• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 
Teema hinnang:
  • 1Hääli - 1 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muudatused PW parandamiseks
#1
Soovitage teemasi, mida lisada, soovitage, mis teema ära võtta, igast muud soovitused on ka teretulnud.
Vasta
#2
Äkki teex sihukese teema kus saab rääkida näitex Tarkadest plondiinidest ja lumeinimestest, olenditest,kollidest, päkapikkudest, trollidest ja siis veel nendest käbadest kes on sama väikesed nagu päkapikud ainult roheliste kuubedega, haldjatest jne.....

Teema pealkiri võix olla Tundmatud olendid või midagi säärast.
Vasta
#3
Püramiidid võiks kultuuride alla lükata.
Või vähemasti pealkirja müstilisteks ehitisteks muuta.
Vasta
#4
mmm... kus all me näiteks haldjatest saaks rääkida?
Vasta
#5
Tsitaat:Originally posted by Pätu
mmm... kus all me näiteks haldjatest saaks rääkida?
Arvan, et haldjad võiks minna näiteks lumeinimeste teema alla või siis vaimude teema alla. Laugh
Vasta
#6
Kus on selline teema kus räägitakse planeetidest ja galaktikatest ja elust teistel planeetidel?
Vasta
#7
Allikirja ees on selline rõve lilla joon. SElle võiks ära muuta(klassikaline Para-web skinn, see esimene).

Selline teema nagu universium vms. võiks küll olla, kus saaks arutada planeetidest ja võimalikust elust seal.
Vasta
#8
Tsitaat:Esialgne postitaja rha
Allikirja ees on selline rõve lilla joon. SElle võiks ära muuta(klassikaline Para-web skinn, see esimene).

Selline teema nagu universium vms. võiks küll olla, kus saaks arutada planeetidest ja võimalikust elust seal.
Universumi teema olemas.

Hurricane, Devn, äkki saab selle lilla joone näiteks hallikas-roheliseks vms
Vasta
#9
ma olen tähele pannud, et inimesed kasutavad sellist asja: Smile
Aga seda sellepärast, et sellist emoticoni pole. Samas on siin palju emoticone mida keegi ei kasuta.
Tehke see asi korda {doh.
Vasta
#10
aa, ja üks asi veel, et kui klikid linki "liikmed" siis kuidas ma saan teise kasutaja postitusi vaadata näiteks, või ei saagi? teekis selline vajadus praegu lihtsalt.

Edit: Privat messageit ei saagi saata? tekkis suur vajadus selle järele praegu.
Vasta
#11
Tsitaat:Esialgne postitaja kal
aa, ja üks asi veel, et kui klikid linki "liikmed" siis kuidas ma saan teise kasutaja postitusi vaadata näiteks, või ei saagi? teekis selline vajadus praegu lihtsalt.

Edit: Privat messageit ei saagi saata? tekkis suur vajadus selle järele praegu.

Okey dude asi on selline et kui sa tahad liikmele u2u saata siis mine tema profiili alla ja vajta sealt "Privaatteated"

Ja kui sa tahad liikme postitusi vaadata läheb liikme profiili alla kaa ja seal vajutad
"Otsi kõiki selle kasutaja postitusi"
Vasta
#12
See link seal ei tööta, sest see polegi link seal, praegu on seal selle txt-i otsi kõiki blablabla.. lihtsalt sihune kiri, sinna peale vajutades ei toimu midagi
Vasta
#13
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
See link seal ei tööta, sest see polegi link seal, praegu on seal selle txt-i otsi kõiki blablabla.. lihtsalt sihune kiri, sinna peale vajutades ei toimu midagi
Vajutades sõna: otsi peale on võimalik seda toimingut sooritada.
Vasta
#14
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
See link seal ei tööta, sest see polegi link seal, praegu on seal selle txt-i otsi kõiki blablabla.. lihtsalt sihune kiri, sinna peale vajutades ei toimu midagi
Vajutades sõna: otsi peale on võimalik seda toimingut sooritada.

deam mind küllBleh ma vist klõpsasingi teiste sõnade peale üritades sealt tervele sellele lausele klõpsades neid tulemusi saada ja otsi peale ei klõpsanudkiBleh
Vasta
#15
Miks see counter on tekkind? Kole ja mõttetu imho.
Kiirpostutused on meeldiv uuendus.Laugh
Vasta
#16
okey ma võtan counteri maha siis
Vasta
#17
Miks see sugu hea on? Et vaadata kelle juttu kuidas võtta?Suht mõttetu imho aga tegelt see eriti ei häirigi.

Ja kas ma ainuke keda see lilla joon Deja-vu skinnil häirib?
Vasta
#18
Sugu on foorumi kasutajate huvides, kasvõi statistika mõttes, mind näiteks küll huvitab, kui palju on foorumis naisterahvaid ning kui palju meesterahvaid. Sugu ei tohiks olla jutu hindamise kriteeriumiks.
Vasta
#19
Tsitaat:Esialgne postitaja Tutanhamon
Sugu on foorumi kasutajate huvides, kasvõi statistika mõttes, mind näiteks küll huvitab, kui palju on foorumis naisterahvaid ning kui palju meesterahvaid. Sugu ei tohiks olla jutu hindamise kriteeriumiks.

jah, suguline statistika on nüüd olemas - vaata statistika menüüd, seal näitab palju meie foorumis on mehi, palju naisi. Samamoodi saab lingi "liikmed" alt näha, mis soost kasutaja on, vajadusel ka suguliselt sorteerida - naised kõigepealt wink, mehed peale neid ja viimasena need, kes ei suuda oma sugu määrata.

Minu arust päris kasulik uuendus või kuidas ?
Vasta
#20
Selle lilla triibu võiks küll ära muuta jah
Vasta
#21
miks te selle ää võtsite, et enne sai lihtsalt klikkida näiteks, tahan minna alamfoorumisse kusagile, siis ei pidanud nimele klikkama, et võis ükskõik, kuhu seal kastis klõpsata, aga viis sind ikka sinna, aga nüüd tuleb ilmtingimata lingile vajutada. Enne oli lihtsam, ei pidanud hiirt nii täpselt lingi peale viimaBleh Ma loodan et saite aru mu ülisegasest jutust
Vasta
#22
Tsitaat:Esialgne postitaja hiidlane
miks te selle ää võtsite, et enne sai lihtsalt klikkida näiteks, tahan minna alamfoorumisse kusagile, siis ei pidanud nimele klikkama, et võis ükskõik, kuhu seal kastis klõpsata, aga viis sind ikka sinna, aga nüüd tuleb ilmtingimata lingile vajutada. Enne oli lihtsam, ei pidanud hiirt nii täpselt lingi peale viimaBleh Ma loodan et saite aru mu ülisegasest jutust

Võtsin maha, kuna paljudele tekitas see ebamugavust. Näiteks siis kui foorumis on rohkem kui üks leht ja lehel olid olemas veel mingid sõnad, ütleme modereerib, näiteks, kuvati kõik see lingina. Sellist asja aga ei tohi olla. Lisaks kõigele jäi too funktsioon edasisisele koodiarendusele jalgu.

Usun ja loodan, et sulle ja paljudele teistele ei tekita see suurt ebameeldivust. Linkidele vajutada ei ole nii raske kui esialgu võib tunduda :ink:
Vasta
#23
eip siis ple midagi, niisama tundsin huvi, kuhu see kadus, natust harjutamist ja siis on jälle see lingike käpas.:o
Vasta
#24
voot nüüd on see triip postituse all ilus Smile
Vasta
#25
jee, kohe ülimeeldivam on see foorum tänu sellele joonele.

Hea töö(kes iganes seda tegi)
Vasta
  
  • 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 19
  • Järgmine 


Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat