•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Foorumi veakesed
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Okei. Ei tea kas see just viga on, aga...

Foorumis on lubatud avatari suurus ca. 150x150? Kui ma nüüd lisan serveris 150x150 avatari ja talletan selle siia, siis süsteem enam ei vaata avatari suurust ja ma saaks avatari 800x600 vastu välja vahetada. Niisiis, kas sellele on rohtu?

Näide teemas - Kasutaja payn2

Oleks küll, aga see teeks lehtedede laadimise palju aeglasemaks. See on iga foorumi kasutaja südametunnistusel, kas ta kasutab seda auku ära või ei.
Vasta
Oled sa ikka kindel, et kõikidel kasutajatel südametunnistus olemas on ja need, kellel on, ikka aru saavad, mida see tegevus endaga kaasa võib tuua?wink
Üks võimalik rohi selle vastu on keelata muus serveris oleva avatari kasutamine.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: napoleon
Üks võimalik rohi selle vastu on keelata muus serveris oleva avatari kasutamine.

See oleks ka võimalus, aga see siis suurendab ka para-webi bandwidthi kasutust, minuteada loeb meie host nõnda ka bandwidthi kulu, aga ma uurin seda asja täpsemalt.
Vasta
Paistab, et quote-ga on selline jama, et kui seda kasutada ei osata, läheb pilt sassi. Kui kirjutan näiteks
<quote>
blah

st. tsitaati ära ei lõpeta, siis on jama. Näited on siin ja siin.

Kasutajate harimine on tõenäoliselt suht lootusetu ettevõtmine seega oleks vist kõige mõistlikum mitte läbi lasta vigaste tsitaatidega postitusi.
Vasta
Teemas energia, psi pallid lõpus on viga.
Kas sellist asja juhtub tihti et tekstid ja pildid nihkuvad ja sulavad kokku?
Vasta
Kiri on mingi imelik, liiga tume ja halvasti loeatv, eelmine kord sellist jama ei olnud... Külastan foorumit Firefox -iga.
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Stroch
Kiri on mingi imelik, liiga tume ja halvasti loeatv, eelmine kord sellist jama ei olnud... Külastan foorumit Firefox -iga.

skinni oled profiilis ('isiklikud seaded') muuta proovinud?
Vasta
Foorumil tuleks kellad taha keerata! Mul kiidab, et on 10:05, tegelt on ju hommik kell 9:05Smile
Vasta
õigus

Muudetud: 30-10-06 kell 11:42:21 zepac
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: encore
Tsitaat:Algselt postitas: zepac
Foorumil tuleks kellad taha keerata! Mul kiidab, et on 10:05, tegelt on ju hommik kell 9:05Smile
Kas Foorumi süsteem ei vaata mitte kellaega sinu arvutist?

Nope
Vasta
ei tea kas teema on õhus olnud ? muudaks kuupäeva lihtsalt loetavamaks ,
kuu ja päev vahetavad asukohta Näide,praegu---11.30.2006 võiks lihtsam olla-- 30.nov.2006 või 30.11.2006
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: reaalne
ei tea kas teema on õhus olnud ? muudaks kuupäeva lihtsalt loetavamaks ,
kuu ja päev vahetavad asukohta Näide,praegu---11.30.2006 võiks lihtsam olla-- 30.nov.2006 või 30.11.2006

Muutke oma profiilist kuupäeva formaadi välja.
n.M.Y, et saada sellist tulemus: 30.nov.2006
või
dd-mm-yyyy, et saada selline tulemus: 30.11.2006

Muudetud: 28-11-06 kell 21:44:46 Imotep
Vasta
muutsin ära ..tänud
Vasta
Kellaaeg paistab justkui nässus olevat. Kas peab ise kruttima midagi et näitaks suve aega?Smile
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Metavo
Kellaaeg paistab justkui nässus olevat. Kas peab ise kruttima midagi et näitaks suve aega?Smile

Ole sa tänatud Smile
Vasta
Selline asi mida ma juba ammu tean, aga miskipärast pole raporteerinud.
Kui vaadata mingi kindla kasutaja postitusi, siis ta viskab ühele leheküljele korragga 25 postitust, aga all on link - vaata järgmist 20 postitust.

Siis, see asi et kui ma modereerin kellegi postitust ja siis panen alla nagu siin:

Muutus: abakadabra

Muudetud: 6-4-07 kell 13:34:54 Thorondor,

Siis on nii, et seletuse ja Muudetud vahele tuleb tühi rida. Mulle ei meeldi see tühi rida. Kui on mingi kaks väiksest postitust vaja kokku liita või parandada, siis Muutus ja muudetud võiks ikka all ühese üksusena välja näha. Postituse sisu võiks olla kõige silmapaistvam. Üherealise postituse puhul on kaks rida muutmist ja üks rida postitusi.
Lühidalt, tühi rida võib jääda, aga kui ma tahan siis võiks saada seda ära kaotada.



Muudetud: 6-4-07 kell 13:38:42 Thorondor
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Selline asi mida ma juba ammu tean, aga miskipärast pole raporteerinud.
Kui vaadata mingi kindla kasutaja postitusi, siis ta viskab ühele leheküljele korragga 25 postitust, aga all on link - vaata järgmist 20 postitust.
Korras

Tsitaat:Siis, see asi et kui ma modereerin kellegi postitust ja siis panen alla nagu siin:

Muutus: abakadabra

Muudetud: 6-4-07 kell 13:34:54 Thorondor,

Siis on nii, et seletuse ja Muudetud vahele tuleb tühi rida. Mulle ei meeldi see tühi rida. Kui on mingi kaks väiksest postitust vaja kokku liita või parandada, siis Muutus ja muudetud võiks ikka all ühese üksusena välja näha. Postituse sisu võiks olla kõige silmapaistvam. Üherealise postituse puhul on kaks rida muutmist ja üks rida postitusi.
Lühidalt, tühi rida võib jääda, aga kui ma tahan siis võiks saada seda ära kaotada.



Muudetud: 6-4-07 kell 13:38:42 Thorondor

See las jääb nii.
Vasta
Mis jama selle "Piusa koopas leitud orbid" teemaga on, et kui keegi sinna postitab, siis näitab seda paaris koos "Liigutatud: Piusa koopas leitud orbid" teemaga nii tänaste postituste kui ka uued postitused alates viimasest külastusest all ?

Muudetud: 15-4-07 kell 14:10:02 elis
Vasta
Teema on liigutatud, ent viide sellest on jäetud ka tema vanasse asukohta. Kui nüüd keegi sinna postitab, siis teavitab ka see viide seal, et näe - teemas on uus postitus.
Vasta
Kuid tegu on ju sama alafoorumiga?!
Vasta
Mul selline mure, et U2U asi ütles, et ma ei saa enam kirju saata kuna mul limiit täis. Ükskõik kui palju ma neid ka ära ei kustutaks, siis ikkagi on all kirjas:

Sul on 151 U2Ud. Maksimaalne lubatud U2Ude arv on 150.

Tegelikult on 133 U2Ud. Keegi võiks mulle kõneaega juurde anda =)
Vasta
Tsitaat:Algselt postitas: Thorondor
Mul selline mure, et U2U asi ütles, et ma ei saa enam kirju saata kuna mul limiit täis. Ükskõik kui palju ma neid ka ära ei kustutaks, siis ikkagi on all kirjas:

Sul on 151 U2Ud. Maksimaalne lubatud U2Ude arv on 150.

Tegelikult on 133 U2Ud. Keegi võiks mulle kõneaega juurde anda =)

Oled sa uurinud palju sul teateid u2u Outboxis on?
Vasta
Mul oli sama asi, et näitas alguses 130 UZU ja siis äkki oli, et limiit täis.
Kustutasin oma 3O UZU ära, aga need ei kustunud ära. Läksid kuhugi mujale. Lõpuks siiski õnnestus umbes plõksides need ära kustutada.
Ja siis veel: miks sissetulevatel UZU-del täpitähed puuduvad?
Vasta
midagi peaks ette võtma sellega, et lõpetamata bbcode ei keeraks foorumi üldist kujundust metsa.
Vasta
Prügikasti tühjendamine aitas : P Samas ma lähtusin sellest, et liitsin outboxi, inboxi ja mustandid jne kokku ja ikka tuleb väiksem arv. Praegugi mõned kuskil salakohtades.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat