Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid?
#1
Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? Ma ei mõtle vahest harva millegi tunnetamist või nägemist, et miski vilksatas. Vaid ma mõtlen TÕESTI nende nägemist. Niinimetatud "probleem" selles, et ise näen viimased u aasta aega järjest rohkem neid. Ja tahaks kellegagi suhelda, kes on näiteks selle läbi kogenud või midagi sellist Smile
Vasta
#2
Kuidas sa neid hingesi näed? Kas orbidena või vaimukehadena?
Vasta
#3
Ühineks ka selle küsimusega. Oleks huvitav leida siin keegi selline nägija. Ma küll tean üht inimest veel, kuid ta ei ole ilmselt siin lugeja... aga ta on rääkinud ka uskumatuid (minu jaoks usutavaid) lugusid hingede kohta.
Vasta
#4
arvestades, mis mulje mulle siin lehel on jäänud (ja mida ma mitmete tuttavate kaudu olen kuulnud), ei julgeks minagi hüpata, kui vaime/hingi/kehatuid näeksin. siin on nii mõnigi säärane peensustes norija, et tundub, nagu oleks lasteaias, mitte tõsimeeli meeltavardavaid vaimseid ja paranormaalseid asju lahtiharutaval saidil. a vb on see vaid minu fantaasia?
teemasse niipalju, et ise igapäevaselt säärast asja ei vaja ega kasuta, sest pole leidnud praktilist infot edastavaid indiviide. aeg-ajalt üht-teist põnevat siiski juhtub... edu teemaalgatajale mõttekaaslaste leidmiseks!
Vasta
#5
näen mõlemat, orbid on mulle tavalised kuna mul on 60-160 muutuv veterõhk, + tunnetan asju
Vasta
#6
Ma näen pidevalt hingi enda ümber. Lähen hommikul tööle, olen tööl, sõidan rongiga... ükskõik mida ma ka ei teeks - kõik kohad on hingi täis. Praegugi üks istub siin üle laua ja kaks magavad teises toas...
(19-08-2011, 21:56 )I-See Kirjutas: näen mõlemat, orbid on mulle tavalised kuna mul on 60-160 muutuv veterõhk, + tunnetan asju

Mismoodi vererõhk on orbide nägemisega seotud? Kas näed orbe ilma kaamerasilmata? Seega täitsa rusikasuurused lätakad ujuvad ringi?
Vasta
#7
Jah, näen kuidas asjad hõljuvad
Vasta
#8
No halloo, kui vererõhk niimodi mängib, siis on see ikka samasugune efekt nagu madala vererõhu puhul kiiresti püsti tõustes, hakkavad linnukesed-tähekesed-midaiganes silme ees lendama, orbidest on asi ikka väga kaugel.
Vasta
#9
(19-08-2011, 10:40 )I-See Kirjutas: Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb Hingesi. Ma ei mõtle vahest harva millegi tunnetamist või nägemist et miski vilksatas. Vaid ma mõtlen TÕESTI nende nägemist. Niinimetatud "probleem" selles et ise näen viimased u aasta aega näen järjest rohkem Neid. Ja tahaks kellegagi suhelda kes on näiteks selle läbi kogenud või midagi sellist Smile

kas sa mõtled umbes nagu kummituselausujas ?
Vasta
#10
(20-08-2011, 09:04 )PiziIngliito Kirjutas: No halloo, kui vererõhk niimodi mängib, siis on see ikka samasugune efekt nagu madala vererõhu puhul kiiresti püsti tõustes, hakkavad linnukesed-tähekesed-midaiganes silme ees lendama, orbidest on asi ikka väga kaugel.


Vabandust, valesti väljendamise pärast, ma siis lihtsalt näen enda vererõhu mängimist Smile1 btw. kui ma püsti tõusen kaob mul pilt eest u 10sekundiks

(20-08-2011, 20:42 )kk2ku- Kirjutas: kas sa mõtled umbes nagu kummituselausujas ?

umbes jah, kui mitte täiesti nii nagu tema
Vasta
#11
Tere
Lugesin, et otsid inimest, kes on näinud hingi. Mul ei kõigu vererõhk ja tervis on ka nagu hobusel, aga ikkagi olen näinud hingesid, kes on siia maailma kinni jäänud.
Esimest korda nägin neid ema juures. Meil on hästi vana talu ja öösiti kuulsime kuidas keegi jalutas täpselt üle meie toa. Sammud olid rasked ja hakkasid korduma iga öösel. Algul arvasime, et rotid, aga siis otsustasin, et lähen vaatama. Võtsin taskulambi ja ronisin laka peale. Rotte ma ei leidnud, aga leidsin hoopis pikka kasvu kuju, kes oli peaaegu läbipaistev, kuid samas ei olnud ka. Kuju jalutas täpselt üle meie toa kuni korstnani ja haihtus. Sammud aga kestavad siiani.
Teist korda sattusin vaimude/hingedega kokku kui mehega kolisime uude korterisse.
Alustasime elamises remondiga, sellepärast elasime teises väikses toas. Panin tähele, et seal toas kus me olime, oli pidevalt külm. Isegi siis oli külm, kui puhur pidevalt töötas.
Meil oli väike laps ja sellepärast pidi ka puhur töötama.
Üks hommik ärkasin vara ja kuulsin toas vaikset korinat. Kuna laps magas minu kõrval, siis arvasin, et laps nohiseb aga ei. Panin teleka tööle, aga see korin kostus isegi üle teleka. Kuulatasin hoolega kust see imelik hääl tuleb ja lõpuks avastasin, et hääl tuli meie voodi otsas asuva lapse voodi kohalt lae alt. Ehmatasin nii, et olin hüppega voodist püsti.
Kolisime siis teise tuppa ja seal oli rahulikum aga "nähtamatu külaline" andis ikka endast teada.
Mitu korda kui mees oli tööl ja mina üksi kodus, siis kuulsin keset päeva kuidas keegi jalutas koridorist vetsu, aga kui vaatama läksin, siis polnud kedagi. On veel olnud ka juhuseid, kus on kuulda, et välisuks on avanenud ja sulgunud, aga kedagi pole. Lambid on ise põlema ja kustu läinud. Kolisime sealt minema, aga senimaani pole sinna keegi kolinud.
Teine koht kus kolisime oli päris jubedas seisukorras. Enne seda elas seal üks joodikust vanamees. Rohkem ma ei teadnud. Algul meil mööblit polnud ja magasime põrandal. Mitu ööd ärkasin selle peale, et keegi on meie korteris. Kõige kõhedam oli see, kui jäin magama ja ärkasin üles selle peale, et mingi vanamees seisis meie akna taga. Nägu ma ei näinud, aga vanake oli viisakalt ülikonnas.Ta lihtsalt seisis seal. Hommikul rääkisin oma unenäost naabrile, kes jahmus ja ütles, et see oli too vanamees, kes enne meid korteris elas ja seal suri. Lollused aga ei lõppenud. Hommikul avastasime, et köögi kuppellamp oli alla kukkunud, aga täiesti terve.Tagumises toas võis öösiti kuulda kiiktooli kiiksumist. Uksed käisid ise kinni ja lahti kuidas jumal juhatas.
Üks juhtum oli siis, kui mehe õele külla läksime. ÖÖsel olime seal ja siis läksime mehe ema korterisse, kus nad kõik enne elasid. Päeval oli OK kuid õde rääkis, et ta näeb ema pidevalt. See tekitas kahtlusi. Teiste jaoks oli nali, aga mitte minu jaoks.
Öösel läksin vetsu, vets oli koridori otsas ja teises otas elutuba. Vaatasin korra elutoa poole ja nägin kuju hõljumas taha tuppa. Ma ei teinud välja ja läksin magama tagasi. Hommikul rääkisin õele seda, mida öösel nägin ja ta ütles, et see oli tema ema ja tagumine tuba oli vanasti ema magamistuba.
Ma ei tea enam mida arvata.
Vasta
#12

Kui ma juhendaja abiga esimest korda astraali läksin, siis nägin ruumis paari valkjas-sinakat hõljuvat vaimolendit - nad polnud ümarad, vaid piklikumad, kuid see võis tuleneda ka astraalile omasest sfäärilisest nägemisest, mis ei ühildu meie silmade poolt nähtava lineaarse reaalsusega - ma ei hakanud neid vaimolendeid eriti jälgima, kuna astraalis "läbi seinte lendamine" oli palju huvitavam.

Edaspidi olen ma astraalis olles üritanud sealset maailma kokku viia reaalse maailmaga: näiteks lennanud lähima toidupoeni ja vaadanud millised kassad töötavad ja millise figuuriga kassapidajad seal on - seejärel olen reaalselt poodi läinud ja kontrollinud oma nägemusi - algse 20% nägemuste täpsuse olen suutnud viia 50% peale - suurim probleem on olnud selles, et "vaikust ja rahu" astraali mineku jaoks on vaid hilisõhtul, kui poed on juba kinni - päeval on igasugu segavaid faktoreid, mis ei lase nõrku signaale/tundeid/aimdusi rahus kogeda.

Päeval "avatud silmade ja kaine mõistusega" pole ma vaimolendeid näinud.
Kui pidada helendavaid orbe hingedeks/vaimudeks, siis neid olen ma vaid teiste tehtud piltidelt näinud.

Vasta
#13
Igati huvitav teema. Ma seaksin küsimuse teistpidi - mis asjad neist, mida ma näen on hinged ja mis on minu naivistlikud ettekujutused ? Kas peaks neisse, kes minu majas ringi jalutavad, toimetavad, öösiti mu voodi ees seisavad ja aeg-ajalt surmakuulutusi toovad, kuidagi ettevaatlikumalt või eelarvamuslikumalt suhtuma ? Kui suur võim on ohutamisel ? Teinepool käis mul maja pihlakasuitsuga läbi - need kohad, mis siiski ainult meie kasutusse peaks kuuluma ... ega nad enam nähtavad ei ole aga sellevõrra pahasemad, sest nende liikumist on piiratud aga ega nad seepärast ära pole läinud. Ja ukse taga käijad on julgemad ja uudishimulikumad, justkui oleks ruumi jaotuses tasakaal paigast ära ja need kes enne sees olid enam oma piire ei kaitse ja sinna jäänud tühimikule - meid muidugi arvestamata - pretendeerivad järgmised, mitte nii sõbralikud kui "pärisomanikud" ...
Selle jutuga peaks ehk hoopis arstile minema ?
Vasta
#14
Misjaoks ohutamine tarvilik on?
Ma saan sellest aru, kui mul on poltergeist majas, kes mind kummikutega või seinalt alla kukkuvate pildiraamidega pommitab, aga kui tegemist on majas aastaid elanud põlishingedega, siis ehk on nende väest ja headest suhetest nendega kasu?

Viimastel päevadel on mul seltsiline, keda näen kihvti lilla kerana. Ma ei ütleks, et ta orb on. Võib tõesti vaimolend/hing olla. Aga on päris kihvt, kui ta käe juurde lauale laskub ja lihtsalt minu lähedal ringi tuustib.
Vasta
#15
Noh, eks teinepool tahtis ju ainult head - nii neile kui meile. Hakkas ehk tüütama kui naine/laps alatasa "majaelanike" tegemisi kommisid ... ja eks neil ole ju kah õigus vabaks saada ? Sellist, "korrapidajat", enam eluruumides ei ole ja seevõrra on rahulikumgi - nüüd peab vaid ise jälgima oma tegemisi, keegi enam ei hoiata ega korralda ... aga rahutuks teeb nüüd see uksetagune sebimine küll ja majas on kerge solvumistunne, sest ka see, kes minuga ammu kaasas käinud jäi väljapoole ja ma ei saa väita, et ta seal lahkemaks läinud on - eks ta ole harjumise asi ehk, nii meile kui neile.
Ja kes need on kes tuleriituste aegu ringi sebivad ? Mis neist pärast saab ?
Vasta
#16
Osaline võime nende tajumiseks ehk on, aga harva. Ma olen rohkem energeetika tajuja ja suudan üsna kiirelt tajuda ära, kui miski keskkonnas muutub. Ei hakka valetama, siiamaale pole ma kinnitust saanud kõigele, seega kindlalt välja öelda ei julge.
Vasta
#17
Huvitav küsimus kuid jääb arusaamatuks kas mõtled vaid tavainimeste hingede nägemist mis on vaid sagedane, või kõigi vaimse maailma olendite nägemine mis on ebatavalisel inimesel nägemine nagu vaataks täiesti tavalist inimest? ( Loodan, et miski ei jäänud arusaamatuks. Smile )
Vasta
#18
Ma ei näe hingi, kuid tunnetan neid. kui hing on lähedal hakkab mul jahe ,ei midagi muud. Teiste asjadega on teist moodi
Vasta
#19
(26-12-2011, 11:51 )Co0zhy- Kirjutas: Ma ei näe hingi, kuid tunnetan neid. kui hing on lähedal hakkab mul jahe ,ei midagi muud. Teiste asjadega on teist moodi

Aga kas sa suhtled ka nendega või lihtsalt hakkab külm? Sest külm võib hakata ka ju mitmel muul põhjusel. Mul endal on pidevalt külm, õieti kuhugi paigale ei saa istudagi ilma, et tekki ümber ei võtaks. Kehv vereringe ilmselt.
Vasta
#20
welcome to the clubSmile)Algul ma lihtsalt tunnetasin,kui ruumis oli möni hing,aga hiljem hakkasin neid ka nägema.Kui vaim on lahedal siis mul ei hakka külm,lihtsalt teistsugune tunne on.
Vasta
#21
Jah mul hakkab külm zen faran ,aga see on teist moodi kui tavaliselt. See jahedus on nagu nõelad mis torgivad.
angel23 millal sa hakkasid vaime nägema?
Vasta
#22
Mul on nii juhtunud (kolm korda). Olen kusagil külas ja tunnen korraga, et keegi on seal veel ja siis vaatan ringi ja ei näe kedagi (va ühel korral kui vanas majas olin, siis nägin). Aga tean piirkonda, kus vaimolend hetkel on. Kuigi ma teda ei näe, oskan teda joonistada ja tean, mis tal seljas on, kui vana ligikaudu ning mis soost (näen teda oma peas). Ma olen seda oma ehee fantaasiaks pidanud üldiselt. Viimati oli küll nii, et küsisin, kas pilti on sellest naisest, kelle maja see enne oli. Maja omanikul oli pilt olemas. Oligi see, mida nägin. Ütlesin veel seda, et hea naine oli, elas pika ja õnneliku elu ning armastas väga oma lilleaeda. Uus majaomanik küsis, et kust ma tean, et terve aiamaa oli mingeid lillesibulaid ja istikuid täis. Ta muud ei saanudki sügisel teha kui neid üles kaevata.
Vasta
#23
Raske öelda... viimase viie aasta jooksul, kui olen rohkem müstiliste asjade vastu huvi tundnud, on esinenud küll visuaalseid hallutsinatsioone inimestest, keda pole tegelikult olemas. Aga ma pole üldsegi kindel, et tegemist on vaimudega. Pigem usun, et need "nähtamatud sõbrad" on mu enda peas, mistõttu sai ka psühhiaatrit just selle sama asja tõttu külastatud. Visuaalsed hallutsinatsioonid võivad viidata kas väga tõsisele vaimuhaigusele või lihtsalt ülielavale kujutlusvõimele.
Vasta
#24
Ütleme nii et mina näen Bleh a tunnen neid enda läheduses kui midagi on kirja PM
Vasta
#25
Mina näen telefoniga filmides selliseid asju...
http://youtu.be/ooEOZ9_sEe4
http://youtu.be/PIjcbh5yxZE
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas koer ikka näeb vaime? Coolfh 110 33,044 06-07-2023, 11:59
Viimane postitus: xcad
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,251 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,384 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Kes mäletab sarja Iiri-, Shoti-, Inglismaa lossivaimudest Lich 5 5,127 06-07-2018, 14:12
Viimane postitus: Minaelan
  Hirm kõigi nende ees, kellest siin teemas räägitakse Karvand 55 24,994 15-03-2015, 18:43
Viimane postitus: east
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,302 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,979 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,918 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Koer näeb vaime? elupida 4 4,065 14-03-2014, 09:42
Viimane postitus: Mitic
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,242 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat