuletanud, vb õppinud ise, ja vb ka veidi muutnud-täiendanud, ning sina õpid selle pähe niihästi-halvast kui suudad. Sinule on sellega tulnud midagi üle sinu õpetajalt ja see on nüüd sinus. Eks sa kaalu ja püüa seda! See hinge kirjeldus on budistlikku algupära.
Tänapäeval öeldaks, et hing on informatsioon.
Vasta
(24-09-2018, 16:54 )Fenkol Kirjutas: Maise elu kogemused ehk pole siis enam olulised. Või neelatakse alla need kogemused, mis on ebaolulised. Maised emotsioonid ja muu säärane ajalik.
On sedavõrd olulised, et peab mõistma kogemust. Aga kuna midagi niikuinii enam muuta ei saa, siis vist peabki sellest nö lahti laskma ja vaatama, mis siis edasi. Ja kas on üldse edasi või tagasi. Võibolla ongi kõik. Teeb keha viimase sisse- ja väljahingamise ning ongi kõik. Punkt. Sel juhul ei pea isegi mitte midagi mõistma. Oli üks reis, oli üks sündmusterohke reis punktist A punkti B.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 186 104,183 29-05-2021, 16:56
Viimane postitus: akkillus
  Surmajärgne elu ja sellesse uskumise mõju käitumisele wordpower 30 11,580 21-01-2021, 17:29
Viimane postitus: Q11
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,746 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad
  Elu mõte z3r0 c001 192 107,860 07-11-2020, 09:43
Viimane postitus: kalldunn
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 75,085 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 56 46,940 10-04-2019, 11:19
Viimane postitus: Ewa
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,751 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,266 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,839 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 10,491 14-05-2014, 18:17
Viimane postitus: Minaelan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat