•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogemused ufodega ja ufo nähtused Eestis
(10-11-2017, 09:27 )xcad Kirjutas: Aga ka see "helenduv kera" mis põllult startis oli vähemalt 1km kaugusel ja selle olemust kaugvaatluse teel oli võimatu tuvastada, Võis vabalt midagi inimtekkelist olla, sest pimedas on eriti raske orjenteeruda.
On ka intelligentseid helenduvaid kerasid. Kunagi tegin selle kohta teema.

http://www.para-web.org/showthread.php?t...d+kerad%22
Vasta
(10-11-2017, 05:31 )vasamasa Kirjutas:
(10-11-2017, 01:25 )zzz34 Kirjutas: UFOt me ei näinud aga mis muu suudaks sõidu ajal auto koos kahe inimesega leviteerima panna.
Tutikas Lada, järelikult polnud veel harjunud temaga sõitma.
Rooli käitumise iseärasused tulevad teatul kiirusel kui rattad balansseerimata.
Tehasest ei välju balansseerimata ratastega auto,kõik oli korras.Kiirus oli 60+ ehk samuti teisel päval Tallinnast välja sõidul,kogegesime seda kahekesi,mis on tänaseni mõlemal värskelt meeles.Sellised juhtumid on loomulikult raske uskuda endale kui teistele,tervislikum on unustada aga ei saaSmile

Vasta
Min u tuttav rändkino näitaja nagi siin maakonnas sõites neid nn ufo sid pidevalt. Kui õhtu hilja linna tagasi sõitis. Tema jaoks oli see igapäevane nähtus........
Vasta
Ligi pool sajandit anomaalseid nähtusi uurinud ufoloog Igor Volke jagab oma raamatus "Täiendatud ufopäevikud" lugu, kus tulnukad külastavad ühte Muhu saarel asuvat kodu lausa mitmel ööl järjest.


http://alkeemia.delfi.ee/hallokosmos/ufo...d=82128229
Vasta
(21-01-2007, 16:02 )Müstik Kirjutas: Toon ära eelmise aasta viimases AVANEMISES Hans Raudsiku poolt kirjeldatud loo.
Saaremaal Kihelkonna surnuaias puhkab juba 16 aastat Ants Treiart. 1990.a. lõpul rääkis see lihtne kuldsete kätega töömees kohalikule velskrile:
"Tead, mul käivad need ufod kogu aeg juba üle pooleteise aasta ööseti külas ja tassivad ehk sõidutavad mind kuhugile oma juurde, kus mind lahti lõikama hakkavad ja siis jälle kokku panevad. Nad on mind igavesti juba ära tüüdanud kui jälle järgi tulevad."
Mida kõik see Saaremaa töömees Ufo-dega seoses üle elas, on Raudsikul õnnestunud ka velskrite jutu põhjal lindistada. Selle mehe UFO-lugu kuulis ta aga 1991.a. Kuressaares toimunud üleliidulise UFO-konverentsi ajal.
Ka kohalik konstaabel oli nende juhtumitega kursis.
Mees võttis endalt juulis 1991 ise elu.
Mida arvate?

[Muudetud: 12-5-2009 Müstik]

Ma elasin selle Antsuga samas alevikus, naabermajas. Kusjuures ma ei mäleta teda isiklikult enam, olin siis väike laps, aga näinud olen teda kindlasti. Kuid mäletan seda, kuidas kaks naist temast rääkisid, ma olin seal juures. Jutt oli umbes selline, et "Näed, Ants võttis nii kõvasti napsi, et nägi päris UFO-sid kohe. Oli üks hommik õue tulnud ja UFOd olid pesutraatide peal olnud nagu linnud, varvastega traatidest kinni hoides, köölunud seal ja korrutanud talle: "Tapa ennast ära! Tapa ennast ära!"

See vist oli peale vaese mehe suitsiidi juba. Need naised pidasid süüdlaseks alkoholi ja arvasid, et ta nägi tulnukaid deliiriumis olles. Ants poos end lõpuks metsas üles ja surnukeha leiti mõni aeg hiljem. Palav suvi oli, võite ise arvata.. Mina ei näinud, aga tema peale esimesena sattunud koolivend hakkas sellest ehmatusest kokutama, see jäigi külge.

Vasta
Alkoholist, UFOdest ja veel ühest Antsust (kui õigesti mäletan). Valgepea Ants, minu ema teadis teda. Lugu Virumaalt, oli ka Kersna "Monoloog tundmatuga" saates. Tema isa oli napsumees ja tema ise ka. Kas isa või oli see tema ise, kes jäi talvel hange, st külmus talvel õues surnuks. Ja Ants oli ka UFOsid näinud, kuid mu ema, kes saadet nägema juhtus, ütles seepeale, no teadagi, mis ufosid tema nägi. Kuid pmst ei ole see ju üldse välistatud, et deliiriumikuradikeste kõrvale nähakse ka veel kolmandastki reaalsusest pärit olendeid, niiet mina ise Valgepea Antsu juhtumit alkoholismi pärast kõrvale ei lükka.


Tuli nüüd meelde - tegu polnud siin siiski mitte Antsu, vaid Reinuga.
Vasta
Seda Saaremaa Antsu juhtumit meenutades tuli mulle meelde veel üks UFO-juhtum samast piirkonnast (Lääne-Saaremaalt) ja samast ajast, 1990. aastate algusest. Elas seal ühes külas minu sugulane, ca 35-aastane mees. Ta oli meremees, Saare Kaluri laevakokk. Tal oli üksvahe mingi tõsine probleem puusaga, närvipõletik vist. Nägin teda ise kepiga käimas ja raskelt lonkamas. Ravimisega oli mingi probleem, arstid teda millegipärast täiesti terveks ravitud ei saanud. Aga ühel hommikul oli ta täiesti terve ja viskas kepi minema. Rääkis, et öösel langes talle magamistuppa rohekas valgus, tulnukad tulid läbi kinnise akna tuppa ja posisid ta puusa kallal. Erilisi detaile ma rohkem ei mäleta kahjuks, aga kaasa teda kuskile ei olevat võetud igatahes, UFOd lahkunud mõne aja pärast ise. Ta rääkis seda lugu korduvalt ja kõigile, kes huvi tundsid. Fakt on see, et ta tervenes päevapealt ilma arstliku sekkumiseta ja hakkas sellest päevast uuesti normaalselt ilma lonkamata käima. Mõned aastad hiljem jäi ta avamerel laeva pealt kadunuks, arvatavasti hüppas ise üle parda ning uppus. Ka temal esines alkoholi liigtarvitamist ja olevat ennem kadumist rääkinud, et tema tahab Neptuni riiki minna.
Vasta
(01-10-2021, 13:47 )Maario Kirjutas: Seda Saaremaa Antsu juhtumit meenutades tuli mulle meelde veel üks UFO-juhtum samast piirkonnast (Lääne-Saaremaalt) ja samast ajast, 1990. aastate algusest. Elas seal ühes külas minu sugulane, ca 35-aastane mees. Ta oli meremees, Saare Kaluri laevakokk. Tal oli üksvahe mingi tõsine probleem puusaga, närvipõletik vist. Nägin teda ise kepiga käimas ja raskelt lonkamas. Ravimisega oli mingi probleem, arstid teda millegipärast täiesti terveks ravitud ei saanud. Aga ühel hommikul oli ta täiesti terve ja viskas kepi minema. Rääkis, et öösel langes talle magamistuppa rohekas valgus, tulnukad tulid läbi kinnise akna tuppa ja posisid ta puusa kallal. Erilisi detaile ma rohkem ei mäleta kahjuks, aga kaasa teda kuskile ei olevat võetud igatahes, UFOd lahkunud mõne aja pärast ise. Ta rääkis seda lugu korduvalt ja kõigile, kes huvi tundsid. Fakt on see, et ta tervenes päevapealt ilma arstliku sekkumiseta ja hakkas sellest päevast uuesti normaalselt ilma lonkamata käima. Mõned aastad hiljem jäi ta avamerel laeva pealt kadunuks, arvatavasti hüppas ise üle parda ning uppus. Ka temal esines alkoholi liigtarvitamist ja olevat ennem kadumist rääkinud, et tema tahab Neptuni riiki minna.
Hiljem võeti kaasa, ju oli selline "lepe", eriti kui hallidega tegemist. Nemad (vist) siin on peamised kuraatoridSick Kas UFO või Neptuni riik, vahet pole. Mõni selgeltnägija vaadaku pilti ja pakkugu välja saatust.
Vasta
(30-04-2005, 10:27 )Hallucigenia Kirjutas: Ja kuna Asukoht: Kunda / Sünniaeg: 7 Oktoober 1982
siis meenub Kunda poltergeist aastast 1993 (vt - http://www.univera.ee/para/kunda_poltergeist_rus.html venekeelne materjal). Selle neiu nimi oli küll Viktoria ja ta oli tollal 10 aastane. Aga kui palm ikkagi maha kukkus ...
Kunda poltergeistist on 10.11.2022 Postimehes, ilmselt maksuline: https://ypsilon.postimees.ee/7644534/kun...usagentuur
Paraveebis on mitmel korral seda mainitud, kuid pikka ülevaadet vist ei olegi? Artikkel on väga skeptilisest vaatenurgast kirjutatud, võibolla põhjendatult, võibolla mitte; autor Kaido Veski.

Lõik uuemat infot mainitud artiklist:
Tsitaat:Täna kuulub too Alma maja Eduardile, kes ostis selle üsna kohe peale poltergeistipere linnast lahkumist. Ta mugistab mõnuga naerda, kui kuuleb mu helistamise põhjusest.


«Mina pole siin mingit kummitust näinud,» teatab ta konkreetselt. Maja ehitamise ja võimaliku müstilise ajaloo kohta ei oska ta midagi suurt pakkuda, küll aga viitab ta asjaolule, et maja ehitamisel olevat kaasa löönud Saksa sõdurid, kes teise maailmasõja ajal mingil hetkel otse üle tänava asunud tollase rahvamaja lavatornis kuulipilduja ja tulejuhtimise positsiooni mehitasid. Üks nondest sõduritest olla paarkümmend aastat tagasi taksoga väravasse sõitnud ning saksa keeles tõlgi abil selles omal ajal elanud naise kohta küsinud.
Kuulsat poltergeisti pole Kundas hiljem enam kohatud. Ükskord olevat väidetavalt midagi pealtnäha ilma põhjuseta külili kukkunud küll, kuid täpsemalt pole loo autorile teada ning kohalikud elanikud sellest lähemalt rääkida ei soovi. 

Vasta
See on nii õudne teema. Kui tahate pildistada ufosid või muud vaimwärki, laadige oma fotoaparaadid GOST250 filmiga, see tunneb infrapuna ligidast valgust, ahjaa sellist filmi enam ei toodeta. Oi, fotoaparaate enam pole olemas.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11(current)


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO-d Eestis. Jaanuar-Märts 2008 Tom 70 23,306 03-04-2008, 16:17
Viimane postitus: Tom

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat