Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimesed on arenenud ahvidest?
Autor Sõnum
Jason
Bännitud

08-12-2004 19:39
Postitus: #76

niisiis - üks teadlane nägi kuskil mingid teise dimensiooni tegelast. kirjutas sellest raamatu, "uuris" teda jpm aga ei midagi enamat.

Ma võiks samamoodi kirjutada suure uurimuse jõuluvanast keda ainult mina veel mõned tüübid on näinud.

lühidalt: TÕESTAGU! ma pole sellest juhtumist ega uurimusest ja veel vähem tõestustest mitte kuskil mitte midagi kuulnud ega näinud. Kas sedavõrd sensatsiooniline juhtum on tõesti niivõrd vähe tuntud?? Või oli lihtsalt tegu mingi psühhiaatria valdkonda kuuluva juhusega?

appi, ma ei saa enam tõesti aru - mingi vant kuskil näeb kedagi keda keegi teine ei näe, kirjutab selelst raamatu ja ma pean seda uskuma?
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Müstik
Shambalas

08-12-2004 19:58
Postitus: #77

Kas sa usud või ei usu, on sinu enda asi. Salateadmised sellepärast ongi salateadmised, et neid suure kella külge ei riputata. Reptiloide on näinud tuhanded inimesed, tõin sulle ainult ühe näite, mis juhtus käepärast olema. Kui sind need asjad huvitavad, siis loe vihjeid meie foorumist ja leia ise googlest paraveebe.
Aga ehk on sul sobivam hoopis mõnes teadusfoorumis osaleda...Siin ei raiuta tõde, vaid arutletakse nähtuste üle, mis võivad eksisteerida ja võivad ka mitte.

Maailm on täis lahendamata mõistatusi ja mõned neist on veel saladuslikumad, kui üldse osatakse ette kujutada.
Jason
Bännitud

08-12-2004 21:21
Postitus: #78

ja hääli kuulevad lausa miljonid inimesed. Ja jõuluvana on kah üsna mitmed näinud. ja palju muid olendeid.

kas sa neid usud või mitte, on juba sinu asi. See, keda/mida usun sõltub juba puhtalt loogikast ja mõistuspärasusest.

sorry aga mingid interdimensionaalsed, inimehasid vallutavad ja tiivulised reptiloidid ei kõla kuigi mõistuspäraselt.
loom
Vana kala

08-12-2004 21:36
Postitus: #79

"orry aga mingid interdimensionaalsed, inimehasid vallutavad ja tiivulised reptiloidid ei kõla kuigi mõistuspäraselt."

Nojah, sa oled selline inimene kes on oma vaadetes nii kindel, selle õigsuses nii veendunud, et sinuga pole mõtet vaielda.

Kõike neid lendavaid reptiloide ja inimkehasid vallutavaid huinjaasid ei lase sul uskuda sinu - maailmavaade, oled nii kinni selles loogikas mida sulle on õpetatud. Aga noh, suva. Peaasi et sa õnnelik oled?
Metafor
Veteran

08-12-2004 22:22
Postitus: #80

tahaks ikka pöörata teie tähelepanu natuke religioonile ka. arvan, et inimkond on loodud, et seda saaks kontrollida ja valitseda. see oleks kõige lihtsam vastus sellele, miks meil on uskumused. võrrelge natuke esimesi meile tuntud rahvaste usu pärimusi. jumalaid oli palju, oli yks peamees, siis veel keegi kes lõi inimesed või midagi taolist, kes oli tavaliselt peajumalaga mingit moodi suguluses vms. ylejäänud jumalad polnud enam nii tähtsad, need ylejäänud olid lihtsalt jumalad.
ma pole vanadelt piltidelt leidnud inimpea või kehaga jumalaid. alati on tulnud jumalad taevast. tulnukad e. siis n.ö. jumalad tulid siia, süstisid meisse midagi mis pani meid vastavalt nende tahtele arendama ja susserdasid veel tsipa meiega, ning tulid paari sajandi pärast tagasi. andsid meile tsivilisatsiooni ja panid meid endid orjama, vaadates ise huviga pealt olendeid, kes kasutasid primitiivseid vahendeid et ellu jääda, kummardasid neid ja mõtlesid iseseisvalt.
kas pole kummaline projekt? minu arust nagu on. tõestuseks on siis vanad kultuurid. ahvid võisid olla meie esivanemad, aga selle üldise lükke meie evolutsioonis andsid ikkagi needsamad tüübid sealt taevast.
Villem
Tavaliige

08-12-2004 23:20
Postitus: #81

http://www.ekspress.ee/viewdoc/A5689BFB7...550039903D , otsisin tükk aega taga ja lõpuks leidsin üles.

The idea is to keep the green alien landing craft from taking you humans from the ground and changing them into mutants. A mutant is very dangerous to you because he flies faster than you do and shoots at you.
Jason
Bännitud

08-12-2004 23:35
Postitus: #82

Tsitaat:Esialgne postitaja loom
Kõike neid lendavaid reptiloide ja inimkehasid vallutavaid huinjaasid ei lase sul uskuda sinu - maailmavaade, oled nii kinni selles loogikas mida sulle on õpetatud. Aga noh, suva. Peaasi et sa õnnelik oled?

ja mille poolest sinu maailmavaade minu omast parem on? selle poolest, et usud igasugu asju mida mitte mingi loogikaga seletada ei saa ja mis lihtsalt põnevad on.

einoh, ma saan aru, et inimkehadesse pugevad interdimensionaalsed nahkhiiretiibadega reptiloidid teevad halli argipäeva pisutki põnevemaks. eriti kui selle juurde sõpradega paksude kardinate varjus sosinal arutleda, et Jalutav Põõsas, Parts või Savisaar on vist reptiloidid vmt.

aga noh, ega selleski midagi halba ei ole - peaasi, et ka teie ise õnnelikud olete. minu 7-aastane poeg usub kah siiralt kollidesse ja on seejuures samuti ülimalt enesega rahul. Eks ühel päeval läheb see vast üle.

Ma ikka pean kordama, et olen täitsa nõus, et maailmas toimub ka palju seletamatut ja müstilistki. Minu vaat, et igapäevaseks kaaslaseks on näiteks maagia mille toimemehhanisme pole siiani suudetud ära seletada. aga omadest konkreetsetest kogemustest tean, et see siiski toimib. ja sugugi mitte nii, et mina üksi kogesin ja uskuda tuleb vaid mu sõnu - kõrvalseisjatest tunnistajaid on mul jalaga segada.

aga sellest kõigest võiks lausa eraldi teema tekitada...
Jason
Bännitud

08-12-2004 23:38
Postitus: #83

Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
ahvid võisid olla meie esivanemad, aga selle üldise lükke meie evolutsioonis andsid ikkagi needsamad tüübid sealt taevast.

kas "neilesamadele tüüpidele sealt taevast" andis kah keegi evolutsiooniks lükke või ilmusid nad iseeneslikult tühjale kohale või arenesid hoopis nemad kellestki...mina ei tea...vihmaussist või lehmast näiteks?
Jason
Bännitud

08-12-2004 23:47
Postitus: #84

minu ja sinu vahe, vahe, Metavo on selles, et sa oled sisult samasugune kui tüüpiline religioonifännaja. Sa oled sisimas siiral veendumusel, et sa oled loodud kellegi sinust palju kõrgema olendi poolt. Et ilma temata (jumalata, rohelise mehikeset) poleks sind olemaski. Tema (jumal, roheline mehike) juhib meie elu nagu ta on seda teinud juba meie loomisest alates jnejnejne.

ma olen pidevalt väitnud, et religioonid ja erinevad loomisteooriad on inimestele, kel puudub piisav annus eneseusku, uhkust, teostusvõimet ja muud taolist. Minul näiteks on enesesse piisavalt usku, olemaks veendunud, et vähemlt minu esivanemad olid nii tegusad ja ettevõtlikud, et suutsid omal jõul puu otsast alla tulla ning tänapäevaseks inimeseks saada samal ajal kui sinu esivanemaid tuli kõigi nende miljonite aastate vältel käekõrval talutada, juhtida, õpetada, tagant lükata, geneetilisi parandusi teostada jne.

saad aru, mida ma öelda tahan? ei midagi solvavat - lihtsalt - asi on eneseusus. Inimene, kel puudub usk enesesse, hakkab nii ehk naa uskuma kellessegi endast kõrgemasse kes erinevalt temast endast on võimeline tema elu juhtima. Vanasti kui veel ufosid polnud välja mõeldud, usuti lihtsalt jumalatesse. Tänapäeval on aeg edasi läinud, jumalad on muutunud vanamoodsaks ning nende asemele on võetud midagi kaasegsemat. midagi, mis on LOOGILISEM kui jumalate teooria. Seega - ka teie ise olete läinud seda teed seepärast, et see on loogilisem kui usk puhtakujuliselt üleloomulikesse jumalatesse. Mina seevastu olen veelgi loogikalembelisem. Kas see on ehk kah areng edasi?
Celtic
ja sina pead kandma maailma

09-12-2004 09:30
Postitus: #85

jason... ja sa julged meid liistule tõmmata kuna me olevat religioonifännid???
aga mis asi on siis satanism?

mvo lehelt sain nii mõndagi teada... teie süsteemidest templite ja preestrite ja reeglitega.
kõik sellised ühised väljad ON ORJASTAMISEKS.
inimesi pannakse nagu lihatükke letile...

olgugi et teie eesmärgid on üllad ja et satanisti põhiülesandeks on iseenda hüvede eest seismine... on neid orjastatud selle uue religiooniliigi poolt.

milleks need riitused, käsud? kas inimene ei tohiks siis elada vabalt?

enne kui tuled teisi sõimama usufanaatikluses... vaata enese sisse.

Kõrgeim äratundmine on teada saamine, et tegelikkuses olid pidevalt selle kõrgeima äratundmise sees.
Iga hetk ja iga kogemus, mis sa saavutad on ideaalne, täiuslik, kordumatu
Jason
Bännitud

09-12-2004 17:37
Postitus: #86

ma ei tea mis on satanism sinu jaoks või mõne kaassatanisti jaoks aga minu jaoks on see müstitsitlik-okultne elufilosoofia ja mis puutub preestritesse-reeglitesse siis igal ilmalikulgi organisatsioonil on oma hierarhia ja reeglistik ning kellelgi ei tuleks pähegi kutsuda näiteks põrguinglite gängi mingiks religioosseks kultuseks.

kuna aga satanismi olemus on väga religioonisarnane ning meie praktika seda nõuab siis seal ongi sellised tegelased nagu preestrid jmt.

Probleemi tõstatamise põhjust näen hetkel sinu arvuti klaviatuuri ja tooli vahel.
Metafor
Veteran

09-12-2004 23:38
Postitus: #87

Tsitaat:Esialgne postitaja Jason
minu ja sinu vahe, vahe, Metavo on selles, et sa oled sisult samasugune kui tüüpiline religioonifännaja. Sa oled sisimas siiral veendumusel, et sa oled loodud kellegi sinust palju kõrgema olendi poolt. Et ilma temata (jumalata, rohelise mehikeset) poleks sind olemaski. Tema (jumal, roheline mehike) juhib meie elu nagu ta on seda teinud juba meie loomisest alates jnejnejne.

ma olen pidevalt väitnud, et religioonid ja erinevad loomisteooriad on inimestele, kel puudub piisav annus eneseusku, uhkust, teostusvõimet ja muud taolist. Minul näiteks on enesesse piisavalt usku, olemaks veendunud, et vähemlt minu esivanemad olid nii tegusad ja ettevõtlikud, et suutsid omal jõul puu otsast alla tulla ning tänapäevaseks inimeseks saada samal ajal kui sinu esivanemaid tuli kõigi nende miljonite aastate vältel käekõrval talutada, juhtida, õpetada, tagant lükata, geneetilisi parandusi teostada jne.

saad aru, mida ma öelda tahan? ei midagi solvavat - lihtsalt - asi on eneseusus. Inimene, kel puudub usk enesesse, hakkab nii ehk naa uskuma kellessegi endast kõrgemasse kes erinevalt temast endast on võimeline tema elu juhtima. Vanasti kui veel ufosid polnud välja mõeldud, usuti lihtsalt jumalatesse. Tänapäeval on aeg edasi läinud, jumalad on muutunud vanamoodsaks ning nende asemele on võetud midagi kaasegsemat. midagi, mis on LOOGILISEM kui jumalate teooria. Seega - ka teie ise olete läinud seda teed seepärast, et see on loogilisem kui usk puhtakujuliselt üleloomulikesse jumalatesse. Mina seevastu olen veelgi loogikalembelisem. Kas see on ehk kah areng edasi?

ma ei ole öelnud, et nad pidid neid aitama ja käeotsas kaasa tirima jne. ma pakun, et nad pigem võtsid meid jõuga kaasa, ja tegid meid sellisteks, et me kuuletuksime. tegid meist orjad, panid meid uskuma, et nemad on need, keda tuleb kummardada jne.
kas teadiste, et magnetväljad mõjutavad inimese religioosseid uskumusi? et inimesed suuremas magnetväljas usuvad ja tunnetavad rohkem sellist "maagilist" ja "jumalikku" värki. võimalik, et just selle nad meile lisasidki, ning siis tegid nad paar linna, kuhu inimesed hämmeldunult sisse kõndisid. siis neist said nn. kuulekad orjad vms. selline on minu teooria. ma ei ole väitnud kusagil, et tulnukad õpetasid meile midagi. ma ise kaldun arvama, et nad just tõkestasid meie mõttemaailma. Sokrates yltes, et inimene on ühiskondlik loom.
astudes ühiskondlikku maailma, inimesed piirasid oma õigusi, ja samas, niipaljud tahavad ühiskonanst välja murda. miks? mina ytlen, et ühiskond polnud inimese leiutis vaid pigem on see vangistus meile.
parandusi nad tegid, selles ma olen kindel, aga mitte meie heaks, vaid selleks, et meid lihtsamini juhitavaks teha.

p.s. ma pole religiooni fänn, lihtsalt ma olen natuke lugenud, ja igaltpoolt ma loen enamvähem sama vastuse välja.
mulle ei meeldi, kui mind juhitakse, pole kunagi meeldinud.

Jätkaks õige nyyd seda teemat. nimelt see on parim viis asjale lahenduse leidmiseksSmile on vaja kahte poolt, kes sõdvad selle nimel, et nende vastus peale jääks, otsides koguaeg tõendeid juurde või siis märkides üles asju, mida vastaspool pole ennem teadnud. vahest jõuavad ka vastaspooled kokkuleppele, et oli hoopis kolmas viis, kuidas asjad tegelikult olid kõige tõenäolisemalt.

[Teadet on muutnud 10-12-2004 postitaja metavo]
das
Tavaliige

06-01-2007 14:24
Postitus: #88

INIMENE ja vb maailm on loonud JUMAL 6 päevaga.
siinkohal tahan öelda, et pühitsege hingamispäeva

kas tõest usute, et inimene on arenenud ahvist. sama hästi võiks öelda, et inimene on arenenud seast - mõlemad on geneetiliselt väga sarnased.

When your heart turns cold it causes your soul freeze. It spreds through out your spirit like a ruthless feeling disease. The walls that once were down, now stand firm and tale safe form hate, love, pain, joy until you feel nothing at all.
Auron
Tavaliige

06-01-2007 14:49
Postitus: #89

Aga mis/kes on Jumal? Kui sa võtad jumalat kui kõikvõimsat maailma ennast, siis ma nõustun sinbuga kui aga mingit habebikku pilve peal, siis ma kyll sinuga ei nõustu...
Alfar
Vana kala

06-01-2007 15:02
Postitus: #90

Ma pole küll viitsinud teemat läbi lugeda aga pealkirja peaks ära muutma. Teadlased väidavad, et ahvil ja inimesel on ühised eellased mitte, et inimene on arenenud ahvist!!! Need võivad küll tunduda väikesed vead ent suures plaanis on need tohutud.
das
Tavaliige

06-01-2007 15:10
Postitus: #91

Tsitaat:Algselt postitas: Auron
Aga mis/kes on Jumal? Kui sa võtad jumalat kui kõikvõimsat maailma ennast, siis ma nõustun sinbuga kui aga mingit habebikku pilve peal, siis ma kyll sinuga ei nõustu...

no jätame siis jumala välja, sest see on nii laiali valguvwink. aga siiski ei arva ma et nii keruline ja võimekas olend, naq inimene on arenenu suht lollist ja koledast ahvist, või veelvähem seast. kas pole nii?

mina arvan kah, et mustad ja valged ei ole päris sama tõug. sest mustadel enamasti puuduvad sellised tõutunnused nagu uudishimu ja elementaarne järelduste tegemise võime, või lihtsalt arenemine. on ju nad elanud suhteliselt rikkal pinnasel, aga siiski pole kaugemale jõudnud, vastupidiselt valgetele(i)

When your heart turns cold it causes your soul freeze. It spreds through out your spirit like a ruthless feeling disease. The walls that once were down, now stand firm and tale safe form hate, love, pain, joy until you feel nothing at all.
Alfar
Vana kala

06-01-2007 15:40
Postitus: #92

Mustad ja valged on erinevad küll.. aga arengu koha pealt.. Kui sa vaatad keskmist heaoluühiskonna kodanikku ja võrdled teda näiteks eestlasega? Siis eestlased on lausgeeniused - mida ma öelda tahan, on see, et mida paremad kasvutingimused, seda väiksem on areng. Valgete kõrge areng ongi just halvemate tingimuste tulem. Koguaeg peab leiutama midagi uut, et ära elada. Aafrikas - ei pea eriti leidlik olema, et banaan alla tuua?
das
Tavaliige

06-01-2007 16:01
Postitus: #93

sedant küll jah.Smile selle peale ma ei mõteld. kuid kas d¾ungli metslasel ja eurooplsel peaksid olema ühesugused õigused? mitte, et ma arvan, et neid peaks liigitama madalama liigi tasemele kuid siiski?

Alfar
Vana kala

06-01-2007 16:10
Postitus: #94

Ma arvan, et isand tumedatel peaks olema omal maal õigus ja eurooplastel euroopas õigus. Ei olle küll rassist ent arvan, et kodanik öö-sid ja nende kultuuri euroopal vaja ei ole. (Nagu ka neil meie oma..)
das
Tavaliige

06-01-2007 16:59
Postitus: #95

Tsitaat:Algselt postitas: Alfar
Ma arvan, et isand tumedatel peaks olema omal maal õigus ja eurooplastel euroopas õigus. Ei olle küll rassist ent arvan, et kodanik öö-sid ja nende kultuuri euroopal vaja ei ole. (Nagu ka neil meie oma..)

ei ole minagi rassist. olen suga üpriski samal nõul

Apocalypse
Tavaliige

06-01-2007 20:16
Postitus: #96

Maa lõid jumalad?
Või Ufod,kes lõid Atlantise ning ehitasid püramiide?
Raske on arvata sest teooriad on palju.
Igaüks võib oletada kuidas tekkis,aga mina tõesti ei oska öelda.
Thorondor
Administraator

07-01-2007 18:39
Postitus: #97

Evolutsiooni ju on olemas. Loogiline ja arusaadav. Iseasi kas see nii ka toimus. On sul mingi ettekujutus kuidas jumal maailma ja inimest loob ? Füsioloogilised omadused loevad samamoodi nagu geneetilised.

---
See on kaugelt näha, et sa oled rassist. Sa lihtsalt ei taha seda omaks võtta, kuna see on nagu halvustav sõna või mis. Rassism paistab olevat tihedalt seotud kristlusega.
Madalamad õigused mustadele, kuna nad ei ole meist kaugemale jõudnud materialismis? Võibolla neil ole seda eesmärkigi.
Järgmisena äkki tuleks isikuomaduste järgi inimestele õigusi jagama hakata.

Muudetud: 7-1-07 kell 18:45:08 Thorondor
batoonike
Vana kala

07-01-2007 18:49
Postitus: #98

"aga siiski ei arva ma et nii keruline ja võimekas olend, naq inimene on arenenu suht lollist ja koledast ahvist, või veelvähem seast. kas pole nii?"
Minuarust võis areneda küll, võibolla küll kauem aega tagasi kui mõni miljard aastat. Kas näiteks koer sai mingist ürgbakterist areneda, kes ei ole mõtlemisvõime* poolest amööbist oluliselt üle ? Kui ei, siis on ühel onul kosmoses ikka tõsiselt igav olnud, et niipalju liike valmis meisterdada viitsis.

Bioloogiliselt on kõik korrektne. Hingede ja telekineesidega läheb natuke keerulisemaks.

* Eeldades, et mõtlemisvõime tuleneb ajust.
rivo Eemal
Uustulnukas

07-01-2007 22:11
Postitus: #99

Dokumentaal sarjas 'Elu Kosmoses' (väga huvitav sari milles oli 8 osa)
Vist 5ndas osas räägiti selles kuidas inimene Marsile 'kolib' ning mis teda ees ootab.
Teatavasti on marsil 3x väiksem gravitatsioon Maa'ga võrreldes.
Ning tehti ka katseid kuidas see inimesele mõjub.
Selgus, et süda kärbub ja inimene areneb suuresti aju kasutamise valdkonas.
Keegi teadlane siis lõi teooria kuidas ahvist inimene sai.
Teoorias on see umbes sarnaselt, kui ahv hakkas kahel jalal käima siis tema südametöö muutus ning ka tema areng toimus teises suunas.
Et siis kuskil võsas (täpselt ei mäleta) vist Aafrikas oli pinnavormi muutus toimunud et maapind oli üksteise peale liikunud ja sellega kaasnes ka muid muutusi. Varem oli seal ahvide elamis koht, kuid pärast stepp ja ahvid pidid uue keskonnaga ümber harjuma ja nad hakkasid kahel jalal liikuma.
Nii, et ahv tõusis püsti ja sai inimeseks Smile

Ja arvatavasti siis need ahvid kes praegu elavad ei tõusnud licalt püsti.

Muudetud: 7-1-07 kell 22:53:30 rivo
das
Tavaliige

08-01-2007 15:20
Postitus: #100

no kui tahad, siis ma võin olla rassist

aga mina olen sügavalt veendunud, et kõik rahvad tuleks keskajast või veelgi vanemast ajast välja tuua. olgu nad arenenud kellest tahes.
minu arust ei ole õige hoida nn 'd¾ungli rahvaid' õilsas teadmatuses, et kuskil polegi paremat elu

tuletan siinkohal jällegi meelde, et olen eurooplane (mitte ameeriklane) ja pean seda kultuuriruumi parimaks maailmas (võibolla Jaapan kah)

Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog