• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inimesed on arenenud ahvidest?
#1
umbes 3 aastat tagasi hakkasin mõtlema, et kui inimesed ON arenenud ahvidest, siis miks on olemas veel tänapäeval ahvid? kas nad arenevad ka edasi? ja kui arenevad, siis miks jäävad mõned "tavalised" ahvid ikka alles? et 2000 aastat tagasi olid ahvid sama targad kui praegu:S loogiliselt peaks ju ahvid välja surema, kuna nad arenevad edasi inimesteksSad
või oskab keegi midagi muud öelda?

Muudetud: 15-4-07 kell 17:11:13 Hallucigenia
Vasta
#2
siis, kui ahvidest inimesed arenesid olid teistsugused tingimused kui praegu ja selleks, et ellu jääda pidid nad arenema. Tänapäeval pole neil enam vaja areneda, et hakkama saada.

Tegelikult on inimesed pärit Ufodest ja ahvid ei puutu üldse asjasse
Vasta
#3
Ma arvan et alguses arenesid välja inimahvid (üks liik(samas ka kasslased, närilised jne.) Kõiki oli põhimõtteliselt 1 liik. Sealt edasi hakkasid liigid edasi arenema sama liigi eriversioonideks. Ühed läksid natuke võsa suunas, gorilla nt. aga teised õnneks mitte, meie inimesed nt. Muidugi asi polnud nii lihtne tegelikult aga mõtestasin oma mõtted nii, et kõik saaks aru(loodan et saavad). Eks need teised üritavad ka nüüd kuhugi areneda, ka meie muidugi, aga tempo pole neil nii võimas.

Go human powwa!
Vasta
#4
mkay...et ühesõnaga arenevad inimesed ka koguaeg edasi, varsti pole enam inimesed vaid mingi uus liik .... võimalik?
Vasta
#5
Mina arvan, et kõik ahvid, sealhulgas inimesed ei saa olla pärit ühest ja samast liigist. Miks? Lihtne? Esitan sellise küsimuse, vastavalt evolutsiooniteooriale kohastuvad liigid tingimustega, tänu sellele tekivad liigid.. Miks siis üks ja sama liik peaks kohastu´ma samadele tingimustele erinevalt? Miks tekivad erinevad liigid? miks osad liigid jäävad alles? Teoreetiliselt ei saa ühest liigist toimuda järsku üleminekut teise ilma mutatsioonideta, aga.. üks mutatsioon ei saa kanduda põlvest põlve, kui muteerunud on ainult üks lapsevanem.. Seega: muteeruma peavad kaks ahvi, mõlemad inimese suguseks, siis peavad need 2 ahvi kokku saama ja pere looma, alles siis saavad nende lapsed samad ilmingud, kusjuures faktid näitavad, et muteerunud järglased tavaliselt surevad kähku jne.
Vasta
#6
noo, ma arvan, et inimesed on arenenud ahvidest, kuna seda peab olema nii palju tõestatud, muidu ei õpetataks meile koolis sihust asja, kui sellel tõde taga pole. Kui teadlastel poleks selle kohta kindlalt informatsiooni, siis me ei teakski, et me oleme ahvidest arenenud.

Aga miks me neist hakkasime arenema, samal tulemusel, miks ka kõik teised liigid arenesid kellekski teiseks. Aga millest enne ahvid jne. seda ei tia.

[Teadet on muutnud 16-4-2004 postitaja hiidlane]
Vasta
#7
õpetajad on saatana/tulnukate poolt hüpnotiseeritud, et nad meile igsat saasta õpetaksLaugh
Vasta
#8
Põhjus, miks õpetajad just seda meile koolis õpetavad, on lihtne, see on ülemaailmselt mõnede tähtsamate teadlaste poolt heaks kiidetud. Kas te arvate, et kui arvati veel, et maa on lapergune, siis seda ei õpetatud järglastele? Vaja lihtsalt veel tõendeid koguda ja siis kogu see süsteem purustada, tuua tõde päevavalgele..
Vasta
#9
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Põhjus, miks õpetajad just seda meile koolis õpetavad, on lihtne, see on ülemaailmselt mõnede tähtsamate teadlaste poolt heaks kiidetud. Kas te arvate, et kui arvati veel, et maa on lapergune, siis seda ei õpetatud järglastele? Vaja lihtsalt veel tõendeid koguda ja siis kogu see süsteem purustada, tuua tõde päevavalgele..
ma arvan et see evolutsiooni teooria on õige(enam-vähem). Kahtlusi võib aint tekkida aint kas see toimus sellel plannedil kus hetkel elame.
Vasta
#10
irw.... kas teile õpetati koolsi, et inimesed arenesid ahvidest. Vaesekesed.
Mina tean nii palju, et inimestel ja ahvidel on üks eellane.
See, et inimene ahvist arenes oli kunagi Darwini teoorias.
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Põhjus, miks õpetajad just seda meile koolis õpetavad, on lihtne, see on ülemaailmselt mõnede tähtsamate teadlaste poolt heaks kiidetud. Kas te arvate, et kui arvati veel, et maa on lapergune, siis seda ei õpetatud järglastele? Vaja lihtsalt veel tõendeid koguda ja siis kogu see süsteem purustada, tuua tõde päevavalgele..
ma arvan et see evolutsiooni teooria on õige(enam-vähem). Kahtlusi võib aint tekkida aint kas see toimus sellel plannedil kus hetkel elame.
Kust sa tead, et see õige on Bleh
Vasta
#12
ähh, ma ei teagi, mida täpselt õpetati, aga mitmes aines see läbi käinud, ajaloos vist 2 aasta eest. Et oli piltide järgi ahv, siis natust imelikum ahv, siis juba inimlikum ahv, siis peaaegu inimene ja oligi inimene. Sihuse teooria järgi õpetatakse meid.:o
Vasta
#13
Tra mingi bug oli, nägin kõiki enda postitusi kahekordselt. Õnneks back nupp pääsitis mu posti:
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Kust sa tead, et see õige on Bleh
Pole ühtegi teist loogilist varianti kuulnud. Ega organismid niisama ei teki. Ikka järkjärgult arenevad(algul ainuraksed jne.)

A noh proovige mind ümber veenda, palun.

Nüüd siis hakkab nagu uus post:
Sellist liiki pole ju olemaski nagu ahv põhimõtteliselt. Ahvi all mõistame me kõiki vähegi inimesele sarnanevaid karvaseid loomi. Mingi Australopiteekus on välimuselt väga šimpansi sarnane.
(inimese eelkäia)

PS! Äkki keegi juhtus nägema sarja mis hiljuti etvst tuli, mingi inimese arengu kohta. Väga põnev oli. 4 osa oli vist.
Vasta
#14
Esiteks kogu Darwini teooria on kõigest teooria, et lihtsalt seletata koolipoistele ja muidu lollidele selliseid küsimusi nagu kust inimene pärit on, kes on tema kui ühe eluorganismi sugulased.
Omal ajal kui Darwini teooria üldsuse ette paisati, sattus ta suure kriitikatule alla. Üks peamisi argumente lisaks "ketserlusele" oli see, et miks inimese ja ahv aastate jooksul pole üldsegi arenenud. Tegelikult on nii, et inimese teadaolev kirjapandud ajalugu läheb kuhugi 10000 aasta kanti. Siin ma mõtlen igasugu puujuurikaid ja muid värke, mis on leitud. Võrreldes inimese arenguetappidega (ca miljon aastat) on 10000 aastat üpriski väike arv. Pealegi on leitud väga palju luid just vahepealsest arengujärgust. Me võime tõesti areneda edasi, kuid vaevalt midagi järgnevate aastatuhandete jooksul muutub.

Teise koha pealt pakuvad inimese tekkele selgitust kõiksugu müüdid, alates eestlaste endi taarajuttudega lõpetades piibliga.
Vasta
#15
Koguaeg inimkond areneb, näiteks inimesed on väga lühikese ajaga oma keskmist kasvu päris palju suurendanud (mingi saja aastaga võib isegi öelda) Ka näiteks karvkate taandareneb koguaeg. Ja jäsemed on palju peenemaks ja osavamaks läinud (klaviatuuri klõbistamisest) Mingi paarikümne aasta pärast, ma arvan, on inimeste sõrmed praegusest keskmiselt 1cm pikemad. Me lihtsalt kohastume koguaeg.
Vasta
#16
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Koguaeg inimkond areneb, näiteks inimesed on väga lühikese ajaga oma keskmist kasvu päris palju suurendanud (mingi saja aastaga võib isegi öelda) Ka näiteks karvkate taandareneb koguaeg. Ja jäsemed on palju peenemaks ja osavamaks läinud (klaviatuuri klõbistamisest) Mingi paarikümne aasta pärast, ma arvan, on inimeste sõrmed praegusest keskmiselt 1cm pikemad. Me lihtsalt kohastume koguaeg.
Su teoorja peab enamvähem paika selles osas et karvkate taandub.
nimelt ei ole meil vaja enam karvkatet kuna nüüd on riided ja muud soojad asjad.
seda mix inimesed iga sajandiga pikemax kasvavad seda ma ei oska isegi mitte pakudaBleh
Vasta
#17
Toitume paremini kui varem.
Vasta
#18
Tegelikult minul, kui Darwini teooria kahtlejal on taas kord selle kohta oma teooria. Nimelt, inimesed on 5000 aasta taguse kasvuga võrreldes kääbused. Kui inimene elas koos dinosaurusega, milles ei tasu hetkel kahelda, täpsem tõestus saabub varsti, siis miks ei võinud ka inimesed hiigelkasvu olla? Keskkond oli enne suurt katastroofi hoopis teine: soojem, niiskem, puudusid aastaajad, õhurõhk oli ligi 2 atmosfääri. Taimed kasvasid hiiglasteks, müüdid räägivad hiiglastest, leitakse 40-50 cm-si inimese poolt tehtud jalajälgi..
Vasta
#19
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Tegelikult minul, kui Darwini teooria kahtlejal on taas kord selle kohta oma teooria. Nimelt, inimesed on 5000 aasta taguse kasvuga võrreldes kääbused. Kui inimene elas koos dinosaurusega, milles ei tasu hetkel kahelda, täpsem tõestus saabub varsti, siis miks ei võinud ka inimesed hiigelkasvu olla? Keskkond oli enne suurt katastroofi hoopis teine: soojem, niiskem, puudusid aastaajad, õhurõhk oli ligi 2 atmosfääri. Taimed kasvasid hiiglasteks, müüdid räägivad hiiglastest, leitakse 40-50 cm-si inimese poolt tehtud jalajälgi..
Hea mõte, see seletab ka kuidas jaksasid inimesed pürammide jt. ehitada. Kõik on võimalik.
Vasta
#20
mina kaldun isegi juba arvama, et tumedanahalised arenesid välja meie planeedil ja valgenahalised tulid teiselt planeedilt.
Vasta
#21
Põhjus miks inimesed tänapäeval on sellised nagu nad on... pole lihtsalt kasulik olla teistsugune...
Elevantidel, ninasarvikutel ja teistel suurtel loomadel on sellepärast praegu sitt elu et suur olla pole mõtekas, peab palju sööma, raske liikuda, järglased kasvavad liiga kaua... eks sellepärast igast pisiimetajad ongi sellise powwa-speediga paljunenud sest nad paljunevad nagu.... jänesed :o

Mul endal on 2 teooriat, Üks on see et inimene arenes ahvist ja see bla bla bla mis ylevalpool kirja s Laugh

2. on et... noh need vanades yrikuteski kirjas et Tuli egiptuse lähistel maa peale usspeaga olend... ehk siis miks mitte ka kosmosest Laugh
Vasta
#22
Mina usun kyll Darwini teooriasse, sest arheoloogilistel kaevamistel on leitud niivõrd palju tõendeid. Ma mõtlen neid koljusid ja luid, mis näitavad ahvide arengut inimesteks. Loodusliku valiku tagajärjel hukkusid need, kes ei suutnud kohaneda keskkonnaga...siis pika aja vältel jäidki alles need, kel tekkisid kohandumused. Võib-olla jäid alles need eellased, kes elasid ühel territooriumil(näiteks Aafrika keskosa) ja nendest hakkasidki arenema inimesed. Teised, kes jäid sellest alast väljapoole, neil tekkisid teised kohandumised. Meie esiisadel tuli pidevalt välja mõelda nippe, kuidas elus püsida. Vajadus on leidlikkuse ema - nagu öeldakse. Nende ajumaht hakkas suurenema kuni tekkisid esimesed pärisinimesed.
Evolutsioon toimub kogu aeg. Ma arvan, et aastasadade pärast on inimene suure peaga(ajumaht suureneb pidevalt), pikkade näppudega(nagu keegi eelnevalt ütles), karvadeta ning peaga võrreldes liiga väikese kehaga(sest tugevat keha pole enam vaja, keegi ei lähe enam odaga karu jahtima). Ja mis see kõik kokku teeb? Väikese alieni.
Aga ei ole välistatud, et tulnukad käisid ennemuiste Maal ja ehk ka elasid siin. Sest Lõuna-Ameerikas on leitud kummalisi koljusid, mille omanikke nimetatakse star-child´ideks.
Vasta
#23
No aga see ei välista võimalust, et maal elas omal ajal mitu erinevat liiki inimesi.. Ühed, kes olid sellised inimahvid ja teised täiesti väljaarenenud inimesed, kes elasid muistsel Atlantisel ja olid küllaltki arenenud. See seletaks ka seda, miks neist kultuuridest jäänuseid pole leitud.. Isegi kui on.. siis need vaikitakse üldtunnustatud tõdede tõttu maha.. Meil polegi muud võimalust, kui uskuda Darwini teooriat, kuna see on nii üldtunnustatud ja üldlevinud, kõik tõendid, mis teooriale vastu räägivad, tunnistatakse võltsinguteks või vähemalt ignoreeritakse neid..
Vasta
#24
Kui juhtuks nii, et paarisajatuhande aasta pärast hakkaks Maa peal keegi väljakaevamisi tegema, leiaks ta samuti, et siin on elanud üsna mitu eri liiki rahvast. Sest ühed näe suhtlesid arvutite ja mobiili abil, lendasid rakettide ja lennukitega, vaatasid pilti ja heli kauge maa tagant..., aga teised elasid savionnides, harisid primitiivsete vahenditega põldu ja tõid jumalatele ohvreid, et need saagil hästi kasvada laseks. Ja need väljakaevajad murraksid pead, kas need erinevad rahvad üldse omavahel suhtlesid. Niiet ahvinimesi ja tarkinimesi leiab praegugi.
Aga inimese areng juhatab täesti mõttele, et kuskil kaugel tulevikus võiksid nad just kirjeldatud tulnukate moodi välja näha. Ainult see roheline värv jääb esialgu segaseks, aga võibolla leiab sellelegi selgituse. Kas sellest kõigest ei võiks järeldada, et tulnukad oleme me ise kaugest tulevikust?
:it:
Vasta
#25
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
noo, ma arvan, et inimesed on arenenud ahvidest, kuna seda peab olema nii palju tõestatud, muidu ei õpetataks meile kollis sihust asja, kui sellel tõde taga pole.

enam ei õpetata koolis, et inimesed on pärinenud ahvist... sest just nimelt "seda pole suudetud ikkagist veel tõestada"... on küll jah erinevaid arvamusi, uurinusi, jooniseid, jutte inimesi jne. aga siiski kui küsida "kuidas arenesid inimesed?" siis on vastuseks üks suur "küsimärk"... sest ei saa olla kindel selles siiski, et me pärineme ahvidest.
ültse on imelik mõelda, et inimesed on läbi aegade andnud vastuseid erinevatele küsimustele, et kuidas ja miks on selline asi maailmas, aga ise enda "arenemis käiku" pole veel suudetud tõestada nii, et enamus oleks versiooni poolt...
äkki oleme kusagilt teisest maailmas jalust ära saadetud?:o
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 27
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat