Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Needus peal?
#1
Tere,

olen suht nõutu ja väga väsinud. Äkki oskab keegi nõu anda? Nimelt lõpetasin 6 aastat tagasi suhte, mis mulle halvasti mõjus, mees imes mind energiast tühjaks ja ma olin temast emotsionaalselt sõltuvuses. Lõpetasin suhte alakaalulise ja depressiooniga. Mees sai väga vihaseks, viis mu elamise absoluutselt tühjaks, magasin peno peal ja sõin enamvähem sõrmedega. Nii, see selleks. Ma tõesti tahtsin temast vabaneda. Mitu kuud peale lahkuminekut üritas ta suhet päästa, aga ma ei suutnud ega tahtnud, tundsin, et kui nüüd annan sõrme, võtab ta terve käe ja ma jään elu lõpuni tema energia vangi. Jooksin lausa minema meie kokkusaamistelt. Andis alla, leidis uue ja elas edasi. Aga mis minuga toimub sellest ajast saadik! Ma olen justkui needuse küüsis, ma näen temast tihti unenägusid, kus ma olen meeletult armukade, ma mõtlen ta peale liiga palju ja kõige kummalisem on see, et ma tean, et ei tahaks teda iialgi tagasi, see oleks emotsionaalne surm, aga minu peas elaks nagu keegi teine, kes teda mulle koguaeg ette söödab, kuna ta elab palju välismaal, lükatakse teda mulle unenägudesse, mis mõjuvad väga rusuvalt. Ma olen käinud ma ei tea enam mitme tervendaja juures, ühest oli justkui abi mõned kuud, aga nüüd on asi jälle endine. Mis minuga toimub, mulle nagu surutakse peale tundeid kellegi teise poolt, ma mõistan, et need ei tule minu südamest, need tulevad mujalt. Ma olen lihtsalt nii väsinud, võitlen justkui tühjade tuultega...
Lisan, et mu enda suhted ei toimi tänu sellele. On olnud 3 kooselu selle aja jooksul, kummalisel kombel on kõik kolm meest samast tähtkujust ja väga sarnased eelmainutud mehele, ainult, et nad on vaimselt minust nõrgemad, mitte tugevamad, nagu too mees.
Vasta
#2
Asi pole needuses. See, mida sa kirjeldasid on klassikaline sõltuvussuhte jääknähtudega mittekohanemine. Suhe on jagamine, kui sa aga jagad enesest liiga palju ning seejärel suhe vägivaldselt lõpetatakse, jäävad sinu jagatud hingeosakesed teise osapoole kätte. Seda enam tunned ennast poolikuna, mida emotsionaalsemalt sa seotud olid. Kuna need teise osapoole kätte jäänud hingeosad olid tugevasti seotud sinu üldise emotsionaalse tasakaaluga, siis iga kord kui konkreetseid emotsioone tunned, tunned ka nende hingeosade puudust ja tead alateadlikult, et need on tolle inimese käes. Kõik muud asjad, mida kirjeldad, on kõrvalnähud.

Seega ei jäägi muud üle, kui et pead oma hingeosad tagasi nõutama/tooma.

Edu!
Vasta
#3
kuidas ma seda teha saan?
Vasta
#4
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?170326
http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?34166
Vasta
#5
Tänud viidete eest, esimene raamat on omal täiesti olemas.
Vasta
#6
Kui huvi, siis kuula ka seda: "Hallo, Kosmos!" külaliseks on šamaan ja nõustaja TIIT TERAS, kes räägib hingeosakeste tagasitoomisest ja voodoost. "Link"
Vasta
#7
väga põnev kuulamine, suured tänud, võtsin juba Tiiduga ühendust ka
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat