Teema hinnang:
  • 0Hääli - 0 keskmine
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Millal kummitab paremini?
#1
Mis te arvate, millal kummitab siis paremini - kas öösel või päeval? Miks? Või ongi kogu vastus, et öös on hirme?
Vasta
#2
Kaks võimalust: juua täis või siis alaealine.
Vasta
#3
Pimedus laseb välja paista sellel, mis päevavalguses märkamata jääb ...

Mulle pimedus meeldib, ükskõik kas kummitustega või ilma wink
Vasta
#4
Kogu aeg kummitab. Päeval lihtsalt keegi ei märka seda suures saginas. KUi 2 inimest tänaval pole inimesed, ei oska keegi seda kahtlustada. Ja sama kus iganes rahvarohkes kohas. Häirib ainult siis, kui tead, et ei tohiks siin kedagi olla. Kui leiad võõra oma kodust oled sama paanikas.
Vasta
#5
Kummitab? Maa keeles tähendab see sõna - tükib peale. Seega kummitab siis kui inimene ei maga.
Arvestades teemat siis ilmselt on küsimuse mõte kummituse ehk siis vaimu tondi nägemisest mis pole otseses seoses kummitamisega?
Mind kummitavad igasugused mõtted kõige rohkem siis kui sõidan autoga pikki otsi.
Vasta
#6
Kummitus - on korduv spontaanne psühhokineetiline ilmutis; arvatakse olevat surnud inimese vaim, kes oma surmast mitteteadlikuna ikka veel maa peal ringi liigub. On kahvatu ja vahel ka läbipaistev, enamasti mõrva või õnnetuse läbi hukkunud
inimene, ka kurjategija, kes ei leia teispoolsuses rahu.

Kummitusnähtused jagataks tüüpideks: akustilised, psühhokineetilised, taktiilsed ja visuaalsed juhtumid.
Nii, et kui nüüd tahta teada, et millal visuaalselt neid vaime nähakse, siis ehk jah rohkem pimedas, aga vanades lossides libisevad need "hallid leedid" treppidest pikkade kleitide sahinal alla ka päevaajal. Akustilisi ja psühhokineetlisi kummitusnähtusi esineb ka nii ööl kui päeval. Tegu siis poltergeistiga, mille kohta päris mitmeid teemasid.
Vasta
#7
Alati midagi kummitab, ja kui erandina tekib mõtetes väike paus... siis hakkab päriselt kummitama!
Eriti veel, kui juhtud olema üksi ruumis v. majas. Erit hea aeg on vastu ööd - siis argimüra asendub
valusa vaikusega... mida leevendavad kohe kummalised helid, mis kostuvad sinu taga, kõrval v. ees.
Lõbusam on siis, kui ennast pöörates, jõuad silmitseda... sorakil juustega, viimases lagunemistaadiumis
inimpead, mis levitab väljakannatamatut kõdulehka.
Vasta
#8
Kuuled üksi pimedas olles kummalisi helisid ja näed õudseid nägemusi?
Kahtlane värk!
Soovitan kiiresti abi otsida! Shock
Vasta
#9
Njah, tunne kehas on parem kui hääl peas.
______________________________________
Hääl mu peas kinnitab endiselt, et olen terve.
Vasta
#10
(12-10-2011, 15:46 )Müstik Kirjutas: Kuuled üksi pimedas olles kummalisi helisid ja näed õudseid nägemusi?
Kahtlane värk!
Soovitan kiiresti abi otsida! Shock

Ei ole hullu Müstik! See ei ole mina. Vaatan õhtuti Discovery ID klassikalisi kummituslugusid. Lihtsalt koondkokkuvõte nähtust, ei enamat. Aga tänud soovituse eest, väga lahke sinust.wink

Vasta
#11
(13-10-2011, 17:43 )Ambrotos Kirjutas: Öösel kummitab paremini (omad kogemused).
sina kummitad?
Vasta
#12
päeval ei käi ringi?
Vasta
#13
Hästi blondiin küsimus küll, aga - mis need evpd on?
Vasta
#14
(16-10-2011, 19:39 )Liine Kirjutas: Hästi blondiin küsimus küll, aga - mis need evpd on?

sorry, kustutasin juba oma postituse.
Hakkasin m6tlema, et kui kunagi peaksin j2lle h2das olema ja vajan mingile kysimusele vastust, siis ei pruugi seda enam tulla, kui siin sedasi latran.
Pane youtube otsingusse evp, siis saad kysimusele vastuse.
Vasta
#15
Mis siin ikka kosta. Alati võib ümber mõelda ja oma postitusi kustutada. Aga kummitused teavad Laugh
Vasta
#16
(16-10-2011, 19:39 )Liine Kirjutas: Hästi blondiin küsimus küll, aga - mis need evpd on?

EVP - Electronic voice phenomenon

Teiste sõnadega - vaimude häälte salvestamine ja üks teema selle kohta on siin:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...phenomenon
Vasta
#17
Jään ikkagi endale kindlaks ning väidan, et üldse ei kummita. Vähemalt minu 35 eluaasta jooksul pole küll kummitanud, seega on kummitused, mida inimesed näevad/kogevad: a) nende endi peades; b) füüsikalised nähtused mis tekivad just sel hetkel ning kellegil on õnne neid näha. Varjatud maailmu ning teispoolsust pole paraku vist olemas, vähemalt räägib kõik selle vastu.
Vasta
#18
No kummitusi nähakse ikka rohkem vanades majades.
Aga kummitas omal ajal ka Merivälja objektil.
Tallinna vanalinna kummitustest:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...kummitused

Teema Eesti kummitavad kohad:
http://www.para-web.org/showthread.php?t...kummitused

Surmalähedased kogemused räägivad teispoolsuse poolt.
Küllap ei ole sul veel surmalähedast kogemust olnud.
Vasta
#19
Olla kindel mitte kummitamises, saaksid sa võib-olla siis, kui tunneksid kõiki inimesi. Ja lisaks teaksid, kus nad parasjagu on. Mille järgi sa tead, et tänaval, kus pildis on sulle nähtavad 100 inimest korraga pole kummitust? Võib-olla mina näen samal hetkel ainult 98 inimest.
Vasta
#20
Samahästi võiks öelda ka, et tegelikult pole ju kuud olemas, pole ju oma käega katsunud ja veendunud, äkki keegi näitab hoopis prozektoriga. Võibolla teised lihtsalt valetavad/varjavad.
Vasta
#21
Aga äkki...
...kummitused on illusioon, Kuu on illusioon, mina olen illusioon, austet teemaalgataja on illusioon ja kõik teised foorumlased on ka illusioon... või kui soovite, siis üliolendite arvutimängu virtuaalreaalsus!
Ruum on illusioon, aeg on ka illusioon, lõunaaeg on topelt illusioon... Laugh huvitav, kas ma olen Icke'ga üle doseerinud?

Aga selle topelt illusiooni võib tänaseks lõppenuks lugeda, peaks vist midagi asjalikku ka tegema.
Vasta
#22
Ma arvan, et kummitused pole illusioon. Ega ka sina ega mina, ega kuu. Illusoorsus on viisis, kuidas asju vaadata. Illusoorsuse taga on aju üritus, tõlkida kõik tajutav mõistetavaks ja jätta lootusetult mõistmatu vahele.
Vasta
#23
Aju ei jäta tegelikult midagi vahele. Me oleme väga osavalt (enestele teadmata) selgeks saanud asjade ebaoluliseks määratlemise viisi. Aju salvestab kogu aeg midagi, ainult et meile on sellest materialist väga väike osa kättesaadav. Põhimõtteliselt ainult see, mis on seotud emotsioonidega.
Nüüd tuleb kõige ehtsam paraküsimus - kes või mis kontrollib inimese tajudele kättesaamatut infot?
Vasta
#24
'Lendaja'?
Vasta
#25
Võimalikud variandid. Ma nii kaugele ei mõelnudki. Aga lendaja sisetoomine seletaks mõndagi. Teisalt teeks jälle liiga lihtsaks.
Vasta
  


Võimalikud seotud teemad...
Teema: Autor Vastuseid: Vaatamisi: Viimane postitus
  Mohni saarel kummitab Aerling 6 5,320 13-10-2009, 20:51
Viimane postitus: Kalju88

Alamfoorumi hüpe:


Kasutaja, kes vaatavad seda teemat:
1 külali(st)ne

Expand chat