Postita vastus 

Teema reiting:
  • 3 Häält - 5 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Astraalrännaku sooritamine
Autor Sõnum
Minaelan
Veteran

14-03-2019 20:10
Postitus: #376
RE: Astraalrännaku sooritamine
(14-03-2019 20:04 )Naut Kirjutas:  Lisaks.
Lõiguke siit teemast lk.8.

(17-10-2012 01:11 )Müstik Kirjutas:  _
Astraalprojektsiooni nähtust on uuritud alates 1965. a-st ja liigitatud mitmesse tüüpi: 1) a. mida isik ise ei taju; 2) unenäokaalukaotuslik a. 3) unenäoline a. millel on tunnistaja; 4) hingeränduri teadlik nähtav a. 5) hingeränduri tahtlik a. 6) narkootiline a., mis uimastite abil esile kutsutud; 7) surmakogemuslik a. 8) a. milles osalevad vaimud; 9) varjatud a; 10) oletatav a.
Kõrgeim astraalprojektsioonivorm on maiavirupas rändamine, kus ei kasutata enam astraalkeha, vaid seda asendab mentaaltasand.

1975 tehti astraaprojektsioonikatseid Ingo SWANN´iga, kes projetseeris end ühele India ookeani saarele, katsed õnnestusid. Inimesed on väitnud, et on astraalprojektsioonis viibinud ka teistel planeetidel. Näiteks Drunvalo.

Nüüd aga sama Müstik ehk Nofrete arvab, et kui keegi käib kuskil teisel planeedil, siis ikka mingid mentaalparasiidid kollitavad ja no no, asi pole puhas. Sest NÜÜD on ta lugenud justkui mingit teist raamatut, saan aru. Hm.
ET KUI kuskil raamatus on VÕÕRAS inff, siis on jumalatõsi ja KUI inimene kogeb sedasama ISE, siis on ikka kahtlane?

Või kuidas sellest vastuolust hetkel aru saada? Või lihtsalt aja jooksul on arvamus muutunud, et mentaalrännak (mis annab väga hea meeleolu ja vastupidi - suure energia juurdevoolu) on hoopis ikka mingite x parasiitide toodang? Mh?

Kõik on muutumises, nii aliased kui ka põhimõtted.
Ainult rumalad hoiavad kramplikult kinni oma nooreea tõdedest lihtsalt selle pärast, et... midagi tõestada?
Kogu me elu ja mõtted ja õpingud ning haridus on vastuoluline. Selle üle ei tule mitte ilkuda vaid võtta parimat ja õppida tulevikuks selles elus või siis järgmiste elude jaoks. Iga meie tegu ja mõte salvestub.
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 20:11 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Leia selle kasutaja kõik postitused Tsiteeri seda postitust oma vastuses
Naut
katselendur

14-03-2019 20:50
Postitus: #377
Nii. Pole halba ilma heata.
Ilmselt siinseid arvutuid linke ei viitsi iga sipsik läbi töötada aga mul siiski trehvas miskit.
Mis neid minu "mentaallendusid" ka nö. vaid läbi luulude, parasiitide või deemonite ei seleta.
Materjal pole küll uus, kuid kärab küll. Seda enam, et metoodika pole vananenud.
Isikliku kogemuse järgi on kokkupuutepunkte siiski piisavalt, kuid minu tehnikatesse on mingid (minu jaoks toimivad) nüansid ka juurde lisandunud.

Remote viewing. Intervjuu Ann Tennoga. 27.03.2011.
http://arhiiv.err.ee/vaata/hallo-kosmos-...-ann-tenno

Termini remote viewing (RV) eestikeelseks vasteks sobib vast kaugvaatlus, seda peetakse ka selgeltnägemiseks, vaimurännakuks ajas ja ruumis. USA armee sai 70ndatel haisu ninna, et Venemaa kasutab luuretegevuseks sensitiive ning otsustas Kongressi toetusel vastuluureks asutada oma ülisalajase kaugvaatlusüksuse ja alustada ülemeelelise sõja programmi, mida arendati mitme valitsusasutuse eestvõttel ja järelevalve all (CIA, õhujõud, Pentagon jne). Treeniti süstemaatiliselt ülemeeleliste võimetega sõjaväelasi, arendati nende selgeltnägemisvõimet, mida kasutati siis nii relva kui tööriistana, enamasti spionaažiks. Tuntuimad paraspioonid tollasest Stargate projektist on Ingo Swann, Pat Price, Joseph McMoneagle, David Morehouse, Ed Dames jpt. Ülemeelelise luure ja kaugvaatluse hämar maailm tuli avalikkuse ette 1995. aastal ja peagi projekt lõpetati. Täna töötavad kunagised Stargate-i kaugvaatlejad enamasti edukalt erasektoris.

Antud saate väike sisu lühiülevaade /koos mõnede kommentaaridega/:

Kaugvaatlus ja selgeltnägemine.
RV - nii ajas kui ruumis kaugelolevad objektid, mida saab uurida nii seest kui väljast.
Kuidas? See pole kehaväline kogemus, inimesel säilub enda ümbruse tunnetus.
Be location (mis nii väsitab kui ka tõmbab täheleapnu eemale ning info ei jää meelde) - pole soovitatav.
CRV – potsess on kontrollitud (C- controlled)
ERV – David Morehouse meetod. Rahunemine, suunatud liikumine vaimus. /Samad visualisatsioonid, mida me siin juba käsitlesime. Eespool ka Lahendused poolt, Kalldunni poolt ja minugi kirjeldus nö. sisseminekuks ehk eelhäälestuseks./
Suurema ja reaalsema tervikpildi teke.
Kontsentratsiooni praktika piltides.
Praktiline harjutus: maavälise elu vormid.
Spontaanse (esmapilgul pealiskaudsena näiva) info üleskirjutus. /Seda tehnikat proovisin täna, euroruubeli viktoriiniküsimusega, kui keegi tähele pani. Läks täppi justkui./
Vahe kanaldusega? Kanaldus on ühepoolne (võetakse vaid info vastu), ERV on küsimus-vastus süsteem. /Ma pole sellega nõus, nö. kanaldada saab tõepoolest ka küsimuste läbi./
--
Arvamus, et kogu RV praktikasüsteem USA riiklikul tasemel siiski jätkub, kuid salastatud moel.
Diagnoosimine.
RV kasutus kaasaegsetes suurkorporatsioonides. Firma spetsialistide nõustamine reaalsete toodete väljatöötamiseks. /Seda pole taibanudki teha. Huvitav igal juhul./
Tulevikustsenaariumite võimalused konkreetse toote näitena (näiteks) ehk tööstusspionaaži võimalused.
Konkreetsed vaatluskäsud RV- süsteemis - liikumine ruumis ja ajas edasi või tagasi.
Sündmuse muutmine tulevikus läbi RV – on see reaalne?
RV - pseudoteadus, selgeltnägemine või telepaatia? Kes annab meile seal neid vastuseid, mida saame: alamteadvus, ülemteadvus või ühisteadvus, meie kõrgem mina või koguni jumal? Või kõik on ikkagi vaid meie peas ja fantasia sünnitis?
--
Mida on võimalik näha ja kus on võimalik käia.
Mis on RV protokoll – reaalsed koordinaadid ja info kajastus selle põhjal.
Samasus pendelivastustega – vastus on tegelikult pendeldajal peidetud kujul nö. teada, ehk nö. reageerib meie keha, mitte aju /jep, ka minu isiklikud pendeldamised on olnud põnevad. Ma ju pean kõik ise proovima. Teisiti pole võimalik./.
Mõju inimestele. Olles algaja, ärge katsetage teiste inimestega.
Poolhüpnoos ehk kontakt, mis on kahesuunaline manipulatsioon (milles 1 on teadlik ja teine mitte)
Kuidas tuvastada, et keegi manipuleerib meiega läbi RV?
Eetika osatähtsus kogu protsessis.
Märgisüsteemid, ideogrammid.
Alfa tasandisse minek algajatel, deeta tasand edasijõudnutel.
Dimensionaalsed kirjeldavad sõnad – sketšid, muljed, sisulised vaatlused.
Kuidas praktiseerida? Jälgida atmosfääri ehk õhustikku liikudes reaalsetes ruumides, tähelepanu teravdamine, taju teritamine, reaalne praktika.
Lühiduse ja elegantsuse fenomen saadud sõnastustes /Oh, see ON teema. Ma ei jõua selle fenomeni üle ära imestada. Mina, armasraffas, EI OSKA lühidalt kirjutada. Aga Tema/nemad oskavad anda väga lühidaid ja selgeid vastuseid./
--
Ann Tenno isiklikud kogemused (+tema raamat "Une piiril"). (Pole siinmainitutest ühtegi autorit kahjuks lugenud. Võtab ette./
RV praktiline kasutus ja kontrollitud tulemuste taotlus.
Olevused, kes meiega suhtlevad ja meile infot annavad – kes nad on?
Mõte, mis algab ühte moodi, pole teada, mis moodi see lõpeb. /See fenomen on ka minu puhul ja ma ei jõua sedagi ära imestada. Justkui mingi pikema kanalduse puhul peaks eelteadma kogu tervikpildi skeemi. Noet KUHU see kõik välja jõuab. See ON huvitav fenomen./
Info suveräänsuse fenomen.
Siiriuse lapsed. Jim Channon ja tema esimene planeedi Maa pataljon, mis oli moodustatud Maa kaitseks tulnukate vastu. /Noja me rääkisime Maa valitsusest, eks? Hm./
Ingo Swann. Tema raamat "Penetration". Praktilised näited selles, kuidas tehakse RV-d ja milliseid tulemusi saadakse. /Panin enda lugemislisti./
Kuu, kui objekt, mis on asustatud ebasõbralike liikidega?
--
Kuidas me teame, et saame infot just sellest maailmas, mitte paralleelist?
Planeetide uuringud, palju kontakte, palju olendeid.
Luurajate testid – kes peab kauem vastu.
Film "Mehed, kes jõllitasid kitsi" - ainult 5% tõtt, kuid lugu on ok.
RV - sarnasus autode levikuga. Algus kohmakas ja raske aga mida edasi, seda aina hoogsamaks sõit läheb.
RV kasutus praktikasse, et säästa energiat ja aega, saadud infosüsteemi tinglikult saadud kõne. /Mina näen valdavalt pilte. Ja ka nö. tinglikult. Ehk ei saa täpselt aru, mida öelda tahetakse, siis saan aru minu Teejuhi žestidest.
Kas vastavad erinevad isikud? Ja miks nad vastavad just nii nagu vastavad?
RV grupiõpingute kasumlikkus ja selle meetodi õpetamine üle maailma.
RV kasutamine kadunud inimeste otsingul, vastutuse võtmine raskete ülesannete puhul jne.
Praktiseerimine omal käel?

Wiki info:
https://en.wikipedia.org/wiki/Remote_viewing

Ei, kõik küsimused siin ei saa Ann Tenno poolt vastatud (ehk raamatus saavad?), kuid minu praktikaga on see kõik täiesti kooskõlas. Kuigi ma siiski just suhtlen nende olenditega teatud mõttes siiski otse ja isiklikult ning justkui ka eristan, kust ja kelle käest mingi info tuleb.
Ja minu meelest küsida võib siiski KÕIKE. : )
(selle postituse viimane muutmine: 14-03-2019 20:54 Naut.)

... parema kogemuse saamiseks palun lülita oma teadvuses blokeerija välja
Minaelan
Veteran

14-03-2019 21:17
Postitus: #378
Võimed on kõigil, kuid enamik meist ei oska või kardavad neid kasutada.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 08:12 Minaelan.)

Oma hinge kuulates ei saa sa teha muud, kui ainult täiuslikke valikuid.

Õpi selgeks reeglid, siis tead, kuidas neid korralikult eirata.
Dalai-laama
Nielander
Questioning Everything

14-03-2019 23:07
Postitus: #379
Viige see omavaheline teema privaatsõnumitesse. Kedagi ei huvita, kes kelle järgi kuhugi ronis.

"It is the mark of an educated mind to be able to entertain a thought without accepting it."
― Aristoteles
Naut
katselendur

15-03-2019 00:10
Postitus: #380
Jätkates mentaalrännakutega.
Kui kedagi need tehnikad ja rännud tõesti huvitavad, siis see link raadiosaatega, mille eespool panin, oleks täitsa julgustav, ma leian. Lisaks kõik karmid, elunäinud mehed kaasatud, ei peaks ka lõdvemates nende autoriteet ehk kahtlusi tekitama.

Otsides aga mingeidki otsi halodünaamika kohta, mida eespool mainisin.
https://www.scribd.com/doc/142754723/INT...=affiliate
/seal sees lingid paraku ei tööta/

Dina Krumpani 2012.a. artiklist
„Intuitiivse mõtlemise iseärasused -liikumine täpsuse poole“

Osasid tekstikatkeid ei saa kopida, kuid paar head momenti tooks siiski välja:

Halodünaamika treeninguil õpivad inimesed oma intuitiivset mõtlemist kasutama alates esialgsetest ettevaatlikust kontaktist omaenese intuitsiooniga kuni keeruliste tehnikate veendunud rakendusteni, mis on üles ehitatud loogika ja intuitsiooni peenele vastastoimele.
Põhiprobleem on alati usalduses. Peamised pingutused seisnevad selles, et õppida intuitiivseid vastuseid. Sageli võtab see aastaid.

Kõige levinumad hirmud on seotud ettekujutusega intuitsioonist, kui millestki irratsionaalsest, mis räägib vastu kainele mõtlemisele, "tervele mõistusele". Ja mis kokkuvõttes on seega mittekasulik.
See müüt on seotud intuitsiooni võtmeomadustega: intuitsioonist ei ole võimalik aru anda. Intuitiivne järeldus kujuneb väljaspool teadlikku kontrolli. Meile on kättesaadav vaid selle tulemus.
_
Intuitiivsel mõtlemisel on võimas loomingulinepotentsiaal ja võime genereerida ideid, mis ennetavad konkreetseteadmisvaldkonna üldist arengutaset.
Me teame nüüd, et intuitiivne mõtlemine on ratsionaalne, ökoloogiline ja kreatiivne. Kuid kas oleme kindlustatud vigade eest?
Kahjuks mitte.Kuid ekslike intuitiivsete järelduste korral pole viga selles, et neis on vähe loogikat, vaid selles, milline materjal võeti nende tegemisel aluseks. Kui meoleme keskendunud takistustele ja keerukustele, oleme süüvinud hinnangutesilmustesse, rahutusse ja ärevusse , siis meie intuitsioon arvestab kõike seda kui otsuse vastuvõtmise materjali. Ja me saame seda, mida tellisime.

Selleks et efektiivselt kasutada intuitiivset mõtlemist, on vajalik eriline häälestus , mis kindlustaks kahte olulist momenti: rahulik,hinnanguvaba seisund ja kestev tähelepanu fookuse hoidminesoovitaval tulemusel. Nende tingimuste täitmisel võib olla kindel, et saate hämmastava täpsuse ja usaldusväärsusega tööriista.

* Kustutasin oma vastused Minaelanile kui offtopicu siin teemas.
Palun ka muu offtopic adminnidel kustutada.
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 00:11 Naut.)

Nofretete
parahuviline

15-03-2019 12:05
Postitus: #381
(14-03-2019 20:04 )Naut Kirjutas:  Nüüd aga sama Müstik ehk Nofrete arvab, et kui keegi käib kuskil teisel planeedil, siis ikka mingid mentaalparasiidid kollitavad ja no no, asi pole puhas. Sest NÜÜD on ta lugenud justkui mingit teist raamatut, saan aru. Hm.
ET KUI kuskil raamatus on VÕÕRAS inff, siis on jumalatõsi ja KUI inimene kogeb sedasama ISE, siis on ikka kahtlane?
Neist mentaalparasiitidest on kirjutatud nii internetis kui ka siin foorumis.

(14-05-2016 16:32 )Digitaria Kirjutas:  Mentaaltasandi parasiidid.

Siia nimistusse kuuluvad kõik parasiitkäitumised: parasiitsõnad, parasiitžestid, sõnamulin. Need on kaootilised kohalikud programmid: uskumused, arusaamad, ebausud, aga ka isiklikud sõltuvused elukorraldusest ja harjumustest. Nende parasiitise peale oma mentaalenergiat kulutades, pidurdab inimene ise oma vaimset arengut ja vähendab oma elujõudu.

Kaitse.
Kontroll sõnavara üle. Vabanemine parasiitsõnadest. Rääkida läbimõeldult.
Vältige tagarääkimist, kui see pole võimalik siis jääda passiivse kuulaja rolli: olen nõus, saan aru mida sa tunned ja esimesel võimalus muuta teemat.
Jälgige oma zeste, eriti neid mis on saanud harjumuseks, neist on soovitav vabaneda.
Loobuda lobast.
Perioodiliselt tegeleda verbaalse askeesiga alustada 30 minutist ja viia see kuni ühe päevase vaikimiseni igal nädalal.
Mannu Eemal
u xa ke

15-03-2019 14:09
Postitus: #382
Igasugustest parasiitidest ja nende poolt genereeritud maailmadesse eksimistest. See on nüüd koht, kus iseõppija (nagu minagi olen) peaks saama kogenuma õpetaja käest juhendeid, kuidas vahet teha.

Burjaatia šamaan Altai Ilves (Alla Gromova) on selle kohta öelnud:
Tsitaat:...esimese sammuna tunnetada ja tunnustada peenmaailma olemasolu. Peenmaailma nägemata ei saa inimene oma arengus edasi liikuda. Loomad näevad peenmaailma, laps näeb peenmaailma. Peenmaailm ja füüsiline maailm on ühe mündi kaks külge, nad toimivad koos üksteist vastastikku mõjutades. Teise sammuna hakatakse tegema praktikaid, mis aitavad ärgata. Ja siin ei saa ilma elava õpetajata. Sest tavaliselt kui inimene õpib nägema peenmaailma, siis hakkab ta nägema iseenda peegeldust, mitte päris peenmaailma.
http://www.para-web.org/showthread.php?t...#pid244895

Ma ei hakka teiste peenmaailmade üle otsustama, kas need on parasiitide /iseenda peegeldused või mitte, kuid mul endal on küll tegemist olnud küll iseenda "peidetud külgede" sõnumitega, mis tulevad nagu välise olendi vormi "suust" või ka mingite suvaliste astraal?(mentaal?)hulguste lobaga.
Nhganassaani šamaanil Djuhhadeel oli spets abivaim selle jaoks, kes tegi kindlaks, milline peenmaailma olend valetab, milline mitte.

Brain expedition.
Q11
Vana kala

15-03-2019 14:43
Postitus: #383
Kolm seisundit on inimesel olemas. Ärkvelolek, unemaailm ja sügav uni. Esimeses kahes elab ego. Selletõttu on "temale" need ka väga tähtsad. Miks ei võiks suhtuda tavapärasele mõtlemisele - "Oi kui kift, peale surma ma lähen teise kehasse, taevasse, hõljun bardoodes..."....vastupidiselt näiteks....."Oi kui kift kui ma ära suren jään magama nagu sügavas unes ja ei ärka enam mitte kunagi üles"...?? Samaväärne seisund nagu esimesed kaks ju....
Just sellepärast, et seal ei saa olla egot. Sügavas unes Mina ei näe liikumist, objekte, puudub aeg. Ego saab elada ainult mineviku ja tuleviku fantaasias. Kui ta Jumalat kogemata kohtab siis sureb silmapilkselt, sest Hetkes elab ainult Hetk. Ego on just see kes surma kardab ja igasugu "järgmise elude" illusioone loob. Ääretult kavalalt muuseas. Aga loomulikult ta ei taha tunnistada enda kaduvat ja olematut olemust...Smile
pimedus
Tavaliige

15-03-2019 19:10
Postitus: #384
(14-03-2019 17:28 )Q11 Kirjutas:  ...Esiteks väljend "minu jaoks" - seal räägib ego, väärmina

Ego = Mina Laugh
Q11
Vana kala

15-03-2019 19:32
Postitus: #385
hmm...kas Sa pimedus teed nüüd sarkastilist nalja või tõepoolest võrdsustad egot Minaga?...Smile
Naut
katselendur

15-03-2019 19:45
Postitus: #386
Hea Nofretete, sul on haruldaselt hea nina mingit infot träkkida. Lausa superanne. Tõsiselt. Aitäh sulle.
Just sinu pandud linkidelt olen palju kas otse või kaude jõudnud just nende niidiotsteni, mis mind mingil hetkel huvitavad.
Kuid pliiiiiis, ära kipu teiste suhtes nn. diagnooside panekusse, eks. Elu ei ole vaid copy-paste.
Samas see Remote Viewing (suht ammusest ajast siin eespool) oli ka sinu link.
Selles oli ka nö. kasu ses mõttes, et ma ainuke "hull" siiski pole. : )

Siin aga jõudsin taas läbi selle su viimase lingi Viron Shamani teemani ja intervjuuni Sixto Paz Wellsin'ga. Tõmbasin tema raamatu ka alla.
NING juhhuu, mõningad seosed Jupiteriga, mis ka minu visioonidega täiesti kattuvad siiski!
/Kuram, oleks pidanud selle oma stoori ikka kellelegi "välisvaatlejale" siin enne ära saatma. Testi mõttes. : )

Kuid mis mind köitis:

What I remember is having seen a city called Crystal City, filled with domes, spherical buildings with no sharp angles and everything circular shaped. This was because, according to these beings, sharp angles cut the flow of energies and tend to trap negativity more easily, thus being not so healthy for inhabited houses.
In the streets, I could see men, women and some children. According to these beings, there’s no natural life in Ganymede. It is thus artificial in such a way that they have created a micro climate and a micro atmosphere above their cities that for the most part extend in the satellite’s subsurface.
These beings (for the most part) would originate in what we know as the Orion Nebulae. They maintain sexual division, sexual contact and the basis of their society is the couple. Their telepathy and clairvoyance is very developed, for which reason there’s no divorce or infidelity. They also don’t hold democratic elections, but they all see and feel who are the ones called to steer them both politically and spiritually.

Ma peaaegu nuuksatasin seda lugedes, ausõna. : )
Ma tõesti nägin sama.

Kusjuures see linn, kus mina olin, seal olid need ehitised justkui mingist pea valgest liivakivist. Väga voolujoonelised ja kumerad ja nendest heledatest ehitistetst moodustusidki tänavad ja kvartalid (vaatlesin seda kõrgemalt mäe jalami pealt ning linn oli siis orus). Kuid see kõik seal oli kuidagi monogaamne, nii tänavad kui majad, kui väikesed sisehoovid, mis peredel olid (ehk paarid mehest ja naisest + lapsed. Lapsi oli neil valdavalt 1. Justkui..)
Majad polnud seal linnas (või pigem isegi külas) kuigi kõrged, väga meenutas mingit araabiamaade perifeerias olevaid aguleid. Kuid kõik oli ülipuhas ja helge. Ei näinud mingeid mustreid kuskil ega ornamente ega muud dekoori.
Selline ideaalne minimalistlikus vormistuses kui d väga orgaaniline ökopedede linn pigem. : )
Ei mingit high-tech´i. Kuskil (no ma vähemalt seal asustuses ei näinud).
Kuid jah, planeet ju suur ja lai ehk on mujal teisiti..
Kuigi sealsest linna tsentrist viis tee ühe kolossaalselt kõrge ehitiseni, mis oli justkui gigantseks (habemega) meeshiiglaseks tahutud. See skulptuur oli selline mõnevõrra nurgelisem siiski. Lisaks inimnäoline.

Kui lasin end sinna selle kõrgskulptuuri peale nö. tõsta, oli seal sellel peakupul mingi justkui lameda krooni osa, mis oli omakorda vaateplatvorm.
Seal üleval aga mul hakkas korraga täiesti kõhe ja ka õudne.
Mingid suured pöörlevad lained liikusid üle terve taevalaotuse linna poole ja minu meelest olid nad juba liiga ligidal. Mind ikka haaras täielik paanika, ausõna (mingeid gigantseid hiidlaineid näen oma unedes ka muidu). Igaljuhul püüdsin kuidagi tulistjalu alla ronima hakata, kui... tundus siis järsku ikka imelik, et miks kogu rahvastik seal all nii rahulik on? Sebisid seal all oma linna vahel tasatargu ja ajasid omi asju nagu mingit ohulõhnagi poleks.
Siis hakkasingi neid laineid seal kõrgel taevalaotuses rohkem uurima ja sain aru, et see pöörlev-pulbitsev liikumine, mis seal toimub, see ongi hoopis mingi atmosfääri ilming. Wau!
See kõik ongi tõepoolest nagu mingi kunstlik kuppel seal nende kohal.
Kusjuures kogu linn oli väga hele ja justkui päikseline /pagan, ma ei vaadanud, kust see valgus siis ikka tuleb/. Ei, taimestikku ei fikseerinud, vähemalt midagi rohelist ei hakanud silma, ka suht vaikne oli, vaid justkui mingi kauge rahulik kumin (ehk nendest pilvedest?)
Ahhetasin muidugi ikka täiega. Noet need lainete sõõrid on nö. taevamuster sisi seal neil. Millest meie aga (oma siinsetes vaatlustes) läbi ei näe. Või on nad kuidagi teistmoodi end "välisvaatlejate" eest maskeerunud, ei tea.
Pärast, hommikul juba, uurisin Jupiteri pilte netist.
Väga sarnased pöörislained, tuleb mainida:
[Pilt: jupiterdlphin2.jpg]

Siin justkui "delfiin" peal (neid ma ei näinud) aga ma otsisin pigem Jupiteri pilti lähemalt vaates.
Ja see ka, et ma nägin neid laineid ka pigem sinakana. Samas nad tõesti kogu aeg muutusid. Ka kollakamaks ja jälle tagasi.

*Leidsin veidi parema pildi:

[Pilt: 902_pia22424_1_.jpg]

Nojah.
Ehk kõik oli mu fantaasia...Kuigi veel kord: need pildid ei teki unes.
See on pigem mingi pool-hüpnootiline seisund või miskit...
Pole vahet. Ma käisin seal aga suht kindla eesmärgiga. Suheldes paari kohalikuga. Ja ses mõttes sai mu nn. missioon sellel korral täidetud.
Ja tohutult tohutult hea tunne oli pärast. Suht kirjeldamatu. Ma tõesti lausa tönnisin tagantjärgi meeleliigutusest ja üldse. : )
(selle postituse viimane muutmine: 16-03-2019 00:11 Naut.)

pimedus
Tavaliige

15-03-2019 19:56
Postitus: #387
(15-03-2019 19:32 )Q11 Kirjutas:  hmm...kas Sa pimedus teed nüüd sarkastilist nalja või tõepoolest võrdsustad egot Minaga?...Smile

veel parem see et
ego = Hetk
lihtsalt algelisema kaliibriga kui ärkvelolles... nagu ärkvel olles temal ühtegi hetke polekski? Laugh
(selle postituse viimane muutmine: 15-03-2019 19:57 pimedus.)
Q11
Vana kala

15-03-2019 20:11
Postitus: #388
hehehe....heaküll ei hakka vaidlema...eks Su nimi on ju ka sellepärast selline....pimedus (arusaamatus)... niisama lõõbin, ära pane pahaks...Smile
Naut
katselendur

16-03-2019 00:19
Postitus: #389
Q11, pimedus ehk nn. öö on meie galaktika naturaalseisund, muide.
Mingist lähedalasuva nn. põleva palli kiirgusest tekkiv valgus ehk päev on aga suht lokaalne nähtus. Niiöelda.

pimedus
Tavaliige

16-03-2019 18:52
Postitus: #390
(15-03-2019 20:11 )Q11 Kirjutas:  hehehe....heaküll ei hakka vaidlema...eks Su nimi on ju ka sellepärast selline....pimedus (arusaamatus)... niisama lõõbin, ära pane pahaks...Smile

... nii igavalt "mõtlevad" iks pimestatud massid.

tegelikult hoopis sõna sõnalt...
pimedus = vaimsus (sisemine arusaamine) Laugh
Q11
Vana kala

16-03-2019 19:12
Postitus: #391
No võib ka öelda "Sa oled pimedusega löödud"...niiet noh...igatmoodi võib...Smile
pimedus
Tavaliige

16-03-2019 20:44
Postitus: #392
ehk ma tunnistan oma pimedust, mis on esimene, viimane ja ainuke tõeline arusaamine Laugh
Postita vastus 

Vali alamfoorum:

Kasutaja(d) vaatamas seda teemat: 1 külalist

gro.bew-arap[tä]bew-arap | Para-web | Tagasi üles | Tagasi sisu juurde | Mobile Version | RSS voog