Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elu peale surma.
Autor Sõnum
Härra võrratu
Tavaliige

14-10-2017 21:06
Postitus: #451
RE: Elu peale surma.
See on igavene uni. Ma ei tea kas see oli mõte või tunne ja kuigi sain seda maitsta ainult keeleotsaga ei suuda seda kirjelda. Võrratu. Smile
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
säga
röövkala

16-10-2017 10:42
Postitus: #452
(14-10-2017 21:06 )Härra võrratu Kirjutas:  See on igavene uni. Ma ei tea kas see oli mõte või tunne ja kuigi sain seda maitsta ainult keeleotsaga ei suuda seda kirjelda. Võrratu. Smile

KUi sa oleks saand seda tõeliselt maitsta, siis poleks sa siin trükkimas oma klaviatuuriga neid sõnu.
See oli meelepett sul igal juhul. Sinu ettekujutus.
Härra võrratu
Tavaliige

16-10-2017 13:47
Postitus: #453
(16-10-2017 10:42 )säga Kirjutas:  
(14-10-2017 21:06 )Härra võrratu Kirjutas:  See on igavene uni. Ma ei tea kas see oli mõte või tunne ja kuigi sain seda maitsta ainult keeleotsaga ei suuda seda kirjelda. Võrratu. Smile

KUi sa oleks saand seda tõeliselt maitsta, siis poleks sa siin trükkimas oma klaviatuuriga neid sõnu.
See oli meelepett sul igal juhul. Sinu ettekujutus.

Kas sa ootad siia kirjutama kedagi kes on seal käinud?Smile

Ma räägin sellest tundest kui sa tead,et pääsu pole ja lepid sellega,see oli nii vabastav.
(selle postituse viimane muutmine: 16-10-2017 13:49 Härra võrratu.)
säga
röövkala

16-10-2017 14:33
Postitus: #454
(16-10-2017 13:47 )Härra võrratu Kirjutas:  Ma räägin sellest tundest kui sa tead,et pääsu pole ja lepid sellega,see oli nii vabastav.
jah, loobumine on tõesti vabastav aga õnneks, kui inimene pääseb, hakkab ellujäämisinstinkt taas tööle

olen olnud surmasuus ja arvanud, et see ongi nüüd mu surm. Jah, minusse tuli rahu ja jäin ootama. Rahu oli see, mis mind valdas ja see on vabadus...
aga ikkagi olen hullult tänulik ja õnnelik, et ma olen elus ja endiselt tunnen nn surmahirmu ehk siis instinktid töötavad hoolimata surmalähedastest kogemustest...

Ntx täna mõtisklen, et miks inimesed, kellele on löönud tavameditsiin käega, tormavad abi alternatiivilt saama... ellujäämisinstinkt.
Aga igal juhul läheb ta abi küsima, mitte ei püüa täitsa iseseisvalt sellega toime tulla - leppida või heureka, et siis imeväel end ise tervendada...

ja jumal tänatud, et inimene läheb abi küsima, sest kui küsid, aidatakse ja ehk siis ka elupäevi pikendatakse Smile

ja ikkagi jään seisukohale, et elu pärast surma, pole võrratu
ellujäämine on võrratu, sest see on võimalus tuua mateeriasse absoluutselt KÕIK - kõik see mateeria meie ümber - vaata see on VÕRRATU! Vaata elusat ja elutut mateeriat, milline KUNST-LOOME!
(16-10-2017 13:47 )Härra võrratu Kirjutas:  Kas sa ootad siia kirjutama kedagi kes on seal käinud?Smile
jah, oleks huvitav
Teiste jutt on meelepete-spekulatsioon, arvamine, et nii on, sest nende aju on neile oma sassis keemiaga seda ette sööstnud pildina-tajuna-teadmisena
(selle postituse viimane muutmine: 16-10-2017 14:38 säga.)
Härra võrratu
Tavaliige

16-10-2017 14:48
Postitus: #455
ja ikkagi jään seisukohale, et elu pärast surma, pole võrratu
ellujäämine on võrratu, sest see on võimalus tuua mateeriasse absoluutselt KÕIK - kõik see mateeria meie ümber - vaata see on VÕRRATU! Vaata elusat ja elutut mateeriat, milline KUNST-LOOME!

Kui ma saaksin enda aastad sulle kanda,siis teekisin seda. Smile
säga
röövkala

16-10-2017 15:09
Postitus: #456
(16-10-2017 14:48 )Härra võrratu Kirjutas:  Kui ma saaksin enda aastad sulle kanda,siis teekisin seda. Smile

aitäh Smile
aga kas su jutu mõte on nagu kaarnal mind hoiatada, et mul elupäevad saavad otsa?
sel juhul olen eriti tänulik, et sa oled valmis mulle tegema sellist kinki Smile ja siiralt!

kuid kui su hoitaus vastabki tõele, et mind ootab ees siis teadasaamine, kas on elu pärast surma, lähiajal... siis leian ikkagi, et elu on võrratu ja mul on kahju, et see lõppeb otsa ja eriti kurb on nende pärast, kes peavad leinama jääma... aga minus on lisaks ellujäämisinstinktile ja tahteeelistusele elada ka tedamine, ma ei suuda mitte kunagi KÕIKE kontrollida... kahjuks ka hoolimata tahtest elada ja instinktidest, ei saa ma kontrollida universumi seda vääramatut jõudu nagu on seda ntx SURM.

aitäh valmisoleku eest kinkida mulle juurde eluaastaid Smile ja aitäh hoiatuse eest!
ja mõtlema panemise eest Smile

kuid kas ma lähen nüüd kribinal, krabinal panema leinajate jaoks kõik valmis - maksan krematooriumisse ise arve ette ära, valin urni ja kõiksugu muud tüütud toimingud, kus mul lepingud või lausa välja sassis toa koristamiseni, mis vajavad aja- või raharessursse ja mida ma ei tahaks teistele "kaela" peale jätta, siis saab laiskus võitu... kuna minus on ju lootus ja see põhineb teadmatusel Smile
kuna ma ei tea ja ei kontrolli KÕIKE, siis luban endale olla vastutustundetu homse või suisa lähiminutite suhtes
pealegi ma usun, et nad saavad hakkama, isegi kui ma ei tahaks neile jätta oma kohustusi ja peavalu, mida mu lihakehaga nüüd peale hakata...

selline süüdimatu ja vastutustundetu inimene olen... ja leian ikkagi, et kui saaksin teha, siis võitleksin ellujäämise eest, sest mulle meeldib elu siin, Maa peal inimesena ja olen mis ma olen kiiksude ja puudustuega, olen endale ikkagi lõpmata armas... suudaks vaid leppida et teised nõnna ei näe, lubaksin neil jääda seisukohale, et ma mitte pole meeldiv tegelinski, siis tegelt oleks elu veel muretum ja mõnusam Smile
pingevabam...
Härra võrratu
Tavaliige

16-10-2017 15:38
Postitus: #457
On inimesi,kellel on kõik suht lihtne kuid alati on neil selline nägu peas,et kõik on jube pekkis ja siis on inimesi,kellel pole pea et midagi ja kõik tuleb suure vaevaga ja mul käib seest lõige läbi kui ma näen milline elujanu/tahe neil on. See on alati nii relvituks tegev. Mulle tundub,et sa oled midagi sinnapoole.

Ole täitsa mureta Smile
xcad
Vana kala

16-10-2017 16:05
Postitus: #458
(16-10-2017 15:38 )Härra võrratu Kirjutas:  On inimesi,kellel on kõik suht lihtne kuid alati on neil selline nägu peas,et kõik on jube pekkis ja siis on inimesi,kellel pole pea et midagi ja kõik tuleb suure vaevaga ja mul käib seest lõige läbi kui ma näen milline elujanu/tahe neil on. See on alati nii relvituks tegev. Mulle tundub,et sa oled midagi sinnapoole.

Ole täitsa mureta Smile
Kas see surmajärgne saatus üldse omab tähtsust? Kui inimene loodab ilusale elule peale surma kas see on õige? See muudab tema elu ja suhtumist ellu. Kui aga võtta CC aluseks, et iga hetk võib olla selles elus viimane siis muutub kõik. Sõna otses mõttes. Mitte, et surma karta vaid elada nii nagu sa oma saatust ei tea ja elada võimalikult õiget ja täisväärtuslikku elu. Kõrgemad staadiumid jätame üksikute pärusmaaks, tavainimene on nagu sipelgas suures sipelgapesas ja tema elu ei oma suuremat väärtust...muidugi mitte isendi, indiviidi enda silmis.
Härra võrratu
Tavaliige

16-10-2017 17:33
Postitus: #459
Mulle tundub,et surm on protsess,mitte elu lõpp vaid algus. Smile
säga
röövkala

17-10-2017 00:38
Postitus: #460
(16-10-2017 17:33 )Härra võrratu Kirjutas:  Mulle tundub,et surm on protsess,mitte elu lõpp vaid algus. Smile
See on mõttemäng sul taas.
Surm on surm. Kõik. Lõpp.
Sünd on elu algus.
Ja nii nagu on duaaalses maailmas hea ja halb, on algus ja lõpp.
Ja et see teekond poleks igav , vaevarikas tuleks kasutada aega ja elada tulega, innukalt.
Sest kui on lõpp, siis on elumäng läbi ja pole võimalik teha tegemata asju, teha korrektiive, proovida teha teisiti jnejne.
Saage aru, elu ei ole pärast surma! Elu, see on ainus võimalus LUUA!
Hing on igavikuline... Aga luua saab vaid kehastudes ja elu on võimalik vaid orgaaniliselt. Aga luua saab alati suurema potentsiaaliga kui me kõik igapäevaselt loome. Ei tasu uskuda, oodata võrratut nn elu pärast surma, see on vaid mõttemäng, tuleb luua järgmine hetk ilusam ja võrratum kui oli eelmine...
See on elamine kirega. Kuniks elupäevi antakse.
murjam
Nõid

17-10-2017 00:48
Postitus: #461
Kirge ei saa endalt või kelleltki vägisi nõuda, kui seda pole. Siis jääb loota, et elumäng, mis võõristav, pole kõik, et kusagil on ka hingerahu.

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
säga
röövkala

17-10-2017 01:07
Postitus: #462
(17-10-2017 00:48 )murjam Kirjutas:  Kirge ei saa endalt või kelleltki vägisi nõuda, kui seda pole. Siis jääb loota, et elumäng, mis võõristav, pole kõik, et kusagil on ka hingerahu.
Aga kirg-elevus kogeda hingerahu siin, maa peal, selle elu jooksul?

Mulle küll tundub see motivaatorina... ajada alati end taas püsti, rapsida põlved puhtaks ja ikka üritada. Sest ma tean, et kui saabub surm, siis see on lõplik ja kõik.
murjam
Nõid

17-10-2017 07:52
Postitus: #463
Kindlasti on see nii, mingi piirini ilmselt... See kirg-elevus väärib ehk eraldi teemat, mis see on (elujõud?) ja kust tuleb või kuhu läheb, palju seda on ja millest oleneb. Elust peale surma vist ei saagi rääkida, elujõust aga küll.

Härrasmees lubab daamil jääda tema veendumuse juurde. /kpt J. Sparrow/
Härra võrratu
Tavaliige

17-10-2017 08:20
Postitus: #464
Elu on lihtne ja lühike,aga kui vaatad ringi siis tundub,et kõigil on jube kiire sinna teistpoole. Smile
Tulnukinimene
turist Maal

17-10-2017 09:46
Postitus: #465
(17-10-2017 07:52 )murjam Kirjutas:  Kindlasti on see nii, mingi piirini ilmselt... See kirg-elevus väärib ehk eraldi teemat, mis see on (elujõud?) ja kust tuleb või kuhu läheb, palju seda on ja millest oleneb. Elust peale surma vist ei saagi rääkida, elujõust aga küll.
Elujõud väljendub sisemises, vaikses, rõõmus. (Hommikul ärkad, oled juba rõõmus, õhtul uinud, oled ikka rõõmus). See on selline energia e. vibratsioon. Sisemine valgus e. Kõrgem Mina. Oleneb sellest kui palju oled endaga tööd teinud, korrastanud oma mõttemaailma. Mida rohkem loobud valedest mõttemustritest, seda rohkem saab see Valgus endale ruumi. Sisuliselt toimub enda Vaimuga (jumala osakesega) ühte sulamine.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 10,831 04-11-2016 13:00
Viimane postitus: Nofretete
  Kas kardad surma? yodalr 467 119,461 19-10-2016 18:24
Viimane postitus: Nofretete
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 3,359 05-02-2016 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 128 41,839 19-01-2016 13:03
Viimane postitus: roberdd
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 55 23,585 20-07-2015 08:10
Viimane postitus: vasamasa
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 6,795 14-05-2014 18:17
Viimane postitus: Minaelan
  Tunnel enne surma marduuhin 57 22,350 07-12-2013 12:46
Viimane postitus: Ken
  Paar küsimust hinge ja surma kohta. karmaw0rks 18 7,348 22-07-2013 17:49
Viimane postitus: Krt
  Hing peale Universumi lõppu Neiu 24 6,555 12-04-2013 11:37
Viimane postitus: Krt
  "Surma trotsijad" erinevates kultuurides Xtzone 24 5,999 19-02-2013 10:14
Viimane postitus: Mannu

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog