Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tume vari
#1
Tere!
Olen olnud päris pikka aega siit foorumist eemal, kahjuks ma isegi ei tea miks. Kuid nüüd on lausa mitu korda järjest juhtunud selline kummaline juhtum. Tänu sellele tuligi kohe mulle meelde see foorum. Võib-olla on võimalik, et selliseid sarnaseid teemasi on veel, kuid siis olen ma väga halb otsija.Sad
Juhtus siis nii, et umbes eelmine nädal, magasime me kaaslasega alumisel korrusel elutoas. Nägin mingisugust halba und (kahjuks ei mäleta, mida ma unes nägin), ärkasin sellepeale üles ja nägin sellist kahepealist varju voodi teises otsas. Varju keha nagu sulandus ühte. Ja siis see vari suundus uksest välja, olin natuke aega ehmunud, kuid siis jäin siiski magama..Hrmm
Ja nüüd juhtus see jälle, kuigi nüüd magasime me kaaslasega ülemisel korrusel, meie oma toas. Nägin jälle halba und, mis ajas mind ülesse.. Kummaline on see, et ühtegi korda ei mäletanud ma, mis und ma nägin. Kui silmad avasin oli jällegist vari otse ees. Ta tundus nagu tüdruku vari, keskmist kasvu. Ja siis ta vaikselt haihtus. Jällegist olin ma shokis.. Tuba oli pime, kuid varjud olid mõlemad veel tumedamad ehk siis süsimustad.
Ma sooviksin väga, et keegi annaks teada, kui temal on samuti midagi sellist olnud. Mis see võib olla? HrmmHrmm
Suured tänud!Smile
H.
Vasta
#2
Olen kogenud samasugust asja päris mitmel korral. Kõige ekstreemsem kord oli nii, et kui ärkasin, nägin sellist tumedat varju/kogu, mis oli toa teises otsas. (Olin seda mitmel korral ka varem näinud). Panin silmad kinni ja kui mõne sekundi pärast uuesti avasin, oli vari või kogu minu peal. Phm ehmatasin peaaegu endale s..a püksi Shock jube jube.
Vasta
#3
Selline asi on päris sagedane. Sageli kaasneb sellega luupainaja koos unehalvatusega, keda nähakse musta kujuna istumas rinnal, jalgadel või seismas toas. Kaasneb tugev hirmutunne, vahest ka mingi kummaline heli, sagedamini liigutada mitte saamine. Võibolla sisaldas sinu eelnev paha uni just luupainajat/unehalvatust, kuid must vari toas võib esineda ka ilma nendeta, kuigi isiklikult arvan, et need nähtused on omavahel seotud.

Ühest seletust nähtusele pole. Teaduslikult seletatakse asja stressiga, haiglase olekuga, unehäiretega. Muud seletused on teise inimese (sageli endine armuke) tigedus, mingi anorgaanilise olendi huvi, voodi paiknemine geopatogeense tsooni kohal jpm.

Otsi teemasid "luupainaja" ja "unehalvatus".
Vasta
#4
Heajuut : Jah, sellised asjad on tõesti päris hirmsad. SadHrmm
Marina : Aitäh vastuse eest. Proovin veel uurida nende varjude kohta, ehk siis saan ka normaalselt magada. Smile
Vasta
#5
Mingis usundis (kahjuks ei mäleta millises) peeti varje inimeste teiseks minaks. Minaks kes on alla surutud ja mida me üritame peita, aga kui vari on inimese kehas olnud liiga kaua peidus tahab see välja saada.
Täpsemalt saad teada varju kohta raamatus: DEEMONITE, HALDJATE, LANGENUD INGLITE JA TEISTE HUKUTAVATE VAIMUDE VÄLIMÄÄRAJA
Vasta
#6
[Pilt: Painaja_03.jpg]
Vasta
#7
Ise näen neid musti olendeid öösiti pärast õudukate vaatamist. Freddy Krüüger või see ringi türduk on olnud sagedased külalised, kuid veel tihedamini näen ma suuri ämblikke voodis ringi siblimas. Kord nägin isegi, et tank kukub mulle laest otsa.

Teeb elu kahtlematta natukene huvitavamaks.
Vasta
#8
Minu kogemused näitavad, (Laugh) et mida rohkem ette kujutad seda rohkem hakkabki asju juhtuma. Minu näide on selline : paar päeva tagasi vaatasin üht õudukat ja vahetult pärast seda läksin magama, paarkümmend minutit pärast lakkamatut kõhedustunnet nägin varju mis tõusis kükkist püsti ja siis mul tuli mingit sorti kuumahoog peale (kestis u. 10 sekundit). Ei oska seletada, aga ma olin õudukat vaadanud siis ma arvan, et tegu oli mu ettekujutusega.
Vasta
#9
Lugesin & tuli kohe meelde minu sarnane juhtum ... Ehk siis nägin ka luupainajat , mis ehmatas mind ülesse & käiski selline ehmatamise heli no , nagu "booh " võimidagi tegin silmad lahti , vaatasin vari ( must ) hõljub mu peal . hakkasin kartma nagu ikka eks ? Panin siis pea teki alla kätega tõmbasin teki pea peale - sain liigutada . Siis jooksin vanemate tuppa ..
Rääkisin emale ka ta ütles , et luupainaja .. ;S
Vasta
#10
Pidin lihtsalt kirjutama ja selleks ka siia endale kasutaja tegema. Ma näen neid tumedaid varje liikumas päris tihti aga õnneks need mind nii väga pole varem hirmutanud kui nüüd siin foorumis tükk aega kolades palju uut ja huvitavat olen leidnud. Näen tumedaid varje täiesti suvaliselt ehk siis näiteks pimedas õues liikudes(tulevad nagu juurde ala 15 meetrit või midagi sellist ja siis lendavad nagu ära vms.) ja vahest toas ringi liikudes ka. Rohkem ma rääkida ei taha, teinud nad mulle midagi ei ole aga ikkagi nüüd tundub see eriti creepy kui siin foorumis kolanud olen. Foorumisse sattusin ise üldse teise huvi pärast.
Vasta
#11
Frenzel, see võib Sul vabalt olla ka silmade ja aju koostöö eripära. Silmadega nägemine on hirmus keeruline protsess ja aju teeb sealjuures põhilise ja tohutu suure töö ja "andmetöötuse" käigus võib igasugu asju juhtuda ja "andmetöötlus" ise igal inimesel väikeste eripäradega olla. Kui "varjude" taga peaks midagi reaalsemat olema, siis peaksid teised meeled, eelkõige "tundmine", ka midagi "tajuma", "teadma".
Aga, kahtlemata "öös on olevusi", mida pimedus paremini märgata laseb.
Vasta
#12
(13-01-2012, 03:29 )Frenzel Kirjutas: ... aga ikkagi nüüd tundub see eriti creepy kui siin foorumis kolanud olen. ...


Suurenenud on tähelepanu ja teadvustamine.


(13-01-2012, 11:07 )Marina Kirjutas: ... kahtlemata "öös on olevusi", ...


Mitte ainult öös.




Vasta
#13
Kogesin eile midagi jubedat. Ärkasin öösel selle peale üles, et tundsin kuidas miski mu seest välja tuleb. Nagu rebitakse kleepekat lahti. Täpselt selline tunne oli. Kui silmad lahti tegin, siis nägin kuidas must vari libises voodi eest mööda. Peale seda tuli mul meeletu paanikahoog. Terve tänase päeva mõtlesin, milles asi. Loodan, et seda rohkem ei juhtu. Pean täna üksi magama ja hirm on peal. Kuidagi ei taha minna.
Mõtlesin et äkki on asi selles, et viimased kuud või isegi lausa pool aastat olen tundnud, et ma olen kuri. Seda on imelik seletada, kuna selleks "olen kuri" ei ole mingit põhjendust. Mingil ajal hakkasin mediteerima ja see aitas. Isegi maalima hakkasin. Tegin asju, mida ma üldiselt ei tee. Loodan ikka et see oli lihtsalt halb uni ja enam ei juhtu.
Vasta
#14
Oma probleemidele leiad lahenduse siis, kui hakkad tegelema sellega.

http://www.para-web.org/showthread.php?tid=6813

See kes jõuab astraali, see näeb neid olendeid. Naad kardavad tuld.
Püüdke nad kinni ja põletage ära.
Alles siis saate nendest lahti.
Vasta
#15
Minu soovitus on pöörduda peaingel Mikaeli poole, ja temal paluda kõik madalaenegiaga olevused ära ajada. Aitab ka meieisa palve lugemine siis aitab veel selle vaimuga rääkimine teemel, et mine ära ja sul pole minu juurde asja. Palu kindlasti Mikaelilt kaitset. Kui sa sellesse ka usud siis sind aidatakse ka.
Valgust ja armastust Sulle!
Vasta
#16
Mh, niipalju, kui mina vaimumaailmast jagan, jääb Miikaeli appikutsuja ju Miikaelile teenega sisse?
Meie-isast ei hakkaks rääkimagi..mida too veel vastu tahab, kole mõeldagi.
Vasta
#17
Tänan abi ja info eest. Uurin seda teemat natuke. Vaatan kuidas mõne kuu pärast seis on. Magan praegu öösel ühe amuletiga, mis on kalli inimese poolt kingitud. Tunnen et sellest on abi.
Vasta
#18
Lase see "tume vari" valgusega pilbasteks. Laugh
Aga tõsisema poole pealt, võid üritada omale kaitsva energiakilbi peale panna nagu osades kohtades õpetatud.
Vasta
#19
Tere,

Elan korterelamus juba 12 aastat, pole kunagi siin midagi sellist kogenud, kuid nüüd asi hakkab kahtlaselt muutuma.
Korra nägin ühest toast möödudes tumedat varju, mu tüdruksõber on näinud samamoodi seda, ja kass ei taha üksi koju jääda enam ja on ukse ees tahtes sealt ise välja minna, ja siis üksi ei maga ta kusagil, ainult meiega koos.
Samuti on seda varju näha päevasel ajal nagu täna, liikus teises toas.
Mõtlesin, et teen siia teema sellest, et teie käest küsida.
Vasta
#20
Kas olete toonud hiljuti mõne vana asja koju?
Vasta
#21
(22-01-2013, 15:59 )Pia Kirjutas: Kas olete toonud hiljuti mõne vana asja koju?


Omm, ei oska öelda küll..
Vasta
#22
Kunagi aastatel 79-80 kui töötasin Pikk 39 projektbüroos juhtus analoogne asi.Jäin õhtul kauemaks kontorisse ja toast väljudes nägin tumedat varju minemas koridori lõpus kabinetti.Sinna kohale jõudes oli uks lukus.Koridori lõpp oli L tähe kujuline,lühem ots sealpool oli ~1,5m.Eriti ei hirmutanud aga tööisu oli kadunud ja sai asjad kokkupandud ja vehkat tehtud.Siis hakkasin huvituma paraasjadest sai käidud Vene tn. ja Munga tn.juures Kinoremondi Tehase kasutuses olevas vanas kirikus mis siis oli metallilaoks.Seal pidi õhtuti kummitama,varjud liikuma ja hääled.Peale paari korda lõpetasin,muud ei olnud kui mõni metalne nagin mis tuli metallivirnadest.
Kui on vari tuleks foto või video teha.Kummitusi näeb siis rohkem kui vaatleja teab,et kummitab.Lisaks pidi kummituselaadi nähtusi tekitama tugev magnetväli.Mingi elektriseade?Isegi kui on naaberkorteris mõjub.Lahtise magnetahelaga trafo?
Vana asi aga peab olema tõesti mingite erakordsete omadustega.Nagu CC jutus kus auguga kivisse vana nõid oma 2 tähelepanu suunas ja peale aastatuhandeid oli mõju tunda?
Vasta
#23
Tegu on varjuinimesega. Kuidas teil unega on?

Mõnedel käivadki need varjud läbi elamise, ei pane inimesi tähelegi ja kasutavad seda kohta kui läbikäiguhoovi. Pahatahtlikumad variandid on ka olemas.

Kui inglise keel käpas, siis tasub guugeldada "shadow people".
Vasta
#24
Varjuinimesed niisama "lampi" tühja koha peale ei teki, selle taga pea olema mõni sündmus. Kas asja toomine, kusagil käimine, kust kaasa tulnud vmt, kui tõesti 12 aasta jooksul pole midagi olnud. Alati on võimalus, et see on mõne naabri "külaline".
Vasta
#25
3 kuud tagasi tuli esimest korda mu tüdruksõber siia, ja põhimõtteliselt peale seda hakkas see pihta, 2 korda järjest ka näinud seda varju, päevasel ajal.
kuidas "neid" asju jäädvustada üldse saab?
Ise ma küll sõidan igalpool ringi küll, aga ei usu, et mina midagi kaasa kusagilt tõin..


Tundub isegi nii, et peale kassi siiatoomist maalt hakkas pihta see.. kuigi kass on ennem ka siin olnud Smile
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Must vari inimese küljel Triinu83 5 6,544 13-09-2019, 20:37
Viimane postitus: Avatud aken
  Halb, tume energia? PsycheVioleta 12 6,523 06-01-2011, 19:09
Viimane postitus: Celtic
  Esimene juhtum minu elus - must vari? Helen 15 7,965 20-01-2008, 10:55
Viimane postitus: Helen
  Udune vari devil112 5 3,132 09-11-2007, 17:08
Viimane postitus: Helkuu

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat