Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kokkusaamine Tallinnas: 13. oktoobril kl 18-19
#1
Tere kallid foorumi liikmed.

Nagu nii mõneski teemas on selgunud, oleks tarvis lisaks Tartu üritustele korraldada ka Tallinnas üritusi.
Tahaksin teada, kes oleks Tallinna kokkusaamistele tulemas ning kellel on ettepanekuid, millises kohas seda teha võiks Smile

Ise püüan kohale tulla kindlasti Smile

Vasta
#2
Ise oleksin tulija. Ajaks pakuksin välja 14. oktoober ja näiteks vene tn. Reval Cafe's.

Ettekanneteks käiks välja järgnevad teemad
Liikmete enesetutvustus hubases õhkkonnas
Foorumi probleemid + võimalikud lahendused
Para-web'i eesmärgid ja nende läbiviimine
Vasta
#3
Vene tn RevalCafes on ennemgi kokku saadud. Teen märke.
Kui töö ja elu lubavad olen kohal. Täpsemalt annan teada siis
11-13.10. - jõuavad kõik mind "võtma" tulla kes soovivad.
Vasta
#4
Iga kell valmis tulema, meelsasti! Tõsiselt hea ettepanek!
Vasta
#5
Mina kahjuks ei saa 14. Oktoober tulla, sest sõidan maale ära. Aga kuidas sobiks teile 13. Okt?

Administraatoritest saaks siis ilmselt ainult mina tulla, loodan, et tuleb inimesi ikka lahedalt sinna Smile
Vasta
#6
11,14,17 - selle 2. nädala ainukesed (hetkel) vabad päevad.
Vasta
#7
(02-10-2011, 20:59 )Cassiopeia Kirjutas: Aga kuidas sobiks teile 13. Okt?
Sobib!
Vasta
#8
Kui te foorumiga seonduvat arutate, siis püüdke see ka dokumenteerida, hiljem lihtsam siia edastada.
Vasta
#9
Teeme siis Talna (kes tahab mujalt tulla, saab ka) paradega kokkusaamise 13. oktoobril. See sobiks mulle ka paremini kui 14. Pealegi võib reedel olla laua bronnimisega probleeme. Mis toob järgmise küsimuseni: kas Cassu või mina paneme laua kinni või tahab keegi teine ise tegutseda? Smile

Ja mis kell kokku saame? Olen ise 17ni tööl, aga kuskil 18 oleks okei. Sobiks 18-18.30 teistelegi? Või teeme pisut hiljem?
Vasta
#10
(04-10-2011, 09:19 )InDemand Kirjutas: kas Cassu või mina paneme laua kinni või tahab keegi teine ise tegutseda? Smile
Võite kinni panna! Ma ei usu, et läheb kähmluseks selle nimel, kes tohib broneerida kohta. Laugh
(04-10-2011, 09:19 )InDemand Kirjutas: Ja mis kell kokku saame? Olen ise 17ni tööl, aga kuskil 18 oleks okei. Sobiks 18-18.30 teistelegi? Või teeme pisut hiljem?
Sobib 18-19 paiku väga hästi.
Vasta
#11
13 oktoober, 18.30... olen kohal!
Vasta
#12
13.10 jääb ära minu poolt.

Kui õnnestub varem ära saada siis ehk kuskil peale 20:00 hüppan läbi aga ei luba.

(04-10-2011, 14:39 )Lokk555 Kirjutas: Minge ikka 15.oktoober, saate protestist ka osa võtta wink

Ka tööl... Sad
Vasta
#13
Minge ikka 15.oktoober, saate protestist ka osa võtta wink
Vasta
#14
Upitan teemat pisut üles, et siis kõik, kes tulla tahavad, ikka meeles peaksid.

Pole praeguse seisuga veel lauda kinni pannud, sest nagu aru saan, tuleb üpris vähe inimesi. Olen ise varem kohal ja hõivan mõne laua. Ja kes teab, ehk liigume veel kuskile mujale ka. Smile

Aga tulge siis julgelt ja ärge kartke!
Vasta
#15
Loodan ka kohal olla homme seal. Võib juhtuda, et ma hiljaks jään, aga teen kõik, et kohal olla. Hetkel tundub, et ainult mina InDemand ja paar inimest veel on ainult tulemas. Nii vähe? Kas tallinnas siis rohkem huvitatuid inimesi polegi?
Vasta
#16
Huvitatuid on aga on olemas selline kole asi nagu töö.
Kui see lõppeb nii 17:00 pole hullu aga kui 20:00 on
nagu tipa keerulisem. Pead ei anna aga üritan tulla.
Vasta
#17
Pole hullu excu! Ootame sind kenasti ära, nii või teisiti kulub aega "eelsoojenduseks!"
Nii, et kui sa kohale jõuad... on seltskond juba piisavalt lõbus!
Vasta
#18
Hetkel on siis seis selline, et kui hästi läheb siis kuskil 19.30 peaks kohale jõudma.
Et siis asi selge oleks KÜSIN üle kohtumise koha mis on Reval Cafe Vene tänaval
ja Tallinnas?
Vasta
#19
Vene Tn. Reval Cafe - kell 18.00. Kokku saame seal siis. Ma võin ka väheke hiljaks jääda, aga üritan tulla õigeks ajaks Smile
Vasta
#20
Neiud-noormehed, noored ja vanad, annan teada, et broneerisin meile teisel korrusel laua kella 18.30ks! Laud on minu nimel, seega loodan ise selleks ajaks jõuda. Kui Cass peaks enne jõudma, teab, mis nime öelda. Smile

Näeme siis seal!
Vasta
#21
Õhtu oli väga positiivne ja produktiivne. Inimesi tuli kohale üllatavalt palju. Seltskond oli meeldiv ning juttu jätkus kauemaks. Aitäh ilusa õhtu eest Smile
Vasta
#22
Seltskond oli meeldiv, aeg sai sisustatud lõbusalt-informatiivselt! Tänan kõiki kohalviibinuid hea aja eest! Smile
Vasta
#23
Aitäh kõigile, kes kohale tulid! Varsti teeme taas midagi, sest päris tore oli ju! Smile

Lisan teile pildikese eilsest. Kuna telefon on kõigist kergelt vaimulikud (võiks öelda, et lausa parad) pildid teinud, võib selle vast siia üles laadida. Kes kohal olid, võivad's mõistatada, kes pildil on. Haha! Bleh


Manustatud failid Pisipilt (pisipildid)
   
Vasta
#24
Sai käidud - tore oli. Teinekord teeks veel.
Detailid jäägu olnute vahele - "nii on paremgi
veel" nagu üks vana laul ütleb.
Vasta
#25
Oli igati hubane ja lõbus koosistumine. Rahvast tuli kohale oodatust rohkem ja jääb
üle vaid kahetseda, et aeg nii kiiresti lendas! Tänan siin kõiki, kes kohale tulid!
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Klubielu Tallinnas VironShaman 67 46,406 02-04-2017, 17:47
Viimane postitus: Punahabe
  Suvine kokkusaamine 2014 katz 130 61,139 24-07-2014, 14:49
Viimane postitus: PiziIngliito
  Nn. "piirileppe" vastane konverents Tallinnas Rahvusraamatugus 1. juunil Pohlatohlakas 4 4,659 01-06-2013, 20:44
Viimane postitus: Pohlatohlakas
  Para-Web 9 aastat - Kokkusaamine Tallinnas Gangnam 26 15,121 20-11-2012, 12:17
Viimane postitus: excubitoris
  Meditatiivsed tantsud 8-9. oktoobril 2011 li_tai 0 2,153 01-10-2011, 19:36
Viimane postitus: li_tai
  A.Säde loeng Tallinnas 17.04.11 elis 2 4,571 14-04-2011, 09:02
Viimane postitus: elis

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat