Küsitlus: Kas soovid para-web'i tassi ja/või T-särki?
Soovin T-särki
30.51%
18 30.51%
Soovin tassi
16.95%
10 16.95%
Soovin mõlemat
44.07%
26 44.07%
Ei soovi kumbagi
8.47%
5 8.47%
Kokku 59 häält 100%
* Hääletasite antud valiku poolt. [Näita tulemusi]

Teema hinnang:
  • 1Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Para-web'i tassi ja T-särgi kavandi/logo ideed
#26
* Aurora Blue naerab.

Hindamatult hea idee, Ruubel!

Bleh

Veel saaks sõnastada: Kohtume Weebis, Para-Weebis!
Vasta
#27
Mitte vähetähtis ei ole ka särgi kvaliteet (materjal, õmblused). Särk on ikka praktiline asi. Odavmüügi särki ise küll ei ostaks. Pigem juba raha kohe kuhugi mujale kulutada.
Vasta
#28
Arvan ka, et Cthepy oma oleks väga tipp topp Smile Vahet pole, kas särgil või tassil.
Vasta
#29
Cthepy kavand sobiks väga hästi pisut õrnemale ja kergemale materjalile nagu portselan vms, lausa terve teeserviis võiks selline olla wink
Aga Cassy lausa rahvuslikuna mõjuv kritseldus sobiks ideaalselt rohmakale savitassile.
Särgi lõikeid on ka erinevaid; naiselikumale topi-stiilis särgile võiks samuti Cthepy kavand minna, klassikalise T-särgi jaoks on vast liiga õhuline ja jällegi Cassy kavand sobivam.
Aga mistahes muu kavand on ka OK, nt piltide rida särgi ees, mis hõlmab tähtsamaid para-teemasid - läheb vist liiga keeruliseks? Või mida iganes Smile
Vasta
#30
(25-07-2011, 21:15 )Cthepy Kirjutas: Et siis tegin ühe kritselduse:
[Pilt: th_Picture027.jpg]

ILUS kritseldus - tassi peal oleks vägagi tegija. Särgi peal "kaoks" ära.
Vasta
#31
Parateema puhul ei peakski pilt konkreetne olema, et näed ja kohe saad aru .Särgi puhul võiks ainus konkreetne asi olla paraveebi kiri ja eritellimusel ka omaniku kasutajanimi.
Stiilinäitena on see minumeelest väga kena.Head värvid.
http://www.mysteriousman.net/andres/visu...ralogo.jpg
Aga mida iganes Te ka ei otsusta ,mulle võib ühe 3XL-i ära broneerida.


Ma ei teadnudki ,et see särgina olemas onembarrassed
Vasta
#32
Jah see särk mul juba on, aga nüüd tahaks valget!Smile
Kunagi oli siin niisugune kavand:

Sinna võib lisada selle mütsi asemel mõne teise pildi.










Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#33
Lahe kavand aga "b" jääb varju - müts võiks olla keskemal.
Vasta
#34
Üks näidis, nimetus võiks olla paraputukas:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#35
Tegin eile kodus ufo-tulnuka särgivariandi. Pärast tööd katsun selle siia ka kuidagi üles saada. Aga tekkis veel selline küsimus (pigem Thorile-Pizile-Cassile), et kas te plaanite tellida need n-ö meeste lõikega T-särgid või naiste omaga?
Vasta
#36
Ainult M suurusega ja naistelõikega saab seekord.

Nali naljaks, tegelt ei ole särgi tegijatel vahet palju erinevaid suurusi ja lõikeid on.
Vasta
#37
Tegin siin wordiga ka katsetuse. Tuli selline kentsakas.

[Pilt: pwlogo.jpg]

Leian, et logo peaks olema LIHTNE... seega, kes teevad logo näidiseid, siis püüdke teha lihtne ja lööv! Smile
Vasta
#38
Kui naiste lõige teha, siis mina saan kanda ainult XS, meeste lõike puhul on suurusest ükskõik (suured suurused lähevad lihtsalt öösärgi või kleidi eest).
Vasta
#39
(29-07-2011, 10:47 )NelliN2 Kirjutas: Ma ei teadnudki ,et see särgina olemas onembarrassed

See eelmine särk nägi välja niisugune:




Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#40
Cassu kujundus on päris lahe.

Ehk peaks teema nimesse panema juba - ...ja kujundus?
Vasta
#41
(29-07-2011, 12:15 )Cassiopeia Kirjutas: Tegin siin wordiga ka katsetuse. Tuli selline kentsakas.

Great minds think alike! See on pea üks-ühele sellega, mis eile endale paberile joonistasin.Bleh
Vasta
#42
Vaatan, et aktiivne eelsoojendus käib juba.
Ma püüan ise nii teha, et ei jääks ainult muljet või ei süvendaks arusaama, et Para-web on "see ufo ja vaimu foorum".
Vasta
#43
Ufo- ja vaimusõpradele tegin esimesed. Katsun mõne lihtsamaga ka maha saada. Smile


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
           
Vasta
#44
Eelmised ideed tulid suht käkid mul välja, värvid panin küll suht suvalt, aga proovisin midagi naaatukene paremat voolida:


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#45
Prooviks teha ehk nii, et ka reaalselt üritaks ennast ette kujutada särgis, mida siin teemas eksponeerida Laugh




Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#46
Celtic, mis tasanditele Sa meid lennutada siis konkreetselt tahad selle pluusiga?
Vasta
#47
Küllap ikka vaimsetele tasanditele. Materiaalsest maailmast kõrgematele.
Inimene tuleb T-särgil olevat kirja silmates para-webi uudistama ja taipab siis, et on ka midagi muud, kui see igapäevane maine reaalsus, mis meid ümbritseb.
Lausestus on hää. Kujundusel pole ka viga. Rohekas-kollane värvitoon aga paraku ei sobi kõigile.
Vasta
#48
(01-08-2011, 01:39 )Celtic Kirjutas: Prooviks teha ehk nii, et ka reaalselt üritaks ennast ette kujutada särgis, mida siin teemas eksponeerida Laugh

Kärtspunane särk põhjaks wink

[Pilt: Red%20TShirt.jpg]
Vasta
#49
Aga kui mul on paranoia punase suhtes Ph34r2
Vasta
#50
Kindlasti peaksite arvestama särkide tegemisel , mugavat ja hingavat trükki(nagu särgid poes müügis on erinevate piltide ning kirjadega)
Võimalik on teha vaid valgele, mustad ja tumedad sh punased, rohelised on eestis teha võimatu, olen ise saanud väga halbu kogemusi (otsest trükki särgile eestis keegi ei tee)kui neid ei tehta siiditrükis, viimast saab teha vaid erinevate täisvärvi kobinatsioonides ja kogus peab olema suurem kui 10
Erinevad pildid jne asjad saab teha termosiirdekleebistele, kõigile kujundused peaskid olema vektorgaafilistes programmides (corel draw, adobe illustrator, Inkscape) eelnevalt kujundatud.
Nii,et ärage nähke nii julmalt aega ja tehke ennem kavand seal valmis siis on lihtsam saate ehk kujunduse tasuta, idee võib vahel olle väga hea kuid teostamatu.See minu tagasihoidlik soovitus.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kuidas ja millal avastasid Para-Webi? dragonlord 250 138,890 11-03-2022, 12:12
Viimane postitus: Minaelan
  Para-Web Facebookis Celtic 55 48,543 07-10-2021, 23:30
Viimane postitus: Lynx Titan
  Para-webi raamatukogu - kas on juba loodud? Ülane 59 48,134 27-09-2019, 21:04
Viimane postitus: Avatud aken
  Mis kasu olete saanud Para-Webist? MissIs 57 47,053 20-03-2017, 16:24
Viimane postitus: Temimoor
  PW särgi ja tassi tellimine Thorondor 77 63,666 04-01-2017, 20:49
Viimane postitus: Thorondor
  Para-Webi eepos Celtic 27 27,132 10-12-2016, 22:48
Viimane postitus: Avatud aken
  Mittetulundusühing Para-web (80275679) Tutanhamon 27 35,842 11-03-2015, 19:51
Viimane postitus: PiziIngliito
  Milline teemavaldkond teile Para-webist kõige rohkem huvi pakub Ülane 22 22,031 21-06-2014, 15:34
Viimane postitus: Schaumie
  Para-web youtube Balzzar 7 10,722 05-01-2013, 15:50
Viimane postitus: Balzzar
  MTÜ Para-web hakkab pakkuma pulmateenust [Aprilli eri] Metafor 14 15,654 02-04-2012, 10:11
Viimane postitus: Metafor

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat