•  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 3Hääli - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
Ma üritaks mõttepildi "lõdvestu ja vaigista mõtted" olemust lahti selgitada.
Analoogia poolest tuleks tavalise kõne asemel vaikset sosistamst kuulma hakata; või eredate valgusrekaalmide asemel pimedas asju nägema hakata.

Tajude järjestus tugevamast nõrgemaks on järgmine:
1) Tavalise kõne kuulmine - isegi kõrvu kinni kattes kuuled midagi.
2) Tavalise päevase valguse nägemine - isegi silmi kinni pannes kumab veidi läbi.
3) Peas olevad mõtted: tuleb teha veel seda-ja-toda, ning minna veel sinna-ja-tänna - isegi kui ühe mõtte summutad, tulevad asemele teised.
4) Kindlad teadmised, nagu 2 x 3 = 6.
5) Lihaspinged, kõdi, sügelus, st tunded mis tulevad ja lähevad.
6) Ideed, aimdused: seda võrrandit on vist raske lahendada; naabrite juures pole vist kõik korras, jne.
7) Astraalist tulevad nägemused.

Nüüd peaks olema detailselt lahti selgitatud, miks on vaikus, rahu ja keskendumine oluline astraalist saabuvate nõrkade infokildude tajumiseks - igapäevane tugev olmemüra muudab astaalist saabuvate nõrkade signaalide tajumise võimatuks.


Ma mõtlesin välja meetodi, kuidas astraalist tulnud nõrku infokilde iseseisvalt kontrollida: astraalis olles tuleks "lennata" lähima toidupoe/supermarket/turu juurde, ning "vaadata", millised kassad töötavad, ning millise figuuriga kassapidajad seal on - seejärel minna reaalselt kohale, ning vaadata järgi millised astraalist saabunud aimdused olid õiged ja millised valed - kui see kõik läbi mõelda, siis jägmine kord oskad juba paremini "terasid sõkladest eraldada", ning astraalis nägemise täpsus paraneb - nii saabub "selgus ja teadmine", et kõik astraalis nähtu on objektiivne reaalsus - alles seejärel on mõtet hakata igasugu astraalis olevate vaimolenditega "suhtlema".

Vasta
Kõigepealt on vaja astraali minek üliselgeks saada. See ei tohi olla spontaanne.
Vasta
(29-09-2011, 12:14 )Balzzar Kirjutas: Kõigepealt on vaja astraali minek üliselgeks saada. See ei tohi olla spontaanne.

Haistan irooniatwink
Asraali minek on nagu... muusika. Ei tea, kas on võimalik seda kuulata, kui... esiteks, teiseks, kolmandaks, neljandaks... nüüd kokkuvõte.Hrmm

Vasta
kas mitte iga inimene, kes ei pane silmi kinni ja unista ennast kuhugi muinasjutumaailmasse, kus kõik on hea ja parem, ei veeda aega astraalis? samuti need, kes panevad silma kinni ja unistavad kättemaksust ärritavale inimesele jms...? kas me siis seal ei ole enese teadmata koguaeg?

miks peab seda mingisuguse keerulise tuumafüüsika ülesandena eksponeerima?
Vasta
Esiteks peab kokku leppima , kuidas mõista ühiselt astraalrännakut. Kas astraalkeha väljumist füüsilisest kehast ja nö ringi lendamist või siis lihtsalt visualiseerimist?
Vasta
(29-09-2011, 13:46 )Balzzar Kirjutas: Esiteks peab kokku leppima , kuidas mõista ühiselt astraalrännakut. Kas astraalkeha väljumist füüsilisest kehast ja nö ringi lendamist või siis lihtsalt visualiseerimist?

ma visualiseerin, et ma olen kehast väljas, ei ole sama asi? visualiseerin, et ma vaatan ennast...
Vasta
Visualiseeri ja tule vaata mida ma käes hoian. Pigem siis astraalkeha väljumist füüsilisest kehast nii, et kaob kontakt füüsilise kehaga. Nagu lõikan käe otsast ja viskan eemale. Kaotan kontakti käega.
Vasta
(29-09-2011, 13:55 )Balzzar Kirjutas: Visualiseeri ja tule vaata mida ma käes hoian. Pigem siis astraalkeha väljumist füüsilisest kehast nii, et kaob kontakt füüsilise kehaga. Nagu lõikan käe otsast ja viskan eemale. Kaotan kontakti käega.

ma nüüd ei tea, mida sa silmas pidasid konkreetselt aga kui ma visualiseerin ennast sinu juurde vaatama, mis sul käes on, siis sel hetkel kui ma oma kehale ei mõtle, mul see kontakt nö puudubki.

võibolla sa pidasid silmas energeetilist väljumist, millele eelneb sikutamine ja ebamaine surin? siis avastatakse küll, et ollakse oma toas või kuskil päris reaalselt ja seda segab vaid teadmine ja nägemine, et mu keha on ju voodis.

on veel seisundeid nagu unes teadvele tulek jne. aga minuarust siin räägitakse siiski päris ärkvel olevast visualiseerimisest.

ps. kas pliiats vasakus käes?

Vasta
Polnud midagi käes Smile
Siiani sain aru, et siin teemas kirjutatakse astraalprojektsioonist kui energeetilisest väljumisest füüsilisest kehast. Kui võtta seda ainult visualiseerimisena/tajunihkena, siis pole astraalrännakul, šamaanirännakul või niisama fantaseerimisel mingit vahet.
Vasta
(29-09-2011, 14:47 )Balzzar Kirjutas: Polnud midagi käes Smile
Siiani sain aru, et siin teemas kirjutatakse astraalprojektsioonist kui energeetilisest väljumisest füüsilisest kehast. Kui võtta seda ainult visualiseerimisena/tajunihkena, siis pole astraalrännakul, šamaanirännakul või niisama fantaseerimisel mingit vahet.

nonäed, esimene mõte oli, et ei old midagi käes aga siis akkasin visualiseerima... Laugh tuli pliiats kätte Laugh et kui ikka tahta deemoneid näha, siis näeb ka Bleh

just seda tahan ka mina öelda, et kogenuna neid kõiki - astraalrännakut, samaanirännakut ja visualiseerimist- siis mina vahet ei näe. pole muidugi välistatud, et ma olen pime Laugh

Vasta
Aga kui üldse ei suuda visualiseerida? Kas teil pole pime, kui silmad kinni panete?
Vasta
(30-09-2011, 22:42 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Aga kui üldse ei suuda visualiseerida? Kas teil pole pime, kui silmad kinni panete?


Kui silmadega vaadata, siis küll...
Vasta
(30-09-2011, 22:42 )ei kukkunud kännust kaugele Kirjutas: Aga kui üldse ei suuda visualiseerida? Kas teil pole pime, kui silmad kinni panete?

Mitmendas klassis sa käid? Vaata ÕS-ist visualiseerimise tähendus.

Ilma Celtikuta on igav.

Vasta
Ma olen sõpradele ja tuttavatele üritanud astraali mineku olemust selgitada (keha lõdvestamine ja mõtete vaigistamine) - kuid oh üllatust, paljud inimesed ei suuda mõista mida tähendab keha lõdvestamine ja mõtete vaigistamine!

Mingiks analoogiaks pakkusin välja seose rahulduse saamise järgse ajaga: siis on keha lõdvestunud (eelnev pingutus ja krambitamine asendub lõdvestunud kehaga) ja mõtted vaigistatud (saja erineva mõtte asemel on vaid üks mõte: nii hea on olla, jääks väsimusest magama).
Sellise analoogia abil suutsid materiaalsusesse kivistunud inimesed mõista astraali mineku eelduseks olevat vaikuse ja rahu seisundit.

Ma otsustasin täna reaalselt järgi proovida, kuidas on peale rahulduse saamist astraali minna.
Et veelgi paremini teadvust astraali viia otsustasin lisaks proovida Silva meetodi vaimseid harjutusi (arvude tagurpidi lugemist ja esemete visualiseerimist).
Seejärel üritasin "hinge maja" kaudu astraali minna: kuna ma vaatasin samal ajal kardinaga kaetud akent ja segavad mõtted liikusid tulnukate peale, siis ühtäkki olin astraalis ja nägin linnas sadu tulnukaid ja mitmeid lendavaid taldrikuid maskeeritult ringi liikumas (varem ma pole selliseid kihte näinud) - jõudsin vaid mõelda, et kui palju neid küll on, kui tuli tunne, nagu tõmmataks mind kehast välja - ma olin sellest uuest kogemusest nii ehmunud, et tulin kiiresti kehasse tagasi ja otsustasin loo kirja panna enne selle ununemist.
Igatahes saavutasin hetkeks oluliselt sügavama astraali mineku kogemuse.

Kokkuvõte: kellel astraali minek pole veel õnnestunud, siis proovige järgmist kombinatsiooni:
1) Rahulduse järgne lõdvestunud seisund.
2) Silve meetodi vaimsed harjutused teadvuse alfa-tasandile viimiseks.
3) Astraali mineku tehnoloogiad.

Ehk oli kirjutisesest mõnele kasu astraali minekuga seoses.
Vasta
Juhul, kui mul õnnestuks omandada astraalrännaku kogemus - ma ei kõssaks sellest kellelegi!
Oma viisilt peaks see ju olema sügavlt isiklik, õnnestav ja kummastav kogemus. Jätaks enda
teada.
Muideks: minnes astraalrännakule... eeldan häid teadmisi geograafias. Oled muidu kuskil, aga
ei tea kus.
Vasta
Laadisin üles ühe omaltpoolt varem internetist otsitid e-raamatu astraalrännakust. Seda on lubatud jagada ning kasutada oma tahtmise järgi (muidugi mitte müüa), niiet ärge piraatluse pärast muretsege ^^. See materjal on ka internetis olemas lehel: http://www.astralvoyage.com/projection/beginners.html
aga e-raamat siin:
http://www.upload.ee/files/1860200/Astra...s.pdf.html
Ma ütleks et see on üks väga põhjalik ja samas kokkuvõtlik raamat astraalrännakust üldse, veidi suuremas silmaringis kirjutatud ja soovitan soojalt wink.
Vabandan kui veidi aegunud teema üles toon aga siiski keda huvitab antud teema, siis teeksin suure teene!
Vasta
(16-11-2011, 10:57 )Ott Sama Kirjutas: Juhul, kui mul õnnestuks omandada astraalrännaku kogemus - ma ei kõssaks sellest kellelegi!
Oma viisilt peaks see ju olema sügavlt isiklik, õnnestav ja kummastav kogemus. Jätaks enda teada.
Muideks: minnes astraalrännakule... eeldan häid teadmisi geograafias. Oled muidu kuskil, aga ei tea kus.

Ei ole mingit geograafiat vaja Laugh Ja nagunii ei saa esimese hooga aru, kus sa oled. Kogemuse kirjeldus on enese jaoks oluline ja nähtu kirjeldus samuti. Need on punktid, millest saab pärast edasi liikuda.

Vasta
Vaatasin filmi Astraal. Küsimus, et kas päriselt ka astraalrännaku olekus võivad mingid deemonid/halvad vaimud sinuga suhtlema hakata ja sind allapoole tirida jn. Kes teab sellest hästi ja on Astraali näinud see saab aru mida mõtlen ja ehk oskab vastata ka Smile
Loodan, et saite aru. Aitäh!
Vasta
(25-12-2011, 01:00 )Hennu Kirjutas: Vaatasin filmi Astraal. Küsimus, et kas päriselt ka astraalrännaku olekus võivad mingid deemonid/halvad vaimud sinuga suhtlema hakata ja sind allapoole tirida jn. Kes teab sellest hästi ja on Astraali näinud see saab aru mida mõtlen ja ehk oskab vastata ka Smile
Loodan, et saite aru. Aitäh!
Kui sa kardad või lood eneses kindla stsenaarium, siis on oht, et sa alateadlikult hakkad unes või teadlikus unes seda fantaasiat omale looma ning kogema ja see ei saa meeldiv olema. Ja kui astraal peaks olema koht, kus sinu fantaasiad manifesteeruvad, siis lood sa ise enesele kogu seda jama.
Usu mind, reeglina keegi ei tea täpselt, aga kogenumad väidavad, et sellist jama ei tasu karta.
Sisenda enesele, et ma kontrollin alati olukorda ja mis iganes tuleb, siis ma olen selleks valmis ja ma ei karda ning ma saan alati oma kehasse tagasi kui ma seda vaid soovin. Või loo enesele mõni sarnane sobiv sisestus ning usu mind, sellisel autosugestioonil on võlujõud! wink
Vasta
Astraaliga seoses tuleks omandada järgmine "enesekontrolli tase": lisaks reaalse halva mittetegemisele ei tohi ka halva tegemisest mõelda.

Reeglina saavad inimesed aru, et kui reaalset halba ei tee (ei varasta poest viinapudelit või kalamarja) siis on kõik korras - kuid paljud mõtlevad/unistavad oma mõtetes sellisest halva tegemisest ikkagi - kuid ka enda peas olevaid halbu mõtteid tuleks vältida, nagu Luule Viilma teostest: vale mõtlemine loob haiguseid ja probleeme.


Näiteks väga paljud linnas ringi kõndivad inimesed vahivad süstemaatiliselt teise sugupoole esindajaid ja mõtlevad stiilis "ta on nii ilus, kuidas temaga küll seksida oleks, ning millised oleks meie ühised lapsed".

Maises elus jäävad sellised uitmõtted vaid mõteteks, kuid astraalses maailmas realiseeruks nad koheselt - ühesõnaga astraalne maailm kaitseb ennast selliste eest kes ei suuda oma mõtteid kontrolli all hoida, ning kaitseb seeläbi ka arenematut inimest ennast halbade mõtete kohese realiseerumise eest.


Kui karta igasugu halbu deemoneid, siis sa ka näed neid astraalses maailmas.
Kui astraalis olles tahta/paluda näha vaid häid olendeid ja mitte näha halbu olendeid, siis lähevad halvad olendid ära ja suhtled vaid heade olenditega.

Kui kehast välja astraali minna, siis võib alguses olla tunne nagu esmakordse tulnukaröövi korral, milles tunned kuidas sind abituna kehast välja tiritakse - edaspidi harjud sellise kehast välja tirimise tundega, ning õpid tegema seda mida ise tahad teha.

Kui astraalis keegi "lükkab tagasi", siis oled ilmselt läinud sellisesse kohta, kuhu sa ei tohi minna.
Näiteks naabrite maja, oma linna, Maad, päiksesüsteemi ja kogu universumit võid sa astraalis segamatult vaadata - kui aga tahad minna põrgut vaatama olles ise puhastumata, siis sind ei lasta vaid "tõugatakse tagasi": nii kaitstakse sind, kuna oma halbade mõtetega jääks sa põrgusse tuhandeteks aastateks kinni, ning sinu elutu/teadvuseta füüsiline keha kuulutataks surnuks ning maetaks maha - ilmselt seetõttu pole mõned astraalist tagasi tulnud: nad on mõne astraali osa külge "kinni jäänud" taipamata/suutmata tagasi tulla.
Vasta
Mõtlesin just, et mis võis põhjustada Luule Viilma autoõnnetuse. Teadaolevalt käis ta väga tihti astraalis. Kas ei võinud olla nii, et (juhul kui ta ise oli roolis), et ta spontaanselt sattus rooli taga astraali ja seetõttu ei suutnud teed jälgida...
Igatahes viis mind sellisele mõttele just see, kui sa kirjeldasid ühes teemas ka ise just autoroolis ette tulnud teadvuse muutust...astraali kandumist...
Vasta
Aitäh vastuse eest levis. Ma lihtsalt tahtsin teada, kas seal filmis valetatakse inimestele või on päriselt ka asjad nii Smile Sain kohe palju targemaks.
Vasta
(27-12-2011, 23:30 )Hennu Kirjutas: Aitäh vastuse eest levis. Ma lihtsalt tahtsin teada, kas seal filmis valetatakse inimestele või on päriselt ka asjad nii Smile Sain kohe palju targemaks.
Jutt käib vist Insidious (Astraal) horror mängufilmist. Mingeid parralleele reaalsusega sellest filmist küll tõmmata ei tasu Laugh


Vasta
Ma oskan... sul tekib nimelt väga tugev surve tunne. Just kolmanda silma piirkonnas ja tihti pärast korralikku keskendumist. Selle vastu aitab vaid keskendumisest loobumine ja oma igapäevase tiluliluga jätkamine.
Vasta

Kolmas silm ei avane nii, et punnitad silmi, või laubal olevaid lihaseid - pigem tuleks saavutada vaikuse ja rahu seisund, viia enda võnkesagedus mediteerimise abil kõrgemaks ja seejärel hakkab kolmanda silma juures õrnalt kõditama - kui sellisele kolmanda silma juures olevale õrnale kõdi tundele keskenduda hakkad tajuma erinevaid selgeltnägemise vorme.

Kõik eelnev on muidugi reaalses maailmas olles, mitte astraalis olles.
Astraalis olles tajud enda ümber olevat igas suunas, ning teiste mõtted ja olemus on niigi nähtavad - pigem on küsimus selles, et inimene ei suuda kogu seda astraalis olevat tohutut infohulka omaks võtta, ning kipub kartma või hulluks minema.

Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 16
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
2 külali(st)ne

Expand chat