•  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi veakesed
#51
Pange parem "...ja juba naine!" Laugh
Vasta
#52
Sugu näitab ikka kas sa oled MEES või NAINE.. poisike on ikkagi MEESsoost Smile Meheks Saamas ei ole mingi soo nimetus ja antud lahter on "Sugu"..
Vasta
#53
kui just ei arvestata sellega et inimesed on teatud vanuseni kahesoolised.
Vasta
#54
ma ei saa aru nendest ümbrikutest, mis posti ees on. nad peaks ilmselt töötama nii, et loetud ja lugemata. teevad nad aga igasugu jaburaid trikke, süsteem puudub täielikult. miks ei tea?
Vasta
#55
Klikkisin sellist nuppu. Ja näen: Külaline vaatab Loom'i profiili vms. Tordam oleks kui vaadataks kasutaja Loom profiili. Meie keel on juba selline, et arvutit seda käänama panna ei saa. Ja miks selle sama lingi alt administraatorite tegevusi ei näe? Mis salajasi asju te teete? Vandenõu?
Vasta
#56
Tsitaat:Klikkisin sellist nuppu. Ja näen: Külaline vaatab Loom'i profiili vms. Tordam oleks kui vaadataks kasutaja Loom profiili. Meie keel on juba selline, et arvutit seda käänama panna ei saa.

Sul võib õigus olla - eesti keel on arvutitele paras pähkel. Siiski mainitud pisike "täpiviga" on korda tehtud.

Tsitaat:Ja miks selle sama lingi alt administraatorite tegevusi ei näe? Mis salajasi asju te teete? Vandenõu?

Ei ole vandenõu. Foorumi turvakaalutlustel lihtsalt on administraatorite tegevused varjatud.

Smile
Vasta
#57
Tsitaat:Esialgne postitaja metavo
ei saa pilte toppida siia. [Pilt: untitled.JPG?2]
värk ei töötaSad

Sest see JPG?2 pole faili laiend ju.
Pane sedasi

http://www.zone.ee/metavo/untitled.JPG



[Teadet on muutnud 3-10-2004 postitaja Imhotep]
Vasta
#58
äää

parem ärge üldse zone'st siia pilte linkige, eksju

zones on cookiesüsteem, mis eeldab, et enne kui pilti vaadatakse , on korra mingi teatud aja tagant bännerit nähtud.

Kui pole käidud, siis meie, normaalsed inimesed zones olevat pilti ei näe.

või nii

[Teadet on muutnud 3-10-2004 postitaja henzukaz]
Vasta
#59
Kas need reputatsioonitärnid vms ei võiks natuke tumendamalt olla? Ma näen mingit rohekat massi ainult. Valgel taustal kõlbab aga vaheldumisi on postidel ju roheline taust.
Vasta
#60
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
Kas need reputatsioonitärnid vms ei võiks natuke tumendamalt olla? Ma näen mingit rohekat massi ainult. Valgel taustal kõlbab aga vaheldumisi on postidel ju roheline taust.
Kalibreeri oma monitori või vaheta theme'i
Vasta
#61
Text
Text
Text
Text
Text
Text
Text
Text
Jutt siis tekstisuurusest taas, kunagi juba kuskil mainisin vist midagi, ent oleks tore kui negatiivsed tekstisuurused (-1; -2) eemaltataks. Või neil oleks normaalsuurusega mingi mõistetav seos.
Vasta
#62
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Jutt siis tekstisuurusest taas, kunagi juba kuskil mainisin vist midagi, ent oleks tore kui negatiivsed tekstisuurused (-1; -2) eemaltataks. Või neil oleks normaalsuurusega mingi mõistetav seos.

Korras. Need kohad, kus on kasutatud negatiivseid fondisuurusi, kuvatakse ikkagi alati õigesti, kuna fondi suuruseks võetakse absoluutväärtus fondi suurusest.
Vasta
#63
Vaatasin foorumi esilehlt et Meie uusim liige on LJ.
klõpsasin tema konto peal ja uurisin vähe seda vaatasin postitusi 8
kuid seal all muude valikute all olev:
"Otsi postitusi sellelt kasutajalt" sinna klõpsates ütleb Viga
nothing to search for...
Vasta
#64
Võibolla need posti olid nii sisutühjad, et Nothing to search for... Bleh
Vasta
#65
Tsitaat:Algselt postitas: freewingonboard
Võibolla need posti olid nii sisutühjad, et Nothing to search for... Bleh

Asi on selles et me panime peale uuema foorumi softi ja selliseid tõrkeid võib ette tulla.
Vasta
#66
Jah. Vigasid võib olla..

See asi on nüüd korras Smile
Vasta
#67
Ma ei, tea, täna on kümnes, klõpsasin tänased postitused lahti ja sealt vaatasid vastu teemad viimase postisusega 09 kuupäevast.
Vasta
#68
Tsitaat:Algselt postitas: Sputnik
Ma ei, tea, täna on kümnes, klõpsasin tänased postitused lahti ja sealt vaatasid vastu teemad viimase postisusega 09 kuupäevast.

tänased postitused võetakse sellest hetkest, mis praegu on, täpselt 24 tundi tagasi, ehk siis ütleme paremini 24-a tunni jooksul tehtud postitused on seal.....
Vasta
#69
kusjuures huvitav asi... tänased postitused kaovad pikapeale sama päeva jooksul ära Laugh

ei tea kas asi on minus või milleski muus...
Vasta
#70
Tsitaat:Algselt postitas: celtic
kusjuures huvitav asi... tänased postitused kaovad pikapeale sama päeva jooksul ära Laugh

ei tea kas asi on minus või milleski muus...

parandan enda selgitust:

postitused mis on tehtud eile aga vähem kui 24 tundi tagasi on tänastes postitustes ning kui saabub see maagiline 24 tundi täis tänasel päeval, siis täna teda enam rohkem seal ei ole või midagi sellist?

krt ma ei oska seletada, kordan jahh....ma vajun nüüd oma lolluse häbist maa alla {stu

Muudetud: 10-3-05 kell 23:14:14 hiidlane
Vasta
#71
sa hiidlane mõtled ka või ainult kordad end (kordamine küll tarkuse ema) ... sama (kuu)päeva sees ei saa postituse tegemise ajast olla möödas 24 tundi
täna tehtud postitus saab täna kaduda vaid siis, kui see kustutatakse

Muudetud: 10-3-05 kell 23:10:15 durian
Vasta
#72
See asi töötab järgmiselt -

Kuvatakse kõik need postitused, mille viimasest postitusest on möödas vähem kui 24h


Vahest võib aga juhtuda, et kuvatakse teema, milles viimane postitus on üsna ammu. See ei ole viga. See on tegelikult selleks, et keegi moderaatoritest on tõstnud "teema esimeseks" ja tahab, et seda vaadataks ja sinna postitataks. Et aga tänastesse postitusesse teemat panna, tuleb uuendada viimase postituse aega (kuigi postitus jääb samaks)

Tsitaat:täna tehtud postitus saab täna kaduda vaid siis, kui see kustutatakse
Vasta
#73
Pole küll viga, aga on ettepanek.
Kui võtta "uued postitused alates viimasest külastamisest" ja kui vastaval teemal on lehti rohkem kui 3, siis näidatakse teemade nimekirjas ainult kolme esimese lehe numbrit (1, 2, 3). Kas ei oleks võimalik teha nii nagu tavaliselt on (st oletame kui on 5 lehte, siis näidatakse 1, 2,...,5)?

Muudetud: 31-3-05 kell 00:42:27 etc
Vasta
#74
Üks selline asi, et kui ma vaatan selle kasutaja poolt tehtud postitusi, siis see viskab mul ette 25 viimast postitust ja all on link näita järgmist 20, aga mul näitab järgmist 25.
Vasta
#75
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Üks selline asi, et kui ma vaatan selle kasutaja poolt tehtud postitusi, siis see viskab mul ette 25 viimast postitust ja all on link näita järgmist 20, aga mul näitab järgmist 25.

See, et sul 25 on tähedab seda, et sa oled oma profiili alt muutnud sellist seadet nagu Postitusi lehekülje kohta:
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat