Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kahtlased juhtumid
#26
Kuna foorum kannabki just säärast pealkirja, siis otsustasingi siia kirjutada. Tõenäoliselt on teisigi inimesi, kes on sama tundlikud kui mina, ma lihtsalt keeldun kategooriliselt uskumast, et olen ainus selles terves maailmas, kes on lapsepõlvest saadik näinud kummitusi.
Igal juhul, alustangi oma nooremast east. Esimene vaim/olevus, keda ma nägin, oli siis, kui ma olin viiene. Ärkasin öösel ning käisin köögis korraks ja pöördusin tagasi magamistuppa ning nägin seal noort poissi. Muidugi ma ehmatasin ära ning jooksin minema. Tagasi pöördudes teda enam seal ei olnud.
Mõni aeg hiljem nägin maja teisel korrusel naist valges ja muidugi, taaskord, kuna tegu oli suhteliselt hämara ruumiga, lõin jälle kartma ja jooksin alla. Tol hetkel oli mul ka sõbranna kaasas, kuid tema ei näinud ega kuulnud midagi, seega ma unustasin selle vahejuhtumi kiirelt.
Kolmas kord, kui ma lapsena vaimu nägin/kohtasin, siis see oli aasta pärast oma parima sõbra surma. Ta kaotas lahingus vähiga ning kui ta sügisel meie seast lahkuski, siis järgmise aasta suvel läksime järve äärde, kus ma endaarust teda nägin ning kui ma vanematele sellest rääkisin, mind ei usutud (hiljuti ema küll tunnistas, et ma olevat maininud ja näinud rohkem vaime lapsena kui ma praegu mäletan).
Vanemaks saades endaarust ma enam midagi ei näinud ja kuigi mul tekkiski vahepeal selline hoog, kus mind "kummitati" ja ma nägin erinevaid asju päris tihedalt, mille tõttu mind ravimite peale pandi, ei ole säärased kogemused läinudki.

Osa, mida ma seletada ei oska, on mingisugune hägune osa, mis inimese kehast lahkub, kui ta lõpetab närvitsemise ja hakkab maha rahunema. Olen seda mitmel korral näinud, eelkõige siis, kui on mingisugused esinemised või rasked katsumused seljataga. Esimest korda, kui ma seda tähele panin, oligi siis, kui üks mu tuttav laulis ja kui ta julguse tagasi sai, märkasin, kuidas mingisugune hõbedane ja värelev valgus tema kaudu väljus. Paistis, et teisele see silma ei torganud, sest ainult mina jälgisin, kuidas see lihtsalt õhku hajus. Sama lugu oli ka teistega, kes pingetest viimaks vabanesid.

Teine asi, mis on minuarust seletamatu, on kummaline oskus inimeste välimusest välja lugeda detaile, mis jutustavad osakesi tema elus ja vahest isegi näen piisavalt kaugele, et aimata ära tema geneetilist päritolu ning ka vanemate välimust või nende oma, kes on teda mingil määral mõjutanud (kuna tegu on "Vaatlused ja kogemused" foorumiga, siis see käibki arvatavasti vaatluste alla). Võib-olla ongi see kuidagi seotud minu oskusega vahel näha/tajuda vaime ja veidrat udulaadset asja, mis teiste kehast lahkub teatud aja tagant, ma ei oska ettegi kujutada, kuid äkki leidub siin keegi, kes on midagi sarnast kogenud või oskab seletada üht või teist aspekti, mida ma kirjeldasin. Ma olen ise üritanud uurida, eriti viimast punkti, kuid ainus, mis mulle ette tuleb, on mingisugused Sherlock Holmesi-laadsed artiklid või siis psühholoogilise analüüsiga seotud teemad.
Vasta
#27
Kui tahad teada, mis sinuga toimub? Siis nägijad ütleksid, sulle lööb pildi ette. Sul on piisavalt suur ja puhas hing. Ning sinu taju muutumise värav on põhimõtteliselt avatud. Sinust saaks selgeltnägija.
Kõik kolm komponenti on sinu juures olemas. 1 puhtuse aste 2 energeetiline täituvus 3 hinge värava avatus. Kiiremaks edasiliikumiseks vajad sa teejuhti. Kes näitaks ära, kus miski asi asub.
Need kes on valgetes ja heledates värvides, on sinu abilised. Nendega tuleb koos tööd teha,
Aga kõigepealt õpi enast kaitsma. Käed kokku. Kujuta et oled lassotantsja. Seisad lasso ringi sees ja keerutad lassot päripäeva, nii et moodustuka pöörlev kuppel ümber sinu.
Uuri ka minu postitusi. Kliki kasutaja nimele, leia kõik poltitused. Arvan et leiad mõndagi huvitavat ja kasuliku enese jaoks. Kui tekkib küsimusi, kirjuta privaati.

Vasta
#28
Kõige põnevam ongi vist see oskus vaadata inimesi ning kohe aru saada, mis selle füüsilise keha taga tegelikult peitub. Ma vahel saan isegi aru, milline keegi välja näeb, kui ma kellegagi lihtsalt läbi interneti suhtlen. Pildi lööb ette. Mõnikord olen saanud isegi ära arvata (ja suhteliselt õigesti), kus kellel valutab ning taaskord lööb ette pildi, millise asja peaks peale panema (enamasti on need küll taimsed, kuid kes see mind ikka kuulab).
Ma küll ei ütleks siinkohal, et minu hing on puhas, kuid suur aitäh. Ma kavatsen üles otsida teie postitused ning vaadata, kas äkki leian midagi, mis võiks harida.
Vasta
#29
Olen äärmiselt uudishimulik vanamees. Mind tõesti huvitaks:
Kas minu tekste lugedes, ka mingi pildi ette lööb? Ja missugune see on?
Ütlen juba ette, AITÄH vastuse eest. Ükskõik missugune see ka ei oleks.

Vasta
#30
Tere, minu arvates oled andekas tüdruk. Lapsena ongi taju puhtam, see on eriline anne ja Sa väärtusta seda. Vaime ei ole mingit põhjust karta, nad ei tule selleks et Sinule liiga teha. Pigem suhtu nendesse sõbralikult. Inimestega on jah kahjuks natuke halvem lugu, nii öelda tavainimesed kipuvad hulluks tembeldama ja medikamentide peale panema kui sellistest asjadest liiga avalikult räägid. Oled noor ja sõprade ning pere poolt mõistmise leidmine võib olla raske kui näiliselt nendest liiga erined. Seega tark on rääkida nendega keda juba kaua tunned ja täielikult usaldad. Loodan, et see mis ma kirjutasin ei mõju liialt targutamisena sest olen Sinust veidi vanem ja ise ka ei talunud targutamist Sinu eas. Selle energiate nägemisega on veidi pikem teema kui siia kirjutada jõuab ja ega keegi teine ei saagi elus vastuseid ette öelda, need saad ainult endast leida. Aga kui soovid pikemalt rääkida või lihtsalt midagi küsida võid minule privaatsõnumi kirjutada. Üritan abiks olla. Kõike head!
Vasta
#31
See ei olegi targutamine vaid pigem soovituse jagamine ja täiesti mõistlik tegu, arvestades veel ka asjaolu, et ma kirjutasin siia ja ise palusin mingisuguseid soovitusi.
Aga aitäh Smile
Vasta
#32
(08-04-2016, 21:13 )HrElmo Kirjutas: Lasin emal veidi meelde tuletada selle asja kohta, ta ise oli sel hetkel ümbes 7 pool, vend 8ne ning tema onu 16. Asi toimus siis ca 50 aastat tagasi. Lugu oli hoopis niimodi, et minu vanavanaema oli läinud kuskile tallu sulaseks, ühe vanainimese juurde, ning seal elas ka selle naise õde, kes oli pime. Nimelt see naine pärandas selle maja minu vanavanaemale ja tingimuseks jäi, et tema pime õde elab oma elu lõpuni selles majas. Peale selle naise surma jäi ka too pime naine väga viletsaks ja mu vanavanaema viis ta vanadekodusse. Hiljem tuli välja et ta oli tol ööl surnud kui see asi toimus. Algas tasakesi ca 8-9 õhtul ning hommiku kella 6-7 aeg, kui enamus mööblit oli välja viidud, siis need õues veel kergelt liikusid. Ema kirjeldas veel ühte vanat rasket kappi, kus oli all 2 suurt sahtlit metallist sangad, millest sahtlit välja tõmmata, ning üleval oli 2 kapi ust. Need kapi uksed käisid kahti kinni, sahtlid sisse välja, kapi need samused metallist lõkatsid/lingid käisid plagisedes üles alla, sahtlitel olid ka ümber ringi puidust liistud, need tulid aeglaselt krigisedes naeltest lahti, eemaldusid kapist ja plaksuga tagasi ja see kõik muudkui kordus, samuti tegeles ka ülejäänud mõõbel. Vanaisa oli taburetiga kapi ukse ette istund ja ütles et "Mind vana Eesti mees sa ei tule kõigutama ega hirmutama" ja lõi need uksed niimodi lahti et ta lendas koos selle tooliga sealt eest minema. Tol ajal voolu majas polnud ja kui küünal ära kustutada oli asi läinud hullemaks, ja kui põlema panna oli asi esialgu rahulikumaks läinud kui hiljem ei olevat olnud vahet sel enam, jätkas tegevust täie hooga.

Sinika Talu, Raplamaa
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Kodus toimuvad kahtlased asjad. KittTheCat 6 5,028 11-12-2013, 04:21
Viimane postitus: MarkoJ
  Minu juhtumid. Gretekas- 20 8,848 13-09-2010, 11:18
Viimane postitus: sensitiiv
  Ebatavalised juhtumid kummitustega meeri^ 18 7,371 05-10-2008, 18:19
Viimane postitus: Nookie
  TrueOrFate- juhtumid... TrueOrFate- 3 2,800 29-01-2008, 10:41
Viimane postitus: troodon

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat