Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eelmiste elude patud.
Autor Sõnum
Mannu Eemal
uxake

04-10-2011 14:00
Postitus: #76
RE: Eelmiste elude patud.
Ebaloogilisusest: loogika on üks mõtlemise meetodeid, aga see pole üldse kindel, et maailm ka loogika alusel üles ehitatud on. Kui mõned väidavad, et Universum olla naissoost, siis mis loogikat siin siis olla saab Laugh

Aga Celticu eest mina vastata ei saa. Ma võin tema tekste küll oma äranägemist mööda tõlgendada, aga kas ta niimoodi ka mõtles, seda ma ei tea.
Tsitaat:Celtic: Pean teadma, mis tunne on tappa ja mis tunne on olla tapetud. Pean nägema, kuidas see teisi mõjutab ja pean tundma kuidas see vastupidisel juhul minu lähedasi mõjutab. Pean teadma kelle õppetunde ma aitan õppida, olles neile nn. karmakirveks, ehk nende tagajärgede teostajaks.
See pean on mu meelest lihtsalt loodusseadus, mitte mingi otsene käsk. Peab aru saama, et miks ja kuidas, muidu juhtub nii nagu sa isegi märkisid:
Tsitaat:Aga sellisel juhul jääbki ju ring keerlema. Need kes nn praegu õpetavad tapmisega eelmiste elude mõrvareid(õpetamise all mõtlen ma just seda tagajärgede teostamist), need tulevad juba järgmises elus ka tapetuks..
Ja praegu ta keerlebki ja jääb ilmselt väga-väga pikaks ajaks keerlema. Sest enamasti ei õpita midagi.

Brain expedition.
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Balzzar
Vana kala

04-10-2011 14:22
Postitus: #77
Peab minema algusesse tagasi ja mõtlema, kes/mis õpib ja miks. Kas õpib hing või õpib hoopis vaim läbi hinge..
Kui palju on siis neid vaime kes õpivad jne. Kes/mis see siis suures plaanis õppida soovib, et saadab "vaime" laiali kogemuste kogumiseks..
Kui uskuda, et kõik on tegelikult üks, siis miks on vaja kogu aeg ühte samu asju kogeda?
Kelluke
Tavaliige

04-10-2011 14:36
Postitus: #78
(04-10-2011 14:22 )Balzzar Kirjutas:  Peab minema algusesse tagasi ja mõtlema, kes/mis õpib ja miks. Kas õpib hing või õpib hoopis vaim läbi hinge..
Kui palju on siis neid vaime kes õpivad jne. Kes/mis see siis suures plaanis õppida soovib, et saadab "vaime" laiali kogemuste kogumiseks..
Kui uskuda, et kõik on tegelikult üks, siis miks on vaja kogu aeg ühte samu asju kogeda?

Mida mõtled selle all ?? "Kui uskuda, et kõik on tegelikult üks, siis miks on vaja kogu aeg ühte samu asju kogeda"
Mannu Eemal
uxake

04-10-2011 14:40
Postitus: #79
(04-10-2011 14:17 )Kelluke Kirjutas:  Marina kas sa tead mida see lause võiks tähendada? "karmakirveks sattumine võib osutuda just karmast vabanemiseks"?
Kuidas saab inimene halba tehes karmast vabaneda?:S
Võib ju olla, et kuriteo tagajärjel hakavad inimest süümekad vaevama, ta hakkab elu üle järele mõtlema ja käib "krõks" ja inimene hakkab maailma teismoodi nägema. See aga on eeldus karmast vabanemiseks. Kuid võib ka mitte nii juhtuda.
Tsitaat:Siis küsiksin veel, et ...Oletame et ma saan teada, et mu parim sõber on eelmises elus kellegi tapnud, siis kuidas ma peaksin temaga edasi suhtlema või käituma?
Jumala pärast: täpselt samamoodi kui enne! Angry Kui sa seda karma-asja nii konkreetselt ja täht-tähelt võtad, siis teed sa oma elu mõttetult keeruliseks. Ära usu igasugust jama!!!! Otsusta tema praeguste tegude järgi.

Brain expedition.
kage
naegleria fowleri

05-10-2011 11:08
Postitus: #80
Kui proovida mõelda ka hingelepingu peale, siis detaile teadmata ja tegevuse olemust hoomamata tuleb pähe ainult suurem segadus. Tavaelu lepinguid silmas pidades võtame me sellega endale mingi kohustuse, aga kui arvestada ka karmat, siis kas lepinguga võtame endale näiteks kohustuse tekitada endale karmavõlg?

Vaadates ka varasemat, siis on võimalik kogu see asi nii keeruliseks ajada, et lihtsam tundub ära surra ja loota, et teisel pool tekib asjast parem arusaamine.
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog