•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elu peale surma.
(25-09-2018, 18:11 )säga Kirjutas:
(24-09-2018, 16:54 )Fenkol Kirjutas: Maise elu kogemused ehk pole siis enam olulised. Või neelatakse alla need kogemused, mis on ebaolulised. Maised emotsioonid ja muu säärane ajalik.
On sedavõrd olulised, et peab mõistma kogemust.
Maise elu kogemused on kõige olulisemad maisele elule endale. Teadmiste omandamine siin maailmas elamiseks ja teistsuguse eluga arvestamiseks on ju elule endale kasulik kui elu tervikuna areneda tahab.

Kui suures plaanis vaadata, siis kas need kes siin kehastuvad teevad seda selleks, et aidata siinse elu arengule kaasa või kehastuvad nad siin isekatel eesmärkidel või kellegi kolmanda osapoole kasuks?


Vasta
Suures plaanis, käin siin kehastumas eelkõige enda arengu pärast. Aga mitte vähem tähtsam ei ole ka seda elu siin Maal edendada. Et oleks ikka võimalus tulla teistelgi siia kehastuma ja miks mitte see koht neile siin paremaks muuta.
Vasta
(24-09-2018, 16:23 )Fenkol Kirjutas: Tere!
...mis saab pärast surma, et mitte terased vanainimesed teaksid kuhu lähevad?
... Aga mind huvitab ka inimeste enda kogemus ja arvamus. Teooriaid on liiga palju ja need ju rohkem müügiks. Muidugi Castaneda tundub huvitav, lagunemine algosadeks. Selline tunne on omalgi teinekord, kui...

Lp. Nofretete! Ma ütlen ausalt, et ei hakka seda Gorfi lugema. On põhjuseid nagu info üleküllus. Kuna Sina teda oled lugenud siis ma küsin ainult selle huvi pakkuva väljendi kohta Sinult, et seleta natike täpsemalt mis see ülihing on?

Nii palju kui mina näinud olen, liiguvad "surnud" inimesed edasi, nagu vahemaailmadesse, need sarnanevad üsna sellise ümbrusega kus nad siin ilmas viibisid. Seal tervenetakse ja noorenetakse, jäävad kuskil 30-40 a. juurde (vanemate inimeste puhul siis). Mõned jäävad ka meie ilma kinni, st. tontideks/kummitusteks. Seal on selline rusutud olemine/meeleolu. Üks inimene on siiski ka mingisse surma-tardumusse jäänud.(arvan, et see on "ajutine")...lapsed lähevad mängimise-maailma (midagi sarnast nagu Peeter-Paan´ lugu)...kunagi Kohilas lapsed põlesid majas, seal üks tüdruk, tema sattuski väga ilusasse maailma, talle nii meeldis seal uues maailmas veelompides plädistada. Ütles: "Me võima siin nii kaua mängida kui tahame.", ta oli väga õnnelik.

Algosadeks-ülihing võib tähendada allikat. Aga selline lagunemine on ikka väga kauge tulevik/võimalus. Pidavat olema 352 maailma ja need kõige-kõigemad otsustavad ühineda uuesti algallikaga.
Vasta
Aga enne kui jõuame nn eluni pärast surma, võiks selgeks saada, mis mõte on elamisel. Võiks ju kohe dadaaa ajama panna, aga millegi pärast oleme siin ja arutleme, elu üle pärast surma.
Mis siis on elu?! Et on elu enne ja pärast surma ?!
Ma ei tea, kuidagi tundub väga kummaline teema püstitus ainuüksi sellepärast, et on ELU ja on SURM. Kuidas saab olla elu, kui me pole elus enam?!
Vasta
(02-10-2018, 16:38 )säga Kirjutas: Aga enne kui jõuame nn eluni pärast surma, võiks selgeks saada, mis mõte on elamisel.
Suures plaanis on mingi põhjus/mõte mida me teada ei saa ja väikses plaanis igaühe isiklik mõte elamiseks mille ta ise leidma peab. Muidu on elu mõttetu - ta lihtsalt on.
Tsitaat:Võiks ju kohe dadaaa ajama panna, aga millegi pärast oleme siin ja arutleme, elu üle pärast surma.
Eks me sellepärast siin oleme/elame, et tavaliselt ei õpetata lastele elu hävitamist (enda tapmist) vaid pigem ikka seda kuidas ennast (elu) hoida. Isiklikus plaanis küsiks sedapidi, et mis on need põhjused mis inimest siin elus kinni hoiavad ja miks need tekkisid?
Vasta
(02-10-2018, 16:38 )säga Kirjutas: Aga enne kui jõuame nn eluni pärast surma, võiks selgeks saada, mis mõte on elamisel.
Mis siis on elu?!

Elu mõttest ju mitu teemat:
http://www.para-web.org/search.php?actio...order=desc
Vasta
(02-10-2018, 09:23 )Tulnukinimene Kirjutas:
(24-09-2018, 16:23 )Fenkol Kirjutas: Tere!
...mis saab pärast surma, et mitte terased vanainimesed teaksid kuhu lähevad?

Nii palju kui mina näinud olen, liiguvad "surnud" inimesed edasi, nagu vahemaailmadesse, need sarnanevad üsna sellise ümbrusega kus nad siin ilmas viibisid. Seal tervenetakse ja noorenetakse, jäävad kuskil 30-40 a. juurde (vanemate inimeste puhul siis). Mõned jäävad ka meie ilma kinni, st. tontideks/kummitusteks. Seal on selline rusutud olemine/meeleolu. Üks inimene on siiski ka mingisse surma-tardumusse jäänud.(arvan, et see on "ajutine")...lapsed lähevad mängimise-maailma (midagi sarnast nagu Peeter-Paan´ lugu)...kunagi Kohilas lapsed põlesid majas, seal üks tüdruk, tema sattuski väga ilusasse maailma, talle nii meeldis seal uues maailmas veelompides plädistada. Ütles: "Me võima siin nii kaua mängida kui tahame.", ta oli väga õnnelik.

Algosadeks-ülihing võib tähendada allikat. Aga selline lagunemine on ikka väga kauge tulevik/võimalus. Pidavat olema 352 maailma ja need kõige-kõigemad otsustavad ühineda uuesti algallikaga.
Tänan sain suurepärase vastus sinu postistuse näol, just seda ma soovisingi teada, väga tänan Smile
Vasta
Kaido ja Silva Soobik "Hallo, Kosmose" loengus:
mis saab pärast surma, paljuski Tiibeti Surnuteraamatu järgi.

Tsitaat:Tiibeti meditsiini seisukohast, kui pulss enam ei löö, pole surm veel saabunud. Lahkunu keeratakse paremale küljele, pannakse suure tekikuhja alla, et tal külm ei oleks, sest meie meel on meie kehaga ikka veel seotud ja me võime tajuda nälja, külma, valu jm aistinguid. Tiibetis öeldakse, et ära surnut kuskilt mujalt puuduta kui peast. Kui puudutad teda mujalt, siis teadvus (tähelepanu mõttes) automaatselt liigub sinna, kust sa teda puudutad, nagu elusalgi inimesel. Sellisel juhul võib teadvus lahkuda just sellest kohast. See öeldakse olevat halb, sest võib viia meid automaatselt ebasobivatesse ilmadesse.

Peast võib katsuda, sinna suundub meie keskkanal, kustkaudu soovitatakse hinge heita (eluenergia väljub). See ei välju kohe, võib jääda sinna kuni kolmeks päevaks. Kuni kolm päeva surnukeha ei torgita. Kutsutakse laama, kes tuleb ja hakkab lugema surnuteraamatut, et "nii su elu on nüüd sealmaal, et sa oled tegelenud oma maise eluga, aga nüüd on käes tõehetk. Kui sa ei ole varem teinud mitte midagi oma meelega, siis istu maha, ära tõmble ringi, sa olen nüüd surnud, teadvusta seda ja kuula seda mda ma sulle räägin."

See laama juhib surnu läbi vaheolu. Vaheolus esimesed kolm päeva, kui sa pole teinud vaimseid praktikaid, siis sa langed minestusse, täielik blackout.
Seepärast ilmselt ongi erinevad kirjeldused inimestel, kes satuvad kliinilise surma seisundisse. Mõned ütlevad, et mitte midagi ei olnud ja mõned jällegi näevad igasugu asju.
Tsitaat: Seepärast oleks hea treenida oma meelt, siis ilmnevad väga suured võimalused oma meele loomusest arusaamiseks ja oma kiireks üleminekuks sellistesse olemasolu vormidesse, kus pole rasket keha, või võidki virguda vikerkaarekehasse.

Vikerkaarekeha on see vaimsete praktikate ülim sihtmärk, kus inimene on teinud oma energiatega niipalju tööd, puhastanud need kõige algsemate elementideni, kõik on nii puhtaks saanud, et see kooslus, mida moodustab füüsilise keha, muutub tagasi valguseks (e=mc2 tagurpidi). Vikerkaarekehasid on eri soriti olenevalt teostusastmest.

Üks variant on see, kus kogu keha lahustub, ainult teatud osad jäävad järgi, juuksed ja küüned, et mitte öelda saba ja sarved Laugh Mõni kahaneb tunduvalt, samal ajal kui mitu päeva on taevas vikerkaari täis, füüsiline keha muutub väga väikeseks, pisike nagu päkakpkk. Üks variant on veel see, nagu nt vend Vahindra, saavutas selle, et surnukeha ei hakka ka kuumas kliimas lagunema, võib nädalate kaupa meditatsiooniasendis püsti püsida.

Kõige ülim on see kui kõik kaob. Aga mitte ainult. Tiibetist on teada lugu, kus meditsiini tantrad kirja pandud isik, et ta mitte ainult ei lahustunud ise, vaid lahustas ka oma naise ja oma koera ja koeraketi Smile
See tuleb juba castaneedalusest väga tuttav ette, eks? Seal aga läksid tervete külade kaupa.
Tsitaat:
Pärast kolme päeva tuleb teadvusele, püüab lähedastega rääkida, aga need ei kuule. Inimese meel pidavat väga pikalt keelduma uskumast, et ta on surnud, sest kõik tundub olema nii päris. Kui lõpuks märkab, et pole varju ega peegeldust, võib ehmatada. Seepärast tulebki peeglid kinni katta, et ta šokki ei saaks, nii jäädakse peeglisse kinni. Kui see teadmine, et oled surnud, ükskord tekkib, siis tuleb segadus, paanika. Öeldakse, et siis ilmneb sinu meele loomus nagu ta on olnud elu jooksul. Kes on rõõmsad, kaastundlikud elu jooksul, siis nemad kogevad armastust ja rõõmu. Kui elu oli fun – pidu, reisid, see mis ei ole seotud vaikse rõõmuga, vaid seotud ihade rahuldamisega, see võib tekitada piina, sest olen kaotanud keha, kellele hüvesid seni lubasin.

See hetk õpetasja räägib, et ära kasuta nüüd seda võimalust, et hakkad läbi seinte minema ja pulli tegema ja mööda maailma rändama, vaid kogu oma meel kokku ja keskendu hetkele ja õpetaja sõnadele ja sellele, mida sa oled õppinud ja kuulnud. Kui sind häirivad erinevad tunded, siis too oma meel tagasi ja too oma tunnetesse armastust.

Pärast seda hakkavad ilmnema erinevad tegelased, kes on tegelikult meie meele ja emotsioonide projektsioonid, halvad muutuvad deemoniteks, metsloomadeks, head tunded teistmoodi; ja tohutu värvide ja valguste mäng hakkab pihta. Ka see võib mõjuda hirmutavana. Teravad valgused, mis hakkavad paistma, siis ära karda neid, see on su enda puhta meele loomus, mine sinna. Mõnusad sumedad valgused, kuhu tahaksid varjule minna, on uued maailmad, kuhu karmatuuled sinu meelt juhivad.

Sel ajal võivad tunded olla nii häirivad, et me oleme valmis esimesse urgu pugema, nii saame tulevase kehastuse loomana, ka vaimolenditena võib sündida. Ka jumalate ja pooljumalate ilm (jumal kui täiuslik olend saab tohutult nautida, kuid seal maailmas rivaalitsemine ja ignorantsus ja surm). Jumal on nagu kõikvõimas ülirikkur, see elu on nii hea, et ei sunni mõtlema elu püsitusele, tahaks seda ignoreerida lausa, ei tekita vajadust tegeleda spirituaalse arenguga. Sinu hea karma, mis on andnud selle mõnusa elu seal, saab elus jumalana maha mängitud, siis oled oma alumistes kehastustes tagasi. Tähtis on bardos ise oma valikuid teha, mitte karmatuulest lasta end kanda. Meele muutmine loob meile ka praegu õnnelikumat elu, siis on meil parem tervis ja rahulikum surm.
Vasta
No kui lähed näiteks magama. Vaata kas tajud kui "tajud" kaovad? Seda saab ka harjutada. Võid jõuda olekusse kus hoomad kõike kolme inimese seisundit pidevalt- ärkvelolek, unemaailm ja sügav uni. See on lihtsalt Elav Inimene, ei midagi muud...Smile
Vasta
Leidsin huvitava artikli reinkarnatsioonist, panen siia ka. Kui on juba varem olnud siis pole hullu, kordamine on tarkuse ema.
.....................
2. Kui ma olin väike tüdruk tekitasin kaupluses suure skandaali, nähes poes ühte meest, kes tekitas minus tugevaid ebameeldivaid tundeid. See oli veider, sest ma olin üldiselt vaikne ja hästi käituv laps. Ma läksin endast nii välja, et pidime emaga poest lahkuma.

Kui me autosse jõudsime küsis mu ema minult, mis mul viga oli. Ma ütlesin talle, et see mees võttis mind eelmises elus mu päris emalt ära ja pani oma põranda alla, kus ma pidin kaua magama... Seejärel ärkasin ma oma uue ema juures üles.
........................
https://alkeemia.delfi.ee/suhted/rasedus...1Ut9IQftJ4

Mõni päev tagasi pani üks asjalik autor tuubi üles intervjuu kus sensitiiv
küsitles ühte 15-da tasandi olendit. Mis juhtub peale surma ja mis on hing?
https://www.youtube.com/watch?v=AMvx3LHbs14&t=119s
Et juttust aru saada peab vene keelt oskama!
On juba vana ütluse moodi küsimus-
Kes me oleme?
Kust me tuleme?
Kuhu me läheme?
Kuulsin hiljuti, et mõistuslik elu on siin planeedil juba 270 miljonit aastat vana. Ainult inimolendid ei puutu asjasse. Mulle tunduvad nad tihti mingite
kõrgtehnoloogiliste biorobotite moodi olema.




Vasta
Kes me oleme?
Kust me tuleme?
Kuhu me läheme?

Mina Olen ja kusagilt ei tule ja kuskile ei lähe...Smile
Kõige lihtsam seletus siis...
Asi on selles, et mitte ükski pähe tulev mõte ei tõesta mineviku või "eelmise elu " olemasolu. Need kerkivad praegu ja tõestavad vaid Hetke olemasolu..Smile
Vasta
Vaatasin selle video lõpuni.
https://www.youtube.com/watch?v=AMvx3LHbs14&t=119s
Minu jaoks ei olnud siin midagi uut.
Seda videot vaadates tekkis mul tunne – interviueerja on siine kasutaja Lahendused. Sest ka tema oskab esitada sarnaseid küsimusi, mis ei vasta tegelikusele.
Kontaktööriks on aga umbes 15aastane tüdruk. Tema sõnavara ja mõistetest arusaamine on väga arhailine. Siit ka niisugused, ebamäärased vastused. On olemas küsimusi, mida ei tohi küsida.
Mulle tundus et interviueeria seda ei tea.
Sarnaseid kontakte toimub minu juures iga päev. Algatajateks on vaimumaailm.
Minu juurde on elama asunud üks Kullakene. Temaga on raske suhelda. Kuna tal on kolossaalne aktsent.
Oma postitustes olen ma püüdnud neid teadmisi lahti seletada, aga kõik on tühi töö ja vaeva närimine.
Vasta
Ärkvelolek nimetab sügavat und surmaks.
Teadvus aga igaveseks eluks...Smile
Vasta
Ühe neuropsühiaatri nägemus (uurimus) surmast, suremisest ja hauatagusest elust. https://www.youtube.com/watch?v=78SkTuk8Zd4
Vasta
Selles vene keelses vdeos – räägivad need – kes on tõesti kliinilise surma üle elanud ja on tagasi pöördunud, oma materiaalsesse kehasse. Räägivad sellest, mida nad kogesid, mida nad nägid, kellega nad suhtlesid ja millest. Kuidas toimus tagasipöördumine oma materiaalsesse kehasse. Missuguseks kujunes nende elu pärast surmakogemuse läbielamist.
https://www.youtube.com/watch?v=25yC5AY5imQ
Elu peale surma on ikkagi olemas!
Vasta
Kanalduse teave: Üle 80% elanikkonnast usuvad elusse peale surma, seega, suurem osa elanikest planeedil on veendunud, et neil on olemas vaimsus.

-------

... ja antud teema kohta leidsin sobiva kanalduse:

Küsimus: Kallis Krayon, kõigis loetud kanaldustes on öeldud, et Inimene – kui elu vorm Kõiksuses, mida saab pidada igaveseks. Ja et nemad kuuluvad Jumalikku perre. Isiklikult mulle surma ideed kui lõplikku ja tingimatut lõppu ette kujutada on kohutav.

Vastus: Mu kallis, kõik elu vormid on terviku osad, ja kõik nad viibivad olevikus. See tähendab, et iga vorm neist annab oma osa Jumalikku tsüklisse ja iga neist on igavikuline. Mis puutub teisse, siis teie ingellik osa on sedavõrd hästi teadlik kodust. Teie erinevus seisneb selles, et teie, lahkudes sellest maailmast, ootate tegasipöördumist ja eksimatult tajute oma ümbersündi intuitiivtasandil. Teie sisetaju räägib teile ühemõtteliselt sellest, et surm – pole lõpp; see on lihtsalt piir, mille taga peitub veel midagi. See ongi põhjuseks, miks enamik teie religioone – püüab oma süsteemi tuua seda sisemist teadmust.
Erinevus teie ja teiste eluvormide vahel on märkimisväärne. Te asute tnduvalt lähemal loorile, kui teised olendid, ja omate võimet toimida isiklikule DNA-le. Õppige seda tegema – siin on teie peaülesanne. Sinu koer läbib samuti oma ümbersünni tsüklit, ja temagi pöördub tagasi siia kord korra järgi, et osutada oma teenet planeedile. Probleem on vaid selles, et temale ei tule pähegi seisatada ja mõtiskleda selle üle. Aga sina oled selleks võimeline.

-------

...ja

Elu pärast surma.
h 1:05 https://www.youtube.com/watch?v=teTiwmd1...thfilms316
Eesti keeles.

-------
Surm materiaalses maailmas on surematu.
Vasta
Robert Bigelow otsib vastust küsimusele, kas elu jätkub peale surma.
Otsitakse parimaid tõendeid hauataguse elu kohta.
Tahavad esseed, mis tuleb saata teele enne 1. augustit. Hetkel enam osaleda ei saa, osalejad valiti välja esmaste taotluste põhjal. Osaleja peab olema varasemalt tegelenud antud teemaga vähemalt 5 aastat (v.a. kui oled tiimis, kus on vähemalt üks inimene nõutud kogemusega).

Võistluse auhinnafond on miljon dollarit.
https://www.bigelowinstitute.org/contest.php

Intervjuu sellel teemal Robert Bigelow'ga (ing.k).


Kokku on 5 kohtunikku (Bigelow ise kohtunik ei ole).
Võitjad kuulutatakse välja 1. novembril 2021.

Vasta
Surmajärgset elu saaks kujustada nö "lego klotside abil".

Inimene koosneb mitmel erineval tasandil asuvatest peenkehadest, ehk analoogias: erinevat värvi lego klotsidest:
a) Füüsiline keha = punane lego klots.
b) Eeterlik keha = roosa lego klots.
c) Tunde keha = orantz lego klots.
d) Mentaalne keha = kollane lego klots.
e) Põhjuslik keha = roheline lego klots.
f) Loojalik keha = sinine lego klots.
g) Igavikuline keha (tervikolemus) = valge lego klots.

Nüüd siis neist "surmadest":

1) Esimese surma korral eraldub füüsiline keha peenkehade küljest (kes elavad edasi)... ehk punane lego klots murdub lahti roosa-orantzi-kollase-rohelise-sinise-valge küljest (miis püsivad koos) ... nüüd on kõige jämedamaks "elavaks" eeterlik keha: see ongi see "surma järgne 40 päeva", kus eeterlik keha tegutseb edasi (lapsed näevad surnud sugulaste eeterkeha oma silmanurgas läbipaistva kummitusena), kuniks surnul eeterlik elujõud otsa saab (loomulik keskmine ca 40 päeva - targemad oskavad surmajärgsest eeterkehast tundidega välja tulla - surma saanud ema eeterkeha võib oma väikest last veel aastaid teispoolsusest juhendada - surma kartev vampiir võib siia pikkadeks aastateks jääda: ta võtab eeterliku elujõudu teistelt).

2) Teise surma korral eraldub eeterlik keha teiste peenkehade küljest (kes elavad edasi) ... ehk roosa lego klots murdub lahti oranzi-kollase-rohelise-sinise-valge küljest (mis püsivad koos) ... nüüd on kõige jämedamaks "elavaks" tunde keha: seda kirjeldatakse ristiusus kui "purgatooriumi", muinas-kreekas kui "elüüsiumi välju", kohalikus shamanismis "tulise Toonela jõe ületamist" ... sisu on selles, et füüsilise elu jooksul puhastamata kired-ihad-tunded pulbitsevad siin edasi, kuniks nad nö "ära põlevad" (kes ajab viinapudelit taga, kes ihaleb kuld-kella järele, kes moosib naabri-naiselt seksi, kes õelutseb, kes intriigitseb, jne) ... põhimõtteliselt on aga purgatooriumi läbimine kui "jalutuskäik silmapiirini" (ca 3km kõndimist, mille saaks tunniga läbitud, kui kraavi kiskuvaid ihasid pole) - maises elus puhastamata jäänud ihad-kired-tunded kisuvad aga kraavi, ning nii võib seal aastaid viina-kulda-naabrinaist-intriige taga ajada.

3) Kolmanda surma korral eraldub tunde keha peenemate peenkehade küljest (kes elavad edasi) ... ehk oranz lego klots murdub lahti kollase-rohelise-sinise-valge küljest (mis püsivad koos) ... nüüd on kõige jämedamaks "elavaks" mentaalne keha: seda kirjeldatakse budismis kui "devachani" (mentaalne paradiis, kus mistahes soovid täituvad: isegi "fekaalist redel" püsib seal koos, kommunistide kogukonnas pole ühtegi kapitalisti, ristiusklikud ootavad õndsuses oma ülestõusmist mida ei tulegi, jne) ... tuleks aru saada, et taolisse illusoorsesse surmajärgsesse maailma pole mõtet kinni jääda (igasugu koba-käpad ja eba-õnnestujad ei taha siit ära minna - kui aga põhjuslik keha arenenud on, siis näed taolise illusoorsuse hetkega läbi ja siit saab kiiresti minema).

4) Neljanda surma järel jääb põhjuslik keha alles ... siinses paradiisis on küll kõik põhjuslik (siin on kõik kõigega mõistlikult seotud, igasugune düsharmonia puudub), kuid loovust siin pole - arenenud loojaliku keha korral näed siinsed puudused läbi ja saad siit kiiresti minema (paljudel pole põhjuslik keha üldse arenenud, ning neil pole siia veel asja).

5) Viienda surma järel jääb loojalik keha alles ... siinses paradiisis toimub pidev loomine, kuid igavikuni ei küündita.

6) Kuuenda surma järel oled Igavikus: oled kõik maisega seotud rämpsu/mustuse minema visanud (ära põletanud), alles on jäänud vaid igavikulised aluspõhimõtted ja arusaamd ... teed invetuuri mida-oskad-mida-juurde-vajad, mille järgselt suundud "kehastumise järjekorda", et taaskehastumiste ringkäiku tagasi (ehk "seisva aja kogemust") otsast peale kogema, mille käigus saame uusi elukogemusi, mis Igavikuni jõudes rikastavad meie aluspõhimõtteid ja arusaamasid.


Surmajärgne elu ongi need punktid 1-6 .. nagu näha on nende tasandite "kvaliteet" äärmiselt erinev ...


Viikingi-legendide "vikerkaare-silda" (mille Thor kunagi ära lõhkus ja mille Heimdal hiljuti korda tegi) saaks võtta kui surmajärgsete kihtide 1-6 (mida on kujustatatud vikerkaare-värvidena) läbimise kiirteed: arenemata liht-surelike jaoks lihtsustab vikeraaresild surmajärgsete kihtide läbimist (viimaste aastatuhandete häiritus taas-kehastustes lõhutub vikerkaare-silla tõttu), kuid arenenud isiksused valdasid ka "muid teid" mille abil surmajärgse elu kihtide vahel kiirendatult liikuda.
Vasta
Suhteliselt keerukas seletus jälle.
Mina küsiksin lihtsamalt – Oled kunagi kogenud Mina kadumist või tekkimist?
Vasta
(09-07-2021, 19:44 )Q11 Kirjutas: Suhteliselt keerukas seletus jälle.
Mina küsiksin lihtsamalt – Oled kunagi kogenud Mina kadumist või tekkimist?

Ise olen küll, ja mitmeid kordi. Kui mina kaob siis asemele tekkib midagi muud, täieliku tühjust ei ole kuid ainult unefaasis.

Näiteks PSI rännakud tekivad siis kui mina tõeliselt ära kaob, või vähemalt hetkeks.
Vasta
Ahah...et Sa oled „midagimuud“.
Mina näeb "midagimuud".
Sügav Uni ehk Täielik Tühjus on seisund mida Mina „vaatleb“.
Hetkest saavad „ära kaduda“ vaid tajud. Hetk (Jumal) ei kao kuskile...Smile
Vasta
(09-07-2021, 20:09 )Q11 Kirjutas: Ahah...et Sa oled „midagimuud“.
Mina näeb "midagimuud".
Sügav Uni ehk Täielik Tühjus on seisund mida Mina „vaatleb“.
Hetkest saavad „ära kaduda“ vaid tajud. Hetk (Jumal) ei kao kuskile...Smile

Hetkest ei saa ära kaduda kui ainult silmad või taju sulgemal. Nagu selle eelneval videol oli öeldud : observaator muudab tõelisusust. Sellega võiks aeg peatuda kui kõik tajud hetkest kaoksid.

Vasta
"Hetkest ei saa ära kaduda kui ainult silmad või taju sulgemal. Nagu selle eelneval videol oli öeldud : observaator muudab tõelisusust. Sellega võiks aeg peatuda kui kõik tajud hetkest kaoksid."
Keeruka lause esitasid...aga.... Observaator ongi Reaalsus ehk Mina. Mina on Hetk.
Mingisugust liikumist ehk Aega ei eksisteeri. Seetõttu pole olemas ei Sündi ega Surma.
Vasta
Pudel viina ja mina ongi kadunud. Oled hoopis teine mina!
Piidrid on taevatee ka ära rikkunud. Ei taha kuidagi mõelda, suisa oksele ajab, et peaks siitilmast ära minema LGBTihutgfdsag lipuvärvi silda mööda.
Vasta
(09-07-2021, 22:31 )Q11 Kirjutas: "Hetkest ei saa ära kaduda kui ainult silmad või taju sulgemal. Nagu selle eelneval videol oli öeldud : observaator muudab tõelisusust. Sellega võiks aeg peatuda kui kõik tajud hetkest kaoksid."
Keeruka lause esitasid...aga.... Observaator ongi Reaalsus ehk Mina. Mina on Hetk.
Mingisugust liikumist ehk Aega ei eksisteeri. Seetõttu pole olemas ei Sündi ega Surma.
Kuule Q11! Kui ei ole olemas ei liikumist – ei aega – ega ruumi - . No kust kohast sina siis siia ilma ilmusid??? Seleta see asi nüüd sellele tobule ilusasti ära! Nii et sa ise ka sellest aru saaksid! Nii et loogiline ahel oleks arusaadav. Pada ei maksa ajada.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Teadvuse säilimine peale surma Balzzar 186 103,692 29-05-2021, 16:56
Viimane postitus: akkillus
  Surmajärgne elu ja sellesse uskumise mõju käitumisele wordpower 30 11,442 21-01-2021, 17:29
Viimane postitus: Q11
  Kas eelmise elu kogemused aitavad järgnevas elus gfreak 47 31,572 23-11-2020, 12:04
Viimane postitus: xcad
  Elu mõte z3r0 c001 192 107,455 07-11-2020, 09:43
Viimane postitus: kalldunn
  Elust enesest: elu pärast surma Alduuur 138 74,639 12-02-2020, 11:48
Viimane postitus: Minaelan
  Linnud peale surma tulid hingele järgi? rez 56 46,864 10-04-2019, 11:19
Viimane postitus: Ewa
  Kas kardad surma? yodalr 474 197,608 27-08-2018, 20:35
Viimane postitus: kage
  Kontroll vaimu/hinge üle pärast surma? Põhjavalgus 20 19,233 04-11-2016, 13:00
Viimane postitus: Müstik
  Kes meie eest otsustab peale surma roberdd 9 7,826 05-02-2016, 20:38
Viimane postitus: positiivne
  Vanadekodu kass ennustab patsientide surma eksimatult alter 10 10,474 14-05-2014, 18:17
Viimane postitus: Minaelan

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat