Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kummituste ja energiaolenditega "kaklemine"
#1
Probleem järgmine: kui hakata Eesti soodes süstemaatiliselt tulnukate baaside sissepääse tuvastama infrapuna kaamera pildile jäävate energiasammaste näol, siis hakkavad baase valvavad "ilma füüsilise kehata" kummitused/energiaolendid sind "kiusama/minema peletama".

St kaamerast näed, et mingi "tume vari" läheneb sinu poole, ning siis tunned, kuidas ta sulle haiget hakkab tegema luude ja liikmete väänamise näol - kui üritad jalaga lüüa sinna kohta, kus kaamerast paistab "tume vari", siis tabab jalg vaid õhku - kui soost lahkud, siis jätavad nad su rahule.

Näiteks müstikafilmis "Sõrmuste isand" oli lõik, kus mingi müstilise "Aragoni mõõga" abil sai võidelda kummitustest/energiaolenditest koosneva surnute armeega - st tavalise mõõgaga vehkisid vaid õhku, saades kummituste mõõkadelt surmavaid tabamusi, kuid "Aragoni mõõga" abil tabamuse saanud kummitused pudenesid liivaks ja haihtusid.

St kas on mingeid teadaolevaid maiseid esemeid, mis neid kummitusi/energiakehasid minema peletaks - st nagu "Aragoni mõõk" müstikafilmis?

Või üldisemalt: kuidas energiakeha/eeterkeha mõjutada füüsilise maailma vahenditega?
Vasta
#2
Probleemi tõid välja aga ehk näitaksid ka videol (infrapuna kaamerast) jäädvustatult probleemi, muidu võidakse kiiresti sind saata teatud asutusse. Samuti on kaks eri vahet meie reaalsusel ning fiktsioonil, mis hoopis teises võnkesageduses ning tegelased tekkinud ideede paljususest ning suurest mõttelennust.
Vasta
#3
TDK - elu on näidanud, et paljudel fiktsioonidel on oma vaste/alus ka reaalses elu.
Aga sellist infrapuna videot sooviks ka kohe täiega näha.
Vasta
#4
Siis avaneb võimalus testida, mis töötab ja mis mitte. Näiteks see levinud nõuanne kujutleda enese ümber väljapoole peegeldavat kesta, mis pidi hästi aitama energiavampiiride vastu või millega saab end seltskonnas "nähtamatuks" muuta - mina pole seni suutnud selle meetodi toimes veenduda. Kui seltskonnas sellise asja enese ümber "sätin", siis see ei toimi, ikka keegi paneb mind tähele. Ühest energiavampiirist vabanesin alles siis, kui temast kaugemale elama kolisin.
Vasta
#5
Vastaksin sulle nii, et "aju on võimas tööriist" ehk mida rohkem sa sellistele asjadele mõtled, seda suurema tõenäosusega nii ka juhtub. Kui lähed kuskile infrakaameraga filmima ja juba eos eeldad, et keegi tuleb kollitama, hakkab aju trikitama ja tõlgendama igasugu valguse-varju mänge jm just sellena, mida kardad/arvad/oled endale sisendanud.

Kui teinekord filmima lähed, ära mõtle nendele asjadele ja uuri niisama. Ära lase end igast krõpsust, iilist või varjust segada ja vaata, mis siis saab. Üldiselt ei tulda päris nii, nagu sa kirjeldad, kedagi ründama. Kuna olen sind näinud, võin öelda, et ohtlik tegelane sa igasugustele olenditele ei ole, seega nad ei tohiks sinu suhtes ka nii käituda.Smile

Ja videot tahaks ma ka näha!
Vasta
#6
Videot mul pole näidata, kuna videokaameral ei tööta mini DV kasetile salvestav lindi osa - kuid optika ja nightshot töötavad ideaalselt - kuna aku on ka nõrgapoolne, siis ma kasutan viewfinderist vaatamist ühe silmaga, ning teise silmaga jälgin ümbrust originaalis.

Igaüks võiks kodus teha katse: kustutada õhtul tuli, ning suunata teleka kaugjuhtimispult telefoni/fotoka/videokaamera poole - "nähtamatu" kaugjuhtimispuldi infrapuna kiir on nähtav sinise valgustäpina!

Nn "headel" fotokatel on sees tõhusad infrapuna vastased filtrid, ning kaugjuhtimispuldi "valgust" on näha vaid ca 30 cm kaugusel objektiivist.
Telefonide kaameratel on infrapuna filtrid viletsamad, ning kaugjuhtimispuldi valgus on nähtav ca 50-100 cm kauguselt objektiivist.
Kuid nn "night shot" võimekusega videokaameratel pole infrapuna filtrit üldse sees - meetri kauguselt objektiivi suunatud kaugjuhtimispult paneb kaameras pildi pimestavalt helendama.
Kui suunata kaugjuhtimispuldi kiir toa nurka, siis 50cm kauguselt on night shot videokaameraga (mille sisemine infrapuna kiirgur on kinni kaetud) seinal olev tapeet ja mööbel väga hästi nähtav kaugjuhtiumispuldi infrapuna "valguse" abil - fotokad ei näe seda, st nende jaoks on kaugjuhtimispuldi infrapuna valgus "liiga pime".

Kui sellise "night shot" võimekusega videokaameraga minna õhtul pilvise ilmaga (puudub päikeselt tulev segav infrapuna kiirgus) loodusesse panoraamvaateid tegema, siis on taevasse ulatuvad heledad nn "energiasambad" ilusti nähtavad muu looduse taustal - selliseid pilte on siin foorumis varem avaldatud.

Tulnuka baaside sissepääsud on infrapuna kaamerates nähtavad samuti nn "energiasammastena" ja neid ma käingi aegajalt "tulnukate soodes" jahtimas.

Üldiselt ma ei eelda vaatlusi tehes midagi (valed eeldused ongi meie ebaõnnestumiste põhjusteks).
Kui ma tunnen, et keegi üritab mulle mingeid mõtteid "pähe istutada", siis ma kordan veendunult omaette "kõik mis ma teen on vaid minu vaba tahe - keegi ei suuda minu vaba tahet murda".
Ilmselt sai ühel hetkel tulnukate baase valvavatel energeetilistel olenditel minusugusest "allumatust" mõõt täis ja nad üritasid "kondiväänamist" proovida.

Isegi kui kaamera salvestav osa töötaks, oleks "kolli varjude" näol tegu palju hullemate tunnetuslike "udukogudega", kui Koltsi paljukirutud piltidel olevad objektid seda on.

Aga proovige kõik oma fotokad läbi: kui hästi nad teleka kaugjuhtimispuldi kiirt näevad.


Mul meenus veel üks detail ulmefilmidest: Salatoimikutes/X-files oli üks lõik, kus "sigarete suitsetav mees" oli magnetiidi (raud oksiidi) blokkidest ladunud suure püramiidi ja "kaitses" ennast nii pahade tulnukate eest ja selline tulnukatevastane kaitsetehnoloogia olevat olnud teada juba vanadel inkadel/maiadel "sigarete suitsetava mehe" väitel.
Kui paha tulnukas üritas magnetiidi blokke ületada, siis muuts ta liivaks ja haihtus - ehk täpselt samasugune visuaalne efekt nagu filmis Sõrmuste isand "Aragoni mõõgaga" pihta saanud surnute armee liikmetega.

Samuti lõik Salatoimikutest, kus "paha tulnuka" tapmiseks tuli talle kuklasse oimusagara piirkonda lüüa "spetsiaalne nuga" - ilmselt oli selle noa sisemuses tugev neodüüm magnet, mis oli kaetud kroomi/nikliga, mis lasi läbi magnetvälja, kuid kaitses magnetit korrodeerumise ja tulnuka happelise vere eest - äkki see ongi nn "Aragoni mõõga" sisulise toimimise valem?

Ehk kui tulnukate baase valvavad energeetilised olendid mind rahule ei jäta, siis tuleb ilmselt tellida EBayst 100 väikest neodüüm magnetit ja nad mõõga kujuliselt kokku panna - inimesele on selline magnet ohutu, kuid mõnedele eluvormidele on nii tugev magnetväli ilmselt ohtlik.

Vasta
#7
Olen vähe infrapuna kaameratega kokku puutunud ning kõige odavam õige kaamera oli krooni ajal kuskil 70 000 kr. Salvestav sama kaamera, mis veelgi võimsam ning taasesitus võimalusega oli 350 000 kr ning juba päris võimsad riistad üle miljoni. Neid eelkõige kasutatakse Eestis ehitiste järelvalve teostamiseks ning soojapidavuse mõõtmiseks. Nightshot tavalisel kaameral pole absoluutselt sama, mis infrapuna kaamera, mis soojusallikaid eri värvides väljendab. Tavaline kaamera ka eksib liiga palju ning sellega ei ole võimalik soojuskehi/ energia kehi jäädvustada sellisel kujul. Pole ka ime, et sa segaseid sambaid näed siin ja seal sellega. Kui see oleks nii nagu sa kirjeldad siis ju kõik saaks filmida seda, mida silmaga ei näe, kuid tegelikkuses on nii, et ka USA gosthunterid jt kasutavad ikka õigeid asju ning tavakaamera küll ei jäädvusta sellist aktiivsust. Vb jäädvustab aga selle tõenosus on ilmselt väiksem, kui et sind tabaks välk. Samuti kui sa tõsimeelselt usud, et see siiski toimib siis võta ükskord läppar kaasa ja filmi (kaameraga salvestamiseks kasutades läpparit, mis usbiga kaamera küljes ning saad seda ka siin esitada). Salvestamis võimalus on ka ilma mini dv kassette kasutamata. Siis saan vb isegi suured silmad teha ja öelda jällegi, et maailmas on veel palju palju avastamata nähtusi.
Vasta
#8
(23-08-2011, 18:52 )TDK Kirjutas: Tavaline kaamera ka eksib liiga palju ning sellega ei ole võimalik soojuskehi/ energia kehi jäädvustada sellisel kujul. Pole ka ime, et sa segaseid sambaid näed siin ja seal sellega.
Aga siis oleks huvitav testida, kas sellise "segase samba" kohal näiteks mingid muud energiasamba tunnused ka on, pildad liiguvad, peopesad surisevad vms. Või on tegu tõesti ainult kaamera "lolliksminmisega"????
Kindlasti vaatan oma kaameratel üle öövõtte võimalused, kuid vanad ja lihtsamad kaamerad on mul kõik töötamast lakanud.

Vasta
#9
Kunagi ammuaega tagasi sai kasutatud öösel huvitavate piltide saamiseks mustvalget filmi ja välklampi.
Vasta
#10
Marina asi ju selles ongi, et energiasambad omavad nähtamatut energiat, kuid tavakaaamera seda filmida kahjuks ei suuda ning see on fakt füüsikast. Küll aga vb suudab näha seal midagi infrapuna kaamerad- soojusallika/ energia või mingi kujundi tekkimise näol. Kuid alati võib olla üllatusi maailmas ning seda videot tahaks ikka kangesti näha, millest Lahendused räägib
Vasta
#11
Nagu TDK ütles, ei näita odavamate kaamerate öövõtted üldiselt midagi. Odavaks pean siinkohal hinnaklassi 30 000 krooni ja edasi. Seebikad on omaette teema. Käsi- ja profi(video)kaamerad on samuti kallid - sellised, mille öövõte ka asjalik on. Infrakaameratest ei hakka rääkimagi.

Odavamad kaamerad, millega tavaliselt püütakse neid nn orbe, haaravad pildile põhimõtteliselt kõike. Kui teed pimedas (ja tolmuses) ruumis seebikaga pilte, peegeldub valgus igasuguselt tolmult vastu. Aparaat ei võta peamist asja fookusesse ning ilmuvad igasugu sambad ja orbid ja teised tegelased. Enamasti on tegu lihtsalt tolmuga. (See oli nüüd hästi lihtne seletus.)

Omal ajal sai uurimisgruppidega käies katsetatudki nii, et esmalt tegid pilti need, kellel oli seebikas. Seejärel need, kellel korralikum (peegel-digi/kallim digi). Kui seebikal olid need "orbid" näha, polnud kallimatel orbidest haisugi.

Kui mul endal oli veel aastaid tagasi ka väike seebikas, jäi sellega pildistades igasugu põnevaid asju pildile. Nüüd võin parema kaameraga klõpsida isegi tolmuses ruumis, aga tulemus ei ole ligilähedanegi seebikale.

Mis veel puutub sellesse tundmusse, et keegi ahistab, räägin ühe loo. Mul töökaaslane asjatab kallima (video)kaameraga, selline mini-proffide asi. Ja ta kord muu jutu sees mainis, et vahel eelmise ja odavama kaameraga filmides nägi ta ka igasugu imelikke jutte, kogusid ja jooni, aga kui korralikuma ostis, läks asi paremaks. Tüüp ise vaime ja muud sellist ei usu, aga enda sõnul hakkas ta lõpuks juba arvama, et keegi käib tõesti tema filmimisi jälgimas.

Tehnika on kaval tegelane. Kui tõesti tunned, et keegi sind "surkimas" käib, veendu, kas see pole mitte sina ise, kes seda mõtleb. Igasugu aparaatide anomaaliaid võib vahel teisiti tõlgendada ning tekib arusaamatusi.
Vasta
#12
Kui tavaliselt fotokalt eemaldada sees olev infrapuna vastane filter (laseb läbi nähtava valguse, kuid blokeerib infrapuna), ning lisada ette infrapuna filter (blokeerib nähtava valguse, kuid laseb läbi infrapuna valguse), siis jäävad piltide peale looduses olevad nn "energiasambad", nagu ühel ammu tehtud ja siit varem läbi käinud pildil:

http://www.upload.ee/image/1602870/energiasammas.jpg

Kui fotokale jätta sisse infrapuna vastane filter (ei lase infrapuna läbi), kuid lisada infrapuna filter (ei lase nähtavat valgust läbi), siis ei jää energiasamabd peale tavalisele fotokale - st infrapuna filtri lisamisest on vähe kasu, tuleb eelmaldada ka fotokas olev infrapuna vastane filter - selliseid "ümber ehitatud" fotokaid on EBays müügil.

Ega neid energiasambad iga nurga taga ka pole, ning kõik energiasambad pole tulnukate baaside sissekäigud.

Põhimõtteliselt võiks väita, et piltide peal energiasambaid nägevad meediumid suudavad näha piltidel olevat infrapunast tausta, millel on varjatult energiasambad peal.

Vasta
#13
Miks neid energiasambaid just tulnukate baasidega seostada?
Vasta
#14
Näiteks Kaiu rabas asuvaid nn "tulnukate baasi sissekäike" tunnetavad paljud nn "energiasammastena", st ümarate 5-20 meetrise läbimõõduga torudena, mis ulatuvad taevasse - parema tunnetusega inimesed suudavad eristada energiasambas olevaid üksikuid vorteksi/kruvijoone taolisi keeriseid - kui tundetud inimesed ületavad energiasamba piiri, siis nende vererõhk kerkib ca 20-40 mm elavhõbeda sammast - energiasammastes on digifotokad ja muu elektroonika nö "lolliks läinud" - tavliselt pidurdub tulnuka baaside sissepääsudes olevates energiasammastes taimede kasv, näiteks Kaiu rabas on sissepääs vesise lauka lähedal kus ei kasva taimi.

Looduses on palju energiasambaid, kuid paljud neist pole tulnukate baaside sissekäigud - kuid tulnukate baaside sissekäike tunnetatakse energiasammastena.

Seega kui tahta "üles leida" kõik Eestis asuva 39 tulnuka baasi ja 200 külakese "sissepääsud", siis tuleks esmalt üles otsida kõik "energiasambad", ning energiasammastest eraldada tulnukate baaside sissekäigud.
Millegi sellisega tegelen mina vabal ajal, ning ilmselt ka mõned teised - mõnende jaoks on kõik see juba niigi teada meediumluse abil, kuid nad hoiavad oma teadmisi vaid endale.


Vasta
#15
(23-08-2011, 15:43 )lahendused Kirjutas: Probleem järgmine: kui hakata Eesti soodes süstemaatiliselt tulnukate baaside sissepääse tuvastama infrapuna kaamera pildile jäävate energiasammaste näol, siis hakkavad baase valvavad "ilma füüsilise kehata" kummitused/energiaolendid sind "kiusama/minema peletama".

St kaamerast näed, et mingi "tume vari" läheneb sinu poole, ning siis tunned, kuidas ta sulle haiget hakkab tegema luude ja liikmete väänamise näol - kui üritad jalaga lüüa sinna kohta, kus kaamerast paistab "tume vari", siis tabab jalg vaid õhku - kui soost lahkud, siis jätavad nad su rahule.

Näiteks müstikafilmis "Sõrmuste isand" oli lõik, kus mingi müstilise "Aragoni mõõga" abil sai võidelda kummitustest/energiaolenditest koosneva surnute armeega - st tavalise mõõgaga vehkisid vaid õhku, saades kummituste mõõkadelt surmavaid tabamusi, kuid "Aragoni mõõga" abil tabamuse saanud kummitused pudenesid liivaks ja haihtusid.

St kas on mingeid teadaolevaid maiseid esemeid, mis neid kummitusi/energiakehasid minema peletaks - st nagu "Aragoni mõõk" müstikafilmis?

Või üldisemalt: kuidas energiakeha/eeterkeha mõjutada füüsilise maailma vahenditega?

Selleks Tee oma Pihlaka Puust Mustritega Tokk Umbes 30cm pikk ja 20MM lai või tavaline kaela kee!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Varustus kummituste jahtimiseks Alistaja 12 5,395 14-01-2014, 22:58
Viimane postitus: zzz34
  Küsimustik kummituste kohta. RoozaLammaz 20 8,353 11-12-2011, 17:17
Viimane postitus: ghaija

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat