Teema hinnang:
  • 2Hääli - 3 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kas koer ikka näeb vaime?
#76
David Icke väidab, et kassid pidid paralleelmaailmadega suht kursis olema (siis nägema ja tajuma).
Sama on rääkinud ka Einar Laigna, koertest aga pole küll midagi kuulnud.
Vasta
#77
Algsele küsimusele vastas ehk "vaimukalt" Baltzzar, aga koerteomanikuna väidan, et nendel on äärmiselt terav taju ümbruses toimuvale. Kui Coolymarxy väidab, et koertel on on halb nägemine, siis mina väidan vastupidist. Me võtame kõiki oma, inimese vaatevinklist, ja seetõttu väidame, et koer ei näe hästi. Aga võtame asja koera silmade läbi. Fakt on see, et koerad avastavad objekti varem kui mina ka siis kui tuul on nende suunas, st. et lõhnataju ei lähe arvesse. Aga kõige vapustavam on see, et kui olen kodus ja naise auto on kuskil 3-4 km eemal ootavad nad juba ukse juures ja teavad täpselt kes tuleb. Naine on sama rääkinud kui mina tulen.
Vasta
#78
(20-08-2011, 22:21 )kivikas666 Kirjutas: David Icke väidab, et kassid pidid paralleelmaailmadega suht kursis olema (siis nägema ja tajuma).
Sama on rääkinud ka Einar Laigna, koertest aga pole küll midagi kuulnud.

David Icke väidab, jahh aga ma ei usu, et kassid näevad paralleelmaailma.Milleks neile kassidele või siis kõikidele kasslastele seda vaja oleks.Kas saagi jälitamiseks? Hmm, võibolla tõestiSmile


(20-08-2011, 23:01 )artsakas Kirjutas: Algsele küsimusele vastas ehk "vaimukalt" Baltzzar, aga koerteomanikuna väidan, et nendel on äärmiselt terav taju ümbruses toimuvale. Kui Coolymarxy väidab, et koertel on on halb nägemine, siis mina väidan vastupidist. Me võtame kõiki oma, inimese vaatevinklist, ja seetõttu väidame, et koer ei näe hästi. Aga võtame asja koera silmade läbi. Fakt on see, et koerad avastavad objekti varem kui mina ka siis kui tuul on nende suunas, st. et lõhnataju ei lähe arvesse. Aga kõige vapustavam on see, et kui olen kodus ja naise auto on kuskil 3-4 km eemal ootavad nad juba ukse juures ja teavad täpselt kes tuleb. Naine on sama rääkinud kui mina tulen.
Jaa täiesti õige, et koer tajub.Olen ise samuit kogenud sarnaseid juhtumeid koertega ja võin kindlalt väita, et koerad näevad ette ka mitu kuud ja tunnevad pimedas ära sammude järgi oma peremehe tuleku.
Mina isiklikult tegin kodus oma koeraga testi.
Niisis oli juba suht hämar väljas ja hiilisin veranda uksest välja ja läksin majast eemale vaikselt nuu umbes 15 meetrit ja viskusin ennast kahh neljakäpukile maha.Niisis tegin ma plaksutades häält, et koer märkaks mind.
Ja mis oli koera esimene reaksoon.
Ta ei hakanud kurjalt haukuma vaid ta haukus koos hulgumisega ja ta kartis mind. Milles oli point,esiteks olin tema jaoks tundmatu elukas ja teiseks ta ei näinud hämaras minu nägu.
Aga kui tegin häält siis loomulikult koer tuli kohe minu juurde ja lipitses häbitundest, et ta mind ära ei tundnudSmile tegemist oli Saksa lambakoeraga!wink
Vasta
#79
Jah koertega on huvitav, nad mõnikord näitavad sulle koha kätte, et kui loll inimene ikka on. Kui siin midagi paravärki on siis on palju asju, mida nemad tajuvad kui sina just seda mõtled. Kui ma mõtlen, et lähme jalutama on nemad juba platsis ja liputavad saba. Oleks veel teatud kellaaeg, aga nad on pagana mõtete lugejad, ja mitte ainult jalutamisega seoses.
Vasta
#80
(20-08-2011, 23:01 )artsakas Kirjutas: Aga kõige vapustavam on see, et kui olen kodus ja naise auto on kuskil 3-4 km eemal ootavad nad juba ukse juures ja teavad täpselt kes tuleb. Naine on sama rääkinud kui mina tulen.
See kehtib ka siis kui teist keegi tuleb juhuslikul ajal ja võõra autoga?
(20-08-2011, 23:03 )coolymarxy Kirjutas: Jaa täiesti õige, et koer tajub. ...
Mina isiklikult tegin kodus oma koeraga testi.
Niisis oli juba suht hämar väljas ja hiilisin veranda uksest välja ja läksin majast eemale vaikselt nuu umbes 15 meetrit ja viskusin ennast kahh neljakäpukile maha.Niisis tegin ma plaksutades häält, et koer märkaks mind.
Ja mis oli koera esimene reaksoon.
Ta ei hakanud kurjalt haukuma vaid ta haukus koos hulgumisega ja ta kartis mind. Milles oli point,esiteks olin tema jaoks tundmatu elukas ja teiseks ta ei näinud hämaras minu nägu.
Aga kui tegin häält siis loomulikult koer tuli kohe minu juurde ja lipitses häbitundest, et ta mind ära ei tundnudSmile tegemist oli Saksa lambakoeraga!wink
Mida sa mõtled selle all, et koer tajub? St, et mina jätaks 5 meelt välja sellise väljendi puhul ja ütleks, et oma testiga tõestasid just vastupidist.
Vasta
#81
Ükskord juhtus nii: olin umbes 13-14 aastane ja mul oli väike koer, puhast krantsitõugu. Ühel õhtul olime koeraga toas, kui korraga hakkas koer haukuma ja lärisema täiesti tühja koha peale. Ta isegi jooksis ümber selle koha ja vaatas üles, nagu ümber inimesepikkuse kuju, peni oli väga tige ja väga hirmunud, kõrvad lidus, silmad punnis peas proovis ta tühja kohta hammastega näksata, ise samal ajal klähvides - ma polnud teda nii hullununa veel kunagi näinud. Mul olid seda nähes kõik juuksed püsti peas ja kananahk ihul ja ma ei osanud muud teha kui virutasin jalaga läbi selle tühja koha Laugh Natukese aja pärast kiskus koer saba jalge vahele ja taganes, kõrvad lidus, ise veel urisedes ja ülespoole kõõritades, nurka ning peale seda hiilis uksest välja. Mina tegin igaks juhuks sama Smile .
See koer polnud kunagi erilise meelteteravusega hiilanud, korterikrantsile kohaselt oli igasuguse magusa ja muu inimeste toidu söömise tõttu tema haistmismeel kõvasti allakäinud, silmade ees oli paks karvapahmakas.
Olen hiljem erinevaid teooriaid "nähtamatu" külaskäigu kohta kaalunud ja ma olen kindel, et koer tajus midagi, mis minule nähtamatuks jäi.

Tuli välja, nagu viienda klassi kirjand aga lugu on edasi antud wink
Vasta
#82
(24-08-2011, 11:27 )Laupäev Kirjutas: Ükskord juhtus nii: olin umbes 13-14 aastane ja mul oli väike koer, puhast krantsitõugu. Ühel õhtul olime koeraga toas, kui korraga hakkas koer haukuma ja lärisema täiesti tühja koha peale. Ta isegi jooksis ümber selle koha ja vaatas üles, nagu ümber inimesepikkuse kuju, peni oli väga tige ja väga hirmunud, kõrvad lidus, silmad punnis peas proovis ta tühja kohta hammastega näksata, ise samal ajal klähvides - ma polnud teda nii hullununa veel kunagi näinud. Mul olid seda nähes kõik juuksed püsti peas ja kananahk ihul ja ma ei osanud muud teha kui virutasin jalaga läbi selle tühja koha Laugh Natukese aja pärast kiskus koer saba jalge vahele ja taganes, kõrvad lidus, ise veel urisedes ja ülespoole kõõritades, nurka ning peale seda hiilis uksest välja. Mina tegin igaks juhuks sama Smile .
See koer polnud kunagi erilise meelteteravusega hiilanud, korterikrantsile kohaselt oli igasuguse magusa ja muu inimeste toidu söömise tõttu tema haistmismeel kõvasti allakäinud, silmade ees oli paks karvapahmakas.
Olen hiljem erinevaid teooriaid "nähtamatu" külaskäigu kohta kaalunud ja ma olen kindel, et koer tajus midagi, mis minule nähtamatuks jäi.

Tuli välja, nagu viienda klassi kirjand aga lugu on edasi antud wink

See on tõesti põnev ja uskumatu lugu.Võimalik, et koer tõesti nägi midagi aga see midagi polnud nii hirmus ja ta ei rünnanud koera,sest koer ei pannud ju kohe jooksu. Kui ikka koer ei tunne või ei saa aru kellega on tegu siis ta kindlasti ei ründa ja hoiab eemale ja haugub.Koer ei haugu selleks,et vaenlast eemale peletada vaid selleks,et peremehele teada anda et midagi on viltuwink.Aga sellest tegeasest ta nagu sai aru ja ei saanud kahh õpuksSmileIgatähes väga imelik lugu jahh!
Vasta
#83
Oman ka k22bikust saksa lambakoera (hispaania keeles Pastor Aleman,k6lab 2gedamalt).Kohas kus ma elan yks neiu suri yledoosi ja siin kummitas p2ris tugevalt enne minu siia kolimist.Yks t2di k2is ja ajas kyynalt kasutades vaimu v2lja,aga paar korda koer on sama nalja teinud,et haugub tyhja koha peale ja isegi et j2litab mingit n2htamatut objekti.Yks huvitav asi mis koer teeb on teatud inimestele "pugemine",kui v2ljas jalutades mingeid inimesi koer kardab aga m6ningate teiste juurde lippab juba pika maa tagant saba liputades lakkuma.V2ga huvitab mille j2rgi ta oma valiku teeb,keegi oskab seletada ?
Vasta
#84
Seni kuni inimesed pole ära õppinud koerte keelt või saanud sama kvaliteediga tunnetuste
peremeesteks jääb see meile müstikaks mida koerad näevad ja teevad.
Oma kogemuste varal ütlen, et olen näinud kõiki kirjeldatud käitumise mudeleid ja seda erinevate
koerte puhul Siberist läbi Eesti kuni Ameerikani välja. On jäänud mulje, et mitte kõik koerad ei
tunneta neid asju sarnaselt ning mõned neist on täitsa "pimedad". Kas selline "vaimude nägemise"
käitumine on midagi sarnast inimese haigustele mis väljastavad sarnaseid sümptoome või on tegu
millegi täiesti erinevaga jääb arvatavasti hetkel meile teadmatuks.

PS. Sama käib ka kasside kohta - kes on selles osas tihti tunduvalt aktiivsemad.
Nägin kord Kalamajas kassi kes täie "tõsidusega" kakles varjudega kes üritasid sisse tulle tema aeda.
Kass (selline kirju ja "tavaline") oli krundi väravas ja nähtavalt peksis kedagi piirilt tagasi. Oli see siis
aastaid tagasi ja kaamerat mul polnud käepärast, kuid kogemus oli ihukarvu püsti ajav.
Vasta
#85
Mul on oma koeraga mitu juhtumit olnud .
Algul kui ta meile elama tuli tahtis ta koguaeg minna diivani taha , seal on nagu hästi pime - hirmutav nurk , ahju taga ehk siis . Ning nüüd Hingedepäeval ta ainult haukus , ja peale hingede päeva ta koguaeg haugub . Toas , nagu ja siis jookseb kööki haugub , ja siis nagu haugub koguaeg . Tavaliselt ta haugub ainult siis kui kedagi näeb . On see võimalik , et ta näeb vaime & et tuba on täis vaime ? Või lihtsalt rändavad l2bi ? Shock
Vasta
#86
Mul on ka selline veider koer kogukonnas,vahest tõuseb
tagumikupeale ja vahib tyhja kohta,ise vingub ja vehib käppadega..
Ometi ei tundu temajaoks see mida ta näeb vaenulik,liputab saba ja
on rõõmus.
Aga koer on ju inimese parim sõber...ta ei eksi...kui ta haugub siis
vist tunnetab mingit potensiaalset rünnakut või on lihtsalt hirmul.
Kirjelda veel teie pere hingedepäeva,äkki seal lahendus...
Vasta
#87
Koer näeb kindlalt "vaime",ükskõik kuidas neid nähtusi nimetada aga näeb midagi mida inimene ei näe,"näeb" ka fotokas ja sai piltidele mida kogu pere vaatas ja imetles aga nüüd ei näe neid enam keegi kuna saatsin uurida tollal AKRAK-i,kus vastust ootan siianiSmile ka koer on otsas ammu(surnud)
Vasta
#88
Kui koer tunneb inimese ära tema energiajälje järgi.....siis peab ta ka midagi muud nägema......mitte ainult lõhna järgi nagu arvatakse.
Vasta
#89
vaim on minu arust liiast öelda neile. Olendid teistest dimensioonidest. Kitsed näevad ka, ja veel paremini kui koerad. Nende hoiaku meie suhtes määravad ka paremini ära, siis "head või halvad" isendid.
Vasta
#90
(02-12-2011, 00:05 )Kilu-Mari Kirjutas: Kitsed näevad ka, ja veel paremini kui koerad.

Ärgem unusta kassi, kes paneb n.ö. pika puuga ära
nii koerale kui ka kitsele.

Vasta
#91
(02-12-2011, 01:30 )Päikeseinsener Kirjutas:
(02-12-2011, 00:05 )Kilu-Mari Kirjutas: Kitsed näevad ka, ja veel paremini kui koerad.

Ärgem unusta kassi, kes paneb n.ö. pika puuga ära
nii koerale kui ka kitsele.


ei ütleks... kitse vastu ei saa keegi. Läbi proovitud ja tean millest räägin.

Vasta
#92
(02-12-2011, 13:17 )Kilu-Mari Kirjutas:
(02-12-2011, 01:30 )Päikeseinsener Kirjutas:
(02-12-2011, 00:05 )Kilu-Mari Kirjutas: Kitsed näevad ka, ja veel paremini kui koerad.

Ärgem unusta kassi, kes paneb n.ö. pika puuga ära
nii koerale kui ka kitsele.

ei ütleks... kitse vastu ei saa keegi. Läbi proovitud ja tean millest räägin.

Kui tead, siis räägi..

Vasta
#93
(11-11-2011, 22:42 )lendav kokk Kirjutas: Mul on ka selline veider koer kogukonnas,vahest tõuseb
tagumikupeale ja vahib tyhja kohta,ise vingub ja vehib käppadega..
Ometi ei tundu temajaoks see mida ta näeb vaenulik,liputab saba ja
on rõõmus.
Aga koer on ju inimese parim sõber...ta ei eksi...kui ta haugub siis
vist tunnetab mingit potensiaalset rünnakut või on lihtsalt hirmul.
Kirjelda veel teie pere hingedepäeva,äkki seal lahendus...

Meie hingedepäeval eriti midagi ei teegi , lihtsalt küünlad & natukene süüa lauapeal . .. ehk söögipärast tulevad kuid nad varem ka käinud .
Mul koeraga samaasi ainult kui ta peeglisse vaatab , räägitakse , et peegel on ju teine dimesioon .. Siis ta ka tõuseb voodiotsa peale ( meil peegel voodi juures suht vanematetoas ) & teeb samamoodi ! :S
Vasta
#94
Milles küsimus? Loomad näevad tõesti vaimusid. Asi on veel hullem. Loomad oskavad ka astraalis liikuda. Astraalis on loomadega võimalik isegi rääkida. Kõige silmapaistvamad on kassid ja koerad.
Vasta
#95
Mu koer käitub kohe väga imelikult. Sellepärast siia foorumisse üldse kasutaja tegin. Juba ammusest ajast, ta vahepeal nagu läheb hulluks. Seda sõna otseses mõttes. Magab rahulikult voodis, järsku kargab püsti, tormab elutoast välja koridori, hakkab ühte nurka haukuma või jookseb toas ringi ja haugub. Ühte imelikku asja panin veel tähele, et ta näiteks haugub ukse ees ja kui teda välja saadan, või ukse lahti teen, et ta välja läheks, siis vaatab otsa mulle ja ei lähe välja lihtsalt. See on täiesti hüsteeriline haukumine. Siis tavaliselt tuleb ta sülle võtta või kuidagi muud moodi maha rahustada, hästi toimib kui ta teki alla panna ja hoida enda vastas. Viimasel ajal ta ka õues maja ees lihtsalt jookseb ringi ja haugub,kuigi väljas pole kedagi. Möödunud ööl, ta lärmas terve öö. Emal viskas üle, läks vaatama mis toimub, sest magada ei saa lihtsalt. Ema ei saanud aru mis koeraga toimub, karjus ta peale, koer jääb vait korra, vaatab oma kutsika silmadega alt kulmu kurva pilguga. Ja on kuskil mõned minutid vait ja hakkab uuesti. Niisiis, ema vaatas majas pole midagi jne. Pani esikus tule kustu ja läks voodisse. Koer uuesti lärmab, ema sai tigedaks, läks vaatama koer jooksis voodialla oli seal täiesti hirmunud ja välja ei tulnud. Ja mis kõige imelikum, kojas tuli põles jälle. Ei teagi mis toimub. Äkki keegi oskab aidata? Koer on aasta ja mõne kuune. Pika karvaline taks, nimeks Kusti.
Vasta
#96
kusti sa kirjutasid :
Viimasel ajal ta ka õues maja ees lihtsalt jookseb ringi ja haugub,kuigi väljas pole kedagi.
Mu koeraga samasugune asi , ss kui lähen , et kutsun ta tuppa , mis ta ikka haugub , ei tle haugub edasi,kuid ennem samuti vaatab korra otsa ja edasi haugub.
Hehhee , mul ka väga pikakarvaline taks . Nimeks pätu . Smile !
Kuid jjah , nagu siia on kirjutatud siis koerad pidavat nägema vaime , kuid ma ise arvan , et ehk on teil midagi kurja seal või midagi muud , kuid arvan , et midagi on KINDLASTI.
Vasta
#97
Eile avastasin, et mu koer on iga õhtu istunud voodi serval nii, et käpad on üle ääre ja tagumik püsti ning vaatab paremale, vasakule ja siis alla. Siis jookseb vahepeal voodi ääre peal ringi ja on hirmul. Ta ehmatas mind korralikult ära, mul pole õrna aimugi mida ta nägi v mis ta tegi, aga maha ta ei julgenud üpata.
Mitu ööd olen kuulnud kuidas ta niuksub ja kui ta üks öö maha hüppas voodist, tuli ta suure käraga voodisse tagasi.
Ma ei viitsinud mitu ööd vaadata mida ta teeb, aga just nüüd kui hakkasin magama jääma, kell oli umbes 23.40 siis hakkas see triangel pihta. Ja kui ausalt öelda, siis kui ta voodist maha läks ja suure käraga tagasi tuli oli ka kell umbes sama palju.
Vasta
#98
Eile avastasin, et mu koer on iga õhtu istunud voodi serval nii, et käpad on üle ääre ja tagumik püsti ning vaatab paremale, vasakule ja siis alla. Siis jookseb vahepeal voodi ääre peal ringi ja on hirmul. Ta ehmatas mind korralikult ära, mul pole õrna aimugi mida ta nägi v mis ta tegi, aga maha ta ei julgenud üpata.
Mitu ööd olen kuulnud kuidas ta niuksub ja kui ta üks öö maha hüppas voodist, tuli ta suure käraga voodisse tagasi.
Ma ei viitsinud mitu ööd vaadata mida ta teeb, aga just nüüd kui hakkasin magama jääma, kell oli umbes 23.40 siis hakkas see triangel pihta. Ja kui ausalt öelda, siis kui ta voodist maha läks ja suure käraga tagasi tuli oli ka kell umbes sama palju.
Ja täna oli nii, et mitu korda istus koridoris pimedas või siis oma kuudi ees. Ma pidin infarkti saama, kui see keset pimedat koridor iistus ja peeglisse vahtis.
Vasta
#99
Kass pidavat nägema paralleelmaailmasid.
Koer seevastu mitte.
Icke on järgnevat väitnud ja ka E.Laigna on seda väitnud Nõmme raadios.
Mul omal koer ja ei jaga maad ega mütsi.Smile
Kass seevastu jättis sellise nägija mulje.
Jooksis näiteks ilma erilise põhjuseta toast välja või siis vahtis kuhugi ja sisises.
Vasta
Ma ei tea, kas see on nüüd rahvauskumus või ainult ammusest lasteraamatust pärit väide, aga seal raamatus oli salm: "Tuksil sel on neli silma, ta võib näha vaimuilma". No, koera nimi võis midagi muud ka olla, ei mäleta enam. Aga point siis selles, et "nelja silmaga" koerad näevad vaime.

Kommentaariks ise ma seda väga tõenäoliseks ei pea, pigem see ikka looma tundlikkusest sõltuv.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kas vaim võis mu keha üle võtta,või saatis oma sõbrad roberdd 6 3,197 22-01-2022, 00:08
Viimane postitus: xcad
  Kas kellelegi on mõni vaim,kummitus või kaitseingel näidanud karl 33 18,318 01-11-2018, 18:13
Viimane postitus: Avatud aken
  Miks osad inimesed näevad vaime, osad mitte? epic 46 17,299 09-02-2018, 20:46
Viimane postitus: isemaag
  Kas liikumisandur reageerib kummitusele ? Ring 15 10,261 17-02-2015, 14:24
Viimane postitus: Addy
  Hingedepäev- kas hinged liiguvad siis rohkem? sensitiiv 14 8,951 03-11-2014, 13:51
Viimane postitus: Paganini
  Kas kummitavad unenäod võivad saada reaalseks? pisike17 5 3,898 23-03-2014, 11:33
Viimane postitus: pisike17
  Koer näeb vaime? elupida 4 4,051 14-03-2014, 09:42
Viimane postitus: Mitic
  Kas on võimalik,et surnud inimesed naasevad oma pere juurde surmatooja 16 8,200 06-06-2013, 21:04
Viimane postitus: Wilholmensis
  Kas elad edasi vaimuna peale suremist? Makota 52 16,319 24-05-2012, 07:13
Viimane postitus: lahendused
  Kas siin foorumis on kedagi, kes näeb hingesid? I-See 24 11,105 11-02-2012, 01:10
Viimane postitus: koit46

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat