•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi veakesed
Pole hullu, seni kui see seltskond või isik siin arvamusi avaldama ja niisama spämmima ei hakka, elame üle, kahju ainult ahvide kätte sattunud arvutist! Teatavasti eeldab see tunduvalt suuremat iq -d, kui primaadid omavad. Nuppude vajutamine on üks härra Pavlovi eksperimentidest, ei tea kas tolle arvuti taga, kust see jama tuleb banaane ka jagatakse va!
Vasta
(09-08-2011, 03:54 )levis Kirjutas: cxvsvdv
hjkhjkhjk
sadfasfasdf
oki, doki, miks ma ei näe järgmist lehte....
lsdkjflsafjlksdj katse nr.58

(09-08-2011, 05:40 )Celtic Kirjutas: buu buu

Kuulge "iti"-geeniused - mingi aeg sai selle asja ju juba korda, et uue lehe algus EI kadunud ära.
Kas para kratid ja lõkitsad - muudest rääkimata - on tagasi või tuleb "geeniused" välja vahetada???
Vasta
Niikui ma oma buu buu ära kustutasin, oli jälle 20 lehekülge

Seega nüüd on uue lehe kuvamiseks tarvis vähemalt 5 postitust...
Vasta
Huvitav! Minul on 26 lehekülge!
Vasta
Ja mul on üldse 21 lehelülge!
Vasta
See kuvatav lk-de arv sõltub ka monitori resulutsioonist.
Vasta
Ei sõltu resolutsioonist. Resolutsioonist sõltub laius, mitte kõrgus.

Tegelikult sõltub siiski sätetest:

Kasutaja konto - Muutmisvalikud - Postitusi lehel

Vaikimisi väärtuseks on 25 postitust lehekülje kohta.
Vasta
Huvitav miks mul seda probleemi pole? Ma kahtlustan, et asi võib tõesti mingites isiklikes sätetes kinni olla?
Vasta
Pole uues foorumis ühtegi sätet muutnud, kõik on vaikimisi väärtuse peale jäetud.
Küpsistes ei ole probleem kuna kõigis brauserites sama jama.

Katsetasin ka sisselogitult ja väljalogitult, Häädemeeste teemas näitab endiselt 20 lehekülge, samas peaks olema 21
Tee või tina... 21 lehekülge näitab alles siis, kui uuel lehel on vähemalt 5 postitust.
Vasta
(09-08-2011, 17:08 )PiziIngliito Kirjutas: Huvitav miks mul seda probleemi pole? Ma kahtlustan, et asi võib tõesti mingites isiklikes sätetes kinni olla?
Adminnidel kuvab asju nati teistkaudu. Seetõttu on meil kuidagi poolikult, et lisa vajutusega saab viimasele lehele ka ligi.
excubitoris Kirjutas:Kuulge "iti"-geeniused - mingi aeg sai selle asja ju juba korda, et uue lehe algus EI kadunud ära.
Kas para kratid ja lõkitsad - muudest rääkimata - on tagasi või tuleb "geeniused" välja vahetada???
See mingi aeg oli ilmselt eelmine aasta ja teise tarkvaraga.
Minu mäletamist mööda olid ka siis ainult ajutised lahendused.
Tundub, et probleem on nii unikaalne, et terve selle tarkvara kommuun ei ole osanud midagi arvata ega soovitada.

Oma seadest saate muuta postitusi lehekülje kohta ja nii mängida posituste arvuga viimasel lehel.
http://www.para-web.org/usercp.php?action=options

Saan ainult lahendada probleemi ainult antud hetkel. Edasisi vea tekkeid ei saa veel ära hoida.
Kirjutage, kui probleem uuesti tekib. Teema ja lehekülje number. Ehk leiab ühise nimetaja.
Vasta
(09-08-2011, 18:56 )Thorondor Kirjutas: Tundub, et probleem on nii unikaalne, et terve selle tarkvara kommuun ei ole osanud midagi arvata ega soovitada.

Kesknädal (ühe sekti ajaleht) jookseb teisel scriptil ja põeb sama leheküljevahetuse probleemi.

See oli lihtsalt remark.

Nüüd küsimus - kas see ka kalaks klassifitseerub on veidi ebaselge.
Nimelt kui foorumis keegi ignoreerida ja on avalik meiliaadress siis foorum U2U puhul ilmselt suunab kirja rõõmsalt sinna ja lisab lõppu:
-
Täname,
Para-web tiim
http://www.para-web.org

------------------------------------------
Sa ei soovi saada e-posti teistelt foorumi kasutajatelt?

Kui sa ei soovi saada rohkem e-maile, külasta palun foorumis oma konto lehte ja lülita sisse funktsioon 'Salasta mu meiliaadress teiste kasutajate eest':
http://www.para-web.org/usercp.php?action=options
----
Noh jah....ilmselt ma soovin saada aga kindlasti mitte ignoreeritud kasutajatelt kes on saavutanud oma ignoreerimise sisutühjade ja mõtetute kirjade saatmise läbi. Ja seda läbi U2U. Mul ei oleks mitte midagi selle vastu kui ignoreeritud kasutaja saadab meili oma postkastist....aadress on ju avalik...saan tüütuse meiliserveril lasta rejectida aga et para-web edastab....
....või mida teised arvavad?
Vasta
Ma jätkuvalt ei saa aru otsingu loogikast. Kui panen otsingusse "foorumi vead" ja et otsiks ainult pealkirjadest, siis isegi leiab vastuse (foorumi veakesed), aga kui panna otsingusse näiteks "indigo" (on teema "indigolapsed), siis ei leia ühtegi vastust... Otsingu mõte ju kaob ära kui ma pean teadma täpselt teema nime. Seda probleemi on saanud siin juba mainida, aga asi on endine.
Vasta
Aitab see, kui veidi lugemisharjutusi praktiseerida...

Tsitaat:* märgiga saab asendada osa sõnast. Nt "sini*" leiab sõnad "sinine" kui ka "sinised"
Vasta
Kuna otsingut päris igapäevaselt ei kasuta, siis see tärni panemine alati ei meenu ja ei jõua alati "lugemisharjutusi" praktiseerida, eriti kui teemas palju lehekülgi... Aga selge, rohkem ei vingu siin.
Vasta
(16-08-2011, 20:37 )Jõhvikas Kirjutas: Kuna otsingut päris igapäevaselt ei kasuta, siis see tärni panemine alati ei meenu ja ei jõua alati "lugemisharjutusi" praktiseerida, eriti kui teemas palju lehekülgi... Aga selge, rohkem ei vingu siin.

See kehtib enamus otsingute- ja isegi andmebaaside päringute puhul. Seega tegemist elementaarse asjaga.
Vasta
(16-08-2011, 18:09 )Leena Kirjutas: Nüüd küsimus - kas see ka kalaks klassifitseerub on veidi ebaselge.
Nimelt kui foorumis keegi ignoreerida ja on avalik meiliaadress siis foorum U2U puhul ilmselt suunab kirja rõõmsalt sinna ja lisab lõppu:
-
Täname,
Para-web tiim
http://www.para-web.org

------------------------------------------
Sa ei soovi saada e-posti teistelt foorumi kasutajatelt?

Kui sa ei soovi saada rohkem e-maile, külasta palun foorumis oma konto lehte ja lülita sisse funktsioon 'Salasta mu meiliaadress teiste kasutajate eest':
http://www.para-web.org/usercp.php?action=options
----
Noh jah....ilmselt ma soovin saada aga kindlasti mitte ignoreeritud kasutajatelt kes on saavutanud oma ignoreerimise sisutühjade ja mõtetute kirjade saatmise läbi. Ja seda läbi U2U. Mul ei oleks mitte midagi selle vastu kui ignoreeritud kasutaja saadab meili oma postkastist....aadress on ju avalik...saan tüütuse meiliserveril lasta rejectida aga et para-web edastab....
....või mida teised arvavad?

Kui tohib küsida - kuidas sa neid kirju saad? Ma pole peale uudiskirja saanud ühtegi muud paraga seonduvat kirja oma meilile. Ei miskiseid raporteid ega ignoreeritud kasutaja omi.

Ja tegelikult ei saa ma üldse aru, milles probleem (pole vist üksi selles osas). Smile
Vasta
(16-08-2011, 20:44 )InDemand Kirjutas:
(16-08-2011, 18:09 )Leena Kirjutas: Nüüd küsimus - kas see ka kalaks klassifitseerub on veidi ebaselge.
Nimelt kui foorumis keegi ignoreerida ja on avalik meiliaadress siis foorum U2U puhul ilmselt suunab kirja rõõmsalt sinna ja lisab lõppu:
-
Täname,
Para-web tiim
http://www.para-web.org

------------------------------------------
Sa ei soovi saada e-posti teistelt foorumi kasutajatelt?

Kui sa ei soovi saada rohkem e-maile, külasta palun foorumis oma konto lehte ja lülita sisse funktsioon 'Salasta mu meiliaadress teiste kasutajate eest':
http://www.para-web.org/usercp.php?action=options
----
Noh jah....ilmselt ma soovin saada aga kindlasti mitte ignoreeritud kasutajatelt kes on saavutanud oma ignoreerimise sisutühjade ja mõtetute kirjade saatmise läbi. Ja seda läbi U2U. Mul ei oleks mitte midagi selle vastu kui ignoreeritud kasutaja saadab meili oma postkastist....aadress on ju avalik...saan tüütuse meiliserveril lasta rejectida aga et para-web edastab....
....või mida teised arvavad?

Kui tohib küsida - kuidas sa neid kirju saad? Ma pole peale uudiskirja saanud ühtegi muud paraga seonduvat kirja oma meilile. Ei miskiseid raporteid ega ignoreeritud kasutaja omi.

Ja tegelikult ei saa ma üldse aru, milles probleem (pole vist üksi selles osas). Smile

Kirju saan tavaliselt nagu kõik teised inimesed - kas tulevad meilboxi või toob postiljonwink

Täna kasutasin esimest korda elus selles foorumis ühe .... indiviidi ignoreerimist. Seda paraku ainult selle pärast, et U2U sse hakkas laekuma mõttetut posti. Peale ignoreerimist ülla ülla saabus indiviidi kiri päris meilboxi koos eespool toodud kaaskirjaga. Kui tegemist oleks indiviidi poolt oma meilboxist saadetud kirjaga siis poleks seda para-webi kaaskirja olnud. Seega järeldan, et peale indiviidi ignoreerimist saadab foorum kirja edasi temale teada olevale meilile.
Mind see ei häiri aga õigeks ka seda ei pea. Kui jäi veel midagi keeruliseks ja arusaamatuks siis proovin seletada uuesti ja lihtsamate sõnadega.

Ja väljavõte kirja päisest, kuigi see ilmselt kedagi ei huvita. X id on tehtud minu poolt.
Tsitaat:Return-Path: <paraweb@a2.virtuaal.com>
X-Original-To: leena@xxx.ee
Delivered-To: xxxx@xxxxxx.xxxxxxx.ee
Received: from a2.virtuaal.com (a2.virtuaal.com [195.222.15.72])
by xxxxxx.xxxxxx.ee (Postfix) with ESMTP id 11AA31A2543
for <leena@xxx.ee>; Tue, 16 Aug 2011 20:15:48 +0300 (EEST)
Received: from paraweb by a2.virtuaal.com with local (Exim 4.69)
(envelope-from <paraweb@a2.virtuaal.com>)
id 1QtLdT-0004Ia-Bo
for leena@xxx.ee; Tue, 16 Aug 2011 18:32:59 +0300
To: leena@xxx.ee
Subject: =?UTF-8?B?U2lzdXTDvGhqYWQgcG9zdGl0dXNlZA==?=
From: Xxxxxxxxx <xxxxxxxx@hot.ee>
Reply-To: xxxxxxx@hot.ee
Message-ID: <97ccea47acdc35cb915b8f3d2a391d26@www.para-web.org>
Vasta
(16-08-2011, 20:55 )Leena Kirjutas: Kirju saan tavaliselt nagu kõik teised inimesed - kas tulevad meilboxi või toob postiljonwink

Täna kasutasin esimest korda elus selles foorumis ühe .... indiviidi ignoreerimist. Seda paraku ainult selle pärast, et U2U sse hakkas laekuma mõttetut posti. Peale ignoreerimist ülla ülla saabus indiviidi kiri päris meilboxi koos eespool toodud kaaskirjaga. Kui tegemist oleks indiviidi poolt oma meilboxist saadetud kirjaga siis poleks seda para-webi kaaskirja olnud. Seega järeldan, et peale indiviidi ignoreerimist saadab foorum kirja edasi temale teada olevale meilile.
Mind see ei häiri aga õigeks ka seda ei pea. Kui jäi veel midagi keeruliseks ja arusaamatuks siis proovin seletada uuesti ja lihtsamate sõnadega.

Panin su korra ignoreerituks, vaata, kas sulle tuli selle kohta teade. Kui tuli, siis saada see mulle palun u2u teel.Smile
Vasta
Vaata, mis on sinule teatud kohas elementaarne, ei ole seda minule mitte ja vastupidi Smile
Võimalusi on mitmeid. Sa võid oma U2U sissetulevatele kirjadele sulgeda ja sa võid ka oma päris meili peita, et sulle ei saaks meilile kirja saata. Kui mina tahan sulle läbi PW kirja saata, siis mina ei näe sinu aadressi. Elementaarne Bleh
Vasta
(16-08-2011, 21:01 )InDemand Kirjutas:
(16-08-2011, 20:55 )Leena Kirjutas: Kirju saan tavaliselt nagu kõik teised inimesed - kas tulevad meilboxi või toob postiljonwink

Täna kasutasin esimest korda elus selles foorumis ühe .... indiviidi ignoreerimist. Seda paraku ainult selle pärast, et U2U sse hakkas laekuma mõttetut posti. Peale ignoreerimist ülla ülla saabus indiviidi kiri päris meilboxi koos eespool toodud kaaskirjaga. Kui tegemist oleks indiviidi poolt oma meilboxist saadetud kirjaga siis poleks seda para-webi kaaskirja olnud. Seega järeldan, et peale indiviidi ignoreerimist saadab foorum kirja edasi temale teada olevale meilile.
Mind see ei häiri aga õigeks ka seda ei pea. Kui jäi veel midagi keeruliseks ja arusaamatuks siis proovin seletada uuesti ja lihtsamate sõnadega.

Panin su korra ignoreerituks, vaata, kas sulle tuli selle kohta teade. Kui tuli, siis saada see mulle palun u2u teel.Smile

Hetkel ei tulnud. Aga kaaskirja muud moodi ei oska seletada. Samas oled adminni õigustes.....ehk on midagi teisiti.
eelpool mainuitud kirja päise panin eelmisse posti ja see peaks olema foorumi logist vaadatav.
----
Kui panid mu ignoreerituks siis saada mulle palun ka üks privaatsõnum kui ignoreeritud olen. Hetkel ei tea kas saatsid.
Vasta
(16-08-2011, 21:03 )Leena Kirjutas: Hetkel ei tulnud. Aga kaaskirja muud moodi ei oska seletada. Samas oled adminni õigustes.....ehk on midagi teisiti.
eelpool mainuitud kirja päise panin eelmisse posti ja see peaks olema foorumi logist vaadatav.

Kui Thor või Flash seda loeb, siis tegelikult võiks üle vaadata küll, kas ignoreeritav saab mingi teate või mitte. Kui saab, siis pole justkui sellest ju erilist kasu - tekitab pigem rohkem viha ja vaenu. Igaühe oma asi, kelle postitusi ta tahab näha, kelle omi mitte.
Vasta
Kui isik on pandud ignoreerituks, siis ei saa tema sulle saata U2U. Ent kui su mailiaadress on avalik, siis laekub see U2U sinu mailiaadressile - foorumi tarkvara lükkab vastutuse enda õlult ära Laugh

Pane oma mailiaadress salastatuks ja kõik on korras.
Vasta
Ongi nii, et emaili teel saab ignoreeritu kirju saata. Sellele hetkel mõistlikku lahendust ei ole. Edastasin selle tarkvara tegijatele.

Celticu kirjeldatud varianti ei õnnestunud korrata.
Vasta
Kui SINA kedagi ignoreerid, siis ignoreeritav saab ikkagi sinu postitusi lugeda. Seega saab ta sulle saata ka e-maile (postituse allosas on nupp "E-mail" juhul kui sinu maili aadress on avalik).

Seda ma miskipärast ei usu, et u2u saadetakse mailile. Teavitus u2u-st küll (kui oled seadetes nii määranud). Kui ignoreerid kasutajat, siis u2u-si saata ei saa ja seega ka teavitust ei saa (vähemalt ei tohiks). Kui on vastupidi, siis on tegu foorumi veaga ja sellega tuleks tegeleda.

Selle vastu saaks mingi koodi kirjutada, et ignoreeritav ei saaks sulle läbi foorumi maili (postitustes nupp "E-mail" ning profiilis samuti) saata.
Vasta
U2U saatmine ei ole lihtsalt võimalik, kui ignoreeritud oled. Seega ei saa ka midagi emailile laekuda.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16(current)


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat