Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vajan abi needusega
#1
Tere

Mul juhtus emal mingi insident. Talle on mingi needus peale pandud! Pärast seda needuse peale panemist on tal elu täiesti allamäge läinud (rahaliselt). Ema on käinud ka mingi spetsi juures ja seal öeldi, et, jah, sul on mingi asi peale pandud, aga ei oska midagi peale hakkata.

Olen ema pärast väga mures, kuna ema peidab juba mingi kodus mulla siis ja ütleb, et see aitab, ei tea, kus ta seda kuulis, aga see selleks.

Oleks kellegil mingit vihjet kuidas needuseid hävitada???? Ema sai veel kuskilt mingid pärlid, mis pidid aitama! Ja seda ta kardab ka ära visata, kuna arvab, et saab uue needuse peale!

Palun, kui teil on midagi mõttes, mis võiks aidata, siis palun kirjutage.

Äitäh.
Vasta
#2
Needus ei eksiteeri väljaspool inimese usku sellese. "Spetsid" teavad seda ja kasutavad kergeusklikke inimesi ära.
Kui su ema tahab tõesti needusest lahti saada siis ärgu raisaku aega selle peale mõtlemiseks. Needuse ärahoidmine kutsub seda ellu.
Vasta
#3
võiks pärlite põletamisest alustada kuna neist nagunii midagi kasu pole. peale seda võiks tööd otsima hakata või lapsele vähemalt kirjutamise selgeks õpetada embarrassed
Vasta
#4
Kui endale sisendada et needus on peal, siis tõenäoliselt lähebki allamäge. Needust ei saa mitte keegi inimesele peale panna kui ta ise seda ei taha ehk siis tuleks muuta maailmavaadet.
Positiivse ellusuhtumise korral ei hakka kellegi halvad sõnad mõjuma vaid lähevad soovijale endale mitmekordselt tagasi!
Ja pärlid võimendavad emotsioone.
Vasta
#5
pärlid võimendavad ilmselt ainult orgasmi kui need piisavalt suured on
Vasta
#6
Ma ei saa aru, mida teevad siin teemas
Obama postitused?
Vasta
#7
(24-09-2011, 23:44 )Päikeseinsener Kirjutas: Ma ei saa aru, mida teevad siin teemas Obama postitused?
tõde ongi alati valus

Vasta
#8
(28-11-2011, 00:41 )Obama Kirjutas:
(24-09-2011, 23:44 )Päikeseinsener Kirjutas: Ma ei saa aru, mida teevad siin teemas Obama postitused?
tõde ongi alati valus

17. aastasel poisil on/oli mure oma ema pärast,
sina hakkad kasvatusest ja orgasmist rääkima!?
Krt, ma ikka täitsa algaja, ei saa sotti nendest
para-teemadest.

Vasta
#9
Eelarvamused on visad kadumaSad Minu skepsis needmise ja needuste pihta lõi kõikuma ühe veidra kogemuse tõttu aastaid tagasi. Sellel (kogemusel) peatumata soovitan üleoleva suhtumise kõrvale heita. Lihtne on tahte triumfist pajatada ja sõna jõust ja isiklikust veendumusest sellel inimesel, kellel puudub igasugune isiklik kogemus ja/või napib kujutlusvõimet teiste inimeste kogemuste mõistmiseks.
Vasta
#10
üks võimalus on, isoleerida ema ühiskonnast, siis põleb needus ema sees, omas mahlas, ära. selleks peaks emake võtma toitu varuks ja elama ca 3 kuud üksinduses.
Vasta
#11
(28-11-2011, 09:00 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: üks võimalus on, isoleerida ema ühiskonnast, siis põleb needus ema sees, omas mahlas, ära. selleks peaks emake võtma toitu varuks ja elama ca 3 kuud üksinduses.

Kas sellinel meetod on praktikas tulemusi ka teadaolevalt andnud? Oleksin pakkunud, et valdav osa inimesi satuvad isoleerituses pigem suuremasse segadusse. Samas on see vaid oletus.
Vasta
#12
kui lobamokk oled näiteks, võid enda peal katsetada selliselt, et näiteks saad teada midagi, mida sinu arust tahaksid väga ja oleks väga oluline, tuttavatele edasi rääkida, aga ei räägi.

see ema sipleb mingis info"võrgus", on selle info vahendaja.
Vasta
#13
(28-11-2011, 00:48 )Päikeseinsener Kirjutas: 17. aastasel poisil on/oli mure oma ema pärast,
sina hakkad kasvatusest ja orgasmist rääkima!?
Krt, ma ikka täitsa algaja, ei saa sotti nendest
para-teemadest.

on sul mõni parem lahendus siis?
Vasta
#14
needusele pole kunagi neetu jaoks mugavat lahendust. ühel või teisel moel peab tajõudma olukorrani, kus ta silmanurgast ise needuse läbi näeb.
Vasta
#15
Sinu ema needus on eemaldatud! Head päeva...
Vasta
#16
mis diagnoos oli siis?
Vasta
#17
Mis diagnoosi saab panna mitteorgaanlisele kes lihtsalt saadeti sööma antud indiviidi emotsioone, vene kombe kohaselt on valged nõiad ja mustad nõiad. Mustalt nõialt ostetakse raha eest needusi ja valged nõiad saadavad miteorgaanilise3d tagasi koju raha eest. Otsi tagasisaatja ja unusta jama. Tundub et said ilma maksmata jamast lahti. Celticul oli lihtsalt igav.
Vasta
#18
Mingit needust antud juhul pole!!! On vaid elukorralduse ja olude muutusest tingitud mured. Taas vaja teha ümberkorraldused elus (NB! 1 muutus korraga!).
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Valikud elus - palun abi! chapy 14 7,576 29-12-2014, 23:57
Viimane postitus: Veli Joonatan
  Palun teilt abi, kes vähegi aitadata oskaks Rebeka 29 11,522 25-05-2013, 10:51
Viimane postitus: olematu
  Vajan natukene infot nõmmepiiga 5 3,872 30-05-2012, 00:36
Viimane postitus: hon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat