Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Palve
#1
Ela igat päeva nii nagu oleks su elus viimane päev.Suhtle iga suhet nii nagu see oleks viimane kohtumine.
Kunagi pole kindel, kas Elu pakub järgmise võimaluse vigade parandamiseks.
Keegi suurtest mõtlejatest on kusagil kunagi nii väitnud.

(20-09-2011, 15:19 )Stella Kirjutas: Sirvides poes raamatut 2013 - maailmalõpp või uus algus, mis käsitleb erinevaid antud hetkega kaasnevaid ennustusi ja versioone, märkasin seal raamatus mitmel korral autoril kirjutatuna ühte sõna:
Palveta!

Kui teaksin, et olen hetkel viimast korda siinses Para-webis, mille siia kirjutaksin.
Mille kirjutamatajätmisest oleks hilisema võimaluse puudumisel kõige enam kahju.
Mõtlesingi välja, et see oleks seesama - Palveta! (mida lugesin ülal nimetatud raamatust selle autorilt).

Kimberly Marooney, Ingli õnnistused (1995):
Kõigist appihüüetest kõige tuntum ja võimsam on palve. Siiras palve vallandub hüüdena sügavalt su südamest, see on keskendunud ja teadlik meel ning jõuline soov. Palvet ei tohi öelda kiiresti, nagu meeleheites. Palvete riigis ei ole selliseid asju nagu aeg või ruum.

Olen veendunud, et meie laulev revolutsioon ja Balti kett kui meie ühine hingestatud võimas palve oli peamine, mis tõi meile tagasi vabaduse.



Vasta
#2
Palve, meditatsioon ja lisaks veel 105 universumi seadust.
Kunagi jooksis meil siin üks pikem teema, kuhu ma ka ise vahel postitasin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...ditatsioon
Vasta
#3
Tänud!
Loeksin meeleldi, milline oleks kaaslaste viimane sõnum.
Teades, et saad kirjutada veel vaid ühe sõnumi.
Millest kirjutaksite?
Vasta
#4
Armastage ja hoolige üksteisest, kaasinimesed - armastus on kõik!
Vasta
#5
Armastus ja tähelepanu panevad kõik asjad kasvama. Hiina vanasõna

Vasta
#6

See 2012 lõpus saabuv "maailma lõpp" puudutab vaid suurlinnades elavaid loodusest võõrdunud inimesi - maal loodusega kooskõlas elavaid inimesi see eriliselt ei puuduta.

Vahet pole kas toimub mingi pooluste nihe, tugev vulkaanipurse, maavärin, või päikesetorm - kõik nad viivad meie "elektroonilise kõrgtsivilsatsiooni" rivist välja: elektrit pole, autod ja elektroonika ei tööta - seega tabab suurlinnade elanike toidupuudus ja neil pole loodusest võõrdumise tõttu põllumaad kus omale toitu kasvatada - kuid maal elavad inimesed saaks põllumaal kasvatada omale toitu suurtes kasvumajades, ning nii "halvad ajad" üle elada.

Ühesõnaga kodus võiks olla aastane toidutagavara (suhkur, makaronid, riis, herned, päevalille seemend, konservid) ja elektroonika vabad seadmed (jalgratas mehaanilise pumbaga liikumiseks, petrooli lamp kanistri petrooliga valgustuseks, paber ja pliiats kirjutamiseks, teatmeteosed tsivilisatsiooni taastamiseks, jne).

Ühesõnaga palvetada ja loota tuleb, kuid ka reaalsed tulevikuvapustusi maandavad tegevused pole liiast.
Vasta
#7
Kui nüüd aus olla, siis algatasin teema sel ajendil, et internetis surfates ja googeldades sattusin materjalidele, mis räägivad aegade lõpul toimuvast tuumasõjast ning muudest õudustest. Seal on nii palju negatiivsust, ei hakka linki siia riputama.
Kohtasin sealsel saidil lõiku Uuest Testamendist. Jeesuse sõnad: " ... Valvake siis igal ajal, paludes, et te oleksite väärilised põgenema kõige selle eest, mis tuleb, ja seisma Inimese Poja ees!" (Luuka,21).

Olen palju kuulnud ja näinud, kuidas Euroopasse laiali valgunud moslemid mistahes paigas avalikult palvetavad. Samas kristlased teevad seda varjatult, intiimselt. Mind kummitab pikemat aega mõte: äkki sellepärast on saanud võimalikuks nii massiline moslemite imbumine eurooplaste sekka, et avaliku palvetamise kombega tuletaksid meile meelde ühte väga olulist momenti. See vaid minu oletus ja mõte.
Samas paljud ennustused ja prohveteeringud on karmid just Euroopa suhtes.

Siin üks viimastest uudistest sel teemal.
Soome eksperdid: keeld töökoha puhkeruumis palvetada ei ole diskrimineeriv
Soomes otsustas riiklik diskrimineerimise tribunal, et keeld töökohtade puhkeruumises palvetada pole diskrimineeriv.
Otsus langetati ühe isiku kaebuse suhtes, kes leidis, et tema tööandja otsus keelata tal ja teistel ta moslemitest kolleegidel töökohal ja ka puhkeruumis palvetada on diskrimineeriv, vahendab Yle.fi.
Vasta
#8
(24-09-2011, 08:40 )Stella Kirjutas: Kui nüüd aus olla, siis algatasin teema sel ajendil, et internetis surfates ja googeldades sattusin materjalidele, mis räägivad aegade lõpul toimuvast tuumasõjast ning muudest õudustest. Seal on nii palju negatiivsust, ei hakka linki siia riputama.

No ei ole see saladus, et selle saidi autor on üks õnnetu ja haige inimene, kes omale jüngreid läbi hirmutamise loodab saada... Selle saidi autor tõde ei salli, selle olen ise ära katsetanud tema peal. "Ajamärgid" on tal unarusse jäänud, aga selle eest on tal taolisi saite veel viis-kuus...
Paraku ei eksisteeri sellist põrgut nagu ta väidab seda olevat. Oma tegevusega oleks ta üks esimeste hulgas, kes väävlivanne saadetakse igavesest ajast igaveseks võtma. Nagu teame, siis kogu see kristlik umbluu on suuresti üks vale, aga see vale kahvatub selle mehe saitidel.
Vasta
#9
Negatiivsusest ajendudes tekkis teema mis negatiivsust edasi levitab... Lõpu peale mõtlemine ei ole minu silmis positiivne tegevus isegi kui sealjuures mõeldakse positiivselt ja öeldakse positiivseid (hüüd)lauseid.
Vasta
#10
Tundub tõde olevat, et aasta 2012 sündmused ja meie saatus sõltuvad meist endist. Meie valikust.
Hopid ütlevad, et hea tee valimise viis on niisama lihtne nagu kaart isegi: "Kui nad kasutavad rohkem palvet ja meditatsiooni ning ei looda uutele leiutistele, mis tekitavad suuremat tasakaalutust, leiavad nad (Maa inimesed) samuti õige tee." /Pikemalt teemas Piibli kood /

Ei ole praegu võimalust pääseda ligi eestikeelsele raamatule Inglid minu juustes,
aga püüan mingis oma tõlkes edasi anda Lorna Byrne´i kogemuse palvest ja palvetamisest.

Palvetades me ei ole üksi. Kaitseingel palvetab alati kaasa, samuti muud lähedal olevad inglid.
Nii väikest ja vähetähtsat asja ei ole, et selle poolest ei võiks palvetada.
Palvetada võib kustahes - autos sõites, kõndides, koosolekul, inimesterühmas või omas rahus.
Palve on tõeliselt võimas, kui see tuleb südame sügavusist. Ja ega palvetajate usul pole vahet: Jumal kuuleb kõikide palveid.
Palve on eriliselt võimas, kui rühm inimesi palvetab üheaegselt samas kohas, nagu me tegime palveringis. Või kui inimesed maailma eri paikades palvetavad üheskoos sama asja eest. Seesugune palvetamine tugevdab hinge jõudu.

Ühe palveringi kogemusest:
Kohale saabus arvukalt noori preestripraktikante ja ehk seitse preestrit. Tulid ka mõned nunnad. Tuli palju inimesi.
Ruum oli täis elu ja valgust. Nägin mõnda inglit ja hinge hüplemas rõõmust. Inglid sosistasid kõrva, et täna juhtub midagi erilist.
"Tean", rõõmustasin, "tean, mis juhtub". Tahtsin hüpata rõõmust ja rääkida kõikidele, mis tuleb, kuid inglid hoidsid mind tagasi.
Nad kinnitasid mu jalad põranda külge. Nad ütlesid: "Ei, nad ei usuks sind".

Seisin ruumis ukse paremal pool otsides vaba kohta, aga jalad olid põrandal kinni nagu naelutud. Joe (Lorna abikaasa) kutsus istuma enda kõrvale. Inglid vabastasid mu jalad ja ma sain liikuda.
John kuulutas kõiki teretulnuteks palveringi. Siis alustasid kõik kohalolijad Jumala ülistamist. Õhkkond elektriseerus, ja inglite tiibade lehvitamisest muutus ruumi valgus palju heledamaks, kirkamaks. Tänasin Jumalat südame ja hinge põhjast ning tahtsin sulgeda silmad, kuid inglid keelasid nii teha. Samas kui inglid varjutasid minu silmad, tundsin kuidas nad toetasid mu lõuga pidamaks pea püsti. Kõik inimesed ümberringi olid lasknud pead alla. Nad ülistasid Jumalat ja palvetasid. Iga osaleja ees, taga ja mõlemal küljel sätendasid inglid. Ruum oli täidetud põrandast laeni inglitega - tundus, et ruumis ei olnud õõnsustki, kus poleks olnud ingleid.
Siis üks inglitest sosistas kõrva: "Lorna, kuula kõiki."
Tegin nagu ingel käskis ja see oli uskumatu. Kuulsin igat palvetajat eraldi: osad palvetasid võõras keeles, teised kordasid samu palveid aina uuesti, osa laulis kirikulaule ja ülistas Jumalat.
Aeglaselt lubasid inglid mul painutada pea allapoole ja ei tundnud enam all olevat tooli. Palusin ingleid, et nad lubaksid mul sulgeda silmad palvetades. Inglid sositasid mulle, et nad sulgevad silmad vaid pisut. Siis saabus ruumi hiirvaikus. Ka inglid vaikisid.
Samaaegselt kirgas ja elust lõõmav valguspilv varjas hääletult ruumi keskkonnas iga inimese ja eseme ning puhastas kõik mis selle teel asus. Valguspilve keskelt joonistus nähtavaks Jumala noore mehe nägu. Meenus, et olin näinud sama mõjuvõimast vaimu kõndides lapsena Mountshannonis vanaema maja suunas.
Noor mees - Jumal - oli riietunud valgesse kuube. ...

/Järgneb pikem kirjeldus, mille tõlkimiseks ei julge võtta vastutust/ ...
/Eestikeelne raamat on müügil. Raamat oli oma ilmumisaastal Iirimaa müüduim raamat. Autor on iirlanna./

Kui lõpetasin palvetamise, tundsin, kuidas Tema käsi puudutas minu õlga. ...
Äkilises valgusvälgatuses oli Jumal lahkunud, ja ruum oli taas normaalne. Silmad olid täiesti lahti ja nägin, et kaunis elu kiirgav pilv - palverühmas liikunud Jumala juuresolek ja kiirgus - oli lahkunud. Naeratasin, pisarad silmis.

Hetke pärast kõik lõpetasid palvetamise ja tõstsid pilgu. Keegi tõdes, et suures rühmas palvetamine ja mõtisklemine täitis teda suure rahu ja rõõmuga. Seejärel noor preester või preestripraktikant hakkas rääkima. "Kas keegi tundis sama kui mina", küsis ta.
Teadsin, mida ta ütleb, ja küsisin inglitelt: "Kas võin öelda, et tundsin sama mis tema - aitaksin teda?" Inglid keelasid mind.
"Tundsin Jumalat liikuvat meie keskel", ütles ta. "Ja tundsin, kuidas ta puudutas mind. Kas tundis veel keegi Tema puudutust."
Oleksin tahtnud öelda: "Jah. Ta puudutas ka mind." Aga ma pidin olema vaikselt. Rohkem keegi ei öelnud, et Jumal puudutas ka teda. Tegelikult Jumal oli puudutanud meid kõiki. Meid väga hirmutab jaatada, et Jumal on osa elust, jaatada Tema olemasolu, rääkida Temast.
Ei tea, kes veel rühmast tundsid Jumala puudutust, aga mäletan seda noort meest ja usun, et ta edaspidigi tunnistab seda kaunist hetke.
"Tean, et see noor mees soovis väga Jumala tunnustamist", ütlesin kõikidele ümber olevaile inglitele. Palusin noore mehe kaitseinglit ja teisi ingleid, et nad aitaksid noorel mehel säilitada usku Jumalasse, tuleks siis temast vaimulik või ei.




Vasta
#11
(03-12-2011, 23:54 )Stella Kirjutas: Tundub tõde olevat, et aasta 2012 sündmused ja meie saatus sõltuvad meist endist. Meie valikust.
Sa ütled seda niimoodi nagu varem ei oleks sündmused ja saatus meist endist sõltunud. Kui sellest lähtuda, siis kas nüüd visatakse inimkond nagu kutsikas külma vette ja antakse võimalus valida, et upu või uju?
Vasta
#12
(04-12-2011, 12:16 )kage Kirjutas:
(03-12-2011, 23:54 )Stella Kirjutas: Tundub tõde olevat, et aasta 2012 sündmused ja meie saatus sõltuvad meist endist. Meie valikust.
Sa ütled seda niimoodi nagu varem ei oleks sündmused ja saatus meist endist sõltunud. Kui sellest lähtuda, siis kas nüüd visatakse inimkond nagu kutsikas külma vette ja antakse võimalus valida, et upu või uju?

Kui nüüd aus olla, siis tõesti pole ma siiani selle peale tulnud, et 5125.aastase tsükli lõpp sõltub meist. See oli mulle jahmatav üllatus, kui lugesin Gregg Braddeni raamatust artiklit "Kas te muudate seda?". Olen arvanud, et siin pole meil enam sõna sekka öelda.

Hetkel saan ma aastast 2012 aru nii, et kui inimkond Jumalaga lepitust ei otsi, siis lööme ise siin koos planeediga platsi puhtaks. Saades siit juurde karma planeedi hävitamise eest. Kui suudame endid lepitada Jumalaga, siis tuleb Tähtede Isand (lugesin ühest Müstiku postitusest sellist väljendit), Kristus, Jumal. Ja ehk enne meiepoolset planeedi hävitamist. Vastutada tuleb meil nagunii. Lihtsalt teise variandi puhul meie karmakoorem on kergem.

Mu tuttav räägib, et Piiblis pidi olema, et Kristus ei tule enne, kui inimesed seda paluvad ja palvetavad. Inimesel on vaba tahe.


Vasta
#13
Jaajaa, eks lõpuaegade kultustel on lollide ja rumalate seas alati menu olnud. Ega neist lahti saa...
Vasta
#14
Stella:
Inimesel on tõesti vaba tahe.
Miks sa usud igasugu suvaliste inimeste juttu. Katsu parem ise kontakt leida oma sisemise minaga. Ainult nii jõuad sa tõe jälile. Ja piibel pole nüüd kohe kindlasti
teos millega oma väärtuslikku aega veeta. Muusika kuulamine on näiteks palju
mõistlikum tegevus.
Vasta
#15
(06-12-2011, 09:30 )Stella Kirjutas: Hetkel saan ma aastast 2012 aru nii, et kui inimkond Jumalaga lepitust ei otsi, siis lööme ise siin koos planeediga platsi puhtaks. Saades siit juurde karma planeedi hävitamise eest. Kui suudame endid lepitada Jumalaga
Inimkond pole mitmetuhande aasta jooksul suutnud ühtsust saavutada seega kas sulle imelik ei tundu, et nüüd (ma ütleks järsku), tuginedes hägustele ennustustele ning kodeeritud teadetele mis omakorda on kokku segatud igaltpoolt saadud ja suvalise infoga, peab inimkond mingi aastaga leidma soovi ja tahtmise ühiselt mingi Jumala poole pöördumiseks kes ennast kusagil isegi ei tutvusta inimestele? Asi läheb veel hullemaks kui selleks jumalaks on ühe religiooni jumal. Et paneme kassid ja koerad ühte tuppa ning loodame, et kismat ei teki.
Vasta
#16
Kage - sa unustad ÜHE aga VÄGA olulise detaili. Viimase 2000 aasta jooksul (ja isegi
ehk kauem) on siin üks klikk tegutsenud kes on andnud endast parima, et mingit ühtsust
EI oleks. Seega pole mitte tegu vaba arenguga vaid juhitud ja peale surutud käitumisega.
Ja muideks - minu juures maa kodus on kassid ja koerad alati väga hästi hakkama
saanud omavahel - tihti paremini kui mõned inimesed.
Vasta
#17
Unustan või ei unusta, aga lõpptulemus on praegu ju ikkagi see, et ei ole võimalik sellise lühikese perioodiga ja sellise "juhtkonnaga" ühtsust saavutada. Ja pidasin muidugi silmas suvalisi ja igaltpoolt kokku korjatud (hulkuvaid) kasse ja koeri.
Vasta
#18
Sellise juhtkonnaga kindlasti mitte - aeg on aga subjektiivne. Inimloomus on ennemgi üllatanud
ja mitte ainult negatiivselt. Tahtmist on vaja - ülejäänu on kokkuleppe küsimus.
Vasta
#19
Jah, nagu WW-gi ütles - rahu saavutamine on nii lihtne, ainult tahtmist on vaja. Aga pane 7 miljardit inimest ühte sammu käima. Ehk siis kas on lihtne panna hulk inimesi ühte asja tahtma?

Lisa: Üldiselt selliste "lihtsate" asjade juures ma alati imestan, et kui need nii lihtsad on, siis miks neid juba tehtud/korraldatud pole. Võib-olla selles asi, et on lihtne öelda lihtne.
Vasta
#20
Ei ole vaja ÜHTE sammu käia, ei ole vaja sama asja tahta.
Piisab kui suund on sama ja võimatut ei soovita. wink
Vasta
#21
(06-12-2011, 09:30 )Stella Kirjutas: ...Saades siit juurde karma planeedi hävitamise eest....
Planeet ei hävi; mis inimesed endiga teevad, seda ei tea. Nende vaba tahe ikkagi.
Kõrgliiga maailmad on muidugi olemas; iseasi, mida intergalaktiline ja -dimensionaalne investor heaks arvab oma investeeringuga ette võtta.

(06-12-2011, 13:31 )excubitoris Kirjutas: Ei ole vaja ÜHTE sammu käia, ei ole vaja sama asja tahta.
Üldjoontes nõus, sest erinevad suunad saavad ja võivad ka üksteist täiendada. Ja parem ongi.
Vasta
#22
(06-12-2011, 14:56 )WhiteWolf Kirjutas: Planeet ei hävi; mis inimesed endiga teevad, seda ei tea. Nende vaba tahe ikkagi.

Olen vastupidisel arvamisel. Lisaks muule elule ka planeet hävib III maailmasõjas.
HAARPi hävitustehnika + tuumarelvad on reaalselt olemas
Mis on HAARP ja kas kliimarelv on olemas?
HAARP ja projekt BlueBeam
Päikeseiseneri poolt viidatud HAARPi tutvustava vene filmi lõpus nende teadlased ja sõjaeksperdid ütlevad, et pöörduge Jumala poole. Palvetage. Tunnevad tehnoloogiat ja selle võimalusi ning teavad, millest räägivad.

Arvan ka selle tõde olevat, et ookeanide põhi on veealuste tuumapommide katsetustega maa tuuma suhtes ohtlikult lõhestatud. Olen kunagi kirjutanud siia lõunaameeriklane V.M. Rabolú (Joaquín Enrique Amórtegui Valbuena) prohveteeringust ^
Jaapani maavärin ja tsunami 2011

Terve merepõhi on täis hiiglaslikke pragusid, mis ulatuvad maa sügavuses möllava tuleni. Need on tekkinud tuumakatsetuste tagajärjel, mida viivad läbi iseenda võimust ja tähtsusest joobunud teadlased ja riigid, hoolimata seejuures põrmugi planeedi ja Inimkonna vastu saadetavate barbaarsete tegude tagajärgedest. Maa sisemuses lõõmav tuli on hakanud juba kokku puutuma veega ja selle tagajärjel on tekkinud tsüklonid, mida härrased gringod nimetavad "El Niño fenomeniks". Tegelikult on see nähtus saanud alguse vee kokkupuutest tulega, mis levib mööda ookeani edasi. Sedamööda, kuidas pragunemine levib, tekivad tsunamid ja maavärinad ning sünnivad hirmsad asjad nii maal kui merel. Alles ei jää ühtegi rannikuäärset linna; algab meie planeedi vajumine ookeani, sest maa telg on kõikide katsetuste tagajärjel juba paigast nihutatud. Need sündmused ei ole enam kaugel. See aga pole veel kõik. Vesi, mille Maa sees olev tuli on keema ajanud, tekitab nii võimsat auru, et lennukid ei saa lennata ega laevad sõita. Need aurud varjutavad Päikese, saabub täielik pimedus ning elu meie planeedil sureb välja. ... Tuumaenergia on reostanud terve mere ja kõik sealsed elanikud. ... Kui meie planeeti kõrgematelt dimensioonidelt vaadata, võib näha, et ta ongi juba kadunud. Paistab ainult kollane mudaauk, nagu keedaks keegi poti põhjas peotäit pori. Pole näha ühtegi elusat liiki - ei taimi, loomi, ega inimesi. Kõik on surnud. On vaja ainult kristalliseerumist Kolmandas Dimensioonis või füüsilises maailmas, et algaks maakaardilt kadumine, see kõik levib ülevaltpoolt allapoole. ... Härrased, kes end ekslikult teadlasteks nimetavad, on tõepoolest teadlased, kuid destruktiivsed, mitte konstruktivsed, sest nad kasutavad teadust kõige elava hävitamiseks.


Selle väite toetuseks olen ise juhtunud televiisorist nägema ehk ca 5 aastat tagasi filmi, kus teadlased uurisid vaaladega Vaikset ookeani.
Vaaladele lennutati külge raadiosaatjad. Keskne idee oli selles, et vaalad liikusid ookeanis piki ookeanipõhja, mööda piklikke koridore.
Oli palju-palju pikki jooni, mida vaalad kunagi ei ületanud. Väideti, et pole vastust müsteeriumile, miks vaalad kunagi ei ületa neid paljusid pikki koridore.

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Olen seda meelt, et kui me ei otsi abi Jumalalt, ei palveta (+ muid teid), ei otsi Jumala kaudu teed, mis viib Elu jätkumiseni
(Piiblikood: Kas te muudate seda?), siis oleme vastutajad selles, et meie tegevusetusest hävis elu ja elukeskkond planeedil Maa.
Inimene ei saa olla kohtumõistjaks teisele inimesele. Meil pole mingit alust eeldada, et mina mittemidagitehes Maa hävingu suhtes olen parem inimene kui näiteks USA või Venemaa president, kes on mingil hetkel oma maa ja rahva kaitseks sunnitud vajutama tuumarelvade või HAARPi tehnoloogia hävitavale nupule.


Vasta
#23
Ma jälle mõtisklen siin, et miks inimestele on vaja neid "maailmalõppe"? Miks tahetakse neid nii väga uskuda? Ehk on asi selles, et inimesed saavad aru küll, et nad praegu elavad valesti, ennast ja oma keskkonda hävitades, aga nad ei suuda sellest harjumusest kuidagi üksikisikutena vabaneda, sest nad on ju vaid mutrikesed suures masinavärgis. Seega on vaja kogu masin seisma panna, et midagi tõeliselt muuta.
Vasta
#24
Maailmalõpu paradigma taga on äraspidine kuldajastu tajumine. Kui tavainimestel on kuldajastuks psühholoogiliselt mingi varajasem ajajärk, mis talle konkreetselt imponeerib, siis äraspidisel juhul peetakse just olemasolevat hetke maailma ajaloos kõige tähtsamaks hetkeks ning iseennast nähakse selle olulise sündmuse tunnistajana või suisa peategelasena.

Absoluutselt kõik ajastute vahetusest rääkivad isikud toidavad tegelikult mõttemalli maailma lõpust ja kuldse ajastu saabumisest, läbi selle ka kristlikku dogmat uuest rahuajast ning Viimse kohtupäeva üleelamisest. Täiesti tavaline emotsionaalse energia kanaldamine.
Vasta
#25
Palvel on suur jõud, sest me lülitame sinna oma mõttejõu. Ja seda on ometi tõestatud, et meie mõte on reaalne. Siit ka oht maailma lõpule. Kui kõik sellele mõtlevad, siis võib ta ju tullagi. Muuda mõtet, mõtle armastusele, mõtle loodule, andestusele- kõigile, mis viivad sinu mõtted tollest õudusest eemale.
Olen samuti teadlik teaduse "saavutustest" ja vaikselt tean, et see ei ole hea. Gurdžajev on ütelnud " Meie progress on meie hukatus".
Siin juba sõltub maailma eksisteerimine tõesti kõigist meist. Ei saa aga siia lülitada globaalseid muutusi ja arenguid.
Et aga maiade kalender lõppeb, siis minu kujutluses võrdub see nagu matemaatika ülesande lahendusega. Leiad vastuse, ehk lahendad selle, mida sa siis teed?
Hakkad uut ülesannet lahendama on ju nii?
Ja avastad veelgi, et vastuse saamiseks on ka mitmeid teid.
Vasta
  


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat