Para-web'i kokkutulek 30. august - 1. september 2019

Postita vastus 

Teema reiting:
  • 0 Häält - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marsi fotodel kilpkonnad?
Autor Sõnum
Metafor
Veteran

28-11-2004 22:20
Postitus: #1
Marsi fotodel kilpkonnad?
nimelt leidsin veebis kolades yhe imeliku saidi, mis väidab, et kas marsil on loomastik(k.a. kilpkonna taolised elukad) või on siis viikingu pildid marsist võltsitud, mida ma otseselt sõnastatuna ei leidnud sealt.
link on ise siin:
http://mars-news.de/life/
(selle postituse viimane muutmine: 23-10-2013 10:39 Nielander.)
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
DeadLyShadow
Uustulnukas

30-11-2004 14:08
Postitus: #2

kuidagi kahtlased pildid olid minu arust......täiesti vabalt võib see seal mingi kivi lihtsalt mis meenutab natukene kilpkonna:o

The world is a game to be played

http://WWW.NIGHTLIFE.PRI.EE
Metafor
Veteran

30-11-2004 20:58
Postitus: #3

jah zero, äkki tegelt polegi marsi.
kuu on ka mingi junn lihtsalt taevas ja meile tehakse igati tünga suurte kosmose projektidegaBleh
tegelt on maailm palju maagilisem koht ja maailm lõpeb maailma-äärega. NASA-le ja muudesse kosmose nn. projektidele minev raha on hoopis salajsed uurimused ja vandenõud....
Hallucigenia
Veteran

28-12-2004 19:41
Postitus: #4

Mitte nüüd just kilkonn ... aga ehk ka mitte lihtsalt kivi:
http://aix1.uottawa.ca/~weinberg/mars/_soil_2f.html
FLT
Vana kala

28-12-2004 23:23
Postitus: #5

põhimõtteliselt võib ju igasuvalise kivi sealt pildilt tembeldada mingiks elukaks. minu jaoks on see ikka lihtsalt kivi

The memory of Padova remains
Villem
Tavaliige

04-01-2005 12:52
Postitus: #6

Just FLT, minujaoks on see kaa kivi. Ja pealegist kui see pilt on tervenisti ainult poolteist senti lai, siis see nn "kilpkonnapea" või misiganes osa, on ainult millimeetreid...

The idea is to keep the green alien landing craft from taking you humans from the ground and changing them into mutants. A mutant is very dangerous to you because he flies faster than you do and shoots at you.
Hallucigenia
Veteran

04-01-2005 14:23
Postitus: #7

Tsitaat:Algselt postitas: Villem
Just FLT, minujaoks on see kaa kivi. Ja pealegist kui see pilt on tervenisti ainult poolteist senti lai ...

Siis vist jutt ikka juba nendest piltidest, millele mina viitasin. No kuidas siis nii halvasti minu väikese Marsi-sugulase kohta ... et ainult kivi? Kas on siis nii, et kui väike, siis võib kõike öelda? Peale selle on ta ammu kivistunud, niiet kaitsta ennast niikuinii ei saa. Põlnd ju minagi (Hallucigenia sparsa: http://en.wikipedia.org/wiki/Hallucigenia) eriti suur ...
OK, pisut tõsisemalt - eks just väikeseid asju ole eelkõige Marsilt mõtet otsida ... ja et seal kunagi vett on olnud, siis miks mitte ka midagi, mis vees vingerdas. Ega nende "Marsi mustikategi" olemus päris selge pole, kuigi sarnaseid abiogeense tekkega moodustisi tuntakse hästi ka Maal.
Villem
Tavaliige

04-01-2005 21:28
Postitus: #8

HeheheeLaugh, nüüd ma siis tean kuidas Sina ja Hallucigenia sparsa nime saite.. väga huvitav olend. Tegelikult ma kohe teadsin, et midagi peab hallutsinatsioonidega pistmist olema..

The idea is to keep the green alien landing craft from taking you humans from the ground and changing them into mutants. A mutant is very dangerous to you because he flies faster than you do and shoots at you.
Postita vastus 

Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Marsi kuud (Phobos ja Deimos) Tutanhamon 13 4,816 18-04-2016 18:40
Viimane postitus: Müstik
  Marsi kulgurite piltidel veidrad objektid DaamValges 96 29,380 07-11-2015 10:07
Viimane postitus: Müstik
  Marsi pind z3r0 c001 156 41,297 11-02-2013 11:57
Viimane postitus: mulk2003

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog