•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kogemused ufodega ja ufo nähtused Eestis
#26
Tsitaat:Algselt postitas: Müstik
Sellele teisele Kuule oleks nagu mingi pilv ette ujunud, ja oligi kadunud!

Hallu, mul jälle niisugune tunne, nagu oleks varem ka siin para-webis sellest kahe Kuu nägemisest juttu olnud. Otsisin, aga ei leidnud.
Juttu on olnud kolmest päikesest.
Vasta
#27
Alles mõni kuu tagasi silmasin juhuslikult aknast välja vaadates kauguses midagi, mida ei saanud tavaliseks lennumasinaks pidada. Õues oli veel suhteliselt valge. See oli piklik ja ebakorrapäraselt vilkuvate valgete tuledega kaetud ning seisis vaatluse algul kaldus asendis kohapeal. Seejärel hakkas see horisontaalselt üle taeva liikuma ja mingil hetkel hakkas eemalduma kaugusse. Kiirus oli justkui lennuki oma ja, tõsi, lennujaam jääbki sinnapoole. Jälgisin nii kaua, kuni objekt pilvedesse kadus.
Vasta
#28
Aga mul oli jälle ükskord selline lugu:
Tulime emaga kuskilt ja äkki märkan et taevas on mingi selline põlev kera, olin veel üsna väike ja arvasin, et tegemist on mingi komeediga. Ema aga jälle ütles, et juu see on mingi täht... Aga see oli ju üsma suur! Ja õudsalt hele ka. Ei tea ikka veel, mis see seal oli, aga ei välista ka, et see oli ufo.:o
Vasta
#29
Aga Mu Tädi on masõõr miks?
Kõik on teda kiitnud et ta parandab kõik seljavalud 30 minutiga 1 mazaaziga ...
oli et läks magama tal pole mitte ühtki lemmiklooma ega meest ega kedagi
ta elab üksi ja ükskord ta magas ja järsku ta oli õhus .. hõljus
ja nüüd ta olevat ütlema et tal mazaazi võimed kätel
Vasta
#30
UFOd pole Eestit hüljanud
Viimati nähti tundmatut objekti lendamas 13. veebruaril Kiviõlis. Keskealine naine nägi seal umbes jalgratturi kiirusega lendavat oranzhi kera.
AKRAKi koordinaator Igor Volke kogub praegu endale noori jüngreid, kellest peaks välja kasvama paranähtuste uurijate uus põlvkond.
"Küllap on UFO-del Eestis hea lennuilm," ütleb UFO-uurija Igor Volke. Kui britid saatsid oma UFO-uurimiskomisjoni laiali, sest lendavad taldrikud on sealmaalt viimastel aastatel kadunud, siis Eestimaal nähakse tundmatuid objekte lendamas ikka endistviisi.
Anomaalsete Keskkonnanähtuste Registreerimise ja Analüüsi Komisjoni (AKRAK) koordinaator Igor Volke võtab laualt ühe skeemi teise järel ja selgitab, et UFO ei olegi tingimata lendav taldrik. "Kuid kui ta lendab ja on identifitseerimata, on ta UFO igal juhul. Ehkki sel viimasel juhtumil Kiviõlis on ilmselt tegemist "energofooriga," lisab ta.
Lendtaldriku väike sõber
Polnudki lendav taldrik? "Energofoor on omaette perekond anomaaliaid," selgitab Volke. "Sinna kuuluvad näiteks keravälgud, muud harvaesinevad plasmanähtused läbimõõduga mõnest sentimeetrist kuni mõne meetrini ja helendavad sambad, mida vahel nähakse. (Plasma on ioniseeritud aine. Mitte gaas tavalises tähenduses.) Aga sellised ioniseeritud nähtused kaasnevad tavamõistes UFO-de lennuga. Kui lendav taldrik lendab meie atmosfääris, siis võib ta tekitada energofoore kui kaasnähtusi," lohutab ufouurija. Ja selgitab veel, et energofoore saab tekitada ka laserite ja muude sõjalis-tehniliste vahenditega.
Plasmal on ameeriklaste Tähesõdade projektis oma osa, see nimelt eksitab radarisignaale. Ja vene uurijad avaldasid paar aastat tagasi seisukoha, et ilmselt on UFOd ümbritsetud plasmakehaga. Ühtlasi teatasid venelased uhkelt, et nende sõjatööstus on varsti valmis saamas hävitajat, mis tekitab ka enda ümber kaitse-plasmakeha. Selline lennuk on radaritele täiesti nähtamatu.
Vasta
#31
Mina ja veel kaks inimest juhtusime möned aastada tagasi nägema ühel poolpilvisel õhtul üht väga huvitavat lendavat objekti.Asi oli kolmnurga kujuline, keskelt tume ja igas tippus oli üks heledam valgust kiirgav allikas.Lennuk see olla ei saanud sest polnud kuulda mingit heli ja ei olnud neid rohelisi ja punaseid tulesid, mis lennukitel tavaliselt vilguvad.Kuigi objekt lendas suhteliselt madalal ei märgandud me muid erilisi tunnuseid.
Tahaks teada kas keegi on midagi sarnast varem näinud?
Vasta
#32
Kirjutan Teile ka ühe loo Eestis juhtunud nähtusest. Toimus see umbes 18 aastat tagasi, oli juba üsna vilu aastaaeg, oktoober või november. Istusin õhtul laua taga ja tegin koolitööd kui järsku naabrimees helistas ja kutsus ufot vaatama, algul mõtlesime, et teeb nalja aga panime riidesse ja läksime tema juurde ja seal see oli. Metsani oli umbes 500m. ja metsa kohal seisis liikumatult väike punane kera. Ei tea kui suur ja kui kaugel see oli sest oli ainult täpike ja midagi ei valgustanud, aga suurem kui tähed taevas. Seisis seal kümmekond minutit ja siis tõusis metsast (umbes 15-st kraadise nurga all) väiksem ja tuhmim punane kera, liitus suurega mis selle peale sähvatas korraks. Seisis siis see suurem seal veel liikumatult päris tüki aega kui metsast tõusid kaks väikest punast, erinevatest kohtadest ja liitusid pea samaaegselt suurega mis seepeale kaks korda järjest sähvatas. Natuke peale seda kustus suur ära ja ilmus mõne minuti pärast natuke kaugemal (oli väiksem) ja siis kustus jälle. Vaatasime seda viiekesi ja kestis see umbes 40 minutit. Metsa taga, umbes viie km. kaugusel on meri ja metsas on kõrgepingeliinid. Olen seda aastate jooksul rääkinud ja olen kuulnud, et selliseid asju on ka teised näinud aga mis see on ei tea ma tänaseni? Aga oleks ju tore teada.
Vasta
#33
Tänud kõigile siin kirjutanutele ufo-lugude eest!
Dusty´le niipalju, et minu kogutud Ufo-teadmiste järgi nägid sa koos selle seltskonnaga UFO-emalaeva ja väiksemaid UFO-sid, mis see suur enda pardale kogus enne ära lendu. Minu teada pole niisugust juhtumit Eestis veel talletatud. Tekib küsimus, et kui oli nii palju tegutsemist Eestimaa metsa kohal, siis mis missiooniga küll tegu võis olla?...Äkki tehti ettevalmistusi selleks, et Eesti uuesti vabaks saaks? Või hoiti ära mõnd loodusõnnetust?...Tsernobõli aatomijaama juures olid UFO-d agaralt ametis olnud. Oli see ju 18 aastat tagasi. Kas Igor Volkele oled nähtust rääkinud või kirjutanud?
Vasta
#34
Olen sellest rääkinud ainult oma tuttavatele ja üht-teist ka vastu kuulnud. Kui seda oma äiale rääkisin, ütles ta, et on ka midagi sarnast näinud Saaremaal Võhma kandis (minu vaatlus toimus Pärnumaal) umbes samal ajal ja kuidas ta kunagi nägi kolmnurkset objekti hääletult üle lendamas aga detailidesse pole laskunud. Kui keegi huvi tunneb siis võin täpsemalt välja uurida ja kirja panna. Tegelikult on nii et kui suvaliste inimestega sellel teemal rääkima hakata on paljudel midagi salapärast rääkida aga keegi pole sellest kuskile teatanud.
Vasta
#35
Ma ei tea, kas see on just UFOdega seotud, aga kord, kui mul janu oli, ärkasin öösel üles, läksin kapi juurde ja järsku kadus jalgadest ning kogu kehast jõud ära, tulid krambid, kuigi valus ei olnud ega ka hirmu polnud (kuigi muidu oleks tulnukaid nähes kindlasti hirmust kangeks läinud), mõnda aega tõmblesin, siis kukkusin pikali ja nii 2 korda järjest. Mingeid negatiivseid või positiivseid tundeid mul siis polnud. Väga imelik tundus, ma ei võtnudki juua ja läksin automaatselt magama, kõik oleks justkui läbi une toimunud. Tundsin end kergena ja maast kõrgemal. Kummaline küll, sest ei enne ega ka pärast pole mul midagi sarnast olnud.
Vasta
#36
minuga juhtus aastaid tagasi selline lugu:

umbes 6 aastat tagasi, siis kui mul oli veel pere ja naine, tulime naisega tallinast teatrist ja sõitsime raplasse. oli hilja õhta juba ja minuarust oli see sügisel, nii et pime oli, kottpime, nagu sügisel ikka. enne hagudit on üks veitsa pikem kurv. selat natuke maad edasi, enne asulat, keerab kruusatee paremale ja üle raudtee. mitte väga kaua aega tagasi oli seal juhtunud üks õnnetus, just ülesõidu kohal, kus rongi ette jäi kaubik töömeestega. ma ei mäleta enam täpselt, aga vist said kõik surma. nii. no sõidame siis rapla poole ja äkki nägin mitte väga kõrgel, eespool hagudi kohal mingeid tulesid. ei tea miks, aga tundus imelik, sest see veidi kõikus, aga muidu rippus nagu laelamp. erinevad ühevärvilised tuled küljes. näitasin naisele ka ja ja otsustasin siis keerata sellele kruusateele, toppama jäin nats enne ülesõitu. seal on lage väli ja hea vaade. tulin autost välja, naine jäi autosse. asi läks järjest imelikumaks, sest vaikne oli, ei mingit häält nagu helikopter või midagi sellist- aga see asi seal muudkui kõikus, natsa alla, natsa üles, vasakule-paremale jne. siis äkki muutusid tuled, neid tekkis juurde ja läksid värviliseks ja kujunes mingi teravikuga ülespoole koonusekujuline pilt sellest. tegi siis vähe suurema ringi hagudi kohal ja hakkas liikuma meie auto poole ja laugelt alla. jube kõhedaks võttis, mitte hirm, aga hullult kõhedaks. naine läks paanikasse autos ja karjus, et tule peale ja sõidame minema, aga mina vahtisin nagu loll ja ei tahtnud minna, kõhedus aina kasvas ja kasvas, aga ma tahtsin näha ja ma ei liikunud. lõpuks siiski võtsin naist kuulda ja kargasin autosse, keerasin otsa ringi ja vaikselt lasin suure tee poole, ise vahtisin aknast välja, üles. siis äkki oli viuhhh! ja see jõulupuu oli juba üle suure tee ja kimas sinna kaiu raba suunas minema. see käis nii kähku, et ma ei saanud arugi, kui ta juba teisel pool teed oli.
noh, ok, oleks siis ainult see, aga järgmine päev umbes samal ajal jalutasin raplas jõe tänaval ja kujutad sa pilti, nägin sedasama asja, jälle umbes samal kõrgusel ja hõljus veitsa maad jaama poole rapla kohal! veidi aega tuterdas seal ja siis pani jälle minema, vähe aeglasemalt kui eelmisel päeval, aga ikkagi, suht kiiresti. ja jälle ei mingit heli ega midagi ja suund oli ka umbes sama- kaiu raba. mina seda seletada ei oska, aga igastahes kohtlane ma ei ole ja rumal ka mitte. tegelt plaanisin sinna rabasse kondama minna, aga üksi ei taha. ma tean et seal seoses selle rabaga on juhtunud igast imelikke asju.

Muudetud: 11-5-07 kell 13:28:26 eecc
Vasta
#37
Kahju muidugi, et sa tol esimesel vaatlusel paigale ei jäänud (eks mu enda naine pistaks ka kisendama vist ja ei tea kas endalgi kriitilisel hektel julgust jaguks), väga huvitav oleks teada mis edasi oleks juhtuma hakanud- kui lähedalt sa UFO't oleks näinud, kas see oleks maandunud, ehk oleks sellest välja kujunenud kontakt humanoididega või misiganes. Igal juhul võid sa nüüd mingil määral "chosen one" olla, kuna sul juba 2 korda selline kontakt on olnud, nii et Kaiu rabasse minnes või kusiganes võib suga ka tulevikus midagi huvitavat juhtuda.
Vasta
#38
Kuulsin tuttava tütarlapse käest, et tema koos grupi pidulistega oli ühel aprillikuu ööl jälginud Eismal (Lääne-Virumaal, Soome lahe ääres..) oma suvila hoovist suhteliselt pikka aega öises taevas väikese raadiusega ringis keerlenud tulukesi. Neil jäi mulje, et tegemist oli keerleva taldrikuga, mille servad olid valgustatud ja seega tekkis mulje et tuled keerlesid taevas ümber konkreetse keskpunkti. Objekt ei olevat olnud paigal vaid õõtsus vaiskelt siia sinna. Mingit heli ei täheldatud. Taevas oli olnud pilves, objekti kõrguse ja muu kohta mul info puudub.
Tegemist igal juhul huvitava kandiga ja plaanis endalgi sinnakanti paari nädala päras telkima minna. Mitte ainult taevasse piiluma, vaid ka kaunist loodust, grilli ja linnulaulu nautima. Soovitan ka kaasfoorumlastel põhjarannikul suve jooksul üks lõõgastav nädalavahetus veeta ja ehk näete boonusena ka midagi põnevat.
Vasta
#39
Eile käisin üksinda Kolgu (Kaiu) raba kandis, kõik oli tavapärane ja midagi üleloomulikku ma kahjuks või õnneks ei märganud. Päike on ka juba päris kaua taevas ja õues on kaua valge, ehk häbenevad meie külalised valges toimetada või oli neil eile lihtsalt vaba päevSmile Aga pean tunnistama, et kõhe tunne oli seal üksinda küll, oli nagu vajadus koguaeg ümberringi vahtida juhuks, et keegi selja tagant ligi ei hiiliks või midagi sellist. Iga metsast kostev oksa-praks tegi ka valvsaks. Metsloomi nägin küll mitut, neile seal vist meeldib. Suur paks metsseakult jalutas glamuurselt üle tee..
Tallinnasse tagasi tulin Haimre kaudu, et ka sealne kunagine juhtumi asukoht üle vaadata. Täitsa huvitav oli seda paika reaalselt näha ja võrrelda raamatutest loetuga. Ka seal ei kohanud ma kahjuks midagi või kedagi.
Järgmine nädalavahetus on plaanis põhjarannikule telkima minna- fotokas ja binokkel saavad kindlasti kaasa, nii et mida näen seal mina näete kindlasti hiljem ka teie.
Vasta
#40
Sai siis nädalavahetusel Loksa kandis Pärispea neemel käidud. Terveks ööks ei söandanud jääda, kuna lubati vihma ja seda ka poolest ööst usinasti kallama hakkas. Midagi märkimistväärset kaamera objektiivi ette kahjuks ei jäänud. Kuid kogu Pärispea neem kujutab endast huvitavat endist nõukogude sõjaväelist tsooni mitmete sõjaväeosadega ja rajatistega, nii et seal on niisamagi huvitav ringi tuiata.

Tegelikult tahtsin rääkida ühest juhtumist millest nädalavahetusel tuttava käest kuulsin ja mis minu arvates oleks võinud omal ajal jõuda ka Igor Volke kätte, et see ka teiste huvilisteni tuua kuna tegemist Eesti mõistes küllaltki haruldase juhtumiga- kohtumisega humanoidiga.
Lugu kuulsin tuttavalt noormehelt ja seda oli kogenud tema eks-tüdruk. Oli 2002 aasta suveöö. Kellaaeg on mulle teadmata, kuid igal juhul oli väljas juba pime, seega võis kell olla 24:00-4:00. Perekond viibis Eismal (asula põhjarannikul) oma suvilas mis asub suhtelist metsas, kuid lähedal paikneb ka teisi suvilaid. Suvilas viibisid kolm isikut- tütar, tema ema ja isa. Tütarlaps, tol ajal 15-aastane, magas eraldi toas. Ühel hetkel ärkas ta aknast paistva valguse peale. Aknast välja vaatama ta ei ulatunud, seega valgusallikat välja selgitama ei asunud. Järgnevalt juhtus aga midagi hämmastavat- läbi akna ja osaliselt ka toa seina sisenes/astus tuppa helendav inimsiluett. Õigem oleks öelda inimesele sarnase kehaga, sest siinkohal puuduvad mul mõõtude osas täpsemad andmed. Nägu olendil igatahes ei nähtud, oli vaid tume, helendav kogu. Tütarlaps pistis olendit voodi ees seistes nähes iseenesestmõistetavalt kogu südamest karjuma. Järgmisel hetkel tundis ta, et ei suuda end liigutada ja ka kiljumine muutus võimatuks, ehk siis võiks öelda, et olend halvas ta täielikult. Seejärel asetas tundmatu oma "käed" tüdruku keha alla ja tõstis ta voodist oma rinna kõrgusele õhku. Eelneva põhjal võiks oletada, et tegemist võis olla pelgalt tütarlapse painava unenäoga, kuid... Meeleheitliku kisa peale olid kõrvaltoas ärganud vanemad kes tormasid vaatama mis kõrvaltoas lahti on. Tütre toa uksel põrkas ema justkui klaasist nähtamatu seinaga, suutmata siseneda tuppa. Seda nägi pealt ka isa. Nüüd jälgisid mõlemad vanemad ukselävelt tundmatut helendavat humanoidset kogu, kes hoidis nende tütart kätel voodi kohal õhus. Nähes vanemaid uksel asetas olend tütarlapse voodile tagasi ja astus ringi keeramata veidral sammul läbi aknaavause taas õue ja nii lugu lõppeski. Tüdruk sai läbielatust tõsise vaimse ¹oki ja ise juhtunust absoluutselt rääkida ei soovi, kuid samas ka ei eita seda. Seega on loo detailid enamuses pärit vanemate suust ja enda nähtule eelnevat on nad kuulnud tütre suust. Tütarlaps kardab sestpeale paaniliselt üksiolekut ja arvan, et seda põhjendatult.
Väga huvitav on asjaolu, et selle aasta aprillikuu ööl jälgiti sama suvila hoovilt mitmekümne minuti vältel taevas keerelnud tulukesi (vaata minu postitus 4 posti tagasi..). Seosest nende juhtumite asukoha vahel sain teada alles nüüd. Selles kandis on tõesti midagi väga saladuslikku...
Vasta
#41
Haruldaselt huvitav juhtum! Tänud selle detailse ära toomise eest!
Sarnaseid juhtumeid on mujal maailmas päris palju ette tulnud, kui tutvuda ajakirjas "Universum" ära toodud Ufo-juhtumitega, kuid Eestist seni niisugust lugu küll kuulnud ei ole.
Muidugi ei julge tüdruk sellest loost ise rääkida, sest enamus inimesi ei usu ju üldse, et on olendeid, kes läbi akna või seina astuvad...Hea, et ema ja isa kisa peale kohale ruttasid, muidu oleks ilmselgelt tegemist olnud inimrööviga tulnuka poolt. Imelik, ainult, et ta kisada suutis, enamik inimesi ei suuda niisugustel puhudel üldse häält teha. Tulnukad nagu halvavad nad. Kummaline paik see Eisma kant tõepoolest!
Vasta
#42
Tegelikult on Igor Volke teostes ära toodud juhtum mille käigus eestlanna hammustas voodile lähenenud ja teda haarata üritanud tulnukat. Võibolla on siin mingeid paralleele, tõenäoliselt olid külalistel samad taotlused, ehk siis inimene kaasa viia. Võibolla oli tegu üldse sama "rassi" esindajatega vms. Kuna ma olendi kohta täpsemaid detaile ei tea siis ei oska selliseid seisukohti võtta.
Karjumise võimalikkusega oli olnud nii, et ta suutiski karjuda vaid selle hetkeni kuni olend temaga tegelema hakkas ja ta kangestas. Siis oli ta tundnud, et ei suuda enam end liigutada ja häält teha.
Huvitav oleks selle neiu käest kuulda täpsustavaid andmeid olendi välimuse ja mõõtmete kohta (et luua võrdlusi varasemate vaatlustega) ja uurida mida ta kogu sündmuse aja tundis. Ehk oli seal ka mingit telepaatilist suhtlust tüdruku ja olendi vahel, seda me ei tea..

Muudetud: 18-6-07 kell 14:10:54 hullkeel
Vasta
#43
Oli mingi selle aasta aprill vist. Terves linnas kadus elekter äkki ära nii et oli täiesti kottpime . Aga taevas oli selga ja tähedki paistsid taevas . Niisiis und ei olnud ja vahtisin niisama taeva. Nägin mõnda lennukit ja ise niisama mõttes mõtlesin et ohh võiks Ufot ka näha ja siis vaatasin ühte kõige suuremat "lennukit " keda ma nägin ja mõtlesin et äkki ongi UFO muidugi sel hetkel võtsin asja niisama naljaga . Kuid äkki panin tähele et tal vilguvad vaid valged tulukesed ( lennukitel on ju valged sinised ja punased läbisegi ) Ja äkki hakkas see imelikult liikuma kiiremini kui lennud aga ikkagi mitte väga kiiresti jälgusin seda tükk aega , kuni see tuli imelikkude slaalomimoodi käikudega suht minu maja kohale (aknast veel vaevalt nägin ) ja siis nägin et see on alt vaadates ümmarduse kujuga ja selle all oli neli tulukest mis vilkusid . Olin suht kohkunud ja tahtsin magama jääda , nagu lihtsalt ei uskunud seda . ja kunagi igalpool oli kottpime siis mul oli ikka suur närv sees . ja minig poole tunni pärast nägin täpselt samas kohas ja samamoodi tulemas jälle seda sama objekti aga seekord oli see maale ligidama ehk siis mina nägin seda suuremalt . Olin nii tark et haarasin videokaamera kuskilt komberdades ja nii palju sain et panin videokaamera ööre¾iimi peale kui ma ei tea kas kokkusattumusest või muust läks videokaamera heast peast katki :S ja see on muideks siimaani paranduses kuigi oli alles paar kuud tagasi ostetud . Kui objeks oli silmapiirilt läinud tuli elekster ka tagasi ja jäin magama . nohh et siis kui emale - isale rääkisin siis nemad muidugi uskusidsest nad on isegi selliseid imelikke asju näinud (isa nägi ükskord kuivastus praamileminekut oodates ühte suurt kera ja selle suure kera sisse või kuhugile läksid väikesed objektid ja seda et näinud mitte ainult minu isa vaid kõik kes praami ootasid ) aga kui ma oma sõpradele rääkisin siis kõik naersid . Aga mingi paar nädalat tagasi ma jalutasin sõbraga ( ka tema pole minu UFO juttu uskunud ) ja äkki taevasse vaadates ooli jälle selline sama objekt ja liikus samuti kummaliselt . kuidu lõpuks hakkas taanduma ja kadus . Nohh nüüd vähemalt tema teab et ma ei valetanud .
Vasta
#44
Elasin 20 aastat tagasi 20 km märjamaalt... Olin mingi 10-11 aatat vana ja aitasime naabrinaisel kolida. Väljas juba pime ,kui äkki nägime taevas ebakorrapärast neoon helesinist pilve.. Pime taevas -helesinine pilv?! Istusin käes olnud laste taburetile ja jäin seda mokk töllakil jõllitama. Möödus paar minutit ehk kui Piirsalu poolt(NL mereväe radarid jms.) tuli prozhektori kiir pilvele ja ... sealt justkui oleks peegeldunud täpselt teispoole alla.. Minust umbes 500-600 m kaugusel olevale sovhoosi viljapõllule. Mingi aeg käis see "kompamine" kuid nagu kadus mereväe prose kadus ka pilvelt tulev. Suts hiljem rääkis väljas jõlkunud külapoe müüja et ennem seda sinist pilve oli ta näinud tulekera kiiresti metsakohal keereldes edasi sööstmas.... Millega oli tegu ...?? Kurat teab...kui teab.
Vasta
#45
http://youtube.com/results?search_query=...eht&search=
Vasta
#46
01.07.2007 õhtul märkasin Tallinna kesklinna poolt, suunaga Nõmme poole liikuvat heledat ebamäärast pilve. Kell oli ~21:40 ja kiirus nagu tavalisel lennukil. Alles siis kui silm hakkas 3 erineva metalse objekti piirjooni seletama jooksin fotoka järele. Sain paar klõpsu teha , hiljaks jäin aga mitte lootusetult:
http://s188.photobucket.com/albums/z181/...ure002.jpg
http://s188.photobucket.com/albums/z181/...re001m.jpg
palja silmaga aga paistis taevas toimuv natuke teistsugune , umbes selline:
http://www.ufocasebook.com/staffordtwo.html
Äkki märkas veel keegi sellel õhtul midagi ebatavalist?!
Vasta
#47
Meentuseks siin viide kunagi arutatud tundmatule lendavale objektile Muuga kohal.
Vasta
#48
Nagu ajalehed edastavad, ei ole UFO-d Eestimaa taevast maha jätnud. Eriti uudishimulikud olid tundmatud objektid 2007 jaanipäeva ajal:

http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=237570

Ja teine UFO-uudis:
Lendobjekt ilmutas ennast tosinaliikmelisele Tallinna seltskonnale 23. juunil umbes kell 23.45 Järvamaal Esnas. Too Kesk-Eestis nähtud ufo oli päikesesarnane helendav ketas, millel võis eristada kolme laternat. Ufot pildistati, et jutt ei jääks vaid kuulu tasemele.

Täpselt samal ajal märkas Mulgimaal Karksi-Nuias pidutsenud seltskond taevas midagi väga omapärast. "Umbes kella 23.45 ajal nägime ühekorraga taevas mingit imelikku punakates toonides liikuvat objekti," meenutab Nuias olnud Elaire Aps. Naise sõnul ilmus lendav objekt pilvisesse taevasse ootamatult. "See püsis seal üpris tükk aega, kusagil pool tundi," hindas Aps. "Oli selline kollakaspunane kerajas moodustis. Liikus edelataevas vaikselt." Et nähtu ei jääks ainult kuulujutuks, tehti sellest ka pilti. Umbes veerand üks öösel tundmatu külaline kadus.

Pidulised oli hämmingus ja arutasid omavahel, mis asi see küll olla võis. Ühtäkki ilmus objekt umbes kell 00.30 jälle taevasse. Oli eelmisest punasem ja suurem. "Veidi aja pärast hakkas ufo aga poolduma, muutus suuremast väiksemaks ja meile tundus, et objekti alla tekkisid mingid väikesed valguskiired," meenutas Elaire. Tema sõnul vaatas seltskond jälle võlutult taevast ning taas tehti pilti. Ufo ilmutas ennast Karksi-Nuia pidulistele umbes 40–45 minutit ühtejutti. Lõpuks kadus luurav külaline hääletult lauspilvesse taevasse. Eesti Meteoroloogia ja Hüdroloogia Instituudi (EMHI) juht, aastaid tundmatuid objekte uurinud Jaan Saar peab fotosid huvitavateks. Tema sõnul on väga imelik, et ühel ja samal aja nähti ufot Järvamaal ja Mulgimaal.

"Naaberküla jaanilõke see

kindlasti ei ole, sest see on palju madalamal. Täht see ka pole," välistab Saar. Tema hinnangul meenutab vaatepilt pigem meteoroloogilise satelliidi lagunemist.

Eriti just nendel piltidel, kus tulekera on jagunenud kaheks ning nende taga võib aimata ka tule-jutti. Tekst pärit:
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=238121
Vasta
#49
Meteoroloogilise satelliidi lagunemise moodi võib see vaid piltidelt tunduda. Kui objekt ikka pool tundi ühe koha peal seisab hääletult, siis on tõenäoliselt millegi muuga tegemist. Eks pealtnägijad tea kõikse paremini mille moodi need objektid olid. Kahju jällegi muidugi, et fotod on tehtud telefonidega. Korralik zoomiga kaamera oleks ära kulunud küll vist..
Vasta
#50
viimaselajal räägitakse jälle palju ufodest...
aga ma räägiksin ka siis paar enda nähtud ufodest juttu
ükskord väga ammu..ma pakun,et äkki umbes 8 aastat tagasi ehk ma olin 7 aastane umbes(mul ei ole tegelikult õrnaaimugi kui vana ma olin ,aga midagi sellist peaks olema)olin ma hästi noor ja väike ning siis suhtlesin koguaeg poistega ja siis olingi päevläbi raineriga õues ning pärats läksin tema juurde ja hakkasime vaatama kosmilist kossumatsi ning minu vend tuli ka pärats kuna ta oli raineri venna sõber(minu vend on minust 3 aastat noorem)ja siis vaatasimegi filmi aga kuna kell oli juba suht palju siis reklaamipausi ajal hakkasime koju minema...jalutasime siis niisama rahulikult ja tulin metsatukast välja ja vaatasin kas keegi on rõdul(elasin 4 kordses majas 4. korrusel mis asus karjakülas,keila lähedal)igatahes kedagi rõdul polnud ja järsku vaatasin ülesse ja seal meie rõdu kohal..no üleval oli mingi tundmatu lendav objekt..see oli selline tumepruun ja oli nagu kuusnurk või midagi sellist...ma hakkasin täiega karma(ma ennem seda ei uskunud ufosid)ja siis võtsin oma venna käest kinni ja jooksime ruttu kõige lähemasse rõdualla peitu..ma olin ju väike ja kartsinLaughja siis lõpuks jooksime koju.ma ei julgenud kellelgi sellest rääkida aga kui ma umbes 11 sain siis rääkisin oma emale sellest ja ta ütles,et mu isa ja ta sõbrad nägid jõeääres(nad käisid kala püüdmas)ka midagi sellist.nagu..suht jube sest mul ei ole tavaliselt nii ammu juhtunud asjad nii selgetsi meeles...

ja teine asi siis
ma ei tea kas see on ufodega seotud või midagi aga ükskord ma läksin magama ja nägin,et ufod röövisid mu ära ja ma olin kuskil laual või midagi sellist ja nad hakkasid igasugu katseid tegema ja nii(tegelikutl ma mäletan seda väga häguselt)ja hommikul 'rkasin ülesse ja oli tunne nagu oleksin ära olnud..panin siis riidesse ja nägin et kõhul olid imelikud kolm täppi...msnis rääkisin siis ühe tüdrukuga niisama igausgu asju ja siis ta ütles,et ta nägi ka midagi taolist unes ja tal ka kõhupeal kolm täppi...

nii ja kolmas jutt siis..ma olin oma vennaga enda toas..suht hiljuti tegelikult...ja siis ta näitas mulle msnis et kuidas mingi smail on kus ufo paneb mingi pulgaga lambale perse..siis ma näitasin seda oma sõbrannale ja mu vens karjus"vaata aknast välja!" ma alguses ei vaadanud kuna vestlus oli pooleli..siis aga vaatasin ja nögin nagu suurt valguskiirt mis tuli aina lähemale meioe aknale ja seejärel ma jooksin oma ema tuppa ja rääkisin talle sellest ja ei julgenud tagais tuppa tulla,aga kui lõpuks tulin siis polnud midagi enam..kahtlane igatahes

edit:ma lugesin ennem siin ees seda paldiski värki ja mulle tuli meelde,et ma sõbrannaga suht tihti räägin,et keilas on väga paljud näinud ja üldse seal juhtub selliseid asju palju ,et nagu keila on paldiskile väga lähedal ju

Muudetud: 22-7-07 kell 16:17:42 Kats.
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 11
  • Järgmine 


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  UFO-d Eestis. Jaanuar-Märts 2008 Tom 70 23,305 03-04-2008, 16:17
Viimane postitus: Tom

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat