•  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muudatused PW parandamiseks
#26
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
jee, kohe ülimeeldivam on see foorum tänu sellele joonele.

Hea töö(kes iganes seda tegi)

Tänud lähevad tublile Devnile ja ühele pahale onule, kes teda natuke utsitas {gr
Vasta
#27
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
jee, kohe ülimeeldivam on see foorum tänu sellele joonele.

Hea töö(kes iganes seda tegi)
Devn on autoriks.. Nüüd julgesin mina ka allkirja panna, tõepoolest, see joon ei ole enam üldpilti riivav.
Vasta
#28
Au sellele pahale onule ka Laugh
Vasta
#29
soovitus:
tiimi andmeid uuendada, kuna on tiimist puudu paar isikut, nagu henzukas, norwain-kas see on endine pätu? võibolla on veel keegi, aga need 2 jäid mulle lihtsalt silma:o
Vasta
#30
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
norwain-kas see on endine pätu?

jah endine pätu olen
Vasta
#31
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
soovitus:
tiimi andmeid uuendada, kuna on tiimist puudu paar isikut, nagu henzukas, norwain-kas see on endine pätu? võibolla on veel keegi, aga need 2 jäid mulle lihtsalt silma:o

Kogu tiimiga seonduv on ümbertegemisel. Ma ei näe mõtet, et hetkel ennast sinna lisada kui kõik peagi muutub. Samamoodi on muutumas paljud teised asjad.
Vasta
#32
Link võiks olla automaatselt muust tekstist eraldatud. Ei paku huvi eriti kõiki sõnu silidada.

neti neti netiLaugh
Vasta
#33
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Link võiks olla automaatselt muust tekstist eraldatud. Ei paku huvi eriti kõiki sõnu silidada.

neti neti netiLaugh

Asi on selles, et meie foorum kasutab themesi, mis erinevate puhul võivad lingi täiesti ära varjata või kaotada. Teisalt on antud linki, näiteks lihtsalt http://www.kalastaja.ee üsna keerukas panna automaatselt värvi muutma.Küll on aga võimalik, et selline värviline link tehakse automaatselt [url= ... ] bbkoodi puhul.

Arvan, et hetkel toimiv süsteem on kõige parem, kuna eeldab, et tekst läbi loetaks, mitte, et esimese asjana vaadataks, mis seal lingi all on.
Vasta
#34
Tsitaat:Esialgne postitaja druiid
njah... ikoonide valik võik ikka mitmekesem olla...

Arvan, et praegustest kelladest-viledest piisab, et ennast värviliselt ja huvitavalt väljendada.

Aga jah, loomulikult kui sul on mõni huvitav ikoon meile pakkuda, siis anna aga tulla Laugh
Vasta
#35
krt ma ei suuda üles leida kuidas ma oma postituse alt need Icq, Yahoo ja Aim lingid saan ära võtta.
Ma pole kusagile märkinud, et nad mul olemas on.
Vasta
#36
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
krt ma ei suuda üles leida kuidas ma oma postituse alt need Icq, Yahoo ja Aim lingid saan ära võtta.
Ma pole kusagile märkinud, et nad mul olemas on.


Mine oma Juhtpaneeli ja sealt pane muuda profiili sealt alt kustuta oma info nende asjade kohta ära
Vasta
#37
a vot selles probleem ongi, et ma ei suuda profiili muutmise alt üles leida, kus nende kohta info on.
Minu meelest seal Yahoo ja Aim kohta üldse polegi lünka.
Vasta
#38
Tsitaat:Esialgne postitaja kaurka
a vot selles probleem ongi, et ma ei suuda profiili muutmise alt üles leida, kus nende kohta info on.
Minu meelest seal Yahoo ja Aim kohta üldse polegi lünka.

Uurisin asja - keegi suur häkker on andmebaasid vahetusse ajanud. See tähendab seda, et kui kasutajal on pärisnimi, siis seda tõlgendatakse kui aim'i. kui kasutajal on telefon, siis seda tõlgendatakse kui yahoo'd.

PS! see suur häkker ei olnud mina, vaid keegi enne mind, kes siin on tegelenud. üritan asja korda teha, et kõik asjad oleksid mõnusalt oma õigetes kohtades.

EDIT: Praeguseks parandatud, hiljem tuleb kõik andmebaasid käsile võtta. Eks näis kui vajalik see on...

[Teadet on muutnud 22-11-2003 postitaja henzukaz]
Vasta
#39
tegelikult võiks siin foorumil olla oma emotikunid. Ma või muidu asja ette võtta küll kui keegi tahab. Ausaltöeldes olen tüdinud nendest igasuguste teiste foorumite emotikunidest. foorumil võiks olla ikka sellele iseloomulik stiil mitte mingi suvaline. (Ma juba olen selline stiiliarmastaja)
Vasta
#40
Smilede valik on ka minuarust kehv. Nad on ebaütlased(väga erinevad) Ja paljud on kasutamis kõlbmatud. Mõttetu on ka sama smile eriversioonid (tulnuka pead, kummitused)
Vasta
#41
Kuule rha sa ei pea ju kahte järjestiku postitust siis tegema
Vasta
#42
Tsitaat:Esialgne postitaja devn
Kuule rha sa ei pea ju kahte järjestiku postitust siis tegema

Viga ei pruugi olla rhas, vaid ka selles, et tegin sellel kellaajal mõningaid uuendusi.

Devn, kas sa ei arva, et tubli adminn kustutab teise postituse lihtsalt ära, mitte ei hakka kohe majandama ?
Vasta
#43
Moded/Adminid peaksid soovitatavalt natuke karmimad olema. ja kustutama igast läbu ja offtopicut(mingit räiget ila mis häirib teema lugemist ja mis pole mitte kuidagi teemaga seotud). Samuti oleks kena kui kustutataks kasutajate analoogsed postid (ma arvan ka nii; miks nii? Tõesti usud? Ei või olla! jne.) Sellised postid on kiired läbu oma ümber kasvatama (Ale jobu, mis post sul on?, on midagi öelda? jne.). Ma ei tea kuidas teistega on aga minf on sellised asjad viimasel ajal häirima hakanud, paljud teemad on kuidagi väga mööda kirjutadud, läbuks läinud. Soovitus on siis robustselt kustudada see, mis ei sobi(ilma põhjenduste jmsga). Kasutajatel soovitan mitte mõtetult vaidlema hakata(Jobu, ufosid pole jne.) Kui ei ole nõus kirjuta oma arvamus oma argumentidega, kui sa pole teise jutuga nõus, lükka tema väited enda omadega ümber, mitte roppustega või halvustavate väljenditega. Eesmärk ei tohiks olla oma arvamuse peale surumine, vaid teiste valgustamine oma ideedega.
Vasta
#44
Rha, see on õige jutt. Selle jaoks on meil olemas moderaatorid, kes PEAVAD jälgima, et nende teema korras oleks ja et seal ei oleks mõttetu läbu. Mina ei suuda kõigel silma peal hoida. kahjuks. Võtku kõik personaliliikmed seda TÕSISE kriitikana.

Laisad moded on meil tõsine probleem. Ma olen võimaluste piires üritanud teemasi korras hoida, kuid ma ei jõua lihtsalt.

Kriitika on õige ning mina arvestan sellega kõige karmimal võimalikul viisil.

Aitäh Rha.
Vasta
#45
njaa...aga kui problem on siis tuleb modesid jurde tekitada vai mis?
Vasta
#46
Hetkel on meid 8, kasutajaid aga 72. See teeb 1 mode 9 kasutaja kohta, mis on kindlasti liiga palju. Näiteks rate.ee puhul peab üks mode ohjama üle 1000-nde kasutaja. Torus on see näitaja näiteks 200 millegiga.

Probleem pole mitte selles, et meid vähe oleks, vaid selles, et paljud meist ei tee oma tööd korralikult.

Muutused tulevad ning peagi võtame praeguste liikmete hulgast mõned aktiivsemad ja tublimad meie laisemate modede asemele.
Vasta
#47
uustulnukana juba kuskil kiitsin siinseid tegijaid, et tehniliselt on vägagi mugav pesa kokku pandud: head navigatsioonivõimalused, kõiksugu eriotsingud ja funktsioonid jms.
väga mõnus.
visuaali teatud... liigakadeemilisuse(?) kallal natc vigisesin (noh, et alternatiivsed teemad eeldaksid ehk nö.veidi vabamat kujundust) aga see, nagu öeldud, maitseasi. :)

muidugi kõigele ei saa ka ilmselt veel pihta.
näitex tärnikestevajadusest (pole ainus:),
siis mainisin, et kahtlen kas kommija soo äramärkimine niiväga kohustuslikus korras vajalik on. (selle lahtri vabaks jätmise võimalust siiski ei tuvastanud)
ja veel ei saa ma aru, miks on vigadeparanduse teade teksti lõpus üldse vajalik? või miks see ebaoluline märge tavatekstiga sama suur on?

ja veel tahtsin küsida emotikonide kohta, et praegu ei saa ma päris täpselt pihta, et kas kõik need värvilised või animeeritud *näod* on vabatahtlikud või automaatsed (teiste kuvaril vastavalt valitud soosikutele)?
näen, et nad on siin siiski valdavad.
et kas klassikalise smaili lisamine (koolon+poolsulg) on siin ikka täiesti out? :)

sellest *tuju* määratlusest ei saa ka vägahästi aru.

[Teadet on muutnud 8-1-2004 postitaja joosu]
Vasta
#48
Hei,

Teretulemast foorumisse. Tõesti - esmapilgul võivad paljud asjad siin foorumis tunduda veidi kummastavana ja ebavajalikuna. Tegelikult on enamus nendest , sinu kirjeldatud "segastest asjadest" foorumi tegijate poolt üpris põhjalikult läbi arutatud.

Põhiline küsimus on, kas me tahame tavalist foorumit või me vajame sellele lisaks veel igasugu "kellasid ja vilesid". need kellad ja viled võivad tunduda esmapilgul mõttetuna, kuid tegelikkuses on nende eesmärk foorumit elavamaks ja huvitavamaks muuta. See, mida peetakse elavaks ja huvitavaks, tekitab alati vastuolusid - ühele ei meeldi üks, teisele teine. Tuleb valida mingisugune kesktee ja mööda seda kõndida.

Tärnikestevajadus? hetkel on neid veel 2 tükki - üks on vastukaja tekitanud reiting, teine - kasutaja nime all on tema kogemus foorumis olles. Näiteks 1 tärn tähendab vastset registreerujat, kellel on 1 postitus, 3 tärni aga juba kogenud tegelast, kellel on 100 postitust. Reitingusüsteemil on teine mõte - ta peaks anda mingisuguse ettekujutuse postitaja postituste kvaliteedist. Rõhk on sõnal "mingisuguse".

Soo valimise ettepanek tuli kusjuures foorumist enda kasutajate hulgast ja me viisime selle täide. Esiteks on tal puht statistiline eesmärk, teisalt eesmärk tuvastada ära postitused, mis on teise soo poolt kirjutatud ning tõenäoliselt üpriski teistsuguse maailmavaatepildiga. Sugu ei saa tühjaks jätta just seepärast, et foorum kalkuleerib kokku, palju ikkagi on foorumis mees-ja naissoost isikuid. Kui nüüd mõnel kasutajal on see määramata, siis see teeb antud statistika ebatäpseks. Loomulikult anonüümsusel on oma võlu.. kuid erinevalt delfist või mõne ajalehe kommentaariderubriigist, püüab foorum olla isiklikum - see tagab ka täpsemad ja adekvaatsemad vastused.

Vigdaeparanduse teade on lõpus seepärast, et tuvastada, kas kasutaja on suutnud postituse kiiresti ja täpselt kirjutada ühe hooga või on tal tekkinud vahepeal uusi mõtteid... või on kasutaja lihtsalt mingisuguses meelesegaduses olnud ja teksti pidevalt parandanud. Uute mõtete pärast ongi see "muutis teksti" rida. Tekstiga on ta ühesuurune sellepärast, et pean teda osaks tekstist. Pealegi teeb väiksem font postituse tõenäoliselt inetumaks, sest postituse muutmise korral "muutis teksti" rida rihkub.

Visuaali kohta tuleb tunnistada seda, et enamus kasutajaid on sellega väga rahul ning on valinud selle oma "default themeks". Aga jah, inimeste kunstimaitse on erinev - ühele meeldib üks, teisele teine. See on loomulik.

smailide kohta niipalju, et tõepoolest, tekst tunneb ära smailikoodi ja asendab selle pildiga. Smile emotsioonile meil pilti pole veel määratud, see tuleb. Smailisüsteem läheb peagi muutmisele, kus me lisame smailikonkursi võitja smailid.. ja mõned veel. Üritame kategoriseerida smailid värvuste järgi ja üritame ka kasutajale näidada sedasama, smailikoodi.Praegu koodi nägemiseks tuleb klikkida smaili ja jälgida, mis ühend tekstikasti tuli. Sedasama ühendit saab kasutada ilma et uuesti oleks vaja klikkida.

Tuju on jah ebamäärane. Eks ta näitabki sinu hetke tuju - kas oled rõõmus, nukker, rallihoos või unistamas. valikuid on. Inimesed lihtsalt teavad siis, kuidas sa hetkel ennast tunda võid.

Praeguseks siis kõik.
Vasta
#49
suur tänu vastuse eest, lp henzukaz!

kuigi vigadeparanduse teadet arvasin mittevajalikuks muidugi vaid seetõttu, et ei leidnud mõttekana teavitada üldsust pisiparandusest, kui näiteks postitatud tekstis on e-täht i-täheks ununenud või muud sarnast. ei muud.

tuju ja tunnete lahtri pealt aga ikkagi veidi teadmatuses vist.
sest... ütlen ausalt, et olen siiski tahtmatult ehk ikkagi veidi hämmeldunud, kui mulle kirjutab näiteks pika ja kena vastuse inimene, kelle tujukategooria on hetkel *väsinud* (nagu ma ühe vastaja puhul lugesin). -- siis tunnen end justkui paratamatult süüdi, et no nüüd väsitasin teda tühiasjadega ehk veelgi enam?

see oli nüüd muidugi lihtsalt näide. :)

[Teadet on muutnud 9-1-2004 postitaja joosu]
Vasta
#50
Tänased postitused - et tänased postitused peaksid hakkama alates kella 00:00-ist või midagi sellist juu, aga seal on vast 24 tunni postitused. Et võiks siis nimi ka olla 24 h postitused või midagi....
tegelikult vahet pole, niisama norin:o
Vasta
  
  •  Eelmine
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat