•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 28
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naljanurk siis
Ma vihkasin pulmi. Alati, kui kellegi pulmad olid, tulid igasugused vanaemad ja vanatädid minu juurde, silitasid mul pead ja ütlesid naeratades, et sina oled järgmine.
Aga see harjumus kadus neil üsna kiiresti, kui ma matustel olles läksin nende juurde, vaatasin neile naeratades otsa ja ütlesin, et sina oled järgmine.



Mees teritab käia peal vikatit, mööda sõidab mees jalgrattaga ja vikatiteritaja hüüab talle:
"Nael kummi."
Jalgrattur hüüab vastu:
"Käi vit*u!"

Loogikaga anekdoot Smile

New Yorki linnas sõidab buss Harlemist, neegrite linnaosast, Down-towni.
Bussis on võrdselt nii musti kui valgeid, ning seal on ilge sõimamine, karjumine, tõmblemine jne. Bussijuhil viskab lõpuks kopa ette, ning karjub üle bussi: "Nüüd aitab! Kõik välja!." Läheb siis buss tühjaks ning bussijuht hüppab ka maha, ning räägib nendega. Kurat küll.Te olete suured inimesed ja ikka kaklete, et kes on must ja kes valge. Olge normaalsed! Ärge kakelge nagu väiksed lapsed. Teeme nüüd nii, et lähme tagasi bussi, ning kõik on ROHELISED. Reisijad siis vaatavad ja mõtlevad et jah, ok, väga hea mõte! Oleme rohelised. Saavad siis mustad ja valged sõbraks ja hakkavad bussi tagasi minema, siis bussijuht karjub: "Nii, nüüd kõik bussi. Tumerohelised taha ja helerohelised ette!"



Eesti vabariigi peaminister Juhan Parts läheb Itaaliasse turismireisile ning külastab ka tuntud ning vildakat Piisa kellatorni. Vaatab siis seda, ning lausub:" Pole ta nii viltu midagi..."



Kaks meest saavad kokku ja esimene kohe teisele:
"Tead, ma nägin sind öösel unes ja sa päästsid mu elu."
Teine vastu ülbelt ja uhkelt:"No kes su elu siis ikka päästab kui mitte mina. Räägi parem, mis siis juhtus." "Korjan mina soo peal marju, äkki rabab rästik nokust ja
mina vajun nõrkenult kokku ja siis tuled sina üle laugaste hüpates ja imed mürgi välja."



Kümme tsuktsit kuulutavad ameeriklastele sõja. Ühendriikide saadik räägib tsutsidele:
"Mõelge natuke: meid on mitusada miljonit, teid ainult kümme!" "Issand jumal!" hädaldab vanim tsutsi. "Kuhu me nad kõik matame?"



Vormel 1 kommentaarid teleülekannetest (Tarmo Klaar ja Are Eller). Kommentaatoritel ju vaja võistluste käigus kiiresti olukorda tutvustada, ja vahel lipsab igasugu naljakaid lauseid üle huulte.

Schumacher asub tegelikult väga heal positsioonil, kuigi on viimane.

Nelson võib seal kiivri sees olla enesega rahul

See on williamsi esimene võit pärast williamsi eelmist võitu

Mul pole vähimatki aimu, mis käsu meeskond eddie irvinele andis, kuid ta täidab seda erakordselt täpselt

Mehaanikud ründavad autot

Nigel Mansell võtab asja rahulikult, vähendab kiirust.....ja sõidab ringirekordi

Jean Alesi on neljandal ja viiendal kohal

Mclareni pilooodid on nii tulised nagu oleks kaks praetud vähki hõbedased kuued selga tõmmanud

Mõlemad on parimad startijad, kuid häkkinen on parimatest startijatest parim

Ta kaotas mõlemad paremad esirattad

Sel mehel on kogu tulevik selja taga

Viis esimest kohta kuuluvad viiele erinevale autole

Pärast viit hooaega vormeliroolis on coulthard ikka neli aastat noorem kui damon hill

Kujutan ette, et need tingimused praegu on ettekujutamatud

Autoga pole midagi erilist lahti, ta lihtsalt põleb

Siit tuleb Damon Hilli williams, unikaalne auto, kui mitte arvestada talle järgnevat teist täpselt samasugust masinat

Mclareni achilleuse kand pole tegelikult kand vaid käigukast
http://www.youtube.com/watch?v=DiFq_nk8pE0 nalja natuke druiidide ja Stonehenge kulul.
[Pilt: cat_dog_death.JPG]
Federation of Light ja StarWars on juba kohal. Ameerikas kahjuks Smile
http://www.liveleak.com/view?i=0b6_1220390138
http://www.aegmaha.com/videos/9978#title
Unnecessary Knowledge Lehekülge refreshides saab üha uusi ja uusi pärleid...
Lennukis istuvad kõrvuti juut ja 2 araablast. Akna ääres istuv araablane tahab omale teed tuua ja palub juuti, et too püsti tõuseks ja ta mööda laseks. Juut aga kohe abivalmilt läheb ise araablastele teed tooma. Teine araablane vaatab, et näe, juut võttis kingad jalast - ilastame need täis! Ilastavadki ja korralikult. Juut tuleb teega tagasi, istub, topib jalad kingadesse ja ohkab: "no millal see mõttetu vaen ka ära lõpeb? Mina kusesin teie tee sisse ja teie ilastasite mul kingad täis..."
Mida ütled siis kui öösel ärkad ja näed, et telekas hõljub õhus akna poole? SEISA NEEGER! Smile
--------
N33ger teisendatakse mustaks meheks? Sad

Muutus: Liitsin järjestikused postitused.

Muudetud: 10-10-08 kell 22:05:16 Thorondor
Rase neeger. neeger võttis naiseks neegri. Mari oli nii must, et nägi välja nagu neeger. Isegi üks neeger on meie sünnitusmajas toreda pisikese neegri sünnitanud.

Muudetud: 4-10-08 kell 15:42:05 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:42:28 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:44:54 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:47:59 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:48:51 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:52:58 postimees
- Mis on Narvas alati positiivne ?
- HIV

hehe.
------

Tsitaat:Algselt postitas: postimees
Rase must mees. must mees võttis naiseks musta mehe. Mari oli nii must, et nägi välja nagu must mees. Isegi üks must mees on meie sünnitusmajas toreda pisikese musta mehe sünnitanud.

Muudetud: 4-10-08 kell 15:42:05 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:42:28 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:44:54 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:47:59 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:48:51 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:52:58 postimees

Ma ei saa aru..

Muutus: liitsin postitused.

Muudetud: 10-10-08 kell 22:08:07 Thorondor
Tsitaat:Algselt postitas: Makaveli
Tsitaat:Algselt postitas: postimees
Rase must mees. must mees võttis naiseks musta mehe. Mari oli nii must, et nägi välja nagu must mees. Isegi üks must mees on meie sünnitusmajas toreda pisikese musta mehe sünnitanud.

Muudetud: 4-10-08 kell 15:42:05 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:42:28 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:44:54 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:47:59 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:48:51 postimees

Muudetud: 4-10-08 kell 15:52:58 postimees

Ma ei saa aru..

Tegu on Para-webi tsensuuriga, millest on tehtud nali. Rassistlikud väljendid vahetatakse ilmselt väljenditega nagu "must mees" vms.
Tsitaat:Tegu on Para-webi tsensuuriga, millest on tehtud nali. Rassistlikud väljendid vahetatakse ilmselt väljenditega nagu "must mees" vms.

Millised väljendid on rassistlikud? Näiteks neeger asendamine väljendiga nagu "must mees" on tõesti tragikoomiline. Meie kõnepruugis on neeger olnud alati neeger. Ka praegu ja seaduslikult.
Rassistid on need, kes piiravad sõna n33ger kasutamist. Valge mehe sõnavabaduse räige rikkumine! Koristage see foorumi tsensuur ükskord ometi ära!

Muudetud: 10-10-08 kell 18:48:37 Gunnar
Tsitaat:Algselt postitas: xxyyzz

Tegu on Para-webi tsensuuriga, millest on tehtud nali. Rassistlikud väljendid vahetatakse ilmselt väljenditega nagu "must mees" vms.

Millised väljendid on rassistlikud? Näiteks n e e g e r asendamine väljendiga nagu "must mees" on tõesti tragikoomiline. Meie kõnepruugis on n e e g e r olnud alati n e e g e r. Ka praegu ja seaduslikult. Nõme ja lapsik.

Lisan anektoodi, et ei oleks OT

N e e g e r registreerib ennast selle foorumi kasutajaks. Kasutajanimeks kirjutab ausalt n e e g er. Logib sisse ja näeb et temast on saanud must mees. Solvub, kuna arvab, et siinsed ei usu, et ta ennast peseb. Võtab siis kurvastusest kanepiköie ja tõmbab ennast oksa.


Muudetud: 10-10-08 kell 19:33:16 xxyyzz
Tsitaat:Algselt postitas: xxyyzz
N e e g e r registreerib ennast selle foorumi kasutajaks. Kasutajanimeks kirjutab ausalt n e e g er. Logib sisse ja näeb et temast on saanud must mees. Solvub, kuna arvab, et siinsed ei usu, et ta ennast peseb. Võtab siis kurvastusest kanepiköie ja tõmbab ennast oksa.
Muudetud: 10-10-08 kell 19:33:16 xxyyzz
Sellise naljaga oled sa küll väga kaugel offtopicust välja nihverdamisest. Ausalt ei olnud naljakas.

See teema kõlgub küll sulgemise piiripeal, kui labastest rassistlikest naljadest kaugemale ei suudeta jõuda. Läbuteemadel ei ole Para-webis kohta.
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor

See teema kõlgub küll sulgemise piiripeal, kui labastest rassistlikest naljadest kaugemale ei suudeta jõuda. Läbuteemadel ei ole Para-webis kohta.

Samuti ei ole naljakas emakeele meelevaldne muutumine. Labaseks muudab hetkel Para-web ennast ise koos oma kummalise tsensuuriga.
Mustanahalistest anekdootide rääkimise võimalus on antud foorumis tähtis? Miks? Sa tead ju, et on palju muid sõnu, mida siin nö tsenseeritakse, aga ometi emakeelsed.
Ma ei tea, kas need arstide keeleoskuse puudumise näited on siin juba olnud, aga toon igaks juhuks ära. Kui on - andke teada, kustutan ära.

Väljavõtted Ida-Virumaa arstide toimikutest :

Patsient paranes ravist hoolimata
Patsient lõpetatakse kortisooniannusega mõne päeva pärast
Teeme kliendist koopia ja anname kaasa
Joonud 2 pudelit viina poole mehe peale
Parema kõrva kasutamine vasakul pool ei ole soovitav
Räägib, et kõrvalestad võivad hommikul väga valusad olla, kui need padjalt
tõsta
Kuni üheaastaseks saamiseni saanud rinda, seejärel muna
Voodihaige söömine võib tõesti raske olla
Telefonikõne põhjal on pähe tulnud muhk
Ägeda käe tõttu mõlema silma eemaldamine
Patsient räägib ka, et pärast poomist on muutunud veelgi haigemaks
Lapsepõlves saanud kiviviske pähe
Aastaid põdenud oma vana haiget meest
Patsient pärit Vantaast, muud viga ei ole
Peres koer, kes elab väljas (käib toas ainult küüsi lõikamas)
Hommikud eriti hommikuti rasked
Patsient tuleb õhupuuduse tõttu öösel purjuspäi
Vasak lõug hakkas valutama
Heas töökorras kirves, mis tekitas eriti kauni lõikehaava
Antud hetkel pole valu pärakus ega ka mitte väljaheites
Kord nädalas saab kodus füsioterapeuti
Kips pole eriti valutanud
Leitud haav vasakus kulmukarvas
Emakas vastab 90. rasedusnädalale
Proov tuleb uriinist minu lauale
Tantsides teatab patsient, et parem õlg läks paigast ära
Seostab oma seisundit sellega, et on maganud, hingamisteed teki all
Vähemalt 2 päeva on peas kuulnud Saatuse tangot. Nüüd on peas helisevast
muusikast nii kõrini, et üritas enesetappu
Patsient tuleb näitama parema käe keskmist sõrme
Hommikul hakkasid huuled alla vajuma
Saabumise põhjus: uriinilõhn hingeõhus, pea tundub tobe
Patsient on 78-aastane naine, kes tütrega rääkides nikastas lõualuu
Omal käel umbes 10 tundi tagasi peksa saanud
Täna hommikul läks patsient vetsu. Siis tekkis kummaline tunne, et on seal
varem ka käinud
Patsient kukkus eile ja lõi ära vasaku pea. Kirurgiga konsulteeritud.
Raviks on määratud jala kinnitamine 3 nädalaks naabri varba külge
Patsient räägib, et abikaasa hüppas tema rinnakorvi peal, kui ta kõhuli lamas
Parem külg kukkus hobuse seljast esmaspäeval
Kaks nädalat löödud kirvega kuklasse
Uuringul patsient soojeneb üldine seisund hea.
Antud hetkel surnud
Lebab lillekaupluse ees ja tõmbub krampi
Silmast prügi eemaldamine labidaga ja muud meetmed
Väljaheidetes ei ole olnud
Hingeldab 5 kilomeetrit käimata
Just vasak silm on hakanud pärast käeoperatsiooni rippuma ja oli juba
ennegi häirinud Rindu saab hästi katsuda
Patsient saabus kell 13.09 kiirabisse, kus olevat saanud kuuli kuklasse
Võtab riidest lahti ja paneb riidesse teiste abita. Kõnnak on kange eriti
sokkide ja kingade osas Vaevused kingas ja soovib selle eemaldamist
Neeruvaagnasse pääseb nüüd hästi. Käime seal ringi ja vaatame Kontroll kolm
nädalat. Kui gaasimull on kadunud, võib patsient lennata
Retsept vajadusel ära süüa
Patsient on teel Rauma regionaalhaiglast, voodis koos saatjaga
Patsienti laiendatud ühe tilga Tropicamidiga
Puusavaevuse pärast ravil oma silmaarsti juures
Patsient on 4 kuu vanune mees
Palju pahkluid mõlemas jalas, rohkem aga vasakus
Patsiendil tuleb hoiduda seksuaalsest läbikäimisest nii kaua, kuni me
uuesti mu vastuvõtul kohtume
Patsiendi kuulmine on oluliselt halvenenud. Tegelikult ei kuule ta vasaku
silmaga enam üldse
Räägib, et hommikuti on kella 4-6 ajal näljavajadus
Mõnikord ei õnnestu samal ajal autot juhtida ja aknaid pesta
Pääses õnnetusest kergete vigastustega, kuna arst lasi ta pärast kontrolli
koju
Enne operatsiooni oli kaalu kümmekond kilo ja oli väga rahul, kui see
langes (patsient on 66-aastane)Diagnoos: paberitööline
Kukkudes kaotas meelemärkuse põrandale
Patsient käib kepi najal sellele toetumata. Oma jutu järgi saab patsient
oma põlvega igapäevaelus hästi läbi
Muuhulgas suudab piimapakki edukalt ühest kohast teise liigutada
Jalad takistavad veel natuke käimist.
Lugedes neid Ida-Virumaa arstide kilde, ütleks, et sealsed arstid on eluohtlikud.
Mevato, nüüd Sa siis tead, et Ida-Virumaal haiglasse ei torma wink Olen isegi kuulnud igasuguseid "imejutte" sealsete haiglate ja üldse meditsiini kohta. Tegelikult on see väga nukker.
Suvi on ilus aeg, till tõuseb, kartul vajab panemist ja hernes tahab keppi.

* * *

Homo läheb tätoveerija juurde ja tahab endale peenise peale traktorit. Tätoveerija siis kohe pärima, et no kas esisilla veoga või tagasillaveoga, homo imestab, et no mis vahet seal on. Tätoveerija kohe nõustama, et tagasillaveoga kraabib s.ita sees paremini.




Muudetud: 7-11-08 kell 10:49:13 Celtic
Maailm on vihjeid täis. Blossom - Star Wars - Obama - FOL

http://eatliver.com/i.php?n=3670
Sügaval stagnaajal veel...
Nagu tol ajal "kombeks", tuli majja telefoni saamiseks järjekorras oodata hulk aastaid. Tuli siis kord lõpuks rõõmusõnum vanaprouale, et tulevad telefonimehed ja paigaldavad kauaoodatu... Ja tõesti, lubatud päeval ongi mehed kohal, krutivad konksud-kannud maja külge ja hakkavad traate tõmbama. Ise küsivad - kas tõmbame lauluga või ilma? Proua omakorda küsima - mis vahet sellel? Noh, lauluga on kallim ja ilma on odavam, ise muigavad... Ega's midagi, rõõmus sündmus niigi, olgu siis juba kallim...
Ja tõmbasidki mehed korralikult pinguli need traadid. Esimese tuulise ööga undas ikka vägevalt, kogu majas kenasti kuulda nagu mingi kummitus. See siis oligi see lubatud "laul"...
Kõrvits jutustab pärast aiapidu: uba on selles,et redis jõi ennast peedist täiesti kapsaks, kakerdas aias ringi, ise paljas nagu porgand, sai sibulalt vastu kaalikat ja nüüd on tal kurk haige.
Nüüd ma usun ka paranormaalsustesse. :o

http://www.youtube.com/watch?v=--XjOQy6arQ
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 28
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Naljanurk batoonike 3,681 262,707 5 tundi tagasi
Viimane postitus: xcad
  Mis siis parem oleks? (EL, RU, EE jne) BleedingOutMyEyes 32 14,829 03-04-2014, 22:58
Viimane postitus: Nielander
  Mida ma siis usun? Vikerforell 27 15,298 12-09-2011, 13:14
Viimane postitus: Leena

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat